تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > همسرداری > چگونه شوهرتان را مجذوب کنید؟
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • چگونه شوهرتان را مجذوب کنید؟

  what-attracted-you-to-your-husband 

   

  1- متفاوت باشید  

  با آنکه ممکن است جذابیت مهم باشد اما کافیی نیسـت  تعریف جذاب و دلربا به چشم تمام مردان  یکسان نمیباشد. حال پرسش اینجا اسـت که شما چگونه میتوانید متفاوت باشید؟ بگذارید برایتان مثالی بیاورم:اگـر شما دارای لهجه مــنحصر بفردی هستید ، آن را از دیگران پنهان ننموده و  یـا جواهر آلات عجیب و غـریـب و لـوازم   نا متعارف با خود حمل کـنـیـد  تـا سبب متمایز شدن شما از دیگران گردد. هر گاه شبیه باقی زنان باشید زود فراموش می گردید و این چیزی نیست که میخـواهـید. شما مـایـلـیـد از خـود اثـری بـجای بـگذارید که مرتبط به یک یـا دو خصوصیت منحصر بفرد شما باشد.

   

  2- یک کار غافلگیر کننده انجام دهید

  ایـن کـار اندکی ریسک برانـگیـز اسـت چـون مـمـکن اسـت شوهرشما اهل ماجراجویی نـبـوده و وحـشت زده گردد.امـا اگـروی مـاجراجـو بـاشد بـسیار از آن لـذت برده و فـردای آن روز نیز ممکن است منتظر ماجراجویی باشد . پـیشنـهاد دیـگرمـن بـه شماآن است که کـارهایی که دورازانتظار شوهرتان میباشد را انجام دهید مثلا با پوشیدن لباسهای غیر معمول و هر آنچه که فکر میکنید بیاد ماندنی خواهد بود.

   

  3- خصوصیت استثنایی خود را رو کنید

  شگفت انگیز است که اغلب زنان فراموش می کـنـنـد بـه کارهایی که در آنها تبحر دارند اشاره  نمایند . اگر به زبان دیگری صحبت می کنید ، در گذشته در کــشور خارجی زندگی می کرده اید، شغلهای داوطلبانه ای را قبول کرده بوده اید و یا در تابستان در بیابان اردو زده بـوده اید، حتما در مــورد آنـها  صحبت  به میان بیاورید . اگر ایـن کار را بکنید شوهرتان  به شـما همانند یک فرد منـحصر بفرد و جـالب تـوجه نگاه خـواهد کــرد. نـیازی نیست که حــتما فرد  بامزه و شوخ طبعی باشید . بامزه بودن برای اکثر مردم دشوار است چون اگـر نتوانید به طـور واقعی بامزه باشید و مصنوعی رفتار کنید خود را مضحکه  دیگران خواهید کرد . اما اگر داســتان جالب تــوجـهی برای گفتن داشتـه باشیـد هــمه ساکت شده و به شما گوش فرا خواهند داد.

   

  4- گوش دهید،گوش دهید وباز گوش دهید

  بـیـشـتر مردان دارای این تصور غلط می باشند که زنان زیاد حرف می زنـنـد. شـمـا باید اطمینان یابید که به اندازه کافی گوش می دهیـد. در اینجا نیاز دارید تا مرد خود را دقیقا بشناسید. بسیاری از مردان کم حرف میباشند و نه تنها شما باید با آنها بسیار صحبت کنید بلکه آنها را باید به صحبت کردن نیز وا دارید . می توانید با یـک مـوضـوع دلـخـواه خود شروع کرده و پرسشهای کوتاهی از وی بپرسید.این کار واقعا یک هـنر است و شما نیاز به تمرین خواهید داشت . هنگامی که پاسخ کو تاهی دریافت کردید می باید پرسشهای متوالی دیگر از وی بپرسید تا او را به صحبت کردن بیشتر وادارید . میتوانید نظرات خود را نیز ما بین آنها  بگنجانید که مانند بازجویی جلوه نکند . مطمئن باشید وقتی شـما را ترک میکند  با خود خواهد گفت: “اون واقعا به من علاقه داره”

   

  5- فرد دلپذیری باشید

  هـیـچ انـسـانی وجـود نـدارد که مفتون و شیفته یک فرد دلپزیر و نازنین نگردد . از سخنان منفی به هر شکل جدا خودداری کنید  . اگر عــقیده مصرانه ای راجع به مباحثی همچون سیاست و یامذهب دارید بهتر است که موضوع بحث را مؤدبانه تغییر دهید.چیز دیگری که باید مراقب آن باشید دوری از بحث و مجادله میباشد  . نظرات و عقاید هر کس محترم  است و هیچ دلیلی ندارد که شما تلاش کنید تا عقاید دیگران را تغییر دهید.ایـن خـیلی خوب است که نظرات خودرا راجع به موضوعات بحث انگیز با دیگران قسمت کنید  بدون آنکه فرد مقابل خود را مجبور گردانید که بپذیرد در اشتباه است. و یـا آنکه اورا بر اساس عـقـایدش موردارزیابی قرار دهید. در آخر آنکه او را خجالت زده نکنید. هـیـچ کـس کـامل نیست و همه ما اشتباه می کنیم. به خـاطر داشته باشید که هیچ چیز بدتر از شرمنده شدن نمیباشد.

   

  6- خود را آراسته کنید

  مـردان موجودات احساساتی نبوده و بیشتربه قوه بینایی خودمتکی هستند بنابراین بهتر است خود را بـرای شوهرتان بیارایید. برای راضی کردن مـردها کـافی اسـت آنچه را که دوست دارند در برابر دیدگانشان قرار دهید.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=24132
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  روانشناسی : نکات همسرداری

  به نام یگانه عالم هیچگاه به خاطر خنده دیگران در جمع و در حضور دیگران …

  5 دیدگاه

  1. مردها حتی اون خوب خوباشون که زنشونم دوس داشته باشن باز از دید زدن دخترای دیگه بدشون نمی یاد

  2. نظرم من اینه تاکسی ودوست نداشته باشی وعاشقش نباشی اینکاراجواب نمیده من که نتونستم همسرم ودوست داشته باشم ازاولم دوسش نداشتم فقط عاشق عشق خودم هستم مهدی دوست دارم تا بی نهایت وخداکمکم کنه همسرم جدابشم ومن وعشقم بهم برسیم

  3. مردا اکثرا اصلا واقع بین نیستند…
   ❗ ❗

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.