تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > فعال سازی چشم سوم
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  فعال سازی چشم سوم

  third-eye

  چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در کالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیکی است.

  برخی دانشمندان اعتقاد دارند که چشم سوم محلی برای دریافت ادراکات فراحسی، الهام و اشراق و وسیله‌ای برای ارتباط موجودات با یکدیگر در جهان هستی می‌باشد. از طریق آجنا می‌توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مکانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت. همچنین با کمک آجنا می‌توان هاله‌ها را دید.در این بخش آسمونی، روش فعال کردن چشم سوم و دیدن هاله را به شما دوست داران علوم فراگیتی آموزش می دهیم پس با ما همراه باشید…

  برای رؤیت هاله، لازم است که تمرینات باز کردن چشم سوم را انجام دهید، تا چشم سوم خود را تحریک کرده، قدرت گیرندگی آن را افزایش دهید. این کار شما را قادر می‎سازد که انرژی اطراف سوژه‌ را دریافت کنید. البته بدون انجام این کار هم دیدن هاله‎ی تک‌رنگ‌ها ممکن است، اما اگر چشم سوم شما تحریک و باز نشده باشد، دیدن هاله‎ی یک موجود زنده بسیار مشکل خواهد بود.

  به یاد بیاورید که وقتی خیلی خیلی خسته و کاملاً فرسوده‌اید چه حالی دارید؟ به یاد بیاورید که چه احساسی دارید وقتی برای روزها نخوابیده‎اید و به سختی می‎توانید چشمهایتان را باز نگه دارید؟ به یاد بیاورید که چه احساسی دارید وقتی چشمهایتان دست از تلاش برای بسته شدن بر نمی‎دارند؟ به یاد بیاورید که چه حالی دارید وقتی که با چشمهایتان می‎جنگید تا آنها را باز نگه دارید؟

  تجسم این حالتها با تمرکز و توجه کامل، در شما احساسی برمی‎انگیزد، مانند اینکه تلاش می‎کنید یک پرده‎ی خیالی سنگین را از پشت چشمهایتان بلند کنید. در چنین حالتی ماهیچه‎های چشمهایتان خوب پاسخ نمی‎دهند، بنابراین کار شما تقریباً بطور کامل ذهنی است.

  چند لحظه صبر کنید تا این حالت را به خوبی مجسم کنید. کوشش برای باز نگه‌داشتن چشمان خسته، یک تحریک ذهنی قوی در چشم سوم ایجاد می‎کند و به تدریج باعث باز شدن آن می‎شود. اما چگونه؟
  این فعالیت گشایشی ذهن ، آگاهی جسمی شما را در محل چشم سوم متمرکز می‎کند. هنگامی که آگاهی جسمی شما در یک قسمت از بدنتان متمرکز می‎شود و شما آن ناحیه را تحت نفوذ ذهنی خود قرار می‎دهید، کالبد انرژی خود را در آن ناحیه به نحوی پویا تحریک می‎کنید.

  third-eye(3)

   

  اگر این فعالیت ذهنی به اندازه کافی ادامه پیدا کند و تلاش ذهنی کافی صرف آن شود، چشم سوم شما شروع به باز شدن خواهد کرداگر شما فعالیت گشایشی ذهن را هنگامی که در حالت آرامش هستید و موضوعی در میدان دید شما قرار دارد ( و بطور مستقیم در حال نگاه کردن به آن نیستید ) انجام دهید، دید هاله‎ای خودبخود ایجاد خواهد شد.

  فعالیت گشایشی ذهن که در اینجا شرح داده شد، شبیه تکنیک‎های دیداری باز کردن چاکرا است که توسط اکثر استادان کار با انرژی و پیشرفت قوای ذهنی تدریس می‎شود. فقط به مراتب قوی‌تر و مؤثرتر است. تمرینهای دیداری کار با انرژی به تنهایی ضعیف و کند هستند و یادگیری و استفاده از آنها مشکل است.

  توصیه: مرکز بین دو چشم (روی پیشانی) را به نرمی با ناخن بخارانید. این کار به شما کمک خواهد کرد که این نقطه را با آگاهی جسمانی خود به دقت هدف بگیرید.

  آگاهی جسمانی خود را به ناحیه بین چشمهای خود منتقل کنید. با تمرکز کامل از این ناحیه آگاه شوید. این ناحیه را به صورت ذهنی بالا بکشید. چنان که گویی تلاش می‎کنید پلکهایتان را به زور باز کنید.

  اما به ماهیچه‌هایتان در این ناحیه اجازه ندهید که منقبض شوند یا به هر صورت دیگر پاسخ بدهند ( این تلاش کاملاً ذهنی است).

  احساس خود را به دقت مورد توجه قرار دهید. تصور کنید که چشمهایتان خیلی سنگین شده‎اند؛ به آنها اجازه دهید که بسته شوند، و چند بار پلکهایتان را به‌هم بزنید. توجه کنید که برای این کار از کدام ماهیچه‌ها استفاده می‎کنید.

  همین فرمان عضلانی را از طریق آگاهی جسمانی ذهن خود در آن ناحیه به کار ببرید، اما دیگر به ماهیچه‌های پلکهایتان اجازه ندهید که از فرمان اطاعت کنند.

  این کار را دوباره و دوباره تکرار کنید ( بالا بکشید، بالا بکشید، بالا بکشید… ) چنان که گویی یک وزنه‎ی خیالی سنگین را از پشت چشمهایتان بلند می‎کنید.

  این کار را بارها تکرار کنید، اما به خودتان ( یا هیچ یک از ماهیچه‎هایتان ) اجازه‎‎ی انقباض یا پاسخ ندهید. این کار در آغاز کمی دشوار است، اما با کمی تمرین به راحتی در انجام آن مهارت و تسلط پیدا می‎کنید.
  third-eye(2)
  این فعالیت گشایشی ذهنی خیلی مهم است. اگر می‎خواهید به روشن‌بینی و سایر توانایی‌های روحی دست پیدا کنید، این تمرین اولین قدم برای یادگیری کنترل چشم سوم است

  در مراحل اولیه ممکن است احساس کنید که ناحیه وسیعی از بالای ابروهایتان را بالا می‎کشید، حتی تمام پیشانی خود را . این مورد اشکالی ندارد و باز هم می‎تواند تأثیر لازم را برای باز کردن چشم سوم شما داشته باشد. با تمرین بیشتر خواهید توانست حوزه‎ی تمرکز فعالیت ذهنی خود را کاهش دهید و آن را به ناحیه‎ی بین ابروها ( چشم سوم ) محدود کنید.

  اگر این فعالیت گشایشی ذهنی را ادامه دهید، چشم سوم خود را تحریک کرده ، آن را فعال خواهید ساخت. تمرکز یکنواخت و آرام شما روی یک شیئ، چشم سوم شما را با انرژی ساطع شونده از آن شیئ هماهنگ خواهد کرد. این انرژی به مرکز بینایی مغز شما ارسال می‎شود و در آنجا بعنوان یک تصویر ( یک نوار روشن از نور رنگی ) تفسیر می‎شود.

  توصیه: هر گاه در انجام این عملکرد گشایشی ذهنی، تمرکز و تسلط کافی کسب کرده، آنرا بصورت ذهنی اجرا کنید، متوجه خواهید شد که وزنه‎ی خیالی پشت چشمهای شما در یک سمت آسانتر از سمت دیگر بالا کشیده می‎شود،که معمولاً سمت راست آسانتر است. اصولا‎ً این احساس ناشی از تفاوت بین دو نیمکره‎‎ی مغز شما است که استفاده از یکی به مراتب آسانتر از دیگری است ( نیمکره‎ی غالب ).

  اگر این مورد برای شما ایجاد اشکال می‎کند، با یک فعالیت چرخشی ذهنی، در جهت چرخش عقربه‎های ساعت در ناحیه‎ی بین ابروها، چشم سوم خود را تحریک کنید. منظور از جهت چرخش عقربه‎های ساعت این است که صورت خود را به عنوان صفحه‎ی ساعت در نظر بگیرید و جهت صحیح چرخش را با آن بسنجید.

  برای این فعالیت چرخشی نیز از همان فرمان ذهنی عضلانی استفاده کنید که قبلاً برای باز کردن چشمهای خسته به کار می‎بردید. اما اکنون آنرا برای چرخش به کار ببرید، چنان که گویی با حرکت چرخشی یک مداد، این ناحیه را تحریک می‎کنید. بهترین روش این است که برای فعال کردن چشم سوم خود تمرین گشایشی اصلی و این تمرین چرخشی را یک در میان انجام دهید. فعالیت گشایشی ذهنی به هر حال برای هماهنگ کردن چشم سوم شما با هاله لازم است.

  نکته : به یاد داشته باشید که همه‎ی این تمرینهای محرک انرژی، به آگاهی جسمانی موضعی خصوصاً آگاهی موضعی در سطح پوست وابسته‎اند. برای اینکه این تمرینها مؤثر باشند، باید احساس کنید که آنها واقعاً اتفاق می‎افتند.

   

  برای مشاهده آموزش فعال سازی چاکرا‌ها، بر روی لینک زیر کلیک کنید :

  فعال سازی چاکرا‌ها

   

   

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3٫90 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=113806
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  آسمونی - مجسمه" Sai Baba

  مجسمه های زنده ماوراءالطبیعه

  جهان هستی پر است از اتفاقات عجیب و غریب که هیچ دلیل علمی برای آن …

  43 دیدگاه

  1. تعمیراتچی وردپرس

   با سلام. واقعا اطلاعات خوب و مفیدی بودن.

  2. سلام بسیار عالی بود. ممنون

  3. من وقتی تو اینترنت میزنم third eye یه مشت عکس راجع به چشم جهانبین و کابالا و ازینا میاره که عرفان های شیطانی هستن . من میخوام بدونم یادگرفتن اینا منافاتی با اسلام نداره؟؟ پس چرا توی اون عرفان ها استفاده میشه
   تو ذهنم شبهه ایجاد شده

  4. با باز شدن چشم سوم ممکن است صدا های بسیار شدیدی بشنوید که در انتهای شب تشدید می شوند. بدلیل این صدا های جیغ مانند ممکن است دیگر نتوانید بخوابید.
   باز شدن چشم سوم، تاثیرات بسیاری بر افراد خانواده دارد، ممکن است باعث شود تغذیه خانواده مختل شود و دچار مشکلات روحی شوند. همچنین بدلیل کشش انرژی، ممکن است بخصوص هنگامی که با فرد دارای چشم سوم باز صحبت می کنند دچار ضعف و خواب آلودگی شوند.

  5. سلام خسته نباشید
   من مدتیه درمورد چشم سوم خیلی مطالعه میکنم و درست از وقتی که درک کردم چیه و کاربردش چیه, قبل خواب وقتی چشمامو میبندم احساس خارش و یه حالت عجیب غریبی بین دوابروم و پیشانیم حس میکنم. خوابای زیادی میبینم ولی وقتی بیدار میشم فقط یکی دو صحنشو یادم میاد. قبل اتفاقات بد دلشوره عجیبی میاد سمتم, علایقم هم کمی عوض شده! میخواستم بدونم اینا میتونه علائم بازشدن چشم سومم باشه?

  6. و آیا چشم سوم وجود فیزی کی دارد؟؟لطفا جواب بدین

  7. این تمرینات رو چند وقت انجام دهیم تا چشم سوم باز شود؟؟

  8. سلام میشه کسی بگه چجوری بفهمیم چشم سوممون باز هست؟

  9. من ترسیدم خیلی

  10. سلام من میخوام تمام چاکرا های بدنم رو باز کنم به کمک یکی نیاز دارم اینم ایدیم هستmohamad13780000s

  11. سلام من خیلی برای چشم سومم تمرین میکنم.من حس ششم خیلی قوی دارم به طوری که یه فردو خیلی قشنگ میتونم بگم که کجاس داره چیکار میکنه و چه حسی داره.حتی چندبار امتحان کردم که تونستم مثلا یکی که ددون درد داشته رو خوب کردم یا کسی که نمیتونسته بخوابه رو کمک کردم که اون موقع راحت بخوابه.یه سری توانایی دارم نمیدونم چجوری قوی کنمش .بعضی وقتا تلقین میکنم به کسی چیزیرو اما بعضی وقتا جواب نمیگیرم.شدیدا به راهنمایی احتیاج دارم چون سردرگم شدم و نمیدونم از این تواناییم چه جوری استفاده کنم .چشم سومم رو بیشتر باز کنم یا چیز دیگه نمیدونم گیج شدم ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

   • من کسیو میشناسم که میتونه راهنماییت کنه همون ادم کاری کرد من چشم سوم بازشه نمیخوام از قدرتایی که الان دارم بگم ولی میتونم کمکت کنم

    • من میخوام?

    • سلامم من خیلی خیلی خیلی خوشحال میشم ک برای راهنمایی من به آیدی تلگرامم پی ام بدین shakibaj81 آیدیمه من خیلی سردرگمم ونتونستم تا الان کسی رو برای راهنماییم پیدا کنم یه ترسی هم دارم ک میترسم سر خودم یا خانوادم بلایی بیاد و جن زده بشم.واقعا خوشحال میشم اگه بهم پی ام بدین.

    • سلام آقا علی میشه به منم کمک کنید که چطوری باید چشم سوم خودم رو کاملا فعال کنم
     Hellmen6656@

    • کمکم کن
     hamedgk تلگراممه

    • سلام اگه کسی هست بلده به من هم کمک کنه که چشم سوممو باز کنم آیدی تلگرامم moslemaskaniهست

  12. بیت دیفندر

   واقعاً مهمه که ایمان داشته باشید به کاری که می کنید. در این صورته که اتفاق می افته. وارد شدن به این مسائل مثل وارد شدن به تونلیه که انتها نداره. مرسی ادمین جان، بخاطر سایت خوبی که دارید

  13. سلام من ۱۵ سالم هست و اهل شیرازم دوست دارم از همه نعمت های خدا به خوبی ودر راه حق استفاده کنم و امید دارم که کسی میتواند به من کمک کنه تا چشم سومم رو بازکنم لطفا اگر کسی رو میشناسید به ایمیل من ارسال کنید ممنون میشم

  14. سلام من قبلا برای تفریح یکسری تمرین انجام دادم الان اتفاقایی برام میوفته که نیاز دارم از کسی بپرسم محل چشم سومم به شدت تحریک پذیر شده و قبل از هر اتفاقی اونو میفهمم

  15. @MEHDI_S999
   اقا این ای دی منه
   کسی میتونه کمک کنه بیاد پی وی
   تلگرام بگه
   مرسی???

  16. یکی پاسخ بده به سوالا
   مدیر ابن وب سایت جواب بده

   • سعید زنگنه

    دوست گرامی می بایست سایر بازدکنندگان به شما پاسخ دهند، لطفاً مطلب را کامل بخوانید

  17. سلام من سرم درد گرفت دلم یکم درد گرفت
   چیکار کنم
   چبکار کنم بفهمم چشم سوم فعال شده

  18. یکم واضح تر بنویسید.هیچی نفهمیدم

  19. محمد امین

   میشه بهتر برام تو ایمیلم توضیح بدید

  20. موضوع فوق العاده جالبی برام هست مرسی

  21. با سلام ایا راهی برای از بین بردن عوارضش نیست برام مهمه زود جواب بدید

  22. هیچ کاری بدون سود و زیان نیست’ قطعا در مورد متافیزیک هم همینطوره’ با فعال شدن اجنا” یا چشم ذهن انسان توانایی اینو پیدا میکنه که ابعاد دیگر افرینش خداوند رو ببینه که غیر ارگانیکها هم بخشی از همین عالمه…. پس اگر جنبه دیدن یا ارتباط با ماورا هستی رو ندارید اصلا اقدام ب این تمرینات نکنید! چاکرای اجنا وقتی برای بار اول باز بشه دیگه نمیبنده و برای همیشه بازه”

  23. یکی از مباحث زیبا و شگفت انگیز متافیزیکه برام که در کادرهای بالا میتونم بگم بله هست , و در مورد مطلب بالا اشاره به
   روی سطح آلفا رفتن نشده که حتی میتونی با تمرینات بسیار زمانیکه چشمها بسته و از پلک خود و با شمارش از اعداد مثلا” 200 برای مبتدیان به پائین شروع کرد زیرا خوشبختانه باعث بالا بردن آدرنالین نمیشه سیر صعودی ولی چرا , 199 , 198 و تا برسی به 10 و با تمرکز نیمکره چپ که فعال شده و با تجسم در این حالت میتونی شفا دهنده و از راه
   دور هم باشی و سطح بسیار قوی تر آن زمانی است که به خوابی عمیق فرو میروی و در این موقع توانائی دیدن رویا و خواب
   خواهی داشت . احتمالا” به مطلب چاکرها که اشاره فرمودید میروم .
   مرسی

  24. واقعا ممکنه این اتفاق بی افته اونوقت چه سود و زیانی داره لطفا به این ایمل ارسال کنید

  25. خیلی ممنون از مطالب خوب و واقعا با فایده تون

  26. haroom zade ina chie neveshtin inja bi sharaf aaaa

   az khoda betarsid sheytan parastaye khoda nashnas

  27. برنامه نویسی اندروید

   اطلاعات خیییلی خوووبی در سایتتون گذاشتین استفاده کردم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.