تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > همسرداری > راه برخورد با خیانت همسر
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • راه برخورد با خیانت همسر

  the betrayal of a spouse راه برخورد با خیانت همسرمتوجه می شوید که همسرتان خیانتکار و بی وفا است، این امر شما را واقعا ناراحت کرده و ضربه سختی به شما وارد می سازد. تصور می کردید که ازدواج سبب می شود تا همسرتان دیگر هیچ گاه به خود اجازه بد عهدی و خیانت ندهد، اما کارها مطابق میل شما پیـش نرفـت. هنوز هم زمانیکه یاد کارهایی که او انجام داده است، می افتید، احساس ناراحتی میکنید. چگونـه می تـوانید آزار و اذیت ها را به دست فراموشی سپرده، همسر بی وفای خود را ببخشید و زندگی مشترک خود را از خطر نابودی نجات دهید؟

  در این بخش آسمونی با هم به بررسی این مسائل می پردازیم:

  • میزان دشواری: خیلی شدید
  • مدت زمان لازم: بسیار زیاد

   

  نحوه انجام:

  ۱- نباید عکس العمل آنی از خود نشان دهید و یکمرتبه به دلیل بدعهدی همسرتان تصمیم بگیرید که از او جدا شوید. شما نیازمند کمی زمان هستید تا مسایل دیگر را نیز زیر و رو کنید. نباید به طور خاص تمام توجه خود را به خیانتی که از او سر زده معطوف نکنید.

  ۲- باید قبول کنید که احساس خشم، عصبانیت، شک و تردید، شکه شدن، آشفتگی، ترس، درد و رنج، افسردگی، و پریشانی برای فردی که شاهد خیانت همسرش بوده کاملا نرمال است.

  ۳- این مشکل باعث به وجود آمدن برخی مشکلات فیزیکی در فرد می شود از قبیل: حالت تهوع و استفراغ، اسهال، مشکلات مربوط به خواب (بی خوابی و یا پر خوابی)، لرزش، اختلال حواس، کم غذایی و کم اشتهایی. سعی کنید در این حال بیش از پیش از خود مراقبت کنید.

  ۴- خودتان را وادار کنید تا غذاهای سالم مصرف کنید، طبق برنامه پیش بروید، به اندازه کافی استراحت کنید، هر روز ورزش کنید، به اندازه کافی آب بنوشید و تفریح داشته باشید. ایجاد تعادل، بهترین راه حل، برای مبارزه با آسیبی است که به شما وارد شده است.

  ۵- خندیدن کاملا طبیعی و نشان دهنده سلامت فرد است. فیلم یا سریال های تلویزیونی خنده دار تماشا کنید و مقداری از وقت خود را با افرادی صرف کنید که خنده بر روی لب های شما می اورند. زندگی بدون اینکه توجهی به قلب های شکسته و خیانت های همسران داشته باشد، همچنان در حال پیش رفتن است.

  ۶- گریه کردن نیز یک امر کاملا طبیعی است. اگر خود به خود گریه نمی کنید، می توانید آهنگ های غمگین گوش کنید و یا به تماشای فیلم های تراژیک بنشینید.

  ۷- برای خود یک ژورنال درست کنید. تمام افکار و احساساتی که به شما به دلیل خیانت و بی وفایی همسرتان دست می دهد را بر روی کاغذ یادداشت کنید.

  ۸- با همسر خود در مورد بدعهدیش صحبت کنید. تمام سوال هایی که به ذهنتان میرسد را بپرسید. شاید با این کار به این نتیجه برسید که همسرتان هنگام ارتکاب به این کار، اصلا فکر نمی کرده که به شما خیانت می کند.

  ۹- به دنبال مشاوره بروید. سعی نکنید تا به تنهایی از پس این مشکل برآیید. هم شما و هم همسرتان پیش از اینکه مجددا رابطه جنسی بدون محافظت با هم برقرار کنید، باید تحت آزمایش HIV (ایدز) و تست سایر بیماری های آمیزشی قرار بگیرید.

  ۱۰- حداقل یک روز به خود فرصت دهید.

  ۱۱- نباید ضربه روحی وارده را پنهان کنید. با فرزندانتان صادق باشید؛ اما لازم نیست جزییات مشکل را نیز برای آنها شرح دهید. قسم هایی نخورید که بعدها نتوانید به آنها عمل کنید. تنها چیزی که بچه ها باید بدانند این است که حال شما رفته رفته رو به بهبودی خواهد رفت.

  ۱۲- سعی نکنید این بازی، که چه چیز و یا چه کسی مسبب بروز چنین فاجعه های شده است را شروع کنید. با این کار صرفا انرژی خود را تلف می کنید. در اینصورت فقط می توانید نفر سوم را سرزنش کنید و خودتان خوب می دانید که هیچ چیز درست نخواهد شد.

  ۱۳- اگر بیش از اندازه عصبانی باشید، بر سر مسایل کوچک داد و بیداد راه بیندازید، احساس کنید که بر روی طناب باریکی در حال راه رفتن هستید، و زمانی که به یاد بدعهدی همسر خود می افتید، عکس العمل های شدید فیزیکی از خود نشان دهید، بی شک دچار استرس بعد از ضربه روحی شده اید و باید هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید.

  ۱۴- انتظار نداشته باشید که حس آشفتگی، بی اعتمادی و عصبانیت به مجرد اینکه تصمیم می گیرید همسر خود را ببخشید و به سرسپردگی خود ادامه دهید به راحتی از بین برود. از بین رفتن دردورنج وارده از طریق خیانت، نیازمند زمان است.

  ۱۵- واقع بین باشید. درآمد، سرمایه، وضعیت مسکن، و حمل و نقل خود را در نظر بگیرید. اگر تصمیم به خاتمه زندگی زناشویی خود می گیرید باید ببینید که آیا جایی برای زندگی کردن دارید و منبع درامدی دارید که از آن طریق بتواند نیازهای اولیه تان را مرتفع سازید.

   

  توجه:

  ۱) بی وفایی یک فرد، هیچ گونه دلیل روشنی ندارد. ممکن است نشات گرفته از سایر مشکلات در زندگی مشترک باشد، ممکن است چیزی در درون قلب همسرتان وجود داشته باشد و … به هر حال شما هیچ گاه به درستی دلیل واقعی آنرا متوجه نخواهید شد.

  ۲) نوع خیانت، معمولا فهم و درک آنرا راحت تر می کند. آیا به یک شب ختم می شود؟ به دلیل مشکلات زندگی بروز کرده؟ اعتیاد به برقراری رابطه جنسی بوده؟ آیا خیانت صرفا برای خاتمه دادن به زندگی مشترک بوده؟

  ۳) به خاطر داشته باشید که زندگیتان با گذشته فرق کرده و باید ناراحتی به وجود آمده را تسکین دهید.

  ۴) به طور مشابه می توان گفت که مرگ نزدیکان نیز باعث بروز غم و اندوه می شود (از عدم پذیرش از سوی فرد شروع می شود، بعد خشم، عصبانیت، کشمکش، افسردگی و در نهایت به پذیرش ختم می شود) پس چنین مسایلی بدین معنا نیستند که زندگی به پایان رسیده است و شما دیگر قادر به ادامه دادن آن نیستید، چرا که در اصل شما این توانایی را در وجود خود دارید و تنها مشکل به کارگیری ان است که کمی دشوار می باشد.

  ۵) پیش از اینکه خانواده خود و یا همسرتان را در جریان بد عهدی او قرار دهید، مجددا بر روی این امر فکر کنید. افراد خانواده می توانند کینه ها را برای مدت زمان بیشتری نگه دارند و شرایط را بدتر کنند.

   

  به چه چیزهایی نیاز دارید:

  ـ خواب

  ـ رژیم غذایی سالم

  ـ ورزش

  ـ نوشیدن آب، به میزان کافی

  ـ خنده

  ـ زمان

   

  با شرکت در نظرات این بخش، در کمک به سایز عزیزان سهیم باشید.

  – همچنین ببینید :

  علل خیانت زنان و مردان

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  آیا راز یک رابطه خوب زناشویی را می دانید

  به نام یگانه عالم راز یک رابطه خوب این است که بدانید ( هردو طرف …

  ۶۳۵ دیدگاه

  1. سلام منم یکی ازبدبختایی هستم ک بهم خیانت شده چندروزه فهمیدم از لحاظ روحی خیلی داغونم فکراینکه شوهرم بایکی دیگه رابطه داشته حالمود
   خیلی خراب میکنه توعقدم و مامانم این روزا درحال جاهاز درست کردن واقعا نمیدونم بااین مسله چ برخوردی داشته باشم نمیخوام مامانم بدونه چون سابقه شوهرم پیش مامانم خرابه این یکی رو بفهمه خیلی بدتر میشه فقط مادرشوهرم میدونه وقتی ک ب شوهرم گفتم توگوشیت پیامک دیدم اول زد زیر خنده همیشه هربار ی کار بدی میکنه اول میخنده و انکارمیکنه ولی این سری همه چیزو برام تعریف کرد گفت بایه دختره تو خیابون اشناشده پایه ی مشروب خوردن بوده باهاش هرچی بودو حس میکنم باسانسور برام تعریف کرد وقسم میخورد ک دیگه این اخرین باره ک همچین کاری میکنه حتی خودشو میزدو گریه میکرد میگف چن ماه قبل این اتفاقاافتاده الان باهاش تموم کرده میگف فهمیدم اشتباه کردم وازاین حرفا توحرم امام رضا هم کلی قولداد نمیدونم میشه روقول هاش حساب کردیانه چیکارکنم….؟

  2. هم جنسهای بی رحم

   من دانشجوی پزشکی هستم با پسر عموم که از نظر اجتماعی و خانوادگی ازم پایینتره ازدواج کردم (البته ظاهر خیلی خوبی داره و به اصطلاح دخترپسند) اونم با سختی و کلی اصرار به خونواده من الان یکساله عقدیم هیچی برام کم نذاشته و واقعا عاشقانه رفتار میکنه حتی گاهی چند روز که نمیبینمش وقتی میبینتم گریه میکنه ولی به صورت کاملا اتفاقی متوجه شدم که یه سیمکارت دیگه داره و وقتی اونو انداختم رو گوشی خودم و تلگرامشو نصب کردم دیدم که با چندتا دختر ارتباط داره و بهشونم گفته بود زن داره وقتی بهشون پیام دادم دیدم که یکیشون از داشتن رابطه جنسی اونم چندین بار حرف زد وقتی بهش گفتم و فهمید تا شب گریه میکرد و سرشو مبکوبوند به دیوار و میخواست خودشو بکشه و این حرکات و التماس و… که غلط کردم و جبران میکنم و اگه یه بار دیگه پیش اومد منو بکش و…توی بیشترین حدش.من فعلا سکوت کردم ولی بازم نگام میکنه چشماش قرمز میشه و حالش بد میشه به دخترا پیام داده بود که دیگه دست از سرش بردارن.من باید چیکار کنم؟ تمومش کنم؟ احتمال اینکه یه بلایی سر خودش بیاره زیاده البته

  3. ایکاش مردا انقد هرزه نبودن،من توی هفته اول عقدم فهمیدم شوهرم با دوست دخترای قبلی رابطه داره،

  4. سلام
   منم بهم خیانت شده همین الانم داره میشه دارم خفه میشم…
   سی سللمه و پنج ساله ازدواج کردم یه دختر دوساله دارم تو زندگیم حتی یه بارم پامو کج نذاشتم پدرم بیشتر از چشماش به من اعتماد داشت هیچوقت با هیچ پسری دوست نشدم روابطم با جنس مذکر از حالت همکلاسی یا همکاری فراتر نرفت آخه همیشه میگفتم کاری که اگه طرف مقابلم کرده باشه اذیتم میکنه نمیکنم ولی حالا چی
   یه بار به صورت اتفاقی دیدم که همسرم تو تلگرام با یا خانومی صحبت میکنه از ترس من همه پیامهاشو پاک میکرد ولی یه نسخه از تلگرامش روی گوشی منم بود فعالش کردم و پیامهای بعدی رو خوندم کاملا از پیاملش مشخص بود خانومه رو بخاطر مسائل جنسی میخواد دنیا رو سرم خراب شده بود ولی خودمو کنترل کردم چیزی به روم نیاوردم تهشم اون زنه ارتباطشو قطع کرد چند ماهی از اون موضوع گذشته بازم چند روز پیش دیدم با یکی داره حرف میزنه(هم تلگرام هم تماس صوتی) دارم کلافه میشم نمیدونم باید چیکار کنم میترسم به روش بیارم وقیح تر بشه . ما باهم از هیچ نظر مشکلی نداریم چه مسائل جنسی چه بقیه چیزا خیلی کم دعوامون میشه من آدم منطقی ای هستم البته شوهرم سریع عصبانی میشه ولی من مدیریت میکنم دعوامون نمیشه. خودم کارمندم از نظر مالی میتونم ازش جدا بشم ولی بابت دخترم نمیتونم موندم چیکار کنم اینجوریم خودپ دارم عذاب میکشم. با هیچ کسم نمیتونم درددل کنم آخه خجالت میکشم همم نمیخوام آبروشو ببرم بعنی اصلا راهی نداره مرد خیانتکار درست بشه فکر نمیکنم بتونم دیگه بهش اعتماد کنم

  5. بدبخت بيچاره

   من چه خاکی تو سرم برزیم که زنم بعد از ده سال زندگی که همه زندگیم رو به پاش ریختم هرچه که میخواست اماده بود همه زنها و دخترای فامیل بهش حسودی میکردن.یه دختر هم داریم که هفت سالشه مثل یه دسته گل میمونه خیلی هم با هوشه.و ….
   حالا زنم بعد از همه اینها که یاد اوریش دیوونم میکنه با خواستگار سابقش که خیلی هم از نظر تیپ و قیافه ،شخصیت اجتماعی و .. پایین تر از منه ریخته رو هم و به من و دخترم خیانت کرده.البته خودش هم تو شوکه و به ظاهر هیچ دلیلی برای خیانتش پیدا نکرده.هم پای ابروم در میونه هم وابستگی دخترم به مادرش،هم پشیمونی خود خرش و…
   نمیدونم باید چه کار کنم؟ توی این دو ماه به اندازه بیست سال پیر شدم.هر کی من رو میبینه متوجه میشه که چه شوک عصبی وحشتناکی داشتم.خودم هم حس میکنم که رفتارم مثل ادمای معمولی نیست .فقط روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنم. بعد به این فکر میکنم که بعد از من دخترم چی میشه. خدایا کمک کن

  6. سلام.به منم دایما خیانت میشه.خیلی تنهام ولی زندگیمو دوست دارم برای همین به روش نمیارم و به کسیم چیزی نمیگم.تو گفتگوهاش با یکی از این خانما که ترس اینو داشت که من بفهمم و ابرو ریزی بشه بهش گفته بود که من خانممو خوب میشناسم انقدر منو دوست داره که هیچوقت کاری نمیکنه که ابروی من بره.راست میگه من هرگز چیزی نمیگم اما دلم شکست وقتی فهمیدم میدونه چقدر دوسش دارمو باز……

  7. من ۸ساله ازدواج کردم.شوهرم از اول چشاش خراب بود ولی من سعی کردم با دلبری کردن براش از اشتباه درارمش.ازدواجمون سنتی بود بزرگا قرارشو میزارنو کوچیکا هم بدون هیچ شناختی یا باید بگن آره یا نه.موفق نشدم درستش کنم.الان ۶ماه ک داره بهم خیانت میکنه و جالب اینجاست ک میدونم و وقتی بهش گفتم گفت نه تو برام از دنیا عزیزتری ازین حرفا.ب مادر پدرش گفتم گفتن مرده مهم نیست هر کاریم کنه مرده.دیگه کلا دور اونا رو خط کشیدم.ی دختر۴ساله دارم بارها فک طلاق بسرم زد ولی هر بار ب خاطر دخترم کم آوردم نتونستم کاری کنم.الان ۲هفتس حتی حرف هم باهاش نمیزنم و هرروز دارم به این فک میکنم ک من چی کم گذاشتم واسش ک این کارو باهام کرد اما به هیچ کمبود از طرف خودم نرسیدم ن امروزی بودن نه جنسی نه آشپزی نه محبت هیچی.پیش مشاوره هم رفتم گفت مشکل از شوهرتونه و نیاز ب روانشناس دارن.ولی چون به این چیزا اعتقادی نداره یا میخواد ب کاراش ادامه بده نیومد بیریم روانشناس.حالا من موندم یه عالمه نفرت ازش.نفرینش کردم،نمی تونمم بخاطر بچم ازش طلاق بگیرم چون ب من وابستس و میدونم نباشم حلاک میشه شوهرمم ازون مردایی نیست ک بچه جم کنه.بیشترین ضربشو این طفلک میخوره.الان ۲ماهه به من ی قرون نداده من کار میکنم و خرجمونو میدم.خدا نسل همچین مردایی رو از رو زمین برداره.عدالتو اجرا کنه.فقط میدونم مردایی ک ب زناشون خیانت میکنن زناشونو دوست ندارن عاشقش نیستن.خدا تاوان تمام کارایی ک بامن کرده رو ازش پس بگیره.

  8. سلام به همدردای گلم…بریدخداروشکرکنیدباغریبه شوهرتون روهم ریخته ن مثل من بخت برگشته که شوهرم باخواهرم باهم خون خودم روهم ریخته اونم من تازه فهمیدم..معلوم نیست ازکی باهم بودن???حالم خیلی بده..پشتوانه مالی ندارم..تواین ۶سالی که ازدواج کردم خونه داربودم ..هیچ کاری بلدنیستم ..دختر۳ساله دارم..نمیخوام باهاش زندگی کنم ..ولی مجبورم..

   • سلام.چرا مجبور؟شوهر توی زندگی ینی منبع تامین مالی زندگی.به چیزای بهتر از شوهر فکر کنین.اونموقع این مشکلات جزئی بی اهمیت میشه.

  9. سلام-من با یه دختر سه سال دوستم و قصد ازدواج با ان را دارم وبا آن چندباری ارتباط جنسی داشتم و چون سن کمی داره و مطمن بودم دوست پسر اولشم خواستم اون را به عنوان همسر ایندم انتخاب کنم-ولی یه مدت از هم جدا شدیم و فهمیدم بهترین دوستم باهاش دوست شدهو باهاش ارتباط جنسی داشته واین مسئله منا بسیار داغون مضطرب کرده خوده دختر قسمهای مکرر خورده ومیگه دست رو قران میزارم دروغ.ولی دوستم رضا نه اون که با دختر دوست میگه دیدم باهم بودن ومطمنم باهم ارتباط داشتن و عکسی که بغل هم بودن را دیدم و خودم براش خونه خالی کردم.واقعا حالم بده لطفا بهم بگین چیکار کنم

  10. با آقایی مدت ۱۶ سال دورادور اشنایی داشتم و مدت یک سال بود که رابطه جدی و عاطفی داریم . به یک سری از رفتارهاش مشکوک شده بودم ولی اینقد زبون میریختو محبت می کرد که من میگفتم غیر ممکنه با این همه توجه بخواد خیانت کنه یک سره هم از من تعریفو تمجید میکرد . متاسفانه دیشب تلفنش رو جواب نداد و من مشکوک شدم و در خونشون رفتم و بعد از گذشت یک ربع دیدم با یک خانم از منزل خارج شد. من رفتم و دعوای سختی بینمون درگرفت البته من به اون خانم کاری نداشتم و عاقلانش هم همین بود مقصر خوده این اقا بود ضمن اینکه منکر نشد و شروع به عذرخواهی و طلب عفو کرد از دیشبه خیلی حالم بده و یکیره اون صحنه وحشتناک جلوی چشمم میاد و نمی دونم چکار کنم.

  11. ۷ساله ازدواج کردم
   ۳سال عقد بسته بودم ۴ساله عروسی کردم
   شوهرم گفت ی عقد ناموفق داشته(عقد رسمی محضری)
   منم بهش فرصت دادم از اول شروع کنه . من با هیچ مردی تو زندگیم رابطه نداشتم و شوهرم اولین پسر تو زندگی من بود
   تحصیل کرده خوشگل و جذاب و ب قول خانوادش عاقل هستم و از بقیه عروساشون سرم.
   شوهرم خیلی بی دست و پا و تحت تسلط خانوادش بود و هیچی نداشت. من این مدت واقعا برای زندگیم زحمت کشیدم و نمیخوام خرابش کنم
   اول عروسی رابطه ج ن س ی مون سخت بود ولی الان حل شده.
   دوسال پیش چندتا ایمیل دیدم ک برای ی زن غریبه فرستاده ببخشید در حد لاس زدن
   با مشاور و وکیل صحبت کردم ،گفتن ب روش نیار . سعی کردم رابطمو بهتر کنم باهاش دلبری کنم محبت کنم احترام بذارم
   اما حالا میبینم دوباره تو تلگرام شروع کرده ب کثافت کاری
   ب پدره خودش گفتم چون وجهش جلوی مردم و فامیلش براش خیلی مهمه. اول گفت من حل اش می کنم ولی بعد بی خیال شد (کلا آدم بی خیال نسبت ب خانواده هست).
   پدر و مادرم بعد از عروسی ما جدا شدن . هر دو نابالغ و غیر قابل اعتماد هستن و من جایی ندارم ک برگردم. حتی کمترین درد و دلی باهاشون بکنم ب شدت ب ضرره خودم تموم میشه.
   ۲۰سال تو خونه پدرم دعوا بود و شب ها گریه کردم. سال ها تلاش کردم همیشه درسخون و ممتاز بودم و پاک زندگی کردم حتی دست هیچ پسریو نگرفتم.
   هنوز بچه ندارم چون خودم نخواستم ولی از طرف شوهرم و خانوادش ب شدت تحت فشارم .
   ن میتونم ب روش بیارم ک بی حیا میشه ن میتونم ب کسی بگم و ن پدر و برادری دارم ک بشه روشون حساب کرد. برام مهم نیست ک لاس میزنه چون واقعا دیگه دوسش ندارم ولی می ترسم رابطه های تلگرامیش عمیق تر بشه.
   حالا ک فکر می کردم تقریبا همه چیز درست شده و میخواستم بچه دار بشم داره همه چیزو نابود میکنه و من چاره ای ندارم جز این ک بشینم و نظاره گر باشم..
   دیگه هیچ امیدی ب زندگیم ندارم فقط دعا می کنم قبل از این ک نفره سومی قربانی بشه عمرم تموم بشه.

   • ینی شوهر اینقدر مهم شده که بخاطر بعضی کاراش ارزوی مرگ کنی؟شوهر وسیله ی برای ادامه حیات.این حیات نشد اون حیاط.

   • سلام ، خواهشا جدا شوید . اصلاهم بچه دار نشو. خائن همیشه خیانت میکنه . خیالت راحت

  12. واقعا که خیلی بده ادم کار اشتباه بکنه خیلی هم از کارش راضی باشه این دیگه اوج حماقت

  13. گاندی می گه اگر کسی خیانت دیده معنایش این است که قیمت بالایی داره .

  14. من یعنی کم آوردم تو خیانتای شوهرم
   اصلا انگار دیگه واسه خودم طبیعی شده
   وقتی مچشو میگیرم کلا میزنه زیرش اونم با یه حرفایی ک آخر خنده است یعنی با عقل جور در نمیاد
   من واقعا تعجبم ک چرا این کارارو میکنه آخه هزار بار باهاش حرف زدم ببینم چ کمبودی داره هه
   واقعا نمیفهمم دلیل این کارش فکر کنم بیمار تفلی درمانی ام ک جز ادامه این کار نداره انگار

  15. سلام
   ۸ ساله ازدواج کردم همسرم قبلا یه ازدواج داشته و من ازدواج دومش هستم از زن اول ۱۲ سال قبل جدا شده طبق گفته خودش میگفت اززنها متنفر بوده و میخواسته انتقام بگیره برای همین با دخترا و زنها دوست میشده و بعد هم ولشون میکرده
   ارتباط من و ازدواج ما سنتی بود
   همسرم اولین رابطه من بایه جنس مخالف بود و واقعا هیچ تحلیل و روش برخوردی رو درست بلد نبودم با این کارش داشته باشم
   با خودم میگفتم خوب اون کارها برای قبل ازدواج بود و بعد از ازدواج مثلمنا کنار گذاشته میشه
   به طور اتفاقی متوجه شدم با کسی تلفنی صحبت میکنه بعد از چک کردن گوشی فهمیدم با چند نفری چت میکنه چون در حد حرف زدن و گاهی ابراز احساسات بود خیلی سختگیری نشون ندادم
   متاسفانه یا خوشبختانه ادمی نیستم که خصوصیات زندگین رو توی بوق کنم و به بقیه بگم
   بعد از چند وقت متوجه شدم خیلی پیش روی کرده و قول و قراره خونه با بقیه میذاره
   یه پسر سه ساله دارم
   واقعا دنیا برام تیره و تار شده و نمیدونم باید چیکار کنم
   الان دنبال یه مشاوره خوب میگردم شاید بتونه راه درست رو پیش پام بذاره چون اگه بدونم واقعا رابطه جنسی داشته با کسی دیگه نمیتونم در کنارش بودن رو تحمل کنم
   برام دعا کنید دوستان ?

  16. کاراگاه خصوصی - خیانت شوهر

   مطالب خیلی عالی و خواندنی هستند. از زحمات شما سپاسگذاریم
   کاراگاه خصوصی در سراسر کشور
   کسف و افشای خیانت شوهر با تهیه عکس و مدرک

  17. خیانت زهر ماریه که با هیچی توجیه نمیشه. منم بعد از ۱۰ سال با ۲ تا بچه زنم بهم خیانت کرد. اون هم با چند نفر. خیلی شکه شده بودم. نمی دونستم باید چکار کنم. توجیحاتی که می کرد هیچ کدوم دلیل کاراش نمیشد. در نهایت جدا شدیم. من موندم و ۲ تا بچه. من که ازش نمی گذرم. خدا هم ازش نگذره.

  18. باعرض ادب و احترام شوهرم از روز اول با دورغ وارد زندگی من شد زمانی که با اسرار و التماس منو از المان اورد تهران فهمیدم با خیلها رابطه داشته ولی من ناچار به موندن بودم چون خانوادم ترکم کردن الانم مرتب با زنهای بیوه ارتباط داره من میفهمم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

   • با عرض سلام ، و ابراز شرمنده گی بنده بابت جسارت و اظهار نظر در مورد مشکل و دلنوشته ی عزیزان …

    برای شما و همه آرزو دارم که ان شاءالله هیچ وقت قربانی خیانت نشید ؛ اما اگه طبق تصمیم شما و صلاح پروردگار بخوایین یک تصمیم مهم در مورد زندگیتون بگیرین ، خانواده میتونه به عنوان یک پناهگاه از نظر روحی و روانی شما رو حمایت کنه … و یا اینکه بانی خیر حل مشکل شما باشن ، که مطمئنن همینطوره ….
    هیچ پدر و مادری نمیتونه رنج فرزندشو ببینه و نسبت به این موضوع بی تفاوت باشه …..

    اگه بهم نخندین یک جمله که مطمئنن شنیده باشین خدمت شما عرض میکنم … وقتی مشغول شمردن چراغهای کم نورِ شهر هستین ، سعی کنید ماه رو از دست ندین …!!

  19. سلام وقتتون بخیر من ۲۷ سالمه ویه پسر۳ ساله دارم همسرم خیلی خیلی غیرتیه در حدی که حتی اجازه عضو شدن تو گروه تلگرامی عم بهم نمیده اوایل فکر میکردن صرفا غیرته اما سه سالی هست که فهمیدم خودش دوست دخترای زیادی داره وچون از بس خودش با نظر بد به همه نگاه میکنه. دوست داره من بیشتر محدود بشم تا در معرض همچین مرداریی قرار نگیرم دیگه خسته شدم از بس خیانتش رو دیدم و دم نزدم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنین

   • سلام . خیلی متاسفم بابت بهتره بگم این اتفاق پیش آمده تا اختلاف …
    _ یه موضوعی هست ، البته خودتون بهتر میدونید که میگن توی زندگی زناشویی یک مرد علاقه ی خودش رو نسبت به همسرش با غیرتش نشون میده و یک خانم علاقه ی خودش رو در مقابل با حسادت …

    به نظر من اگه همسر شما قبلا با دیگران رابطه ی دوستی داشته آینده مهمتر از گذشته س …. اصولا مهم و قشنگ اینه که با وجود زن و فرزند ایشان سمت این کار ها نرن …
    بالاخره یک سری تعهد های زناشویی و وجدانی بین دو طرف باید در نظر گرفته بشه …

    من واقعا در مورد رابطه ی همسرتون فکرم خیلی گنگه ….

    ولی به عنوان یک برادر کوچیک تر به شما پیشنهاد میکنم از هر جهت مواظب رفتار و دوام زندگی خودتون تو جامعه باشین .
    خدای نکرده اگه اتفاق ناخواسته ایی از سمت شما صورت بگیره ؛ بیشتر از ایشان مورد حمله ی حرف و کنایه و دور از جان آبرو ریزی قرار میگیرن و بلانسبت فرزند ۳ ساله ی شما در آینده چه دیدی میتونه نسبت به شما داشته باشه …؟؟؟

    _ یک مادر فداکار و مهربان که با وجود خیانت همسرش زندگی خودشو خراب نکرد …
    یا اینکه :
    _ یک مادر که با وجود اشتباهات پدرم خودش هم دچار اشتباه و دور از جان خیانت شد …
    منظورم اینه خدای نکرده فرزند شما از این ور رونده و از اونور مونده نشه …

    یک پیشنهاد ساده برای شما دارم . سعی کنین به ایشان خیلی محترمانه توضیح بدین که اگه شبکه اجتماعی قرار نیست تو زندگی زناشویی باشه ؛ خوب دوطرف نداشته باشن دیگه هیچ توقعی بین طرفین ایجاد نمیشه …. و اگه نه ایشان قبول نکردن سعی کنین ایشان رو متقاعد کنید که شما در جهت مثبت میخوایین استفاده کنین . ان شاءالله که زندگیتون دچار هیچ اتفاقی نا خواسته ایی نشه …. خدانگهدار

  20. با سلام
   مدت ۸ ساله ازدواج کردیم. بخاطر موقعیت شغلی خوبی که دارم مجبورم در تهران باشم. خونه و زندگی و زنم و محل کارش و خانوادش در ‏یکی از شهرهای نزدیک تهرانن و من یا باید هرروز رفت آمد کنم و یا باید چهارشنبه ها برم خونه.
   در تعطیلات عید سال نو متوجه پیام های تلگرامی مشکوک همسرم شدم:‏
   یکی از همکارای متاهل محل کاراش که از قضا میشناسمش و همسرم همیشه از رفتارای گلایه می کرد به همسرم اسمس داده و ظاهرا احساس دلتنگی می کرد. بجای همسرم با اون پیام دادم و ‏تو ارتباطشون با هم فهمیدم که یکبار به خاطر مسئله پزشکی همسرم با همکارش بخاطر اینکه تنها نباشد به یک شهر دیگری رفته اند. در مورد اون رفت آمدش ازش خواستم تعریف کنه که اتفاقی افتاد که ظاهرا با همسرم فقط در ماشین بودن و هیچ اتفاق خاصی بینشون نبوده، اما از پیام های اون طرف برمیاد که میخواهد ارتباط خاصی با همسرم داشته باشد. و ناراحت بود که همسرم اهل این کارها نیست و خوشش نمی آید.
   در اسمس های بین همسرم و همکارش اسم یک نفر دیگر هم آمده که همکاراش ادعا می کند همسرم اون طرف را بیشتر از ‏(خودش) دوس داره.‏
   علاوه براین با یکی (مرد متاهل) در کلاس آموزشی آشنا شده و مسائل شخصی بینمون را برایش تعریف و اون هم ظاهرا راهنمایش می کرده.
   از اونجایی که من همسرم را خیلی دوس دارم و نمیخام آبروش پیش خانواده خودش و خانواده من و … بره. بهش پیشنهاد دادم ‏توافقی طلاق بگیرم و علت طلاق هم بگیم من اعتیاد داشتم و یا هرعلتی که بمن مربوط میشه و همچنین به ایشون گفتم تمام ‏دارایی هم برای او باشه و حتی ماهانه مبلغی به او پرداخت میکنم. فقط بشرطی که من از زندگیش برم. اون قبول ‏نکرد و قسم خورد و قول داد تکرار نکنه.‏
   عذر خواهی میکنم که اینو میگم ما از نظر رابطه زناشویی هیچ مشکلی نداریم و در این مورد اظهار رضایت کامل دارد.
   تنها مشکل ما اینه که بعضی مواقع عنوان میکنه محبت زبانی به من نمیکنی و باهم که بگو مگو میکنیم من برای آروم شدن سراغ این آدم ها میرم.
   مشکل من الان کابوس هایی که تمامی ندارد. تو روخدا راهنمای کنید.

   • هیچ راه حلی وجود نداره
    آدمه خائن مثله آدمه معتاده
    همینطور ادامه داره ..
    وقتی کسی بی وجدان شد دیگه بر نمی گرده

  21. نظرات رو خوندم خیلی ناراحت شدم. کسی که خیانت میکنه نشون داده که بی لیاقت ترینه چون از اعتماد طرف مقابلش سو استفاده کرده و در واقع لیاقت اون اعتماد رو نداشته. منم تا حالا ٢ بار طعم زخم خیانت رو چشیدم . دفعه اول تا پای طلاق رفتیم و قسم خورد جبران میکنه. اما تو تعطیلات عید فهمیدم که بازم خیانت کرده. خورد شدم داغون شدم. الان نمیدونم چکار کنم به روش نیاوردم هنوز چون هنوز تو شوکم و باورم نشده.خودش حس میکنه متوجه شدم. ولی جرات پرسیدن نداره. نمیدونم چکار کنم؟.
   خدا همه ادمای خیانتکار و هرزه رو فلج مغزی کنه. خیانتکار مثل شوهر من و هرزه مثل همکارش که میدونه زن داره ولی با این وجود بازم باهاشه.

   • الهی أمین امیدوارم ادما چوب خیانتشونو تو همین دنیا وخیلی زود بخورن

    • من هم خیانت بهم شده دختری که این همه دوستش داشتم ۴ سال باهم بودیم منو به خاطر نداشتن پول و مال آنچنانی رها کرد و با یکی دیگه رفت خیلی داغون شدم چون من از همه چیم میزاشتم تا اون همیشه خوشحال باشه. واقعا خیلی ضربه خوردم الانم نسبت به همه بدبینم. به همین خاطر با یه اسلحه شاه کش زدم فلجش کردم و از کارمم پشیمون نیستم.

     • کجای پاش زدی فلج شد ؟؟
      مگه تیر بخوره پای آدم ، آدم فلج میشه ؟؟ احتمالا زخمیش کردی خواسته فیلم بازی کنه

    • دست روز انتقامش زورگیرودیرگیره فقطکاش زنده باشیم خواری شونو ببنیم

  22. با سلام من یه دختر ۲۰ ساله ام و دانشجویم با یه اقایی اشنا شدم که اول میگفت ۲۷سالشه ولی بعد فهمیدم ۳۷ سالشه من مشهدیم اون شمالی ….رابطه مون خیلی خوبه خیلی دوسش دارم ولی فهمیدم که خیلی دروغ میگه خیلی .ازونجایی هم که ما خیلی دوریم هیچ کنترلی ندارم بهش ..بهم خیلی میگه دوست دارم خیلی میگه تو تنها دختر زندگی منی …دیشب شک کردم با یه دختر بیرون بوده ولی من که بهش زنگ زدم گفت نه سر کار بودم و حاشا کرد ….بهش گفته بودم دوست ندارم مشروب بخوری گفت نمیخورم و جون منو قسم خورد اما عکساشو برا دوستاش فرستاده با جام مشروب .دیشب هم جون من .باباش و حتی یه بچه ی ۱۱ ماهه رو قسم خورد که من جایی نرفتم ولی همه چی غیر اینو نشون میده ….نمیدونم چیکار کنم اگه بخام باهاش ازدواج کنم باید جلو همه بیاستم ….خیلی حالم بده خیلی بهش وابسته ام نمیدونم باید چیکار کنم نمیدونم باید عکسایی که دیدمو بروش بیارم یا نه صبر کنم خوب میشه ؟ از دیشب خیلی حالم بده …. فقط از خدا میخام بهم کمک کنه ..چون کم اوردم … دلم میخاد همش سو تفاهم بشه … ولی همه اتفاقا مثل پازل کنار هم میذاری مطمعن میشم که دروغ میگه تا وقتی هم لو نره حاشا میکنه نمیدونم چیکار کنم موندم دیگه …

   • با عرض سلام …
    – وقتی دلنوشته ی شما رو میخوندم ؛ یاد اون جمله ی معروف افتادم که میگفت اعتماد مثل یک کاغذه صاف و تا نخورده س …. که وقتی مچاله بشه ، هر چقدر هم سعی کنید که صاف بشه دیگه مثل روز اولش نمیشه …..
    ( به نظر من دروغ یه چیز ذاتیه …. که تو ذات همه ی آدم ها هست ولی مقدارش متغییره و چیزی نیست که به این امید داشت که در آینده تکرار نشه ) که اونم بستگی به شرایط و موقعیت خاص خودش و حجم اشتباه داره … ( جسارتن اگه حرفم رو مذهبی برداشت نکنید ، افتخار نوشیدن و عکس گرفتن با مشروبات الکلی و به اشتراک گذاشتن برای بقیه از یک آدم ۳۷ ساله بعیده و واقعا قشنگ نیست ) ..
    – اگه بهم نخندین به نظر من با توضیحاتی که شما فرمودین ، رابطه ی شما و اون بنده خدا مثل رابطه ی ( کش ) میمونه … که هر چقدر کش پیدا کنه بالاخره پاره میشه و درد و ناراحتیش برای یک طرف رابطه باقی میمونه ….. امیدوارم این موضوع هیچوقت برای شما و هیچکس دیگه ایی پیش نیاد …..
    اگه احساس می کنید واقعا خبریه .. ؟! و چیزی از شما پنهان میشه …. !! اگه قراره با گفتنش رابطه بهم بخوره ، به نظرم خیلی بهتر از وقتیه که زیر یک سقف باشین و به قیمت خراب شدن زندگی مشترکتون تموم بشه…. ” حق نگهدارتان “

  23. سلام سه ماهه عقد کردم ، چهارماه هم نامزد بودم. الان بعد از سه ماه با وجود اینکه از هیچ چیزی دریغ نکردم متوجه شدم همسرم که از نظر من بهترین مرد دنیا بود بهم خیانت کرده داٸم حرفای که به اون خانم زده بود جلوی چشمم گفته بود بیا صیغه ات کنم از قبل ازدواج باهاش ارتباط داشته یعنی با خیلیا ارتباط داشته. دارم روانی میشم کلی گریه و التماس دیگه تکرار نمیکنم قول مردونه میدم.هرچی فک کردم چیزی براش کم نذاشتم خودشم میگه ولی نمیدونم چرا چنین کاری کرد با دلم.تک دخترم دل نمیاد به خانواده ام هم چیزی بگم طاقت غصه خوردن اونا ندارم.برام دعا کنید یادم بره . کاش خواب دیده بودم. دیگه هیچ ذوق و شوقی ندارم . خیلی بهم محبت میکرد اصلا یک درصد احتمال چنین چیزی نمیدادم.

   • اصلا نبخشش تا نامزدی جدا شو اینجور آدما هیچ وقت درست نمیشن خودتو بدبخت نکن. مثل من نشو. منم بخشیدم حالا با یه بچه نمیدونم باید چی کار کنم

  24. من همین امشب متوجه شدم که مامانم توی تلگرام بابام لاس زدنش با یه دخترو دیده و کلی به هم ریخته….یه شبه بهترین فرد زندگیم شد بدترینش….هرچی به مامانم گفتم به روش بیار قبول نکرد…گف اینجوری بدتر میشه باید اول نوک دختره رو بچینم…مامانم داره داغون میشه منم که نمیتونم چیزی بگم….توروخدا هرکی این پیامو میخونه واسمون دعا کنه….این حق ما نیست…مطمئنم بابام گول اون دختره رو خورده…التماس دعا

  25. نظرات همه رو خوندم… کاش من هم دلیلی برای خیانت همسرم پیدا می کردم………..

   شاید روزی بیش از هزار بار آرزوی مرگ میکنم… کاش می مردم و راحت میشدم… دیگه از هیچ چیز تو این زندگی لذت نمیبرم… همسرم قدر منو نمیدونه و چقدر افسوس و هزاران افسوس…

  26. سلام به همگی. فکر نمیکنم دیگه دردی بدتر از خیانت دیدن باشه. کامنت های دوستان رو خوندم. برام جالبه که همگی در اوج اطمینان رو دست خوردیم. چند وقت هست که متوجه ارتباط همسرم با یه دختره شدم. هنوزم نتونستم بپذیرم. باور کردنش سخته. خیلی سخته. ولی من یه غم دیگه هم دارم. اینکه فکر میکنم تقصیر خودم بوده. یعنی شوهر من خیلی دوست نداشت که من فوق لیسانس بخونم. می گفت همه زندگی تو میشه درس. چون درس برا من خیلی مهم بود. ولی من اهمیت ندادم و خوندم و قبول شدم و وقت میگذاشتم برا درسم یا شاید خیلی وقت میگذاشتم. اولش یکم موضع میگرفت و غر می زد ولی از یه جایی دیگه نگفت. احتمالا از همون جایی که کسی رو جای من پیدا کرده. از شما کسی هست که این حس لعنتی مقصر بودن رو داشته باشه؟ چیکار کردین شما

   • سلام دقیقا مثل من احساس اینکه من مقصر بودم داره دیونم میکنه منم دو ماهه این مشکل رو دارم دوستان دلم شکسته تک تک حرفاتونو میفهمم اما درده من بدتره من تمام دارایی هامو در اختیار شوهرم گذاشتم رفته با پولای من ماشین مدل بالا خریده اولش خوشحال بودم گفتم بزار احساس پیشرفت کنه اما الان داره با همون ماشین خیانت میکنه داره پولای منو خرج اون زن میکنه امروز فهمیدم با هم رفتن شمال دارم منفجر میشم هیچ کاری نمیتونم بکنم تهدیدم کرده اگه پای پول هامو حقم رو وسط بکشم همه چی رو تموم میکن

  27. امروز متوجه شدم همسرم با سیم کارت دومش که کسی شمارشو نداره تو کانالای همسر موقت عضو شده داغونم من از همه چیزای مورد علاقم تو زندگی ۲۰ساله با اون گذشتم و شدم نردبون ترقی اون نمیدونم چیکار کنم با دو تا دختر

  28. منم الان ماه پنجم بارداریمه? و بیست و چهارسالمه و بخاطر همسرم از خونواده و شهرم گذشتم اومدم تو شهرش دارم تنها و غریب زندگی میکنم و انقدر تنهام و مورد بی محبتی ام که نمیدونم چیکار کنم شبا شوهرم ساعت ٢میاد خونه خرجی خونه رو کاملا قط کرده و وقتایی که میاد خونه ام میره رو کاناپه میخوابه کلمه ای حرف بین ما رد و بدل نمیشه و اگه مشکلی برام پیش بیاد کاملا کنار میکشه و میگه به من چه یه حس درونی بهم میگه داره خیانت میکنه ولی چقد تابلو.. من نمیخوام بچه هام زخمی طلاق باشن سن خودمم کمه واقعا نمیدونم چ کنم

  29. بعد از ۱۰ سال زندگی با دو تا بچه زنم بهم خیانت کرد. از درونم خورد شدم، خودم بچه ها. خانوتده ما و خودش همه تو شوک. باور کردنی نبود. بین شکایت و انتقام و جدا شدن. تصمیم گرفتم مثل زباله بندازمش از زندگیم بیرون. همین، خدا برای هیچ کس نخواد از مرگ بدتره

  30. مردی و زنی که بهتون خیانت کرد سنگ دشویی بندازینش سیفون هم بکشین حتما یا بهش خیانت کنین مساوی .

  31. سلام دوستان.منم مثل شما طعم تلخ خیانتو چشیدم.تا دیشب فکر میکردم بهترین شوهر دنیا رو دارم و اما امروز فهمیدم ک ن..بازنده ترین زن دنیامو شوهرم سالهاس بهم خیانت کرده..حتی زن صیغه ای هم داشته.و من موندمو دو تا پسر کوچکش..و در سن بیست وهشت سالگی انگار صد ساله ام و پیر شدم..و اگه خدا اونو ببخشه من خدارو نمیبخشم..ساده و متین..برام دعا کنین..مرسی???

   • خیلی سخته ، واقعا دردناکه که تو زندگی خیانت باشه .
    اگه قرار خیانت کنید لطفا از هم جدا بشین چرا میخواهید هم رابطه قبلی وجود داشته باشه وهم خیانت کنید
    متاسفانه تا حالا متوجه شدم همسرم چندبار خیانت کرده هربار گذشت کردم ولی ظاهرا بازنده من بودم
    واقعا گذشت فایده ای نداره ، بخاطر پسرم گذشت کردم ولی کاش نمی کردم که تکرار نمی شد

  32. ۵سال دوست بودیم و حدود یکساله که نامزدی کردیم و یکماهی هست که فهمید فراوون خیانت میکنه به هر بهانه ای یه جایی و یه خونه ای میره نتونستم تحمل کنم و همه چیو بهم زدم…از یکطرف دلم به حل خودم میسوزه که هیچ گناهی نکرده این جوابم شد و از طرف دیگه به حال زندگی که ۵سالو بخاطرش زجر کشیدم و صبر کردم به این راحتی باختم! لطفاااا با مردای متاهل رابطه برقرار نکنید اه همسرانشون گریبانه خودتونو یه روزی میگیره…

  33. بدترین نوع شکستن دل آدم میدونین چیه ؟ من بهتون میگم ..اینه که در اوج خوشحالی و عشق و آرامش خیال باشی با همسرت و بعد ۸ سال زندگی و سازش احساس خوبی داشته باشی و هر روز ده بار از خدا تشکر کنی به خاطر این آرامش ولی خیلی ناگهانی و واضح متوجه رابطه جنسی شوهرت با یک زن دیگه بشی .. دو روزه احساس میکنم تو خوابم حالت تهوع میگیرم گریه میکنم تو دلم حس پوچی میکنم عشقمو از دست دادم باید تو دلم دفنش کنم باید بدون عشق زندگی کنم .. خیلی تنها شدم .
   چند بار اومدم بهش بگم چرا قلب و تنی که متعلق به من بود و دادی دست یکی دیگه ؟ ولی وقتی میکنم میبینم دیگه چه فایده داره حرف من ..
   دوتا پسر دارم . اینو فهمیدم که تنها شدم برای همیشه .

   • خداازسرتقصیراتش نگذره. عزیزم متاسفانه جامعه پراززنهایی شده که حاضرن برابدست آورن یه پناهگاه هرچندموقت زندگی یه همنوعش روازهم بپاشن ای کاش قانون بدترین جزاروبرای مردخیانتکارمیزاشت که دیگه فکرهوسرانی به سرش نزنه ولی مردی که خیانت کرددیگه قابل اعتمادنیست مثل دستمال چرکه دیگه نمیشه ازش استفاده کرد. کسی که خیانت میکنه نه به لحاظ روحی نه جنسی نرمال نیست چطورمیشه ازنظرسلامت بدنیش هم بهش اعتمادکردوباهاش همبسترشد؟!

  34. زنی با قلب هزار تکه شده

   منم دیروز متوجه خیانت شوهرم شدم.خورد شدم شکستم.روح و روانم نابود شد.این سومین بارشه.تو تلگرامش دیدم.هی چت میکرد و پاکشون میکرد.اون زن عوضی خودش شوهر و بچه داره میشناسمش فقط یه بار قبلا دیده بودمش.اونوقت به شوهرم میگه عزیزم دوست دارم. دو تا بچه دارم.عاشق شوهرمم ده ساله ازدواج کردیم.دفعه های قبل که فهمیدم کلی خواهش و معذرت خواهی کرد که دیگه تکرار نمیشه و فقط در حد چت بوده.الانم در حد چته فکر میکنم.برای منم کم نمیزاره بهم محبت میکنه و اخلاقشو عوض نکرده.ولی چرا اینکارو میکنه.دارم دیوونه میشم دستام میلرزن و تپش قلب دارم از صبح تاشب.نمیتونم بخابم و یا چیزی بخورم.از دیروز که فهمیدم تصمیم گرفتم بیش از اندازه بهش محبت کنم بهش برسم.تنهاش نزارم تا بلکه پشیمون و شرمنده بشه.دارم بهش فرصت میدم که خودشو بکشه کنار.چون همیشه بهم گفته زندگیشو با من دوست داره و از دستش نمیده.ولی اخه چرا اینکارو میکنه اخه چرا.بخدا دارم دیوونه میشم.تو روش میخندم ولی تو خلوتم فقط بیصدا گریه میکنم.خدا لعنت کنه زنهای بی بند و بار و خونه خراب کن.خدایااا خودت کمکم کن

  35. حالم خیلی بده امروز متوجه شدم فکر میکردم مزاحم همسرم همیشه شمار شو تو گوشی همسرم تو تلگرام مسدود میکردم اما متوجه شدم شوهر من هم باهاش رابطه داره
   خیلی سخته چطوری تحمل کنم؟

   • من دو ساله ازدواج کردم ب همسرم خیانت کردم ولی الان با این م فهمیده بازم منو دوس داره و باهم زندگی عاشقانه ای داریم

  36. سلام دارم دیوونه میشم یک سال پیش شوهرم تا دیر وقت اضافه کاری میموند منو پسر کوچیکم تنها تا دیر وقت منتظرش میموندیم تا بیاد چند ماه پیش فهمیدم با همکارش ریختن رو هم و….خیانت…هیچوجه فکر ش رو نمیکردم نمیدونه که من فهمیدم حالم خیلی بده من …..هنوز فکر میکنم تو خابم کی بیدار میشم خدا…..کمکم کن خیلییییی سخته این روزا خیلییییی تنهام

  37. خیانت دیده ام و این روزا روزگارم سخت تر از دیروزم شده که تنها بودم تنهایی زیباترین واژه ی دنیاست وقتی عشق رنگش را به خیانت باخته است گریه تنها راهیست برای نجات از دردی که متحمل شدی بهش بگین آخه بی مرام ارزششو داشت بهترینتو معامله کنی پشیمونی میگن توبه کنی تمومه نه خودتو گول نزن آب رفته دیگ برنمیگرده تو عابرومو پیش خود بردی و من درون خودم هزار تکه شدم آهای کسی که میبخشی نبخش این جماعت ارزش بخششو ندارن هیچ ارزش تنفرم ندارن سکوت کن سکوت رنگش عوض نمیشو د

  38. متاسفانه تلگرام تمام خانواده ها مخصوصا زنان شوهر دار رو آلوده کرده.

  39. همتون خفه شید خیانت=بیمارروانی

   • یه ماده ی شیمیایی

    الان که چی ؟؟؟؟ اصلا یعنی چی خیانت = بیمار روانی ؟؟؟
    خواستی بگی بزرگ شدی ؟؟؟ خواستی به ما ثابت کنی وقتی میری دستشویی خودت بلدی خودتو بشوری ؟؟؟
    از اسمت معلومه از این بچه های دهه ی ۹۰ هستی ..
    خیانت برای تو مثل رابطه ی آرد با الکه و به سنت نمیخوره …..

   • معلوم هنوز ازدواج نکردی یا معنی عشق وعلاقه وزندگی مشترک همراه با فرزندان رو نمی فهمی .اگه قراره یکی وسط راه زندگی خیانت کنه بهتره همون اول اصلا ازدواج نکنه وبره دنبال زندگی سگی ونکبتی وهرزه گری واخرش برسه به پیری تنهایی وپوچی …..

  40. از همه خواهش دارم اگر از همسر خودتون لذت نمیبرید جدا بشید و اونها رو خرد نکنید. دنیای ما بد شده این صدمه ایه که در دراز مدت جبران ناپذیره

  41. با سلام . اینکه ۵ تا انگشت دست اندازه ی هم نیستن و همه مثل هم نیستن … قبول . اما نمیدونم چرا همه همیشه مرد ها رو مقصر خیانت میدونن . ؟؟
   یه روز یه بنده خدای ۲۲ ساله که تنها افتخار زندگیش رو تو این میدونه که حافظ قرآنه و کلی مدرک مربیگری ورزشی داره و ادعای جوانیش اینه که لیسانس داره و شکر خدا از لحاظ ظاهری چیزی از هم سن و سال های خودش کم نداره . برای اینکه نامزدش رو از دانشگاه برسونه خونه که موقع تاریکی شب کسی مزاحمش نشه . یه درگیری به قیمت آبروی نامزدش براش پیش میاد که به وسیله ی چاقو زخمی میشه ، “” اما با نهایت حفظ آبرو و سربلندی “” به راه خودشون ادامه میدن .

   تا اینکه بعد از حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی و بگو و بخند ؛ خواستگار ۳۵ ساله ی چند ماه قبلش اونارو میبینه و شروع میکنه به گریه …

   اون خانم با اصرار زیاد به نامزاد ۲۲ ساله ش به خاطر اشک های خواستگار قبلیش سوار ماشین اون میشه و میرن با هم صحبت کنن ( البته با اطلاع خانواده هاشون ) که چرا اون بنده خدا رو به عنوان شریک زندگیش قبول کرده .
   اون بنده ی خدا هم تو اون حال و شرایط خودش رو میرسونه بیمارستان و زخم هاش رو بخیه میکنه و تنها میره خونه ….

   شاید خیلی از شما عزیزان فکر کنید که مشکل این وسط بی غیرتیه ..
   اما نه وقتی که دوبار به اون خانم فرصت انتخاب داده شده که یکی رو انتخاب کنه و در همه حال به نظراتش احترام گذاشته میشه .

   نمیدونم چی شد که سر از اینجا در آوردم و باعث شد این حرف هارو بگم . اما بازم خداروشکر .

   • بی غیرتی نه پسره اشتباه نکرده ولی اون دختره نباید توی اون حال تنهاش میذاشت اشکای اون خواستگار قبلیش به اندازه سلامتی نامزدش ارزش نداته

    • ممنونم از نظر شما

    • حق با ایشونه. چه نیازی هست که تو اون شرایطی که قبلش بوجود امده بره پیش خواستگار قبلی.مثلا خواسته ارومش کنه که برعکس عمل میکنه.به نظر من چه برای زن چه برای مرد اگر احساسات بر منطق غلبه کنه بی شک محکوم به شکست خواهد شد.شک نکنید

  42. من و همسرم دو ساله با هم زندگى میکنیم ، با هم خیلى مشکل داشتیم زیاااااد . حدود شش ماه پیش از هم جدا شدیم و نزدیک چهارماه همه جوره التماس میکرد که برگرد ، اما من اصلا نمیتونستم باور کنم تا بالاخره از اومدن و رفتناش راضى شدم . شب اولى که برگشتیم به هم گوشیش رو چک کردم دیدم با یه خانوم رابطه ى نزدیک یک ماهه داشته و سه چهار روز هم با خانواده ى اون خانوم مسافرت بوده !! بهش گفتم گفت تو قبول نمیکردى برگردى هر چى التماس میکردم . من واقعا فکر میکردم تو دیگه برنمیگردى ! گفت باهاش نخوابیدم اما فهمیدم که این اتفاق هم افتاده ! گفت به خاطر اینکه باز ترکم نکنى نگفتم بهت !! الان یک ماهه داغونم کمکم کنید ?? اینم بگم واقعا التماس میکرد و من ناز میکردم و واقعا دوسم داره ??

   • اینم اضافه کنم که ما ایران نیستیم و میگه که اصلا با اومدن این زن تو زندگیم فهمیدم چقدر براى تو کم گذاشتم و فهمیدم باید زندگیمو جوره دیگه اى باهات بسازم

  43. سلام م ۶ ماه نامزد کردم با انتخاب خودم نامزدم خارج از کشور سر مسئله ای دعوامون شد اون بم گف م با ی زن رابطه داشتم حتی قسم خورد الا نمیدونم باور کنم حرفشو یا ن خیلی ناراحتم ????

  44. سلام من ۷ ساله ازدواج کردم ۲ تا بچه دارم شوهرم چندین بار بهم خیانت کرده از هیچی واسش کم نذاشتم به خاطر بچه هام بخشیدم به تازگی فهمیدم قول ازدواج داده بهش گفتنم منو درک نمی کنه تو را خدا کمکم کنید شرایطشه ندارم که طلاق بگیرم

   • من زیاد وارد نیستم عزیزم
    ولی گفتم نظرمو بگم چون توی زندگی خودم همین کار رو انجام میدم با اینکه شوهرم خداروشکر خیانت نکرده…
    اول از همه خانمی که شوهرتون میپسنده رو ببینید که چطور خانمی رو میپسنده
    شاید شوهرتون زن شاد دوست داره ولی شما به اندازه کافی بهش هیجان نمیدید و زندگی رو براش یکنواخت کردید…منظور از شاد بودن هر چیزی میتونه باشه نه فقط شادی .طرز لباس.طرز رفتار.غر زدن ممنوع باشه.روش زناشوییتون رو عوض کنید.دوباره برگردید به زمان اول ازدواج یا حتی به دلیل اینکه نمیخواید جدا بشید یه خانم دیگه بشید اونجوری که شوهرت ن میپسنده.لوند تر بشید شبیه یک نوجوان ۱۸ ساله بشید…خلاصه اینکه خیلی راه حل ها هست که میتونید امتحان کنید.کافی علایق شوهرتون رو دوباره بررسی کنید

  45. منم از مردای حیض متنفرم حیف نام مرد برای بعضیاشون

  46. سلام.دوستان.منم مثل خعلی از شماها طعم تلخ خیانتو چشیدم .دوتا بچه دارم و بیست و نه سالمه.شوهر منم حتی این اخریا ب خواهر خودم پیشنهاد داده و بدتر اینکه با هم بودن و این اوج فاجعه و نامردیه.متاسفانه شرایط طلاقو اصلا ندارم و اینم میدونم ک خودم هم خوشکلم وهم نازم و حالا ک هیچ قانونی طرف ما زنهای شکست خورده نیست و کسی نیس ک منو از این فلاکت نجات بده تصمیم گرفتم ک منم مث خودشون بشم شاید ک کمی از سوزش قلبم کم بشه.ب امید روزی ک خدا همشون رو نابود کنه.البته اگر بهشت و جهنمی باشه.آمین.

  47. بنظرمن چه در خیانت زن به مرد وچه مردبه زن
   مقصر مردا هستن.شایدبپرسید توخیانت زن به شوهرش چرا؟ جواب اینه این مردای عوضی هستن که باچشم خودشون دارن می بینن طرف ازدواج کرده باز میرن گیرمیدن به زندگیش(البته منظورم همه مردا نیستن)موجودات گرگ صفته بیماری که فقط دنبال هوای نفسشونن.
   نمیگم خانما بی تقصیرن.ولی این ارتباط اول از مردا شروع میشه،چون اگه واقعا مرد باشن شرف وغیرت تو وجودشون باشه هرگز این کارو باناموس مردم نمیکنن.باید همانطوری که نگران مادر،خواهرو زن خودشونن چشم از خواهرومادر مردم بردارن.(دنیا دارمکافاته ازهر دستی که بدی ازهمون دستم میگیری)
   من خودم باچشام دیدم طرف به زنش خیانت کرده..ودقیقا یه نفردیگه اومده همین بلارو سر زن خودش آورده.خیلی ازین موارد دیدم.پس نکنید این کارارو.درنهایت با یه حدیث ازپیامبراکرم حرفمو خاتمه میدم.
   پیامبراکرم فرمودند:پاکدامن باشید تازنانتان پاکدامن باشند.

  48. مردا فقط به فیزیک خانم ها نگاه میکنن وبس

  49. من دوازده ساله ازدواج کردم بجرات میگم لیلی و مجنون قرن حاضر بودیم مدتیه ازش کج حلی میبینم سر هیچ و پوچ مدام کنار میام سرش هم از گوشی بالا نمیاد ساهت ۶صبح میخوابه ۹ میره بیرون مثل مجنون ها شده میگه کارم عصبیم کرده ولی بعید میدونم میشناسمش و نمیدونم چه بکنم تروخدا کمکم کنید

  50. همه مردا کثیفن حالم از همشون بهم میخوره

  51. مردی که به زن برادر خود رحم نمی کنه آیا توی خیابان چه می کنه….. یا مهدی ادرکنی.
   میگه زن خودم بایست مدرک دکتری داشته باشه و محجبه باشه …. ولی توی مهمانی ها چشمش به اندام برادر زنش به رنگ موهاش و عاشقانه با هم لاس می زنند. به زنش میگه تو آرایش نکن و از اون ور میگه زن برادرم خوشگله ناخناش بلنده موهاش چتری ریخته بیرون و اندامش اله بله. یا زینب (س) به فریاد ما زنهای پاک برس. یا فا طمه پاک (س). خوب ای ملت مهدوی آیا کسی که شب و روز درس می خونه و همش درس و کار خانه انجام میده با کسی که شوهرش آزادش گذاشته و هر جایی که دوست داره میره و تفریح می کنه یکی است. با مردان دورو چه کنم خدایا. یا صبری عطا کن یا به حق زینب کبری (س) این ظالمین مرفه را رسوا کن. یا حق.

  52. گور پدر هر مرد خیانت کار خائنی که مثل سگ دنبال استخوان در هر خانه ای می ره. اصلا بهشون بها ندید . اونها با این گدایی شون و بی آبروییشون می خواهند مثلا زنشون دیوانه عشق بکنند . اینجور آدمهای ضعیفی را بایست محل نداد. مثل بچه شکممو یی که هر لحظه چیزی می خواد باید تشویقشون نکنید. همچنان برقرار باشید تا خودشون خسته می شند. به امید حق.

  53. این تلگرام چه بدبختی بود اومد..خاک تو سرشون

  54. سلام .من تازه متوجه این مسئله شدم که تو جامعه ماهم خیانت وجود داره، به نظرم دلیل اصلی خیانتها خالی بودن مردها است و شاید به اندازه کافی پر نمیشن از وجود خانمشون
   دلیل دوم کمبود ایمان هست که ارتباط با خداوند ایجاد میشه
   اختلاط زن و مرد هست
   ماهواره هست دور شدن از فطرت هست
   خیلی سخته واقعا
   انسان باید طبق تکلیف عمل کنه چه شوهرش خوب باشه ، چه بد .ولی خیلی سخته که با یه مرد خائن زندگی کنی ،

  55. سلام منم الان خیلی وقته فهمیدم شوهرم توتلگرام داره چت میکنه باهاش دعوا کردم یه مدت ول کرد دوباره باز ازاول شروع میکنه نمیدونم باید چیکارکنم

   • عزیزم هیچ راهی نداره مگه اینگه یه گوشی ساده داشته باشه وگرنه کسیکه رفت تو تلگرام ازش دست بر نمیداره.من همه راه ها رو امتحان کردم فایده نداره همشون دروغگوهستن

  56. کثیف تر از خودشون خودشونن…البته همه نه یه سری مردا توهین نشه…..نظر من اینه که هر چقدر بی تفاوت باشید بیشتر دوست داشتنی خواهد بود بها نده خواهر من بها نده به مردت…..

   • چرا شما همش به مردا میگید کثیف, زنهاییم هستن که مرداشون واقعا مردن ولی دنبال خیانتن؟و یه چیز دیگه اگه زن نخواد مرد هیچوقت کاری نمیتونه بکنه, پ مشکل واقعا زنان هستن, تا وقتی که دوست نداشته باشن و نخوان مردا هیچ کاری نمیتونن بکنن…

  57. والله منم نمیدونم چکارکنم مشکل اینجاست ک من چهارماهمه لطفاب راه درست راهنمایی کنید

  58. سلام من با همسرم دوسال نامزدیم
   یه خانم متاهل توی اون زمان به همسر من نزدیک شد که به اسم برادر شروع به رابطه با همسرم من کرد و من از این جریان مطلع بودم واین خانوم امتحان کردم و متوجه این شدم که کمبودهاش میخواد با همسر من جبران کنه سر این جریان و یه سری مسائل باهم به شدت دعوامون شد که یک ماه ونیم از هم جدا شدیم بعد اون با اصرار ایشون واینکه درست میکنه مسائل دوباره به رابطمون ادامه دادیم ولی امروز گوشی همسرم افتاد تو جوب من برا اینکه کارش راه بفته گوشی خودم در اختیارش گذاشتم وقتی گوشیش خشک کردم روشن کردم از سر کنجکاوی اس ام اس چک کردم باز به اون خانم پیغام داد???
   واقعا باید من چطوری برخورد کنم با اس ام اس عاشقانه اینا….

  59. این حق مسلم مرد هست که صیغه داشته باشه ولی متاسفانه در این دوره این امر هم خیانت به حساب میارن که اشتباه است

   • یعنی اگه شوهر خواهرت یا پدرت یا دامادت از این کارا کردن بازم بهشون حق میدی

   • ان شاالله دامادتم سرخواهرجونت زن صیغه ای بیاره ببینم یجات میسوزه یابازم حق مردامیدونی؟حق مردمردونگیشه نه کثافت بازی

    • هروقت اسم خیانت میاد پای یه زن هم میاد وسط,مقصر واقعی زنان هستن نه مردا تا وقتی که زن نخواد مرد کاری نمیتونه بکنه حتی خودشو بکشه, اگه زن برادرت به برادرت خیانت کنه اونوقت چی میگی؟؟؟ اگه دقت کرده باشی طرف گفته یه خانم متاهل به شوهرش داره پیام میده پس نتیجه میگیریم زنان واقعا….

     • به گفته شما یه زن باید خوب باشه و ده ها بار مزاحمت از یه مردو تحمل کنه تا هیچ اتفاقی نیفته!!!
      و دوباره صدها بار مزاحمت دها مرد دیگرو … و اون مرد ها هم انقدر به مزاحمتشون ادامه بدن تا بفهمن زنی پیدا نمیشه رو زمین بهشون پا بده تا ول کنن!
      هر کی که خلاف وجدانش و حق عمل کرد مقصر هستش.

  60. سلام پدر من یکبار خیانت کرده به مادرم با ی زنی دوست بود بعد از اون ما فهمیدیم مادرم داغون شد بعد گفت اون اومده سمت من و… بعدگفت تمام شد رفت دوباره زندگی به حالت اول بزگشت بازدوباره با همون زنه هست زنه مادر یکی از شاگردای مدرسه هست
   مامانم تلگرامشو هک کردیم فهمیدیم الان من خاکی بریزم سرش شما بگین

  61. شما هیچ ایرادی ندارید طرف مقابل شما بیماره خیانت هم مثل تریاک و شیشه و هرویین هستش و معتاد برای همین هم اصلا درست نمیشه اگر هم ترک کنه دوباره شروع میشه پس خودتونو نجات بدین

  62. سلام دوستان به نظرم خیانت جنسی به نسبت خیانت های دیگر مثل تخریب شخصیت یا ناسازگاری تخریب و تاثیر کمتری داره اخه
   در خیانت جنسی اگر خوب دقت کنیم معمولا یا خودمون تا حدودی مقصر بودیم یا اونی که طرف ما را وادار به خیانت کرده خیلی ماهر بوده اما ضربه تخریب شخصیتی خیلی عمیقتره چرا که اگر زنی خیانتی کنه در خفی و دور از چشمه اما اگر تصمیم به تخریب شخصیت کنه پیش همه خوار میشی
   روزگارتان به کام
   a_razmjooi@yahoo.com

  63. چییییی بگم
   والا من پدرم از وقتی که سه سالم بود به مادرم خیانت میکرد کلن قیافش نحصه هرموقع به یاد کاراش بیوفتم گریه میکنم ولی تا امروزتون عمراااااااااااااا اگه از دست این لعنتیا بکشه اخه این زندگیه بنظرتون؟؟؟
   واقعا حالمممم از این زندگی بهم میخوره کمکم کنید خواهشا

  64. بازم سلام.به همه خواهر ها و برادر های عزیز. تو رو خدا اگه بهتون خیانت شده. فقط یک درس بزرگ رو ازش بگیرین. به بچه ها تون یاد بدین از همون کودکی که وفادار ودرستکار باشن. نزارید اونا بفهمن ویه کینه بشه تو دلای کوچیک شون.اگه به ما خیانت شده نزاریم اونا خیانت کار بشن

   • سلام دوست عزیز به نظرم خیانت جنسی به نسبت خیانت های دیگر مثل تخریب شخصیت یا ناسازگاری تخریب و تاثیر کمتری داره اخه در خیانت جنسی اگر خوب دقت کنیم معمولا یا خودمون تا حدودی مقصر بودیم یا اونی که طرف ما را وادار به خیانت کرده خیلی ماهر بوده اما ضربه تخریب شخصیتی خیلی عمیقتره چرا که اگر زنی خیانتی کنه در خفی و دور از چشمه اما اگر تصمیم به تخریب شخصیت کنه پیش همه خوار میشی
    به عنوان یه دوست و یه کوچکتر توصیه من اینه که خودتو بخاطر اشتباه کسی که قدر محبت تو را ندونسته خراب نکن و سعی کن به بزرگی خودت ببخشیش
    هرچند برات سخته اما بخاطر خودت ببخشش ببیین من مرد هستم واقعا اینو میخوام صادقانه بهت بگم تو اگر خودتو بکشی یا طلاق بگیری و یا هر اتفاق دیگه بیوفته اخرش تو تخریب میشی ولی مردها همونی که هستن بودن این دوره زمونه اکثر مردها اهلش هستن و متاسفانه اکثر زنها هم باهاشون همکارن باید به فکر برون رفت ازین موضوع باشی
    ضمنا سعی نکن دنبال علت بگردی یا دنبال اون طرفی که شوهرت باهاش بوده
    اخه هرچی هم از تو زیبا تر و زشت بوده باشه اصلا مهم نیست و چیزی را درمان نمیکنه چون شوهر تو بخاطر زیبایی سراع اون نرفته اون قطعا خیلی بهتر از تو تونسته دلبری کنه باید با شناخت ضعف های خودت برای همیشه این موصوع را تموم کنی گریه و ناراحتی هیچی را درست نمیکنه
    صبر و بخشش داشته باش عزیزم
    روزگاربه کام

    ۰۹۳۳۰۷۳۴۰۸۰

  65. سلام به همه. امشب خیلی حالم خرابه. من زنی ام که تو خیابون سرم والا نمی گیرم که مبادا چشمم به مردای غریبه بیا فته حتی خونه دوستام نمی رم که مبادا اونا باگفتن ایراد های شوهرانشون منم دلسرد بشم از زندگی. ولی چند وقته خیلی شوهرم مشکوک شده ساده تر بگم پیام های زیادی دیدم که بادخترهای جور واجور ردوبدل میکنه. ولی واقعا اونا کی هستند.همین دختر وزن های همین جامعه هستند. که با هر وعده ای گول همچین ادما رو می خورن

  66. سلام.منو همسرم دو ساله باهم زندگی میکنیم.علاقه و محبتش مثه روزای اوله هنوزم عوض نشده.ولی فهمیدم که بایه زن طلاق گرفته که دو تا بچه داره در ارتباطه خیلی واسم سخته نمیتونم قبول کنم.یه مدت باهاشون درگیر بودم ولی فایده نداشت.بهش گفتم سیم کارتتو عوض کن این کارو کرد.ولی هنوزم بهش شک دارم هر لحظه که بهش فکر میکنم روانی میشم بازم بهش شک دارم.نمیدونم چی کار کنم واسم کابوسهههه دیگه از زندگیم سرد شدم.
   به نظر شما چی کار کنم؟

   • سلام شماکه تازه اول راهی من۱۹سال اززندگی مشترکمون میگذشت که بایه سوژه مثل شماروبروشدم یکدفعه برادربزرگترشوگفتم اومدچندجلسه باهاش صحبت کرداما بازهم بهش مشکوک بودم تااینکه روی ماشینامون ردیاب گذاشتم تویه فرصتی هستم که مچش روبگیرم وتلافی تموم اعصاب خوردیام روسرش خالی کنم شایدم مجبورشه خودشوبکشه که حقشه انقدرکه برای مانقش بازی کرده من به شماتوصیه میکنم قبل ازهرکاری بشبن کلاه خودتوقاضی کن اگه میشه یه عمرتوجهنم زندگی کردلسم الله…فکرنکن من کوتاهی کردم شبانه روزمثل یه کنیز زرنگ درخدمتش بودم…

  67. پژمان
   بین عشق و نفرت گیر افتادم دچار افسردگی و انزوای مطلق شدم بواسطه خیانتهای پی در پی و کتمان و دروغهاش دچار بی اعتمادی کامل شدم به واسطه فرزند ۹ ماهه که هنوز تردید دارم از منه با نه تو یه برزخی کشنده گرفتار شدم الوده به مواد مخدر هرویین و شیشه است و هر چه سعی کردم نتونستم وادار به ترک کنمش .. واسه اینکه نتونم فرزدمونو ازش بگیرم بدون اطلاع من زایمان و شناسنامه بچه را با جعل صیغه نامه بنام یکی از معشوقه هاش شناسنامه واسه بچه صادر کرد حال فکر این بچه خواب و خوراک واسم نذاشته حاضر بودم اگر به واقع کنار میذاشت کارای کثیفشو به حاطر اون بچه ببخشمش ولی ذره ای پشیمانی تو رفتار وچهره و گفتارش نیست و جالب اینجاست.پنو ریشهدخیانت کردنش میدونه در صورتی کنار مادری خاین بزرگ شده از ۷ سالگی مورد تعرض رفیقه مادرش قرار گرفته و از ۱۴ سالگی فراری و اعتیاد و رابطه های کثیف زیادی داشته نمدونم بیخیال هر دوشون بشم و برم یا تلاش کنم فرزندم را نجات بدم و حضانتشو بعهده بگیرم در حال حاضر هیچ مدرکی که ثابت کنه صیغه و محرم بودیم جز شهود ندارم و واسه انجام ازمایش Dna در حال حاضر هزینه ان تهیه اش سخته برام ونیز گرفتن وکیل همه اینها دست به دست هم داده و از من یه بیمار روحی ساخته ! و محتاج یاری و راهنمایی عزیزان صاحب نظرم ؟

  68. سلام.همتون از خیانت همسرتون نوشتین..ولی من از خیانت مادادم میخوام بنویسم…خیلی سخته که مادرت از وقتی سنت کمه ببینی که با مردای غریبه در ارتباطه.و پدرت این قضیه رو بفهمه…دیگه تصور کنید بقیشو.من الان تبدیل به یه آدم بدبین شدم و به هیچ احدی اطمینان ندارم.۳۴ سالمه و هنوز ازدواج نکردم.پدرم فوت کرده.برادرم خیلی اعصابش سره کارای مامانم خورده…چکار باید کنیم مگه ادم میتونه تو روی مادرش وایسه.مگه میشه…طلاقش داد.لطفا یکی کمکم کنه

   • منم مشکل شما رو دارم ?
    واقعا میدونم چی میگی
    منم الان ی دختر ٢٢ سالم ک ب هیچ پسری نمیتونم اعتماد کنم چون ی مرد دور و برم ندیدم ک ب خانومش خیانت نکرده باشه
    خیییییلی سخته

  69. چقدر این دنیا کثیفه!
   منم دلم خیلی از این دنیا گرفته.
   فقط میتونم بگم سهم من از دنیا این نبود

  70. سلام من ۲۶ سالمه ۹ ماه پیش با دختر عمم که ۸ سال ازمن کوچیکتره ازدواج کردم چن ماه اول رابطه خیلی خوب پیش میرفت تا اینکه از ۳ ماه پیش دیدم با من خیلی سرد برخورد میکرد منم بهش شک کرده بودم تا اینکه یک ماهه پیش فهمیدم بهم خیانت کرده البته نه از لحاظ جنسی فقط توی تلگرام با یکی دوست شده بود ولی پیام های خیلی رکیکی بهم اده بودن الانم چن وقته که حالم خیلی خرابه اون میگه خیلی پشیمونم ولی من باور نمیکنم وبه خاطر ابرو خونوادم نمیتونم به کسی چیزی بگم همرو ریختم تو خودم تورو خدا یکی کمکم کنه دیگه از زندگی بریدم کم اوردم

  71. زنم خیانت کرده .. بدبخت شدم از زندگی سیرم
   نمیدونم چی کار کنم بکشمش طرف و بکشم نمیدونم چی کار کنم نمیدونم مرد گریه نمی کنه ولی من اشک مو در آورد

   • من عمری با پاکی و صداقت با همسرم زندگی کردم بار ها ادم هایی جلوم سبز شدند همه را به خاطر تعهد به همسرم رد کردم حتی جایگاه اداری ام را از دست دادم چون همسرم را دوست داشتم اما الان فهمیدم که اون یک زن دیگه گرفته دلم برای خودم میسوزه ای کاش من هم بهش خیانت کرده بودم ای کاش دوستش نداشتم حالم خیلی بده آرزوی مرگ دارم بدتر از همه احساس گناه نداره میگه کارش شرعی هست و زن صیغه ای گرفته خیلی برام سخته همه شب و روزم شده گریه اینقدر که به اسلام هم با این قانونش بدبین شدم ای کاش کار غیر شرعی میکرد اما زنی را صیغه نمیکرد

    • منم همین مشگل شمارو دارم ۲۶ساله زندگى میکنم باوجود سه تابچه ویک داماد متوجه شدم بهم خیانت کرده بااینکه باهمه چیزش تاحالا ساختم وجانبازه ویک پانداره دلم میخوادخودتون قضاوت کنید توسن چهارده سالگى باهاش ازدواج کردم هربلایی هم خواسته به سرم اورده

    • سلام و خسته نبایدخیانت چیزیه که انسانها به همدیگه میکنند چه پسر به دخترچه دختر به پسر
     و چه متضاد اونها زن و شوهر
     کسی که میخواد راه های خلاص از خیانت رو بدانه به مشاوریک گفتگوی بکنه

   • سلام من همیشه می گم نه خودکشی نه دیگرکشی طلاقوبرای همین گذاشتن این یکی روبخیرواون یکی روبه سلامت.خودتون روازین برزخ ترسناک نجات بدیدشمامگه مجری قانون هستید.؟

  72. سلام دوستان. من و خانومم دو ساله ازدواج کردیم و سه ماه پیش بخاطر مشکلات ساده ای که داشتیم یکی ازدوستانم که ۱۰ ساله رابطه بسیار صصمیمی با هم داریم و در جریان قرار دادم و اولش سعی داشت کمکمون کنه تا موقعی که حس کردم اون باعث شکاف بین ما شده و دیگه باهاش اصلا بیرون نرفتیم و اجازه ندادم دخالتی وو زندگی ما بکنه. تو این مدت میدونستم خانومم ازش کمک میگیره امام غافل ازاین موضوع که خانومم بتاطر مشکلاتی که داشتیم بهش نزدیک شده و دوست من هم بطور زیرکانه ای ما رو همه این مدت از هم دور کرده بوده. تا چند روز پیش که خانومم با اظهار پشیمانی اومد همه چیرو گفت و گفت که یکبار رفته پیششو رابطه جنسی داشتن. از اون روز دیگه از حالت طبیعیم خارج شدم. پیش مشاور هم رفتیم و خیلی کمکمنون کرد. خیلی دوستش دارم همسرمو و میدونم خودم هم مقصر بودم. مشکلی که هست اینه که چند ساعت در روز شدیدن با خودم درگیرم. اما بقیه روز همش میگم یه زندگی جدیدو شروع کن…

   نیاز به کمک و راهنمایی دارم…

  73. حدود ۱۰ ساله که ازدواج کردم. یه دختر ۷ ساله دارم. تو این مدت چند بار از همسرم رفتارهای ناپسند دیدم، و اخریش دو روز پیش بود. با یه زن بیوه ارتباط داره.
   مدام تو گوشم زمزمه های عاشقونه میخوند. منم بارها بهش گفتم که با دنیا عوضش نمیکنم.طاقت یه روز قهر کردن رو نداریم. اما حالا کاملا شوک زده موندم که چیکار کنم؟
   اخه اآخرین روز های بارداریم، رو دارم میگذرونم!!!!! کمتر از دو روز دیگه پسرم بدنیا میاد.
   حتی نمیتونم در موردش با کسی صحبت کنم.به صورتم نقاب زدم و راه میرم. گریه نمی کنم که دخترم ناراحت نشه، خیلی شرایط درناکی دارم. دلم یه شونه امن میخواد که های های روش گریه کنم.
   عاقبت من چی میشه؟؟؟؟
   بهترین انتخاب الان چی میتونه باشه؟؟؟؟

  74. من ازدواج کردم، مامانم چند ساله ک با یکی از نامردای فامیل ک دوست صمیمی بابا مه رابطه دارن باهم،منو خاهرام این قضیه رو میدونیم، و هرروز آتیش میگیریمو نمیتونیم هیچ کاری کنیم، از آبرو ریزی میترسیم،تروخدا یکی کمک کنه،چجوری این رابطه کثیفو نابود کنیم حالمون داره از مادرمون بهم میخوره دیگ،ای خدا

   • کسی نظری نداشت؟

   • خوب در قدم اول سعی کنین با مادرتون صمیمی تر بشین و از تنهایی و حرف دلش باخبر بشین تا از این طریق بدونین علت خیانتش چیه
    بعد با مادرتون صحبت کنین و بهشون بگین که از کاراشون خبردارین .و ازشون قاطعانه بخواین دست بردارن وگرنه ابروریزی و رسوایی به بار میاد

    از اون طرف با پدرتون صحبت کنین تا کمبودهای مادرتون رو جبران کنه البته بو نبره که علت چیه فقط بگین که دلتون برای مادرتون سوخته چون از حرفاش اینجور برداشت کردین که تنهاست و….

    ان شاءالله مشکل حل خواهد شد

   • ببین دوست عزیز بخاطر اختلاف سنی و بزرگتری و کوچکتری که بین شما هست قطعا مادر شما از شما حرف شموی نداره ازون طرف هم جرات ب ملا کردن موضوع را بخاطر تبعات ابرویی ندارین اما از اونجایی که هر پدر و مادری خیر بچه هاشو میخوان و در دوراهی بین دلبستگی های خودشون و یا انتخاب بچه هاشون در نهایت پا روی دلبستگی های خودشون میزارن نظر من اینه که اولا یه جوری وانمود کنید که چون مادرتون تو این کار رفته پس خودتون هم منحرف شدید و میخواهید به یه شخص نالایقی چراع سبز های زیادی نشون بدید
    و اگر موثر نشد بنظرم راه دوم اینه که وانمود کنید شما از اون مرد خوشتون اومده و سعی کنید خودتون را به اون مرد نزدیک کنید و با گرفتن اتو و نشون دادن اون اتو به پدرتون باعث قطع ارتباط بشید و سعی کنید با صحنه سازی زن و لچه های دوست پدرت را متقاعد کنی که اون دوست چشمش دنبال شماها بوده نه مادرتون تا اون دوست از طرف زن و خانواده خودش هم تحت فشار باشه البته باید مواطب باشید که رابطه مادرتون لو نره
    ۰۹۳۳۰۷۳۴۰۸۰

  75. یکی که سعی کرد ولی نشد

   سلام .من تو دوران عقد وخونه بابام هستم ازاول زندگی ونامزدی متوجه دلسردی وبی میلی اش بودم ولی میدونستم یک جای کارمیلنگه تا دوران عقد پیامهای ردوبدل شده اون ودخترخاله اش که عشق بچگیش بوده والان دوتابچه داره رادیدم جوری بود باهاش که حتی ذره ای راباخودم ندیدم .بهش گفتم وبهم گفت مثل خواهرمه و….مدتی به این منوال گذشت تاازدلم دراورد بی اعتمادشدم بهش ولی اون بارمز گذاشتن گوشیش و…وبعدهابهم گفت رمز نمیدم توبی اعتمادی من الان واقعادوست دارم خسته شدم ازکارات درصورتی که واقعا کاری نکردم باعث بدترشدن بی اعتمادیم شد ولی بامرورزمان فراموش کردم وفکرکردم واقعا دیگه هیچ ارتباطی باهاش نداره .میدونم دختره هم باشوهرش مشکل داره وشوهره فهمیده خیانت میکنه یاهردلیل دیگه تحت فشاره ازطرفش وکمترارتباط دارن من واقعا هیچ وقت ادمی نبودم بزور محبت بخوام خودشم میدونه دوماه دیگه عروسیمه .حتی تالارهم رزرو شده وامشب بعد کلی کلنجاررفتن باخودم هکش کردم وپیامهایی رادیدم که اتیش گرفتم فکرمیکنم دیگه سکوت بسه نمیتونم واقعا این درد را عمری تحمل کنم وباکسی باشم که روح وقلبش بامن نیست هرچندپسرعمومه هنوز که عقدم جدامیشم .نمیتونم به خودم اجازه بدم که چشم پوشی کنم واینقدرخودمو کوچیک کنم ویک عمردردبکشم وباکسی باشم که دخترخاله اش رامیبینه ودلتنگش میشه ومن حتی نتونم اعتراضی کنم.واقعا متاسفام برای کسانی که حرمت ازدواج وعهد راکه میبندن رانمیدونن .روح وقلب وجسمم لیاقتش بیشترازایناست.ادم ضعیفی نبودم ونیستم ولی کسانی که این دردراتجربه کردن حالمومیفهمن .متاسفام برای سرنوشتم ولی نمیذارم بدترازاین نابود بشم

   • سلام ازت خواهش میکنم التماس میکنم زندگیتو نجات بده مرد خیانتکار درست بشو نیست شوهرم بهم خیانت میکنه و من به خاطر پسرم نمیتونم طلاق بگیرم هر روز آرزوی مرگ میکنم توروخدا حتی اگه توبه کرد دست رو قران گذاشت یا هر کار دیگه ای که شوهر من کردرو ازش نپذیر جونتو نجات بده چون اگه زنش بشی قطره قطره خونتو از بدنت میکشه با کاراش

   • سلام دوست عزیز منم مشگل شمارو داشتم اما اینقدر ساده بودم که حرفای عاشقونه شو باور کردم و عروسی گرفتیم حالا میبینم درست نشده که هیچ بدترم شده مجبور شدم بخاطر این کاراش بچه مو سقط کنم الان خیلی وقته تصمیم به جدایی گرفتم اما نه جایی و نه کسی رو دارم مادرم میگه تو نامزدی جدا میشدی.پس به نظر من حتی اگر یک روزم به جشن عروسیت مونده بهمش بزن جون توام میشی مثل من

   • خیانت فقط در آغوش غریبه ها بودن نیست. حتی حرف زدن با غریبه ها بدون اطلاع شریک زندگی هم خیانت محسوب می شه. اگه به این خیانت مطمئنی حتمن جدا شو. ۲۱ سال با عقیمی همسرم، با نبودن هایش و با تمام مشکلات ریز و درشت خودش و خانواده اش ساختم. در سالهای اخیر مرتب از خونه به بهانه های ناچیز بیرون می زد و گاهی ۲-۳ هفته یا دو سه روز یا چهل پنجاه روز به خونه بر نمی گشت. تا اخیراً تمام شکهایم به یقین تبدیل شد. این بود نتیجه یک عمر صداقت، فداکاری و گذشت. الان فقط یه عادت مسخره و ترس از جدایی من رو وادار به ماندن کرده تا ببینم کی از این جهنم بیرون می آیم. اشتباه نکن. من خودم همیشه می گفتم همه چیزو می پذیرم غیر از خیانت. ولی الان خیانت های متعدد او آن هم با زنی شوهر دار و بچه دار و زنان فاحشه برایم عیان شده و الان بخاطر مادر پیر و دلسوخته ای که تصورش این بود که دخترش اگر بچه دار نشد، حداقل مردی در کنارش هست که یکدیگر را دوست دارند. در این ۲۱ سال طوری رفتار کرده بودم و تصویری از او جلوی دیگران ساخته بودم که حتی برادران و خواهران و خانواده خودم هم به سختی خواهند پذیرفت که چنین خیانت بزرگی کرده است. بنابراین خودت را از جهنمی که در آینده نزدیک سراغت خواهد آمد همین الان رها کن.

   • واقعا به نظر من بهترین کارو میکنی.همین که پای تصمیمت هستی عالیه.

  76. sghl من چه کنم

   • سلام
    شوهرم فوت کرده ۸سال پیش بامردجاافتاده ای که زنش رابه گفته خودش به علت خیانت طلاق داده بود ویک فرزندپسرداشت آشنا شدم .اوایل ابطه درحدتلفن بود بعدا عمیق ترشد ماصیغه کردیم .متوجه شدم که غیرازمن بازنان دیگری هم ارتباط دارد بااینکه همیشه میگوید تو همه زندگی منی .هم نگران سلامتی ام هستم وهم دلشکسته .چدبارخواستم کناربکشم اما نتونستم ازتنهایی می ترسم .لطفا بگویید چه کنم.

  77. با سلام .من ۱۰ساله ازدواج کردم صاحب ۲ فرزند هستم . شاغل .فوق لیسانس .ساکت در منزل پدری.
   قبل از ازدواج همسرم در دانشگاه دوست دختری داشته وقول وقرلر ازدواج گذاشتند اما به دلایلی که من اطلاع ندارم .همه چیز تموم شد وما به صورت کاملا سنتی ازدواج کردیم .حلا سرو کله اون خانم با توجه به این که متاهل و ۲ فرزند داره پیدا شده و با تلگرام وتلفنی حتی حضوری با هم در ارتباطند . البته حضوری کمتر چون در ۲ شهر متفاوت هستند. ولی هر روز پیغام می ذاره اونم عاشقونه. اسمشم تو گوشی همسرم اسم یه مرده که با عناوین مختلف اونو معرفی می کنه.از این طرفم به من میگه دوستت دارم . تو همه چیز من هستی و….. که من حس بدی دارم .احساس می کنم اینا رو با تصور اون به من می گه .حالم خیلی بده .طپش قلب دارم . بی اشتها . اصلا تمرکز ندارم . حس خیلی بدی دارم …….

  78. به منم طی ۶سال زندگی خیانت میشده، ولی من بعد از ۶سال فهمیدم،هیچی کم نداشتم از عشق و محبت معرفت..فقط قرآن خوندن آرامم میکنه، تا جلسات مشاوره ای برم،اگه گرگ باشه،توبه گرگ مرگه..

  79. سلام
   فکر میکنم تنها دلیل خیانت قلب مریض فرد خائن باشه.اونوقته که دیگه فرشته هم باشی بهت خیانت میشه.اخه زوج های زیادی اطرافم میبینم که نه زیبایی دارند ،نه ادکلن میزنند،نه لباسای انچنانی میپوشند.نه وضع زندگی مناسب دارند.حتی با هم دعواهای شدید هم دارند .اما هیچکدوم خیانت نمیکنند.من تمام این موارد رو رعایت میکردم.در عرض۵سال زندگی مشترک چندین بار خیانت دیدم از شوهرم.که هر بار میگفت تو فرشته ای واین منم که مشکل دارم و بیمارم.این اخریها دیگه خیانتش رو علنی کرد.به رابطه ی جنسی رسوند.مرتب کتکم میزنه و میگه من فقط با چند تا زن تامین میشم.الان تو چنان شوکی هستم که فقط سکوت کردم

  80. خیلی داغونم آخه من چه بدی در حقش کردم دارم دیوونه میشم

  81. سلام من به کمک نیاز دارم شوهرم سالیان ساله که به زندگیمون خیانت میکنه هر موقع صحبت میکنم فحش میده و میگه میرم ها منم دوباره سکوت میکنم و اونم دوباره ادامه میده دو تا بچه دارم و وابسته اشم ولی اینقدر خسته شدم که بتونم ازش جدا شم فقط را هشو نمیدونم همین امشبم باز با زنی بیوه که یه بچه ام داره بوده ولی نمیگه چرا با من این کار و میکنه دلم شکسته و بسیار غصه میخورم
   چه کنم کمکم کنین لطفا

  82. سلام شوهرم بهم خیانت کرده یک هفتس که از پیاماش متوجه شدم با طرف رابطه عاطفی و جنسی داشته شبها دیر میومد خونه من از نظر تحصیلی و ظاهری و خانوادگی چیزی کم ندارم و چیزی هم لراش کم.نذاشتم خودش میگه بیماره و ازمن یه فرصت خواسته که لهش کمک بدم من به بچه۲ساله پسر هم دارم زندگی برام خیلی سخته نمیدونم چکار کنم باهاش ادامه بدم یا عمر و جوونیمو صرف همچین مرد و زندگی عذاب اوری نکنم من۲۸سالمه وکیلم حق طلاق و حضانت بچمو دارم از تظر مادی خودم از پس خودمو بچم بر میام نمیدونم به این زندگی ادامه بدم یا تمومش کنم خیلی زندگی برام سخته

  83. سلام.خانمی ۲۶ساله هستم پنج ساله ازدواج شوهرم دوسال از خودم بزرگتره .بهش شک داشتم که گوشیش رمز داره وروسایلنته بنابراین تلگرامی هک کردن دیدم از دوستاش شماره خانم بدکاره رو میخرد برا نیاز جنسی.نسبت به من سرد هستش .میخام طلاق بگیرم وجوانیمو حرا مش نکنم.

  84. سلام.همسر من داخل سایتهای همسر یابی عضو میشود و خودش را مجرد یا ملقه عنوان میکند.به خانم ها درخواست دوستی میدهد و مدام با آنها قرار میگذارد.نمیدانم با این اوضاع چه کنم.لفا کمکم کنید.

  85. شوهرم بهم خیانت کرده دوتا بچه دارم خیلی قسم میخوره ک دفعه اخرشه ولی اون ذاتش خرابه هیچ اعتمادی بهش ندارم مگه چقدر میخام زندگی کنم ک تمام کثافت کاریشو تحمل کنم ولی اینده بچه هام خیلی برام مهمه واقعا زندگی با اون برام سخته فقط شدم مرده متحرک کمکم کنید

  86. درکت میکنم….. کاش میشد راحت طلاق گرفت جوونیمون از بین داره میره….. لعنت خدا به هرچی خیانتکاره

  87. ۶ سال با زنی که ۱۰ سال از خودم بزرگتر بود زندگی کردم. تو این ۶ سال از همه چیم براش مایه گذاشتم حتی اگه خودم لباس نداشتم نمیزاشتم زنم بی لباس بمونه از کوچکترین تا بزرگترین چیزایی که احتیاج داشت براش فراهم میکردم من ۲۱ سالم بود و اون ۳۱ سال که ازدواج کردم تو این ۶ سال زندگی با اینکه اختلاف سنیمون زیاد بود ولی اصلا برام مهم نبود و من واقعا عاشقش بودم حتی روز به روز عشقم بهش زیاد و زیاد تر میشد. وضع مالیم بد نبود طوری بود که براحتی زندگیما اداره میکردم. از هیچ چیز کم نداشتم و اگه میخاستم میتونستم با خیلی بهترا ازدواج کنم ولی من عاشق این زن شده بودم. یکبار رو گوشیش پیام اومد وقتی خوندم متوجه شدم که داره بهم خیانت میکنه ولی فقط تلفنی و چند روزی ام بوده که خیانت میکرده . من زنما خیلی دوس داشتم اول با کتک بعد با التماس و خواهش ازش خواستم که تموم کنه و اونم قبول کرد تا اینکه روز ۱۳ فروردین سال ۹۴ همین دو روز پیش فهمیدم دوباره بهم خیانت میکنه ولی ایندفعه خیلی بدتر از دفعه قبل به هیچ وجه باورم نمیشد که همسرم بخاطره همچین آدمی که حتی دماغ خودشم نمیتونست بکشه بالا بهم خیانت کنه اصلا به روی خودم نیاوردم که همسرم شک کنه که فهمیدم فقط رفتم دنبال همون پسری که تو زندگیم افتاده بود و گوشیشا با کتک ازش گرفتم و وقتی رفتم داخل صندوق ورودیش دنیا ویرون شد تو سرم پسره را تا اونجایی که میتونستم زدم که الان تو بیمارستانه و همسرمم با کتک بردم انداختم خونه مادرش الانم کز کردم کنج اتاقم و نمیدونم چیکار کنم من هنوز عاشقشم ولی غرورم له شده. همسری که خیلی از من پایینتر بود منا به خیلی از خودم پایینتر فروخت. گوشی پسره دستمه تصمیم گرفتم برم دادگاه و طلاقشا بدم ولی قبلش با مدارکی که دارم میخام انتقامما بگیرم. ولی هنوزم عاشقشم حتی با اینکه این تصمیما گرفتم. فقط برام دعا کنید

  88. سلام ..دنیا محل گذر است و در این گذر گاه انسانهای متفاوتی می بینیم ..تقریبا پنج سال پیش همسرم بهم خیانت کرد … به قول خودش در حد حرف..ولی ضربه هولناک و بسیار سهمگینی برای من بود ..بهر حال بعد از روزها کشمکش قول داد و به قول خودش توبه کرد ..ولی دو سال بعد باز دوباره خیانت کرد …این سری آنقدر حیا را قورت داد ..که حدود سه ماه ما را تنها گذاشت و رفت خانه مادرش …هیچ وقت نمی تونم فراموش کنم..ولی چون فرزند دارم ..مجبور به ادامه راهم ..البته الان دیگه خدارا شکر خوبه…ولی فراموش کردن آن لحظه ها برایم محال …بعد در ضمن از نظر اعتقادی من و همسرم زمین تا آسمانیم ..اصلا هم را درک نمی کنیم..حتی بیرون رفتن هم با هم برامون سخته.. نمی دونم چه کنم…؟…

  89. سلام پدر من با مادرم ۱۵ سال هست ازدواج کردن یه مدتی هست متوجه شدم پدرم داره خیانت میکنه با یه فاحشه ازش بدم میاد من که عاشق بابام بودم حالا ازش متنفر شدم دیگه نمیتونم نه میتونم درس بخونم نه کاری کنم روابطشون هم خیلی خوب هست مادرم هم به خاطر دانشجو بودن چند روز در هفته نیست بگین من چیکار کنم تو رو خدا یکی کمک کنه لطفا !!!

  90. سلام من مردی هستم که تقریبا ۸ ساله ازدواج کردم خانمم رو هم قبل ازدوتج باهش آشنا شدم و خیلی هم دوسش دارم تو تمام این مدت سختی های زیادی رو در کنار من تحمل کرد مدت زمانی که تو عقد بودیم چون من کار و تحصیلم اوکی نشده بود طولانی بود اما تو تمام این مدت اصلا بهم غر نزد و حتی کمک حال و احوالم هم بود هیچ وقت بهم بی احترامی نکرد تقریبا ۳ساله که سر خونه خودمون هستیم هم درسش رو ادامه داد و هم مشغول به کار شد تا کمک خرج باشه از همه خوشی هاش زد تا به من فشار نیاد مثل کوه پشتم بود تا منم کار و سربازی و تحصیلم به سرانجام رسید تقریبا دو سالی هست که دیگه مثلا یه خورده وضعم خوب شده . همسر من طوری بود که همه خانواده دوستام و هر کسی که منو میشناخت بهم میگفت خدا خیلی دوست داشته که همچین زنی نصیبت کرده اما من در عوضش چیکار کردم. اقایون همه میدونین اعتراف کردن به اشتباه و گناه برای ما مردا خیلی سخته اصلا باور خودم نمییشه که چه کاری باهش کردم . یک سال پیش با خانمی وارد رابطه شدم که اونم متاهل بود نمیدونم خدا دوسم داره یا حس ششم زنم خیلی قویه یا هر دو بلافتصله فهمید و بهم گفت عزیرم داری راه رو اشتباه میری حتی بارها و بارها بهم ثابت کرد و من رو با طرف دید اما هیچی نگفت به ولله قسم حتی مسئولیتش رو نسبت به من کم نکرد بلکه بیشتر هم کرد خلاصه اون قدر با من حرف زد و فشار اورد و با کمک مشاور منو نجات داد. چند ماه بعد باردار شد تو ماه سوم بارداری در حالی که نیاز به مراقبت و همراهی من داشت و باید من قوت قلبش بودم دوباره باز شیطون رفت تو جلد من و دوباره باز با یک خانم بچه دار وارد رابطه شدم باز هم همسرم همون اول کار فهمید و التماسم کرد که من تو شرایطی نیستم که الان بتونم این بار فشار و استرس رو تحمل کنم تموم کن جریان رو و متاسفانه هر چی اون بیشتر التماس میکرد من بیشتر پیشروی کردم حتی به مرحله ای رسید که بین هم عکسهای سکسی خودمون رو رد و بدل کردیم و اینبار هم باز زنم دید هیچی نگفت فقط چند ساعت رفت. این جریان تا ماه ۸ بارداریش کشید یک روز با یکی از دوستام وارد صحبت شدم و بغض دلم باز شد گفتم زنم همش گیر میده گقت ببین من زن تو میشناسم حالا بگو چی شده وقتی جریان رو گفتم البته دروغ هم قاطی میکردم دوستم برگشت و گفت حالا از اول راستشو بگو دلم لرزید و شروع به حرف کردم وقتی تموم شد ددم ساکته گفتمچی شد گفت من مردم شوکه شدم زن تو چه طور تو این وضعیت این همه فشار تحمل کرده تو مریضی تو یک خیانتکار بزرگی. باید با مشاور حتما حرف بزنی. اما الان یک هفته است دیگه زنم تو سکوته میدونم شکسته میدونم داغون شده اما هیجی نمیگه و این منو نگران کرده فقط یک جمله برگشت بهم گفت گفت اون زن چراغ سبز نشون داد اون زن عکس میفرسته اون زن عزیزم و جونم و عشقم تحویلت می ده اما تو به من قول تعهد و وفاداری دادی نه اون.این حرفش مثل پتک خورد تو سرم. الان خودم خجالت میکشم و میدونم دوباره بهم اعتماد نمیکنه چیکار کنم چند روز دیگه هم بچه به دنیا میاد اما میگه هیچ حسی به بچه نداره

   • دوست عزیز ، من هم مثل زن شما یک داستان مشابه زندگی شما رو تجربه کردم
    اول اینکه من بجای زن شما میگم وجود مردانی مثل شما باعث ننگ زمین و انسانیته و دوم این که اگر هم به اجبار دوباره به شما اعتماد بکنه و زندگی بکنه ، فقط یک جسم متحرکه و روح در بدنش وجود نداره

  91. همسرم حدود چهار سال است یک خانم که از خود هفت سال بزرگ است به صیغه خود در اورده و من تازه فهمیدم یه دختر ۶ساله هم دارم حال باید چه کنم

  92. سلام
   من هم مثل شما طعم خیانت را چشیدم باوجود این که ادعا میکنه عاشقمه ولی چندین مرتبه مچش را گرفتم هر بار قسم میخوره،قول میده اما هیچ فایده ای نداره دیگه واقعا درمونده شدم تنها پناهم فقط خداوند مطمئنم اون هوای هممونو داره

   • منم همین مشکل رو دارم اگه صد بار دیگه هم قسم بخوره ولی بازم خیانت میکنه بدون دوست داشتنش الکیه همش الکیه ودروغه حتی اگه صدسال بگذره چون اون به خیانت عادت کرده

   • مهم نیس من که انقد خیانت دیدم که برام طبیعی شده یه پیشنهاد دارم برات مستقل شو هر چه قدر کمتر بهش وابسته ومتکی باشی کمتر عذاب میکشی جدی میگم

   • سلام اگه بچه نداری طلاق بگیر کسی ک ذاتش خراب باشه هیچ وقت درست نمیشه

  93. من با نظر اون عزیزی که گفتن، اگه کسی ذاتش خراب باشه،حتی اگه مثه یه فرشته باهاش زندگی کنی هم فایده نداره خیلی موافقم،، انشاالله که توی این دنیا واون دنیا حسابشون کف دستشون گذاشته بشه!! اگه بشه! نمیدونم تا کی باید منتظر باشیم که خدا حق مارو بگیره، تو مملکت ما که همه قوانین به نفع آقایان و اگه کسی بد ذات باشه خیلی راحت میتونه از این آب گل آلود ماهی بگیره، کی باید به دادمن وسه تا بچه معصوم برسه نمیدونم! (با یه پدر که چون پولدار وموقعیت اجتماعی داره فکر میکنه هر طوری که دوست داشته باشه میتونه با زنش رفتار کنه، حتی کتکش بزنه توهینش کنه چون که به خیانتاش اعتراض کرده )

  94. به نظر من کلا رن یا مرد اگه خیانت کنه هیچ عشقی نسبت به طرف مقابلش نداره پس اگه موقیت مناسب باشه جدایی بهترین راه.اخ واسه اونایی که نمی تونن جدا شن.

  95. سلام .من دوساله عقدکردم از تونامزدی فهمیدم با دخترا حرف میزنه هیچی نگفتم تاالان که زیادی کرده خودشومشروبم میخوره همش میگه این زنا هیچی نیستن الکین همش میگه منو میخواد خیلی وحاضرنیست ترکم کنه نمیدونم چیکار کنم این چند روز عین روانیا شدم فقط ۱۶سالمه به هیچ کسم نمیتونم چیزی بگم کمکم کنید دارم داغون میشیم

   • عزیزم سن و سالت خیلی کم است و متاسفانه زمانه امتحان سختی با تو می کند به عنوانزیک مشاور پیشنهاد می کنم با خانواده ات قضیه را در میان بگذار واز مشاوره انها بهره بگیر با توجه به خصوصیات نامزدت ونیز با نظر به سن پایین خودت هنوز فرصت برای یک زندگی دیگه داری البته با خانواده حتما سبک وسنگین کن و ببین ایا همسرت ارزش این را دارد به پایش بنشینی یا نه ؟

   • به نظر من از الان طلاق بگیری خیلی به نفع تو خواهد بود..شوهر من که عاشقم بود وخوب بودیم ولی خیانت خلیی بزرگی به من کرد..مطمین باش شوهر تو هم دست بردار نخواهد بود.

  96. با سلام و خسته نباشید من حدود ۱۴ سال قبل ازدواج کردم زندگی نسبتا خوبی داشتیم همسر من بنا به دلیلی مذهبی بودن خانواده اش خیلی تو خانواده تنها بوده یعنی تک دختر با کلی مشکلات تو دوران کودکی وقتی ازدواج کرد با من با یک محیط باز اشنا شد منم همه ازادی ها رو بهش دادم اونم رفت سراغ بدترین دوستای بد گه همه کاره بودن خلاصه بعد از این مدت یک دختر هم دارم ۹ سالشه و دوبار هم خانم سقط کرد و دجار افسردگی شدیدی شد تا اینکه تو ماه رمضان متوجه شدم گه کوشی خانم رمز دار شده شک کردم به رو نیاوردم و بعد از چند روز رفتم ماموریت وبرگشتم روزی گه رسیدم پسر همسایه اومد گفتش دیشب یک اقای تو خونتون بوده که راز این کار کثیف برملا شد زنی گه من مثل بت پرستش میکردم سر ۱۲ روز اینقدر با این ادم گرم گرفته بود گه وارد حریم خونمون کرده بود خانم من از نظر حنسی از اول خیلی سرد بود از این لحاط گه رابطه جنسی داشته باهاش یقین دارم نکرده ولی ضربه سختی به خودش و من زد الان حدود ۵ ماه رد شده و دوران خیلی سختی بود پشت سرگذاشتم همش میگه من نمیدونم چرا این کارها رو کردم اصلا دست خودم نبوده فقط همین رو میگه نمیدونم چرا کردم منم بخشیدمش چون کسی که افسردگی داره از نظر من دست به هرکاری میزنه گه بهتر بشه ولی این بدترین راه بوده اس ام اس هاشو تلفن هاشو همه رو دراوردم چیز خاصی نبود توش ولی خوب من داغون شدم انشالله برای کسی پیش نیاد

  97. سلام سه ماهه که فهمیدم زنم با یه مرد دیگه ارتباط داره و الان دارم داغون میشم نمیدونم چکار کنم. ولی من از یه چیز مطمنم اونم اینه که ارتباطشون فقط تلفنی بوده الان هم خیلی از کارش پشیمونه ولی من نمیتونم قبول کنم

  98. شوهرم بهم خبانت کرده اونم با چه زن بی لیاقتی به نظرم فرقی براش نمیکرده که با کی باشه فقط سکس براش مهم بوده .خیلی داغون شدم از زندگیم ،از قیافش بدم مییاد .دارم میمیرم .رفتم خونه بابام ولی فورا امد دنبالم و با التماس بردم خونه میگه دیگه درست شدم و توبه کردم نمیدونم چیکار کنم بهش فقط یه فرصت دیگه دادم تا بعد پشیمون نشم فقط یه فرصت

   • سلام
    من به زنم مث چشام اعتماد داشتم و از نظر مالی هر چی بخواست فراهم بود از وقتی نامزد کردم تمام زن و دخترا پیش چشمم سیاه شدن و جز زنم کسی رو نمیدیدم بعد ۱۸سال زندگی مشترک چند ماه پیش فهمیدم که دوساله بهم خیانت میکرد علتش رو دقیق نمیدونم وخودشم واضح نمیگه ولی دوستای ناباب رو علت اصلی میدونه من ازش چیزی نمیخواستم وهیچ بهانه ای نمیگرفتم وتو تمام کارها حتی بیشتر از خودش کمک میکردم وکوچکترین خیانتی رو بهش نکردم وحتی فکرشم نمیکردم ولی وقتی ازش خیانت دیدم اول به رفتار خودم نگاه کردم که کجا اشتباه کردم و بهش گفتم میتونی ترک کنی گفت آره و داره تلاش میکنه دور دوستای بد رو خط کشیده و بیشتر به زندگی میرسه ولی من بدجور داغون شدم همش فکر میکنم نکنه مث قبل گولم بزنه و منو دور بزنه هر چند میدونم اینکارو نمیکنه ولی اعتماد به کسی که چند سال فریبت داده سخته و صبر میخواد و توکل خدا کمکم کنه.

  99. الان ۲ سال داره از این ماجرا میگذره ولی توانایی فراموش کردنو ندارم .لطفا راهنمایی کنید….

   • سلام
    پویا جان نمیتونی فراموش کنی ولی تا جایی که من میدونم میتونی این ماجرا رو کم رنگش کنی اونم موقعی میشه که هر وقت ذهنت مشغول به زمانی بود که خانمت بهت خیانت کرده ، میتونی به وقتهایی که با خانمت خوش بودی و جاهایی رفتی که بهتون چسبیده و کلا به خاطرات خوبتون فکر کنی.اون موقع میتونی ناجرای خیانت رو خیلی کم رنگش کنی.

  100. من تو سن ۲۱ سالگی با یه خانوم شوهر دار دوست شدم.بعد از سه ماه که باهاش بودم از شوهرش جدا شد و با هم روزای خوبی داشتیم.بعد از یه مدت عذاب وجدان بدی گرفتم و زنگ زدم به شوهرشو یکاری کردم که دوباره برگشتن باهم و خودمم پامو از زندگیش کشیدم بیرون ولی خیلی دوستش داشتم هر روز کارم شده گریه نمیتونم فراموشش کنم دارم میترکم لطفا کمکم کنید…….

  101. ۴ساله ازدواج کردم….تازه فهمیدم تو این ۴سال هرثانیه بهم خیانت کرده….اصلا دوسش ندارم….من بیش از حد بهش اعتماد داشتم….دلم طلاق میخواد…برام دعا کنید….کاش بتونم طلاق بگیرم

  102. یک ساله عروسی کردم همسرم فردیه خیلی با اخلاق و صالح اصلا شکی بدل ادم نمیاد که ممکنه بخاد خیانت کنه.در گذشته دختر داییش را دوستداشته که شوهرش دادند.من دوسه روز پیش با خط دیگری همسرم راکه سرکتر بود امتحان کردم واو فورا وقتی اسم دختر داییش را شنید و فکر کرد او معشوقه سابقش هست شرو کرد به ابراز احساساتش حتی از اون رابطه جنسی درخاست کرد .من هنوز به همسرم نگفتم که من بودم و به اسم دختر داییش امتحانش کردم خیلی شکه هستم قلبم درد گرفته تمام شب را نخابیده ام.از شما خواش میکنم التماس میکنم مرا راهنمایی کنید من شرایط روحی روانیم خوب نیس وقتی از ته دل ناراحت میشم کارم به بیمارستان میکشه از هوش میرم

  103. من یکساله ک زندگی مشترکمو با همسرم شروع کردم ..همیشه مطمعن بودم ک دوسم داره از دیشب بهش شک کردم خیلی اعصابم بهم ریختست ..دیشب دیدم تو یکی از شبکه های اجتماعی با یه خانمی چت کرده مشخص بود چندوقتیه ک باهم درتماسند ولی نمیدونم رابطشون تا چه حدیه ..خیلی احساس ناامیدی میکنم. بخصوص ک دانشجو هستم ومجبورم بعضی روزا تنهاش بذارم

  104. ادامه زندگی با یه زن هرزه حماقت محضه .اونو بندازین تو سطل آشغال و ادامه زندگیتون لذت ببرین .حتی اگه یه دیقه از عمرتون مونده باشه

   • اینکه ادامه زندگی بازن هرزه حماقت بانامرد هرزه هم حماقت حماقت آخه کی گفته هرنری اسمش مرد؟

  105. امان از دست این خانما که میان زندگی ادمو خراب میکنن شوهر منم با دوست دختر قبلیش که۱۰سال از خودش بزرگتر بود رابطه داشت اما فکر نکنم رابطه جنسی باهاش داشته اما من خیلی فکرم مشغوله و خیلیم ناراحتم از این کارش

   • عزیزم بنظرت وقتی با هم هستن چیکار میکنن.؟! قرآن میخونن از کجا مطمءنی رابطه جنسی نداری؟ اینقدر ساده نباش

  106. سلام لطفت کمکم کنید واقعا موندم هرکی تجربه ای داره در اختیارم بذاره…حدود نه ماه پیش با مرد ی اشنا شدم اون ۳۰ سالشه و من ۲۵…اون متاهله و یه بچه ۳ ساله داره رابطمون کم کم زیاد شد…حدود ۱ماه پیش که همسرش متوجه رابطه ما شده بود به من زنگ زد کلی گریه زاری کرد که از شوهرش جدا شم خیلی ناراحت شدم و پشیمون از کارم چرا واقعا با یه مرد متاهل…یه مدت بیتوجهی کردم رابطمو قطع کردم خطمو عوض کردم اما بیخیال نمیشه میگه من حسی به زنم ندارم و عاشق توام نمیتونم ازت دل بکنم میخوام طلاقش بدم تا واسه همیشه باتو باشم منم دوباره ادامه دادم .از لحاظ جنسیم بهش وابسته شدم تا دوروز پیش همسرش دوباره زنگ زد و التماس کرد میگفت به دست و پات میفتم…واسش تعریف کردم همسرت ازم خواسته جداشیم کلی بد و بیراه بهش گفت و بهم گفت از وقتی تو پیشمی نمیتونم با زنم رابطه زناشویی برقرار کنم و عاشق توام و واقعا هیچ حسی بهش ندارم…موندم مستاصلم چه کنم راهنماییم کنین

   • فقط میتونم بگم امیدوارم با هر کی ازدواج کردی و یه بچه که رو دستت گذاشت،همینجوری به خاطر یه خونه خراب کن مثل خودت،ولت کنه و بره با یکی دیگه..

    • انقدر زود در مورد دیگران زود قضاوت نکنید

    • راجب هیچ کس قضاوت نکن . . چون برا خودتم اتفاق میفته

     من همیشه وقتی میشنیدم یه مردی به زنش خیانت میکنه میگفتم آخه چرا ؟ اینا مگه چی میخوان از زندگی ؟
     تا اینکه روزگار کاری به سرم آورد که الان دقیقا میتونم بفهمم چرا مردا یا زن ها خیانت میکنن.

     در مدت یک سال یه دختر خانمی که همکارم بود کم کم طوری وارد زندگیم شد که هنوز خودم نمیتونم باور کنم به همسرم که اینقدر دوسش داشتم خیانت کردم .

     اما گناهو به گردن اون دختر هم نمیندازم . . . هیچکس به زور وارد زندگی ما مردا نمیشه پس لطفا حرف بیخود نزنید که فریب خوردیم . . . قطعا اگر من خیانت کردم خودم مسئولش هستم نه اون دختری که وارد زندگیم شده چون خودم اجازه دادم وارد شه .

     متاسفانه بعضی از مرد ها جوری میگن فریب خوردیم و خیانت کردیم که انگار بهشون تجاوز کردن. نه داداش . . همش تقصیر خودمونه قبول کنین جنسمون خرابه

     خدا هم خودش مسئوله که این جنس خرابو تولید کرده . . . خودشم خوب میدونسته چی آفریده برای همین بهش اجازه ازدواج با چند زن رو داده . . . اما به زن همچین اجازه ای نداده

   • فقط کافیه خودتو بزاری جای اون زن خیلی راحت میتونی تصمیم بگیری
    به بچه اش فکرکنی و خودتو بزاری جای بچه اش می تونی بهترین تصمیم رو بگیری
    شوهر منم همچین بلایی سرم اورده یه بچه سه ساله دارم زندگی بچه ام نابود شد رفت فقط تنها چیزی که می تونم بگم اینه که به خاطر تباه کردن اینده بچه ام ازش نم یگذرم

   • تمومش کن آخرش بدبختیه ولش کن جوابش نده دیگه بیچاره میشی زنش گناه داره خودتو از دسترش گم و گور کن وگرنه همه چیزت نابود میشه بعد از یه مدت که باهات باشه دلشو میزنی ولت میکنه و میره طرف زنش اینو خواهرانه بهت میگم اگه گفته زنشو طلاق میده بدون دروغه هیچوقت طلاقش نمیده آینده و شخصیتت رو بردار و برو

   • خودش بهت گفته از وقتی تو پیشمی نمیتونم با زنم رابطه جنسی داشته باشم پس فقط کافی تو نباشی تا برگرده به سمت زنش ولش کن خودتو نابود نکن اون چیزی رو از دست نمیده هم زنش هست هم بچش نزار آه زنش نابودت کنه همه چیزتو میبازی

   • مرده رو ول کن بزار ب زندگیش بچسبه اگ از تو سرد شه ب زنش علاقمند میشه

   • واقعا نمی دونی چکار کنی ؟ پس خیلی احمق تشریف داری .چطورراضی شدی یک خانواده رو نابود کنی .هرکاری کنی خداوند سزای عملتو میذاره کف دستت دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره .به این این فکرکن که به خاطر کار کثیفی که انجام دادی و یک خانواده رو نابود کردی چند سال بعد یا با سرطان میمیری یا با یک سوختگی وحشتناک تو یه تصادف .به عدالت خدا شک نکن .از زندگیش برو بیرون وبه به اون مرد هوسران محل نده .

   • اگه یکم شرافت داشتی خودت رو مضحکه دست یه مرد متاهل نمی کردی هرچی باشه اون خانم زن رسمی و اون بچه برنده این رقابت مزخرف هستند و در آخر این تویی که مثل یه دستمال چرک و بی ارزش رها می شی . راستی یه سئوال قحط الرجاله؟ اینهمه مرد مجرد و خوشتیپ؟ چقدر هرزه اای که از یه مرد دست دوم بی وفا هم نمی گذری؟ چند سال دیگه تویی که باید به دست و پای نفر سوم بیفتی بیچاره ؟

   • خودت رو مضحکه دست یه مرد متاهل نکن. هرچی باشه اون خانم زن رسمی و اون بچه برنده این رقابت مزخرف هستند و در آخر این تویی که مثل یه دستمال چرک و بی ارزش رها می شی . راستی یه سئوال قحط الرجاله؟ اینهمه مرد مجرد و خوشتیپ؟ چقدر هرزه اای که از یه مرد دست دوم بی وفا هم نمی گذری؟ چند سال دیگه تویی که باید به دست و پای نفر سوم بیفتی بیچاره ؟

   • رابطه با یک مرد متاهل اخر وعاقبت نداره اه اون زن دامنتو میگیره از خدا بترس .ووقتی اون مرد به زنس خیانت میکنه .فردا به تو هم خیانت میکنه ومثل اب خوردن براش میمونه.ماهی رو هر وقت از اب بگیری …..که خودت میدونی هیچ وقت به یک مرد متاهل دل نبندید..

   • خواهش میکنم از این مرد دوری کنید این مرد که به زن خود خیانت میکند حتما به شما هم خیانت میکند بعد به فکر اون بچه باشید و مطمعنان دارید گناه کبیره میکنید چون باعث برهم زدن یک زندگی میشوید اون زن و بچه گناه دارد خدا ازت نگذره زنهایی مثل شما باید بمیرد

   • پست ترین دختری.خیلی اشغالی که باهاش ادامه دادی،اشغال تر و پست تری که حرفایی که میدونی زنش رو میسوزونه رو بهش خبر دادی.انقد کمبود داری چه تو شخصیتت چه تو ذاتت چه تو ظاهرت که مرد متاهل میاد سمتت و لیاقت این که عشق پاک یه تنها باشی رو نداری.همون اضافه و دهنی یکی دیگه نصیبت بشه که همینجور در حال بیشتر دهنی شدنه برات خوبه.بی لیاقت

  107. سلام.من خانومی ۲۱سالم که ۱۸ ماهه ازدواج کردم.دیشب متوجه شدم که همسرم با یکی رابطه داره.الان خیلی ناراحتم.بخاطر ابروم سر زندگیم نشستم ولی دارم دیوونه میشم تورو خدا راهنماییم کنید.

   • سلام عزیزم خوبید
    بنظر من هیچ مرد خیانت کاری رو نباید بخشید باید مثل یک آشغال از زندگیت پرتش کنی بیرون اون دیگه به هرزگی عادت کرده برای خودت ارزش قائل باش تو لیاقت بیشتر از ایناست. موفق باشی محکم باش و پرتش کن از زندگیت بیرون

  108. من به قصد ازدواج با یکی بودم که بعد از یک سال و نیم بهم خیانت کرد خیلی ادعا میکرد دوستم داره همه کاری هم برام میکرد اصلا فکرش رو هم نمیکردم خانوادش کاملا منو میشناسن و دوستم دارن بعد این قضیه خودش و خانوادش خیلی باهام صحبت کردن حتی پیش مشاور هم رفتیم همه میگن ببخش ولی……
   واقعا نمیدونم حالا که من هنوز ازدواج نکردم چرا باید ببخشم؟

   • سلام عزیزم خوبید
    بنظر من هیچ مرد خیانت کاری رو نباید بخشید باید مثل یک آشغال از زندگیت پرتش کنی بیرون اون دیگه به هرزگی عادت کرده برای خودت ارزش قائل باش تو لیاقت بیشتر از ایناست. موفق باشی محکم باش و پرتش کن از زندگیت بیرون

  109. حاتم از شوهرم بهم میخوزه من همش ۱۵ سالمه باید صبح تا شب همش گریه کنم اون همش تو اینترنت دنبال زنای خارجیه و عکسا و فیلماشونو میبینه دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه به خاطر مادرم نبود تا حالا طلاق گرفته بودم دیگه دوستش هم ندارم نمیدونم چی کار کنم

   • سلام عزیزم خوبی؟ آخه یکی نیست به مادرت بگه دختر ۱۵ساله را چرا شوهرش میدی مگه تو دوران جاهلیت داری زندگی میکنی ازمن میشنوی این زندگی نکبت باررارهاکن برو ور دل مادر روشنفکرت تا بفهمه چه اشتباه بزرگی رامرتکب شده آخه کدوم مادری با زندگی بچه اش بازی میکنه

  110. سلام.من حدود دوماه فامیل یکی از فامیلای دورمون دوست بودم بعد ی مدت بهم گفتدوستم ی دختر خوبم نجیب میخواد منم شماره ی یکی از دوستامو بهش دادم اونروز به دلیلی من ازش جدا شدم بعد دیدم که خودش رفته سر قرار.بعد ک فهمیدیم منو دوستم به روش زدیم اونم قبول نکرد وگفت جای دوستش اومده بوده الان قبول نمیکنه خیانت کرده خواهش می کنم کمکم کنید

  111. این سومین باره که دارم میبینم با یه دختر حرف میزنه…شکستم.خیلیربدشکستم

  112. من و و همسرم دو ماه نشده که با هم ازدواج کردیم یعنی دقیق بگم ۵۰ روز بود که سر خونه زندگی مون رفته بودیم و مدت ۲۰ ماه هم با هم نامزد بودیم یعنی دوران عقدمون ۲۰ ماه بود -من از خانواده مذهبی و بسیار مقید به روابط پسر و دختر و اهل نماز و روزه و حجاب اهل صداقت و ایمان -خانواده همسرمم که پسر عمومه هم خونواده خوبی بودن تقریبا مثل خودمون یه کم از ما راحت تر می گرفتند. قبلا یعنی ۵ سال پیش همسرم ابراز علاقه کرد و عشق پاکی بین ما بود فقط هر از چند گاهی اسمس می داد و ابراز علاقه می کرد ومنم همین طور بهش علاقه مند شدم تا اینکه ۲ سال پیش اومد خواستگاری وما با هم عقد کردیم به دلیل نبودن خونه و مشکلات مالی ما با هم نمی تونستیم بریم سر خونه زندگی مون تا اینکه چند ماه پیش یعنی دقیقا ۵ ماه پیش خانومی به گوشیم اسمس می داد که تمام مشخصات منا داشت و همش میگفت می خوام چیزی بهت بگم با همسرم در میون گذاشتم و اظهار بی اطلاعی کرد و تو این مدت همسرم رفتارش با من خوب نبود اون خانوم گفت با همسرم دوست هستن و من این مساله را بهشون گفتم و همسرم گفت این دروغه و بعد از مشخص شدن ماجرا همسرم گفتن دوستی گذشته بوده و تموم شده رفته ولی باز اون دختر به من پیام میدادن و اطلاعات روز از رندگی مون می دادن که این منا وادار کرد باهاش بیرون قرار حضوری بزارم ببینم چی میگه و اون خانوم کلی از همسر من اسمس عاشقانه داشت و چندین عکس با هم داشتن که به تازگی بیرون رفته بودن و حتی با همسرم پیش من تلفنی تماس گرفت و کلی به هم ابراز علاقه کردند و من این ماجرا را به خانواده همسرم و خانواده خودم گفتم و تصمیم گرفتم از همسرم جدا شدم مدت ۱۰ روز سر همین مساله جنگ وناراحتی بود و همسرم گفتن این دوستی گذشته بوده و همیشه این خانوم تهدید می کردند که به شما میگن ومنا مجبور می کردند که باهاش بیرون برم و عکسا رم گفتن برای آخرین بار بریم بندازیم و کلی دروغ سر هم کردند و خانواده منم باور کردند و خلاصه ازین موضوع گذشت کردیم همسرما بخشیدم و اونم قسم به قرآن خورد که وفادار باشه بعدش مشهد رفتیم و کلی با هم خوب شدیم و مراسم عروسی را برگزار کردیم و مدت ۵۰ روز بود که با هم زندگی خوبی داشتیم همسرم ساعت ۳ شب خونه می اومد بهخاطر کارش ولی با این حال با هم راه می اومدیم تا اینکه ۱۰ روز آخر زندگی مون همسرم با من قهر کرد و تو خونه نه با من حرف می زد ونه اصلا توجهی به من می کرد حتی نمی اومد سر جاش بخوابه بعداین ده روز که من ازین موضوع خیلی ناراحت بودم متوجه شدم گوشی همسرم زنگ می خوره و با ج دادن متوجه شدم باز اون خانوم هستش که با دادن مشخصات خونه ما حتی به خونمون اومده بود و اسمس های بین من و همسرما می دونست و حتی زنگ زدن من به همسرمم ومکالمه ی بین من و همسرمم که ساعت ۱/۵ شب بود می دونست به خاطر این موضوع قهر کردم و الان ۱۲ روز هستش که خونه پدرمم – با اون خانوم حضوری صحبت کردم و گفت که مجدد همسرت سراغ من اومده و خودش منا خونتون آورده و با هم رابطه داشتیمم و حتی دوران دوستی مونم که مدت ۵ سال بوده با هم رابطه داشتیم و همسرت نتونسته منا فراموش کنه مجدد با هم دوست شدیم -همسرم برای هر کدوم ازین داستانا باز کلی بهانه میاره و اصلا قبول نمیکنه و میگه این توطئه ی این خانوم که می خواد ما را از هم جدا کنه در صورتی که اون خانوم دلایل قانع کننده ای داشت ؟ من چکار کنم خواهش و التماس دارم کمکم کنید در اسرع وقت کمکم کنید

   • سلام عزیزم آیا مادرت میدونه تو داری عذاب میکشی آخه کی دختر ۱۵ساله را شوهر میده که مادر تو اشتباه بزرگی رامرتکب شده حالا هم اون زندگی را ول کن برو ور دل مادرت ازاین شوهر های اشغال زیاد داریم تو این مملکت هیچ غصه نخور برای بار دوم اگر خواستی ازدواج کنی حواستو جمع کن سنی هم نداری برو جوانیتو هدر نده موفق باشی

   • اگه فکر می کنی مطلقه بودن و تنها بودن برات خیلی سخته باهاش ادامه بده ولی به این امید نباش که روزی دست از کاراش برداره چون هرزگی و بی بند و باری مثل اعتیاده طرف تا آخر عمر نمی تونه مثل یه آدم معمولی زندگی کنه

   • حماقت نکن بهترین ضربه برای کسی که لیاقت تو رو نداره اینه ک با اون زن تنهاش بذاری اونم برا همیشه

  113. سلام دوستان
   چهارساله عقدیم و خیلی زیاد همسرم رادوست دارم…متاسفانه اون توقع رابطه جنسی کامل داشت اما من بخاطر شرایط افتضاحی که توش بودیم میگفتم بمونه برای عروسی..
   متاسفانه ۶ ماه پیش با راهنمایی یکی از دشمنام تو فامیل یه خانم صیغه کرده البته فکر میکنم فقط یه شب…
   من الان فهمیدم…
   دارم دیوونه میشم…
   چکار کنم؟؟؟

   • عزیزم این مرد که تو دوران عقد ( که تازه دوران خوش خوشان دو نفره ) رفته زن صیغه کرده ، پس فردا که زنش بشی و بین تون دعوا پیش بیاد که یه مسئله نرمال زندگی دو نفره ، میره یکی رو عقد میکنه سرت هوو هم میاره …. تا پای بچه ای در کار نیست ولش کن ، ازش دل بکن ، اون اصلا تو رو دوست نداره , قلبت رو به روی کسی باز کن که لایقش باشه . عزیز دلم هر نری که مرد نیست .

   • عزیزم چهار سال طول کشید تا این آقا شخصیتش رو بشه خداروشکر کن که عقدی سریع جدا شو ازش این مرد زندگی نیست اگر دوستت داشت نه یک شب حتی یک ثانیه هم کسی رو جای تو نمیگذاشت

   • بحث دوست داشتن اینکه ایشون اینقدر هرزه وگستاخانه برای یک شب سیغه کرده هیچ اعتباری به نر بودنش نیست

  114. به نظر من اینا همش حرفه، مردی که به زنش خیانت میکنه ذاتا اینکارس، حتی اگر زنش از هر لحاظ فرشته هم باشه بازم اون کار خودشو میکنه

  115. سلام. من همسرم را خیلی دوست داشتم ولی اون چند بار بهم خیانت کرده و به خاطر دختر و پسرم تا حالا طلاقش ندادم. خیلی داغونم ازش حالم بهم میخوره مثل یه خوک میادجلو چشام. نمیخوام بچه هام بشن بچه های طلاق. هرچی هم باهاش حرف میزنم میگه یه دوستی معمولی بوده چرا خودتو ناراحت میکنی . حقیقتش تصمیم گرفته ام منم بهش خیانت کنم تا داغشو بزارم رو دلش تا بفهمه خیانت بعنی چی. ولی هرکار میکنم واسه حفظ آبروی خودم وخانواده ام و بچه هام نمیتونم این کارو بکنم . به نظر شما چکار کنم .

   • بابا دمت گرم خیلی مرد بودی خیانت مرد و زن نداره خیانت خیانته بنظر من وجود همچنین مادری برای دخترت از سیانور هم بدتره پس فردا دخترت رو هم باخودش می بره ازش جداشو بخاطر بچت و تربیتش

  116. شوهر من چند وقتی که میرفتم شهره خودمون با یه خانوم بد کاره تماس برقرار کرده نمیدونم تا چه حد پیش رفته الان نمیدونم چی کار کنم کمکم کنین

   • عزیزم چطور نمیدونی تا چه حد پیش رفتن ؟ معلومه دیگه تا آخرش پیش رفتن ، خودت داری میگی بدکاره ، خوب اون کارش همینه دیگه که مردای اینجور ی refresh کنه ، خودتو گول نزن . تصمیم بگیر یه عمر میخوای با یه خیانتکار بسازی و بسوزی ؟ لیاقتت اینه ؟ یا میخوای به خودت و موجودیتت احترام بزاری ؟

   • اشتباه شما همینجاست البته تقریبا همه خانوما این اشتباه رو میکنن بعد از ازدواج به هیچ عنوان تنها و بدون همسرتون جایی نرید خصوصا فواصل دور حالام دیگه عزیزم مزه رفته زیر دندون شوهرتون دیگه از سرش نمیتونی بندازی دیگه هم تنهاش نزار مدام کنارش باش. آخه به همه که نمیشه گفت جداشید. عزیزم خودکرده را تدبیر نیست

  117. هر چی خوندبم زنها بودن که مورد خبانت قرار گرفتن..ولی من مردام…تا حالا بیشتر از سه بار بهم خیانت کرده که فهمیدم..اون هم واسه ساکت کردن من از خودکشی و مردن می گه..ولی نمی دونه منی که دارم نفس می کشم خبلی وقته مردم…..من همش ۶ماهه عروسی کردم..خبلی هم دوستش داشتم..ولی حالا ترس و شک و تردید جای عشق رو گرفته…به نظر شما چکار کنم

   • طاق بهتره البتهاگه بچه نداری

   • احمد عزیز با قاطعیت تمام بهتون میگم که تمومش کنید و برای شخصیت خودتون احترام قائل بشید. این خانوم برای شما و فرزندان آیندتون خطرناکه تا پای بچه وسط نیمده جداشو اصلنم نترس خودکشی نمیکنه فقط دندونای تو رو شمرده
    خداقوت

   • سلام احمد عزیز جدایی تنها راهته مطمءن باش که خودکشی نمیکنه فقط دندونای تو رو شمرده
    خداقوت

   • همسر شما از لحاظ شخصیتی بیمار هستند به روانشناس مراجعه کنید

  118. سلام دوستان. ۳ سال با دختری ک هم فامیل دورمون هم همسایه رابطه دارم اینم بگم اولین بار اون اومد تو زندگیمو گفت چند سال میخامت و خیلی چیزای دیگه بعد مدتی دیدم واقعا عاشق و منم واقعا عاشقش شدم هیچ خطایی نکردم هیچ وقت خانواده هامونم میدونن قرار بعد درسم بریم جلو ینی کلا همه میدونن چ عشقی داریم من الان ۲۵ سالم و اون ۲۰ سال. ۴ ماه پیش بعد اینکه من تنها ده روز رفتم سرکار با ی پسری ارتباط برقرار میکنه و ب گفته خودش همش قهر بودن و دعوا داشتن همیشم ب طرف گفته ک عاشق من اینو اون طرفم بهم گفت و فقط ۳ بار اونم ب مدت ی ربع باهم بودن تو ماشین همراه با یکی از دوستاش فقط میگه دس دادن بهم ن بهم و ن چیز دیگه کلی قسم خورد برام ک همین و بس و فقط اشتباه کرد بچگی کرد من الان تصمیم دارم ببخشمش شما چی میگین خاهش میکنم کمک کنین واقعا حالم بد باید چیکار کنم ببخشمش گذشت کنم؟؟؟

   • اگر واقعا عاشقت بود این کار رونمیکرد بیشتر فکر کن

   • سلام دوست من
    ب نظر من باهاش ازدواج نکن و حتما ترکش کن.چون بعدا خودت تحت هیچ شرایطی باهاش راحت نیستی وهمیشه اون رابطه بقول خودت خیلی جزیی که در اوج علاقه به هم داشته است مثل خوره تو ذهنته .

   • برادر عزیز من ، اینکه میگه عاشقته همش دروغ محضه ، این واقعیت تلخ رو قبول کن و زندگی خودت رو نجات بده . متن های دیگه رو بخون . میخوای مثل اونا بشی ؟ با داشتن بچه بفهمی که خیانتکاره ؛ بعدش یه عمر زندگی جهنمی داشته باشی ؟ عشق و این برنامه ها همش کشکه ، عاقل باش ، با عقل تصمیم بگیر ، کسی رو پیدا کن که لایق صداقتت باشه و لایق اینکه مادر بچه هات باشه … مادر موجود مقدسیه هر کسی لایق مادر شده نیست . دعا میکنم خدا کمکت کنه .

   • سلام برادر ممن………
    اگه فک میکنی تو زندگی هم بهش شکاک میشی و شکاک میمونی بهتره همین الان رابطه ات رو باهاش تموم و قطع کنی……
    بحث یک رور و دو روز نیست. بحث یک عمر زندگی یه

   • کسی که ادعا میکنه عاشقته حتی یه لحظه هم نمی تونه به کسی دیگه فکر کنه و همه زندگیش مال همون یه نفرمیشه نه مال چن نفر. این معشوقه واست یار وفادار و زن زندگی نمیشه.درسته بخشش خوبه ولی تو این مورد اصلا پیشنهاد خوبی نیست چون پای زندگی آدم درمیونه.سختی فراموش کردن همچین آدمایی قبل از ازدواج اگه زیاد باشه اما آسونتر از زمانیه که باهاش ازدواج کنی وبا خاطرات تلخ وشیرینش بخوای از یاد ببریش

   • البته بخشش کار خوبیه شما قبل از اینکه ببخشید به درون خودتون مراجعه کنید و ببینید که آیا بعد از بخشش این موضوع رو میتونید فراموش کنید یا اینکه قراره مثل خوره بیفته بجونتون و با شک و تردید زندگی کنید؟ و در ضمن اگر واقعا ایشون شمارو دوست داشتن به کس دیگه ای نگاه می کردن؟!!! چه برسه به اینکه فقط یکی دوبار دست بدن
    عجب

   • اگه ببخشیش میفهمه جا داره ببخشیش چون تو عاشقی ولی اون ادعا

  119. من با مردب زندگی میکنم که چند بار خیانت کرده واصلا بهش اعتماد ندارم حتی نمیتونم کنارش لذت ببرم خیلی دوست داشتمش اما خراب کرد اخرین بار به خواهرم پیشنهاد داده دارم داغون میشم اما ۱ پسر دارم که به خاطر اون دارم باهاش زندگی میکنم خونه مامانم نمیزاره برم خونه خاهرم نمیزاره برم میگه فقط خانواده من دارم دیوانه میشم کمکم کنید

   • سلام فقط اینو میتونم بگم که زندگی با آدمهای خیانتکار خیلی سخته مطمئن باش بعدا پسرت واسه این فداکاریت ازت تشکر نمیکنه . بیشتر فکر کن

   • سلام عزیزم
    البته بچه پسر و دختر نداره و هر دو عزیزن ولی در ۹۹ درصد موارد پسرا به پدرشون میرن بنظر من بخاطر بچه باهاش نمون خصوصا که پای خواهرت رو آورده وسط
    متاسفم

  120. من با مردب زندگی میکنم که چند بار خیانت کرده واصلا بهش اعتماد ندارم حتی نمیتونم کنارش لذت ببرم خیلی دوست داشتمش اما خراب کرد اخرین بار به خواهرم پیشنهاد داده دارم داغون میشم اما ۱ پسر دارم که به خاطر اون دارم باهاش زندگی میکنم خونه مامانم نمیزاره برم خونه خاهرم نمیزاره برم میگه فقط خانواده من دارم دیوانه میشم کمکم کنید

  121. شوهرم با زنی ارتباط پنهانی ذاره ومیخواد از من جدا شه واسه همین انواع تهمتها رو به من میزنه(دزدی و….) به نظر شما چکار کنم

   • سلام مطمئنید که شما هم به همسرتان تهمت نمیزنید؟؟؟

   • خوشبحالت که میخواد ازت جدا شه ، خودتو نجات بده و یه زندگی جدید رو شروع کن ، بزار هر چی میخواد بگه ، روزگار داره واسش عزیزم ، کسی که به دیگری تهمت بزنه ، نخواهد مرد تا وقتی به همان تهمت گرفتار بشه ( فکر میکنم این حدیث از امام صادق علیه السلام ) باشه .

   • به نظر منم اجازه بده ازت جدا شه..اینجوری خودت و از یه زندگی جهنمی نجات میدی..

   • سلام عزیزم
    البته بچه پسر و دختر نداره و هر دو عزیزن ولی در ۹۹ درصد موارد پسرا به پدرشون میرن بنظر من بخاطر بچه باهاش نمون خصوصا که پای خواهرت رو آورده وسط
    متاسفم

  122. سلام ۲۰ساله ازدواج کردم۸سال قبلشهم باهم دوست بودیم بعداز ازدواج چندبار چی میگم خیلی بیشتر از چندبار به من خیانت کرده دفعه اول سخت بود دفعه دوم راحت تر اما حالا دیگه مهم نیست فکر میکنم مرده چون موقعیتش را ندارم مجبورم توی خونش بمونم پیش بچه هام ولی وقتی نگاه میکنم انتخاب اشتباه وگوش نکردن به حرف بزرگترها من و به اینجا رسونده که فقط امید خوشبخت شدن بچه هام تنها امید زندگیم شده درضمن خوندن پستهای شما خیلی به من کمک کرد چون تاحالا فکر میکردم من تنها زنی هستم که این مشکل رادارها خیلی وقته که نه اجازه رابطه را به واداده یاحتی غذا براش کشیدم تو بشقاب

  123. من با نامزدم ۳ساله هستیم چند باری خیانت کرده ب روش نیاوردم بخشیدمش اونم شرمنده شد درست شد تا الان ی چند وقتیه فکر خارج افتاده تو ذهنش اون دختره ام داداشش اونجاست باهم رابطه دارن نمیدونم چیکار کنم من تمام داروندارمم دادم بهش نمیتونمم ازش جدا شم خیلی خیلی برام سخته چون جز اون کسی و ندارم چیکارکنم نمیتونم جداشم از ی طرفم ابروم میره اگه واقعا بره من نمیتونم زنده بمونم

  124. منم بهم خیانت شده

  125. ا سلام اگه واقعا به زندگیتون علاقه داشتید و دارید باید از ضد اخلاق ( ماهواره و شبکه های اجتماعی و خلوت های بیجا با همکاران جنس مخالف در محل کار و خیابان و میهمانی های انچنانی و…) به اخلاقیات رو بیارید از روی تجربه و اعتقاد دینی میگم تا همین الانش هم حد اقل ۵ تا پرونده تو دستمه بابت همین موضوع موفق باشید

  126. من عاشق زنم بودم.حتی عاشق لباسهایش، حتی عاشق گلدونی که خریده بود، حتی عاشقش وقتی گاهی دعوایمان میشد…
   ۲ سال پیش برای پیگیری یک مساله حقوقی سخت و واقعا طاقتفرسا مربوط به خانواده اش به همراه دختر ۵ ساله مان چند ماه خونه مادرش در شهرستان رفت و ما ماهی یکبار همدیگر رو می دیدیم، و من هر شب نیمساعت تلفنی دلداریش میدادم که بالاخره مشکلات حل میشه و ما باز زندگی شیرینیمونو در کنار هم ادامه میدیم؛
   اما او به این دلیل که نیازهای عاطفیش جبران نمیشده و در پیگیری موضوع دادگاه خانواده اش فشار شدید روانی داشته و ضمنا چون بعضی از دوستانش میگفته اند امکان ندارد شوهرت اینهمه مدت به تو وفادار مانده باشد؛ با حس توهم انتقام و ارضای نیاز عاطفی با مرد ناشناسی وارد یک رابطه دیداری شده و با هم قرار میذاشته ن و بیرون میرفتن و حرف میزدن.
   اینو یکسال بعد( ۴ روز پیش ) از دختر کوچکم فهمیدم.
   وتمام اینها در حالی اتفاق می افتاده که من هزار کیلومتر اونطرفتر هر شب لباسهاشو بو میکشیدم و با عشق گلدون کوچیکشو آبیاری میکردم که خشک نشه..
   الان با گریه و زاری به مرگ مادرش و مرگ دخترمون قسم میخوره که ارتباطشون فقط در حد حرف زدن بوده و فقط موقع قرار با هم دست می داده ن وبیشتر از ۱۵ بار همدیگر رو ندیده ن و بعد پشیمون شده و حتی میخاسته به من ماجرا رو بگه اما ترسیده که نتونم تحمل کنم.
   الان سه روزه که دایم گریه میکنم و عذاب میکشم؛ اینکه دست مرد غریبه ای رو لمس کرده و به او هر چند کوتاه، دل بسته و قلبش که به من تعلق داشته برای دیدار با او تپیده است!

   خانمم ۲۶ سالشه، مقداری خود شیفته، پرخاشگر و شدیدا عاطفی و همیشه رفتارش و باورم بر این بوده که خیلی زیاد دوستم داره و ۷ سال از ازدواجمون میگذره؛ اما حالا به همه چیز شک دارم و دوست دارم زودتر بمیرم و خلاص شم.
   از شما دوستان میخام که به دور از شوخیهای اینترنتی راهنماییم کنید.آیا ببخشمش؟ آیا قسم هاشو در مورد میزان ارتباطش باور کنم؟ (یا هر راهنمایی دیگری)

   • سلام منم باورم نمیشه که شما به زنتون خیانت نکردید شاید به دلیل اینه که نمیشناسمت اما زنت خیلی اشتباه کرده اما بخاطر عشقی که بهش داری ببخش منم همینطورم با یه شوهری مثل زنت دارم با این تفاوت که هرچقدر چشم پوشی میکنم بدتر میکنه

   • شما باید با خودت کنار بیایی اول والا نمیشه بعد اگه کنار اومدی با یک برنامه مدون با اشتباهات بسیار کم میتونی دوباره بسازی چون شما کمترین شانسی که داری اینه که عاشق واقعیش بودی پس میتونی ببخشیدش واگه این کار رو کردی دیگه لا تجسسوا نباید یاد جزئیات دیدارش یا غریبه بیافتی موفق باشی

   • به نظر من ببخشش….

   • سلام به نظر من اگه بار اولشه ببخشش ولی نه فوری بعد از چند ماه.اما اگه دیدی دوباره داره تکرار میکنه از زندگیت بندازش بیرون.

  127. سلام بچه ها بازشما میدونید که خیانت به من میگه فقط مزاحمت تلفنی وانتقام از گذشته واقعا دیگه این یکی نوبره

  128. من و شوهرم عاشق هم بودیمو باهم ازدواج کردیم.همسرم دوس دخترای زیادی داشت ولی همه چیزو کنار گذاشت از ازدواجمون که گذشت.هرچندگاهی ازطریق راه های ارتباط مثل لاین وغیره با دخترایی ارتباط داره که هربارشو متوجه شدم وبه روش اوردم.هربارمعذرت خواهی کرد.گفت خیانت نکرده فقط شیطونی کردم ولی هربار قلب من میشکنه.نمیدونم چرا اینکارومیکنه خیلی دوسم داره .ولی..

   • برای من هم وضع همینه من باهاش دوس نبودم و سنتی ازدواج کردیم و بعد از یک ماه از ازدواج فهمیدم بر خداتو شکر. کن که فقط لاینه و بعد گردن میگیره.اما بهترین متر اینه مه اهمیت ندی میدونم خیلی سخته اما تین روش هم امتحان کن سعی کن روش به روت باز نشه که برگرده بگه کاره خوبی میکنم.انرژی مثبت به خودت بده

   • من درکت میکنم. منم این مشغل رو دارم،

  129. سلام من ۴ ساله که نامزدم اون خیلی دوستم داره ولی تمام نشانه های یه مرد خیانتکارو داره به خودش خییییییییییلی میرسه بعضی وقتا گوشیش خاموش یا انتن نداره حس تنوع طلبی زیادی داره تو جمع حواسش به همه دخترا هست جز من فکر میکنم راهی واسه برگشتن ندارم چون خانوادم و به زور راضی کردم و تو فامیل اسممون پیچیده دوستش دارم ولی حس ترس خیلی زیادی دارم

   • تا دیر نشده و یدبخت نشدی ازش دور شو چون آدم خیانتکار بازهم بهت خیانت میکند

   • عزیزم اگه بهش شک داری ولش کن بهتر از اینه که بعد ازدواج بهت خیانت کنه شوهر منم همونطوره ولی انتخاب خودم بوده، چشمم کور دندم نرم دارم میکشم ازوقتی شک به جونم افتاده آرامشم از دست رفته

  130. واقعا واسه یه سری از خانوم ها متاسفم که خودشون شوهر دارن ولی برای همسر ادم دوست دختر پیدا میکنن بدون اینکه حتی من و یکبار دیده باشه امیدوارم خدا بیننده این ادما باشه فقط

  131. من که شاغلم چی هم سرم کارش ازاده می تونه هر وقت دلش بخواد بیا د خونه امروز به حالت مشکوک دیدمش ولی بهش گفتم هم تهدید می کنه که هر کاری دلت میخواد بکن وهم راحت میگه برو طلاق بگیر برا زندگیم خیلی زحمت کشیدم با بچه هام چه کنم ماندم خدا ادمهای بدو رسواکنه

  132. با آقایی یک سال و نیم هستم در حد نامزد خانواده ها در جریان برای تعطیلات عید به مسافرت خارج از ایران رفت از زمانی که برگشت با یه آدم دیگه روبرو شدم بارها شک کردم دعوا و جر و بحث راه انداخت تا اینکه به مدت ١٠ قهر کردیم کسی که طاقت یک ساعت قهر با من رو نداشت امروز ٣ روز هستش که آشتی کردیم اما به صورت اتفاقی در یکی از صفحات اجتماعی دوستانشون ایشون رو با یه خانومی که در آغوش گرفته دیدم باور کنید تمام وجودم داره میلرزه من از هر لحاظی که مقایسه شم به این اقا سر بودم و خیلی پشیمون هستم که هیچ وقت حتی لبخند به مردی نزدم در صورتی که من واقعا از زیبایی و اندام و خانواده و وفا یک خانوم هیچی کم ندارم

   • واقعا روزگار کثیفیه.من جونمو ،جوونیمو،تمام انرژیمو واسه زنی مصرف کردم که دقیقا سه ماه بعد تولد پسرم شروع به خیانت کرده،ادم کینه ای هم نیستم،اونقدم منطقی ام که کار کثیفشو مثل خودش با خیانت جواب ندم،اما واقعا دارم اذیت میشم،واقعا سردرگمم،نمیخوام تصمیمی اشتباه که اینده پسرمو نابود کنه بگیرم،از یه طرف اون علاقه ای که تو من واسه همسرم موج میزد از بین رفته،من به عنوان یه مرد هیچ وقت تو زندگیم هیچ رابطه ای جز همسرم تجربه نکردم ،لطفا اونایی که مشکل منو دارن،چه خانوم چه اقا با من حرف بزنن .فوق العاده تو عذابم

    • منم دقیقا حال واحوال تو رو دارم ولی با یک دختر ۹ ساله گه از جونم بیشتر دوستش دارم چیکار کنم بعد فهمیدن اون ماجرا و دعواها همش دخترم میومد میگفت بابا تمومش کن ببخش خیلی این چند ماه اذیت شد م حدود ۴ ماه فقط عذاب کشیدم بلاخره کمی با خودم کنار اومدم زنه من قبول کردم دچار یک اشتباه شده از نظر سکسی مطمن هستم گه چند شب با یک مرد هم باشه اهل این خیانت نیست نمیدونم ولی هرچی هست باید بگذری بهش بها بدی مثل من تا دوباره خودشو نشون بده

    • شوهر منم دو ماه بعد از دنیا اومدن پسرم بهم خیانت کرد بخشیدمش ولی الان که پسرم سه سالشه سه بار دیگه خیانت کرد،بخشیدن یه خیانتکار فقط فرصت خیانت بیشتر و بهش میده و عمر ماها تلف میشه

   • طلاق بگیر بدبخت می شی مثل من با دو تا بچه می سوزی

  133. من پنج.سال ازدواج کردم.قبلا هم.با شوهرم دوستى خیلى خیلى رویایی داشتم.دوسال پیش بهم خیانت کرد.کلى پیگیرى کردم تا بهش ثابت کردم داره خیانت میکنه.جلچ خودم رابطشو با دختره بهم زد کلى هم بد و بیراه بهش گفت.الان دوباره حس میکنم رفتارش مث اون موقع ها شده.شوهرم یک سال از من کوچکتره.منم بیست و هشت سالمه.از شونزده سالگى باهم.دوست بودیم.ب نظرتون.چیکار کنم.خیلى غصه دارم.دوساله کارم شده گریه

   • منم از ۱۶سالگی باهاش دوست بودم بعد از ازدواج ۲بار بهم خیانت کرده الانم داره میکنه با یه بچه چه غلطی بکنم

  134. سلام من عاشق همسرم هستم ولی اون میخواد خودش تنهایی جایی بره همیشه نه بعضی وقتها حدودا یه دوساعتی حالا باید منم شک کنم یا برای یه مرد ضروری هست

  135. سلام من حدود یک ساله ک ازدواج کردم.یک روز اتفاقی گوشی همسرم رو چک کردم برای اولین بار و متوجه شدم ک در برنامه بی تالک ب چند تادختر پیشنهاد دوستی داده و یکی از اونا هم قبول کرده بود و شوهرم براش نوشتهبود گلم هرموقع بیدار شدی بگو و اون دختر جواب نداده بود.دارم از ناراحتی میمیرم از همه ادما بدم میاد.چیکار کنم ب شوهرم بگم یا نه؟؟من واسش هیچوقت کم نذاشتم و عاشق شوهرو زندگیمم

   • زن بدبخته.منم چندبار پیامای شوهزمو دیدم به دیگری جان میگه و قربون صدقش میره.ممنم خستم.هم داغونم

  136. من دوبار مچ همسرم رو گرفتم ک بادخترا دوست شده ولی تادر حد زنگ و اس ام اس بودمیفهمیدم و بهش میگفتم اول ب اسم پسرمعرفیشون میکرد ولی بهش گیر میدادم همه چیو میگفت وانکار نمیکرد الانم دارم باهاش زندگی میکنم اخلاقشم جالب نیست اصلا همه چیز زندگیشم مدیون من سنمم خیلی کمه ۱۸ سالمه آبان هم میشه سومین سالگرد عروسیمون بنظر شما من چیکارکنم

   • شوهرمنم بدتر از شوهرشماست با دوست دختراش رابطه نزدیکی داره تا اعتراض میکنم میگه مهم اینه که من عاشق توام

   • مردا همشون مثل همن
    ما زندگی خیلی خوبی داشتیم همیشه باهم بودیم
    نه اون چیزی واسه من کم گذاشت،نه من واسه اون
    فکر میکردم عاشق همیم
    ک بعد از ۵ سال زندگی فهمیدم ک بعد از برگشتن از محل کارش زنی رو سوار ماشین کرده و شمارشو گرفته و شب بهش اس داد ک فلانی فردا صبح فلان جا میبینمت
    گوشیشو اون شب ازش گرفتم
    اما اون اس هیچ وقت بهش نرسید
    چون خط زنه خاموش بود
    دیواانه شدم
    بعد از کلی دعوا رفتم پیش مشاور
    بهم گفت خونسرد باش
    اروم باش تا ببین چی پیش میاد
    الان ۴ ماه از اون قضیه میگذره
    اما هیچ وقت این قضیه رو فراموش نکردم
    تا اینکه چند روز پیش تو لاین با دختره چت کردم
    اصلا شوهر منو یادشم نبود
    گفت من سوار ماشین خیلیا میشم
    شوهر تو سگ کیه
    بعد ار اینکه عکسشو فرستادم گفت اه اه این یه ادم لاشیه ک به زور شمارمو ازم گرفت
    منم شماره خط خاموشم رو بهش دادم
    من توقعی جز این حرف نداشتم
    اون یه زن خیابونیه
    ولی از شوهرم اصلا توقع همچین چیزی رو نداشتم
    هیچ وقت به مردا اعتماد نکنید
    هیچ وقت

  137. دوماهی میشه که متوجه شدم همسرم با خانمی رابطه تلفنی داره .وقتی بهش گفتم اول انکار کرد ولی با دلایل من اقرار کرد که دوسش داره و می خواد باهاش رابطه جنسی داشته باشه از من خواست صبر کنم تا این کار رو انجام بده و گفت بعد از این ولش میکنه منم بهش گفتم بهای این کارت جدا شدن منه . من خیلی داغونم .هیچ کاری از دستم بر نمیاد . با برادرم در این مورد صحبت کردم اونم باهاش حرف زد ولی فایده ای نداشت می گه دختره منو ول نمی کنه در صورتی که بیشتره تماسها از جانب همسرمه. دو روز پیش شماره دختره رو از توی گوشیش پاک کردم اونم عصبانی شد و ازم خواست شماره رو دوباره توی گوشیش سیو کنم اما من نکردم به خاطر همین با من قهر کرد .روز و شب به این فک می کنم که چرا این طوری شد من که فکر می کردم خوشبخت ترین زن هستم حالا چرا؟؟؟ باور کنید من براش کم نذاشتم

  138. متاسفانه خیانت در بین زنان متاهل خیلی زیاد شده با اینکه شوهرشون مردها زحمت کش و خوبی هستند و زنها هم شوهرها رو دوست دارند اما فقط دلشون سرگرمی میخواهند من به اسم یک دختر تو گروه وانس آپ ی با سی تا زن عضو بودم خدایا چ چیزهای که نمیگفتند خجالت اور بود .

  139. سلام خانمهای عزیز، من خانمی هستم که پنج ساله ازدواج کردم خودم قبل از ازدواج در دوران دوستیم با همسر فعلیم، بارها به او خیانت کردم و او هیچوقت متوجه نشد یا اگه شد حرمت گرفت و به روی خودش نیاورد، الان که ازدواج کردیم من خیلی شرمندشم خیلی. دیگه حتی به کسی نگاه هم نمیکنم عاشق همسرم شدم آدم شدم! شما هم با اینکه دلشکسته هستین یک بار این روش را امتحان کنید صبر پیشه کنید و حرمت نگه دارین بذارید خائن شرمنده بشه نه گستاخ و پررو

  140. من زنی سی و شش ساله هستم دو تا دختر دارم به شوهرم شک کردم به خاطر پیامکی که تو گوشیه شوهرم دیدم الان انکار میکنه رفتارش عوص شده تیپش عوص شده حتی خودش میگه اگه بخوای میتونی با کسی به غیر از من تلفنی حرف بزنی بی مسعولیت شده و بی احساس چند روز پیش دعوامون شد بهش گفتم اگه خیانت کنی ولت میکنم میرم اونم گفت کاری نکن یکیو پیدا کنم دستشو بگیرم بیارمش خونه جلو چشمات .
   رابطه جنسیشم عوص شده به نطرتون چی کار کنم خودش که میگه تا حالا به هیچ زنی نگاه نکرده و با وفاست نسبت به من ولی من نمیتونم با وجود ان پیامک حرفشو باور کنم چون خودشو خیلی باخت وقتی گفتم این کیه نمیدونم چه کنم دارم خول میشم

   • سلام باران جان من هم مشکل شما رو دارم ولی ۶ سال. از وقتی بچه دار شدم شوهرم به من خیانت میکنه و بار ها و بارها متوجه شدم . همین الان با اون زن تو خونه ایه که من هیچ وقت نخواستم بدونم اون خونه کجاست. همیشه انکار میکنه. تهدید میکنه و خیلی چیز های دیگه. به خاطر اینکه دخترم مهر طلاق نخوره دارم تحمل میکنم در ضمن جایی رو ندارم برم و درآمدی هم ندارم. ولی داغونم یک مرده متحرکم و فقط به خاطر دخترم نفس میکشم. در حال حاضر نمی تونم مستقل بشم از نظر سنی هم شرایط کار بیرون برام خیلی کمه من ۴۰ سالمه.نمی تونم در آمد خوبی داشته باشم که دخترم رو بزرگ کنم به تنهایی . خیلی زجر میکشم . با اون زن حرف زدم ولی حاضر نیست ول کنه منتظره من طلاق بگیرم . هر کاری تونسته کرده و من هر روز و هرشب نفرینش می کنم. فعلا کاری ازم ساخته نیست. ولی تو اگر می تونی مستقل باشی تحمل نکن. امیدوارم موفق باشی

  141. ما زندگی کاملا رویایی و احساسی داشتیم ،،،همسرم تمام اوقاتشو با من سپری میکنه و از این بابت کم نمیزاره امابه تازگی متوجه شدم همسرم توو لاین با خانمی چت کرده و از چت فقط یه کلمه عزیزم از همسرم به اون زن دیدم ،،،گفتگو کوتاه بود ولی خودمانی ….همون موقع که پیامو دیدم به همسرم گفتم سریع از دستم کشید و نذاشت ببینم،،،یکبار تنها پیش مشاور رفتم ،،،جلسه دوم هم با همسرم رفتیم،،،همش انکار میکنه و میگه یک گفتگوی ساده با خانمی بوده که کاری رو از بیرون از شرکت براش انجام داده….من اصلا باورم نمیشه و خیلی غصه دارم
   الانم با هم قهریم…نمیدونم چی کار کنم ؟؟.فبلا هم چند نمونه پیش اومده بود که همرو انکار کرد

   • عزیزم تا دیر نشده کاری بکن
    مطمین باش نشانه هایی که دیدی درسته و داره خیانت میکنه
    سریع به فکر علاج باش تا دیر نشده
    اگر دیر بشه خیلی افسوس میخوری و درد و رنج روحی زیادی رو باید تحمل کنی….درست مثل من که همه چیزم رو باختم و قربانی خیانت شوهر هوسرانم شدم..ولی فقط یادت نره که ابروی شوهرتو نبری تا خدا با تو باشه ودر دنیا و آخرت دستت رو بگیره.دعا میکنم به آرامش برسی.

   • با سلام خانم ها فقط یه کمک می خوام به همتون بکنم .همگی سعی کنید که کاری واسه خودتون پیدا کنید . تا مستقل شید و خیلی هم به خودتون برسید و خودتونو یه بی عرضه نشون ندید که نیازمند اونایید.

  142. سلام تمام مطالبو خوندم فکرنمیکردم اینقدر خیانت زیادباشه،من دختری هستم۲۰ساله ۳سال نشون بودم باپسری دیوونه واردوستش دارم خیلی سختی کشیدیم اونم دوستم داره اینو میدونم بخاطر من جلوی فامیلش ایستاد چون مخالف ازدواج مابودن.درست ۲۰ روزقبل عقدم فهمیدم یک ماه بایه دختری بوده ک ازنظر قیافه داغون اصن فکرشونمیکردم اینکاروکنه.اماچون دوستش داشتم وبخاطر خانواده وحتی خودش ک باخواهش التماس اشک ریخت معذرت خواست قول داد این کارونکنه عقد کردیم رابطشون ساده بود ونامزدم میدونست دختره خرابه و دختره میدونست من هستم.نامزدم فقط تواکیپ یکی دوبارباش بیرون رفته تنها نبودن فقط واسه تفریح بوده و بخاطردوستاش سنی نداره۲۲سالشه،امامن داغون شدم فقط اشک ریختم همین از وقتی عقد کردیم طبق قولش عمل کرده هرکاری میکنه من شاد باشم اما وقتی یادم میاد حالم ازش بهم میخوره باهاش بد میشم باحرفام خوردش میکنم اونم عصبانی میشه دعوامونم میشه امابازم سعی میکنه ازدلم دربیاره اما بازم نمیونم ببخشم خودمم دارم داغون میشم اونم داغون میکنم.خواهشا راهنمایی کنید

  143. قابل توجه زنانی که با مرد متاهل رابطه برقرار میکنند:اگر فهمیده و عاقل بودی با مرد متاهل رابطه برقرار نمی کردی اون مرد هم اگر ادم بود به همسرش خیانت نمیکرد وقتی فردی به تعهدات قانونی خود عمل نمیکند پس پایبند هیچ چیزی نیست چه برسد به صیغه این گونه افراد بدنبال یک عده احمق ساده لوح هستند تا از انها با وعده های واهی سوء استفاده کنند . قبل از تباه شدن عمر و زندگیت خودت را از این رابطه نجات بده

  144. سلام دوستان آفرین به مریم خانم و شهلا خانم بهترین حرفا رو زدن. متاسفانه من جایی زندگی میکنم که همه مردا ب زناشون خیانت میکنن و همینطور ۵۰ درصد زن ها هم خیانتکار. اما چاره چیه من بارها و بارها خیانت همسرم رو متوجه شدم و اون انکار کرده خدا میدونه چن تا دیگه هم بوده که من خبر نداشتم. ولی بهترین کار بی خیالی. اصلا حساس نشین. بذارید خوش باشن شما هم زندگیتان و کنین. کسی که ی بار خیانت کرد مطمین باشین بازم میکنه. فقط ب فکر خودتون باشین و اون طفل معصوم که بین شماست چون طلاق اول به بچه آسیب میزنه. زندگی اونو خراب نکنید. پیشنهاد من این که اولا چکش نکنید که چیزی بفهمین ازش و اگر هم چیزی متوجه شدید با عرض معذرت خودتونو به خریت بزنید انگار که اشتباه متوجه شدید بسپارید دست خدا اون دنیایی هم هست شما پاک باشید نکنه در جوابش خیانت کنید

  145. اگه مردی تا حالا به زنش خیانت نکرده ، و هم از لحاظ جنسی و روحی و هم به اندازه معمولی از لحاظ مادی تامیین کرده باشه، زنش بهش خیانت کنه حالا از هر لحاظ،مثلا شماره تلفن یک یا دو کفتار و گرگ در مبایل پیدا کنه ،فف شما زنها که دم از پاکی خودتان و خائن بودن مردها دم می زنید تکلیف چیه؟
   چون چوب ساده بودن بعضی مردهایی مثل من نیست؟
   آیا این باعث نمی شود که من هم مقابل به مثل کنم و دنبال کار کثیف زن شوهردار برم.

  146. من یک زن هستم به نظر من بهترین کار اینکه فاصله خودت را با شوهرت حفظ کنی و زیاد بهش وابسته نشی و زیاد نزدیک نشی و اگر هم خیانتی دیدی به روش نیاری چرا که خصلت بیشتر مردا هستش و دول مشغولی های سالم برای خودت جور کنی و به خودت و زندگیت بیشتر برسی و کاریش هم نمی تونی بکنی اگر زیاد گیر بهش بدی جا را برای نفر سوم آماده کردی و زندگی خودت و بچه هات رو خراب کردی و نفر سومی را شاد کردی انشااله که هیچ زنی ناراحت نباشه و غم نبینه .

  147. با سلام.زنی هستم ۳۲ ساله. ۱ ساله ازدواج کردم. به تازگی متوجه خیانت همسرم شدم. ولی شوهرم نه ابراز شرمندگی یا پشیمونی کرد نه سعی کرد منو دلداری بده. بلکه گفت همینه که هست من اینجوری هستم اگه نمیتونی برو خونه بابات. و از کسی هم ترسی ندارم برو به هر کسی میخوای بگو. رفتارش باهام خوبه. بهم محبت میکنه. ولی به خیانتش هم ادامه میده .من عاشق شوهرم هستم نمیتونم ترکش کنم و اصلا هم به طلاق فکر نمیکنم. ولی زندگیم سیاه شده. تورو خدا کمکم کنید

  148. منم شوهرم ۲ ساله ترومادول مصرف میکرده و الان به قول خودش ترک کردهو تازه فهمیدم که با خیلی از دخترا رابطه داشته حتی عکس دختر داییش داخل گوشیش بوده اما یک عکس از من نداره و حتی با خواهر خودم میخواسته رابطه برقرار کنه که فهمیدیم جلوگیری کردیم میگه دوستم داره اما اون قدر با دخترا رابطه داشته که حتی دیگه نمیتونم تحملش کنم الان خونه بابام هستم میخوام ازتون راه چاره بگیرم و گفتته دیگه با هیچ کس رابطه برقرار نمیکنم بچه هم نداریم

   • به خدا قسم داره دروغ میگه تا برگردی سر خونت همون آش و همون کاسه است!
    و اینکارو باید انقدر ادامه بدی که دیگه برای برگشت به خونه ژدرت رویی نداشته باشی
    لطفا عاقل باش و به زندگی جدید فکر کن ..
    زندگی تو حروم یه ادمی که هیچ ارزشی نداره نکن …

  149. سلام، خیلی جالب هستش که زنها مردها رو خیانتکار میدونند ولی تا حالا از خودشون نپرسیدند اون زنهایی که با این مردان خیانتکار میخوابند آیا از جنس خودشون نیستند؟

  150. لعنت بر هرچی خائنه

  151. زنهایی که با مردان زن دار دوستی واشنایی به عمل میاورن کثیف تر از همه هستن

  152. خانمی که به هر دلیل با یک مرد متاهل رابطه برقرار میکنه چه شرعی و چه غیر شرعی اصلا آدم نیست به نظر من یه حیوون هوسرانه همین

  153. سلام زنی هستم سی ویک ساله دارای پسر ۷ ساله شوهرم خودش و مجرد و ۲۷ ساله معرفی کرده ۴ ماه با ی نفر دوست شده هم تلفنی حرف میزنن هم چت میکنه به خاطر طرف همه جوره بهم بی احترامی میکنه زندگیم ریخته بهم کارم همش شده گریه ترو خدا واسم دعا کنید اگر بهخاطر بچم نبو تاحال صد دفعه طلاق گرفته بودم بازم میگم ترو خدا واسم دعاکنید دارم دیوونه میشم التماس دعا یه زن تنها و پر درد

  154. شوهرم با تمام عشقی که به او داشتم سر جاش نمیشینه شاید تقصیر خودمه پسورییاریس دارم شدید چاقم و بد جوری شکم دارم شما بگید حق داره دنبال این کارا باشه ؟

  155. همه مردها سرو ته یک کرباسند
   پس خواهرای گلم قدر خودتون رو بدونید

  156. من همسرم هشت ساله ازدواج کردیم زندگی عاشقانه قشنگی داشتیم طوری که همه مارو مثال میزدن ولی در کمال ناباوری همسرم خودش گفت دو ساله بهم خیانت میکنه وخیلی پشیمونه تو زندگی همه چی مال من حتی حضانت دخترمونم میده که اگه یه بار دیگه اشتباه کرد دختر دو سالمون مال من بشه ولی نمیتونم دوباره اعتماد کنم دارم دیونه میشم فکرش ارامشمو گرفته میخام ترکش کنم نمیدونم کاردرستی یانه

  157. با سلام درد دل های ما زنانی که بهمون خیانت شده همه مسه هم است یک تراژدی تکراری همه اول انکار میکنند بعد میگن ببخشید دست اخرم میگن تو واسم کم گذاشتی و هزار بهانه دیگر منم بهم خیانت شده یکبارش را فهمیدم و درس خوبی برایم شد خانمهای عزیز اگه شرایط طلاق را ندارید با به هر علتی نمیتونید طلاق بگیرید اصلا به روی خود نیاورید ولی مثل گوسفند هم زندگی نکنید به خودتان بریید خوب بخورید خوب بگردید تفریح کنید به فرزندتان محبت کنید به بهانه های مختلف ازش پول بگیرید خرجتان را زیاد کنید محبت کمید توی روابط جنسی کم نگذارید ولی زیاد هم در دسترس نباشید به اندامتان برسید ولی طوری نشان دهید این حفظ اندام برای خودتان مهم ایت وابستگیتان راکم کنید در رواط جنسی ابداع گر باشید به روز باشید زنانی که با جامعه جلو میروند کمتر خیانتمیبینند ترا خدا برای خودتان دلسوزی نکنید ان اقا رفته دنبال حال خودش تو چرا زانوی غم بغل کردی تو هم به علایق خودت البته با اجازه همسرت برس نتفرمانی نکن ولی مطیع محض هم نباش من این راه رفتم نمیدونم شوهرم بعد از ان یکبار که فهمیدمچند بار خیانت کرد یا نه ولی الان مجبوره ما را در الویت کارهاش بزاره به نیازهامون توجه کنه من زندگیم کردم جایی براش کم نذاشتم ولی خودم هم قربانیش نکردم در اخر ان که میبازه مرد خاین چون این وسط اصل کاری خداست که میبینه و طرف حقه

  158. من یک استاد دانشگاهم در خانواده ای مرفه واز پدر مادری فرهنگی بدنیا آمدم در سن ۴۰ سالگی با اصرار پدر ومادرم با مهندسی که فرزند یکی از دوستان پدرم بود ازدواج کردم ۴ سال بعد صاحب یک جفت دختر دوقلو شدم زندگی خوبی داشتم به همسر وفرزندانم عشق می ورزیدم اما ناگهان متوجه شدم یه چیزایی تواین زندگی درست پیش نمی ره دیر آمدنهای شوهرم کم کم مشاجرات شدیدی که پیش می اومد بعدش شوهرم محل خوابشو عوض کرد بعدش یه شب یه پیامکی بری شوهرم اومد دیدم بلافاصله اومد جواب بده رفتم پیشش گوشی رو قایم کرد بعدشم یه دعوای مفصل راه انداختم ولی از فرداش ظاهرا خودم رو آروم نشون دادم ولی تودلم غوغایی هست شوهرم تکون می خوره فکر می کنم یه غلطی می خواد بکنه آی مردم آی انسانها چکار کنم داغون شدم دارم می میرم شوهرم هر شب گریه میکنه هی لابلای حرفاش میگه من کردم تو نکن ( چون گفتم می خوام دوست پسر بگیرم)تو روخدا راهنمائیم کنید ولی نگید خیانت شوهرت تقصیر توبوده نه اگه اون هرزه وتنوع طلبه به من چه؟

  159. با سلام خواهش میکنم راهنمایی ام کنید…به تازگی متوجه شدم همسرم از طریق واتساپ با یه خانم رابطه داره الان بعکس شده اصلا به محل نمیده نه حرف میزنه انگار من خیانت کردم خیلی زورم میگره …خواهشا کمک کنید چیکار کنم…….

  160. خیلی احمقی اون تو رو برا هوسش میخواسته زنشو ول نمیکنه اما تو را میندازه تو سطل اشغال

  161. شاید بشه گفت ۹۰ درصد مردها خیانتکارند و تقریبا ۵۰ درصد خانم ها صادق با شوهرشونند و ۵۰ درصد زنها ریاکار و زندگی خراب کن هستند من خودم یک زن هستم که بارها شوهرم بمن خیانت کرده بنظرمن بهترین راه اینه که تاجایی که ممکنه ندید بگیرین و سعی نکنین کار به دعوا وطلاق بکشه چون این خاصیت ۹۰ درصد از مردان هستش پس بهتر از همه مردهای توی دنیا شوهر خود ادمه مگر اینکه بخوای توی زندگیت چندتا ازدواج داشته باشی و با عرض تاسف در اخر میشی جزو اون ۵۰ درصد زندگی خراب کن پس تصمیمتو بگیر و بچسب به زندگیت و سعی کن کم و کاستی شوهرت رو جبران کنی تا خودش شرمنده بشه

  162. باید خدمت خانمى که صیغه شده عرض کنم مردهاى تنوع طلب شگردشون همینه که وقتى میخوان با یک خانم ارتباط برقرار کنن میگن با زنم مشکل دارم،زنم فلانه و بسان..،شمام مطمئن باش همینطور که با شما مشکلى نداشت و خیانت کرد با زنش هم مشکلى نداشت

  163. بچه ها دلم داره میترکه، شوهرم بم خیانت کرد بدبختم من دعا کنید بمیرم

  164. با عرض معذرت خود کرده را تدبیر نیست

  165. من بایه آقایی دوست شدم و بعده دوسه ماه خونوادش اومپن خواستگاری الان حدوده ۳ماهه که نامزدیم ،رایتش من حسم خیلی قویه وایه همین یه شب که خونه ما بود و خوابیده بود گوشیشو چک کردم و دیدم با دخترایه مختلفی حرف میزنه خیلی داغونم دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم جالب اینه که وقتی بهش گفتم جوابه منو چرتو پرت میده میگه اینا درمقابلهتو عددی نیست و بچهای گروهنو یا سره کار بچها نمیتونن گوشی بیارن من چون مدیرم میبرم اونا با گوشی من میان بادوستاشون حرف میزنن توروخدا کمکم کنید

  166. سلام دوستان. کسی هست که راهنماییم کنه، یه سوال دارم

  167. به نظر من سرزنش کردن زنهای صیغه یا هر کس دیگه با همسرتون اشتباهه چون که خود اگه مرد چشماشو ببنده هیچکس رو نمیتونه توی زندگیش بجز زنش شریک کنه اینقدر دروغهای قشنگ بلدن که سریع یه زن رو گول میزنن من قربانی این خیانت های پی پی شدم

  168. منم دجار خیانت همسرم شدم و وقتی متوجه شدم که یه دختر سه ماهه داشتم دخترم داره دو سالش میشه و من هیچ کاری از دستم برنمیاد جز غصه خوردن

  169. برای همه زنهای آشغالی که با مردهای متاهل رابطه بر قرار می کنند متاسفم. من ی زن با مدرک دکتری استاد دانشگاه و مدیر مدرسه هستم شوهرم با یکی از دانشجوهای مطلقه اش به من خیانت کرد اونم کسی که ۲۰ سانت از من کوتاه تر و دانشجوی کاردانی بود و اصلا قیافه نداشت. الان مردی رو که از ۲۰ سالگی همسرم بوده رو نمیتونم ببخشم ولی با وجود یک پسر ۱۰ ساله قدرت تصمیم گیری در این مورد که بمونم یا برم رو ندارم

  170. پسر من زن صیغه ای گرفته . پسرم زن خوبی داره من بارها با صیغه ای حرف زدم ولی دست از سر زندگی اینها برنمی داره چیکار کنم که زندگی پسرم خراب نشه؟ راهنماییم کنید؟

  171. با سلام زنی هستم ۲۹ ساله ۸ سال پیش ازدواج کردم یه پسر ۵ ساله دارم از اول زندگی شاهد خیانت همسرم شده ام اما صبوری کردم وقول داد دیگر سراغ این کارا نمیروداما چند روز پیش بازم مچشو گرفتم وخانواده هارو در جریان گذاشتم در نهایت کارمون به محضر کشید وقول محضری داد حالا واقعا نمیدونم درست میگه یا نه از شما عاجزانه خواهش میکنم منو راهنمایی کنید متشکرم

  172. مردها اونقدر تنوع طالب هستن و وجود اینترنت اونقدر به این خصلت دامن میزنه که به هیچ وجه نمیشه جلوی خیانت رو گرفت. زن اگه در پاکی و مهربونی فرشته روی زمین باشه و در زیبایی مجسمه ونوس، باز هم بعد از مدتی برای شوهر عادی میشه و مرد میره سراغ آدمهایی به مراتب پایین تر از همسرش. ناراحت کننده است و به عقل مردها باید شک کرد، اما واقعیته. مهم اینه که زن در این قضیه به هیچ وجه نباید خودشو سرزنش کنه و کم و کاستی به خودش نسبت بده. این کلید حفظ اعتماد به نفس و ادامه زندگیه 🙂

  173. انسان باشید زندگی خانوادگی بقیه رو خراب نکنید.من خودم قربانی شدم شوهرم با همه محبت ۲۰ ساله ای که به پاش ریختم با صدها زن رابطه داشت.ادم بمیره بهتره تا صیغه بشه خدا لعنت کنه همه زن خرابهای صسغه ای رو

  174. با سلام.من به تازگی متوجه شدم همسرم از طریق تماس تلفنی و پیامک و وایبر با خانمی در ارتباط است.نمیدانم چگونه به همسرم بگویم که انکار نکند.یا بهتر باشد اول با ان خانم صحبت کنم.لازم است بگویم من و همسرم,یک پسر هفت ساله داریم,زندگی ایده الی داریم و همدیگر را عاشقانه دوست داریم وهر چقدر فکر میکنم چرا این اتفاق افتاده به نتیجه نمیرسم.لطفا راهنماییم کنید.

   • با اون خانوم صحبت نکن
    محبتت رو هزاران برابر کن وقتی همسرت خسته وکوفته از سر کار میاد بیشتر وقتتو با اون سپری کن نه با تلفن ویا وسواس زنانه کار زمانی رو که با همسرت هستی رو مدیریت کن انشاالله مشگلتون حل بشه

   • من به تجربه خودم میگم به روش نیارید که فهمیدید وگرنه میبینه آب از سرش گذشته و پررو میشه ،هرچند هر اقدامى که میخواستید حتماً تا الان کردید،موفق باشید

  175. marda ro jun be juneshun konid avaziyan mesle shohar man

  176. من یه دختر ۱۸ سالم
   امسال کنکور دارم
   متوجه خیانت بابام شدم…. نمیتونم به هیچکس هم بگم مخصوصا مامانم
   خیلی اوضاع روحیم داغونه…فقط گریه میکنم .نمیتونم درس بخونم
   تورو خدا نکنین…با مرد متاهل رابطه نداشته باشین
   آخه از خدا بی خیرا مگه مرد مجرد قحطیش اومده که افتادین دنبال شوهرای مردم
   بخدا آه زن و بچه هاشون تا قیامت دامن گیرتونه

  177. بنطرم تو زن نرمالی نیستی

  178. Be nazare man u kheyli badbakht o bichare hastin k zane sigheyie 1 marde moteahel shodi,javab va tavane kare u faghat hamin karie k un marde avazi ba u kard.vaghti u kolbeye arezuhato ruye kharabe haye zendegie zane dg sakhti entezar nadashte bash k kolbeye to az viran shodan dar aman bashe,

  179. اگرفهمیده وعاقل بودی با یک مرد متأهل رابطه برقرار نمی کردی باید می فهمیدی اون مرد هم اگر ادم بود، خیانت کار نبود وبه همسرش خیانت نمی کرد وقتی فردی به تعهدات قانونی خود عمل نمی کنه پس پایبند هیچ چیزی نیست چه رسد به صیغه .این گونه افراد به دنبال یک عده احمق ساده لوح هستند تا از انها با وعده های واهی سوء استفاده کنند .قبل از تباه شدن عمر وزندگیت خودت را از این رابطه نجات بده

  180. خانوم حقت بوده ،مردی که میاد به زنش خیانت میکنه به تو نمیکنه!!! زهی خیال باطل

  181. من زن صیغه ی یک مرد ام.اون مرد متاهله ولی به من که زن صیغه ی اش بودم هم خیانت کرد و با اون حرف زد جنسی و محبتی …………………ب من گفت ک با زنش مشکل داره اما اون با من هم مشکل نداش ولی باز با یکی دیگه دوس شد .

   • به نظر من تو یه زن اشغالی که زن مرد متاهل شدی

   • ااوف بر این آدما نما ها

    حقته ! وقتی به زن عقدیش خیانت کرده ! معلومه که به تو احمق هم خیانت می کنه!

   • به نظره منم کثافتهایی مثله شما هستن که زندگی زن پاک وفرشته رو به باد میدن بمیریدبهتره فاحشه قانونی اسم شماهاست

   • حلال خدا بهتر از حرام هست صیغه حلال خدا هست چرا مگه نشنیدین خدا و پیامبر لعنت کردند کسانی که حلال خدا را حرام و حرام خدا را حلال میشمورند

  182. به نظر من خیانت از خلا شروع مى شه باید با دید باز به این مشکلات نکاه کرد

  183. ۵ساله ازدواج کردم چند روزی هست که فهمیدم زنم نزدیک به دو ساله که داره بهم خیانت میکنه تازه مادرش هم در جریان بوده چند روز قبل از شهرستان برگشتم خونه دو روزی بود که هر چی زنگ میزدم خانم جواب نمیداد وارد خونه که شدم همچین دلم شکست که تا الان هم هنگم خونه خالی رو که دیدم برام یه عکس سر مجلسی با کت شلوار دامادی رو برام گزاشته و رفته اطرافیانم همیشه بم میگفتن زیادی و بیش از هد بش محبت میکنی اصمیمی ترین دوستش وقتی بش گفتم چه بلای سرم اورده گفتش از شهرستان اوردیش براش هر چی خاست فراهم کردی بهترین ماشین رو براش خریدی هی بیست چهار ساعته قربون صدقه اش رفتی خودش رو گم کرد مگه نباید ادم به زنش محبت کنه براش هر چی که خودت داری برای زنش هم بگیره فقط فقط فقط فقط فقط فقط بم بیاد بگه چرا این کارو کرده نمیدونم شما کمکم کنید چطور خودم رو اروم کنم

   • خوب پس…..بالاخره یه مرد هم از رنجی که بخاطر خیانت همسرش میکشه چند کلمه ای گفت لطفا بیشتر بگید تا مردهای خیانتکار بفهمن که زنهای پاکدامن و عاشق پیشه چه دردی را تحمل میکنند…برادر خوبم اقای وحید…اول تسلیت میگم دوم میگم ناراحتیتونو میفهمم چون خودمم زخم خورده خیانت شوهر بی مرامم هستم سوم اینکه بدونید خیانتکارا لایق عشق و فداکاری همسران وفادارشون نیستند پس چه بهتر که برن تو دنیای کثیف خودشون غرق بشن دیر یا زود خدا انتقام سختی ازشون میگیره چهارم اینکه مطمین باشید چون خدا ما قربانیان خیانت را دوست دارد راز شریکهای خاینمان را فاش میکند وگرنه تا ابد ادامه میدادند وما هم در بیخبری میماندیم…. بلند شید با توکل بر خدا زندگی تازه ای بسازید و غصه نخورید ادمهای خاین حتی ارزش فکر کردن ندارن پس تا وقت هست زندگی کنید و برای اخرت توشه جمع کنید که هیچ چیز در این دنیا بی حسا ب و کتاب نیست همچنان به پاکیها وارزشهای انسانی پایبند بمانید و برای انسانیت خود ارزش قایل باشید همه چیز را به خالق توانا ومهربان بسپارید به امید رسیدن به ارامش و اشیانه ای پر از مهر و وفا …موفق باشید.

    • منم موافقم . اصلا فکرش رو هم نکنید البته حق دارین منم وقتی فهمیدم شوهرم با یکی دوست شده اولش خیلی حس بدی داشتم و حالم خراب بود. ولی الان خیلی راحت فقط دارم کارای جدایی رو میکنم چون منم مثل شما عمرم و همه وجودم رو تو خونه صرف کردم و خیلی بهش بها دادم تهش چی شد؟اینا لیاقت ندارن که بخوای خودت رو اذیت کنی ولش کن. اینا رو باید سپرد دست خدا و روزگار. شوهر من الان کارش همش گریه ست ولی باید قبل این کارا به این مسائل فکر میکرد.

  184. همه از خیانت مردها مینالید
   من یه مردم ، نه فقط اسمم مرد باشه هشت سال عاشقانه موندم،
   خیانتی ندیدم، اما باورم نمیکنه من که همه جوره بودم.

  185. سلام دوستان به نظر من این مردا درست بشو نیستن ذاتشون اینطوریه من ٨ ساله ازدواج کردم ۴ بارشو من فهمیدم که خیانت کرده اقا حامله بودم زن صیغه کرده بود ١٧ روز بود زایمان کرده بودم با یکی دیگه دوست شده بود بعدم که فهمیدم با بهترین دوستم دوست شده که شوهرو بچه ام داره هیچ کاری جز حرص خوردن و خورد شدن تو خودم نتونستم بکنم تازه با به روش اوردن بدتر هم شد و حالا راحت بهم میگه دوست داره با دوستم سکس داشته باشه نمیدونم چیکار باید کرد اما اگه ادم نفهمه بهتره یا اگه فهمید دیگه به روش نیاره چون پررو تر میشن .اما خودتونو نبازید و به فکر خودتون باشید .میدونم ادم داغون میشه اما به این فکر کنید که چه میشه کرد؟ اگه جدا شیم بریم سراغ بعدی از کجا معلوم اون بهمون خیانت نکنه؟ اگه هم بخوایم مام خیانت کنیم بازم اونی که لطمه میخوره باز خودمونیم به نظرتون وقتی عشق زندگیمون باهامون اینکارو کرده یه کسی که هیچ تعهدی بهمون نداره چیکار میخواد بکنه ها؟ بازم اونی که لطمه میبینه ما خانم ها هستیم توکل به خدا کنید

   • خدایا تو خود شاهد ی که من زن نجیب سازگار و عاشق پیشه همسرم بودم که در مدت ۲۷ سال صادقانه در کنارش با خوب و بدش ساختم و در سختترین شرایط رفتاریش ابروداری و گذشت کردم اما حالا در میانسالی با مجموعه ای از بیماری ها و خستگی ها مرا فریب داد تنها گذاشت و به خوشگذرانی با زنی جوانتر پرداخت و افسردگی وناامیدی برایم به ارمغان اورد و نه تنها خطایش را قبول ندارد بلکه میگوید خوب کاری کردم و گناهی نکردم چون صیغه کردم خدایا تو خود انچه از غم واندوه وناله و بیقراری در این مدت بر من تحمیل شده میدانی و از دل شکسته ام باخبری پس به ابروی خوبان ووفاداران عالم و به حرمت این شب اول ماه مبارک رمضان قسمت میدهم انطور که عدالتت حکم میکند با خیانتکار برخورد کنی هم اویی که با هوسرانیش نابودم کرد و دنیایم را زیرورو کرد خدایا هرگز بنده ات را نفرین نمیکنم و بدخواهش نیستم اما عدالتت را خواهانم خدایا تو میدانی من حتی ابرویش را نبرده و هرگز نخواهم برد پس مرا دریاب و به ارامش برسان خدایا دوستت دارم تنها به تو امیدوارم و راضیم به رضای تو……………..

    • من که دارم میخوام جدا شم چون دیگه وقاحت رو به حد اعلا رسونده اونهمه بدبختی و بد دهنی و شکاکیش یه طرف خیانت دیگه از همش بدتره

  186. بنظر من ۹۹ درصد مردا خیانتکارن و حتی اگه دنیای محبتم بهشون بکنی بازم هرز میپرن چون ذاتشون اینه. فقط نباید سعی کنی خیانتشونو. بفهمی چون اینطوری تو هر روز بدتر از دیروز ی ولی اون هر روز پرروتر از دیروز به کارش ادامه میده. فقط بسپارش بخدا.

  187. عهدکردم جزتونگیرم یاردگر
   حرامم بادا یار دگر بار دگر
   (حبیب شکوری)

  188. سعی کنید کزشت داشته باشید وبنشینید حل مشکل بکنید به حاطر بچه هاتون اگر داوید

  189. منم دیروز متوجه خیانت شوهرم شدم البته نه جنسی یه رابطه عاطفی با همکارش خودش میگه فقط شوخی بوده ولی اون چیزی که من توی مسیجاش خوندم خیلی بیشتر از شوخی بود خیلی حالم بده خیلی ولی خداییش من هیچ چیز براش کم نزاشتم از همه لجاظ کاری به این کارش ندارم فقط دلم می خواد بدونم چرا؟؟اشکال کار من کجا بوده شوهرم هم میگه که نه تو چیزی کم نزاشتی و من اشتباه کردم ولی دلم بدجور شکسته خیلی داغون و افسرده حالم نمی دونم میتونم فراموش کنم و به روزای قبل برگردم یا نه دلم برای اون روزا تنگه منی که فکر میکردم خوشبخت ترین زن دنیام به شوهرم از چشمام بیشتر اعتماد داشتم ولی حالا از این دنیا متنفرم باورکنید حتی به خودکشی هم فکر کردم خدایا کمکم کن که بتونم فراموش کنم

   • من هم ۲۱ ساله ازدواج کردم دو فرزند دارم وشوهرم چند بار بهم خیانت کرده هر بار چشم پ وشی کردم هیچی ازش کم نذاشتم بهش میگم چی کم گذاشتم میگه تو بهترین زن دنیایی اما من قلبم مریضه دنبال زنا میرم چند بار خواستم جداشمچون خودم هم خوته دارم هم درامد اما بهترین بچه های دنیارو دارم دلم نمیاد اواره بشن یسری از مردا درست تربیت نشدن

   • من حال شما رو درک میکنم دقیقا مثل شما شاهد ابراز علاقه شوهرم بودم به همکارش . فعلا بخشیدمش تا ببینم چطوری بتونه اعتمادم رو جلب کنه. انگار اینا بیمار هستن

  190. من ۲ سال ازدواج کردم و تو این ۲سال ۸بار به من خیانت کرده اخرین خیانتشو همین دیروز فهمیدم خیلی حالم بد شد.دیگه هیچ حسی به شوهرم ندارم .دلم میخواد ازش جدا بشم.شما اگه جای من باشید چیکار میکنید؟

   • سلام آرزو جان من خودم روانشناسی میخونم دوست ندارم نا امیدت کنم ولی اگه بخوای کتاب شکست در عشق باربارا آنجلیس رو بخون راهنماییت میکنه
    نظر من اینه ازش جدا شو چون با این کاراش هر روز که بگذره تو نسبت به زندگی و تمام مردا بی اعتماد میشی و بعدا سخت تر میتونی انتخاب داشته باشی برات آرزوی موفقیت دارم

  191. سلام من ۸ سال هست که با پسری دوستم.رابطه ی فوق العاده خوبی داشتیم تا اینکه این اواخر دعواهای شدیدی داشتیم و… مدام سر هر چیزی میگفت برو سراغ زندگیت . من ۸ سال بپاش موندم که مثلا بیاد خواستگاریم. ۱ ماهی میشه فهمیدم ۲ ساله با ۱ دختر رابطه داره نمیدونید چه حالی داشتم خورد شدم شکستم نابود شدم .اول از کارش پشیمون شد اما بعد از چند روز بهم میگفت از زندگیم برو و … خیلی دوسش دارم اصلا نمیتونم به جدایی فک کنم . بعد از کلی دویدن دنبالش بالاخره موفق شدم که رابطمونو بسازم .خیلی با خودم کلنجار رفتم که اشتباهشو و گذشته رو فراموش کنم. نمیتونم این همه سالو نادیده بگیرم بالاخره اون اشتباه کرده . مطمئن باشید اگه به خوبیای طرف مقابلتون فکر کنید جایی واسه بخشش هست.خداروشکر لان رابطمون خیلی خوبه و مظمئنم که سراغ اون دختر نمیره .خواهش میکنم برای شوهراتون کم نزارید الکی بهشون گیر ندید سرشون غر نزنید.بنظرم از یاد خدا غافل شدم که این امحان الهی رو پس دادم .فقط ۱ چیز یادتون نره اونم خداااااااااااا

  192. ۲۶ ساله ازدواج کردم الان ۴۴ سالمه شوهرم یه مرد شکاک بد دهن بی شخصیت و مریض بود دست بزن داشت و من تنها یه برده بودم اختیار هیچی رو نداشتم . به همین خاطر تا همین ۵ سال اخیر رابطه جنسی خوبی نداشتیم چون من دوسش نداشتم بیشتر میترسیدم ازش اون خیلی ابراز علاقه میکرد ولی من به خاطر کینه نه. بارها بهش شک کردم ولی نتونستم ثابتش کنم و با جارو جنجال منو ساکت کرد. ولی همین اواخر متوجه شدم ارتباط عاطفی با به دختر که ۳۰سال ازش کوچسکتره پیدا کرده. در حالی که از نظر ارتباط جنسی بهترین رابطه رو داریم. بهم میگه اخلاق تو باعث شده من این کارو بکنم و اینکه الان با اون همه بدیهاش منو مقصر میدونه بیشتر عذاب میکشم. نمیتونم بفهمم چطوری به مرد با این سن بتونه با یه دختر کم سن و سال ارتباط عاطفی برقرار کنه.

  193. سلام من ۲ ساله که ازدواج کردم شوهرم ۴ بار بهم خیانت کرده .نمیدونم چی کار کنم؟به خاطر خوانوادم نمی تونم ازش طلاق بگیرم.چون طلاق یه چیز تعریف نشده است تو خانوادم.هیچ پشتوانه ای ندارم.میخام خود کشی کنم

   • الان دوهفته که میرم مشاوره عزیزم ارزو جون تو تنها نیستی من تازه۳۶ سالمه اما به اندازه ۷۰ سال سختی از شوهرم وخانوادش کشیدم اما باز هم صبوری میکنم فقط به خاطر بچه ها با وجود کاراش بهش محبت میکردم هرروز بهش نزدیکتر میشدم اما اون دورتر میشد حالا مشاور راهکارهای جالبی داد دارم انجام میدم جالبه بدونی جواب داد سعی کن بری مشاوره

   • خانووم شوهر شما ۴ بار خیانت نکرده ۴۰ بار خیانت کرده ۴ بارشو شما فهمیدی

   • سارا جان خانوادت از خیانت شوهرت خبر دارن؟
    آیا واقعا اونا قبول میکنن دخترشون با همچین مردی باشه؟

  194. ۶ ساله که بابام داره به مامانم خیانت میکنه قبول نداره یا یه زنیی که ازخودش بزرگتره من فهمیدم ۲ ساله زنگیه خوبی ندارم دارم میمیرم از بابام متنفرم مامانم برادرم خداییییییییییا کمک کن

  195. باسلام
   دوسال و نیمه که ازدواج کردم و عین همه روزهارو شوهرم ادعا کرده که دوستم داره و عاشقمه اما چطور میتونم باور کنم وقتی هم اس ام اس های مشکوکشو می بینم هم اینکه جدیدا تونستم ایمیل و جی میل جدیدی که من ازاونا کاملا بی اطلاع بودم راپیداکنم
   تو این ایمیل ها و جی میل ها بادخترهایی رابطه داشته و حتی بهشون پیشنهاد سکس هم داده وقتی بهش گفتم فقط گریه کرده و کلی معذرتخواهی کرد و جالبتر اینکه قبول نمیکنه که خیانت کرده میگه من دیوانه وار دوست دارم
   ازش متنفرشدم همه روزهایی که من پاک وصادق بودم اون داشته کارشومیکردو بهم خیلی راحت دروغ میگفته
   الن ازش واقعا متنفرم ازطرفی هم نمیخوام بفکرطلاق بیفتم از اسمش میترسم توروخداشمابهم بگین چیکار کنم؟

   • دقیقا منم مثل شما هستم

   • منم دقیقا وضعیت تورو دارم. ازش متنفرم

   • نفس جان متاسفانه این روزا چیزی که ما خانما با وجود اماده کردن بهترین چیزها برا شوهرامون گریبانگیرش هستیم خیانت همسرانمونه البته راهش طلاق نیست سعی کن بری مشاوره راهکاراشون خیلی مفیده اما کاش بهش نمیگفتی چون مردا وقتی از خط قرمز بگذرن دیگه نمییترسن خط قرمزشون فهمیدن زناشونه اما تازه اول راهی با ی مشاور خوبصحبت کن

  196. سلام من یه سال و نیم ازدواج کردم وبعد از دستان عشق قشنگی به هم رسیدیم شوهرم خیلی منو دوست داشت الان نداره هیچ مشکلی جدی با هم نداریم ولی چند هفته ای میشه که اس ام اس های عاشقانه با یه دختر ردو بدل میکنه با یه دختر رابطه داره ازش درخواست رابطه ی جنسی میکنه نگفته ازدواج کرده من تاحالا اقدامی نکردم کسی رو ندارم باهاش مشورت کنم ترو خدا جوابمو بدین به کمکتون احتیاج دارم

   • من کاملا میفهمم چقدر این موضوع دردناک هست. به نظرم باید با هم حرف بزنید، فقط یادت باشه تا بهش اعتماد نکردی اقدام برا بچه نکنید. منم یه درجه خفیف تری از این مشکلو داشتم، خدا رو شکر شوهرم واریکوسل داره و تا عمل نکنه بچه دار نمیشیم. مردا موجودات پستی هستند. یادمه شب عروسی مامانم بهم گفت همیشه یادت باشه سگ معرفت داره اما مرد معرفت نداره راست میگفت…

  197. خواهران و برادران گرامی اگر طرف مقابل شما خیانت کرده باید تا جای که میتونی هرچه درگزشته بودید دوبرابرش خوب تر با وفا تر مهربان تر و توجه تان بیشتر کنید

   توی زندگی هر فردی یک یا چند بار دچار دیدن خیانت از طرف کسی که براش مهمه میشه…راه های مختلفی هست برای درمان این درد من انچه را که میدانم بیان میکنم..برای این که خیانت را زود فراموش کنیم باید یا از جدا شدن بگریزیم بهترین کار این است تمام گزشته ای را که داشته اید مرور کنید که چطور در گزشته خوب بودین در اینده هم میتونی باشی..برای فراموش کردن یک خیانت جوابش خیانت نیست اگر طرف مقابل تو خیانت کرد.اگر تو از او رنجوده شدی باید هم به حودت زمان بده و هم به وی بیشترین خیانت های که بین مرد وزن میشه.کم توجه کردن مرد به زن و کم مهری کردن زن به مرد این ها باعث میشن رابطه کم کم کمرنگ بشه یک مرد ه هرنوع باید همیشه زنش را یاد کند و یک زن مسبت به وقتش همیشه به یاد مرد باشد مرد ها برعکس جنیست خیلی احساسی هستن ….از اونجا که خیانت پر درد ترین قسمت زندگی هست باید با اون یک جورای راهدافتاد یعنی قبولش کرد که خیانت شده ولی باید اون طرفی که خیانت کرده بهش به هر منطقی بفهمانیم که راه خوش زندگی خیانت نیست هیچ وقت بعد خیانت دل سرد به طرف مقابل نشید این کار باعث بد شدن میشود ..بهترین کار قبول داشتن و دوباره شروع کردن هست باید به قدری محکم باشید دربرابر زندگی که احساس شکست نکنید .خیلی وقت ها یک خیانت باسه هرکسی رنج و عذابه تا وقتی به خیانتی که به تو شده فکر کنی همیشه عذابه باید ببخشی و بمانی باهاش طوری بسازی که از شرم خوبی ها توجه ها نتونه خیانت کنه

   • سلام.حالم به هم میخوره وقتی نامردی و خیانت یک مرد را به همسر نجیب وفادار وفداکارش نادیده می گیرند وفقط می گویند به او بیشتر محبت کنید و مثلا از نو زندگی را بسازیدبدون توجه به رنجی که همسر ان مرد خاین متحمل شده تا جایی که به خود کشی هم فکر کرده واقعا متاسفم از نظر من که خود قربانی خیانت همسرم هستم ان هم بعد از ۲۶ سال عاشقانه زندگی کردن مردی که خیانت کرد وفقط دنبال هوسش رفت وهمه ارزشها را زیر پا گذاشت تا چند صباحی پنهانی خوش بگذراند و همه چیز را فدا کرد دیگر لایق زندگی نیست و باید هر چه سریعتر او را ترک کرد و به حال خودش رها کرد. فکر می کنم بخشش وگذشت زیادی زنان قربانی موجب شده مردها وقیح تر شوند و با بی شرمی در هر سن سالی و هر موقعیتتی به دنبال هوسرانی بروند و خیانت کنند پس فردی با افکار من فقط با دوری وجدایی به ارامش می رسد برایم دعا کنید مرگ بر خیانت و نفرین بر خاین قدر نشناس

  198. با سلام حالا شوهرتون باخواهر خودتون ارتباط عاطفی برقرار کنه خیلی دردناکه من الان ۱ سالی میشه که همشه مطرح مکنم بحث ودعوا با دو طرف رامی اندازم آخرش هم شوهرم می گه بی عرضه ای اگه ثابت نکنی دوتا هم بچه دارم با اونها چه کنم
   بیشتر شبها رو با دعواوکتک کاری میگذرونیم اونو تهدید به طلاق میکنم اما بدون بچه هام یه لحظه هم نمیتونم زندگی کنم خیلی خودمو باختم برام دعا کنید

  199. من به خاطر خیانت همسرم همه چیزم رو از دست دادم اصلا نباید بهش فکر کنی داره خیانت میکنه فکر کن بیمار – سرطان داره زندگیت رو نباز اگه تحمل کنی شفا پیدا میکنه و زندگیت خوب میشه

  200. بیشتر سایتایی که در مورد خیانت صحبت میکنن راهکارهایی میدن برای وقتی که متوجه خیانت شوهر شدهاید واو از کار خود پشیمون است ولی کسی نیست بگه با شوهرای خائنی که اصلا حاضر نیستن قبول کنن دارن خیانت میکنن چه کنیم

  201. من الان چندین سال هست که شاهد خیانت های جنسی شوهرم هستم اوایل فکر میکردم ناتوانی جنسی دارد بعدها کهمشاوره رفتیم وازمایش داد مطمان شدم که سرش جایی دیگه بند است.اون اوایل که تازه کار بود وقتی من فهمیدن خیلی پشیمون شده بود ومدام گریه میکرد واز من میخاست او را ببخشم ولی بعد از چند وقت همه چیز سر جای خودش برگشت ،هر چه قدر من زرنگتر شدم او هم حرفه ای تر شده الان اگر بگم تو من خیانت میکنی تازه دست پیشا میگیره وزندگی را بهم زهر میکنه،الان میتونم بگم خیانت هاش هفته ای شده،یک چیزی که مطمان هستم رابطه عاطفی با کسی نداره،وهمش رابطه جنسی است،زندگی مرفه وخوبی داریم واین بزرگترین تنها عیب شوهرم هست مشاوره هم زیاد رفتم ولی هیچ کدوم نتونستن کمکم کنن،گاهی با خودم میگویی کاش حد اقل متوجه خیانتاش نمیشدم اینجوری راحت تر میتونستم زندگی کنم در ضمن یک بچه ۹ساله هم دارم که اون مزید بر علت است که نمیتوانم به طلاق فکر کنم،بر خلاف اون دوستمون که گفتن اینجور ادما طرف مقابلشون را محدود میکنن شوهر من خبلی مرا راحت میگذاره ولی من خودم اصلا دوست ندارم که شوهرما تنها بگذارم ،دیگه واقعا از این زندگی خسته شدم خیلی لاغر وضعیف شدهام تو را خدا کمکم کنید

   • مطمینی برای همسرت کمبود نذاشتی؟
    تا حالا شده ازش بپرسی از طرف شما کمبودی احساس میکنن یا ن؟
    مردا اگه کاملا ارضا نشن یا خودشون خودشون رو ارضا میکنن یا …
    مشکل ما هم اینه که همیشه طرف مقابل رو مقصر میدونیم امیدوارم مشکلتون حل بشه

  202. به نظر من باید بی اهمیت بود هرچند واقعا”سخته چون به سر خودم اومده مردها خیلی بی ارزشند ولی چه باید کرد باید سوخت وساخت به خاطر بچه ها وگرنه درنگ جایز نیست مخصوصا”اگر جوان باشی وپشتوانه داشته باشی

  203. سلام دوستان داغدارم که مثل من همسرانتون را از دست دادید من هم برای بار دوم خیانت کثیف همسرم را فهمیدم ولی حتی نذاشت برا مرگ عشقم سوگواری کنم ومن همچنان مجبورم با او زندگی کنم از خدای مهربان برا همهصبر طلب می کنم

  204. به نظر من چنىن مردها و زنانى که بهم خىانت مىکنن ارزش دوست داشتن ندارن.
   مگه مىشه ادم طرف مقابلش را دوست داشته باشه و بهش خىانت کنه اصلا همچىن چىزى وجود نداره.
   واىنکه همه مردها خوب نىستند و اهل تنوع طلبى هستن و به همسر ها شون خىانت مى کنند هم صحىح نىست دىگه.
   همه اىن موضو عاتبه خود انسان ها بر مى گرده ربطى هم به زن بودن ىا مرد بودن نداره

  205. سلام چند سالی است که ازدواج کرده ام اما متاسفانه همسرم هر چند وقت یکبار با کسی دوست میشود واوررا رها وباز یکی نفر جدید اوایل زندگی خیلی بگو مگو داشتیم ولی الان سعی میکنم به روی خودم نیاورم اما دلم غوغایی است بفرمایید چه کنم؟

  206. سلام .من احساس می کنم همسرم به من خیانت می کنه وقتی با موبایلش تماس می گیرم اشغاله وقتی ازش می پرسم با چه کسی صحبت می کنی یکی از دوستهایش می گه از سرکار که می آید گوشیش چک می کنم اصلا آن شماره توی گوشیش نیست وقتی بهش می گم داری خیانت می کنی به من می گوید بهم ثابت کن که دارم بهت خیانت می کنم نمی دانم با دو تا بچه چکارش کنم کمکم کنید

   • عزىزم به همچىن مردهاىى نباىد نشون بدى که از کارهاش خبر دارى چون حرمت ها رىخته مى شه
    باىد با ترفند هاى زنانه و حرف هاى عاشقانه بىشتر جذب اش کنى. باىد حوصله به خرج بدى .با اىن وجود مى دونم که سخته.

   • عزىزم خىلى سخته ولى اگه زندگىتو دوست دارى باىد با ىک مشاور مشورت کنى و زندگى تو جمع کنى . البته همه اىنها مستلزم زمان و صبر است در ضمن با ترفند هاى زنانه شوهرت رو بىشتر به زندگى علاقه مند کن تا حواسش جاى دىگه نباشه.اگه عىب و مشکلى هم در طرز رفتارت با شوهرت داشته باشى با مشاوره با افراد با تجربه و کاردان بر طرف مىشه.

   • احساس تو کاملا درسته شک زن عین واقعیتهپس بهش ثابت کن تا نادان فرضت نکنه.

  207. ای زن؟تو که ادعا میکنی از خیانت شوهرت افسرده و دلشکسته ای ایا هیچ فکر کردی که مرددر ذات خودش نیاز داره همزمان باچند زن دیگه ارتباط داشته باشه…خب تو چی؟ توکه نه شرعا ونه عرفا اجازه نداری همزمان باچند مرد ارتباط داشته باشی پس چرا به خودت اجازه میدی به شوهرت خیانت کنی ؟ همین بی بندوباری وسرسری گرفتن حریم خانواده توسط شماست که مرد غریبه روتشویق میکنه بیاد سمت شما وبه همسرش خیانت کنه…..

  208. بعضی وقتها خیانتها به خاطر کم توجهی و کم بود هاست اما بعضی وقتها این هوسه که باعث میشه زندگی ها بهم بریزه اگر فرد به خداعتقاد داشته باشه هیچ وقت به خودش این اجازه رو نمی ده که حتی بهش فکر کنه ولی وقتی خیانت میبینه از خودشم متنفر میشه که چقدر ضعیفه و هیچ کاری از دستش بر نمیاد شاید یاد خدا آدم و آروم کنه و حس کنه تنها نیست

  209. سلام من یه بارشوهرم بهم خیانت کردولی اصلامیگفت خیانت نکردم اون زن دنبالم بود.اماهیچ وقت نه فهمیدم کی راست گفت ونه شوهرم قبول کرده که خیانت کرده.وتاالان هم همیشه گوشیش رمزداره ومن جرات ندارم گوشیش نگاه کنم همش هم میگه عادتم نمیدونم چی راسته وچیش دروغه

  210. سلام شوهرم بهم خیانت کرد والان ۱۰ روزه نه زنگ زده نه اومده…ما الان ۳ ساله تو عقدیم و اون یه شهر دیگست و من مشهدم با اینکه بهم خیانت کرده اما دوستش دارم وخیلی دلتنگشم اما اون بی معرفت انگار نه انگار که من هستم..عشق ما تو فامیل زبون ضد همه بود وقتی فهمیدم خیانتشو ۲روز بیمارستان بودم اما اون به روی خودش نیاورد چه جوری ببخشم خیانتشو؟چه جوری ببخشم بی محلیشو؟؟؟؟؟

   • سلام نبخشش

   • به نظر من همچىن مردى لاىق عشق نىست تا نرفتى سر خونه زندگى ازش جدا شو.
    چون کسى که در زمان عقد اىنجورىه واى به حال موقعى که برىد زىر ىه سقف.خلاصه درست عمل کن وگرنه تا اخر عمرت پشىمونى.

  211. سلام به همگی به نظرمن خیانت جزیی ازذات مرداست مخصوصااینکه پولداشته باشن که دیگه غوغامیکنن باهیچی نمیشه کنترلشون کرداگرکسی بخوادبایه همچین مردی زندگی کنه بایدظرفیت خودشوببره روی ۱۰۰۰تابتونه دووم بیاره مخصوصااینکه اینجورمرداهمیشه دنبال یه چیزدیگه هستن وچیزی نمیتونه ارضاشون کنه امابایداینودونست که هیچی عوضشون نمیکنه فقط میتونین بیتفاوت باشین تابتونین اززندگی واقعی خودتولذت ببرین وگرنه همش بایدقصه خیانت های بینهایت مرداروبخورین که تمومی نداره وخصلت اینجورمردااینه که چون خودشون خیانت میکنن همیشه دنبال یه نقطه ضعف ازطرف مقابلشون هستن که خیانتشون روتوجیه کنن ویه خصلت دیگشون هم اینه که به کسی که باهاشون هستن اجازه رفتن به جایی رونمیدن چون میترسن که بهشون خیانت بشه

  212. بعضی از مردها دلیلی برای خیانت ندارن ،فقط دوست دارن با خانمهای دیگه رابطه داشته باشن ،خیلی خیلی عذاب آوره خیانت مرد به زن

  213. زندگی پر از فراز و نشیب است . هر زمان که در چاله ای افتادیم باید بگردیم تا علت این سقوط را در خودمان پیدا کنیم. “کارما” در جهان حاکم است و به هیج وجه شوخی ندارد. مراقب کوچکترین کارهای خود باشیم تا در چاله نیفتیم.
   توضیح: کارما: قانون عمل و عکس العمل حاکم در جهان – از هر دستی بدهی از همان دست می گیری.

  214. به نظر من خیانت بی معناست. انسانها در انتخاب رابطه آزاد هستند. طبیعت هم همین گونه هست. به جای فکر کردن به خیانت باید به این فکر کرد که چگونه می توان کامل بود. هیچکس به یک انسان کامل خیانت نمی کند. ریشه خیانت شریک زندگی در عادتهای بد خودمان است. و این راهی است که طبیعت انتخاب می کند تا به ما بگوید که باید اصلاح شویم. قطعا هیچ دو نفری (مخصوصا ای روزها) بدون عشق زندگی مشترک خود را شروع نمی کنند. اما مسئله بعد از شروع زندگی شروع می شود. مثلا آقا می خواهد مثل زمان مجردی باشد و به کارهای قبلی اش ادامه دهد. سیگار بکشد هر از گاهی مشروی بخورد و یا مثلا با دوستان مجردش بیرون برود. در این زمان همسر احساس می کند که به او ظلم شده و در صدد تلافی و یا به زبان دیگر مقابله به مثل می گردد و عکس این نیز وجود دارد. به نظر من قبل از گرفتن انگشت به سمت دیگران اول انگشت انتقاد را به سمت خودمان بگیریم و سعی در کامل شدن به روش ترک عادات قدیمی کنیم. باید نو شد. باید با دقت موشکافانه خود را تحلیل کنیم و نقاط ضعف خود را اصلاح کنیم. و همیشه یادمان باشد که محال است کسی نداند چه اشکالاتی دارد. فقط باید قبول کرد و آدم شد.

  215. سلام به نظرمن خیانت تو خون مرداس …من که دیگه از دست شوهرخیانتکارم خسته شدم.با وجود اینکه ۵ماهه بوداز ازدواجمون میگذشت از رابطه شوهرم با دوست دخترش باخبر شدم از اون روز تا حالا دیوونه شدم و شوکه هیچی واسش کم نذاشته بودم اما……تو خونشونه…..کاریش نمیشه کرد..

  216. فکر میکنم کاری که من در برابر خیانت همسرم کردم هیچ زنی تا حالا نکرده و البته توصیه هم نمیکنم. من ۶ ساله ازدواج کردم و یک دختر دارم. ۲۷ سالمه . من و همسرم خیلی همدیگر رو دوست داریم به حدی که من با وجود اینکه میدونستم همسرم با یک زن متاهل رابطه دوستانه ای داره ولی خیلی دنبال این نبودم که موضوع رو بروش بیارم و ثابت کنم چون از زندگیم لذت میبردم و همسرم هم هیچ کاری نمیکرد که من متوجه بشم یا ناراحت. اما من بدلیل اینکه زن با هوشی هستم هر بار که میخواستم میتونستم سر از کاراش در بیارم. خلاصه اینکه بالاخره بعد این ۶ سال بهش گفتم که دیگه خسته شدم تا کی میخوای فکر کنی من نمیدونم!! تا کی میخوای این بازی رو ادامه بدی وقتش رسیده انتخاب کنی؟! بعد اینکه کلی اونو تحت تاثیر قراردادم و رابطه اش رو با اون زن به هم زد شروع کردم با اون زن دوست شدن!! من آدم آروم و منطقی هستم با هاش دوست شدم و علت این کارش رو جست و جو کردم بهش قول دادم کمکش کنم تا اونم از زندگیش لذت ببره ! حالا طوری به من وابسته شده که همش میگه نکنه شوهرت بفهمه و تو رو از من بگیره! با این کار هم زنه تو مشتمه هم ازش کلی تجربه و حرف در مورد شوهرم گرفتم که خیلی کمکم کرد. البته این دوستی یک استثناست چون ما دورا دور همدیگر رو میشناسیم. خلاصه من دوستیشون رو با دوست شدن به هم زدم. البته نیت من خدا پسندانه و خیر خواهانه بود که در اون زن اثر کرد.

  217. مردها بالاخره خیانت میکنن هر کدوم به یه شکلی ……این ذاتشونه و درست بشو هم نیست….اینی که میگم رو خودشون هم میدونن اما فقط کتمان میکنن …
   پس حیف انرژی و شادی که در راه کشف خیانت بکار برده بشه…..چرا این مسئله شده کابوس و نقطه ضعف ما خانومها!!!!!!چرا مثلا از توهین یا دروغ تا این حد نمی ترسیم؟بیایم نیاز به دوست داشته شدن رو کنترل کنیم….اونوقت میبینید چطور اوضاع عوض میشه

  218. سلام.درسته که انسان جایزه الخطاست.ولی بعضی از آقایون دوباره به خیانتشان ادامه میدهند وبه همسرشان اطمینان میون که دیگه ارتباطی وجود نداره.حالا به نظر شما باید چی کار کرد؟

  219. خیانت سخته وفراموش کردنشم سخته.مرد یا زنی که خیانت میکنه رو باید بخشید اخه انسان جایزو الخطاست.

  220. مرسی دوس داشتم مخصوصا قسمت خوردن آب که دیگه سکته نکنیم فلج بشیم زن هارو بیارن و جلوی چشممون خیانت کنن

  221. این حق نیست که با این توجیه که مردها تنوع ظلبند کارشونو ندیده گرفت این کار قبیح و زشت هیچ توجیهی نداره

  222. اگه شما جای من بودین سراغ دختره می رفتیم یا با همسرتان حرف میزدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   حال کدوم رو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  223. یکم به صفحه خودمونی و پیغاماتون توجه کن.به من بر نمیخوره اما شما هم که راه همسرتون رو در پیش گرفتید خودتون رو بذارید جای یه زن حامله که شوهر بیکار و کامپیوتر باز و چت باز با خانم ها داره چه فرقی میکنه؟

  224. فائزه خانم اگه راحت شدی چرا یکی دیگه رو داری گفتار این موضوع میکنی.همون قدر که واسه تو سخت بوده واسه یه زن دیگه هم سخته.

  225. من ۷ سال تحمل کردم همه چیزو علنی میدیدم ولی الان خدا رو شکر جدا شدم و به ارامش رسیدم

  226. من ۴ ساله که ازدواج کردم هر ۴سال همسرم به من خیانت کرده چرا شو نمیدونم هیچی به اندازه چرا های مغزم منو اذیت نمیکنه چرا چرا چرا چرا چرا چرا
   به من کمک کنید بهش بگم که این ۴ سال میدونستم یا نه ساکت بمونم

   • بهش بگو و چراهارو از خودت دورکن شاید بفهمه ک داره خیانت میکنه ودست از کارش برداره وگرنه تازنده ای از زندگیت لذت نخواهی برد حتی اگه بهت بهترین زندگی روفراهم کنه

    • علی عزیز
     ممنون از پیغامت من نمی خوام رویم به شوهرم باز بشه می ترسم بگم بهم بگه همینی هست می خوای بمون میخوای نمون

   • Diamondعزیز اول بخاطر صبرت بهت تبریک میگم اما گلم چی تو زندگی ارزش این همه تحقیرو داره ۴سال یه عمره حتما حتما برو پیش مشاور واقعا کمکت میکنه

    • فرناز عزیزم
     ممنون از پیغامت منتظر ببینم بازم ادامه میده یا نه فعلا خبری نیست امیدوارم تمام شده باشه
     من زندگی مو دوست دارم از طلاق هراس دارم

  227. منو شوهرم همدیگه رو خیلی دوس داشتیم و البته الانم داریم یه هفته پیش سر یه ساعت باید میرفتم دانشگاه اما یه چیزی جا گذاشتم از وسط راه برگشتم رفتم خونه دیدم در قفله کلیدم پشت دره. نمیتونستم درو باز کنم مونده بودم پشت درخونه.. حساب کار دستم اومده بود بعد یه ربع تقلای من درو باز کرد گفت حموم بودم من باور نکردم تموم خونه رو گشتم تا بالاخره پیداش کردم دختره تو کمد بود از شدت شوک فقط بهش گفتم برو بیرون بعد از اینکه از خونم رفت حالت جنون گرفته بودم مث دیونه ها گریه میکردم آخه هیچ کمبودی تو زندگی عشقمون نداشتیم زنگیمون پر از عشق و بوسه و محبت بود اگه بگم مث دیوونه ها همدیگرو دوس داشتیم باورتون نمیشه… میخواستم برم و این زندگی رو تموم کنم دست وپام گرفته بود میگفت نرو غلط کردم دست و پامو میبوسید میگفت ببخشید بخدا به قرآن دیگه هیچوقت تکرار نمیشه فقط منو ببخش بگذر نمیذارم بری اما من مث دیونه ها بودم اونقدر گریه کردم اونقدر گریه کرد محکم منو گرفته بود نمیذاشت برم میگفت یه شانس دیگه بهم بده یه فرصت دیگه بهم بده… بخدا هیچ کاری نکردیم… اشتباه کردم… یه گلدون زد تو سرش میگفت خیلی اشتباه کردم زندگیم و نابود کردم من چقدر خرم منو ببخش تورو خدا تنهام نذار.. وضعم خیلی وحشتناک بود… بالاخره بعد چندین ساعت که تو اون وضع بودیم تصمیم گرفتم ببخشمش بخاطر عشق عمیقی که تو قلب خودم داشتم.. نه چیز دیگه.. اونم شبش غسل کرد توبه کرد و خیلی پشیمون بود فقط مراقب من بود.. که از ناراحتی درم بیاره قول داده دیگه تکرار نکنه هیچوقت به عشقمون خیانت نکنه .. تو این چندروزه همه حقوفشو داده کلی کادو برام خریده تا من خوشحال بشم از فکر دربیام…شبا محکم بغلم میکنه تا خوابش ببره خطاشو بهم داده یه خط دیگه براش گرفتم الان یه هفته گذشته من آرومتر شدم دیگه هر لحظه به اون موضوع فکر نمیکنم ولی فراموش نکردم گهگاهی یادم میوفته به شدت گریه میکنم …نمیدونم کار درستی کردم یا نه…

   • به نظرم زود بخشیدیش کارش بسیار وقیحانه و بد بوده مواظب باش از یک سوراخ ۲ بار گزیده نشی فکر میکنم باید حتما یا هم نزد مشاور برید تا موضوع بررسی بشه وریشه ای حل بشه اینقدر زود خام نشو برات دعا می کنم

  228. اگه بیاد بهت بگه مطمئن باش بیشتر میسوزی حاضری هر کاری کنی که بگه دروغ گفته عزیزم تو یه خانمی خودتو زیر سؤال نبر اگه میخوای زندگی کنی حرمت خودتو نگار دار اینکه تو چشمت نگاه کنه بگه من بودم بخدا حالتو بدتر میکنه سعی کن مشکلاتتونو حل کنی اگه بهت راستشو بگه داغون میشی دیگه جونی برات نمیمونه که زندگیتو بسازی

  229. ای کاش شوهرم به خیانتش اعتراف می کرد بخدا می گذشتم چیزی که عذابم میده چیزی که داغونم کرده جراته اعتراف نداره با من روراست و صادق نیست.ای کاش همه واقعیتو می گفت و من میبخشیدمش و تموم میشد اما داره بازم گندشو پنهون می کنه که نرم سر وقته دختره چیکار کنم بگذرم یا طلاق بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنید

   • l میترا خانم همچین بلایی سرم من هم امد دو هفته پیش ،با یه غریبه درد دل کن ،کاری ازت بر نماید باید سوخت وساخت تازه برا مردا خیلی سختتره تا خانمها

  230. سلام توروخدا کمکم کنید دیروز شوهرمو با ی دختر دیدن،شوهرمم طرف و دیده اما قبول نمیکنه میگه دروغه محضه.اما مثل روز روشن داره دروغ می گه.دستش رو رو قران میزاره میگه نبوده اما رفتارش کاملا مدتیه عوض شده من خودم به این قضیه ایمان دارم که چیزی هست.من با ۴سال ازدواج کردم شوهرم بچه دوست نداره.من عاشق شوهرمم عاشق زندگی مم اما دنیای ما باهم خیلی فرق داره.اما دلیلش خیانت نیست توروخدا خواهش می کنم کمکم کنید خیلس سخته خیلی دارم عذاب می کشم

   • خدایا

    مگزار دعا کنم

    که مرا از دشواریها و خطرهای زندگی

    مصون داری،بلکه دعا کنم تا در رویارویی با آنها

    بی باک و شجاع باشم.

    مگزار از تو بخواهم

    درد مرا تسکین دهی،بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخشی

   • سلام میترا جون .به این فکر کن که زندگی شادی رو برای خودت وهمسرت به وجود بیاری منم این احساس خیلی بد ووحشتناک رو تجربه کردم ولی با جو موجود در جامعه این کارها شاید خیلی غیر عادی نباشه ولی هر کسی که خودش داره پاک زندگی میکنه توقع داره عشقش هم در برابرش پاک باشه عزیزم اروم باش وتوکل کن به خدای بزرگ.

  231. همه مردهاتنوع رودوست دارن امایک زن نبایدمثل مردعمل کته هرخانومی بایدقیمت خودشوبدونه کسی پیدانشدکه بتونه روجسم من قیمت بزاره چون ارزش من برترازتمام دنیاست سختیهای زیادی روتحمل کردم کارکردم زحمت کشیدم خیانت یک زن روتصدیق نمیکنم

  232. با تشکر از مطلب خوبتون البته این مطالبی که شما نوشتید اگه نگیم فقط ولی بیشتر به درد کسانی می خوره که نه تنها متأهل هستن بلکه بچه هم دارن آدم یاد سریال زیر آسمان شهر می افته وقتی که شخصیت دکتر نمی دونم چی که کامران ملک مطیعی بازی می کرد داشت مهران غفوریان رو نصیحت می کرد که بخاطر بچه هاش طلاق نگیره 😀
   خلاصه که باید کمی بیشتر گسترش داده بشه تا کامل تر بشه

   و بعدشم برام جالب هست که چرا فقط مردهاخیانت کار شناخته شدن؟!
   البته پوستر طراحی شده شما هم چندان بی تأثیر نیست ولی زنان خیانت کار هم داریم که به نظر من خیانت جنسی یک زن در حد اعتیاد یک مرد خانمان سوز هست….

  233. من شوهرم از من یه مدتی دور بود تو یک کشور دیکه بود تا اومد فهمیدم که به من خیانت میکنه وبا یه دختر اشناست اون کلی کریه کرد که ببخشمش منم بخشیدمش الان هم جند ماه کزشت منم اصلا نمیتونم بهش دوباره اعتماد کنم با اینکه خیلی داره تلاش میکنه که عوض شده ولی باورش نمیکنم
   میخوام امتحانش کنم که خیالم راحت بشه دیکه کمکتونو میخوام!!!!!

  234. سلام من ۱۰ ساله ازدواج کردم ۴ ساله بچه دار شدم الان ۲ تا دختر دارم بعد از تولد دختر بزرگم متوجه خیانت همسرم شدم یکی دو بار براش رو کردم کلی معذرت خواهی کرد و گفت دوستام باعث شدن منم بخشیدمش ولی همچنان ادامه میده و هر دفعه با یکی هستش اصلا نمیدونم چی کار کنم تو رو خدا منو راهنمایی کنین من ۲۷ سالمه

  235. سلام ساراخانم بهش فرصت بیشتری بده تاخودشونشون بده بعداز چندماه امتحانش کن اگه خوب شده بودباهاش بمون اگه خوب نشده بی خیالش شو چون بعدش توزندگیت همش بایدغصه بخوری

  236. من۳سال با یه پسری دوست بودیم انقدر عاشق هم بودیم که ۹ماه پیش نامزد کردیم سرویس مدرسه میبره با یه دختره ۱۸ ساله دوست شده به طور اتفاقی متوجه اس ام اس هاشون شدم وتی قسم میخوره رابطه خاصی نداشته باهاش چکار کنم شب و روزم تیره شده در ضمن من ۲۰ سالمه

   • عزیزم غصه نخور تو خیلی کم تجربه ای بهش فرصت بده هر کسی میتونه اشتباه کنه بخصوص اول راه و توی سن و سال شما مطمعن باش اینکار به عشق و دوست داشتن بین شما هیچ ربطی نداره و همش سر جاشه این فقط یه کنجکاوی و هیجان طلبی اشتباه از طرف اونه بهتره محکم باشی و موضوع رو بیشتر از این بروش نیاری چراکه ممکنه از اینکه مدام از طرف تو زیر سوال میره و طرد میشه ازت دور بشه مواظبش باش ولی بروی خودت نیار و بیشتر از همیشه کنارش باش.

  237. اشتباه رو با اشتباه جواب نده سعی کن راه حل پیداکنی

  238. با سلام.بعد از خیانت همسرم تمام راههایی که شما گفتید رو امتحان کردم جواب نداد. داشتم دیوانه می شدم.چون بعد از اون ارتباط ،مرد کثیف من به مدت ۹ ماه با من هیچ رابطه ای نداشت! چون اون دختر جوان تر از من بود و قاعدتا چون فاسد بود بهتر از عهده ی مسایل بر می آمد!یک بار و برای همیشه به شوهرم خیانت کردم و هرگز پشیمون نیستم.از ثروتش استفاده می کنم و چون بهش خیانت کردم دیگه از دستش ناراحت نیستم..به قول قدیمیها چیزی که عوض داره ،گله نداره!!!!!

  239. لیلاجون سلام به خاطربچه هاببخشش اماتا زمانیکه پیش مشاور نری مشکلت حل نمیشه حتماپیش مشاور برو.اونوقت هم میتونی بهش اعتماد کنی هم شوهرت اگه زندگیشو دوست داشته باشه ازاین کار متننفر میشه…همینطورشمانیلوجون…

  240. سلام همسر من یک زن رو به مدت یک سال صیغه کرده وبعد خوذش بهم گفت ولی بهم قول داده دیگه این کارو نمیکنه من به خاطر دو تا بچه هام قبول کرذم ولی اصلا بهش اعتماد ندارم ازتون میخوام کمکم کنید و راهنمایم کنید تا یک تصمیم درست بگیرم

  241. سلام من ۱ماه عقد کردم شوهرم یه مدت کم میومد خونه بابام بش میگفتم چرا اینجور شدی میگفت به خدا دوست دارم همینجوری نمیام.یکی از خیلی نزدیکام اونم بش میگفت بیا تا اینکه یه روز از گوشی دختره بش اس دادم درباره من حرف میزد بام قهر بود که بدون اجازش کاری کردم منم بجا اون دختر باش حرف میزدم بعد گفت ببخش که چند بار گفتی نیومدم چون دلیل داشتم منم گیر دادم که دلیلت چیه بعد گفت نمیخواستم زنمو از دست بدم یا خیانت کنم چون بعضی وقتا شیطون میومد سراغم واسه همین نمومدم که این تمام بشه بعد بیام وقتی میخوندم باورم نمیشد رفتم بیشش حلقشو بش دادم گریه میکرد مثه بارون گفت دوست داشتم که نمیومدم که این فکرم تمام بشه خیلی گریه کرد تا امروز اون کسیم که از گوشیش به شوهرم اس دادم نمیدونه لطفا کمکم کنید بگین چیکار کنم تورو خدا من منتظرم اون دختر خواهرمه

   • نیلو خانم شوهرت اشتباه کرده ولی حالا میخواد راه درست روبره کمکش کن
    ولی چند ماه بعد باز امتحانش کن

   • به نظر من دختر خواهرتو میخوای چیکار کنی؟من بودم تمومش میکردم.بازم ما در جایگاه تو نیستیم عزیزم با یک مشاور مشورت کن

  242. باسلام…باید بگم مرد یا زنی ک ب همسرش خیانت میکنه مطمئنا لیاقت همسرش رو نداشته… ازونجایی ک خلایق هر چ لایق نباید باهاشون ادامه داد.فرصت و محبت و جذب کردنشونم کشکه….ازنظر من مردی اگه فقط خیال خیانت از سرش بگذره دیگه بدرد نمیخوره…چون حتما فرصتشو نداشته اگه پیش بیاد بدش نمیاد…پس توصیه م ب دوستان عزیز اینه ک اگه خیانت دیدید بدونید طرفتون لیاقت زندگی با شمارو نداشته…پس ترکش کنید بی معطلی و ناراحتی…!!! 👿

  243. سلام .الان اونقدر گیج شدم نمیدونم چطور باید خودشوثابت کنه.هرتضمینی میخوام حتی سفته پونصدمیلیونی قبول کرده .اما مهم اینه که من دیگه کنارش ارامش ندارم….اصلاچرامردامیرن سراغ کس دیگه………..دارم دیونه میشم ماخیلی عاشقانه زندگی میکردیم ………..اماهمه چی خراب شد…

  244. شوهرم بهم خیانت کرده میخوام ازش جداشم خیلی گریه میکنه مدام التماس میکنه میگه دوست دارم اگه بری سربه بیابون میذارم.امادیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم.امادلم براش میسوزه .چون برای باردوم که خیانت کرده دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم .پیش مشاور رفتیم میگه ی فرصت دیگه بهش بده اما من گذشته رونمیتونم فراموش کنم.ازشماخواهش میکنم کمکم کنید.به نظرشما میتونم دوباره بهش اعتمادکنم.وآیا راست میگه که دوستم داره؟؟؟؟؟؟

   • بذار خودشو نشون بده برات ثابت کنه چقد براش عزیزی فقط زیاد سخت نگیر از کم سخت گرفتن شروع کن بعدش کم کم زیادش کن تادیگه دنبال خیانت نره

  245. شوهرم خیلی سعی میکنه که بهم نشون بده بهتر شده ولی من دیگه اون حسی که قبلا داشتم و ندارم

   • سلام شیما خانم بیشتربهش فرصت بده ومثل قبل باهاش خوب باش واگه شک کردی زودقضاوت نکن یکبار امتحانش کن بعد تصمیم بگیر ولی ایشاا…که خوب شده

  246. سلام بچه ها من چند روزه شوهرم و بخشیدم.ولی اصلا احساس خوبی ندارم روز به روز بدتر میشم

  247. این یک بیماری محسوب میشه واز خانواده اعتیاد به مواد مخدر میباشد که باعث از هم پاشیدن کانون گرم خانواده میشه ودرمانش همانند اعتیاد سخت و زمان بر هست به این راحتی درمان نمیشه

  248. سلام
   من حدود ۳ ماه پیش از طریق یکی از دوستام به آقای آشنا شدم و ایشون به من پیشنهاد دوستی دادن متاسفانه ابتدای دوستی خیلی خوب شروع شد اما بعد مدتی حالاتش کاملاٌ تغییر کرد و من از متوجه شدم که ایشان از ابتدا دوست دختر داشته و به من اعلام میکرد که هیچکس در زندگیش نیست وقتی موضوع را باهاش در میان گذاشتم اعلام کرد که دوست دختر قبلی ایشان بوده و فقط برای تسکین و فراموش کردن اون خانم ودست از سرش برداره جواب تلفن هاشو میده و تا جایی که حساسیت من بیشتر و بیشتر شد و فهمیدم که اون دختر بیچاره از چیزی خبر نداره و داره از طریق من به اون دختر خیانت میکنه در اصل به هر دوتای ما خیانت میکرد با این که بهش علاقمند شده بودم ولی چون فهمیدم آدم بوالهوسی هستش و ارزش عشق پاک و بی ریای منو نداره باهاش امروز قطع رابطه کردم دورغ نگم الان خیلی ناراحتم.

  249. سلام خدمت دوستان به عنوان یه جوون مجرد معتقدم کلید تمام مشکلات دوری از سبک زندگی اسلامی است هر چند باید قبول کنیم کسی هم اونو به خوبی معرفی نکرده وکسی هم به دنبالش نبوده ولی با سعه صدری که منشا اون فهم بالاست ومشاوری که درک خوبی نسبت به اسلام داره وتوکل نسبت به خدا مسکلات قابلیت حل دارن

  250. سلام منم یکی از اون ادمایی هستم که بهش خیانت شده۲۲ سالمه شوهرم ۳۰ سالشه ۲ ماهه ازدواج کردم الان ۲ روزه که فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده ۱ هفته با یه زن که شوهرم داشته تلفنی حرف زده انق ناراحتم که خدا میدونه من هنوز عکسای عروسیم و نیاوردم……………….بخدا انقد بهش محبت میکردم همیشه به خودم میرسیدم از لحاظ ظاهرم خیلی خوبم ولی نمیدونم چرا سزاوار این کار بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دیگه نمیتونم بخندم یا حرف بزنم گوشه گیر شدم شوهرم همش گریه میکنه نماز میخونه میگه به خدا توبه کردم بهم فرصت بده جبران میکنم بچه ها تورو خدا بهم بگین چیکار کنم؟ 😥 😥 😥 😥 😥 😥

  251. لعنت به مردهای خاعن دارم داغون می شم شوهرم رو خیلی دوست داشتم ولی بهم خیانت می کنه

  252. تنها وخسته ازدوست داشتن در حد پرستش خانمم.هرگاه مردی خیانت میکند حتما خانمی خائن هم دست اوست با دسته گل به خانه میایم پیشانیش را بوسه باران میکنم هیچ وقت به خواسته ام تن نمیدهداز سر درد کرفته تا……..هزاران درد بی درمان.با سلاحی به جنگم امده در حسرت بمب هسته ای هستم وقتی که نمازش تمام میشود دعایش این است خدایا حس جنسی شوهرم را از بین ببر قربون خدا برم هر رور حسم نابودم می کند چه حکمتی هست پشت پرده نمیدانم خواهش میکنم از عزیزان راهی نشانم دهیدکاش سلاح خانمم بسوزد که احساس مرا نشانه رفته تا به حال خودم را مردانه از گناه دور داشته ام دیگر تحملم را از دست داده ام کمکم کنید کم———————————————————–ک

  253. من زنم بهم خیانت کرده، با همکلاسی قدیم دانشگاهش چت میکنه، وقتی دیدم میخوان با هم قرار ملا قات بذارن نتونستم طاقت بیارم و قضیه رو رو کردم
   اولش گفت من نبودم و منو هک کردن ولی وقتی کل مطالب تایپ شده رو براش آوردم دیگه نتونست انکار کنه.
   لطفا به من بگین چیکار کنم؟ داغونم. دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم. رهاش کنم؟ بچه نداریم. بهش فرصت بدم؟
   خواهشا اونایی که تجربه کردن کمک کنن

   • اگر واقعا همسرتون از کارش پشیمونه وش ما و زندگیشو دوست داره و برای اولین باره که این اتفاق می افته بهش ی فرصت دوباره بدید که اگر دوباره نشد اونموقع قابل بخشش نیست اما شاید واقعا ی اشتباه بوده بهش فرصت بدید

  254. میتونم فقط بگم مردا کلن خیانت کار هستن

   • خدمت مهتاب خانم باید بگم سخت در اشتباهه. نود درصد تو این زمونه زنها هستن که خیانت میکنن. یکیش زن خود منه که داره بهم خیانت میکنه. البته در واقع به خودش خیانت میکنه

  255. منم شوهرم بهم خیانت کرد سه تابچه دارم از بین ۴۸ خواستگار انتخابش کردم وقتی فهمیدم گفت نیاز جنسی نداشتم ولی اون بهتر از تو حرف میزنه و الان دوباره دیر میاد خونه با خودم می گم بچه هام ارزششو دارن که رهاش کنم و بزارم هر کار دوست داره بکنه ولی نمی تونم داغونم در عین حال زورم بهش نمی رسه هر روز برا دیر اومدنش دلیل می آره

   • عزیزم فقط به بچه های فکر کن صبر کن تا آنها بزرگ بشوند و سر و سامان بگیرند و آن مردی که هرزه شد اگر زنش (حوری بهشتی) باشه بازم خطا میکنه لطفا طلاق نگیر و اجازه بده فرزندانت در خانواده بزرگ بشوند

  256. نمیدونم والا خیلی سخته درد خیانت کشیدن واقعا خدا باید صبر ایوب بده من که عمرا بتونم تحمل کنم

   • مادر بودن مسئولیت بزرگی است و تنها. خوشبختی بچه هاست که مادر را ارضا میکنه پس مرد هرزه را فقط به دست خدا میسپاریم و مطمن هستم که رنج میکشد و تقاس بدی هایش را حتما میدهد

  257. سلام دوستان.به نظرتون پسری که تو دوستی خیانت کنه و حین دوستی به دختر دیگه ایم پیشنهاد بده ممکنه در آینده تو زندگی مشترکشم این کارو کنه؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین که بتونم درست تصمیم بگیرم.(من به روش آوردم با هم صحبت کردیم میگه قصدم با اون دختر دوستی نبود کل انداختن با دوستاش بوده گفت دیگه تکرار نمیکنه ولی چشمم آب نمی خوره میشه کمکم کنید)

   • عزیزم پسری که رفته با کسه دیگه ای دوست شده و دوباره برگشته با تو و توهم قبول کردی دقیقا مثل لباس چرکی میمونه که دوباره بخوای اونو تنت کنی
    حالا تصمیم با خودته

   • من یک نمونه از کسی هستم که مدام توجیح کردم ولی الان بعد ۴ سال تازه متوجه رابطه( س ک س) داشتنش با یکی شدم همیشه فکر می کردم در حد شیطنت امانبود ما نزدیک ۴ سالم دوست بودیم و همیشه وقتی مچشو میگرفتم به یک نحوی توجیح میکرد

   • اعتمادتان این پسر!!!!تنوع طلب و ۲رو است بازم دلت را میشکنه

  258. من ھم تا حالا عاشق شدم .ولی از زندگی مشترک متنفرم چون اگر بھم خیانت بشھ باید ھم خودمو ھم اونو بکشم بھ نظر من راھ حلش فقط ھمینھ

   • اگه مرد زندگیت هرزه شد!رهایش کن و به خودکشی فکر نکن. از زندگی شخصی ات لذت ببر، بی خیال نامرد ها

  259. چرا مردا خیانت. میکنن؟

   • چون نمی فهمد که تو دوستش داری و به زندگی در یک لحظه فکر میکند. عمق لذت همسر داری را درک نمیکند تنوع طلب است و میخواهد ببیند چه تعداد خانم حاضر به دوستی و همبستر شدن با او هستند!!!!!!خودش را محک میزند

   • چگونه باخیانتی که بهم شده
    کناربیام

   • چون ارزش خودش در اون حده ……….. بی لیاقت و بی ریشه ان چون عزیزم

  260. سلام ،من م شووهرم رو تو خونه با ی دختر دیدم برام خیلی سخت بود تا چند ماه مث دیونه ها بودم ،اما تعهد و گریه زاری راه انداخت هرچندادز گلوم پاین نمیره اما بخشیدمش ای کاش نمیبخشیدم. چون بازم تکرار میکنه.

  261. نمیدونم چرا پیغامم دیده نمیشه؟

  262. سلام من از قبل میدونستم شوهرم اینکارا را میکرده تو دوران مجردی ولی انتخابم اشتباه بود شوهرم زندگی دومش بود و من هم زندگی دومم بود ولی باز میبینم دنبال دوست دختر و روابط جنسی چیزهایی دیدم ازش که الان تا تنها میشم غصه میخورم که چرا انتخابش کردم همه میدونستن این اخلاقها را داره اون روز خواستگاری گفت وقتی بیای دیگه همه میرن کنار ولی متاسفانه همه مردها سرگرم کار و زندگین و شوهر من علاوه بر کار به رابطه هاشم فکر میکنه تا میفهمم پاک میکنه الان هم فیسبوک و پیامهای همسریابی و اینکه میگه مجردم در حالیکه دو تا بچه داریم اگه بذارم برم بچه ها را چه کنم واقعا ناراحتم زنی که باهاش بود را دیدم متاسفم برای خودم که شوهرم به این راحتی با من به خاطر یه زشت بد رفتاری کرد تا به مندروغی یفهمونه اینطور نیست دارم دیوونه میشم

   • مثل من با این تفاوت که من اولین رابطه ام بود

   • خیلی شوهرمو دوست داشتم اما واقعا نا امیدم کرده اصلا آدم منطقی نیست و بر عکس من که آدم کاملا منطقی هستم اصلا نمی خواد حرف بزنه و مشکلاتمونو حل کنیم. پیش مشاور نمیاد و میگه هیچکسی رو قبول نداره

   • ما حدود ۴ سال دوست بودیم و ۳ ساله که ازدواج کردیم
    همیشه شیطنت داشت و من قبل ازدواج میگفتم هنوز احساس تعهد جدی نداره اوایل ازدواجمون میگفتم احساس میکنه چون ازدواج کرده ازادی نداره همش خودمو توجیح میکردم تا اینکه چیزی که اصلا فکرشم نمیکردم اتفاق افتاد و من متوجه شدم که با یه دختری رابطه جنسی داشته توی همین چند ما
    همیشه فکر میکردم در حد شیطنته اما…حالابازم شاید عینا حماقتم باشه ولی بازم گفتم هرکسی ممکنه یه بار خطا کنه اما خودش انگار اهمیت موضوع رو درک نمکنه که قطعا میکنه اما خودشو میزنه به اون راه

  263. به نظرم هر خیانتی رو باید بررسی کرد و دلیلشو تو طرف مقابل هم دید.یه زمانی من عاشق شوهرم بدم با کمترین امکانات زندگی با اون زندگی کردم ولی بعد یه مدت اون شروع کرد به یه کارای عجیبی در میومد میگفتم چرا دیر میای میگفت به تو مربوط نیس…. کلا زندگی که فقط پول و … نیست بعد یه مدت ۶ ماه دیدم اصلا منو نمیبینه انگار نه انگار ۶ ماه دیگه هم من تلاش کردم به زندگی برش گردونم نا امید شدم ازش نا امیدی بد چیزیه خلاصه … تنها بودم تو خونه تا ۱۰-۱۱ شب. چت کردنم شروع شد معتاد شدم … کم کم از راه در رفتم با یکیشون رابطه گرفتم به شوهرم گفت طلاق بده مهریه هم نمیخام توافقی گفت نه و … طلاق هم نداد منم دیگه دوستش نداشتم دیگه منم قید اونو زندگیشو زدم چون مخارجی هم نمیداد اصلا زندگی هیچچچچچ .دیگه منم کاری رو که نباید می کردم و کردم.یه سال رابطه داشتم با اون ادم ولی الان دیگه نه.جالبه دوساله اتاقمو ازش جدا کردم بهش هم گتم بهت خیانت می کنم ولی ظاهرا باید ببینه تا دست از سر من برداره .داگاه رفتن کار ادم نیست اونای که حرف حساب نمیدونند باید برن دادگاه من نخواهم رفت دادگاه اون اگه مشکلی داره بره شکایت کنهچون من حرف حساب زدم نمیخامش دیگه نفهمید وقتی همه چیز به نفع مرده تو دادگاههای ما وقتی من انقدر ازاد نیستم نمیتونم برم خودمو از شر اون رها کنم … اگه یه روز بری زنهای تو دادگاهو ببینی میشینی از زن بودنت گریه می کنی امیدوارم اینبار سر عقل بیاد و طلاق بده وگرنه شاید دوباره همون کارا رو تکرار خواهم کرد

  264. غشق اول فقط یه خاطره هست. عشق بعدی فاجعه . عشق همیشه در مراجعه هست.وووواییییییی خاطر خود کلانتر جانه بر سرت بشکند هوار را زندگی میگذرد خواهی یا نخواهی

  265. سلام اقاى (بدبخت ترین مرد دنیا) لطفا با ایمل ادرس من s_shojayi@yahoo.com
   تماس بگیرید من به کمک شما احتیاج دارم

   • به منم خیانت شد بعد از گریه های فراوان_یاد گرفتم دعا کنم و برای آرامش از خدا کمک گرفتم، بخشیدم تا درد نکشم و دیگر بهش فکر نمکنم سخت بود اما نگذاشت خورد شوم

  266. البته اینای رو که گفتم از زبون خودم نبودا. منم یکی از قربانیان خانه هستم!!! خانه ی بخت. بد جوری هم تو گل موندم.

   • سلام لطفا کتاب(شفای احساسات اسیب دیده)نوشته ی ژاکلین عیسیان را بخوان ودر ک کن. خوب میشی

  267. واقعازجر اوره اگر هم طرف مقابلتو ببخشی اون کارش ازیادت نمیره وتوی تاریخچه زندگیت با اون همیشه هست 🙁

   • همیشه قسمت بد ذهنت را پاک کن و بخاطر سلامتی خودت بدی ها را فراموش کن. ببخش تا بخشیده شوی و آرامش بگیری

  268. بعد از ٨سال نامزدی ومشکلات زیاد ازدواج کردم هنوز٧ماه از ازدواجم نگذشته فهمیدم شوهرم با یه دختر در ارتباطه از همه بدتر به هرکسی رسیده گفته مجرده و با من ازدواج نکرده حتى تو فیس بوک اش کاملاً خورد شدم به روش اوردم میگه یه دوستیه ساده اس من اگه دوست نداشتم ٨سال برا به دست اوردنت نمی جنگیدم نمیدونم چه کار کنم

  269. چند سال پیش متوجه خیانت شوهرم شدم خواستم جداشم دیدم عاشقشم سخته اونم خیلی گریه میکردالتماس میکردبه خاطربچه ها موندم اماچند ماه پیش دوباره تکرارکرد دیگه هیچ احساسی بهش ندارم انگارازقلبم خون میچکه باز هم گریه میکنه میگه غلط کردم دوست دارم.چون هرباربای زن خیابونی رفیق میشد احساس میکنم پاکدامنی منو به بازی گرفته.اینکه براش چی کم گذاشتی؟و……همش الکیه خدانکنه همسرآدم …………………………..دربیاد

   • ااخه چه دلیلی برای این کارش میاره ؟تو روخدا مواظب باشید بهتون اسیب ی نرسونه براتون دعا میکنم بهش گوشزد کنید که خیلیا ارزوی داشتن چنین زن و زندگی ای رو دارن که شما راحت داری از دست میدی داشته ها نقاط قوت زندگی رو همیشه بهش بگید

  270. من س ساله ازدواج کردم شوهرم تو فیس بوک با دوست دختر قبلیش دوست شد وقتی من فهمیدم گفت نمیشناستش ولی آدرس ایمیلشو بهش داد بعد دوستیشو تو فیس بوک به هم زد که مثلا من آروم بگیرم…..کاش داستان بدبخت ترین مرد دنیا رو میخوند تا شاید حال الان منو بفهمه….بفهمه خورد شدن چه دردی داره….

   • مینا خانم دوست آسمونی مطمئنی واسه شوهرت کم نزاشتی؟ اونجور ک اون میخواد رفتار کردی؟ ب گذشته فکر کن ببین چیزی نیست ک باعث این کار شده؟شاید ی جای کار میلنگه عزیزم اگه واقعا زندگیتو و همسرتو دوست داری باهاش حرف بزن و بیشتر از قبل ب خودت برس تنهاش نزار بیشتر بهش محبت کن همیشه کنارش باش ن مقابلش از هر کاری برای خوشحال کردنش و جذب کردنش ب طرف خودت دریغ نکن امیدوارم ک بتونی موفق بشی و اون روی سکه یعنی خوشبختی رو بچشی 😉

    • من تجربه کردم و با تمام وجودم، درد کشیدم و فهمیدم که در زندگی هیچ چیزی کم نگذاشتم و همسرم از من و بچه ها راضی است اما زن دوم را حق مسلم خود میداند حتی اگر آن خانم بارها صیغه ی خیلی ها بوده باشد مهم نیست بلکه تنوع طلبی را دوست دارد و عزت نفس ندارد ( بازم بگو مرد اگه از زندگی اش راضی باشد کاری نمیکند)

  271. خیانت زن به شوهر قابل بخشش نیست

   • پس خیانت یه مردوزن بزاره کجایی دلش

   • چرا زن به مرد؟ هیچ فرقی نمیکنه خیانت دوطرفه بده کلا مردها اگه دیدگاهشونو تغییر بدن خیلی چیزا عوض میشه چرا شما مردها فکر میکنید میتونید خیانت کنید ولی زنها نمیتونن کی این حرفو گفته؟ اونی که گفته از خودش دراورده مثل خیلی حرفای دیگه .این دیدگاه که مرد میتونه خانت کنه یعنی مردها برترن و این قانونای الکی رو مردها از خودشون در اوردن هر زنی که شوهرش خیانت کرد باید این طعم خیانتو به شوهرش بچشونه تا تفکرش عوض شه

   • پس خیانت مرد به زن اشکال نداره؟

  272. ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺑﺎﺭ ﺧﻮاﺳﺘﻢ اﺯ ﻫﻢ ﺟﺪاﺷﻴﻢ,ﺑﻬﺶ ﻗﻮﻝ ﺩاﺩﻡ ﻛﻪ ﺯﻧﺪﮔﻴﺸﻮ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﻩ ﻋﻤﺮﺵ ﺗﺎﻣﻴﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻢ,ﻭﻟﻲ ﮔﻔﺖ ﻧﻪ,ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﻫﻢ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺑﺤﺚ ﺟﺪﻱ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺯﻳﺮﻩ ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻨﻢ ﺗﺤﻤﻞ ﺷﻨﻴﺪﻥ ﮔﺮﻳﻬﺎﺷﻮ ﻧﺪاﺭﻡ,ﺁﺧﻪ ﻫﻨﻮﺯﻡ اﺯ ﺗﻪ ﺩﻟﻢ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩاﺭﻡ,ﻭﻟﻲ اﺯ اﻳﻦ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻛﻪ ﻳﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﻛﻪ اﻭﻣﺪ ﭘﻴﺸﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﺮﺗﻜﺐ اﻳﻦ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﺸﻪ, اﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ اﻭﻥ و ﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﺎﺗﻤﻪ ﻣﻴﺪﻡ, ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻢ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﻮ ﮔﻔﺘﻢ و ﮔﻔﺘﻪ ﻛﻪ ﻗﺒﻮﻝ اﮔﻪ ﻣﻦ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻛﺮﺩﻡ اﻳﻦ ﻛﺎﺭﻭ ﺑﻜﻦ

  273. ﺧﻮاﺳﺘﻢ اﻣﺘﺤﺎﻧﺶ ﻛﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻛﺎﺭاﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻜﻨﻲ ﺗﺎ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﻴﺨﻮاﻱ ﺑﺎﻫﺎﻡ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻛﻨﻲ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺮﻱ ﻣﻬﺮﺗﻮ ﺑﺒﺨﺸﻲ ﺑﺪ ﺑﻪ ﺩﻭﺭﻭﻍ ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ اﻳﻨﻜﺎﺭﻭ ﻛﺮﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﻭﻗﺘﻲ اﺯﺵ ﺳﻨﺪ ﺧﻮاﺳﺘﻢ اﺯ اﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﻃﻔﺮﻩ ﺭﻓﺖ,ﻣﻦ ﻭﺧﻮﺩﺵ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﻛﻪ ﻣﻬﺮﺵ ۱۴ ﺳﻜﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﻟﻲ ﺭﻭﺯ ﻋﻘﺪ ﮔﻔﺖ ﭼﻮﻥ ﺧﻮاﻫﺮﻡ ۲۰۰ ﺗﺎﺳﺖ اﺟﺎﺯﻩ ﻣﻴﺪﻱ ﻛﻪ ﻣﻨﻢ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺑﻨﻮﻳﺴﻢ ﻣﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ ﺣﺎﻻ ﻛﻪ اﻳﻨﺠﻮﺭ ی ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﻴﺸﻲ ۲۱۴ ﺗﺎ ﺑﻨﻮﻳﺲ, ﺁﺧﻪ ﻣﻦ ﻭﻗﺘﻲ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻋﻘﺪﻩ ﻣﻮﻗﻌت ﺑﻮﺩﻡ,ﺑﻌﺪا ﺑﺪﻭﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ م ﺑﻔﻬﻤﻪ ﺑﺎ ﻭﻛﺎﻟﺖ اﺯ ﻃﺮﻳﻘﻪ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻋﻘﺪ ﻛﺮﺩﻳﻢ, ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﻫﺮ ﻣﺎﻩ ﺑﻴﺸﺘﺮ اﺯ ﭘﻮﻟﻪ ۵ ﺳﻜﻪ ﺑﺮاﺵ ﺧﺮﺟﻲ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻢ,

   • اون جوری که از نوشته هاتون فهمیدم و اگر اشتباه نکنم انگار شما اروپا هستید و همسرتون در ایران اگه اینجور باشه به نظر من ریشه تمام این چیزایی که گفتید در دور بودن شماست فکر میکنم چون شما از هم دورید میخواد جای خالی شمارو با یه چیزای دیگه پر کنه و این اشتباه محضه اگر میدونست نمیتونه طاقت بیاره باید باشماحرف میزد و میگفت ک نمیتونم تنها باشم ومیخوام با هم باشیم یا من میام پیشت یا تو بیا پیشم در حال انسان جایز الخطاست بهش فرصت بدید و اگه دورید این فاصله رو کم کنید تا انشاا…مشکلتون حل بشه اما اینم داشته باشید ک انسان دو بار تو همون چاه نمیفته اگر تکرار کرد بدونید عادت کرده و اگر ترکش نکرد اونوقت تصمیم نهایی بگیرید امیدوارم موفق باشید و کشکلتون حل بشه 🙄 😳
    ممنون آسمونی جون 😉

  274. ﺗﺎﻗﺒﻞ اﺯاﻳﻨﻜﻪ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻔﻬﻤﻢ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻭاﻗﻌﺎ ﺩﻭﺳﻢ ﺩاﺭﻩ ﻭﻟﻲ اﻻﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ,ﺣﺘﻲ اﺳﻤﻪ ﻣﻨﻮ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﻴﺶ ﻛﺎﻧﺎﺩا ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻩ, ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻣﻨﻮ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﺵ ﻛﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺗﻮ ﻳﻪ ﻛﺸﻮﺭ ﻏﺮﻳﺒﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﻳﺎ ﻭاﻗﻌﺎ ﺩﻭﺳﻢ ﺩاﺷﺖ, ﻭﻗﺘﻲ ﻫﻢ اﺯﺵ ﻋﻠﺖ اﻳﻦ ﻛﺎﺭﺷﻮ ﭘﺮﺳﻴﺪ م ﮔﻔﺖ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ اﻳﻨﺠﻮﺭ ی ﭘﻮﺭﻧﻮ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺑﺪﻡ

   • شما حالا شک دارین که دوستتون داره یا نداره که فهمیدنشم فقط نیاز به زمان داره شما هم سعی کنین اروم باشین شاید فکر کنین وقتی دعواش کنین ناراحت میشه ولی اول خودتون ناراحت نیشین و زجر میکشین شما یه مدتی سعی کنین موضوع رو فراموش کنین

    • این جوابا چیه میدی ، بدبخت گیج میشه که ، آقا به شما گفتم برو باهاش اتمام حجت کن و رک حرفت رو بزن بعد چکش کن اگه آدم نشده بود ولش کن به همین سادگی ، مرد باش ممکنه خائن باشه باید کنار بیای با این موضوع.

  275. اﻻﻥ اﺯ اﻳﻦ ﻣﺴﻠﻪ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻭﻟﻲ ﺷﺒﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ اﻓﻜﺎﺭ ﺁﺷﻔﺘﻪ ﺑﻪ ﺳﺮاﻏﻢ ﻧﻴﺎﺩ,ﺷﺒﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﻐﺾ ﮔﻠﻮﻣﻮ ﭘﺎﺭﻩ ﻧﻜﻨﻪ,ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﻫﺮﺭﻭﺯ ﺳﺮ ﻣﺴﺎﻳﻞ ﻣﺨﺘﻠﻔﻲ ﺑﻬﺶ ﮔﻴﺮ ﻣﻴﺪﻣﻮ ﺩﻋﻮاﺵ ﻣﻴﻜﻨﻢ,ﻭﺑﻬﺶ ﻣﻴﮕﻢ ﻛﻪ اﮔﻪ ﺗﻮ ﺧﻴﺎﻧﺖ ﻧﻤیﻜﺮﺩﻱاﻻﻥ اﺭﺯﺷﺖ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮ اﺯ اﻳﻨﺎ ﺑﻮﺩ,ﻭﻟﻲ ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺣﺴﺎﺑﺸﻮ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺮاﺵ ﭘﺮﻩ ﭘﻮﻝ ﻣﻴﻜﻨﻢ, ﻫﺮ ﺭﻭﺯﻡ ﻛﻠﻲ ﻗﺮﺑﻮﻥ ﺻﺪﻗﺶ ﻣﻴﺮﻡ ﻭﻟﻲ ﺗﺎ اﻳﻦ ﻣﺴﻠﻪ ﻳﺎﺩﻡ ﻣﻴﻮﻓﺘﻪ ﻳﺪﻓﻌﻪ اﺧﻼﻗﻢ ﻋﻮﺽ ﻣﻴﺸﻪ

  276. ﻧﻪ اﺯ ﻫﻤﻪ ﻟﺤﺎﻅ ﺗﺎﻣﻴﻨﺶ ﻛﺮﺩﻡ,ﻭﻗﺘﻲ ﻫﻢ ﻣﻴﭙﺮﺳﻢ اﻭﻧﺎ ﭼﻲ ﺩاﺷﺘﻦ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻧﺪاﺷﺘﻢ,ﻣﻴﮕﻪ ﺗﻮ اﺯ ﻫﻤﻪ ﻟﺤﺎﻅ ﺳﺮﻱ ﻓﻘﻄ ﻣﻦ ﺑﭽﻪ ﮔﻲ ﻛﺮﺩﻡ و ﻧﺎﺩﻭﻧﻲ ﻛﺮﺩﻡ,ﻭﻟﻲ اﻳﻦ ﭼﻴﺰا ﻛﻪ ﺑﺎ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻤﻴﺸﻪ

   • واقعا سخته اگه با یه نفر بود میشد اسمشو گذاشت بچگی مطمینین دوستتون داره؟

   • شما باید بهش فرصت بدین، تا خودشو نشون بده ، به عنوان یه مرد باید قوی باشی، یه فرصت بهش بده و به خودشم بگو بعد دورادور مراقبش باش اگه درست نشده بود ، تو اتمام حجتتو کردی و گرنه که درست شده و زندگیتون رو ادامه بدین.

  277. اﺯ ﻳﻚ ﻃﺮﻑ ﻫﻢ ﻭﺟﺪاﻧﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﻭﻟﺶ ﻛﻨﻢ,ﺁﺧﻪ ﻣﻦ اﺯﺩﻭاﺝ ﻛﺪﻭﻣﺶ ﻫﺴﺘﻢ,و ﻭﺿﻊ ﻣﺎﻟﻲ ﺧﺎﻧﻮاﺩﺵ ﻫﻢ ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻧﻴﺴﺖ, ﺧﻮﺩﺷم ﻭﺿﻊ ﺭﻭﺣﻲ ﻣﻨﺎﺳﺒﻲ ﻧﺪاﺭﻩ,ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ اﮔﻪ ﻣﻦ ﻭﻟﺶ ﻛﻨﻢ ﻳﺎ ﺧﻮﺩﻛﺸﻲ ﻛﻨﻪ ﻳﺎ ﻳﻪ ﺯﻧﻪ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ ﺑﺸﻪ,ﺁﺧﻪ ﭼﺮا…..:’-(

   • ولی همیشه تو زندگی عشق مهمتر از اینه که دلتون بیاد یا نیاد اگه واقعا دوسش دارین باهاش منطقی حرف بزنین قانعش کنین که بتونه بفهمه شما چه حسی دارین اون موقع خیلی بهتر میتونین تصمیم بگیرین

   • تردید نکن هزار بار دیگه بهت خیانت می کنه
    اگه می تونی تمام عمرت رو با این فکر که همسرت بهت خیانت می کنه سر کنی ازش جدا نشو.
    شاید با این تفکر که داری یه کار خیر انجام میدی بتونی خودتو گول بزنی
    اما بعضی چیزا تعارف نداره
    خیانت چیزی نیست که از ذهنت پاک بشه و خائن هم کسی نیست که توبه کنه
    نمی دونم چرا فقط وقتی مچ آدم خائن گرفته میشه متوجه میشه که چه کار زشتی می کرده و تصمیم به توبه می گیره
    خائن فرصت داشته باشه خیانت می کنه به همون دلیل که دفعه ی اول خیانت کرده
    تازه دفعه ی اول که سخت تره دفعات بعد دیگه قبح کارش هم تو ذهنش از بین رفته و راحت تر خیانت می کنه
    حالا شما هی خودتون رو گول بزنید

  278. ﺑﺪﺑﺨﺖ ﺗﺮﻳﻦ ﻣﺮﺩﺩﻧﻴﺎ

   ﻣﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﻟﻪ ﺗﻮ ﻳﻪ ﻛﺸﻮﺭه اﺭﻭﭘﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺯﻧﻢ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺩﻭﺱ ﺩاﺷﺘﻢ ﻛﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮﺵ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﻫﻴﭻ ﺯﻧﻲ ﺳﺮﻣﻮ ﺑﻠﻨﺪ ﻧﻜﺮﺩﻡ ﺣﺘﻲ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﻨﻢ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ۵,۶ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﻮﺩﻡ,ﺗﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﻳﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﻬﺶ ﺷﻚ ﻛﺮﺩﻡ و اﺯ ﺭﻭﻳﻪ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﻛﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻳﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ ﺑﻮﺩ ﻳﻪ ﻛﻮﭘﻲ ﺩﻭﺭﺳﺖ ﻛﺮﺩﻡ و ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﺩاﺭﻩ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻪ,ﺣﺘﻲ ﺑﺎﻳﻜﻴﺸﻮﻥ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺗﻮ ﺷﻬﺮ ﮔﺸﺘﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺗﻤﺎﺱ ﺟﻨﺴﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻦ, ﺑﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻭﺱ ﺩاﺷﺘﻢ ﻭﻟﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﻬﺶ اﻋﺘﻤﺎﺩ ﻛﻨﻢ,ﺣﺘﻲ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻓﺮﺳﺘﻮ ﻣﻴﺪﻡ ﻛﻪ ﺟﺒﺮاﻥ ﻛﻨﻲ,ﺧﻮﺩﺵ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﻱ ﺑﻪ ﻛﺮﺩﺳﺘﺎﻥ اﻋﺘﺮاﻑ ﻛﺮﺩﻭ ﺗﻮﺑﻪ ﻛﺮﺩ,ﻭﻟﻲ اﺯ ﻛﺠﺎ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻛﻪ اﮔﻪ ﺑﻴﺎﺩ اﻳﻨﺠﺎ ﭘﻴﺸﻢ, اﻳﻨﺠﺎ ﻛﻪ ﻳﺨﻮﺭﺩﻩ ﺁﺯاﺩﻳﺶ ﺑﻴﺸﺘﺮ ه ﺑﻬﻢ ﺧﻴﺎﻧﺖ ﻧﻜﻨﻪ,ﺁﺧﻪ اﻭﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺸﻘﻪ اﻭﺭﻭﭘﺎﺳﺖ

  279. خیلی سختو بده که در بهترین شرایط روحی مالی و امکانات قرار داشته و یه زن ۲زاری بهت خیانت کنه اونم بایه گارگر…..

   • سلام
    من نمی دونم با شوهرم چی کار کنم ؟ نمی دونم تا کی میتونم تحمل کنم؟ اصلا فکر نمی کنم دارم زندگی میکنم!
    بهم خیانت کرده با یه دختری که من نمیدونم چطوزی تونست نگاش کنه چه برسه به… یه آدم کاملا چیپ

  280. سلام دوستان. واسه من عجیب ترین سوال اینه چجوری میشه یه مرد زحمت های زنشو ببینه مثلا ببینه بچه هاشو بزرگ میکنه کارای خونشو میکنه غذا درست میکنه لباس میشوره و … اما بازم به چشش نیادو خستگیاشو بیاره واسه زنش وقتی شنگول شد بره بایکی دیگه یا همینطور بالعکس یه زن ببینه شوهرش زحمت میکشه پول در میاره خسته میشه و خیلی چیزای دیگه اما بره با پول حلال شوهرش خودشو خوشگل کنه و واسه یکی جز شوهرش دلبری کنه واقعا چطوری میشه اینکارو کرد؟ کسی که شوهرش بده یا زنش بده یا هرچی وقتی آدم باهاشون صحبت میکنه میبینه که خب یه مشکلی تو زندگیش وجود داشته بااینکه کارش اشتباه بوده اما خب فکرکرده اینجوری آروم میشه بحث اونا جداس اما کسی که تو زندگیش طرف مقابلش ارزش زیادی واسش قائل شده و اون شخص خیانت کرده واقعا چجوری تونسته اون همه خوبیو مهربونیو صداقتو اعتمادو نادیده بگیره؟؟؟

   • منم زن پاکدامنی هستم و هرگز به کسی فکر نمیکنم ولی همسرم! با اینکه از من و بچه ها میان راضی است و همواره میگوید خوشبخت است اما!!! زن دوم را حق مسلم خود و زن صیغه ای را در هر شرایطی در بعد از غذا میداند و می خواهد. شما چه فکر میکنید آیا دین اسلام به خانم ها ظلم نکرده؟!

  281. من هنوز ازدواج نکردم و شاید نتونم خوب شمارو درک کنم من زندگی شمارو خوندم ک بیشتر شبیه ی داستان و قصه بود و اصلا باورم نمشید ک اینجور زندگی هایی هم باشه یعنی اصلا فکر نمیکردم ک خیانت بتونه انقد تو جامعه متاهلین زیاد بشه همیشه فک میکردم این فقط تو رابطه های مثه دوستی های ناشروع زیادترن اما حالا واقعا شوکه شدم و یه کمم بدبینی ب مردها افتاده تو مغزم 💡 👿 😥 اما حالا با توجه ب قصه زندگی شما دوستان فقط دعا میکنم ک هیچ زن و هیچ مردی طعم تلخ خیانت رو نچشن 🙄

  282. حدود دو سال ازدواج کردک که بعد از شش ماه از ازدواجم متوجه این موضوع شدم و اصلا دل خوشی ندارم متوجه راست و دروغ گوییش نمیش نمیفهمم بخاطرش ابرو خودشو خاونوادش مونده یا راست میگه گه دوسم داره اینکه اینارو بفهمی خیلی سخته اصلا بهش اعتماد ندارم ارامش ندارم باهاش نمیتونم بخابم و …….

  283. بعد ۱۰ سال زندگی مشترک ۲ روز پیش خیانت همسرم واسم مسجل شد … دنیا رو سرم خراب شد … اگه از عذاب خدا نمی ترسیدم خودم و دخترم رو خلاص میکردم تا شوهر نامردم با خیال راحت بره دنبال عیاشی های خودش …. البته ۲ سال قبل که به یک بیماری جنسی مبتلا شده بود شک کرده بودم ..هیچ وقت توی خواب هم نمیدیدم که به من خیانت کنه کسی که همه جا و در برابر ظلم های خانواده اش پشت و پناه من بود به حق محمد و آل محمد از خدا میخوام که این زنهای هرزه رو نابود کنه که اومدن و شوهرمو ازم گرفتن البته خودش نمیدونه که من از کاراش خبر دارم هنوز به روش نیاوردم نمیدونم چکار کنم سرنوشت دخترم چی میشه؟ خدایا اون روز رو نیار که تنها بشم آمین…..

  284. سلام من ۱ سال ازدواج کردم .به خواست خدا من در دوران عقد باردار شدم و این موجب شد دوران عقد کوتاهی داشته باشم .من و شوهرم در دوران عقد به خاطر مشکلاتی که داشتیم و دعواهای مکرر کمی از هم دور شدیم .شوهر من قبل ازدواج با من شیفته من بود اما کم کم از من دور شد حتی رابطه های جنسی اون با من خیلی کم شده بود و حتی گاهی تو فکر شدید فرو میرفت و یک دفعه از خونه میزد بیرون شبها تو. خواب اسم زن دیگه ای و میورد حتی تو ماشینش گله سر زنانه پیدا کردم. الان فرزند من به دنیا اومده و من هنوز از دور بودن احساسی و جنسی همسرم آزار میبینم .تا اینکه چند وقت پیش به طور اتفاقی فهمیدم با کسی رابطه جنسی داشته .سر تمام مسائلی که دیدم کامل با رفتار خو.ش برخورد کردم با گریه ازش خواهش کردم دست از سرش ور داره پای منو بچش بمونه به من قول داد قسم خورده .اما هنوزم رفتارش و طوری میبینم که انگار هنو ز نمیتونه ازش بگذره.نمیدونم دیگه چی کار کنم بریدم بچم معصوم برام دعا کنین من باید چی کار کنم ؟ اون دختر با همسر من چه کار کرده که نمیتونم حتی با التماس همسرم و به خونه برگردونم

  285. سلام من از طرف شوهرم خیانت ندیدم.خودم بهش خیانت کردم.الان شدم مث مرده متحرک.از عذاب وجدان شبها خواب به چشمام نمیره.شوهرم خیلی ساده و زحمت کشه.ما یک پسر ۲ ساله داریم.من توبه کردم.برام دعا کنید خدا ببخشم.

   • فرناز جان می دانم کار درستی انجا م ندادی توبه کن و به شوهرت وفادار باش و با خدای خودت در میان بگذار و هیچ وقت در هیچ شرایطی این را برای شوهرت نگو چون زندگیت می پاشد

  286. سلام دوستان
   منم یکی هستم مثل شما که شوهرم به من خیانت می کند با اینکه پانزده ساله باهاش زندگی می کنم همیشه می گه دیگه این کار رو نمی کنم ولی باز تکرار می کنه چند بار مچش رو گرفتم دیگه نمی دونم چکار کنم خواهش می کنم شما بگید من چکار کنم با داشتن سه تا بچه کجا جام میشه

  287. به همه عزیزانی که میگن داریم خیانت میبینیم به نظر من نباید به روی خودتون بیارید که از خیانت همسرتون خبر دارید و حجابی که بین تون است رو از بین ببرید اون طوری دیگه وحشتناک میشه دیگه ترسی هم نداره و راحتتر دنبال خیانت میره ولی محبت وعشوه گری خودتون بیشتر کنید به هر بهانه ای سرشو مشغول کنید .دعوت-مهمونی دادن-کسانی که شوهرتون دوست داره دعوتش کنید -کمی خسته اش کنید — اون قدر با لطافت برخورد کنید که اگه داره خیانت هم میکنه عذاب وجدان بگیره و خودش کم کم کنار بکشه آخه یکی از دلایلی که مردا دیگران رو دوس دارن چون باهش زندگی نمیکنن سر مسله جزیی بحث نمیکنن همش چند ساعت در روز میبینن وتوقع دو طرف فقط عشق ومحبت وخوشگذرونیه فکر زندگی وبزرگ کردن بچه و صد تا درد دیگه نیست پس سعی کنید مدتی خوتون تمام دردها رو به دوش بکشد وواسه شوهرتون فقط محبت خنده و خوشگذرونی که دوس دارن داشته باشد اونوقت نمیتونه شما رو جای کسی بزاره آخه واسش نمی ارزه–شوهر من کثیف ترین آدم بود خونه عفاف وصد جای دیگه میرفت من بدون اینکه بفهمم باهاش خیلی مهربون بودم آخه ساده بودم و اصلا خیانت رو نمیفهمیدم تو عمرم با معلم مرد هم راحت نبودم چه رسد به دوست پسر ولی یکبار همسرم اومد پیشم و گفت ازت حلالیت میخوام و توضیح داد مهم کارهاش حتی با کیا خوابیده وچه شکلی بودن واینکه وقتی منو اینجوری معصوم میدیه چقد زجر میکشیده ولی به کاراش عادت داشته تا اینکه از عذاب وجدان هم حلالیت خواست هم به آدم مومنی تبدیل شد که همش رو سجاده وطلب بخشش از خدا بود روزانه ساعتها روجانماز بود همه وقتش شده بود نماز خودش میگفت از مهربونی تو وظلمی که در حقت کردم عذاب میکشم ولی آخرش مریض شد مریض روحی تا صبح نمیخوابید وبه من نگاه میکرد… افسرده شد یکسالی میشه که ازش جدا شدم چون عذاب وجدانش اونو روانی کرد …. وراهی تیمارستان …مرخص میشد ولی من ترسیدم ….ولی میدونم پاکه -دیگه راه خطا نمیره —

   • افسون جان سلام …. نامه ات را خوندم متاثر شدم ولی ببین عزیزم شما الان گفتی که صبر کن مشکلات رو بجون بخر … اینکار بکن و اینکار و نکن … شما این همه صبر کردی بالاخره چی شده … جدا شدی …. روانی شد … و غیره …. این شد زندگی … من و شما تا چند سال می خواهیم زنده باشیم و زندگی کنیم … نباید خوشی کنیم هرچقدر که تو زندگی بروی طرف نیاوریم ولی چون مار گزیده شدیم می فهمیم که طرف داره خیانت میکنه این مثل خوره تمام وجود آدمها را می خوره من نمی گم دعوا کنیم قهر کنیم جدا بشیم نه … اگه بچه ای در کار نباشه جدا بشه بهتر ولی در مورد بچه قضیه فرق میکنه … باید صبر کرد و کسی که مزه خیانت را کشیده باشه … دست از کاراش برنمی داره عزیزم …. چون بهش مزه داده …. اینها فکر نمی کنند که حرفهایی که اون زنها بهشان میزنه فقط در حد حرفه بهخدا در حد حرف … ولی اگه بخواهند عملی اش کنند جا میزنن… مشاوره و روانشناس میتونن در این راه کمک کنند ولی بازهم من شک دارم

  288. سلام من ۲۶ سالمه یه دختر۴ ماهه دارم ۱هفتس که فهمیدم شوهرم ۲ساله بهم خیانت میکنه نمی دونم چیکار کنم نمی دونم بهش بگم یا نه دنبال دختررو بگیرم چیکار کنم شوهرمو دوست دارم واقعا واسم تو زندگی کم گذاشت نه محبتی نه رابطه ای نمیگم همیشه ولی اکثر اوقات همینطوری بود. بامن تا سرکوچه نمیاد میگفت بدم میاد چیه این مردایی که با زناشون تو خیابونا راه میرن و من ساده باور میکردم که قکرش اینه اخلاقشه و حالا که فهمیدم با دختره هزارجا رفته حتی مسافرت دارم دیوانه میشم چیکار کنم؟ شوهرم پسر عمم هست

  289. سلام
   الان دیگه زمانی نیس که آدم بخواد به کسی اعتماد کنه یه ذره از خودبی خود بشه یا روش زندگیش از دستش در بره کلاش پس معرکه اس.الان زمونه ایه که رابطه جنسی نامحرم یا غریبه ها که همه جا بیداد میکنه هیچ رابطه محارمم هست… اگه من یه زنی که هنوز سرخونه زندگیش نرفته و هیچ تجربه ای از شوهرداری نداره سال اول زندگیم شکم رفته سمت شوهرمومیگم میترسم بین اونو … رابطه ای باشه واسه اینه که خیلی بیشتراز سنم درباره این خیانتا شنیدمو دیدم. دیدم که دایی به خواهرزاده اش پیشنهاد داده،دیدم که پسردایی و دختردایی هردو متاهلنو باهم رابطه دارن،دیدم که پدرشوهرو عروس باهم بودن،دیدم که مادر به پسرش پیشنهاد داده که بیاو جای پدرتو واسه من پر کن …
   بخاطر ایناس که دیدم نسبت به همه بدشده بخاطرایناس که میترسم از زندگی خودم.تورو خدا شمایی که نیش خوردید حواستون رو زندگیتون باشه مامان خودمنم مثه شما خیانت دید من فکرمیکنم دارن بهم خیانت میکنن اما به مامانم واقعا پدرم خیانت کرد فکرجدایی به سرمامانم نزد عوضش بافکر زندگیشو به روال همیشگی برگردوند الان چند سال میگذره همیشه ام بابامو کنترلش میکنه ولی خداروشکر بابام دیگه هیچ خیانتی نمیکنه و خوب زندگیشون میگذره

  290. با سلام اولین بار است این سایت رابازمیکنم من هم جزکسانی هستم که شوهرم بارهابهم خیانت کرده مدت بیست وهفت ساله که ازدواج کردم وسه دامادویک نوه دارم الان شوهرم بایک دختر سی ساله دوست است شما بگویید چکار کنم

   • سلام دوست عزیز، به نظر خودت با داشتن داماد و یا عروس زشت نیست که مثلا فکر جدایی به سرت بزنه؟ اصلا کار درستی نیست … میدونم زجر آور … ولی به یک روانشناس یا مشاوره خانواده برو بهت میگه چکار کنی… خدا ذلیل کنه زنهایی رو که خانواده را از هم می پاشونن … اون دختره هم اگر آدمی خوبی بود مطمئن باش هیچ وقت سرراه همسرت قرار نمی گرفت و مطمئن باش یکی پیدا میشه که همان بلا رو سرش بیاره … ولی یک کم فقط یک کم به گذشته برگرد ببین شما اشکالی در برخوردات یا مسائل زناشویی و بی توجهی نداشتی … هم زنها هم کم مقصر نیستیم .. ببین من هم یکی از این قربانیانم … فکر نکن اینو میگم نه ولی من به یه روانشناس رفتم و ایشان مرا راهنمایی کرد … البته مشکل من به زیادی مشکل شما نیست … و حل شده الحمدالله هم خودم دارم سعی می کنم که از گذشته خیلی بهتر باشم …

  291. سلام کسی هست به من کمک کنه ۸ سال ازدواج کردم تازه فمیدم شوهرم بهم خیانت کرده اونم با کارگرش البته به جاهای حاد نرسیدن ولی احساس میکنم خیلی دوستش داره شوهرم خیلی خیلی مهربونه به خاطر همینم افتاده توی چاه چکارکنم من عاشق شوهرم خیلی برام سخت یکی هست یه راهی برام بذاره شوهرم میگه اشتباه کردم من عاشقتم ولی دلم میگه دورغ میگه تو رو خدا یکی کمکم کنه

  292. سلام
   زندگیمو دوس دارم شوهرمم دوسش دارم اونم اونجوری که اطرافیانم میگن یا خودش میگه بدون من یه آدم بی حوصله و کلافه اس اما خب میگم که بعضی وقتا بعضی کاراش باعث میشه فکرکنم داره بهم خیانت میکنه نمیدونم خدا خودش مشکل همه ماهارو برطرف کنه جواب همه اوناییم که به همسرشون خیانت میکننو بده منم بعضی وقتا میزنه به سرم که ازش جداشم ولی از بعدش میترسم

  293. سلام

   دوستان چرا در مملکت ما وقتی مرد خیانت میکنه میگن بسوز و بساز ولی وقتی زن این کار رو میکنه میگن سریع اونو طلاق بده او هرزه است …. یعنی مردها هرزه نیستن؟ … تحمل ما زنها چقدر باید باشه که تحمل کنیم؟ گوییم که ایشان پشیمان شدن اگه دوباره رفتن دوباره خیانت کرد باید چه رفتاری داشته باشیم؟ کدوم خیانت از نظر شما باید بخشیده شود خیانت جنسی – خیانت عاطفی
   ؟ خیلی دوست دارم جواب سوالهایم را بدید …

  294. خب حالا اگه یه زن به مردش خیانت کنه چکار باید کرد ؟؟؟؟
   چطور باید برخورد کرد ؟؟؟

   خانم ها … آقایان جواب بدید لطفا…

  295. منو شوهرم خیلی وقتا خیلی بحثا بوده که باعث شده بخوایم ازهم جداشیم اما چون به هم علاقه داشتیم مانع جدایی شدیم الانم خیلی باهم خوبیم ولی دلیل خوب بودنمون اینه که هرچی میگه قبول میکنم زیاد پاپیچش نمیشم هرحرفیم که میزنه به شوخی میگیرمو نمیذارم به دعوا تبدیل شه از خوب بودن ماهم خیلیا راضین میگن خداروشکر که دیگه بحث و دعوا نمیکنید هیچکدوم خبرندارن که هرچی میگه میگم حرف تو درسته هراتفاقی که میافته میریزم توخودمو میگم بریم سرخونه زندگی خودمون خوب میشه اما ترسم از اینه که نتونم ادامه بدم خیلی میترسم واسه بدست آوردنش زحمت کشیدم نمیخوام با اینجور چیزا ازدستش بدم ولی من موندم یه دل عاشقو یه دنیا فکرو بدبین بودن. بعضی وقتا که دعوا میکنیم یا یه حرفی میزنه که باعث دلخور شدن میشه میگم ازش بدم میاد ازش متنفرم ولی بعدش… وقتی به خودم فکرمیکنم میبینم خیلی وقته که خنده واقعی از یادم رفته واسه آدمی تو سن منکه هنوز ۲۰سالشم نشده خیلی سخته که روزی چندبار بافکرکردن به حرفاو کارای شوهرش برای چندثانیه نفسش بندبیادو یه اه عمیق از ته دل بکشه.من تو دعواهامون هیچوقت بهش بی احترامی نکردم همیشه سعی کردم آرومش کنم هیچوقتم حرفی نزدم که بعدا یادش افتاد مثه من که الان نفسم میگیره نفسش بگیره اما اون بعضی وقتا تو جمعای خونوادگی به طور ناخواسته یا عمدا حرفی زده که تحقیرشدمو غرورم له شده بعدا که تنها شدیم یا معذرت خواهی کرده و خودشو تبرعه کرده یا دلیل آورده و منو محکوم کرده.یه عالمی حرفو فکرتو سرمه به نظرشما بهم خیانت میکنه؟؟؟؟؟دارم میمیرم از فکروخیال

   • با شک و بدبینی اوضاع زندگیتون رو خراب نکنید، در عوض با رویی گشاده و مهربانی با او صحبت کنید

   • سلام

    زهرا جان، من فکر می کنم که اگه اینجوری پیش بری یک روزی پیش بیاد که چشم روی همه چی ببندی و جونت رو نجات بدی اگه بچه داری که معلومه … ولی اگه نداری من نمی گم جدا شو باید با مشاوره یا روانشناس صحبت کنی و راه رو بهت نشون بده سرخود کاری رو انجام نده … بالاخره ما زنیم و از روی رفتار و کردار همسرت می فهمی که او خیانت میکنه یا نه … من خودم قربانی هستم قربانی خیانت ولی دارم همسرم رو درمان می کنم چون زندگیمو دوست دارم

  296. سلام. در مورد مسائل خانوادگی زناشویی بیشتر صحبت کنید بحثهایی خوبی هست شاید به نتیجه ای رسیدیم…. 🙁

  297. تو رو خدا اگه می خواهید راهنمایی کنید درست و صحیح راهنمایی کنید چون این مسائل کم نیست در جامعه ما حداقل کاری کنیم که میزان طلاق و جدایی کم بشه 😥

  298. ببخشید انقدر داغونمو فکرم مشغول که سلامم فراموش کردم

  299. من چندوقته دیگه شوهرمو باورندارم قبل ازدواج با افراد زیادی رابطه داشت اما من اونموقع چشمو رو همه چی بستمو فکرکردم میتونم درکنارش یه زندگی خوب بسازم اما الان که یه سال میگذره و هنوز عقدیمو نرفتیم سرخونه زندگی خودمون احساس میکنم دیگه کشش ندارم فکراینکه بین اونا چه حرفایی ردوبدل شده یا کاری که داره بامن میکنه ارو بااونام کرده دیوونه ام میکنه خیلی دوسش دارم اونم اونجوری که بهم نشون داده یا ثابت کرده دوسم داره. چندبار بعضی کاراشو ازم قایم کرد من بعدا از خانواده اش شنیدم به روی خودشم نیاوردم اما هزاربار خودم توخودم شکستم یه چندوقتیم هست که یه صدایی تو دلم میگه داری خیانت میبینی همش حس میکنم باآبجیش یه رابطه ای داره به وضوح چیزی ازشون ندیدم اما رفتارشون طرزحرف زدنشون یکی بودن حرفاشون پچ پچاشون باعث زدن جرقه تو سرمن میشه چون قبل ازدواج باخیلیا بوده الانم فکرمیکنم بایکی دیگه اس اما نمیدونم چیکارکنم توروخدا شما کمکم کنید بگیدچیکارکنم؟برای بدست آوردن همدیگه زحمت کشیدیم واسش تو هیچی کم نمیذارم اونم تقریبا همین جوریه ولی حرفاشو دیگه نمیتونم باورکنم همش به خودم میگم دروغ گفت یا گولت زد نمیتونم باورش کنم از یه طرف حرفاشو قبول ندارم از طرف دیگه ام حس اینکه داره بهم خیانت میکنه از یه طرف دیگه ایم که نگامیکنم میبینم دوسش دارم حاضرنیستم از دستش بدم فقط خیلی بهش شک دارم شما راهنماییم کنید لطفا؟

   • سلام دوست عزیز
    برات آرزوی خوشبختی و سعادت می کنم.
    چرا اینهمه نا امیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    گلم همش فکر بد نکن . فکر نکن داره بهت خیانت می کنه چون با این کارت هم خودتو نابود میکنی هم زندگیتو
    قرار نشد هرکس قبل از ازدواجش با خیلیا رابطه داشته الانم داشته باشه.
    آفرین همیشه بهش توجه کن از همه لحاظ چه عاطفی چه جنسی . به خودت برس دوسش داشته باش هر طور که اون دلش خواست بگرد و رفتار کن . مرتب تو خونه به خودت برس کاری کن که اونم غرق محبتت کنه کاری کن اونم عشقشو بهت نشون بده
    بهش گیر نده بهش شک نداشته باش گلم اینجوری فقط خودت ضجر میکشی فردا اگر چیزی بهت ثابت نشد خودت یک عمر خجالت زده میشی
    با اعتماد به زندگیت زندگیتو ادامه بده انشاالله موفق میشی

  300. باید زود ازش جدا بشی

  301. در هر حالتی بهر شکل از خیانت (چه خیانت فرد به دوستش و چه همسرش) فکر میکنم دلم میگیره 🙁

  302. سلام من ۱۰سال بامردی زندگی کردم که فکر میکردم عاشقمه و زمانی که به خاطر مسائل مالی برشکست شد و خانواده اش بیرونش کردند به شهر غربت فرار کردیم. بعد از ۳سال خودم شرکت زدم و در عرض یک سال تو بهترین محله شهر خانه و بهترین ماشین اونم نه یکی …شدیم عزیز همون فامیل بی معرفت …حالا حدود سه ماهه اونم تو ماه نهم بارداریم اس ام اس اقا را بایه جنس مخالف دیدم دارم دییوونه میشم حتی حاضرنیست قبول کنه خودشو زده به بیخیالی دوتا بچه ام را وسیله برای ماندنم قرار داده .به خانواده ام پرخاش میکنه . میخوام همه چیز را بدم بهش بعد فکر میکنم من و پسر ۷سالم سختی رو کشیدیم بزاریم یه فاسد بیاد لذتشو میبره اما قدرت تحملشو ندارم از بی حوصلگیم داره نهایت استفاده را میبره و منو پیش همه بداخلاق و بی ادب جلوه میده .شما رو ترا به خدا کمکم کنید دارم دییونه میشم. مشاوره نمیاد میگه من کاری نکردم .داره ازارم میده میگه طلاقت میدم اما بچه ها رو نمیدم دختره ۳ ماهم رو چکارکنم. کمکم کنید منتظر 🙁 م……..

   • مریم جان ، خیلی از وضعیتت ناراحت شدم . توصیه ی من اینه که با توجه به شناختی که از شوهرت داری ، اگه اموالت به نام خودته ، به هیچ عنوان به نام شوهرت نکن و حالا که خودت منبع در
    آمد داری ، یه پس انداز قابل توجه که همسرت ندونه برای خودت داشته باش . مطمئن باش بچه هاتو ازت نمیگیره . چون اگه اهل رابطه های غیر اخلاقی باشه ، بچه ها دست و پا گیرش هستن و براش راحت تره که پیش خودت باشن . اهمیت نده که تو رو پیش فامیلش چطور معرفی میکنه ، چون خودشم از همون فامیله و تافته ی جدا بافته نیست .
    دست آخر اینکه مادامی که زنان همگانی وجود دارن ، زندگی من و تو از هیچ خطری مصون نیست ، هیچ کاریش هم نمیشه کرد . قبول کن .

   • اینکه شما کار کردین و شرایط خوبی رو رقمی زدید قابل تحسینه
    اما آیا تو اون زمان فقط به فکر کار بودید؟!
    آیا فراموش نکردین که همسری دارید که باید اوقاتی رو نیز با او بگذرونین
    شاید عاطفه کم خرج دادن باعث شده به سمتی خاصی کشیده بشه یا با پیامکی که شخصی براش ارسال کرده اون هم جواب داده و صرفا رابطه خاصی ندارن
    بخاطر یک پیامک خودتون رو اذیت نکنید، احتمال داره اونطور که قضیه رو بزرگ کردین نباشه
    دوست عزیز اینکه این رفتارها رو ازش میبینید، باهاش آروم صحبت کنید ، بگید که از کاراش دلخورید و بهتره اگر هم با کسی ارتباط داره و رابطه رو قطع کنه تا مشکل جدی نشه

    با آرامش همه چی درست میشه

    • احساس میکنم حریم بینمون از بین رفته .شما پیشنهادتون چیه ❓

     • بهش اعتماد و ابراز علاقه کنید، سمتش برید، محبت کنید

      • شما پیام (میتوانی امروز بیای بیرون )را رو گوشی عزیز ترین کست ببینی که برای یه جنس مخالف فرستاده اونم تو حالت انتظار برای بدنیا امدن فرزندت چی فکر میکنی و چکار میکنی تورابه خدا با وجدان بهم جواب بدید من میخوام با راهنمایی یه دوست تصمیم بگیرم. در ضمن من سعی میکردم از نظر عاطفی هم خیلی بهش برسم .تا جایی که همه غبطه مارا میخوردند حتی خانواده اش .بعضی مواقع میگم شاید چشم خوردیم.روزهای اول بعد این اتفاق خیلی بهم محبت میکرد اما چند روز پیش با خانواده ام دعواش شدالبته نه سر این قضیه . انگار منتظر این چنین موقعیتی بود از ان روز شروع کرده به بیتوجهی و بیخیالی و هر کاری که میدونه من بدم میاد انجام میده.کلا بد شده . دوستای مشترکمون میگن احساس ناتوانی میکنه چون تو از نظر درامد ازش پیشی گرفتی . بارها بهش گفتم تو در همه موفقیتامون سهم بیشتری داری.به خدا من هیچ وقت فکر نکردم که بدون اون کار میکنم . میدونی اون ستون زندگیمون رو لرزونده و حاضر نیست کمک کنه تا درست بشه.چکار کنم. ❓

      • بله واقعاً من می پذیرم کار اشتباهی کرده
       اما اینکه شما یک بار پیامی دیدی نباید قضیه رو بزرگ می کردین

       خوب انسان اشتباه میکنه، ۱۰۰% ایشان متوجه اشتباهش شده، اما نباید ایشون رو خورد کنین و سرکوفت بزنید

       اون ستونی رو نلرزونده اون اشتباه کرده و اما قابل بخششه

       این قضیه رو دیگه به روش نیارید و با عاطفه باهاش باشین، طوریکه احساس امنیت کنه در منزل، و همینطور حمایتش کنید، ازش بخواید کارهایی رو انجام بده
       یعنی حالتی که اون احساس نکنه از همه لحاظ شما به اون برتری دارید، باید جایگاه مردونه ایشون رو بهش نشون بدید که حس به اعتماد به نفس از بین رفتش برگرده

      • فکر نمیکنید وقتی بهم توجه میکرد ارام نشدم بعد حالا که داره رفتار عکسشو میکنه نشون بدم که ارام شدم اونوقت فکر میکنه تاثیر رفتار بدش عامل شده اونوقت دیگه نشه روبراهش کرد .ازاین به پس همه کاری بکنه و این رفتارو پیش بگیره بخصوص اینکه من حاضر نیستم دوتا بچه ام را تنها بزارم از طرفی خیلی هم احساساتیم .راستی اینو بگم که این اختلاف باعث جولان دادن خانواده اش هم شده با اینکه اصل قضیه را نمیدانندفقط خوشحالند که فهمیدند ما باهم ناراحتی داریم .از طرفی بند کرده که نباید برای دیدن خانواده ات بروی یعنی میترسه که من تحت تاثیر اونها باشم یا اینکه داره لجبازی میکنه ❗ 👿

      • شما خیلی زود قضاوت می کنید، بد بین نباشید و نیمه پر لیوان رو ببینید

      • ممنونم خیلی ارام شدم سعی خودم رامیکنم برامن و زندگیم دعا کنید. ۸)

  303. اینکه بشه همرو تلافی کنی که همه عذابیو که کشیدی بکشه بفهمه چه دردی داره 🙁

  304. سلام من و همسرم با عشق با همدیگه ازدواج کردیم من هیچ چیز تو دنیا واسش کم نذاشتم همه ی اطرافیانم منو تحسین میکنن ولی این ذات بد مرداست که اروم نمیگیره الان فهمیدم داره بهم خیانت میکنه چکار می تونم بکنم به روش نیاوردم

   • محبوبه جان ، من درکت میکنم . درست میگی ذات مردا اینجوریه ولی دوست عزیز ، آیا تا زمانی که یه زن بی عفت همگانی وجود نداشته باشه که به ذات تنوع پرست مردا دامن بزنه ، مرد میاد به همسر خودش خیانت کنه و ریسک هزاران بیماری رو به جون بخره ؟ خدا لعنت کنه هر چی زن هرزه رو که باعث بهم خوردن آرامش زندگی همسران میشن و با رفتار بی شرمانه شون ، ذات سرکش و غریزه ی مردا رو تحریک میکنن . 😐

  305. واقعا وحشتناکه من هم همین مشکل رو داشتم واصلا درست نمیشه ولی من خودمو خلاص کردم

  306. منتظر کمکتونم خسته م ۲۰ سالمه ولی از همه جا بریدم همه دردشون شوهراشونه درد من خیانت بابامه ک فهمیدم و ب کسی هیچی نمیگم ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ب خود کشی دارم فکر میکنم

   • سلام الهام جان
    هیچ وقت ین حرفو نزن ؟ خودکشی کاری رو از پیش نمی بره
    به بابات بگو بریم جایی کارت دارم ببرش بیرون بعد بشین دوستانه باهاش حرف بزن.
    عزیزم با مادرتم بشین حرف بزن بگو بیشتر به بابام برس به ظاهرت برس و از این حرفا

  307. خسته شدم اززندگیم دوست دارم جدابشم

  308. من۶ساله ازداج کردم۲۲سالمه تاحالاشوهرم خیلی خیانت کرده بهم هربارکه بخشیدمش دوباره کارشوشروع کرده ازش متنفرم

  309. باسلام مدت چهار ساله ازدواج کردم مدتیه کاملا اطمینان دارم شوهرم مواد مصرف میکنه از عذاب شبا تاصب بیدارم مث گذشته که عاشقش بوذم دوسش ندارم اول انکار میکرد اما بافشار زیاد که بامهربانی باش صحبت کردم اقرار اورد بنظر شما چکار کنم ؟قول داده که ترک میکنه ایا ممکنه؟چطورباش برخورد کنم تا کمکش کرده باشم ترک کنه؟نمیخوام بدبخت بشه لطفا راهنمایی کنید

  310. من که دارم دیئونه میشم