تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > دانستنی > کاربرد کریستال ها برای درمان
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  کاربرد کریستال ها برای درمان

  Used for treatment of crystal

   

  استفاده از کریستال ها برای درمان بیماریها سابقه ای طولانی دارد. بشر از وقتی شروع به شناخت نیروهای زمین کرد، بتدریج با قدرت سنگهای مختلف برای مقاصد درمانی و شفای دردهای خود آشنا شد.

   

  کاربرد کریستال ها برای درمان

  استفاده از سنگهای مختلف در بین ملل دنیا مرسوم است. در هرمنطقه از زمین سنگهای مختلفی یافت می شود وهریک ار اقوام کهن در آن منطقه برخی از آنها را شناخته و از قدرتهای آنها آگاهی یافته اند. درباره قدرت هر سنگ، داستانها و روایات مختلفی در بین همین اقوام پیدا میشود.

  امروزه با نزدیک شدن کشورها و ملل مختلف بهم، امکان دسترسی به انواع سنگها برای همه ممکن است. با کمک برخی سنگها می توان شفای دردهای کهنه را تسریع کرد یا قدرتهای خوب را در وجود افراد تقویت کرد.

   

  سنگ درمانی و خواص متافیزیک سنگ ها :

  در عصر جدید، خواص الکتریکی خانواده کوارتزها (در کوهی) به ثبت رسیده و از آنها در صنعت استفاده به عمل آمده است. در واقع، بدون بهره گیری از فرآورده های کوارتزی، هیچگونه رادیو، تلویزیون یا کامپیوتری وجود نداشت. خانواده کوارتزها، شامل کریستال ها، بلورها، آماتیس ها، کوارتزهای سرخ و دیگر سنگهای مشابه می شوند. 
  زمانی که ، فشار بر این سنگها اعمال گردد، در قطب های سنگ، یک بار الکتریکی به وجود می آید. به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که نسبت به انرژی سنگ، حساس و آسیب پذیر هستند به آرامی سنگی را روی موضع مورد نظر فشار می دهند یا آن را لمس می کنند.

   

  هم چنین، از خانواده کوارتزها برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده به عمل می آورند و این دقیقا همان چیزی است که بومیان همیشه مدعی آن بوده اند. آیا امکان دارد که کریستال ها و بلورهایی که در سراسر جهان یافت می شوند، دارای سوابقی ثبت شده از تمام تمدن ها و کل طیف تجربه انسانی باشد؟

  خوب، شاید چنین باشد، ولی ما هنوز موفق به یافتن شیوه ای برای برقراری ارتباط با سنگ ها به منظور کسب اطلاعات نشده ایم.
  کتابهای متعددی به چاپ رسید ه اند که خواص شفابخش و متافیزیک سنگها را به صورت مبسوط و مشروح ذکر کرده اند.
  اگر چه ، همواره باید به یاد داشته باشید که همه ما از شم و حس ششمی برخورداریم که بایستی ماورای اطلاعات خارجی از آن پیروی نماییم. هیچ سرچشمه و منبع بزرگتر و ارزشمندتری از شم و حس ششم خودتان وجود ندارد. مثلا، اگر احساس می کنید که به طور اتفاقی و ناخودآگاه ، به سمت سنگ خاصی جذب می شوید، احتمالا ، هادی درونتان یا حس ششم تان در تلاش است تا در شما انگیزه ای ایجاد کند تا آن را به دست آورید و همراه خود داشته باشید.

  روان، ذهن، روح با جسمتان، کاملا خردمندانه عمل می کنند و شما را به سمت سنگی هدایت می کنند که بسامدها و تواترهای ارتعاشی اش با وجودتان سازگار و هماهنگ است. جسم شما دامنه الکترومغناطیسی و گرمای انرژی حاصله از سنگ را به حرکت در می آورد و هر چه تماس شما با یکدیگر بیشتر باشد، طنین و بازآوایی تان نزدیکتر و شبیه تر می شود.
  گویی برای خود دوستی جدید و وفادار پیدا کرده اید، هر چه طول ارتباطتان به درازا بکشد، نتایج بهتر و مطلوب تری عایدتان می گردد.

   

  ویژگی سنگها و پاکسازی آن از آنرژی های منفی

  ویژگی اصلی سنگها در طبیعت ، جذب انرژی های منفی محیط است.
  حضور سنگها در محیط کار و زندگی ، انرژی های منفی محیط را جذ ب خود می کند و شما را از تاثیر منفی آنها رهایی می بخشد .
  به یاد داشته باشید که لازم است، سنگ تان را با آب شور دریا تمیز کنید،( یا مقداری گیاه مریم گلی را روی آن بمالید) و آن را به مدت چند دقیقه زیر شیر آب بگیرید و بعد به مدت سه تاچهار ساعت در آفتاب قرار دهید تا دوباره از انرژی مثبت شارژ گردیده، از انرژی های منفی ای که از محیط کسب کرده است، کاملا پاکسازی گردد.
  می توانید با قرار دادن سنگتان بیرون از پنجره ( درمحوطه باز) در هنگام وقوع توفان تندری یا ماه شب چهارده (بدر یا ماه تمام)، یا قرار دادن آن در دریا یا استفاده از “ریکی” (Reiki) و دیگر انرژی های جهت داده شده، آن را شارژ و پاکسازی کنید.

  درتکیک ریکی هنگام انتقال انرژی مثبت برای شفا، میتوانیم با قرار دادن سنگها بر روی چاکراها، کسب و ارسال انرژی مثبت را شدت بخشیم، و برای پاکسازی و شارژ مجدد آن در روشی که بالا ذکر شد استفاده نمود.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=33648
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  جنگ جهانی سوم آیا اتفاق می افتد؟

  با توجه به اختلافات سیاسی برخی از کشورها مانند آمریکا و کره شمالی، برخی از …

  نظرات

  1. مطالب جالبی بودممنونم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.