آسمونی
معرفی فیلم

معرفی فیلم ما همه با هم هستیم

ثبت نام لاتاری
We are all together 1 معرفی فیلم ما همه با هم هستیم
آسمونی – کمال تبریزی کارگردان فیلم ما هم با هم هستیم

ما همه با هم هستیم فیلمی به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی است. آسمونی در این بخش برای آشنایی شما در مورد این فیلم به معرفی فیلم ما همه با هم هستیم می پردازد.

معرفی فیلم ما همه با هم هستیم

فیلم ما همه با هم هستیم ول شدگان نام داشت اما به دلایلی تغییر نام داد و از فروردین ۹۷ در حال ساخت است. این فیلم سینمایی رکورد حضور تعداد بازیگران سرشناس در یک فیلم را شکسته است. این فیلم روایت سقوط یک هواپیما است.

We are all together 3 معرفی فیلم ما همه با هم هستیم

داستان فیلم ما همه با هم هستیم

داستان فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند.

بازیگران فیلم ما همه با هم هستیم

این فیلم دارای بازیگران سرشناس زیادی از جمله مهران مدیری، لیلا حاتمی، محمدرضا گلزار، مانی حقیقی، مهناز افشار، هانیه توسلی، جواد عزتی، سروش صحت، بهنوش بختیاری، رضا ناجی، ویشکا آسایش، پژمان جمشیدی، مهران غفوریان، حسن معجونی، سیروس گرجستانی، هوتن شکیبا، نادر فلاح ، سیاوش چراغی‌پور، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی و علی شادمان است که فیلمی با این جمع سرشناس در سینمای ایران کم سابقه است. همچنین قرار بود لوون هفتوان جزو بازیگران این فیلم باشد که با فوت او در حال مذاکره با شخص دیگری هستند.

We are all together 2 معرفی فیلم ما همه با هم هستیم
آسمونی – گریم مهران مدیری در فیلم ما همه با همه هستیم

تازه های مرتبط

نقد فیلم سینمایی خوک

ندا رحیمی

نقد فیلم آن‌سوی ابرها

ندا رحیمی

نقد فیلم در وجه حامل

ندا رحیمی

نقد فیلم راه رفتن روی سیم

ندا رحیمی

نقد فیلم پشت دیوار سکوت

نقد فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟

ندا رحیمی

درج نظر