تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > همسرداری > راه برخورد با خیانت همسر
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

راه برخورد با خیانت همسر

the-betrayal-of-a-spouseمتوجه می شوید که همسرتان خیانتکار و بی وفا است، این امر شما را واقعا ناراحت کرده و ضربه سختی به شما وارد می سازد. تصور می کردید که ازدواج سبب می شود تا همسرتان دیگر هیچ گاه به خود اجازه بد عهدی و خیانت ندهد، اما کارها مطابق میل شما پیـش نرفـت. هنوز هم زمانیکه یاد کارهایی که او انجام داده است، می افتید، احساس ناراحتی میکنید. چگونـه می تـوانید آزار و اذیت ها را به دست فراموشی سپرده، همسر بی وفای خود را ببخشید و زندگی مشترک خود را از خطر نابودی نجات دهید؟

در این بخش آسمونی با هم به بررسی این مسائل می پردازیم:

 • میزان دشواری: خیلی شدید
 • مدت زمان لازم: بسیار زیاد

 

نحوه انجام:

۱- نباید عکس العمل آنی از خود نشان دهید و یکمرتبه به دلیل بدعهدی همسرتان تصمیم بگیرید که از او جدا شوید. شما نیازمند کمی زمان هستید تا مسایل دیگر را نیز زیر و رو کنید. نباید به طور خاص تمام توجه خود را به خیانتی که از او سر زده معطوف نکنید.

۲- باید قبول کنید که احساس خشم، عصبانیت، شک و تردید، شکه شدن، آشفتگی، ترس، درد و رنج، افسردگی، و پریشانی برای فردی که شاهد خیانت همسرش بوده کاملا نرمال است.

۳- این مشکل باعث به وجود آمدن برخی مشکلات فیزیکی در فرد می شود از قبیل: حالت تهوع و استفراغ، اسهال، مشکلات مربوط به خواب (بی خوابی و یا پر خوابی)، لرزش، اختلال حواس، کم غذایی و کم اشتهایی. سعی کنید در این حال بیش از پیش از خود مراقبت کنید.

۴- خودتان را وادار کنید تا غذاهای سالم مصرف کنید، طبق برنامه پیش بروید، به اندازه کافی استراحت کنید، هر روز ورزش کنید، به اندازه کافی آب بنوشید و تفریح داشته باشید. ایجاد تعادل، بهترین راه حل، برای مبارزه با آسیبی است که به شما وارد شده است.

۵- خندیدن کاملا طبیعی و نشان دهنده سلامت فرد است. فیلم یا سریال های تلویزیونی خنده دار تماشا کنید و مقداری از وقت خود را با افرادی صرف کنید که خنده بر روی لب های شما می اورند. زندگی بدون اینکه توجهی به قلب های شکسته و خیانت های همسران داشته باشد، همچنان در حال پیش رفتن است.

۶- گریه کردن نیز یک امر کاملا طبیعی است. اگر خود به خود گریه نمی کنید، می توانید آهنگ های غمگین گوش کنید و یا به تماشای فیلم های تراژیک بنشینید.

۷- برای خود یک ژورنال درست کنید. تمام افکار و احساساتی که به شما به دلیل خیانت و بی وفایی همسرتان دست می دهد را بر روی کاغذ یادداشت کنید.

۸- با همسر خود در مورد بدعهدیش صحبت کنید. تمام سوال هایی که به ذهنتان میرسد را بپرسید. شاید با این کار به این نتیجه برسید که همسرتان هنگام ارتکاب به این کار، اصلا فکر نمی کرده که به شما خیانت می کند.

۹- به دنبال مشاوره بروید. سعی نکنید تا به تنهایی از پس این مشکل برآیید. هم شما و هم همسرتان پیش از اینکه مجددا رابطه جنسی بدون محافظت با هم برقرار کنید، باید تحت آزمایش HIV (ایدز) و تست سایر بیماری های آمیزشی قرار بگیرید.

۱۰- حداقل یک روز به خود فرصت دهید.

۱۱- نباید ضربه روحی وارده را پنهان کنید. با فرزندانتان صادق باشید؛ اما لازم نیست جزییات مشکل را نیز برای آنها شرح دهید. قسم هایی نخورید که بعدها نتوانید به آنها عمل کنید. تنها چیزی که بچه ها باید بدانند این است که حال شما رفته رفته رو به بهبودی خواهد رفت.

۱۲- سعی نکنید این بازی، که چه چیز و یا چه کسی مسبب بروز چنین فاجعه های شده است را شروع کنید. با این کار صرفا انرژی خود را تلف می کنید. در اینصورت فقط می توانید نفر سوم را سرزنش کنید و خودتان خوب می دانید که هیچ چیز درست نخواهد شد.

۱۳- اگر بیش از اندازه عصبانی باشید، بر سر مسایل کوچک داد و بیداد راه بیندازید، احساس کنید که بر روی طناب باریکی در حال راه رفتن هستید، و زمانی که به یاد بدعهدی همسر خود می افتید، عکس العمل های شدید فیزیکی از خود نشان دهید، بی شک دچار استرس بعد از ضربه روحی شده اید و باید هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید.

۱۴- انتظار نداشته باشید که حس آشفتگی، بی اعتمادی و عصبانیت به مجرد اینکه تصمیم می گیرید همسر خود را ببخشید و به سرسپردگی خود ادامه دهید به راحتی از بین برود. از بین رفتن دردورنج وارده از طریق خیانت، نیازمند زمان است.

۱۵- واقع بین باشید. درآمد، سرمایه، وضعیت مسکن، و حمل و نقل خود را در نظر بگیرید. اگر تصمیم به خاتمه زندگی زناشویی خود می گیرید باید ببینید که آیا جایی برای زندگی کردن دارید و منبع درامدی دارید که از آن طریق بتواند نیازهای اولیه تان را مرتفع سازید.

 

توجه:

۱) بی وفایی یک فرد، هیچ گونه دلیل روشنی ندارد. ممکن است نشات گرفته از سایر مشکلات در زندگی مشترک باشد، ممکن است چیزی در درون قلب همسرتان وجود داشته باشد و … به هر حال شما هیچ گاه به درستی دلیل واقعی آنرا متوجه نخواهید شد.

۲) نوع خیانت، معمولا فهم و درک آنرا راحت تر می کند. آیا به یک شب ختم می شود؟ به دلیل مشکلات زندگی بروز کرده؟ اعتیاد به برقراری رابطه جنسی بوده؟ آیا خیانت صرفا برای خاتمه دادن به زندگی مشترک بوده؟

۳) به خاطر داشته باشید که زندگیتان با گذشته فرق کرده و باید ناراحتی به وجود آمده را تسکین دهید.

۴) به طور مشابه می توان گفت که مرگ نزدیکان نیز باعث بروز غم و اندوه می شود (از عدم پذیرش از سوی فرد شروع می شود، بعد خشم، عصبانیت، کشمکش، افسردگی و در نهایت به پذیرش ختم می شود) پس چنین مسایلی بدین معنا نیستند که زندگی به پایان رسیده است و شما دیگر قادر به ادامه دادن آن نیستید، چرا که در اصل شما این توانایی را در وجود خود دارید و تنها مشکل به کارگیری ان است که کمی دشوار می باشد.

۵) پیش از اینکه خانواده خود و یا همسرتان را در جریان بد عهدی او قرار دهید، مجددا بر روی این امر فکر کنید. افراد خانواده می توانند کینه ها را برای مدت زمان بیشتری نگه دارند و شرایط را بدتر کنند.

 

به چه چیزهایی نیاز دارید:

ـ خواب

ـ رژیم غذایی سالم

ـ ورزش

ـ نوشیدن آب، به میزان کافی

ـ خنده

ـ زمان

 

با شرکت در نظرات این بخش، در کمک به سایز عزیزان سهیم باشید.

– همچنین ببینید :

علل خیانت زنان و مردان

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 3٫35 out of 5)
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=15480
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  چند جمله تنفربرانگیز برای خانم ها

  به نام یگانه عالم سعی کنید هرگز به همسر یا نامزد خود از این جملات …

  ۶۲۳ دیدگاه

  1. سلام به همدردای گلم…بریدخداروشکرکنیدباغریبه شوهرتون روهم ریخته ن مثل من بخت برگشته که شوهرم باخواهرم باهم خون خودم روهم ریخته اونم من تازه فهمیدم..معلوم نیست ازکی باهم بودن😢😢😢حالم خیلی بده..پشتوانه مالی ندارم..تواین ۶سالی که ازدواج کردم خونه داربودم ..هیچ کاری بلدنیستم ..دختر۳ساله دارم..نمیخوام باهاش زندگی کنم ..ولی مجبورم..

  2. سلام-من با یه دختر سه سال دوستم و قصد ازدواج با ان را دارم وبا آن چندباری ارتباط جنسی داشتم و چون سن کمی داره و مطمن بودم دوست پسر اولشم خواستم اون را به عنوان همسر ایندم انتخاب کنم-ولی یه مدت از هم جدا شدیم و فهمیدم بهترین دوستم باهاش دوست شدهو باهاش ارتباط جنسی داشته واین مسئله منا بسیار داغون مضطرب کرده خوده دختر قسمهای مکرر خورده ومیگه دست رو قران میزارم دروغ.ولی دوستم رضا نه اون که با دختر دوست میگه دیدم باهم بودن ومطمنم باهم ارتباط داشتن و عکسی که بغل هم بودن را دیدم و خودم براش خونه خالی کردم.واقعا حالم بده لطفا بهم بگین چیکار کنم

  3. با آقایی مدت ۱۶ سال دورادور اشنایی داشتم و مدت یک سال بود که رابطه جدی و عاطفی داریم . به یک سری از رفتارهاش مشکوک شده بودم ولی اینقد زبون میریختو محبت می کرد که من میگفتم غیر ممکنه با این همه توجه بخواد خیانت کنه یک سره هم از من تعریفو تمجید میکرد . متاسفانه دیشب تلفنش رو جواب نداد و من مشکوک شدم و در خونشون رفتم و بعد از گذشت یک ربع دیدم با یک خانم از منزل خارج شد. من رفتم و دعوای سختی بینمون درگرفت البته من به اون خانم کاری نداشتم و عاقلانش هم همین بود مقصر خوده این اقا بود ضمن اینکه منکر نشد و شروع به عذرخواهی و طلب عفو کرد از دیشبه خیلی حالم بده و یکیره اون صحنه وحشتناک جلوی چشمم میاد و نمی دونم چکار کنم.

  4. ۷ساله ازدواج کردم
   ۳سال عقد بسته بودم ۴ساله عروسی کردم
   شوهرم گفت ی عقد ناموفق داشته(عقد رسمی محضری)
   منم بهش فرصت دادم از اول شروع کنه . من با هیچ مردی تو زندگیم رابطه نداشتم و شوهرم اولین پسر تو زندگی من بود
   تحصیل کرده خوشگل و جذاب و ب قول خانوادش عاقل هستم و از بقیه عروساشون سرم.
   شوهرم خیلی بی دست و پا و تحت تسلط خانوادش بود و هیچی نداشت. من این مدت واقعا برای زندگیم زحمت کشیدم و نمیخوام خرابش کنم
   اول عروسی رابطه ج ن س ی مون سخت بود ولی الان حل شده.
   دوسال پیش چندتا ایمیل دیدم ک برای ی زن غریبه فرستاده ببخشید در حد لاس زدن
   با مشاور و وکیل صحبت کردم ،گفتن ب روش نیار . سعی کردم رابطمو بهتر کنم باهاش دلبری کنم محبت کنم احترام بذارم
   اما حالا میبینم دوباره تو تلگرام شروع کرده ب کثافت کاری
   ب پدره خودش گفتم چون وجهش جلوی مردم و فامیلش براش خیلی مهمه. اول گفت من حل اش می کنم ولی بعد بی خیال شد (کلا آدم بی خیال نسبت ب خانواده هست).
   پدر و مادرم بعد از عروسی ما جدا شدن . هر دو نابالغ و غیر قابل اعتماد هستن و من جایی ندارم ک برگردم. حتی کمترین درد و دلی باهاشون بکنم ب شدت ب ضرره خودم تموم میشه.
   ۲۰سال تو خونه پدرم دعوا بود و شب ها گریه کردم. سال ها تلاش کردم همیشه درسخون و ممتاز بودم و پاک زندگی کردم حتی دست هیچ پسریو نگرفتم.
   هنوز بچه ندارم چون خودم نخواستم ولی از طرف شوهرم و خانوادش ب شدت تحت فشارم .
   ن میتونم ب روش بیارم ک بی حیا میشه ن میتونم ب کسی بگم و ن پدر و برادری دارم ک بشه روشون حساب کرد. برام مهم نیست ک لاس میزنه چون واقعا دیگه دوسش ندارم ولی می ترسم رابطه های تلگرامیش عمیق تر بشه.
   حالا ک فکر می کردم تقریبا همه چیز درست شده و میخواستم بچه دار بشم داره همه چیزو نابود میکنه و من چاره ای ندارم جز این ک بشینم و نظاره گر باشم..
   دیگه هیچ امیدی ب زندگیم ندارم فقط دعا می کنم قبل از این ک نفره سومی قربانی بشه عمرم تموم بشه.

  5. واقعا که خیلی بده ادم کار اشتباه بکنه خیلی هم از کارش راضی باشه این دیگه اوج حماقت

  6. گاندی می گه اگر کسی خیانت دیده معنایش این است که قیمت بالایی داره .

  7. من یعنی کم آوردم تو خیانتای شوهرم
   اصلا انگار دیگه واسه خودم طبیعی شده
   وقتی مچشو میگیرم کلا میزنه زیرش اونم با یه حرفایی ک آخر خنده است یعنی با عقل جور در نمیاد
   من واقعا تعجبم ک چرا این کارارو میکنه آخه هزار بار باهاش حرف زدم ببینم چ کمبودی داره هه
   واقعا نمیفهمم دلیل این کارش فکر کنم بیمار تفلی درمانی ام ک جز ادامه این کار نداره انگار

  8. سلام
   ۸ ساله ازدواج کردم همسرم قبلا یه ازدواج داشته و من ازدواج دومش هستم از زن اول ۱۲ سال قبل جدا شده طبق گفته خودش میگفت اززنها متنفر بوده و میخواسته انتقام بگیره برای همین با دخترا و زنها دوست میشده و بعد هم ولشون میکرده
   ارتباط من و ازدواج ما سنتی بود
   همسرم اولین رابطه من بایه جنس مخالف بود و واقعا هیچ تحلیل و روش برخوردی رو درست بلد نبودم با این کارش داشته باشم
   با خودم میگفتم خوب اون کارها برای قبل ازدواج بود و بعد از ازدواج مثلمنا کنار گذاشته میشه
   به طور اتفاقی متوجه شدم با کسی تلفنی صحبت میکنه بعد از چک کردن گوشی فهمیدم با چند نفری چت میکنه چون در حد حرف زدن و گاهی ابراز احساسات بود خیلی سختگیری نشون ندادم
   متاسفانه یا خوشبختانه ادمی نیستم که خصوصیات زندگین رو توی بوق کنم و به بقیه بگم
   بعد از چند وقت متوجه شدم خیلی پیش روی کرده و قول و قراره خونه با بقیه میذاره
   یه پسر سه ساله دارم
   واقعا دنیا برام تیره و تار شده و نمیدونم باید چیکار کنم
   الان دنبال یه مشاوره خوب میگردم شاید بتونه راه درست رو پیش پام بذاره چون اگه بدونم واقعا رابطه جنسی داشته با کسی دیگه نمیتونم در کنارش بودن رو تحمل کنم
   برام دعا کنید دوستان 😢

  9. کاراگاه خصوصی - خیانت شوهر

   مطالب خیلی عالی و خواندنی هستند. از زحمات شما سپاسگذاریم
   کاراگاه خصوصی در سراسر کشور
   کسف و افشای خیانت شوهر با تهیه عکس و مدرک

  10. خیانت زهر ماریه که با هیچی توجیه نمیشه. منم بعد از ۱۰ سال با ۲ تا بچه زنم بهم خیانت کرد. اون هم با چند نفر. خیلی شکه شده بودم. نمی دونستم باید چکار کنم. توجیحاتی که می کرد هیچ کدوم دلیل کاراش نمیشد. در نهایت جدا شدیم. من موندم و ۲ تا بچه. من که ازش نمی گذرم. خدا هم ازش نگذره.

  11. باعرض ادب و احترام شوهرم از روز اول با دورغ وارد زندگی من شد زمانی که با اسرار و التماس منو از المان اورد تهران فهمیدم با خیلها رابطه داشته ولی من ناچار به موندن بودم چون خانوادم ترکم کردن الانم مرتب با زنهای بیوه ارتباط داره من میفهمم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

   • با عرض سلام ، و ابراز شرمنده گی بنده بابت جسارت و اظهار نظر در مورد مشکل و دلنوشته ی عزیزان …

    برای شما و همه آرزو دارم که ان شاءالله هیچ وقت قربانی خیانت نشید ؛ اما اگه طبق تصمیم شما و صلاح پروردگار بخوایین یک تصمیم مهم در مورد زندگیتون بگیرین ، خانواده میتونه به عنوان یک پناهگاه از نظر روحی و روانی شما رو حمایت کنه … و یا اینکه بانی خیر حل مشکل شما باشن ، که مطمئنن همینطوره ….
    هیچ پدر و مادری نمیتونه رنج فرزندشو ببینه و نسبت به این موضوع بی تفاوت باشه …..

    اگه بهم نخندین یک جمله که مطمئنن شنیده باشین خدمت شما عرض میکنم … وقتی مشغول شمردن چراغهای کم نورِ شهر هستین ، سعی کنید ماه رو از دست ندین …!!

  12. سلام وقتتون بخیر من ۲۷ سالمه ویه پسر۳ ساله دارم همسرم خیلی خیلی غیرتیه در حدی که حتی اجازه عضو شدن تو گروه تلگرامی عم بهم نمیده اوایل فکر میکردن صرفا غیرته اما سه سالی هست که فهمیدم خودش دوست دخترای زیادی داره وچون از بس خودش با نظر بد به همه نگاه میکنه. دوست داره من بیشتر محدود بشم تا در معرض همچین مرداریی قرار نگیرم دیگه خسته شدم از بس خیانتش رو دیدم و دم نزدم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنین

   • سلام . خیلی متاسفم بابت بهتره بگم این اتفاق پیش آمده تا اختلاف …
    _ یه موضوعی هست ، البته خودتون بهتر میدونید که میگن توی زندگی زناشویی یک مرد علاقه ی خودش رو نسبت به همسرش با غیرتش نشون میده و یک خانم علاقه ی خودش رو در مقابل با حسادت …

    به نظر من اگه همسر شما قبلا با دیگران رابطه ی دوستی داشته آینده مهمتر از گذشته س …. اصولا مهم و قشنگ اینه که با وجود زن و فرزند ایشان سمت این کار ها نرن …
    بالاخره یک سری تعهد های زناشویی و وجدانی بین دو طرف باید در نظر گرفته بشه …

    من واقعا در مورد رابطه ی همسرتون فکرم خیلی گنگه ….

    ولی به عنوان یک برادر کوچیک تر به شما پیشنهاد میکنم از هر جهت مواظب رفتار و دوام زندگی خودتون تو جامعه باشین .
    خدای نکرده اگه اتفاق ناخواسته ایی از سمت شما صورت بگیره ؛ بیشتر از ایشان مورد حمله ی حرف و کنایه و دور از جان آبرو ریزی قرار میگیرن و بلانسبت فرزند ۳ ساله ی شما در آینده چه دیدی میتونه نسبت به شما داشته باشه …؟؟؟

    _ یک مادر فداکار و مهربان که با وجود خیانت همسرش زندگی خودشو خراب نکرد …
    یا اینکه :
    _ یک مادر که با وجود اشتباهات پدرم خودش هم دچار اشتباه و دور از جان خیانت شد …
    منظورم اینه خدای نکرده فرزند شما از این ور رونده و از اونور مونده نشه …

    یک پیشنهاد ساده برای شما دارم . سعی کنین به ایشان خیلی محترمانه توضیح بدین که اگه شبکه اجتماعی قرار نیست تو زندگی زناشویی باشه ؛ خوب دوطرف نداشته باشن دیگه هیچ توقعی بین طرفین ایجاد نمیشه …. و اگه نه ایشان قبول نکردن سعی کنین ایشان رو متقاعد کنید که شما در جهت مثبت میخوایین استفاده کنین . ان شاءالله که زندگیتون دچار هیچ اتفاقی نا خواسته ایی نشه …. خدانگهدار

  13. با سلام
   مدت ۸ ساله ازدواج کردیم. بخاطر موقعیت شغلی خوبی که دارم مجبورم در تهران باشم. خونه و زندگی و زنم و محل کارش و خانوادش در ‏یکی از شهرهای نزدیک تهرانن و من یا باید هرروز رفت آمد کنم و یا باید چهارشنبه ها برم خونه.
   در تعطیلات عید سال نو متوجه پیام های تلگرامی مشکوک همسرم شدم:‏
   یکی از همکارای متاهل محل کاراش که از قضا میشناسمش و همسرم همیشه از رفتارای گلایه می کرد به همسرم اسمس داده و ظاهرا احساس دلتنگی می کرد. بجای همسرم با اون پیام دادم و ‏تو ارتباطشون با هم فهمیدم که یکبار به خاطر مسئله پزشکی همسرم با همکارش بخاطر اینکه تنها نباشد به یک شهر دیگری رفته اند. در مورد اون رفت آمدش ازش خواستم تعریف کنه که اتفاقی افتاد که ظاهرا با همسرم فقط در ماشین بودن و هیچ اتفاق خاصی بینشون نبوده، اما از پیام های اون طرف برمیاد که میخواهد ارتباط خاصی با همسرم داشته باشد. و ناراحت بود که همسرم اهل این کارها نیست و خوشش نمی آید.
   در اسمس های بین همسرم و همکارش اسم یک نفر دیگر هم آمده که همکاراش ادعا می کند همسرم اون طرف را بیشتر از ‏(خودش) دوس داره.‏
   علاوه براین با یکی (مرد متاهل) در کلاس آموزشی آشنا شده و مسائل شخصی بینمون را برایش تعریف و اون هم ظاهرا راهنمایش می کرده.
   از اونجایی که من همسرم را خیلی دوس دارم و نمیخام آبروش پیش خانواده خودش و خانواده من و … بره. بهش پیشنهاد دادم ‏توافقی طلاق بگیرم و علت طلاق هم بگیم من اعتیاد داشتم و یا هرعلتی که بمن مربوط میشه و همچنین به ایشون گفتم تمام ‏دارایی هم برای او باشه و حتی ماهانه مبلغی به او پرداخت میکنم. فقط بشرطی که من از زندگیش برم. اون قبول ‏نکرد و قسم خورد و قول داد تکرار نکنه.‏
   عذر خواهی میکنم که اینو میگم ما از نظر رابطه زناشویی هیچ مشکلی نداریم و در این مورد اظهار رضایت کامل دارد.
   تنها مشکل ما اینه که بعضی مواقع عنوان میکنه محبت زبانی به من نمیکنی و باهم که بگو مگو میکنیم من برای آروم شدن سراغ این آدم ها میرم.
   مشکل من الان کابوس هایی که تمامی ندارد. تو روخدا راهنمای کنید.

   • هیچ راه حلی وجود نداره
    آدمه خائن مثله آدمه معتاده
    همینطور ادامه داره ..
    وقتی کسی بی وجدان شد دیگه بر نمی گرده

  14. نظرات رو خوندم خیلی ناراحت شدم. کسی که خیانت میکنه نشون داده که بی لیاقت ترینه چون از اعتماد طرف مقابلش سو استفاده کرده و در واقع لیاقت اون اعتماد رو نداشته. منم تا حالا ٢ بار طعم زخم خیانت رو چشیدم . دفعه اول تا پای طلاق رفتیم و قسم خورد جبران میکنه. اما تو تعطیلات عید فهمیدم که بازم خیانت کرده. خورد شدم داغون شدم. الان نمیدونم چکار کنم به روش نیاوردم هنوز چون هنوز تو شوکم و باورم نشده.خودش حس میکنه متوجه شدم. ولی جرات پرسیدن نداره. نمیدونم چکار کنم؟.
   خدا همه ادمای خیانتکار و هرزه رو فلج مغزی کنه. خیانتکار مثل شوهر من و هرزه مثل همکارش که میدونه زن داره ولی با این وجود بازم باهاشه.

   • الهی أمین امیدوارم ادما چوب خیانتشونو تو همین دنیا وخیلی زود بخورن

    • من هم خیانت بهم شده دختری که این همه دوستش داشتم ۴ سال باهم بودیم منو به خاطر نداشتن پول و مال آنچنانی رها کرد و با یکی دیگه رفت خیلی داغون شدم چون من از همه چیم میزاشتم تا اون همیشه خوشحال باشه. واقعا خیلی ضربه خوردم الانم نسبت به همه بدبینم. به همین خاطر با یه اسلحه شاه کش زدم فلجش کردم و از کارمم پشیمون نیستم.

    • دست روز انتقامش زورگیرودیرگیره فقطکاش زنده باشیم خواری شونو ببنیم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.