تازه های آسمونی
خانه > فناوری > خودرو > گران قیمت ترین وانت های پیکاپ ۲۰۱۷

گران قیمت ترین وانت های پیکاپ ۲۰۱۷

املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت
تبلیغات اینترنتی

شرکت های تولیدکننده خودرو همیشه سعی داشته بهترین را به مشتریان خود ارائه دهند از این رو شاهد تولید مدل های مختلفی از خودروها در بازار هستیم که هریک برای رفع نیاز قشر خاصی در نظر گرفته می شود. از جمله آن می توان به سدان، ون، هاچ بک، استیشن، کروک، کوپه و در نهایت وانت پیکاپ اشاره داشت.

اگرچه خودروهای وانت پیکاپ بیشتر برای کسب و کار مناسب هستند اما برخی مدل ها با قیمت بالای خود احساس لوکس و کیفیت بالا را به صاحبان خود منتقل می کنند. از این رو اگرچه وانت های پیکاپ ارزان قیمتی را می توان در بازار مشاهده کرد، مدل های گران قیمتی وجود داشته که از قدرت پیشرانه بیشتر و ویژگی های قابل توجه تر بهره می برند.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با گران قیمت ترین وانت های پیکاپ ۲۰۱۷ آشنا سازیم تا اگر تمایل به خرید برخی از آنها را پیدا کردید اطلاعاتی داشته باشید:

 

۱۰- تویوتا تاندرا SR 2017

 

قیمت : ۳۰.۴۰۰ دلار

 

شرکت تویوتا یکی از برندهای بزرگ خودروسازی بوده که تاکنون با محصولات چشمگیر خود نظر هر فردی را جلب کرده است. یکی از محصولات این کمپانی وانت پیکاپ تاندرا SR 2017 است که از طراحی جذابی بهره برده و کمی غول پیکر محسوب می شود. پیشرانه ۴.۶ لیتری هشت سیلندر ۳۱۰ اسب بخاری، گیربکس شش سرعته اتوماتیک، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی جان سخت و جذاب با رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر این وانت پیکاپ را گران قیمت و قابل توجه ساخته است. از این رو می توان این مدل را یک خودرو خاص و ارزشمند دانست.

 

۹- هوندا ریج لاین ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۹ هزار دلار

 

شرکت هوندا یکی از برندهای شناخته شده جهانی در صنعت خودروسازی محسوب می شود. کمپانی ژاپنی که تاکنون محصولات شگفت انگیز خود فروش بالایی را به ارمغان آورد. یکی از تولیدات این شرکت وانت پیکاپ ریج لاین ۲۰۱۷ بوده که پیشتر روانه بازار شد. خودرویی با پیشرانه ۳.۵ لیتری شش سیلندر ۲۸۰ اسب بخاری که در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک می تواند توان بالایی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی مطلوب و سرگرمی استاندارد، طراحی برگرفته از سایر مدل های هوندا با رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی، همگی محصول هوندا را قابل توجه و شگفت انگیز ساختند.

 

۸- جی ام سی سیرا ۱۵۰۰ ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۸ هزار دلار

 

شرکت جی ام سی یکی از برندهای مطرح آمریکایی بوده که در بیشتر تولیدات آن تنها می توان شاسی بلند و وانت پیکاپ را مشاهده کرد. این برند پیشتر وانت پیکاپ غول پیکر سیرا ۱۵۰۰ ۲۰۱۷ را با پیشرانه ۴.۳ لیتری شش سیلندر ۲۸۵ اسب بخاری عرضه داشت. مدلی با گیربکس شش سرعته اتوماتیک که توان بالایی در حرکت دارد. سیس  سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی مطلوب و سرگرمی استاندارد، طراحی شبیه به سایر محصولات جی ام سی با رینگ ۱۷ اینچی فلزی و برخی دیگر، یک وانت کامل و تهاجمی به شمار می رود. جی ام سی این وانت را برای انجام کاربری های سنگین بسیار مناسب دانسته و آن را قابل توجه می داند.

 

۷- شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ ۲۰۱۷

 

شرکت شورولت یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون با محصولات قابل توجه خود توانسته بسیار محبوب باشد. یکی از جدیدترین تولیدات این کمپانی وانت پیکاپ سیلورادو ۱۵۰۰ ۲۰۱۷ است، خودرویی عظیم الجثه که پیشرانه ۴.۳ لیتری شش سیلندر ۲۸۵ اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک برای آن در نظر گرفته شده است. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کارآمد، بدنه پهن پیکر با رینگ های ۱۷ اینچی فلزی و برخی دیگر، سیلورادو ۱۵۰۰ را به وانت پیکاپ قابلی تبدیل کرده است.

 

۶- فورد F-150 ایکس ال ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۶ هزار دلار

 

هنگامی که نام فورد به میان می آید یاد برندی میافتیم که تاکنون با عرضه محصولاتی بزرگ توانسته نامی شگفت انگیز برای خود ایجاد کند. اخیرا این شرکت وانت پیکاپ F-150 ایکس ال ۲۰۱۷ را با پیشرانه ۳.۵ لیتری شش سیلندر ۲۸۲ اسب بخاری و گیربکس شش سرعته اتوماتیک روانه بازار کرد. این وانت به سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی جان سخت و بزرگ با رینگ های ۱۷ اینچی فلزی، همگی فورد F-150 ایکس ال ۲۰۱۷ را به خودرو قابلی تبدیل کردند که موفق شد در لیست گران قیمت ترین وانت های پیکاپ سال ۲۰۱۷ جای گیرد.

 

۵-  رم ۱۵۰۰ ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۶ هزار دلار

 

شرکت رم یکی از برندهای مطرح تولید وانت پیکاپ آمریکایی بوده که محصولات قدرتمندی را می توان در سبد محصولات این شرکت شاهد بود. یکی از آنها خودرو وانت رم ۱۵۰۰ ۲۰۱۷ است که با پیشرانه ۳.۶ لیتری شش سیلندر ۳۰۵ اسب بخاری معرفی و عرضه شد. در کنار این پیشرانه گیربکس ۸ سرعته اتوماتیکی قرار گرفت که می توانست انتقال قدرت بالایی داشته باشد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب، طراحی جان سخت با رینگ های ۱۷ اینچی فلزی و برخی دیگر، رم ۱۵۰۰ ۲۰۱۷ را به یک وانت پیکاپ ایده آل تبدیل کرده است.

 

۴- تویوتا تاکوما ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۳ هزار دلار

 

هرگاه بخواهیم به یک برند اصیل خودروساز اشاره کنیم قطعا آن چیزی نیست جز تویوتا. برندی که سالهاست در زمینه خودروسازی فعالیت داشته و در حال حاضر نیز باارزش ترین برند صنعت محسوب می شود. یکی از محصولات وانت مطرح این برند تاکوما ۲۰۱۷ بوده که با پیشرانه ۲.۷ لیتری ۱۵۹ اسب بخاری در کنارگیربکس شش سرعته اتوماتیک روانه بازار شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب با طراحی جذاب که رینگ های ۱۶ اینچی آلومینیومی را در برمی گیرد، تاکوما را به خودرو ایده آل تویوتا تبدیل کرده که خریدی ارزشمند را فراهم می آورد.

 

۳- جی ام سی کنیان ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۰ هزار دلار

 

شرکت جی ام سی یکی از برندهای مطرح آمریکایی بوده که در بیشتر تولیدات آن تنها می توان شاسی بلند و وانت پیکاپ را مشاهده کرد. این برند پیشتر وانت پیکاپ غول پیکرکنیان ۲۰۱۷ را با پیشرانه  ۲.۵ لیتری ۲۰۰ اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته دستی قدرت بالایی را برای توان قابل توجه فراهم می آورد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی  و سرگرمی مطلوب در کنارطراحی جذاب به رینگ های ۱۶ اینچی آلومینیومی مجهز است که جذابیت طراحی این وانت پیکاپ را دوچندان کرده است. جی ام سی سعی داشته ویژگی های مناسبی برای کنیان ۲۰۱۷ در نظر گیرد تا آن را به یک مدل قابل توجه و بزرگ تبدیل گرداند.

 

۲- شورولت کلرادو ۲۰۱۷

 

قیمت: ۲۰ هزار دلار

 

شرکت شورولت یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون با محصولات قابل توجه خود توانسته بسیار محبوب باشد. یکی از جدیدترین تولیدات این کمپانی وانت پیکاپ سیلورادو ۱۵۰۰ ۲۰۱۷ بوده که پیشرانه ۲.۵ لیتری ۲۰۰ اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته دستی برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب، طراحی تهاجمی با رینگ های ۱۶ اینچی آلومینیومی، کلرادو ۲۰۱۷ شورولت را به یک وانت پیکاپ قابل توجه تبدیل کرده که بسیار ارزشمند و قابل توجه است.

 

۱- نیسان فرانتیر ۲۰۱۷

 

شرکت نیسان یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون توانسته با عرضه محصولاتی بزرگ به یک برند شناخته شده در این زمینه تبدیل شود. پیشتر وانت پیکاپ قدرتمند فرانتیر ۲۰۱۷ روانه بازار شد، وانتی با پیشرانه ۲.۵ لیتری ۱۵۰ اسب بخاری که در کنار گیربکس ۵ سرعته دستی می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب، طراحی جان سخت و مقاوم با رینگ های ۱۵ اینچی فلزی از جمله ویژگی های فرانتیر نیسان هستند. بنابراین حضور آن در لیست به عنوان یکی از برترین ها جای تعجبی نداشته زیرا حقیقتا با محصولی بزرگ رو به رو هستیم.

 

منبع: autobytel

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=290033
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • تبلیغات در آسمونی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  اتوبوس چیست ، تاریخچه + انواع اتوبوس های مسافربری

  اتوبوس یا گذربر نوعی وسیلهٔ نقلیهٔ عمومی است. اتوبوس‌ها بر اساس حوزه سرویس دهی به …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.