تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اطلاعات ورزشی > آیا می توان با یوگا وزن کم کرد
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

آیا می توان با یوگا وزن کم کرد

 به طور کلی فعالیت های فیزیکی در پیشگیری از افزایش وزن بهتر عمل می کنند تا کم کردن وزن اضافه  و این موضوع درباره یوگا نیز صدق می کند.

yoga

کالری که بدن در نتیجه حرکات یوگا می سوزاند برابر با مقدار کالری که درنتیجه فعالیت های ایروبیک  می سوزاند نیست. اگر فردی با وزن ۶۸ کیلوگرم را درنظر بگیریم، کالری که این فرد با انجام یک ساعت حرکات معمول یوگا می سوزاند برابر با ۲۴۰ کالری است ، اما مقدار کالری که همین فرد با یک ساعت حرکات ایروبیک می سوزاند برابر با ۳۶۰ کالری است.

اما در هرحال هرگونه حرکات فیزیکی برای سلامتی و کاهش وزن بدن مفید است. یوگا ضمن این که منجر به تحرک شما می شود مزایای سلامتی همانند کاهش سطح چربی خون و بهبود خلق و خو را نیز به دنبال دارد.

به یاد داشته باشید فعالیت های فیزیکی منظم باید قسمتی از هر برنامه کاهش وزنی باشد. برای کاهش وزن شما باید میزان کالری مصرفی خود را کاهش دهید و در عین حال میزان کالری که می سوزانید را نیز افزایش دهید. اگر می خواهید تمرینات یوگا انجام دهید بهترین و هوشمندانه ترین کار این است که انجام این تمرینات را در یک برنامه ورزشی که دربرگیرنده حرکات ایروبیک همانند دوچرخه سواری، دویدن و شنا است بگنجانید.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134962
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • تبلیغات اینترنتی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  ورزش بسیار شدید احتمال گرفتگی عروق مردان میانسال را افزایش می‌دهد

  مطالعات اخیر در دانشگاه ایلینوی انجام شده نشان می‌دهد مردان سفید پوش که ورزش با …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.