تازه های آسمونی
خانه > دین و اندیشه > دعا و ذکر > متن آیت الکرسی + ترجمه
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • متن آیت الکرسی + ترجمه

  ayatul-kursi
  آیت الکرسی

  متن کامل آیت الکرسی

  اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

  لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

  اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

   

  ترجمه کامل آیت الکرسی به فارسی

  «خداست که معبودى جز او نیست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گیرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است، از آنِ اوست. کیست آن کس که جز به اذن او در پیشگاهش شفاعت کند؟ آنچه در پیش روى آنان و آنچه در پشت سرشان است مى‌داند. و به چیزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌یابند. کرسى او آسمان ها و زمین را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نیست، و اوست والاى بزرگ.

  در دین هیچ اجبارى نیست. و راه از بیراهه بخوبى آشکار شده است. پس هر کس به طاغوت کفر ورزد، و به خدا ایمان آورد، به یقین، به دستاویزى استوار، که آن را گسستن نیست، چنگ زده است. و خداوند شنواى داناست.

  خداوند سرور کسانى است که ایمان آورده‌اند. آنان را از تاریکیها به سوى روشنایى به در مى‌برد. و [لى‌] کسانى که کفر ورزیده‌اند، سرورانشان [همان عصیانگران=] طاغوتند، که آنان را از روشنایى به سوى تاریکیها به در مى‌برند. آنان اهل آتشند که خود، در آن جاودانند.»

   

  اثرات و خواص آیه الکرسی

  • آیه الکرسی یعنی چه؟

  تعریف کرسی ( ayatul kursi ) در آیه ای که به آیه الکرسی معروف شده است

  کرسی از ریشه ( ک- ر – س ) گرفته شده و به معنی اتصال یافتن اجزای یک ساختمان به هم می باشد و نیز کرسی را تخت هم می گویند که بر آن می نشینند که در این زمینه می توان برای کرسی سه معنی آورد

  ۱) علم الهی: کرسی همان جسم بزرگ کیهانی است که زمین، خورشید و آسمان ونیز سایر اجزا ی آسمان را در برمی گیرد.

  ۲) جسم بزرگ کیهانی: کرسی را همان یک جسم و جرم بزرگ کیهانی تصور کرد که تمام اجزائی که در آسمان و زمین … است در آن جای می گیرد که از حضرت علی (ع) نقل شده است که آسمان وزمین وتمام موجودات در داخل این کرسی قرار دارندکه چهار فرشته به اذن خداوند آن را حمل می کنند.

  ۳) قدرت و سلطنت الهی: کرسی را همان جهان هستی است که این جهان تمام تحت سلطه و قدرت حضرت احدیت بوده و هیچ جنبنده ای از دایره قدرت واحاطه و سیطره او خارج نمی شود وبدون اذن او هیچ تغییری ایجاد نمی شود.

  ۴) عرش: درلغت همان کرسی است که عرش در لغت فارسی به معنی رکن واساس هرچیز ویا سقف خانه گفته می شودبنا براین با توجه به این دو تعریف در مورد کرسی وعرش متوجه می شویم که کرسی ظاهر وعرش باطن هر چیز را گویند.

  • شأن نزول آیه الکرسی

  در قرآن کریم آیاتی که بر پیامبر اسلام نازل می شد دارای علت و سببی بود که به اذن خداوند توسط فرشتگان برای رسول اکرم(ص) فرستاده می شد که در مجموع به آنها شأن نزول می گویند، و سبب نزول آیه الکرسی درسوره بقره احتمالا این بوده که قوم یهود معتقد بودند که خداوند تبارک و تعالی پس از خلقت آفرینش آسمانها و زمین و… خسته شده و برای رفع خستگی روی کرسی نشست که آیه مبارک آیه الکرسی بر رد عقاید منحرف کننده قوم یهود نازل شد.

  رسول اکرم(ص) در هنگام خواندن آیه الکرسی به عربی تبسم می کردند و می فرمودند : آیه الکرسی گنج بزرگ و رحمانی است که زیر عرش (همان کرسی) به من نازل شدو نیز در روایت آمده است که هنگام نزول آیه الکرسی هزار فرشته تا رسیدن به حضرت رسول اکرم(ص) این آیه مبارک وعظیم را همراهی می کرد.

  آیه الکرسی منشأ خیر وبرکتی است که خداوند تبارک وتعالی توسط رسول اکرم(ص)در سوره مبارک بقره به انسان عطا فرموده است و خداوند می فرماید: این آیه عظیم الشأن و با برکت را به بندگانم هدیه می کنم وبه همین دلیل است که پیغمبر عزیز ما به پیروانش توصیه می کند که آیه الکرسی را مورد توجه خاص قرار دهند و تلاوت کنند تا از منشأ خیر و برکت آن بهره گیرند.

  • عکس العمل شیطان هنگام نزول آیه الکرسی

  امام محمد باقر از امیر المومنین (ع) روایت فرموده: هنگامی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (ص) فرمود آیه الکرسی آیه ای است که از گنج عرش نازل شده و زمانی که این آیه نازل گشت هر بتی که در جهان بود با صورت به زمین خورد.

  در این زمان ابلیس ترسید و به قومش گفت :”امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده است باشید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم.

  ابلیس عالم را گشت تا به شهر مدینه رسید مردی را دید و از او سوال کرد: ” دیشب چه حادثه ای اتفاق افتاد”

  مرد گفت “رسول خدا فرمود:” آیه ای از گنج های عرش نازل شد که بت های جهان به خاطر آن آیه همگی با صورت به زمین خوردند. ابلیس بعد از شنیدن حادثه به نزد قومش رفت و حادثه را به آن ها خبر داد.

  • آیت الکرسی سید آیات قرآن

  پیامبر به حضرت علی (ع) فرمود: ” یا علی ! من سید عربم-مکه سید شهر هاست- کوه سینا سید همه کوه هاست- جبرئیل سید همه فرشتگان است – فرزندانت سید جوانان اهل بهشتند- قرآن سید همه کتاب هاست – بقره سید همه سوره های قرآن است – ودر بقره یک آیه است که آن آیه ۵۰کلمه دارد و هر کلمه ۵۰ برکت دارد و آن آیت الکرسی است.

  • پاداش کسی که آیت الکرسی را زیاد می خواند

  عبدالله بن عوف گفته است:” شبی خواب دیدم که قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی بررسی کردند. آنگاه مرا به بهشت بردند و کاخ های زیادی به من نشان دادند. به من گفتند: درهای این کاخ را بشمار ؛ من هم شمردم ۵۰ درب داشت. بعد گفتند: خانه هایش را بشمار. دیدم ۱۷۵ خانه بود. به من گفتند این خانه ها مال توست. آن قدر خوشحال شدم که از خواب پریدم و خدا را شکر گفتم. صبح که شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف کردم. او گفت : معلوم است که تو آیه الکرسی زیاد می خوانی. گفتم : بله ؛ همین طور است. ولی تو از کجا فهمیدی. گفت برای اینکه این آیه ۵۰ کلمه و ۱۷۵ حرف دارد. من از زیرکی حافظه او تعجب کردم. آنگاه به من گفت : هر که آیه الکرسی را بسیار بخواند سختی های مرگ بر او آسان می شود.

  • داستان نزول

  رسول اکرم (ص) فرمود: چون خدای متعال خواست سوره ی حمد و آیه های شهدالله (۱۸و۱۹ آل عمران) و قل اللهم (۲۶-۲۷آل عمران) و سوره توحید و آیه الکرسی را به زمین نازل کند همگی به عرش الهی چنگ زدند در حالی که بین آن ها و خداوند حجابی نبود.

  سپس فرمودند : پروردگارا ما را به خانه پر گناه و به سوی کسانی که عصیان و گناه می کنند می فرستی ؛ در حالی که ما پاک و مطهر هستیم. سپس خدای متعال فرمود :” به عزت و جلال خودم سوگند ، هیچ کس شما را بعد از نماز نخواند مگر این که او را در مرتبه بالای قدس جای دهم که از نعمت های آن استفاده کنند و در هر روز ۷۰ بار به او با نظر رحمت خود بنگرم و در هر روز ۷۰ حاجت او را برآورم هرچند که بسیار گناه کرده باشد که کمترین آن دعاها و حاجت ها و آمرزش گناهان باشد. او را از هر دشمنی پناه می دهم و برای پیروزی بر هر دشمنی یاریش می دهم و مانعی به جز مرگ برای بهشت رفتن او نباشد.( یعنی بعد از مرگ بلافاصله به بهشت می رود)

  • آیت الکرسی برای حفظ چشم

  بعد از هر نماز دستان را روی چشم بگذارید و بعد از خواندن آیت الکرسی بگویید:”اللهم احفظ حدقتی بحق حدقتی علی بن ابیطالب(ع)”

  • امان نامه الهی

  امام کاظم (ع) فرمود: از بعضی پدران بزرگوارم شنیدم که کسی داشت سوره حمد را می خواند پس حضرت فرمود: هم شکر خدا را به جای آورد و هم به پاداش رسید. بعد حضرت شنید که سوره توحید می خواند فرمود: ایمان آورد و ایمنی به دست آورد و سپس شنید که سوره قدر می خواند فرمود: راست گفت و آمرزیده شد و بعد شنید که آیت الکرسی می خواند فرمود: خداوند خالق , امان نامه برایش فرو فرستاد.

  • قرآن برتر است یا تورات؟

  روایت شده که از پیامبر (ص) پرسیدند: قرآن برتر است یا تورات؟ فرمودند: در قرآن آیه ای است که از تمام کتابهایی که خداوند بر پیامبرانش نازل فرموده بهتر و برتر و والاتر است و آن آیه الکرسی است.

  پیامبر فرمودند با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است.

  پیامبر فرمودند آیه الکرسی وسوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست.

  پیامبر (ص) فرمودند: دانش بر تو گوارا باد. سوگند به کسی که جان محمد در دست اوست این آیه دارای دو زبان و دو لب است که در عرش الهی تسبیح و تقدیس خدا می گوید.

  رسول خدا (ص) فرمود: در شب معراج دو لوح را دیدم ، که در یک لوح سوره حمد و در لوح دیگر کل قرآن قرار داشت که سه نور از آن می درخشید . پس گفتم ای جبرئیل این نوره چیست؟ جبرئیل در جواب گفت : آن سه نور یکی سوره توحید و یکی سوره یاسین و دیگری آیه الکرسی می باشد.

  پیامبر (ص) فرمودند: در معراج در آسمان هفتم دیدم که ملائکه حجاب سوره نور را می خوانند ، خزان کرسی آیه الکرسی و حمله عرش سوره مومن را می خوانند.

  امام صادق (ع) فرمود: همانا من از آیه الکرسی برای بالا رفتن درجات استفاده می کنم.

  امام صادق (ع) فرمودند: هرگاه سوره حمد و توحید و قدر را با آیه الکرسی بخوانید و بعد از آن برخیزید و و رو به قبله حاجات خود را از خدا بخواهید که حاجاتتان بر آورده خواهد شد زیرا اسم اعظم هستند.

  امام علی (ع) فرمودند اگر شما از آثار معنوی آیه الکرسی آگاه بودید در هیچ حال خواندن آن را ترک نمی کردید.

  امام محمد باقر (ع) فرمودند: هر کس یک بار آیه الکرسی را بخواند خداوند هزار ناراحتی از ناراحتی های دنیا و هزار سختی آخرت رااز او دور می کند که کمترین ناراحتی دنیا فقر و کمترین سختی آخرت فشار قبر است.

  رسول خدا در خواب به دختر خویش فرمودند: ترازوی اعمال خویش را با آیه الکرسی سنگین گردان. زیرا هرکس آن را قرائت نماید آسمان وزمین با فرشتگانش به جنبش و حرکت در آیند و خداوند را با صدای بلند به پاکی یاد کنند و او را بزرگ بدارند و تسبیح گویند. پس از آن تمامی فرشتگان از خداوند می خواهند که گناه خواننده آیه الکرسی را ببخشد و از خطا و لغزشش در گذرد.

  رسول خدا (ص) فرمودند: هرکس آیه الکرسی را یک بار بخواند اسم او از دیوان اشقیا و انسان های بد محو می شود.

  امام رضا (ع) به نقل از پیامبر فرمودند: هر کس ۱۰۰ مرتبه آیه الکرسی را بخواند چنان باشد که همه عمر خود را عبادت کرده باشد.

  • بعد از نماز

  پیامبر فرمودند: هر کس آیه الکرسی را بعد از نماز بخواند هفت آسمان شکافته گردد و به هم نیاید تا خداوند متعال به سوی خواننده آیت الکرسی نظر رحمت افکند و فرشته ای را بر انگیزد که از آن زمان تا فردای آن کارهای خوبش را بنویسد و کارهای بدش را محو کند.

  رسول اکرم (ص) فرمود: یا علی بر تو باد به خواندن آیه الکرسی بعد از هر نماز واجب. زیرا به غیر از پیغمبر و صدیق و شهید کسی به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمی کند و هر کس بعد از هر نماز آیه الکرسی را بخواند به جز خداوند متعال کسی او را قبض روح نمی کند و مانند کسی باشد که همراه پیامبران خدا جهاد کرده تا شهید شده است و فرمود: بعد از مرگ بلا فاصله داخل بهشت می شود و به جز انسان صدیق و عابد کسی بر خواندن آیه الکرسی مواظبت نمی کند.

  در روایتی از امام باقر آمده است:” هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بیچارگی در امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال زیادی بخشد.”

  رسول اکرم فرمودندکه هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق می گردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگه دارد.

  جهت نور چشم بعد از هر نماز دست بر چشم بگذارد و آیه الکرسی بخواند و بگوید :” اعیذ نور بصری بنور الله الذی لا یطفی”

  خداوند به موسی بن عمران وحی فرمود: کسی که بعد از نماز واجبش آیه الکرسی بخواند خداوند متعال به او قلب شاکرین – اجر انبیا و عمل صدیقین را عطا فرماید و چیزی جز مرگ از داخل شدن او به بهشت جلوگیری نمی نماید. مداومت نمی نماید به آن مگر پیامبر یا صدیق یا کسی که از او راضی شده ام و یا شخصی که شهادت را روزی او می نمایم.

  • زیادی علم و حافظه

  پیامبر (ص) روایت کرده است که فرمودند : ۵ چیز حافظه را قوی می گرداند: خوردن شیرینی – گوشت نزدیک گردن – عدس – نان سرد و خواندن آیت الکرسی

  عالمی گوید : هر که علم می خواهد بر پنج چیز مواظبت می کند:

  ۱- پرهیزکاری در آشکارا و پنهان ۲- خواندن آیت الکرسی ۳- همیشه با وضو بودن ۴- نماز شب خواندن حتی اگر دو رکعت باشد. ۵- غذا خوردن به منظور نیرو گرفتن نه شکم پر کردن.

  • سفر

  امام صادق (ع) فرمود: سفر را با دادن صدقه و یا با خواندن آیت الکرسی آغاز کنید. کسی که در سفر هر شب آیه الکرسی را بخواند هم خودش در سلامت باشد و هم چیزهایی که همراه اوست.

  • حاجت

  اگر برای کسی کار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد که زود انجام شود و به صحرایی رود که در آنجا کسی نباشد و خطی دور خود بکشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و ۷۰ بار آیه الکرسی را بخواند . بدون شک در آن روز حاجات او بر آورده شود . این کار تجربه شده است و شکی در آن نیست.

  رسول اکرم (ص) فرمودند: هرگاه برای حاجتت از خانه ی خود بیرون آمدی آیه الکرسی را بخوان که حاجتت به خواست خدا برآورده گردد.

  امام علی (ع) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آل عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

  در روایت آمده است هر کس آیت الکرسی را در وقت غروب بخواند حاجتش برآورده گردد.

  • خواص آیه الکرسی

  فایده اول – اینکه ده موضع است در آیت الکرسی که وقف است هرکه در وقت تلاوت آن ملاحظه نماید و به هر وقف که برسد بایستد و یک انگشت تا کند ابتدا از انگشت خنضر دست راست که همان انگشت کوچک است شروع کند تا به انگشت ابهام که همان انگشت شصت است و سپس دست چپ نیز به همین ترتیب و آنچنان دست فراهم آورد و متوجه درگاه بینیاز شود بر مراد و مطلبی که دارد طلب نماید بعد از آن سه مرتبه سوره الم نشرح را بخواند و سه مرتبه قل هو الله احد بعد از آن ابتدا فتح را از انگشت ابهام دست چپ آغاز نماید و هر انگشت را به فاتحه بگشاید و دستها را به جمیع اعضای خود بمالد و سه مرتبه بر خود بدمد از جمیع امراض علل در امان خدا قرار گیرد .

  فایده دوم – اگر کسی را مهمی پیش آید که در آن عاجز و معطل بماند و علاج آنرا نتواند بایستی که غسل نماید و وضو سازد و به نیّت آن مهم آیت الکرسی را تلاوت کند و چون به میان یشفع عنده که وسط دو عین است برسد نیت و مهم خویش از خاطر بگذراند البته آن مهم مطابق دلخواه او برآید و اگر کسی را دشمن صعبی باشد که به هیچ وجه با او مقاومت نتواند به نیبت مقهورساختن او و مغلوبی آن شخص مشغول تلاوت گردد و چون به وسط دو میم یعلم ما بین ایدیهم رسد آن شخص و نیت خویش از خاطر بگذراند البته آن ظالم مقهور گردد و خواننده بر او ظفر یابد و این عمل از جمله مجربات است .

  فایده سوم – به جهت عزت هر آنکه خواهد در نزد ملوک و بزرگی و در نزد دشمن و دوست عزیز و مکرم گردد سه مرتبه آیت الکرسی بخواند و بر کف هر دو دست خود بدمد و به صورت خود مسح کند در نظر خلایق عزیز و مکرم گردد و جمله با وی مهربان شوند.

  فایده چهارم – به جهت محبت بین دو حلال زوج و زوجه اگر بخواهد میان زن و شوهری که مهرشان نسبت به یکدیگر تقلیل یافته است محبت زایدی برقرار گردد چنانکه یک ساعت نتوانند از یکدیگر جدا شوند در مسجد جامع شش رکعت نماز بخواند اینگونه که هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکعت بعد از یکبار خواندن حمد هفت مرتبه ایت الکرسی را بخواند و چون از این نماز فارغ آید چهل و یکبار آیت الکرسی بخواند و بعد آن چهل و یک دانه فلفل سفید که همراه دارد به جهت ایجاد محبت بین آنها در اتش اندازد یا چنانچه مایل به انجام اعمال آتشی نیست میتواند آن دانه ها را زیر خاک پاکی دفن نماید در محلی که قدم بر انجا ننهند و پای بر آنها نگذارند انشا الله بهبود یابند.

  فایده پنجم – به جهت ازدواج برای عقد نکاح مطالب آیت الکرسی را بر شش دانه مویز یک به یک بخواند و یکبار بر جمیع آنها بخواند انگاه به مطلوبه بدهد تا میل نماید فوق العاده موثر است .

  فایده ششم – اگر خواهد به نیکویی و حلال کسی را از مکان دوری بیاورد بستاند پاره کشته زرد و عود خام و دخنه مریم و آنها را باهم بیامیزد و ۴۱ بار ایت الکرسی را بر آنها بخواند به اسم آن شخص و مادر او و به هنگام زوال آفتاب دود کند آن مسافر یا غایب هر چقدر دور باشد به سرعت حاضر گردد و شتابان باز اید .

  فایده هفتم – به جهت بستن زبان دشمن و شخصی که بدگویی میکند بایستی ایت الکرسی را به نام او و نام مادر او اگر میداند بنویسد و در خانه تاریکی سرنگون بیاویزد که زبان آن بدگو بسته گردد .

  امام سجاد(ع)فرمودکه رسول خدا(ص) فرموده است، هر کس ۴ آیه ازاول سوره بقره و آیه الکرسی را با ۲آیه بعد از آن و۳آیه آخر سوره بقره را تلاوت کند هیچگونه بدی و ناراحتی در جان و مال خود نمی بیند و دیو لعین به وی نزدیک نمی شود و قرآن را فراموش نمی کند.

  • فضیلت ؛ اهمیت ؛ ثواب و آثار آیه الکرسی

  ۱- آیه الکرسی نوری از آسمان است .

  ۲- آیه الکرسی آیتی از گنج عرش است .

  ۳- آیه الکرسی باعث ایمنی در سفر است .

  ۴- آیه الکرسی اعلاء ترین نقطه قرآن است .

  ۵- ذکر رسول مکرم اسلام در بستر؛ خواندن آیه الکرسی بود .

  ۶- با خواندن آیه الکرسی انسان دچار هیچگونه آفتی نخواهد داشت .

  ۷- برای رفع فقر آیه الکرسی موثر است و کمک الهی از غیب می رسد .

  ۸- همه چیز در آیه الکرسی است یعنی کرسی گنجایش آسمانها و زمین را دارد .

  ۹- در تنهایی آیه الکرسی بخوانی باعث رفع ترس می شود و از سوی خدا کمک می رسد .

  ۱۰- آیه الکرسی رادر نماز ها ؛ روزها؛ شبهای ایام هفته ؛ سفرها و در نماز شب و دفن میت بخوانید .

  ۱۱- هنگام خواب نیز آیه الکرسی بخوانید زیرا با عث می شود خداوند فرشته ای نگهبان و محافظت بگمارد تا صبح سلامت بمانی .

  ۱۲- هر گاه از درد چشم شکایت داشتی آیه الکرسی بخوانید و آن درد را اظهار نکنید آن درد بر طرف می شود و از آن عافیت می طلبید .

  ۱۳- پیامبر اسلام (ص) : در خانه ای که آیه الکرسی خوانده شود ابلیس از آن خانه دور می شود و سحر وجادو در آن خانه وارد نمی شود .

  ۱۴- آیه الکرسی پایه و عرش الهی است و هدف از خواندن آن این است که مردم در عبادت جز خداوند کسی را نپرستند و به ذلت فرو نروندو روح یکتا پرستی ایجاد کنند و از بندگی ناروا آزاد شوند و آیه الکرسی عقلها را بیدار و اله حقیقی را معرفی و خدای دانا و توانا را به مردم می شناساند .

  ۱۵- وقت غروب ۴۱ بار آیه الکرسی را بخوانی حاجت روا می شوی ۰ ( ۴۱ بار تا علی العظیم بخوان یعنی یک آیه ) مجرب است ۰ و برای رفع هم و غم ؛ شفای مریض ؛ درمان درد؛ رحمت خداوند و زیاد شدن نور چشم آیه الکرسی را مدام بخوانید .

  ۱۶- اگر مومن آیه الکرسی را بخواند و ثوابش را برای اهل قبول قرار دهد خداوند ملکی را بر او مقرر می کند که برایش تسبیح کند .

  ۱۷- آیه الکرسی در مزرعه و مغازه پنهان کردن باعث برکت مزرعه و رونق گرفتن کسب است .

  ۱۸- از پیامبر نقل نموده اند که : این آیه عظیم تر از هر چیزی است که حق تعالی آفریده است .

  ۱۹- چند چیز حافظه را زیاد می کند یکی از آن خواندن آیه الکرسی است .

  ۲۰- هر شب آیه الکرسی را بخوانی تا صبح در امان خدا هستی .

  ۲۱- هر صبح آیه الکرسی را بخوانی تا شب در امان خدا هستی .

  ۲۲- آسان شدن مرگ بوسیله آیه الکرسی است .

  ۲۳- آیه الکرسی عظیم ترین آیه در قرآن است .

  ۲۴- برای حفظ مال و جان آیه الکرسی بخوان .

  ۲۵- آیه الکرسی ویرانگر اساس شرک است .

  ۲۶- آیه الکرسی سید سوره بقره است .

  • سایر تاثیرات بزرگ آیت الکرسی

  در کتاب ختوم و اذکار ص ۲۲ آمده : “هر کس بعد از هر نمازی آیه الکرسی را بخواند از مکر شیطان و وسوسه های آن در امان خواهد بود.”

  در کتاب بحارالانوار، ج ۸۲، ص۳۶ نقل شده است: حضرت رسول (صلی الله علیه واله) فرمود : همانا آیه الکرسی در لوحی مخصوص از زمرد سبز با مدادی مخصوص نوشته شده است. به خدا قسم روز جمعه ای نیست مگر اینکه آن لوح پیشانی اسرافیل را به لرزه در می اورد ، تسبیح می کند و می گوید . (سُبحانَ مَن لا یَنبَغی التَسبیح الّا لَهُ وَلا العِبادَه وَالخُضُعاِلّا لِوَجهِهِ ذلِکَ الله القَدیرُ الواحِدُ العَزیزُ) یعنی: پاک ومنزه است کسی که جز او سزاوار تسبیح نیست وعبادت وخضوع نیست مگر در برابر او که توانااست ویگانه وعزیز.

  گویند به جهت رفع کرم و ملخ آیه الکرسی را بنویسد و بر ۴ گوشه باغ فرو برند.

  گویند اگر ۳ بار آیه الکرسی را بر آب بخوانند و روی خود را با آن بشویند و دو رکعت نماز کند و در هر رکعت حمد یکبار و آیه الکرسی را یکبار بخواند هر مراد داشته باشد حاصل گردد، انشاء الله.

  گویند هر که آیه الکرسی را بنویسد و بر بازوی خود بندد هر جا رود عزیز و محترم شود.

  گویند هر گاه آیه الکرسی را بخواند و به انار شیرین بدمد و پس از ۴ ماه به زن حامله دهد فرزندش پسر شود.

  در حدیثی از سلمان فارسی ( ره ) است که رسول خدا ( ص ) فرمودند : هر کس آیه الکرسی را با زعفران به کف دست راست خویش نویسد و آن آب را به زبان خود لیسد و ۷ نوبت چنین کند هرگز چیزی را فراموش نکند و فرشتگان او را آمرزش دهند.

  گویند در شداید و سختیها در مهمات عظیمه قرائت آبه الکرسی ۱۲ مرتبه نافع است و تخلف ندارد.

  چون خداوند به کسی لباس نو عطا کند ( بخرد ) وضو بگیرد و دو رکعت نماز با حمد و آیه الکرسی و قل هو الله احد و انا انزلناه بخواند و شکر کند که عورتش را پوشانده و در میان مردم زینتش داده و بسیار بگوید : «لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم » تا در آن لباس دچار گناه نشود و به عدد هر نخی فرشته ای برای او تقدیس و استغفار و طلب رحمت کند.

  هر گاه چشم کسی درد کند ایه الکرسی را با اعتقاد درست بخواند . ان شاء الله شفا یابد.

   

  • همچنین ببینید:

  اصول و فروع دین اسلام

  دین و اندیشه

  اسلام

   

  به اطلاع می رساند به زودی دانلود صدای mp3 یا فایل صوتی آیت الکرسی برای کامپیوتر و موبایل را در همین صفحه قرار می دهیم.

  از همه شما بازدیدکنندگان سایت آسمونی التماس دعا داریم.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (52 votes, average: 3٫75 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=12572
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  چند خوردی چرب و شیرین از طعام … امتحان کن چند روزی در صیام

  شعر «چند خوردی چرب و شیرین از طعام / امتحان کن چند روزی در صیام» …

  569 دیدگاه

  1. خیلی خوب بود من واقعا لذت بردم

   • باعرض سلام خدمت برادروخواهران مسلمانم من خواهرم مریضه دکترها گفتن که سرطان داره گفتن مالعجه اش نمیشه اما من امید از خدا دارم وبه دعای شما عزیزان نیاز دارم انشاالله که همه بیماران شفاع پیدا کنه به دعای شما خواهرمنهم همینطو

  2. سلام مشکل ازدواج دارم نمیتونم دختر مورد علاقمو پیدا کنم برام از ته دل دعا کنید ممنون

  3. سلام ب دوستان اهورایی لطفا برای من دعاکنیدمحنتاجم ب دعای دوستان

  4. لطفا برای همسر منم دعا کنید ک کار پیدا کنه و سروسامون بگیریم…لطفا برای برادرم دعا کنید کار پیدا کنه…لطفا دعا کنید شرایط بهتر بشه,دعا کنید…

  5. محمد علی

   برا همتون دعا کردم انشالله مشکلاتتون کمتر شه و بتونید با همشون مقابله کنید هیچوقت نا امید نباشید ایمانتون به خدا باشه

  6. محمد کاظم

   مرسی از سایت خوبتون

  7. حامد خانیا

   با سلام
   احتراما “بسم الله الرحمن الرحین” را به ابتدای آیت الکرسی در سایت خوبتون اضافه کنید تا مردمی که این مطلب را مطالعه و یا منتشر می کنند به همراه “بسم الله الرحمن الرحین” منتشر گردد.
   با سپاس فراوان

  8. سلام من فکر میکنم حتما نباید مشکلی داشته باشی تا این ایه نورانی رو بخونی

  9. سلام تروخدا برای زن دایی من دعا کنید.سکته مغزی کرده الان تقریبا فلجه.لطفا دعا کنید.

   • سلام دوست عزیز،امیدوارم که حال زن داییتون به رو به بهبودی باشه،من یه آیت الکرسی براش خوندم و امیدوارم که خداوند مهربان و بخشنده براش سلامتی وعشق به ارمغان بیاره.

  10. سلام عزیزان مهربان . ازشما دوستای خوب و با ایمان خواهش میکنم برای پدر و مادر من خیلی دعا کنین . پدرم حدود 20 سال است در رختخواب بیماری است . شما را به فاطمه الزهرا خیلی التماس دعا
   برای مادرم دعا
   برای برادرم هم دعا . ممنون از همگی

   • سلام خواهرم خدا به آبروی موسی بن جعفر عافیت به خانواده شما مرحمت بفرماید

   • سلام دوست عزیز،امیدوارم که حالتان خوب باشد،من برای پدر و مادر شما آیت الکرسی خواندم و امیدوارم که خداوند مهربان و بخشنده براش سلامتی وعشق به ارمغان بیاره.

    • سلام
     خداوند به برکت امام عشق امام حسین (ع) تمام مریضهای عالم شفا عطا بفرمایید بخصوص مریضهای یاد شده در فوق.
     التماس دعا دارم از همگیتون

  11. سلام مرسی از مطالب مفید و زیباتون.
   یه سوال داشتم:
   کسی میدونه کشته زرد چیه؟

  12. برای ازدواج جوانها خیلی دعا کنید
   منم گوشه دعاتون یاد کنید

  13. دست شما درد نکنه خیلی ممنون برای منم خیلییی دعا کنید کنکور دارم ممنون همگی

  14. لطفا برای پدر من هم دعا کنید ۲۰ تیر یه عمل داره خیلی واسش ناراحتم … با امید اینکه با سلامتی در کنار مادرم و ما باشه
   تنتون سالم باشه …

  15. سلام من از این صفحه اسکرین شات گرفتم و از روش میخونم و برای دختر داییم هم فرستادمش اونم از روش میخونه…امیدوارم راضی باشین …اللهم عجل لولیک الفرج…الهی آمین اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم….دوستان برای منم دعا کنید حالم خوب بشه و زندگیم خوب بشه انشاالله….انشاالله به حق امام حسن مجتبی علیه السلام و امام موسی کاظم علیه السلام هممون جات روا بشیم انشاالله

  16. واسه منم دعا کنید مشکلاتم حل شه
   :'(

  17. سلام به مدیر عزیز این سایت و بازدید کنندگان این سایت من کلاس هفتم میخونم و الان خرداد ۹۶درحال امتحان دادن هستیم دعا کنید درنتیجه امتحانام نمره ی بسیار خوبی کسب کنم.منم به کسایی که منو دعا کنن دعای حل مشکلات و سلامتی میکنم

  18. سلام ایا کسی میدونه درچه مواردی وبرای انجام چه کاری نباید ایت الکرسی بخونی؟نباید

  19. انشالا خداوند مهربان همه مریضارو شفابده وهرکی مشکلی گره ای تو زندگیش هست به لطف رب العالمین گره ی مشکلاتش باز شه..

  20. اقا جان تنبلی لسته دیگه.راه درمان ودرمان همه درد ها تو دستتونه بعد هی به جای خدا به بنده خدا کلیدی دعا کن.چشم دعا میکنیم ولی شما به جای بنده به خدا کلید کن جواب کیده

  21. دوستان برای مادر من هم دعا کنید امروز جواب آزمایشش میاد خیلی نگرانم لطفا دعا کنید برامون

  22. بنده خدا

   سلام از عزیزانی که اینجا میتونن متن منو ببینن عاجزانه تمنا میکنم از همتون که دعا کنید کارم درست بشه تورو خدا دعا کنید خواهش میکنم از همتون

  23. سلام.اصل ایه الکرسی همان ایه 255 سوره بقره (الله لا اله الا هو الحی القیوم تا و هو العلی اعظیم) و دو ایه بعدی جز ایه الکرسی نیست می توانید برای اطمینان به تفسیر نمونه مراجعه کنید

  24. دعا برای کل خلق عالم خصوصا هدایت وسلامتی جوونها آمین یارب العالمین

  25. ممنونم من از این صفحه اسکرین شات گرفتم و از روش خوندم امیدوارم شما راضی باشین…اللهم عجل لولیک الفرج .اللهی آمین اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.برای منم دعا کنید دوستان

  26. در کتاب امالی از شیخ صدوق علیه الرحمه آمده: امیرالمؤمنین علی (ع) فرمود: اگر بدانید آیه الکرسی چه اندازه با اهمیت و با ارزش است در هیچ حالی آنرا ترک نمی‌کنید. برای رفع و از بین بردن مشکلات خود به آیه الکرسی پناه ببرید، اگر مشکلی دارید و یا اگر گرفتارید، اگر بیمارید، اگر تمام درهای این عالم به روی شما بسته شده است چرا از آیه الکرسی غافلید. با ایمان کامل و اعتقاد به اثر بخوانید و نتیجه بگیرید کما اینکه خواندن و نتیجه گرفتند.خدا هیچ وقت بنده ها شو رها نمیکنه ………

  27. سلام به همگی من خودم بیمارم و مادرم از من نگهداری میکنه توروخدا هم برا خودم و هم برا سلامتی مامانم دعا کنید

  28. ﺳﻼﻡ ﻣﻨﻮ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ ﺧﻮﻧﻢ ﺑﻔﺮﻭﺷﻢ ﺑﺮﻡ ﺳﺮﺧﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﻴﻢ.

  29. دختر آسمان

   دوستان برای مادر من هم بین دعاهای خودتون دعا کنید امروز جواب آزمایش مهمی رو میگیره التماس میکنم..
   انشالله که همگی حاجت روا شیم

  30. مرسی مرسی مرسی

  31. الله لا الا هلا حول هیل

  32. من ایتالکرسی حفظ کردم

  33. خواهر زاده ام سه ماهش هست دکترها میگن احتمالا از نظر شنوایی آسیب دیده برای سلامتیش دعا کنید

  34. خدایا به حق این شب های عزیز مشکل همه بیماران ، همه نیازمندان ،همه مسلمانان ، رو به حق امام زمان مشکلشون رو حل بفرما ، براشون از ته دل دعا می کنم ، انشالله همه مشکلشون حل بشه
   ای کاش روزی می رسید که هیچ کس هیچ مشکلی نداشت ..به امید ان روز ها
   همه با هم برای مشکلاتمون رسیدن به حاجت ونیاز هامون یک سوره آیت الکرسی با نیت خالصانه بخونیم

  35. بنده رو سیاه

   با سلام
   به درستی که خداوند دانای حکیم است
   ولی با عقل من بنده خیلی از چیزا جور در نمیاد
   اگه دعایتان برآورده نشده بدانید حکمت خدای متعال در پس آن بوده
   اگر برآورده شده رحمت خدا برای شماست اما در باور هایتان شک نکنید که این همان حیله و مکر شیطان است با زیر سوال بردن اصول و عقاید
   شما را گمراه کرده و باعث جدایی شما از خدا میشود ، فقط خودتان ضرر میکنید و بس زیرا خداوند در همه حال قادر و دانای مهربان است و این شک ها باعث خسران و زیان خودتان به تنهایی خواهد بود
   پس ایمان داشته باشید که اگر توکل کردید به خدای مهربان و عبادت او را بجای آوردید بهترین ها را برای شما رقم خواهد زد
   لا حول و لا قوه الا بلله العلی العظیم

  36. سلام آقا رضا جان اون زلیخا بود عزیزم

  37. محسن فرجامی

   به هر مدلی که به عقلم رسید حساب کردم، ولی نتوانستم 50 کلمه و 175 حرف را در بیاورم. با نرم‌افزار Word هم حساب کردم. با اعراب و بدون اعراب هم حساب کردم، توی هیچ حالتی نشد که به این آمار برسم. این جریان، در بدبینانه‌ترین حالت، کذب محض است و در خوشبینانه‌ترین حالت، کسی که خواب دیده، اشتباه کرده یا اینکه در این خبر، دست برده‌اند و نمی‌شود گفت باید خوشبینانه نگاه کنیم یا بدبینانه نگاه کنیم.

   امیدوارم باقی مطالب، موثق باشد.

   با تشکر.

  38. یعنی خدا عالیه ها هروقت آشفته میشم آرومم میکنه دمش گرم

  39. دوستان برام دعا کنین از وقتی که دوست دخترم ازم جدا شده دل شکسته

  40. خدا را شکر میکنم که هردوعا را کردم خداوند برورده کرده خدا شکر از خدا راضی هستم هرچی از خدایم خاستم برایم داده ان شالله از این بعد هم میدهد بخیر

  41. سلام عالی بود ولی مشکل من اینکه چجوری حبسش کنم کلاس ششمم 12 سالمه

  42. برای منم دعا کنید این روزها خیلی محتاجم به دعا خدایا به حق این آیه کمکم کن و نذار رو سیاه بشم

  43. بنده ی خدا

   توروخدابرای ابروم دعا کنید………..خواهش میکنم

  44. سلام ب همه من اولین باره ک میام ب این سایت و کلا اینجور سایتهارو باز میکنم و از اونجا ک پدرم زیاد آیت الکرسی و میخونه و ب منم تاکید میکنه ک بخونم کنجکاو شدم و وارد این سایت شدم از مطالبی ک داخل سایت نوشته شده بود راضی بودم و تشکر میکنم و از پدرم ک همش منو ب این مسیر هدایت میکردم ممنونم … و در پایان نوشته های دوستان رو مطالعه میکردم و از خداوند میخوام حاجت همتون و بده و میخوام بگم هر کی هم پدر و مادر داره خدا سایشو از از فرزندانش کم نکنه و هر کی هم پدرو مادرش فوت کرده خدا رحمتشون کنه با تشکر

  45. خیلی عالی بود

  46. اون طلسم های جادوگری چیه نوشتین….شش تا مویز و چند تا فلفل…..ارزش کل متن رو اوردین پایین با این حرفا….

  47. ممنون خیلی خوب بود

  48. محمد مهدی

   خدایااا خواهش میکنم من یکی رو دوست دارم میخوام به مادرش بگم به کسی ندش ولی خجالتی میکشم خدا یا حاجتم رو روا کن

  49. محمدرضا

   یه صلوات بفرستین برای شفا مریضا

  50. زهـــــــرا

   خدایا ازت خواهش میکنم دستامو بگیر
   شما رو به حرمت همین ایه قسم برام دعاکنین مشکلم حل شه. حاجت روا بشم خواهش میکنم ازتون واقعا حالم بدع.
   درپنــــــــــــــــاه حق

   • سلام ازتون میخوام در زمان دعا کردن از پروردگار بخواید هر چیزی که خیر و مصلحت در اون هست پیش بیاد و دیگه همه چیز رو به خودش بسپارید که انشاالله جواب بگیرید..

   • چیه شوهر میخای

  51. منم چند روزیه با دختری اشنا شدم.همه برای این وصلت راضین جز خود دختره.روزهای خوبی نداشتم.نا امید شدم.برای همین به خدا پناه اوردم.نماز میخونم و ایه ایت الکرسی هم هر روز صبح ها بعد نماز صبح ذکر میکنم.از وقتی که این کار رو انجام داده ام ارامش قلبی گرفتم.ان شاء الله همه به ارزوهاشون برسن.دعاشون مستجاب بشه.

   • خوشبحال دخترخانم
    که پسر مومنی مثل شما بهش دل بسته ..

   • وقتی خدا کردی که بهش برسی و تمام ذکرهای واجب و مستحب رو بجا بیاری یواش یواش حس میکنی که خداوند داره جای همه چیز حتی همین احساس زود گذررو هم میگیره . و بعد دیگه دلی واست نمیمونه تا بدیگری بدی همش میشه آئینه تمام نمای دوست که هرچه هست جلوه ای زجمال اوست

  52. سلام به همتون دعا کردم ایشاالله هاجاتتون قبول باشه شما هم به من دعا کنید
   ،

  53. آیت الکرسی آرامش خاصی بهم میده

  54. منم خیلی به ایت الکرسی اعتقاد دارم

  55. عالی بودخیلی ممنون ازسایت خوبتون

  56. سلام به همه دوستان
   برام دعا کنید
   منم مثل شماها شدیدا به آیت الکرسی اعتقاد دارم
   واقعا آرومم میکنه یعنی خیالمو راحت میکنه
   وقتی که میخونم مطمئن میشم اون مشکل یا هر چیزه دیگه به بهترین نحو درست میشه
   التماس دعا

  57. سلام
   امروز قران رو باز کردم البته به نیتی شاید باورسش سخت باشه ولی خداوند به وسیله این کتاب عزیز انگار داشت مستقیم باهام صحبت میکرد امروز متوجه شدم که چقدر غافلم . ارزوی خدایی شدن قلب همه ی انسانها رو دارم

  58. هروقت به مشکل خوردم آیه رو خوندم مشکلم حل شد

   خدایا شکرت

  59. اگر یه خورده غلط داشتن در خواندن قرآن
   آیا درست هست؟

   • برادریاخواهر عزیزهمانطورکه مستحضرهستیدقران به زبان عربی میباشدوحرکه های جزی کل معنی را عوض میکندبنابراین به صحیح خواندن قران تاکیدشده است کمی دقت کنیدقران هم کمک میکند تا درست تلفظ بکنید انشاالله

  60. منم میخوام امتحان کنم…..

  61. محمد ستاری

   خیلی عالی…..ملتمس دعای همه دوستان

  62. شما را به خدا برایم دعا کنید من هرشب و هر روز صبح این آیه کریمه را دارم میخوانم یک اتفاق باعث شد تا نگاهم و رفتار توی زندگی تغییر کند چون توی مسیر بدی افتاده بودم خواهش میکنم کمکم کنید تا بتوانم در مسیر توبه ام موفق گردم و به زندگیم برگردم چون اضطراب دارم و آبرویم در خطر ه

   • سلام برادر عزیز محمد جان اگر میخواهی در مسیر توبه ات موفق باشی. فقط نمازت را ترک نکن واول وقت بخوان. انشاالله خداوند متعال کمکت میکندهمانا یکی از پیامهای مهم امام حسین (ع)در روز عاشورا نماز بود.من مطمین هستم اگر نمازت را ترک نکنی واول وقت بخوانی موفق خواهی شدانشاالله

  63. من ادمی بودم ب هیچی اعتقاد نداشتم خدا یکی روسر راهم قرار داد ک بفهمم همه چیزایی ک از خدا و ائمه ها و پیامبرا میگن راست الان تو این دوماه از زندگیم راضیم نمازمو میخونم دعا هم میکنم و جوابم میگیرم خدارو هم شکر میکنم ک زود فهمیدم

  64. انقدر از قوم یهود ایراد نگیرین و بهش افترا نبندین. دین اسلام تجمیع همه ادیانه.

  65. یکی از ثواب های آیت الکرسی .اگر ایت الکرسی را بعد از وضو بخوانید درجه شما 70 درصد افزایش میابد

  66. برای پدرم دعا کنید….

  67. ممنون از گذاشتن این آیت الکرسی زیبا لطفا بلا نسبت شما مثل سایت های دیگر پارازیت تبلیغ نگذارید

  68. خدا خیرتون بده توی دنیا و اخرت،با خوندن این دوباره شروع به نماز خوندن میکنم ،واقعا آیه الکرسی معحزه آشکاره

  69. رحمت خدا دارد شامل حالم می شود

   خیلی ازتون ممنونم

   انشالله خدا شما را هدایت کنه و مورد رحمت خودش قرار بده

   و در روز مهشر شما را یاری کند

   بخاطر این که شما با این کارتون جوان های زیادی رو مثل من به خدا پرستی دعوت میکنید

  70. من خیلیی اعتقاد به دعای ایه الکرسب و معراج و نادعلی دارم یعنی تاحالا نشده این دعا هارو بخونم و از خدا یه چیزی بخوام بهم نده واقعا امتحان کنین

   • واقعا عالی است من امتحان کردم این ایت بزرگ را

    • بله آیت الکرسی عالی حتمابخونید

     • من ادمی بودم ب هیچی اعتقاد نداشتم خدا یکی روسر راهم قرار داد ک بفهمم همه چیزایی ک از خدا و ائمه ها و پیامبرا میگن راست الان تو این دوماه از زندگیم راضیم نمازمو میخونم دعا هم میکنم و جوابم میگیرم خدارو هم شکر میکنم ک زود فهمیدم

     • خیلی خوشحال شدم که ایت الکرسی خوندم میدونستید اگر براتون مشکل پیش امد چیکار کنید مثلا یه جا گیر کردید ایت الکرسی بخونید و امتحان کنید ببیند چطور مشکلتون حل میشه امتحان کن

      • توروخدا برای مریض منم دعاکنید مدتیه ایت الکرسی میخونم میگن معجزه میکنه
       منتظر اجابت دعام هستم
       یعنی واقعا دعام مستجاب میشه؟

  71. سلام،من امروز اعصابم خیلی خورد بود تا حالا آیت الکرسی نخوندم ولی امروز ک یکبار خوندم تا حدی آرومم کرد،با اینکه با خلوص نیت و حضور قلب نخوندم ولی بازم آرومم کرد،اشک بر چشمانم نشست،خیلی حس بهتری دارم الان،کاش آدم بتونه کمی از وقت روزانشو به یادگیری این دعاها اختصاص بده،ولی واقعا حیف ک این همه برای کارای باطل وقت میذاریم اما برا این چیزا اصلا،واقعا حیف.خیلی دوست دارم هدایت بشم و یک مومن واقعی بشم ولی سخته واقعا،تازه اول کار بشی بخوای شروع کنی خیلی شیطان میاد سراغت از هر دری ک شده.میخواد در تو غرور ایجاد کنه ک آره تو نماز میخ‌‌‌نی ‌

  72. سلام آقا جون واقعا ممنون واس خاطر این مطالب گوهر بارتون

   میخواستم هز مخاطبین عزیز ی خواهشی کنم بیاین برا هرکی که این ایه معجزه نشون داده تو همینجا بزارین تا همه به عظمت این آیه نزد خدا آشنا شن
   چون متاسفانه یه عده باور نمیکنن اما اگه ما همه به معجزات این ایه اعتراف کنیم
   میبینن و خوب مسلما اونایی که ی دره تو دلشون روشنی هس باور میکنن و برمیگردن سمت خدا
   ممنون

  73. سید تمام آیات خداست

  74. ایت الکرسی ارامش عحیبی به ادم میدهد ادمین در بخش فضلیت اهمیت و اثار ایت الکرسی در شماره چاردهم خط 2 اونجا که نوشتین عقل ها رئ بیدار و الله حقیقی رو معرفی ا الله رو نذاشتین الله بارتون باشه مرسی

  75. عالی بود ممنون

  76. عالی بودد ممنون

  77. باسلام واحترام
   ضمن تقدیر و تشکر از شما عزیزان بخاطر مطالب بسیار ارزنده تان به استحضار می رساند درقسمت حاجت فرموده اید اگر برای کسی کار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد که زود انجام شود و به صحرایی رود که در آنجا کسی نباشد و خطی دور خود بکشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و ۷۰ بار آیه الکرسی را بخواند سوال بنده این است با توجه به سفارشات زیادی که در خصوص خواندن آیه الکرسی برای حل مشکلات شده سفارش شده تا آیه اول (هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ) خوانده شود ولی شما در آینجا فرموده اید آیه الکرسی. لطفا راهنمائی بفرمائید باید تا پایان خوانده شود یا تا آیه اول؟ ضمنا بنده این کار را در هفته ی پیش انجام دادم ولی هنوز جوابی نگرفته ام.

  78. مممممممنننننننننووووووووونننننننننننمممممممم

  79. بسم الله الرحمن الرحیم
   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  80. Salam , vaghean in aye be adam arameshe khassi mide

  81. خیلی عالی هستش .شب موقع خواب بخوان واقعا ارامش قلب و روحی دست پیدا میکنه به شما .التماس دعا

   • سلام دقیقا
    من چند شب نخوندم هر چند شبو خواب بد دیدم و بعد بلند شدم و با خواندن این آیه خوابیدم
    در ضمن این آیه دوایی برای ترس و استرسه پیشنهاد می کنم حداقل موقع خواب بخوانید

  82. خسته نباشید خیلی عالی هستش شب که میخوام بخوابم ایت الکرسی میخونم به خدا مغزم سبک میشه .التماس دعا

  83. مطالبی بسیار مفید و تامل برانگیز نوشتین.تشکر.

  84. سلام به همه
   هروقت وبی وقت مشکلی برام پیش میاد این آیه رو میخونم به خدا قسم مشکلم حل میشه
   نمونش همین امروز یه مشکل برام پیش اومد شروع کردم آیت الکرسی خوندن هومن موقع مشکلم حل شد
   مات ومبهوت مونده بودم
   الانم فقط به این فکرم که خدا چه قدر لطف داره ومن چقدر ناشکرم
   خدایا بابت همه نعمتت ممنونم

  85. سلام،واقعا واسه ترس معجزه میکنه من که خیلی بهش اعتقاد دارم

  86. عالی بود مطالب خوبی گزاشته بودید ممنون از زحماتتون

  87. ابتدای آیه ۲۵۷ الف الله روفراموش کردید.نوشتید لله

  88. خیلی خوب بود مطالب زیادی رو که نمیدونستم در رابطه با آیت الکورسی حالا فهمیدم ممنون از همتون.یا حق

  89. منتظر مهدی

   درود خداوند بر محمد(ص) و تمام خاندانه پاکش باد.. و ظهور او را نزدیک بدار

  90. امیر حسین

   خیلی خوب بود من از ابلیس خیلی ترس دارم هر موقع که این ترس به سراغ من میاد من این آیه رو میخونم و آرامش عجیبی به نن میدهد که انگار از یک دنیا به دنیایی دیگر رفته ام

  91. خیلی خوب بود.فقط بسم الله رو بزگتر بنویسید.

  92. اقا من تاحالا تاالان حتی ایت الکرسی رو بلد نبودم ولی امشب وقتی دیدم چقدر فضیلت داره خوندنش و پشیمون از اینکه چقدر از عمرم گذشته که میتونستم بخونم و نخوندم

  93. بابا دم خدا گرم فکر نمیکردم این همه مزیت داشته باشه

  94. سلام خسته نباشید واقعا آیه الکرسی به جد عالی است متشکرم از وبلاگ خوبه شما

  95. بزرگترین مشکل ما اینه که راهمونا گم کردیم جایی که باید بریم نمیرم یا بلد نیستیم یکی از بهترین دربهای نزدیک شدن به خدا امام زمانه (ع) که تموم بدبختیهای زندگیمون و دنیا به همین خاطره که از یادش بردیم و از خدا فرجشا نمیخایم خدا چقدر مهربونه که این مشکلاتا بهمون میده که یادمون بیاد ولی متاسفانه ما هنوز خوابیم بیایید فرجشا از خدا بخوایم (اللهم عجل لولیک الفرج)

  96. با سلام
   خیلی متشکرم از زحمات شما عزیزان گرامی
   حق نگهدارتان

  97. سلام تشکر از شما. از هموطنان گرامی خواهشمندم برای بنده حقیر دعا کنید که مشکلم حل شود. ممنون

  98. مرسی بزرگواران

  99. آیت الکرسی معجزه میکند کافیست 5بار بخوانیدتامشکلت حل شود،شک نکنید امتحان کنید

  100. از زحمات شما بسیار سپاسگذارم .

  101. ممنون از شما

  102. ایه الکر سی به جد سید ایه هاست برای بنده که هر وقت حتی برای اموال دنیا هم خواندم جواب داده به حق خدا هر چه اظظهار نموده واقعا عمل کرده من بی نهاید از او سپاسگزارم در خواندن ان از دیگران سبقت بگیرید تا عقب نمانید نفع فراوانی دارد ما که گرفتیم خود دانید

  103. سلام تشکر از شما و امیدوارم که این آیه عزیز خودش مراقب همه ما و عزیزان ما باشه

   یاعلی

  104. سپاس از آگاه سازی که میکنید مردم به این شفاف سازی آیات خداوند شدیدآ محتاجند

  105. عالی بود دمتون گرم

  106. ممنون از مطالب مفیدتون…
   خدایا شکرت بخاطر همه چیز…
   خدایا آنچنان کن که سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار…

  107. سلام بالام جان
   در ترجمه بخصوص قرآن دقت بیشتر بفرمایید خلق الله گیج نشوند

  108. با سلام . با خواندن آیت الکرسی دل آدم آروم میشه منم مشکل بزرگی برام پیش آمده و ممکنه آینده کل زندگی زن و بچم تحت تاثیر قرار بگیره . برام دعا کنید . اگر خدا بخواد این مشکل براحتی حل میشود . یا حسین ( ع ) خیلی دلم شکسته . تو را خدا دعام کنید .

  109. با تشکر از شما ، خدا خیرتون بده

  110. سلام دوستان
   منم تازه از فواید این آیه با خبر شدم
   من به مشکله بزرگی هوردم و اگه حل نشه آبروم پیش خونوادم میره
   محتاج دعام دوستان
   ان شاء الله همه به حاجتشون برسن…
   برام دعا کنین

  111. سلام التماس و دعا

  112. آرومم کرد

  113. سایتتون خیلی عالیییییییییییی بود

  114. مر333333333333333333300000000000000000از سایت زیباتون

  115. عاقبت بخیر ی

  116. خدایا عاجزانه میخوام مشکل همه شیعیان را حل کن اگر لایق بودیم لطفی هم به من گناهکار بکن

  117. وعده ما هر شب ساعت ده واسه همه دعا کنین دست خدا با جماعت میباشد یادتون نره

  118. سلام نگین جان امیدوارم مشکتون حل شده باشه تا حالا….لطفا بهمون از حالتون اطلاع بدین

  119. عالی بود از خدا میخوام کمکم کنه

  120. برای خانم من دعا کنید مریض است9

  121. سلام منم یه مشکلی دارم و دعای خیر شمارو میخام .
   انشاالله هرکس با دل پاک چیزیو میخاد و واسش تلاش میکنه و از خدای خودش درخواست داشتنشو میکنه بهش برسه .
   به امید روزهای عالی برای همه

  122. سایت خیلی عالیه فدات ای صاحب این سایت ایشالا همه ارزوهاش برسن منم توش منم دعا کنین ب ارزوهام برسم فداتون

  123. محمد حیدری

   خدا به همه کمک کنه

  124. محمد حسین

   سلام جون هر کی دوست دارین دعام کنید مادرم مریض شده فقط 12 سالمه گفتن مادرت بیاد شیمی درمانی .دعام کنید.دعام کنید دعام کنید خوب شه دیگه نره شیمی درمانیخواهش میکنم .خواهش خواهش نظرم کردم دارم کور میشم دعام کنید ممنون.

  125. سیدحسین

   خیلس تنهایم خداااااااااایییییییا کمک کن

  126. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
   دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
   السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین ع
   ممنون از سایت خوبتون
   ما دعا می کنیم و ان شائ الله که خدا جوابمون رو میده
   خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا به حق اقا امام حسین و شهدای کربلا و به خصوص علمدار کربلا اقا ابوالفضل العباس قسمت میدم گره از کار همه دوستان و مردم باز کن و هم رو حاجت روا بفرما. خواستم به همه دوستان بگم از همه اولیائ و بزرگان نقل شده است که قبل از هر دعا و خواسته ای صلوات بر حضرت محمد فراموش نشه و همچنین در پایان دعا بازم صلوات بر حضرت محمد فراموش نشه . اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم. از همه دوستای گلم خواهش میکنم واسه من رو سیاه و نسیمم هم دعا کنید

  127. عالی بود ممنونم که به این راحتی مطالب را در اختیارما گذاشتید امید وارم همه بتوانند با اخلاص این ایه را بخوانند

  128. سلام من نگار 22سالمه یه دختر 4ماهه دارم بیماری ام اس دارم چشم چپم دیگه نمیبینه شمارو قسم به همین ایه برا همه مریض ها دعاکنید

  129. toro khoda baram doa konin …….khodayaaaaaaaaaaaa az khodet mikham khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  130. خیلی خیلی عالی بود

  131. سلام من parvin خیلی محتاج دعا هستم برام دعا کنید ایشاا… بتموم ارزو هاتون برسید

  132. مریم از نوشهر .از موقعی که فواید این آیه را مطالعه کردم هر روز میخونم.برام دعا کنید.همه به آرزوهاشون برسن منم کناره بقیه.

  133. یه تنها???

   واقعا تنهام خدایا یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده که میتونه کل زندگیم رو چه آینده و حال نابود کنه خداااااا ااا کمک

  134. خیلی محتاج دعاتونم
   یاالله

  135. با سلام عالی بود

  136. با تشکر از سایت خوبتون از دوستان عزیز میخام برام دعا کنند.پیش خدام خیلی رو سیاهم خدایا کمکم کن

  137. سلام . خیلی مشکل دارم . منم دعا کنید. واقعا کسی جز خدا ندارم. الهی به حق فاطمه زهرا مشکل همه رو حل کن. امین

  138. ansari_11000@yahoo.com

   سلام. لطفا برای خانواده من به خصوص خواهرم دعا کنید. چند وقتی است که مشکلاتی در زندگی خانوادگی و کار و اقتصادی براش پیش اومده . خدا ی رحمان و رحیم گره گشایتان باشد.

  139. باسلام وتشکر از ارایه اطلاعات بسیار مفید انشاءالله موفق و موید باشید.

  140. عالی است

  141. سلام
   واقعا متاسفم چند سری نظر گذاشتم ولی انعکاس داده نشد و از دوستانی که اینجا میان درخواست دعای خیر برای مشکلی که داشتم رو کردم ولی انعکاس داده نشد که دوستان متجه بشن و یک دعایی برای این بنده حقیر کنند
   التماس دعا

   • --> آسمونی

    با سلام
    دوست گرامی نظرها زیاد هستند و باید بررسی و بعد تایید شوند، نمی تونیم بدون تایید منتشر کنیم
    از اینکه کمی منتظر ماندید پوزش میطلبیم

   • خدا به شما نیز نظر کند اگر صلاحتان باشد

   • اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.خداوندا بحق محمد و آل محمد گره از مشکلات تمام شیعیان و مسلمین علی الخصوص این خواهر بزرگوارمون باز بفرما…الهی آمین

   • سلام بر همه بندگان صالح . . .
    از خداوند منان میخوام که همواره همه بسلامت باشند و هیچ غم و غصه ای گریبانگر هم وطنان عزیز نباشد . آمین

   • عزیزم نظرت رو خدا باید ببینه ماها کی هستیم انشاالله به حاجت قلبیت برسی

  142. سلام باتشکر از سایت خوبتون واقعا بخاطر این مطالب و مخصوصا آیه الکرسی خیلی ممنونم خدا پشت وپناه همه باشه و انشا الله هرکسی ک مشکلی تو زندگیش داره حل بشه و تو دل هیچکس غمی نشینه خدا ب همه صبر وتحمل بده و ایمان هیچکس کمرنگ نشه ممنون میشم برای من هم دعا کنید ک مشکلم حل بشه و این ترس وناراحتی از دلم بره علی یا همگی خدانگهدار

  143. سلام ممنون از اطلاعات مفید وخوبتون و جا داره یه تشکر ویژه بکنم بخاطر سایت خوبتون…. انشا الله ک خدا گره همه مشکلات رو باز کنه و همه غم ها وناراحتیا از بین بره لطفا من رو هم دعا کنید با تشکر علی یارتون خدانگهدار

  144. عالی بود خیلی ممنون از سایت عالیتون

  145. خیلی برام دعا کنید شدیدا گرفتارم

  146. ابوالفضل

   عالی بود

  147. خدایا به مشکل برخورد نمودم .اول از همه مشکل همه را حل کن بعد مشکل این بنده بی چیز که غیر از خدا کسی نداره

   • خدایا حمدو ستایش مخصوص ذات اقدس توست گواهی میدهم که محمدص بنده و پیامبرتوست وحضرت علی ع امام وحجت برحق است پس ای خالق زیباییها ای خدای یکتاو بخشنده و مهربان درودو رحمت بی پایانات را برمحمدص وخاندان پاکش بفرست و هرکسیکه التماس دعای خیررا ازدرگاهت خواهانست ببزرگی خودت حاجت همه را روا کن و اینجانب را توفیق بندگی عطا فرما و ازگنا هانو خطا هایم درگذر و حاجتم را روا کن که تنها بخشنده و مهربان تویی امین یارب العا لمین

  148. خداوندا نیازی به زبان آوردن دردم نیست خداوند یکتای که شناخته ام نگفته از درونم با خبر است ومهربان مهربانان عشق بی انتها خداوند امام حسن(ع) وامام حسین(ع) خداوندی که فقط موقع گرفتاری صدایش میزنم خدایا من بنده تو هستم و عاشق تو………

  149. سلام علیکم خسته نباشید من بنده گناهکارم برای من دعا کنید یا اقا امام زمان با ما قهر نکن . ما را دریاب انشاه … به زودی ظهورت فرا میرسه اقا دلم گرفته در یه جمله صلوات بر محمد (ص) و خاندان پاکش

  150. دستتون درد نکنه

  151. ایشالله مشکل همتون حل بشه برا منم دعا کنید خیلی ممنونم

  152. امیرحسین خداکرم زاده

   ممنون ،از اطلاعات مختصر و مفیدتان .

  153. برای منم دعاکنیدتا گرهم باز شودمن الان ببست وپنج سالمه یکساله هست که زندگیم گره خورده تشکر

  154. سلام
   خدایا تواین امشبی که توبه دارم میکنم ازتو خواسته ای دارم که ارزوی کسانی که واقعی ازتو چیزی میخان ویا قلبا مشکلی پیش اومده براشون رو براورده کنی با لطف وبزرگواری وبخشندگی ورحمت بیکرانت
   انشالله خدا همراهتون باشه وکمکتون کنه دوستان
   تنها ازخدا بخاهید تنها خدا یاری رسانه
   موفق باشید انشالله که مشکلتون دراینده نزدیک به لطف خدا حل بشه آمین

  155. ممنون که این ایه گهربار را با خطی زیبا در وبلاگتون قرار دادید

  156. سلام و امیدوارم ایمان و اعتقاد هر روز افزون شده و خدا را کنارمون احساس کنیم فدای همه دوستان عزیز.

  157. خدایا خواااااااااهش می کنم.من تازه داشتم می فهمیدم آرامشو عشقو زندگی یعنی چی.دارم عذاب می کشم. خدایا به جوونیم رحم کن.خدایا نمی دونم چرا هی داره واسم مشکل ایجاد میشه.خدایا تورو امام حسین کمکم کن

  158. مهدی حسینوند

   خدایا شکرت که توانستم آیه الکرسی را ببینم و به خانم که حلال تمام مشکلات و جواب تمام سوالات و برکات تمام زندگانیست

  159. خدایا ! دست به هر چیزی میزنم درست از آب در نمیاد . تو را به حق امام حسن مجتبی گره از مشکلاتم باز کن.
   دوستان برام دعا کنید . دعا کنید .

   • با سلام
    دوست عزیز که مشکل داری و دوست داری خدا صدایت را بشنود و دعایت را مستجاب بکند.
    یکی دو مورد را برای شما می گویم اگر انجام دهی بدون هیچ چون و چرایی دعاهایت مستجاب خواهد شد. من کسی هستم که واقعا این مسئله را تجربه کردم و حالا نتیجه را برای شما می نویسم.
    1. دوست عزیز یک دلیل گرفتاریت انجام یک گناه کبیره و استمرار آن است. به دلت مراجعه بکن و ببین کدام گناه کبیره را انجام میدهی و تکرار میکنی.
    2. شرط اصلی دعا این است که سنگینی گناه بر دوشت نباشد وگرنه دعا مستجاب نمی شود.
    3. وضو بگیر و بر سر نماز به خدا و خودت قول بده که گناه را ترک خواهی گفت و تا آخر عمر انجام نخواهی داد و سپس به خدا خواسته ات را بگو. واقعا از صمیم قلب و طوری واقعا از وجودت این قول را بده و خواسته ات را مطرح بکن.
    4. در مدت یک هفته شیطان تو را وسوسه خواهد کرد تا مجددا گناه را انجام دهی ولی با همراه داشتن آیت الکرسی و خواندن آن بعد از هر نماز از خدا بخواه که تو را در ترک گناه یاری کند. خدا شنواست و آنقدر به ما نزدیک است که حتی در تخیل ما هم نمیگنجد.
    5. نماز را ترک مکن و تصمیم بگیر روند زندگیت را عوض کنی و کلا هر صبح که از خواب بیدار میشوی با دیدگاه جدید به زندگی نگاه کن و فکر کن واقعا خدا به تو کمک خواهد کرد.
    اگر توانستی حداقل یک هفته به این شکل عمل کنی گشایش خواهی دید و اگر واقعا گناه را ترک کنی و 40 روز متمادی سعی به تغییر زندگیت بکنی واقعا مستجاب الدعوه خواهی شد و این را خواهی دید.
    میبخشید اگر نتوانستم فارسی را روان بنویسم ولی از صدها کیلومتر دورتر دوست داشتم بتوانم کمکی کرده باشم.

  160. سلام انشالا به حق پنج تن و به حق این ماه با عظمت گره از مشکلات همه باز بشه گره مسکل منم بازبشه محتاج دعای خیرتون هستم

  161. دوست شما

   برام دعا کنید

  162. سلام.خیلی دلگیر و دلشکستم گره بزرگی در زندگیم اتفاق افتاده که خیلی ناتوان درموندم کرده.ولی باز خدا رو شکر خیلی محتاج به دعاتون هستم التماس دعا.

  163. پناه برخدا
   ایشاالله به حق آقام امام زمان مشکل همه حل بشه
   بخاطرخدا برام دعا کنید که خدا به منم نگاه کنه
   کارم حل بشه برم سرکار خیلی گرفتارم یاامام زمان

  164. خدا ممنونتم خیلی باحالی

  165. سلام، ممنون میشم برا منم دعا کنید که امام زمان رو ببینم به حق این روز های عزیز،منم برا شما دعا میکنم مشکلتون حل شه و تو کاراتون موفق باشید.
   ☝️

  166. آیه الکرسی رو حفظ کنید وهروقت یادتون بود زمزمه کنید .دوا وشفاست برا آمرزش اموات گرفتاریها سختییا حتی خوشیهاتون انشاا.به حق این شبهای ماه مبارک رمضان همه ما عاقبت بخیر بشیم

   • انشالله همه با خواندن ایه الکرسی حاجت روا بشن بیاید برای سلامتیمون و عاقبت بخیری جونا دعا کنیم انشالله رفع مشگل همه بشه ابروی کسی نریزه
    ا7

  167. Daram in doa ro vase eshgham mikhonam , elahi harja ke has to har kari moafagh shad o salamat bemone …

  168. با سلام
   نماز
   روزه های همه عزیزان مقبول حق.
   اول دعا جهت سلامتی و آقا امام زمان.
   و شفای همه مریضه ها و مریضها انشالله.
   و سلامتی من و خانواده ام دعا کنید.
   و مشکل بوجود آمده بیکاری. دعام کنید شغلم درست بشه. شرکت مارو تعدیل کرده.
   تشکر.

  169. با سلام بیاید آیه الکرسی روحفظ کنید که کلید همه درای بسته است واسه بیمارتون واسه گرفتاریتون واسه خوشیتون وناخوشیاتون، مسافرت حتی مهمتر آمرزش امواتتون .چون به روایت امام معصوم خوندن این آیه در قبرستان عذاب رو آنروز از قبرستان دور میکنه !مگه حفظش چقدر زمانبره؟

  170. الان تقریبا ساعت سه شب هست نمیدونم چرا ولی دلم یهو خواست ایت الکرسی بخونم تا که کمی اروم بشم….حالم خیلی بد بود فکرم اصلا ازاد نمیشد اتفاقات این چند روزه جلو چشمم بود ولی الان کمی بهترم

  171. اسماعیل زاده

   خدابیامرزه مادرمو همیشه بعد از نمازو کلا هروقت میخواستیم بریم بیرون بهم میگفت آیه الکرسی رو بخون نگهدارته ازشرهمه چی

  172. خدایا هرکی هر حاجتی نیکی داره عطا بفرما

  173. خدایا به حرمت همین شبهای عزیز قدر قسمت میدم هرکس هر مشکلی داره حل کن
   اگه صلاح دونستی یه گوشه نظر کوچک هم مارو یادت باشه
   میدونم یادت هست ولی من حواس پرتم
   ولی دلم شکسته
   از خیلیا دلگیرم
   خیلیا منو رنجوندن
   ولی هیچکدوم مهم نیستن هیچکدوم!!!!
   خودت بزرگی
   شکر

  174. عالین واقعا عالین

  175. با سلام وقتیگرفتاری دیگران را بدون ادعایی می شنویم خود را فراموش مکنیم

  176. دوستان عزیز منو هم دعا کنید گرهی تو زندگی افتاده ایشا ا… اگر خیره حل بشه مشکلم
   آمین

  177. سلام به لطف این شبای عزیز ازتون خواهش میکنم برای همه ی اونایی که مشکل دارن دعا کنید

  178. سلام
   تو این ماه مبارک برای همه ارزو می کنم که به خواسته هاشون برسن
   اگه خداوند صلاح بدونه
   برای منم دعا کنید

  179. سلام دوستان برای پدرم دعا کنید بد جور مریض شده خواهش میکنم ازتون دعا کنید

  180. معلم چهارم ابتدایمون می گفت موقع امتحان آیت الکرسی بخونید و روی ورقتون فوت کنید از اون موقع هر وقت امتحان دارم این کارو میکنم واقعا جواب میده هم استرستو از بین میبره و بهت آرامش میده هم باعث میشه به شکل معجزه آسایی ذهنت باز شه و همه چیز به ذهنت بیاد!!!
   شما هم امتحان کنید معجزه میکنه!!!

  181. سلام من ی مشکلی دارم از هرکسی که متن من رو می خونه عاجزانه خوااااهش می کنم برام دعا کنید. اگر مشکلم حل نشه همه امیدو زندگیمو از دست میدم.ازتون خواهش می کنم برام دعا کنید.ایشالا که مشکل همه حل بشه.خواهش می کنم….

  182. سلام خدمت دوستان عزیزم من هروقتی استرس داشتم یامشکلی داشتم به آیت الکرسی پناه آوردم واقعا جواب گرفتم توصیه میکنم حتما امتحان کنید

  183. معجزه قرآن

   یکی از شاگردان امام زمان ع در یکی از مکاشفه هایی که با ایشان داشت نقل می کند من بسیار از توجه جوانان به اعتیاد رنج میبردم و بسیار ناراحت بودم به همین خاطر از امام زمان ع پرسیدم و ایشان اشاره به قرآن کردند و خواندن آیت الکرسی به مدت 30 روز را توسط خود شخص توصیه کردند .

  184. خوندن آیت الکرسی معجزه میکنه…آرامش عجیبی به آدم میده
   امتحانش کنید حتما

  185. سلام ………… ای مشکلی برام پیش امده از همه التماس دعا دارم … دعا کنید که به حق این روزهای عزیز مشکلم حل بشه … خدایا مشکل همه رو حل کن مشکل منم حل که شرمنده نشم …. دعا کنید . دعا کنید . دعا کنید .به حرمت خون شهیدای کربلا خدا یا گره کارمو باز کن . مشکلمو حل کن .

   • سلام ای عزیز. ب امید حق تعالی امیدوارم مشکلت حل بشه اگه خدا صلاح بدونه برات

    همیشه قرآن بخوان

  186. خدایا خودت کمکم کن من از این وضعیت در بیام.خدا امیدم به خودته

  187. Khodaye mn eteghad daram b en ayat alkorsii lotfan komakam kon

  188. یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک

  189. سلام التماس دعا به همتون ….منم دعا کنین که بدجوری محتاجم

  190. 7 خواص اعجاب انگیز آیه الکرسی را در این گزارش بخوانید.

   1- حضرت امام باقر(ع) فرمود : کسی که بعد از وضوء آیه الکرسی بخواند خداوند ثواب چهل سال عبادت را به او عنایت می فرماید و چهل درجه او را بالا می برد و چهل حورالعین را به تزویج او در می آورد.

   2-رسول خدا(ص)(علیه افضل الصلوات) فرمودند : هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجبی بخواند خدای تعالی قابض روح او خواهد بود و مثل کسی است که جنگ کرده باشد با کفار در خدمت انبیاء تا به شرف شهادت فایض شده باشد.

   3-اگر کسی آیه الکرسی را بخواند و به پاهایش بدمد در راه رفتن خسته نمی شود.

   4-اگر کسی در جایی بی آب باشد و از هلاکت بترسد 66 بار آیه الکرسی بخواند حاجتش برآورده می شود.

   5- برداشتن عذاب قبر : اگر کسی مشتی خاک بردارد و 7 بار آیه الکرسی بخواند و در قبر مرده ریزد آن مرده را کیفر نکنند و به رحمت الهی رسد.

   6-پیامبر اکرم (ص) فرمودند : اگر کسی در شب یکشنبه دو رکعت نماز با حمد و آیه الکرسی و توحید هر کدام یک بار بخواند فردای قیامت وقتی پا به عرصه ی قیامت می نهد صورتش مثل ماه شب می درخشد و از طرفی هم پروردگار عالم در دنیا عقلی به او عطا می کند که او را تا زمان مردن همراهی می کند.

   7-دوازده مرتبه آیه الکرسی خواندن در سفر و حضر مانند این است که دوازده لشکر مجهز برای حفاظت از هر حادثه از جانب خدا گماشته شده است.

   تذکر : این 7 مورد تنها 7 قطره از دریای پهناور آیه الکرسی می باشد . سوره ای کوچک در قرآن که در دل بزرگترین سوره ی قرآن جای دارد و پیامبر (ص) خواندن مدام آن را به امیر المومنین علی(ع) بی نهایت توصیه می فرمود.

  191. با عرض سلام
   من از ایت الکرسی خیلی جواب گرفتم به دوستان هم پیشنهاد میکنم تجربه کنید

  192. سلیمانی - اهواز

   امیدوارم به حق عظمت این آیه و قرآن و آفریدگارشان همه به راه راست هدایت شویم تا با تحقق ظهور امام زمان از شری که جهان اسلام را گرفتار کرده نجات پیدا کنیم . الهی آمین

  193. دستتون درد نکنه

  194. امیرحسین

   سلام علیکم حال شما خوبه دستتون درد نکنه من آیه الکرسی رو کپی کردم خیلی نیاز داشتم خدا خیرتون بده یاعلی مدد

  195. ان شاء الله خداوند همه دعا های شما عزیزان را قبول کند

  196. خدایا به حق بزرگیت قسم منو و همه کسانی که در دام اعتیاد گرفتارن رو دریاب و نجات بخششان باش…. آمین یا رب العالمین

  197. Dostan salam lotfan baraye man doa konid ta dar emtehana ghAbol besham

  198. ممنون لطفا برای کنکورمن دعاکنید رتبه دلخواهموبیارم ایشالله مشکلات همه برطرف بشه.

  199. سلام٬التماس دعا

  200. هرکی مشکلی داره دستشا بطرف آسمان دراز کنه و 3 بار از الله بخوادکه مشکلشا حل کنه زیرا الله میفرماید شرمم میاد کسیکه دسش به طرفم دراز کنه و بخوام دسشا خالی برگردونم

  201. یا الله به همه انسانها در مشکلات کمک کن وقلب همه را سرشاراز نور الهی خود گردان و مومنین را سر بلند وکامیاب گردان
   الهی امین

  202. خدایا من نذر کردم که امتحانامو قبول بشم نظرمو عدا میکنم دوستان برای همتون دعا میکنم که به مشکلات بر نخورید شما هم واسه ما دعایی کنین ممنون

  203. خیلی خوبه

  204. احسان خان

   سال سوم راهنمایی بودم قبل از امتحان تو راه مدرسه ایته الکرسی میخوندم بوو نمرات خوبی گرفتم و مهم تر اینکه حفظش کردم

  205. خدایا امروز امتحان دارم ب من ی کمکی کن این سال رو قبول شم از تو کمک میخوام ،خدا من فقط ب تو ایمان دارم ک ارزو های منو قبول کنی دوست دارم خدا ،دوستان شما هم ی دعایی برام کنید ک این سال رو قبول شم متشکرم

  206. ف . رضايي

   سلام.از همه لحاظ عالیه.التماس دعا.برای موفقیتم در درسها.پیشرفتم در زندگی و … دعا کنید.مرسی.با تشکر فراوان.

  207. سلام فردا ی امتحان مهم دارم. همزمان ی ناراحتی بزرگ هم امشب ب سراغم اومده.
   هرکس اینجا میاد یعنی آدم باخداییه لطفأ برام دعا کنید.

  208. سلام
   اگه تو زندگیمون سختی هست, مشکلات هست, بی پولی یا چیزی شبیه این ها, همه اش از لطف خداوند تبارک و تعالی ست چرا که مورد آزمون خداوند قرار گرفتیم پس صبور باشیم وبا توکل به خدا در مقابل حکمت های پروردگار سر فرود آوریم تا از نعمت هایش بهرمند شیم.
   بهتره دلامونو به خدا گره بزنیم تا ترسی از وقایع زمینی نداشته باشیم. تا خدا هست هیچ غمی نیست.
   یا علی مدد.
   التماس دعا

  209. من هرروز ی ک امتان دارم میام تو این سایت…
   قبل امتان ایه الکرسی میخونم….
   برام دعا کنید لطفا. ممنون

  210. برا همه دعا کنید برا منو دوستام هم دعا کنید …
   داریم امتحانای نهایی میدیم… خیلی سخته

  211. ســـــیدعلی

   سلام ب همگی….
   ارزوی موفقیت رو برای همتـــون ارزو مندم…

   دراینجا ایت الکرسی خـــوب معنی نشـــده میتونست واضح ترو مفهوم تر باشه..

  212. عشق است خدایی راکه بازکننده همیه درهایه بسته به مومنان بااخلاص است

  213. خدایا فردا امتحان مهمی دارم ……کمکم کن که قبول بشم به خدا ینذر کردم که قبول بشم ی چیز خوبی بدم خدا جون کمکم کن دوستان شماهم برام دعا کنید لطفا مرسی

  214. خدایا فقط آرامش میخام…
   اگه زحمت نیس برام دعا کنید ب آرامش برسم.

  215. برام دعا کنید ایشالله سلامتی ازخونه هاتون نره:-)

  216. برای منم دعا کنید تو امتحانام قبول شم

  217. علىتوالى

   خدایا راضیم به رضاى تو

  218. خدایا امروز امتحان دارم توروقران کمکم کن به همه گمگ کن خیلی استرس دارم ساله اخرمه ایشاالله به خیر بگره یا علی

  219. من فردا امتحان مهمی دارم یعنی امتحانای مهمی دارم
   نمیدونم شاید زیاده خواهی اگه بخوام برام دعا کنید راستشو بخواین زیادی حرکت نکردم که از خداوند برکتی بگیرم ولی ممنون همتون میشم
   اگه دعایم کنین
   التماس دعا

  220. سلام این یکی دو ماه اینده برای من خیلی روزهای مهمی برام دعا کنید شرمنده مادرم نشم…

  221. سلام ایشالا هرکی مشکل داره با خوندن آیت الکرسی مشکلش حل بشه …
   یه دعایی هم من میگم هرکی مشکلی داره انجام بده ایشالا که حل میشه من به هر کسی توصیه کردم مشکلش حل شد بمدت 40 روز هروز زیارت عاشورا بخونید و زیارت تقدیم مادر امام زمان کنید ایشال که مشکلتون حل میشه

  222. ح مجگانی

   افکار بسیار پریشانی در مغزم هست دارو بی تاثیر بوده. صددرصد خودم مقصر هستم آیه ای از قرآن را خواندم دقیقا به اعمال ناهنجار و غیر شرعی خودم در گذشته صریحا اشاره داشت تا کنون از مراجع مسئولی که استمداد کرده ام بی تاثیر بوده از طرفی با داشتن دو فرزند بسیار ساده و بی آلایش مثل خودم مایل به از هم پاشیدن زندگی خانوادگی ام نیستم از مومنین درخواست دعا و کمک معنوی دارم در بدترین روزهای عمرم زندگی میکنم . احساس میکنم به آخر خط رسیده ام فقط خدا میتونه کمکم منه یا الله یا رحمان ‌‌…

  223. سلام ب همه دوستان میلادامام حسین (ع)برهمه مبرک ارزومیکنم همه ب دعاهاشون برسن منم تومرحله حساسی اززندگیم هستم لطفااگه قابل بدونین برامنم دعاکنین مرسی ازهمه التماس دعایاعلی

  224. و هرکس به خداوند تکیه کند…او برایش بس است…

  225. بنده خدا

   خواهش میکنم برای من گنهکار دعا کنید مریم فرزند عباس

  226. من روزانه 7با ر با نماز میخوانمش خدا کنه مشگل تمام مشگل داران راحل کنه من هم مشکلاتم رفع شود

  227. خدا مشکل وغم همرو باز کنه (الهی امین)

  228. برای منم دعا کنید .. کارم گیر کرده

  229. سلام خدمت شما عزیزان

   مشکلات شمارو که شنیدم مال خودم یادم رفت عزیزان انشالله همهی مشکلاتتون حل بشه

   دوستان فردا روز مهمیه برا من سخت ترین روز زندگیمه لطفا اگه قابل دونستید مارم دعا کنید

  230. خواهشن التماس میکنم چون خوادن ایه الکرسی را نمیتوانم وازهرطرف برایم مشکل وگرفتاری پیش امده ودر شرف بازداشت و زندان هستم وراهها برای حل وفصل انها بسته شده ازشما خوبان درخواست خواندن ان را به نیابت این حقیر دارم انشااله که دراین شب عزیزبعثت خداوند مشکلات وگرفتاریهای همه را برطرف نماید.امین

  231. بسیار مطالب جالب وعالییی
   ممنون از گردآورنده

  232. امیدوارم مشکل همه شما حل بشه

  233. برای حاجت منم دعا کنید
   توکلم اول به خدا بعد امام حسینه

  234. من فردا امتحان تیزهوشان دارم دعایم کنین

  235. خدایا کمکم کن خیلی تنهام خیلی خیلی زیاد میدونم که صدامو میشنوی.دوستا ن برای من دعا کنید خواهشا خیلی زیاد

  236. مرسی خیلی عالی بود ایشالا مشکل همه حل بشه مشکلات ما هم حل بشه
   خیلی میترسم از این بد تر سرم بیاد بعد یه چیزی بگم یا یه کاری بکنم که توی اون دنیا هم خوشی نبینم

  237. عالی بود خدا ما رو هم کمک کنه

  238. خیلی ممنون…..

  239. مرسی ازمطالبتون..توروخدابرامنم دعا کنید ب حاجتم برسم

  240. مرسی همه مطالب رو خوندم.
   دعا کنین مشکل منم حل بشه.در حال حاضر توکلم فقط و فقط به خداست که کمکم کنه

   • حتما دعا می کنم لطفا شما هم برای من دعا کنین.

   • سلام مینا خانم حتما مشکلتون حل میشه ایمان واعتماد به خداوند داشته باشین.خدایی که از ابر بی وزن هزاران تن اب فرو میریزه قادر به حل مشکل کوچیک ما ادما هستش.شادکام باشین.محمد خلخال

  241. برای منم دعا کنید مشکلاتم حل بشن 23 سالمه و مشکلات زیادی دارم

   • ﺑﻬﺎﺭﻩ

    اﻳﺸﺎﻟﻪ ﺣﻞ ﻣﻴﺸﻦ ﻣﺜﺒﺖ ﻓﻚر ﻛﻦ ﻓﻘط ﺭاﻩ ﺣﻞ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﻪ ﻓﻜﺮ ﺁﺩﻣﺎ

  242. خیییلی ممنون عالی بود
   من که مشکلم حل شد.
   التماس دعا

  243. سلام انشالا که مشکلات همه حل بشه من و خانواده ا م این روزها مشکلات سختی را میگذرونیم التماس دعا همه برای هم دعا کنیم لااقل استجابت هم نشه خودش نوعی ارامشه

  244. سلام خیلی خوب بود. ازتون خواهش میکنم واسه شوهر منم دعاکنید مریضه و همچنین واسه من چون شفای اون معادل برگشت من به زندگیه.

  245. سلام. میدونم الان دیر وقته ولی حدود یک ساعت پیشش شهر ما زلزله اومد من از ترس خوابم نمیبره. الان یکی از دوستام گفت ایت الکرسی بخون. منم اومدم تو این سایت.اینو میخوام بگم من امشب از قدرت خدا ترسیدم. ولی نمیدونم چرا بازم از خودش کمک میخوام اینکه خوانوادم سالم باشن و ازم جدا نشن. من بچه نیستم 20سالمه. ولی تازه میفهمم که بدون خوانوادم نمیتونم. قدر لحظه های با خوانوده بدونین. من بهشون خیانت نمیکنم. ولی میترسم.از انکه بدون رضایت اونا از این دنیا برم.هر کی اینو میخونه کاری کنه تا خدا ازدستمون عصبانی نشه…….

  246. سلام بچها تروخدا برام دعا کنید توی بد گرفتاری افتادم تروخدا برام دعا کنید زندگیم داره از هم میپاشه دعا کنید تا کار دسته خودم ندادم همه چی درست بشه مثله روز اول
   ممنون..

  247. ابراهیم

   خیلی عالی آرامش خاصی داره ممنون

  248. موافقم خیلی عالی

  249. ایت الکرسی عظمت قران را به رخ انس و جن میکشه
   دوستان ایت الکرسی را فقط برای اجابت کاری نخوانید بلکه برای درک و فهم عمیق ان بخوانید چرا که این ایات دارای نوعی عبادت لحظه ایست
   هرچه که در ذهن انسان بگذره در ان داراست
   یا حیدر کرار مدد…

  250. خیلی ممنون که در سایتتون گذاشتین.
   شدیدا دنبالش بودم.
   همسرم برای مصاحبه به شرکتی رفت.
   التماس دعا از همگی.
   ما چندین ماهه دنبال کاری

  251. ما همه قائم به تو تو ولی قائم به ذات

   اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ

  252. هر کس این ایه رابعد ازوضو بخواند شخصیتش ۷۰برابرمیشودوهرکس بعد از نماز های واجب انرا بخواندفاصله ی او با بهشت فقط مرگ است

  253. عالی واقعا خوبه . هیچ سایتی به این خوبی نیست

  254. تورو خدا واسم دعا کنید مشکلم حل بشه

  255. ممنون ازسایت زیبا تون فوق العاده بود

  256. حاجتمند

   دوستان خواهش می کنم برام دعا کنید مشکلاتم حل بشه و مریضمون شفا بگیره بخدا من محتاج دعام

  257. سلام…دوستان تودوخدا منو دعا کنید خیلی حالم بده..خیلی

  258. بسیار خوب

  259. سلام عزیزان واقعا ممنونم که ایه الکرسی را در وب گذاشتید …بازم ممنونم تو رو خدا برام دعا کنید مشکلم حل بشه

  260. با سلام ازتون خیلی ممنونم من خیلی وقته این سوره رو میخواستم با جزییاتت بدونم و یادبگیرم،موفق شدم بازم ممنون،التماس دعا

  261. برام دعاکنید

  262. ممنون خیلی بهم آرامش داد برام دعاکنید

  263. ممنون.از این همه زحمتی که میکشین.

  264. سلام ممنون از اینکه ایه الکرسی رو به روی سایت گذاشته اید اصلا فکرشو نمیکروم در هر صورت ممنونم

  265. وقتی که ایت الکریی رو خوندم تمام دلشوره و نگرانی هان از بین رفت و بهم ارامش لذت بخشی داد.

  266. سایت خوبی بود ممنون.

  267. خدا یا همه بیمارانو شفا بده.خدایا هر کسی گیر و گرفتاری داره به بزرگی این ایه برطرف یشه.من عاشق این آیه هستم.هر گرفتاری دارم با خوندن این آیه برطرف شده باور کنید.کافیه بهش اعتقاد داشته باشید.با تشکر

  268. عجرتون با خدا

  269. مرسی واقعا ممنون ازتون..واقعا بهم ارامش داد.

  270. علی اکبر

   سلام به ایمان آورندگان واقعی نمی دانم با این همه نظمی که در کل جهان هستی وجود دارد چگونه عده ای هنوز خدا را باور ندارند اما دوستان از این هم غافل نشوید که همه به حهنم خواهند رفت با درجات مختلف

  271. التماس دعا.برایه من هم دعا کنید

  272. خیلی ممنون ازشما اجرتون باخدا ازدوستان خواهش میکنم ک واسمون دعا کنن خیلی محتاجیم به دعاتون مخصوصا واسه منه کنکوری ک امیدم تنها خدای سمیع وعلیمه و بعددعاهای شما

  273. سلام با تشکر از سایت خوبتون ملتمسانه میخوام واسه منم دعا کنید

  274. آریا جمشیدی

   خیلی عالی بود.

  275. من یه جا خوندم که خواندن ایت الکرسی و تسبیحات حضرت زهرا باعث میشه که دزدبه خانه نزنه!
   منم تنهابودم برای همین این کاروکردم و الان آرامش گرفتم….
   برام دعاکنید ممنون

  276. خدا اجرتون بده ممنون که این آیه شریف را با ترجمه فارسی گذاشتین برای من هم دعا کنید.

  277. یه بنده خدا

   سلام برای منم دعا کنید اون عده ای که دارن اذیتم میکنن دست از سرم بردارن

  278. خیلی خوب است ولی سطر دوم را من نفهمیدم =نه خوابى گران آنچه در آسمانها

  279. با سلام و عرض تشکر
   من اول که از برکات این آیه خبر دار شدم خیلی دوست داشتم این آیه را حفظ کنم ولی قاطی یا اشتباه میخوندم ولی این آیه شریفه را روی موبایل گذاشتم و هر شب فبل از خواب با موبایل مرور میکردم و اشتباهاتم را میفهمیدم .
   اکنون شکر خدا حفظ شدم و همیشه زمزمه لبم هست .

  280. سمانه امینی نیا

   سلام تشکر که ایت الکرسی رو تو سایتتون گذاشتید

  281. دستتون درد نکنه براب اینکه این آیه گرانبها را در سایتتون قرار دادین.من خیلی مشکل دارم.از همه التماس دعا دارم.

  282. بهترین راه نجات از بیراهی خواندن آیت الکرسی است

  283. عالی بود خدا خیرتون بده

  284. بهروز نوروزی

   عالی بود هست

  285. سید کیارش

   متشکر از شما که این تصویر زیبا رو قرار دادین ایشالا اگر کسی قرات کرد شما هم در کسب ثوابش سهیم باشید.

  286. ﺑﻬﺎﺭﻩ

   ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﺸﻜﻞ ﺩاﺭﻡ ﺗﻮﺭﻭﺧﺪا ﺩﻋﺎﻡ ﻛﻨﻴﺪ.ﺑﻬﺎﺭﻩ اﺳﻤﻤ
   ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻧﻨﻨﻨﻦ اﺯ ﺳﺎﻳﺘﺘﻮﻥ

  287. ممنون از سایتتون که ایت الکرسی رو گذاشتید . خیلی خوبه بعد از نماز صبح بخونیم
   بازم ممنون

  288. خیلی ممنونم خدا خیرتون بده

  289. ممنون دستتون دردنکنه که این ایه پرعظمت رادرسایتتون قراردادین.

  290. سلام خیلی ازتون ممنونم این آیه معجزه میکنه خیلی وقت بود میخواستم حفظش کنم یادم میرفت و پس و پیش میخوندم اما به لطف سایت شما یاد گرفتم بازم ممنونم ازتون انشا…هر چی از خدا بخواین بهتون بده به لطف این آیه شریف

  291. عالیه من هر وقت مشکلی دارم آیت کرسی میخوانم خیلی من آرامش میده

  292. سیدابراهیم

   باسلام خودم معجزه آیت الکرسی رو دیدم و خیلی بهش ایمان دارم.

  293. خیلی ممنون ….. Hdj hg;vsd ….. متشکر

  294. yesssssssssssssssssssss

  295. عالییییییییییییییییی بود التماس دعا

  296. با سلام و تشکر. نظر بیشتر علمای شیعه این است که آیت الکرسی تا هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ است. اگر سه آیه باشند آیات الکرسی می شوند ولی مفرد است. رسول الله (ص) فرموده اند 50 کلمه است که همین را اثبات می کند.

  297. سلام و عرض ادب امیدوار خسته نباشید

  298. واقعا ازتون ممنونم

  299. ممنون از این که آیه هایی مثل آیه الکرسی را در وب خود قرار داده اید امید دارم آیه هایی دیگر نیز در وب خود قرار دهید

  300. ممنون از اینکه معنیشو گذاشتین خیلی عالی
   عاشق آیت الکرسی ام
   التماس دعا
   باز مرسی آقای مدیر

  301. برام دعا کنید امتحان ریاضی رو بیست بگیرم

  302. خداوندا عظمتت راشکرمیکنم.فتبارک ا.احسن الخالقین.ازهمه شما عزیزان التماس دعا دارم.

  303. سلام لطفا برای من دعا کنید که محتاج دعای جمله یارانم سر دوراهی قرارگرفتم که هیچ گریزی از هیچکدوم ندارم با تشکر

  304. من عاشق این ایه ی زیبا و دوس داشتنی هستم.

  305. عالی@-}–

  306. با سلام .. ممنونم از توضیحات درباره این ایه شریف …یا مولا علی مدد

  307. عااااالیه

  308. التماس دعا دارم منم دعا کنین . در ضمن سفر مشهد یادتون نره من که از آقا هر چی خواستم بهش رسیدم

  309. خدایا کمک کن

  310. امید وارم همتون به هاجت تون برسید

  311. خواهشا دعام کنید
   یه گرهی تو زندگیم دارم، دعا کنید به خیر بگذره

  312. خیلی خوب بود از شما متشکرم امیدوارم 1 در دنیا 100در آخرت خیر ببینی انشاالله.

  313. باسلام.میخوام اگربراتون مقدوره واسم دعاکنین تابچه ام زودبدنیانیاد.وسالم باشه.ممنونم.التماس دعا

  314. خیلی ازتون ممنونم

  315. چطوری توبه کنم؟؟

  316. سلام واسم دعا کنید زندگیم بخاطر مادر زنم داره میپاشه .نامزد دارم بخدا خیلی دوسش دارم ولی مادر زنم داره جدامون میکنه

  317. سلام و خسته نباشید خدمت شما
   درباره آیه ها و تاثیرات آنان اگه میشه بیشتر برامون توضیح بدید
   ممنون از اطلاعات خوبتون

  318. بچه ها بالای صفحه یه جایی نوشته بازی های انلاین یه سری بزنیدخیلی باهاله بعضی هاش.واردهربازی که شدین بازم بالای صفحه رو بخونید.

  319. دعا کنین شنبه امتحان دارم قبول بشم التماس دعا

  320. سلام برام دعا کنید.محتاج دعام.. خیلی

  321. سعید طرفی

   خداوند جزای خیر به شما دهد. انشاالله

  322. نمیدونم چرا ولی همیشه این آیه برام شانس میاره
   خیلی هم به هم آرامش میده ینی عاشق این ایممم

  323. تروخدااااا قسمتون میدم واسم دعا کنید بدجوری گیر افتادم منم واسه همتون دعا میکنم …….. هرکسی یه صلوات از ته دلش واسم بفرسته انشاءا… که مشکلات همتون حل بشه….

  324. ممنون از سایتتون

  325. حسین علیپور

   سلام
   امیدوارم همه ی مردم خوب ایران در سایه ی قرآن به منزلت حقه ی خود برسند و همه با هم مهربان باشیم و به داد هم برسیم
   محبت و مهربانی گنجی عظیم است و تمام نشدنی……………..
   از شهرری دعاگویتان هستیم

  326. سلام فرناز هستم ازشیراز.خواهش می کنم برام دعا کنید حاجت بزرگی دارم ومی خوام حتما بهش برسم.ممنونم ارلطف همتون

  327. با سلام و احترام ؛
   هر گاه من آیه ای از قرآن را با معنی آن می خوانم و مطلب و منظور آیه را می فهم واقعاً حیرت زده ومرا به فکر وادار می کند و تعجب میکنم که چرا بعضی ازمردم فقط به ظاهر قرآن اهمیت می دهند و هی می خواند می خواند آنهم در محالس ترحیم و سر قبر و ……هرگز به معنا ومفهوم یا مقصود وحی الهی اهمیت نمی دهند تا براساس قرآن زندگی نمایند
   اگر به قرآن عمل کنیم هرگز براساس امیال شخصی را در قضاوت دخالت نمی دهیم و کدرت ودشمنی را به راحتی دور می اندازیم و درحق کسی ظلم و ستم نمی کنیم

  328. سلام اجیایه گل لطفا برام دعا کنین تا حاجت روا شم

  329. این سوره رو خیلی دوست دارم لطفا برای من دعا کنین نیاز دارم ب دعاهاتون…

  330. سلام به برادر خواهرای خودم.
   اگه براتون مقدوره برا منم دعا کنید تا حاجت روا شم.
   ممنون

  331. لطفا دعا کنید محتاج دعاییم….

   • منه بدبخت برای همه دعا می کنم شما هم برای من دعا کنید لطفا.خیییییییییییییییلیییییییییی متشکرم.

  332. من سوره یت الکرسی را خیلی دوست دارم
   امید10ساله از منجیل

  333. ترجمه اشبتباه نیست؟
   “پس آن کس که طغیانگر بود .
   به خدا ایمان آورد .”
   مگه ترجمه این نیست:پس آن کس که به طاغوت کافر باشد و..؟

   همینطور،”به کسانی که طغیان کردند، کمک میکند”؟
   مگه نباید باشه: کسانی که کافرند، طاغوت ولی اون هاست؟

  334. با درود به شما و سپاس ، از دیدگاه من بهتر است هر یک از سوره های قرآن معنی فارسی آن را بدانیم چون! هنگامی که این گونه نباشد از مفهوم و معنای آن نا آگاه خواهیم بود و تنها جملاتی را میخوانیم که از معنی آن بی خبر هستیم و اصل هدف را دنبال نکرده ایم و در این صورت نخواهیم فهمید که خداوند از ما چه چیزهایی خواسته است.

  335. آقا مدیر من یه کپی از ازن گرفتم مشکلی نیست؟؟؟؟؟

  336. نازنین زهرا

   aaaaaliii bbod tnx

  337. با سلام و خسته نباشید.
   میخوام این ایه رو کبی کنم و تو کًوشیم واسه اعضا خانواده ام و عشقم بفرستم که توی سیم کارت کًوشی ذخیره کنن،به شما هم بیشنهاد میکنم انجام بدین
   انشالله این ایه محافظ شماست.
   با تشکر محتاج دعای دوستان <3<3<3<3

  338. مهری ماه

   همتون فقط تو زبونتون خدا رو یرستش میکنید تا از دیگران کم نیارید.
   تودلهاتون اصلا اثری از محبت خدا وجود نداره.
   آیا تا به حال فکر کردید چرا نماز می خونید؟چرا گاهی نمی خونید؟چر گاهی روزه میگیرید؟چرا گاهی نه؟
   هرکی جواب اینا رو داد اونوقت یه مومن واقعه ای یه.

  339. خیلی خیلی عالی
   متشکر و ممنون

  340. دوستان سلام
   همیشه قرآن بخونید زیرا با خواندن وعمل به آن وارد بهترین بهشت خواهید شد.

  341. آیت الکرسی تاثیر بسیار زیادی تو زندگی دار چون خودم تجربه اش کردم.
   این آیه فایده های بسیاری داره از جمله:اگر برای کسی مشکل بزرگی ییش آید این دعا رو هفت مرتبه با اخلاص بخونه تا برطرف شه.اگر کسی می خواهد نزد ظالمی برود که از او میترسد سه بار این آین رابخواند و بر اعضای بدن خود بدمد زیرا آن شخص ظالم مهربان و نرم خواهد شد.اگر کسی برای فرزند دار شدن مدام این دعا را بخوان مورد عنایت خداوند قرار میگیرد.برای جلب محبت یک نفر شب جمعه14مرتبه به نام او خوانده شود.برای به دست آوردن مال بعد از نماز صبح9 مرتبه خوانده شود.برای ادای قرض 15 روز هر روز22 مرتبه خوانده شود.به همراه داشتن این دعاسبب محفوظ ماندن از شر حیوانات جن و انس میشود.
   دوستان لطفا نظر دهید…

  342. خیلی خوب بود از شما ممنونم.

  343. واقعا ممنون

  344. محمد خانی

   احسن،خدایی سایت زیبایی است خیلی ممنون

  345. از زحماتتان برای این سایت زیبا کمال تشکر را دارم

  346. سلام من بیشتر شب ها خوف منو میگیره واسه مادر وخواهرم رو گرفته اما امشب از ترس نخوابیدم والان پناه اوردم به ایت الکرسی .ممنون

  347. عالی بود

  348. از همه شما مومنان التماس دعا برای شفای برادرزاده ام دارم

  349. خیلی خوب بود مرسی.واسه اولین بار استفاده کردم و جواب داد

  350. وقتی میخواهید کاری را انجام دهید این دعا را بخونید واقعا تو کارتون موفق می شوید من تجربه ی زیادی کرده ام.

  351. ممنونم خیلی عالی بود عزیزم

  352. گفتین جزع یکی از بهترین ایات الهی است. ممکنه بفرمائید دقیقا این کدام ایه است؟

  353. عاااااااااااااایه التماس دعا دارمازهمتون

  354. کورش شایان فر

   از شما نهایت سپاس را دارم ، این یک آیه نیست یک درس خداشناسی است تمام حقیقت همین است.

  355. خدایامحتاجت همیشه دلم برات تنگ شده خداجونم کمکم کن جان امام حسین

  356. با عرض سلام خدمت شما
   در ترجمه “فمن یکفر بالطاغوت” اشتباه شده است! معنی آن این است: پس هر کس که به طاغوت(بت و شیطان و هر موجود طغیانگر) کافر شود.

  357. امسال دخترم کنکور داره و شبانه روز تلاش میکنه شما را به خدا خیلی محتاج دعاتون هستم برای دخترم و بچه های که آرامش و خواب و استراحت را از خود دور کرده اند دعا کنید. اجرتون با خدا

  358. جزع یکی از بهترین ایات الهی است که ادم با تلاوتش اروم اروم میشه توصیه میکنم شما هم بخونید ای ایه رو چون حلال همه مشکلات است بخدا من تجربش کردم

   • با سلام : از وقتیکه ایت ااکرسی را میخوانم یک ارامش خاصی بر من حاکم شده است و تمام مشکلات من حل گردیده است . وقتی ایت الکرسی را تلاوت میکنم خداوند بزرگ را بیشتر از همه وقت ها حس میکنم و واقعا مشکلات توسط این ایه حل میشود . دوستان عزیز حتما امتحان کنید و برای شروع هر کاری این ایه را تلاوت کنید تا راه ها باز شوند .

  359. ممنون از این که آیه ی مشکل گشا را به اینجا و همه مردم گذاشتین

  360. ترجمه شما در بعضى موارد معناى آیه را تغییر داده است.

   براى نمونه:
   “پس آن کس که طغیانگر بود، به خدا ایمان آورد” –> “پس آن کس که از طغیانگر [طاغوت] روى برگرداند و به خدا ایمان بیاورد”

   مورد دیگر:

   “به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند. چنان که که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد. آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود.”–> “اما کسانی که طغیان کردند، پشتیبان آنها طغیانگران [طاغوت] هستند،
   چنان که که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برند.
   آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود”

   باید متذکر این مساله بشوم که در نکات بالا، دقیقا ترجمه خود آیه تغییر کرده، و نه تفسیر آن، تا فکر نکنید که سلیقه بردار است.

   تصحیح کنید…

  361. جوادصفا

   یکی بهترین آیات ودعاهایی است که نازل شده است ومن دردوره ای که رفتم یادگرفتم وازاستادم کمال تشکردارم وازخدامیخواهم که تمام مشکلاتش راازسرراهش بردارد

  362. واقعی سایت خوبی دارین

  363. خیلی ممنون بابت معنی و تعریف ایت الکرسی.

  364. خیلی بدردم خورد

  365. ممنونم ازتون منم هر وقت از همه جا و همه چیز نا امید میشم ناخداگاه این آیه رو زمزمه میکنم
   مشکل بزرگی دارم ازتون میخوام برام دعا کنید

  366. متشکرم از مسئول سایت
   یه صبح خوب رو با محتوای این سایت شروع کردم
   یک دنیا تشکر

  367. محمد نیکوئی

   با سلام و سپاس
   با آیت الکرسی آرامش میگیرم
   به مشکلی بر میخورم من شرمنده با این دعا به خدا متوصل میشم
   برای حل مشکلم دعا کنید
   انشالله مشکل همه برطرف بشه
   الهی آمین
   با تشکر و سپاس
   عالی بود

  368. عادت ندارید تعریف کنین.میتونستی بگی خوب بود بجای بد نبودت.

  369. عااالی بود

  370. از سایت پر محتواتون کمال تشکر را دارم.

  371. متشکرم. خوب بود

  372. Khoooooob shoooood khodayaaaa shokreeeeeeet

  373. دوست عزیز بلندترین آیه قران آیه دین، آیه شماره 282 سوره بقره است نه آیه الکرسی

  374. مرسی از مطلبتون
   التماس دعا.

  375. با تشکر از سایت خوبتان مرا نیز دعا بفرمایید

  376. روح الله

   خیلی خوب بود
   از همتون میخوام واسه حل شدن مشکلم دعا کنید

  377. سلام خسته نباشید
   این آیه دعای من هستش که هر وقت بتونم زمزمه میکنم توشم اشتباه دارم ولی خدا میبخشه منو چون همه جا با خوندن این دعا کارم رفع مشکل شده

  378. ممنون از سایت خوبتان من هرروز به سایت شما سرمیزنم و شروع روز کاری خود را با این دعا شروع می کنم

  379. ایتلکرسیه خیلی خوب استومن در حر شرابطی خوب و بد ایتل کرسیه را می خوانم خدایا من و خمهی پدر وم مارد هارا سالم نگه دار الای امین

  380. با الفاظ اسلامی وایرانی پیام بدید مرسی وبای و…نباشد .

  381. خیلییییییییییییییی عالی بوووووووووووووووود.

  382. خیلییییییییییییییییییییییییی عالی بووووووووووووود

  383. با سلام
   حرکت حرف آخر کلمه یعلم در خط سوم اشتباه است و اینجا فتحه است درحالیکه ضمه میباشد . لطفا اصلاح نمایید . با تشکر

  384. حرکه هاش خوب نبود
   ولی بازم ممنون

  385. با سلام
   خواهشمند است با توجه به امکان استفاده مردم عزیز از متن قرار داده شده در سایتتون مثل آیه الکرسی ، به مطابق بودن متن با قران بدون تحریف دقت نمایید مانند یعلمُ درست است نه یعلمَ.
   و من الله التوفیق.

  386. ممنون خوب بود ….

  387. خب خیلی ممنون می توانی بگویی سوره ایت الکرسی یا همون دعا ایت الکرسی در ایه چتند سوره بزرگ بقره است مرسی التماس دعا؟

  388. مرسی خیلی خوب بود مرا هم دعا کنید و التماس دعا بای

  389. من که همیشه میخونم یه روز نشده که نخونده باشم

  390. بد نبود

  391. خدایا در دریای مشکلات گرفتارم. کمکم کن خدایا و هدایتم کن که بعد از گشایش تو را فراموش نکنم. امین یا رب العلمین از همه التماس دعا دارم

  392. با سلام
   مشکلاتی بزرگ و گره هایی باز نشدنی در زندگی برایم ایجاد شده بود
   با دفتر آیت الله مکارم مشورت کردم
   ایه الکرسی و موردی دیگه رو پیشنهاد کردن
   “”” فقط میتونم بگم معجزه دیدم “”””
   معجزه معجزه معجزه .

   خدایا شکرت ممنونتم
   ببخش منو که بنده ی نا فرمانتم
   فقط به وقت مشکلاتم میام سراغت.

  393. خیلی ممنون از سایت خوبتون
   دوستان دعا کنید موفق شوم
   خدایا کمکم کن

  394. احسان بهمن پور

   با سلام و خسته نباشید به شما و مدد از خداوند بزرگ سه سوال از حضورتان دارم
   اول اینکه کدام کلام از آیت الکرسی خوشگوار است؟
   دوم آن که چه کلامی از آیت الکرسی دشمن شکن است ؟
   سوم: کدامین کلام از آیت الکرسی ترس و لرز به جان دشمن می اندازد؟
   لطفا کمکم کنید تا جواب این سوال ها رو پیدا کنم
   خداوند یار و نگهدار شما
   احسان بهمن پور 37 ساله از تهران نارمک
   منتظرم……

  395. سلام خدمت همه دوستان.خانم هستی اطمینان داشته باشید اگه شما یه قدم خالصانه به سمت خدا بردارید اون چند قدم برای نزدیک شدن به شما بر میداره .در واقع حضرت دوست همیشه منتظر ماست.امیدوارم هرچه زودتر به این انتظار پاسخ شایسته بدهی.بدرود

  396. خدایابه حق آیه الکرسی همه رفتگان رو بیامرز وآنان را بافاطمه زهراوحضرت محمد محشور گردان وماراتانیامرزی از این دنیا نبر ان شاءالله خدایاکمکم کن جزتوپناهی ندارم

  397. خوانندگان گرامی شما را قسم میدهم به عظمت ایت الکرسی موقع خواندن این دعا التماس دعا دارم گرفتارم دعاکنید خدا به حق ال عبا حاجتتان را قبول کند

  398. خدایا به همین ایه بزرگ کمک پدرم کن تا ازاد بشه
   مردم دعا برام کنین

  399. سلام خسته نباشید
   لطفا از شان ایت الکرسی جهت براورده شدن حاجات بنوسید
   منتظرتون هستم
   باتشکر

  400. سلام.من 17سالمه و خیلی گناهکارم.(نه از او لحاظ دامنم پاکه ها)فکر میکنم خدا از من خوشش نمیاد ازمن بدش میاد میبینم بقیه اینجاها دعا میکنن مثل آقای امید از خودم ناامید میشم میگم خدا چرا باید به حرف تو دیوونه گوش بده چند وقته میخام یه زندگیم سرو سامون بدم نمی‌تونم یه نفر هست همش منو اذیت میکنه اعتمادبه نفسمو میگیره خیلیم نماز خونه برا همینه که چند وقته با خدا قهرم میخام برم کلاس شنا حرفه ای کار کنم یه مدرسه ام هست که خیلی بچه هاش دوستامن همو دوست داریم اما گفتن شاید جا داشته باشیم خیلی میتونه به روحیم کمک کنه ولی نمیشه خدا.وای که اگه برگردم مدرسه قبلی همون آشه البته اون که گفتم تو مدرسه نیست نمیدوم چیکار کنم قبلا خیلی خوب بودم از خدا پشیمون شدم اومدم آیه الکرسی بخونم درست شه.

  401. سلام.از همه دوستان آسمونی التماس دعا دارم.یا حق

  402. سلام خیلی خوبه برای کسانی که نمیدونن

  403. خدایا به حق این آیه کمکم کن.

  404. خدایا تورو به حق تک تک آیه های قرآنت کمکم کن

  405. خوانندگان گرامی شما را قسم میدهم به عطمت ایت الکرسی موقع خواندن این دعا التماس دعا دارم گرفتارم دعاکنید خدا به حق ال عبا حاجتتان را قبول کند

  406. تشکر از قرار دادن سوره آیت الکرسی انشالله همه حاجت روا بشن منم همین طور التماس دعا

  407. بنده خدا

   برام دعا کنید. لطفا. خدایا کمکم کن. خواهش میکنم برام دعا کنید خواهش میکنم.

  408. خدایا به حق همین ایت الکرسی کمکم کن….

  409. توشب قدر تو مسجد آخونده میگفت آیتالکرسی 7بار قبل از رفتن از خونه بخونی رو بال پرنده ها می ری و برمیگردی

  410. سلام لطفا ایه های ایت الکرسی را بزرگتر بنویسیم ممنون

  411. سلام علیکم باقبولی طاعات وعبادات وارزوی سلامتی وباتشکر از مطلب وموارد خوب درسایتتان همیشه همه حال موفق واسمونی وسالم باشید انشا ا…

  412. سلام خسته نباشید لطفا در مورد ایت الکرسی زیاد بحث کنید باتشکر

  413. از سایت خوبتون واقعا متشکرم .

  414. آیت الکرسی نه تنها یک سوره از قرآن بلکه آرامش بخش روح هاست.

  415. واقعا این ایه معجزه میکند . اکنون که در حال نوشتن این دید گاه هستم اگر این آیه را نمی خواندم شاید اکنون فوت شده بودم زیرا در حال خواندن یک مطلب بسیار وحشتناک در اینترنت بودم و دیوانه وار میترسیدم که این آیه ی مبارک مرا تسکین داد و آرامشی فوق العاده به من داد پیشنهاد میکنم در هنگام ترس زیاد این آیه مبارکه را حتما بخوانید

  416. به نکته های جالبی اشاره شده . با تشکر از زحماتدون …

  417. مرسی واقعا ایمان دارم به ایت الکرسی

  418. حسینسروری

   ممنون خیلی خیلی عالی بود

  419. خدایا کارت درسته

  420. سلام ممنون از وبلاگ خوبتون.من برا امتحانم خوندم امیدارم خوب بدم.اما وقتی این ایه رو میخونم ی احساس خوبی بهم دست میده انگار خوشبخترین ادم رو زمینم.امیدوارم ک خدا همه بندگانشو ب راه راست هدایت کنه.

  421. ابراهیم

   خیلی لایک داری خدا

   به همه کمک میکنی چه اونی که گمراهی بخوادچه اونی که هدایت بخواد

   قشنگ ترین بخشش این بود

   در دین اجباری نیست .
   فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است .

   باید فکر کرد فکر کرد و فکر کرد

   • موافقم آقا ابراهیم واقعا جالب بیانش کردین پس بد به حال کسی که بادیدن این همه خوبی به سمت بدی بره…..!!!!!!!! متشکر.

  422. سلام.من خیلی دلم گرفته بود،تصمیم گرفتم دعا کنم و بعد از خوندن ایه الکرسی خیلی بهترم.توکل کردم به خدا.

  423. سلام خیلی ممنونم از وب سایت خوبتون . خدایا تو تموم لحظات تنهامون نمیزلری ولی فقط لحظه های گرفتاری و مشکلات باهاتیم خدایا مارو ببخش . خداوندا شکرت بخاطر همه ی نعمت هایت …. بازم ممنونم از وب خوبتون یا حق

  424. خدایا من ایت الکرسی رو خوندم واسه موفقیت تو امتحاناتم ولی اگه همه درسامم بیفتم خیالی نیست چون من بنده ی بد توام و شاید ارزش خوندن و زمزمه ایت الکرسی رو نداشتم. خدایا شرمنده فقط وقتایی که ما ادما دلمون میگیره میاییم سراغت . خدایا به امید تو

  425. من هرروز قبل از شروع کارم ی سر به این سایت میزتم و روزم با خوندن ایت الکرسی شروع میکنم

  426. سلام آقا با اجازتون من متن آیه الکرسی رو گذاشتم تو وبم
   ممنون

  427. سلام..
   من برای موفقیعت تو امتحان امروزم خوندم…امیدوارم با لطف خدا خوب بدم
   مرسی از وبلاگ خوبتون
   موفق باشید

  428. حمید بایندریان

   بسیار بسیار عالی بود.

  429. ممنون خیلی خوب بود..من فقط دعاشو واسه امتحانم خوندم.اینشالله که امتحانم خوب شم..با تشکر

  430. علی اکبر

   ممنون عالی بود

  431. خدا اجربده

  432. مممممممرررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسییییییییییی

  433. برسد به روح همه اموات علی الخصوص خلداشتیان وجنت مکان حاج اسماعیل مدیررنجبر

  434. امید حفیضی

   واقعن معجزه دارد

  435. خیلی.ممنون.اخه.دنبال.ایت.الکرسی.میگشتم.ومعنیش.خانمم.گگفته.بود.که.ایت.الکرسی.خیلی.خوبه.از الان خیلی ایت الکرسی رو دوست دارم ممنون خانگهدار

  436. باید بگم ممنون از این اطلاعاتی که در اختیار میگذارید بعضی وقتها این توضیحات باعث دگر گون شدن حال ادم میشه و ادم به خودش میاد من از مردن میترسم نه اینکه انسان گنه کاری باشم نه ولی همیشه ا در طول روز این نکته ذهنمو در گیره خودش میکنه ترسم به خاطر اینه که دوست دارم بی گناه از این دنیا برم دلم نمیخواد گناه کار برم اون دنیا من الان 30 سالمه و دوتا دختر دارم 9 ساله و 2 ساله هلن و هلنا برام دعا کنید دوست دارم خوشبختی بچه هامو ببینم التماس دعا

  437. واقعا خواندن سوره ایت الکرسی در رندگی تاثیر داره من خودم بارها امتحان کردم و بهم جواب داده به همه دوستانم حتما توصیه میکنم از خواندن نماز و سوره ایت الکرسی غفلت نکنند

  438. با سلام من به شخصه به این آیه مبارک خیلی ایمان دارم واقعا با خوندنش آرامش میگیرم ممنون از شما برای تفسیر
   یا حق

  439. مهدی صفری از سلطانیه

   باسلام وخسته نباشید درخواندن آیه الکرسی د رحل مشکلات وافزایش رزق وروزی اصلا شک نکنیدمن شخصا نتیجشو دیدم

  440. معرفت صفری

   باسلام لطفا علت اینکه چرا این آیه این همه مهمه برای بازدیدکنندگان بیشتر بگید این آیه چی داره که ازهمه آیه های دیگر متمایز شده ممنون التماس دعا

  441. ممنون عالی بود

  442. پارمیسا

   واقعا عالی بود. ممنون

  443. سلام واقعا عالی بود ممنون…..

  444. امیر حسین

   خدا اجرتون بده

  445. منتظر المهدی

   این پس در shia92-shia با درج منبه ثبت شد..
   موفق باشید..

  446. دانلودنمیشه

  447. لطفاً در اعراب گذاری دقت فرمایید

  448. عالی بود ممنون آیا میشه فقط آیه ی 255 را حفظ کرد تا آیه الکرسی به حساب آید

  449. محمدرضا

   عالیییی بود من برا شب امتحانم از رو این حفظ کردم ممنون

  450. بسیارعالی بود ممنونم

  451. عالیه فقط یه مشکل کوچولو که ایشاالله رفع میشه ترجمه ناقص است

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.