تازه های آسمونی
خانه > فناوری > خودرو > گران قیمت ترین وانت های پیکاپ 2017

گران قیمت ترین وانت های پیکاپ 2017

 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  شرکت های تولیدکننده خودرو همیشه سعی داشته بهترین را به مشتریان خود ارائه دهند از این رو شاهد تولید مدل های مختلفی از خودروها در بازار هستیم که هریک برای رفع نیاز قشر خاصی در نظر گرفته می شود. از جمله آن می توان به سدان، ون، هاچ بک، استیشن، کروک، کوپه و در نهایت وانت پیکاپ اشاره داشت.

  اگرچه خودروهای وانت پیکاپ بیشتر برای کسب و کار مناسب هستند اما برخی مدل ها با قیمت بالای خود احساس لوکس و کیفیت بالا را به صاحبان خود منتقل می کنند. از این رو اگرچه وانت های پیکاپ ارزان قیمتی را می توان در بازار مشاهده کرد، مدل های گران قیمتی وجود داشته که از قدرت پیشرانه بیشتر و ویژگی های قابل توجه تر بهره می برند.

  ما در این مقاله قصد داریم شما را با گران قیمت ترین وانت های پیکاپ 2017 آشنا سازیم تا اگر تمایل به خرید برخی از آنها را پیدا کردید اطلاعاتی داشته باشید:

   

  10- تویوتا تاندرا SR 2017

   

  قیمت : 30.400 دلار

   

  شرکت تویوتا یکی از برندهای بزرگ خودروسازی بوده که تاکنون با محصولات چشمگیر خود نظر هر فردی را جلب کرده است. یکی از محصولات این کمپانی وانت پیکاپ تاندرا SR 2017 است که از طراحی جذابی بهره برده و کمی غول پیکر محسوب می شود. پیشرانه 4.6 لیتری هشت سیلندر 310 اسب بخاری، گیربکس شش سرعته اتوماتیک، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی جان سخت و جذاب با رینگ های 18 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر این وانت پیکاپ را گران قیمت و قابل توجه ساخته است. از این رو می توان این مدل را یک خودرو خاص و ارزشمند دانست.

   

  9- هوندا ریج لاین 2017

   

  قیمت: 29 هزار دلار

   

  شرکت هوندا یکی از برندهای شناخته شده جهانی در صنعت خودروسازی محسوب می شود. کمپانی ژاپنی که تاکنون محصولات شگفت انگیز خود فروش بالایی را به ارمغان آورد. یکی از تولیدات این شرکت وانت پیکاپ ریج لاین 2017 بوده که پیشتر روانه بازار شد. خودرویی با پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر 280 اسب بخاری که در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک می تواند توان بالایی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی مطلوب و سرگرمی استاندارد، طراحی برگرفته از سایر مدل های هوندا با رینگ های 18 اینچی آلومینیومی، همگی محصول هوندا را قابل توجه و شگفت انگیز ساختند.

   

  8- جی ام سی سیرا 1500 2017

   

  قیمت: 28 هزار دلار

   

  شرکت جی ام سی یکی از برندهای مطرح آمریکایی بوده که در بیشتر تولیدات آن تنها می توان شاسی بلند و وانت پیکاپ را مشاهده کرد. این برند پیشتر وانت پیکاپ غول پیکر سیرا 1500 2017 را با پیشرانه 4.3 لیتری شش سیلندر 285 اسب بخاری عرضه داشت. مدلی با گیربکس شش سرعته اتوماتیک که توان بالایی در حرکت دارد. سیس  سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی مطلوب و سرگرمی استاندارد، طراحی شبیه به سایر محصولات جی ام سی با رینگ 17 اینچی فلزی و برخی دیگر، یک وانت کامل و تهاجمی به شمار می رود. جی ام سی این وانت را برای انجام کاربری های سنگین بسیار مناسب دانسته و آن را قابل توجه می داند.

   

  7- شورولت سیلورادو 1500 2017

   

  شرکت شورولت یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون با محصولات قابل توجه خود توانسته بسیار محبوب باشد. یکی از جدیدترین تولیدات این کمپانی وانت پیکاپ سیلورادو 1500 2017 است، خودرویی عظیم الجثه که پیشرانه 4.3 لیتری شش سیلندر 285 اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک برای آن در نظر گرفته شده است. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کارآمد، بدنه پهن پیکر با رینگ های 17 اینچی فلزی و برخی دیگر، سیلورادو 1500 را به وانت پیکاپ قابلی تبدیل کرده است.

   

  6- فورد F-150 ایکس ال 2017

   

  قیمت: 26 هزار دلار

   

  هنگامی که نام فورد به میان می آید یاد برندی میافتیم که تاکنون با عرضه محصولاتی بزرگ توانسته نامی شگفت انگیز برای خود ایجاد کند. اخیرا این شرکت وانت پیکاپ F-150 ایکس ال 2017 را با پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر 282 اسب بخاری و گیربکس شش سرعته اتوماتیک روانه بازار کرد. این وانت به سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی جان سخت و بزرگ با رینگ های 17 اینچی فلزی، همگی فورد F-150 ایکس ال 2017 را به خودرو قابلی تبدیل کردند که موفق شد در لیست گران قیمت ترین وانت های پیکاپ سال 2017 جای گیرد.

   

  5-  رم 1500 2017

   

  قیمت: 26 هزار دلار

   

  شرکت رم یکی از برندهای مطرح تولید وانت پیکاپ آمریکایی بوده که محصولات قدرتمندی را می توان در سبد محصولات این شرکت شاهد بود. یکی از آنها خودرو وانت رم 1500 2017 است که با پیشرانه 3.6 لیتری شش سیلندر 305 اسب بخاری معرفی و عرضه شد. در کنار این پیشرانه گیربکس 8 سرعته اتوماتیکی قرار گرفت که می توانست انتقال قدرت بالایی داشته باشد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب، طراحی جان سخت با رینگ های 17 اینچی فلزی و برخی دیگر، رم 1500 2017 را به یک وانت پیکاپ ایده آل تبدیل کرده است.

   

  4- تویوتا تاکوما 2017

   

  قیمت: 23 هزار دلار

   

  هرگاه بخواهیم به یک برند اصیل خودروساز اشاره کنیم قطعا آن چیزی نیست جز تویوتا. برندی که سالهاست در زمینه خودروسازی فعالیت داشته و در حال حاضر نیز باارزش ترین برند صنعت محسوب می شود. یکی از محصولات وانت مطرح این برند تاکوما 2017 بوده که با پیشرانه 2.7 لیتری 159 اسب بخاری در کنارگیربکس شش سرعته اتوماتیک روانه بازار شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب با طراحی جذاب که رینگ های 16 اینچی آلومینیومی را در برمی گیرد، تاکوما را به خودرو ایده آل تویوتا تبدیل کرده که خریدی ارزشمند را فراهم می آورد.

   

  3- جی ام سی کنیان 2017

   

  قیمت: 20 هزار دلار

   

  شرکت جی ام سی یکی از برندهای مطرح آمریکایی بوده که در بیشتر تولیدات آن تنها می توان شاسی بلند و وانت پیکاپ را مشاهده کرد. این برند پیشتر وانت پیکاپ غول پیکرکنیان 2017 را با پیشرانه  2.5 لیتری 200 اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته دستی قدرت بالایی را برای توان قابل توجه فراهم می آورد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی  و سرگرمی مطلوب در کنارطراحی جذاب به رینگ های 16 اینچی آلومینیومی مجهز است که جذابیت طراحی این وانت پیکاپ را دوچندان کرده است. جی ام سی سعی داشته ویژگی های مناسبی برای کنیان 2017 در نظر گیرد تا آن را به یک مدل قابل توجه و بزرگ تبدیل گرداند.

   

  2- شورولت کلرادو 2017

   

  قیمت: 20 هزار دلار

   

  شرکت شورولت یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون با محصولات قابل توجه خود توانسته بسیار محبوب باشد. یکی از جدیدترین تولیدات این کمپانی وانت پیکاپ سیلورادو 1500 2017 بوده که پیشرانه 2.5 لیتری 200 اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته دستی برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب، طراحی تهاجمی با رینگ های 16 اینچی آلومینیومی، کلرادو 2017 شورولت را به یک وانت پیکاپ قابل توجه تبدیل کرده که بسیار ارزشمند و قابل توجه است.

   

  1- نیسان فرانتیر 2017

   

  شرکت نیسان یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون توانسته با عرضه محصولاتی بزرگ به یک برند شناخته شده در این زمینه تبدیل شود. پیشتر وانت پیکاپ قدرتمند فرانتیر 2017 روانه بازار شد، وانتی با پیشرانه 2.5 لیتری 150 اسب بخاری که در کنار گیربکس 5 سرعته دستی می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مطلوب، طراحی جان سخت و مقاوم با رینگ های 15 اینچی فلزی از جمله ویژگی های فرانتیر نیسان هستند. بنابراین حضور آن در لیست به عنوان یکی از برترین ها جای تعجبی نداشته زیرا حقیقتا با محصولی بزرگ رو به رو هستیم.

   

  منبع: autobytel

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=290033
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  تویوتا به دنبال نسخه تولیدی کانسپت GR Super Sport Concept

  به گزارش آسمونی، شرکت تویوتا اخیرا یک سوپراسپرت جدید تحت عنوان GR Super Sport Concept …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.