آسمونی
همسرداری

راه برخورد با خیانت همسر

ثبت نام لاتاری

the betrayal of a spouse راه برخورد با خیانت همسرمتوجه می شوید که همسرتان خیانتکار و بی وفا است، این امر شما را واقعا ناراحت کرده و ضربه سختی به شما وارد می سازد. تصور می کردید که ازدواج سبب می شود تا همسرتان دیگر هیچ گاه به خود اجازه بد عهدی و خیانت ندهد، اما کارها مطابق میل شما پیـش نرفـت. هنوز هم زمانیکه یاد کارهایی که او انجام داده است، می افتید، احساس ناراحتی میکنید. چگونـه می تـوانید آزار و اذیت ها را به دست فراموشی سپرده، همسر بی وفای خود را ببخشید و زندگی مشترک خود را از خطر نابودی نجات دهید؟

در این بخش آسمونی با هم به بررسی این مسائل می پردازیم:

  • میزان دشواری: خیلی شدید
  • مدت زمان لازم: بسیار زیاد

 

نحوه انجام:

1- نباید عکس العمل آنی از خود نشان دهید و یکمرتبه به دلیل بدعهدی همسرتان تصمیم بگیرید که از او جدا شوید. شما نیازمند کمی زمان هستید تا مسایل دیگر را نیز زیر و رو کنید. نباید به طور خاص تمام توجه خود را به خیانتی که از او سر زده معطوف نکنید.

2- باید قبول کنید که احساس خشم، عصبانیت، شک و تردید، شکه شدن، آشفتگی، ترس، درد و رنج، افسردگی، و پریشانی برای فردی که شاهد خیانت همسرش بوده کاملا نرمال است.

3- این مشکل باعث به وجود آمدن برخی مشکلات فیزیکی در فرد می شود از قبیل: حالت تهوع و استفراغ، اسهال، مشکلات مربوط به خواب (بی خوابی و یا پر خوابی)، لرزش، اختلال حواس، کم غذایی و کم اشتهایی. سعی کنید در این حال بیش از پیش از خود مراقبت کنید.

4- خودتان را وادار کنید تا غذاهای سالم مصرف کنید، طبق برنامه پیش بروید، به اندازه کافی استراحت کنید، هر روز ورزش کنید، به اندازه کافی آب بنوشید و تفریح داشته باشید. ایجاد تعادل، بهترین راه حل، برای مبارزه با آسیبی است که به شما وارد شده است.

5- خندیدن کاملا طبیعی و نشان دهنده سلامت فرد است. فیلم یا سریال های تلویزیونی خنده دار تماشا کنید و مقداری از وقت خود را با افرادی صرف کنید که خنده بر روی لب های شما می اورند. زندگی بدون اینکه توجهی به قلب های شکسته و خیانت های همسران داشته باشد، همچنان در حال پیش رفتن است.

6- گریه کردن نیز یک امر کاملا طبیعی است. اگر خود به خود گریه نمی کنید، می توانید آهنگ های غمگین گوش کنید و یا به تماشای فیلم های تراژیک بنشینید.

7- برای خود یک ژورنال درست کنید. تمام افکار و احساساتی که به شما به دلیل خیانت و بی وفایی همسرتان دست می دهد را بر روی کاغذ یادداشت کنید.

8- با همسر خود در مورد بدعهدیش صحبت کنید. تمام سوال هایی که به ذهنتان میرسد را بپرسید. شاید با این کار به این نتیجه برسید که همسرتان هنگام ارتکاب به این کار، اصلا فکر نمی کرده که به شما خیانت می کند.

9- به دنبال مشاوره بروید. سعی نکنید تا به تنهایی از پس این مشکل برآیید. هم شما و هم همسرتان پیش از اینکه مجددا رابطه جنسی بدون محافظت با هم برقرار کنید، باید تحت آزمایش HIV (ایدز) و تست سایر بیماری های آمیزشی قرار بگیرید.

10- حداقل یک روز به خود فرصت دهید.

11- نباید ضربه روحی وارده را پنهان کنید. با فرزندانتان صادق باشید؛ اما لازم نیست جزییات مشکل را نیز برای آنها شرح دهید. قسم هایی نخورید که بعدها نتوانید به آنها عمل کنید. تنها چیزی که بچه ها باید بدانند این است که حال شما رفته رفته رو به بهبودی خواهد رفت.

12- سعی نکنید این بازی، که چه چیز و یا چه کسی مسبب بروز چنین فاجعه های شده است را شروع کنید. با این کار صرفا انرژی خود را تلف می کنید. در اینصورت فقط می توانید نفر سوم را سرزنش کنید و خودتان خوب می دانید که هیچ چیز درست نخواهد شد.

13- اگر بیش از اندازه عصبانی باشید، بر سر مسایل کوچک داد و بیداد راه بیندازید، احساس کنید که بر روی طناب باریکی در حال راه رفتن هستید، و زمانی که به یاد بدعهدی همسر خود می افتید، عکس العمل های شدید فیزیکی از خود نشان دهید، بی شک دچار استرس بعد از ضربه روحی شده اید و باید هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید.

14- انتظار نداشته باشید که حس آشفتگی، بی اعتمادی و عصبانیت به مجرد اینکه تصمیم می گیرید همسر خود را ببخشید و به سرسپردگی خود ادامه دهید به راحتی از بین برود. از بین رفتن دردورنج وارده از طریق خیانت، نیازمند زمان است.

15- واقع بین باشید. درآمد، سرمایه، وضعیت مسکن، و حمل و نقل خود را در نظر بگیرید. اگر تصمیم به خاتمه زندگی زناشویی خود می گیرید باید ببینید که آیا جایی برای زندگی کردن دارید و منبع درامدی دارید که از آن طریق بتواند نیازهای اولیه تان را مرتفع سازید.

 

توجه:

1) بی وفایی یک فرد، هیچ گونه دلیل روشنی ندارد. ممکن است نشات گرفته از سایر مشکلات در زندگی مشترک باشد، ممکن است چیزی در درون قلب همسرتان وجود داشته باشد و … به هر حال شما هیچ گاه به درستی دلیل واقعی آنرا متوجه نخواهید شد.

2) نوع خیانت، معمولا فهم و درک آنرا راحت تر می کند. آیا به یک شب ختم می شود؟ به دلیل مشکلات زندگی بروز کرده؟ اعتیاد به برقراری رابطه جنسی بوده؟ آیا خیانت صرفا برای خاتمه دادن به زندگی مشترک بوده؟

3) به خاطر داشته باشید که زندگیتان با گذشته فرق کرده و باید ناراحتی به وجود آمده را تسکین دهید.

4) به طور مشابه می توان گفت که مرگ نزدیکان نیز باعث بروز غم و اندوه می شود (از عدم پذیرش از سوی فرد شروع می شود، بعد خشم، عصبانیت، کشمکش، افسردگی و در نهایت به پذیرش ختم می شود) پس چنین مسایلی بدین معنا نیستند که زندگی به پایان رسیده است و شما دیگر قادر به ادامه دادن آن نیستید، چرا که در اصل شما این توانایی را در وجود خود دارید و تنها مشکل به کارگیری ان است که کمی دشوار می باشد.

5) پیش از اینکه خانواده خود و یا همسرتان را در جریان بد عهدی او قرار دهید، مجددا بر روی این امر فکر کنید. افراد خانواده می توانند کینه ها را برای مدت زمان بیشتری نگه دارند و شرایط را بدتر کنند.

 

به چه چیزهایی نیاز دارید:

ـ خواب

ـ رژیم غذایی سالم

ـ ورزش

ـ نوشیدن آب، به میزان کافی

ـ خنده

ـ زمان

 

با شرکت در نظرات این بخش، در کمک به سایز عزیزان سهیم باشید.

– همچنین ببینید :

علل خیانت زنان و مردان

تازه های مرتبط

چند نکته روانشناسی برای همسران

علت کم شدن علاقه پس از ازدواج چیست ؟

قهر با همسر

طاهره رضایی

آیا راز یک رابطه خوب زناشویی را می دانید

چند نکته روانشناسی درمورد عشق

روانشناسی : نکات همسرداری

635 نظر

صبا 2018/07/22 at 18:56

سلام منم یکی ازبدبختایی هستم ک بهم خیانت شده چندروزه فهمیدم از لحاظ روحی خیلی داغونم فکراینکه شوهرم بایکی دیگه رابطه داشته حالمود
خیلی خراب میکنه توعقدم و مامانم این روزا درحال جاهاز درست کردن واقعا نمیدونم بااین مسله چ برخوردی داشته باشم نمیخوام مامانم بدونه چون سابقه شوهرم پیش مامانم خرابه این یکی رو بفهمه خیلی بدتر میشه فقط مادرشوهرم میدونه وقتی ک ب شوهرم گفتم توگوشیت پیامک دیدم اول زد زیر خنده همیشه هربار ی کار بدی میکنه اول میخنده و انکارمیکنه ولی این سری همه چیزو برام تعریف کرد گفت بایه دختره تو خیابون اشناشده پایه ی مشروب خوردن بوده باهاش هرچی بودو حس میکنم باسانسور برام تعریف کرد وقسم میخورد ک دیگه این اخرین باره ک همچین کاری میکنه حتی خودشو میزدو گریه میکرد میگف چن ماه قبل این اتفاقاافتاده الان باهاش تموم کرده میگف فهمیدم اشتباه کردم وازاین حرفا توحرم امام رضا هم کلی قولداد نمیدونم میشه روقول هاش حساب کردیانه چیکارکنم….؟

پاسخ
هم جنسهای بی رحم 2018/02/21 at 21:29

من دانشجوی پزشکی هستم با پسر عموم که از نظر اجتماعی و خانوادگی ازم پایینتره ازدواج کردم (البته ظاهر خیلی خوبی داره و به اصطلاح دخترپسند) اونم با سختی و کلی اصرار به خونواده من الان یکساله عقدیم هیچی برام کم نذاشته و واقعا عاشقانه رفتار میکنه حتی گاهی چند روز که نمیبینمش وقتی میبینتم گریه میکنه ولی به صورت کاملا اتفاقی متوجه شدم که یه سیمکارت دیگه داره و وقتی اونو انداختم رو گوشی خودم و تلگرامشو نصب کردم دیدم که با چندتا دختر ارتباط داره و بهشونم گفته بود زن داره وقتی بهشون پیام دادم دیدم که یکیشون از داشتن رابطه جنسی اونم چندین بار حرف زد وقتی بهش گفتم و فهمید تا شب گریه میکرد و سرشو مبکوبوند به دیوار و میخواست خودشو بکشه و این حرکات و التماس و… که غلط کردم و جبران میکنم و اگه یه بار دیگه پیش اومد منو بکش و…توی بیشترین حدش.من فعلا سکوت کردم ولی بازم نگام میکنه چشماش قرمز میشه و حالش بد میشه به دخترا پیام داده بود که دیگه دست از سرش بردارن.من باید چیکار کنم؟ تمومش کنم؟ احتمال اینکه یه بلایی سر خودش بیاره زیاده البته

پاسخ
تازه عروس 2017/11/12 at 16:16

ایکاش مردا انقد هرزه نبودن،من توی هفته اول عقدم فهمیدم شوهرم با دوست دخترای قبلی رابطه داره،

پاسخ
فاطمه 2017/10/28 at 18:24

سلام
منم بهم خیانت شده همین الانم داره میشه دارم خفه میشم…
سی سللمه و پنج ساله ازدواج کردم یه دختر دوساله دارم تو زندگیم حتی یه بارم پامو کج نذاشتم پدرم بیشتر از چشماش به من اعتماد داشت هیچوقت با هیچ پسری دوست نشدم روابطم با جنس مذکر از حالت همکلاسی یا همکاری فراتر نرفت آخه همیشه میگفتم کاری که اگه طرف مقابلم کرده باشه اذیتم میکنه نمیکنم ولی حالا چی
یه بار به صورت اتفاقی دیدم که همسرم تو تلگرام با یا خانومی صحبت میکنه از ترس من همه پیامهاشو پاک میکرد ولی یه نسخه از تلگرامش روی گوشی منم بود فعالش کردم و پیامهای بعدی رو خوندم کاملا از پیاملش مشخص بود خانومه رو بخاطر مسائل جنسی میخواد دنیا رو سرم خراب شده بود ولی خودمو کنترل کردم چیزی به روم نیاوردم تهشم اون زنه ارتباطشو قطع کرد چند ماهی از اون موضوع گذشته بازم چند روز پیش دیدم با یکی داره حرف میزنه(هم تلگرام هم تماس صوتی) دارم کلافه میشم نمیدونم باید چیکار کنم میترسم به روش بیارم وقیح تر بشه . ما باهم از هیچ نظر مشکلی نداریم چه مسائل جنسی چه بقیه چیزا خیلی کم دعوامون میشه من آدم منطقی ای هستم البته شوهرم سریع عصبانی میشه ولی من مدیریت میکنم دعوامون نمیشه. خودم کارمندم از نظر مالی میتونم ازش جدا بشم ولی بابت دخترم نمیتونم موندم چیکار کنم اینجوریم خودپ دارم عذاب میکشم. با هیچ کسم نمیتونم درددل کنم آخه خجالت میکشم همم نمیخوام آبروشو ببرم بعنی اصلا راهی نداره مرد خیانتکار درست بشه فکر نمیکنم بتونم دیگه بهش اعتماد کنم

پاسخ
بدبخت بيچاره 2017/10/16 at 18:02

من چه خاكي تو سرم برزيم كه زنم بعد از ده سال زندگي كه همه زندگيم رو به پاش ريختم هرچه كه ميخواست اماده بود همه زنها و دختراي فاميل بهش حسودي ميكردن.يه دختر هم داريم كه هفت سالشه مثل يه دسته گل ميمونه خيلي هم با هوشه.و ….
حالا زنم بعد از همه اينها كه ياد اوريش ديوونم ميكنه با خواستگار سابقش كه خيلي هم از نظر تيپ و قيافه ،شخصيت اجتماعي و .. پايين تر از منه ريخته رو هم و به من و دخترم خيانت كرده.البته خودش هم تو شوكه و به ظاهر هيچ دليلي براي خيانتش پيدا نكرده.هم پاي ابروم در ميونه هم وابستگي دخترم به مادرش،هم پشيموني خود خرش و…
نميدونم بايد چه كار كنم؟ توي اين دو ماه به اندازه بيست سال پير شدم.هر كي من رو ميبينه متوجه ميشه كه چه شوك عصبي وحشتناكي داشتم.خودم هم حس ميكنم كه رفتارم مثل ادماي معمولي نيست .فقط روزي هزار بار ارزوي مرگ ميكنم. بعد به اين فكر ميكنم كه بعد از من دخترم چي ميشه. خدايا كمك كن

پاسخ
الهه 2017/09/27 at 20:26

سلام.به منم دایما خیانت میشه.خیلی تنهام ولی زندگیمو دوست دارم برای همین به روش نمیارم و به کسیم چیزی نمیگم.تو گفتگوهاش با یکی از این خانما که ترس اینو داشت که من بفهمم و ابرو ریزی بشه بهش گفته بود که من خانممو خوب میشناسم انقدر منو دوست داره که هیچوقت کاری نمیکنه که ابروی من بره.راست میگه من هرگز چیزی نمیگم اما دلم شکست وقتی فهمیدم میدونه چقدر دوسش دارمو باز……

پاسخ
parastoo 2017/09/26 at 15:34

من ۸ساله ازدواج کردم.شوهرم از اول چشاش خراب بود ولی من سعی کردم با دلبری کردن براش از اشتباه درارمش.ازدواجمون سنتی بود بزرگا قرارشو میزارنو کوچیکا هم بدون هیچ شناختی یا باید بگن آره یا نه.موفق نشدم درستش کنم.الان ۶ماه ک داره بهم خیانت میکنه و جالب اینجاست ک میدونم و وقتی بهش گفتم گفت نه تو برام از دنیا عزیزتری ازین حرفا.ب مادر پدرش گفتم گفتن مرده مهم نیست هر کاریم کنه مرده.دیگه کلا دور اونا رو خط کشیدم.ی دختر۴ساله دارم بارها فک طلاق بسرم زد ولی هر بار ب خاطر دخترم کم آوردم نتونستم کاری کنم.الان ۲هفتس حتی حرف هم باهاش نمیزنم و هرروز دارم به این فک میکنم ک من چی کم گذاشتم واسش ک این کارو باهام کرد اما به هیچ کمبود از طرف خودم نرسیدم ن امروزی بودن نه جنسی نه آشپزی نه محبت هیچی.پیش مشاوره هم رفتم گفت مشکل از شوهرتونه و نیاز ب روانشناس دارن.ولی چون به این چیزا اعتقادی نداره یا میخواد ب کاراش ادامه بده نیومد بیریم روانشناس.حالا من موندم یه عالمه نفرت ازش.نفرینش کردم،نمی تونمم بخاطر بچم ازش طلاق بگیرم چون ب من وابستس و میدونم نباشم حلاک میشه شوهرمم ازون مردایی نیست ک بچه جم کنه.بیشترین ضربشو این طفلک میخوره.الان ۲ماهه به من ی قرون نداده من کار میکنم و خرجمونو میدم.خدا نسل همچین مردایی رو از رو زمین برداره.عدالتو اجرا کنه.فقط میدونم مردایی ک ب زناشون خیانت میکنن زناشونو دوست ندارن عاشقش نیستن.خدا تاوان تمام کارایی ک بامن کرده رو ازش پس بگیره.

پاسخ
بخت برگشته 2017/09/01 at 20:42

سلام به همدردای گلم…بریدخداروشکرکنیدباغریبه شوهرتون روهم ریخته ن مثل من بخت برگشته که شوهرم باخواهرم باهم خون خودم روهم ریخته اونم من تازه فهمیدم..معلوم نیست ازکی باهم بودن???حالم خیلی بده..پشتوانه مالی ندارم..تواین ۶سالی که ازدواج کردم خونه داربودم ..هیچ کاری بلدنیستم ..دختر۳ساله دارم..نمیخوام باهاش زندگی کنم ..ولی مجبورم..

پاسخ
تکتم 2017/09/21 at 00:41

سلام.چرا مجبور؟شوهر توی زندگی ینی منبع تامین مالی زندگی.به چیزای بهتر از شوهر فکر کنین.اونموقع این مشکلات جزئی بی اهمیت میشه.

پاسخ
عارف 2017/08/31 at 15:58

سلام-من با یه دختر سه سال دوستم و قصد ازدواج با ان را دارم وبا آن چندباری ارتباط جنسی داشتم و چون سن کمی داره و مطمن بودم دوست پسر اولشم خواستم اون را به عنوان همسر ایندم انتخاب کنم-ولی یه مدت از هم جدا شدیم و فهمیدم بهترین دوستم باهاش دوست شدهو باهاش ارتباط جنسی داشته واین مسئله منا بسیار داغون مضطرب کرده خوده دختر قسمهای مکرر خورده ومیگه دست رو قران میزارم دروغ.ولی دوستم رضا نه اون که با دختر دوست میگه دیدم باهم بودن ومطمنم باهم ارتباط داشتن و عکسی که بغل هم بودن را دیدم و خودم براش خونه خالی کردم.واقعا حالم بده لطفا بهم بگین چیکار کنم

پاسخ
تکتم 2017/09/21 at 00:43

یه دختر دیگه سرچ کن.اون که حرومت شد نمیتونی عقدش کنی.

پاسخ
نازنين 2017/08/24 at 10:36

با آقايي مدت 16 سال دورادور اشنايي داشتم و مدت يك سال بود كه رابطه جدي و عاطفي داريم . به يك سري از رفتارهاش مشكوك شده بودم ولي اينقد زبون ميريختو محبت مي كرد كه من ميگفتم غير ممكنه با اين همه توجه بخواد خيانت كنه يك سره هم از من تعريفو تمجيد ميكرد . متاسفانه ديشب تلفنش رو جواب نداد و من مشكوك شدم و در خونشون رفتم و بعد از گذشت يك ربع ديدم با يك خانم از منزل خارج شد. من رفتم و دعواي سختي بينمون درگرفت البته من به اون خانم كاري نداشتم و عاقلانش هم همين بود مقصر خوده اين اقا بود ضمن اينكه منكر نشد و شروع به عذرخواهي و طلب عفو كرد از ديشبه خيلي حالم بده و يكيره اون صحنه وحشتناك جلوي چشمم مياد و نمي دونم چكار كنم.

پاسخ
فاطمه 2017/08/18 at 08:40

7ساله ازدواج کردم
3سال عقد بسته بودم 4ساله عروسی کردم
شوهرم گفت ی عقد ناموفق داشته(عقد رسمی محضری)
منم بهش فرصت دادم از اول شروع کنه . من با هیچ مردی تو زندگیم رابطه نداشتم و شوهرم اولین پسر تو زندگی من بود
تحصیل کرده خوشگل و جذاب و ب قول خانوادش عاقل هستم و از بقیه عروساشون سرم.
شوهرم خیلی بی دست و پا و تحت تسلط خانوادش بود و هیچی نداشت. من این مدت واقعا برای زندگیم زحمت کشیدم و نمیخوام خرابش کنم
اول عروسی رابطه ج ن س ی مون سخت بود ولی الان حل شده.
دوسال پیش چندتا ایمیل دیدم ک برای ی زن غریبه فرستاده ببخشید در حد لاس زدن
با مشاور و وکیل صحبت کردم ،گفتن ب روش نیار . سعی کردم رابطمو بهتر کنم باهاش دلبری کنم محبت کنم احترام بذارم
اما حالا میبینم دوباره تو تلگرام شروع کرده ب کثافت کاری
ب پدره خودش گفتم چون وجهش جلوی مردم و فامیلش براش خیلی مهمه. اول گفت من حل اش می کنم ولی بعد بی خیال شد (کلا آدم بی خیال نسبت ب خانواده هست).
پدر و مادرم بعد از عروسی ما جدا شدن . هر دو نابالغ و غیر قابل اعتماد هستن و من جایی ندارم ک برگردم. حتی کمترین درد و دلی باهاشون بکنم ب شدت ب ضرره خودم تموم میشه.
20سال تو خونه پدرم دعوا بود و شب ها گریه کردم. سال ها تلاش کردم همیشه درسخون و ممتاز بودم و پاک زندگی کردم حتی دست هیچ پسریو نگرفتم.
هنوز بچه ندارم چون خودم نخواستم ولی از طرف شوهرم و خانوادش ب شدت تحت فشارم .
ن میتونم ب روش بیارم ک بی حیا میشه ن میتونم ب کسی بگم و ن پدر و برادری دارم ک بشه روشون حساب کرد. برام مهم نیست ک لاس میزنه چون واقعا دیگه دوسش ندارم ولی می ترسم رابطه های تلگرامیش عمیق تر بشه.
حالا ک فکر می کردم تقریبا همه چیز درست شده و میخواستم بچه دار بشم داره همه چیزو نابود میکنه و من چاره ای ندارم جز این ک بشینم و نظاره گر باشم..
دیگه هیچ امیدی ب زندگیم ندارم فقط دعا می کنم قبل از این ک نفره سومی قربانی بشه عمرم تموم بشه.

پاسخ
تکتم 2017/09/21 at 00:50

ینی شوهر اینقدر مهم شده که بخاطر بعضی کاراش ارزوی مرگ کنی؟شوهر وسیله ی برای ادامه حیات.این حیات نشد اون حیاط.

پاسخ
فاطمه 2017/10/16 at 14:27

سلام ، خواهشا جدا شوید . اصلاهم بچه دار نشو. خائن همیشه خیانت میکنه . خیالت راحت

پاسخ
ریحانه 2017/07/03 at 16:33

واقعا که خیلی بده ادم کار اشتباه بکنه خیلی هم از کارش راضی باشه این دیگه اوج حماقت

پاسخ
جودی_ابوت 2017/06/20 at 04:45

گاندی می گه اگر کسی خیانت دیده معنایش این است که قیمت بالایی داره .

پاسخ
negar 2017/06/18 at 20:27

من یعنی کم آوردم تو خیانتای شوهرم
اصلا انگار دیگه واسه خودم طبیعی شده
وقتی مچشو میگیرم کلا میزنه زیرش اونم با یه حرفایی ک آخر خنده است یعنی با عقل جور در نمیاد
من واقعا تعجبم ک چرا این کارارو میکنه آخه هزار بار باهاش حرف زدم ببینم چ کمبودی داره هه
واقعا نمیفهمم دلیل این کارش فکر کنم بیمار تفلی درمانی ام ک جز ادامه این کار نداره انگار

پاسخ
ليلي 2017/10/12 at 17:06

سلام نگار جان
من ليلي هستم
منم دقيقا مثل شما هستم … واقعا نميدونم چه كنم …

پاسخ
زهرا 2017/05/12 at 12:21

سلام
۸ ساله ازدواج کردم همسرم قبلا یه ازدواج داشته و من ازدواج دومش هستم از زن اول ۱۲ سال قبل جدا شده طبق گفته خودش میگفت اززنها متنفر بوده و میخواسته انتقام بگیره برای همین با دخترا و زنها دوست میشده و بعد هم ولشون میکرده
ارتباط من و ازدواج ما سنتی بود
همسرم اولین رابطه من بایه جنس مخالف بود و واقعا هیچ تحلیل و روش برخوردی رو درست بلد نبودم با این کارش داشته باشم
با خودم میگفتم خوب اون کارها برای قبل ازدواج بود و بعد از ازدواج مثلمنا کنار گذاشته میشه
به طور اتفاقی متوجه شدم با کسی تلفنی صحبت میکنه بعد از چک کردن گوشی فهمیدم با چند نفری چت میکنه چون در حد حرف زدن و گاهی ابراز احساسات بود خیلی سختگیری نشون ندادم
متاسفانه یا خوشبختانه ادمی نیستم که خصوصیات زندگین رو توی بوق کنم و به بقیه بگم
بعد از چند وقت متوجه شدم خیلی پیش روی کرده و قول و قراره خونه با بقیه میذاره
یه پسر سه ساله دارم
واقعا دنیا برام تیره و تار شده و نمیدونم باید چیکار کنم
الان دنبال یه مشاوره خوب میگردم شاید بتونه راه درست رو پیش پام بذاره چون اگه بدونم واقعا رابطه جنسی داشته با کسی دیگه نمیتونم در کنارش بودن رو تحمل کنم
برام دعا کنید دوستان ?

پاسخ
کاراگاه خصوصی - خیانت شوهر 2017/04/26 at 16:16

مطالب خیلی عالی و خواندنی هستند. از زحمات شما سپاسگذاریم
کاراگاه خصوصی در سراسر کشور
کسف و افشای خیانت شوهر با تهیه عکس و مدرک

پاسخ
فرهاد 2017/04/24 at 21:58

خیانت زهر ماریه که با هیچی توجیه نمیشه. منم بعد از 10 سال با 2 تا بچه زنم بهم خیانت کرد. اون هم با چند نفر. خیلی شکه شده بودم. نمی دونستم باید چکار کنم. توجیحاتی که می کرد هیچ کدوم دلیل کاراش نمیشد. در نهایت جدا شدیم. من موندم و 2 تا بچه. من که ازش نمی گذرم. خدا هم ازش نگذره.

پاسخ
محسن 2017/04/18 at 17:10

باعرض ادب و احترام شوهرم از روز اول با دورغ وارد زندگی من شد زمانی که با اسرار و التماس منو از المان اورد تهران فهمیدم با خیلها رابطه داشته ولی من ناچار به موندن بودم چون خانوادم ترکم کردن الانم مرتب با زنهای بیوه ارتباط داره من میفهمم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

پاسخ
مرد پاییزی 2017/04/21 at 04:46

با عرض سلام ، و ابراز شرمنده گی بنده بابت جسارت و اظهار نظر در مورد مشکل و دلنوشته ی عزیزان …

برای شما و همه آرزو دارم که ان شاءالله هیچ وقت قربانی خیانت نشید ؛ اما اگه طبق تصمیم شما و صلاح پروردگار بخوایین یک تصمیم مهم در مورد زندگیتون بگیرین ، خانواده میتونه به عنوان یک پناهگاه از نظر روحی و روانی شما رو حمایت کنه … و یا اینکه بانی خیر حل مشکل شما باشن ، که مطمئنن همینطوره ….
هیچ پدر و مادری نمیتونه رنج فرزندشو ببینه و نسبت به این موضوع بی تفاوت باشه …..

اگه بهم نخندین یک جمله که مطمئنن شنیده باشین خدمت شما عرض میکنم … وقتي مشغول شمردن چراغهای كم نورِ شهر هستین ، سعی کنید ماه رو از دست ندین …!!

پاسخ
مهساا 2017/04/10 at 13:03

سلام وقتتون بخیر من 27 سالمه ویه پسر3 ساله دارم همسرم خیلی خیلی غیرتیه در حدی که حتی اجازه عضو شدن تو گروه تلگرامی عم بهم نمیده اوایل فکر میکردن صرفا غیرته اما سه سالی هست که فهمیدم خودش دوست دخترای زیادی داره وچون از بس خودش با نظر بد به همه نگاه میکنه. دوست داره من بیشتر محدود بشم تا در معرض همچین مرداریی قرار نگیرم دیگه خسته شدم از بس خیانتش رو دیدم و دم نزدم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنین

پاسخ
مرد پاییزی 2017/04/14 at 03:38

سلام . خیلی متاسفم بابت بهتره بگم این اتفاق پیش آمده تا اختلاف …
_ یه موضوعی هست ، البته خودتون بهتر میدونید که میگن توی زندگی زناشویی یک مرد علاقه ی خودش رو نسبت به همسرش با غیرتش نشون میده و یک خانم علاقه ی خودش رو در مقابل با حسادت …

به نظر من اگه همسر شما قبلا با دیگران رابطه ی دوستی داشته آینده مهمتر از گذشته س …. اصولا مهم و قشنگ اینه که با وجود زن و فرزند ایشان سمت این کار ها نرن …
بالاخره یک سری تعهد های زناشویی و وجدانی بین دو طرف باید در نظر گرفته بشه …

من واقعا در مورد رابطه ی همسرتون فکرم خیلی گنگه ….

ولی به عنوان یک برادر کوچیک تر به شما پیشنهاد میکنم از هر جهت مواظب رفتار و دوام زندگی خودتون تو جامعه باشین .
خدای نکرده اگه اتفاق ناخواسته ایی از سمت شما صورت بگیره ؛ بیشتر از ایشان مورد حمله ی حرف و کنایه و دور از جان آبرو ریزی قرار میگیرن و بلانسبت فرزند ۳ ساله ی شما در آینده چه دیدی میتونه نسبت به شما داشته باشه …؟؟؟

_ یک مادر فداکار و مهربان که با وجود خیانت همسرش زندگی خودشو خراب نکرد …
یا اینکه :
_ یک مادر که با وجود اشتباهات پدرم خودش هم دچار اشتباه و دور از جان خیانت شد …
منظورم اینه خدای نکرده فرزند شما از این ور رونده و از اونور مونده نشه …

یک پیشنهاد ساده برای شما دارم . سعی کنین به ایشان خیلی محترمانه توضیح بدین که اگه شبکه اجتماعی قرار نیست تو زندگی زناشویی باشه ؛ خوب دوطرف نداشته باشن دیگه هیچ توقعی بین طرفین ایجاد نمیشه …. و اگه نه ایشان قبول نکردن سعی کنین ایشان رو متقاعد کنید که شما در جهت مثبت میخوایین استفاده کنین . ان شاءالله که زندگیتون دچار هیچ اتفاقی نا خواسته ایی نشه …. خدانگهدار

پاسخ
m.s 2017/04/10 at 12:12

با سلام
مدت ۸ ساله ازدواج کردیم. بخاطر موقعیت شغلی خوبی که دارم مجبورم در تهران باشم. خونه و زندگی و زنم و محل کارش و خانوادش در ‏یکی از شهرهای نزدیک تهرانن و من یا باید هرروز رفت آمد کنم و یا باید چهارشنبه ها برم خونه.
در تعطیلات عید سال نو متوجه پیام های تلگرامی مشکوک همسرم شدم:‏
یکی از همکارای متاهل محل کاراش که از قضا میشناسمش و همسرم همیشه از رفتارای گلایه می کرد به همسرم اسمس داده و ظاهرا احساس دلتنگی می کرد. بجای همسرم با اون پیام دادم و ‏تو ارتباطشون با هم فهمیدم که یکبار به خاطر مسئله پزشکی همسرم با همکارش بخاطر اینکه تنها نباشد به یک شهر دیگری رفته اند. در مورد اون رفت آمدش ازش خواستم تعریف کنه که اتفاقی افتاد که ظاهرا با همسرم فقط در ماشین بودن و هیچ اتفاق خاصی بینشون نبوده، اما از پیام های اون طرف برمیاد که میخواهد ارتباط خاصی با همسرم داشته باشد. و ناراحت بود که همسرم اهل این کارها نیست و خوشش نمی آید.
در اسمس های بین همسرم و همکارش اسم یک نفر دیگر هم آمده که همکاراش ادعا می کند همسرم اون طرف را بیشتر از ‏(خودش) دوس داره.‏
علاوه براین با یکی (مرد متاهل) در کلاس آموزشی آشنا شده و مسائل شخصی بینمون را برایش تعریف و اون هم ظاهرا راهنمایش می کرده.
از اونجایی که من همسرم را خیلی دوس دارم و نمیخام آبروش پیش خانواده خودش و خانواده من و … بره. بهش پیشنهاد دادم ‏توافقی طلاق بگیرم و علت طلاق هم بگیم من اعتیاد داشتم و یا هرعلتی که بمن مربوط میشه و همچنین به ایشون گفتم تمام ‏دارایی هم برای او باشه و حتی ماهانه مبلغی به او پرداخت میکنم. فقط بشرطی که من از زندگیش برم. اون قبول ‏نکرد و قسم خورد و قول داد تکرار نکنه.‏
عذر خواهی میکنم که اینو میگم ما از نظر رابطه زناشویی هیچ مشکلی نداریم و در این مورد اظهار رضایت کامل دارد.
تنها مشکل ما اینه که بعضی مواقع عنوان میکنه محبت زبانی به من نمیکنی و باهم که بگو مگو میکنیم من برای آروم شدن سراغ این آدم ها میرم.
مشکل من الان کابوس هایی که تمامی ندارد. تو روخدا راهنمای کنید.

پاسخ
فاطمه 2017/08/18 at 08:21

هیچ راه حلی وجود نداره
آدمه خائن مثله آدمه معتاده
همینطور ادامه داره ..
وقتی کسی بی وجدان شد دیگه بر نمی گرده

پاسخ
تنهاي خسته 2017/04/07 at 18:14

نظرات رو خوندم خيلي ناراحت شدم. كسي كه خيانت ميكنه نشون داده كه بي لياقت ترينه چون از اعتماد طرف مقابلش سو استفاده كرده و در واقع لياقت اون اعتماد رو نداشته. منم تا حالا ٢ بار طعم زخم خيانت رو چشيدم . دفعه اول تا پاي طلاق رفتيم و قسم خورد جبران ميكنه. اما تو تعطيلات عيد فهميدم كه بازم خيانت كرده. خورد شدم داغون شدم. الان نميدونم چكار كنم به روش نياوردم هنوز چون هنوز تو شوكم و باورم نشده.خودش حس ميكنه متوجه شدم. ولي جرات پرسيدن نداره. نميدونم چكار كنم؟.
خدا همه ادماي خيانتكار و هرزه رو فلج مغزي كنه. خيانتكار مثل شوهر من و هرزه مثل همكارش كه ميدونه زن داره ولي با اين وجود بازم باهاشه.

پاسخ
مهناز 2017/04/21 at 14:30

الهي أمين اميدوارم ادما چوب خيانتشونو تو همين دنيا وخيلي زود بخورن

پاسخ
شکست خورده 2017/05/24 at 14:33

من هم خیانت بهم شده دختری که این همه دوستش داشتم 4 سال باهم بودیم منو به خاطر نداشتن پول و مال آنچنانی رها کرد و با یکی دیگه رفت خیلی داغون شدم چون من از همه چیم میزاشتم تا اون همیشه خوشحال باشه. واقعا خیلی ضربه خوردم الانم نسبت به همه بدبینم. به همین خاطر با یه اسلحه شاه کش زدم فلجش کردم و از کارمم پشیمون نیستم.

پاسخ
Morgan 2017/05/29 at 01:30

کجای پاش زدی فلج شد ؟؟
مگه تیر بخوره پای آدم ، آدم فلج میشه ؟؟ احتمالا زخمیش کردی خواسته فیلم بازی کنه

پاسخ
ناصر نوذری 2017/08/11 at 04:15

دست روز انتقامش زورگیرودیرگیره فقطکاش زنده باشیم خواری شونو ببنیم

پاسخ
بی نامممم 2017/03/10 at 09:31

با سلام من یه دختر 20 ساله ام و دانشجویم با یه اقایی اشنا شدم که اول میگفت 27سالشه ولی بعد فهمیدم 37 سالشه من مشهدیم اون شمالی ….رابطه مون خیلی خوبه خیلی دوسش دارم ولی فهمیدم که خیلی دروغ میگه خیلی .ازونجایی هم که ما خیلی دوریم هیچ کنترلی ندارم بهش ..بهم خیلی میگه دوست دارم خیلی میگه تو تنها دختر زندگی منی …دیشب شک کردم با یه دختر بیرون بوده ولی من که بهش زنگ زدم گفت نه سر کار بودم و حاشا کرد ….بهش گفته بودم دوست ندارم مشروب بخوری گفت نمیخورم و جون منو قسم خورد اما عکساشو برا دوستاش فرستاده با جام مشروب .دیشب هم جون من .باباش و حتی یه بچه ی 11 ماهه رو قسم خورد که من جایی نرفتم ولی همه چی غیر اینو نشون میده ….نمیدونم چیکار کنم اگه بخام باهاش ازدواج کنم باید جلو همه بیاستم ….خیلی حالم بده خیلی بهش وابسته ام نمیدونم باید چیکار کنم نمیدونم باید عکسایی که دیدمو بروش بیارم یا نه صبر کنم خوب میشه ؟ از دیشب خیلی حالم بده …. فقط از خدا میخام بهم کمک کنه ..چون کم اوردم … دلم میخاد همش سو تفاهم بشه … ولی همه اتفاقا مثل پازل کنار هم میذاری مطمعن میشم که دروغ میگه تا وقتی هم لو نره حاشا میکنه نمیدونم چیکار کنم موندم دیگه …

پاسخ
مرد پاییزی 2017/03/12 at 05:27

با عرض سلام …
– وقتی دلنوشته ی شما رو میخوندم ؛ یاد اون جمله ی معروف افتادم که میگفت اعتماد مثل یک کاغذه صاف و تا نخورده س …. که وقتی مچاله بشه ، هر چقدر هم سعی کنید که صاف بشه دیگه مثل روز اولش نمیشه …..
( به نظر من دروغ یه چیز ذاتیه …. که تو ذات همه ی آدم ها هست ولی مقدارش متغییره و چیزی نیست که به این امید داشت که در آینده تکرار نشه ) که اونم بستگی به شرایط و موقعیت خاص خودش و حجم اشتباه داره … ( جسارتن اگه حرفم رو مذهبی برداشت نکنید ، افتخار نوشیدن و عکس گرفتن با مشروبات الکلی و به اشتراک گذاشتن برای بقیه از یک آدم ۳۷ ساله بعیده و واقعا قشنگ نیست ) ..
– اگه بهم نخندین به نظر من با توضیحاتی که شما فرمودین ، رابطه ی شما و اون بنده خدا مثل رابطه ی ( کش ) میمونه … که هر چقدر کش پیدا کنه بالاخره پاره میشه و درد و ناراحتیش برای یک طرف رابطه باقی میمونه ….. امیدوارم این موضوع هیچوقت برای شما و هیچکس دیگه ایی پیش نیاد …..
اگه احساس می کنید واقعا خبریه .. ؟! و چیزی از شما پنهان میشه …. !! اگه قراره با گفتنش رابطه بهم بخوره ، به نظرم خیلی بهتر از وقتیه که زیر یک سقف باشین و به قیمت خراب شدن زندگی مشترکتون تموم بشه…. ” حق نگهدارتان “

پاسخ
بانوی تنها 2017/03/06 at 07:33

سلام سه ماهه عقد کردم ، چهارماه هم نامزد بودم. الان بعد از سه ماه با وجود اینکه از هیچ چیزی دریغ نکردم متوجه شدم همسرم که از نظر من بهترین مرد دنیا بود بهم خیانت کرده داٸم حرفای که به اون خانم زده بود جلوی چشمم گفته بود بیا صیغه ات کنم از قبل ازدواج باهاش ارتباط داشته یعنی با خیلیا ارتباط داشته. دارم روانی میشم کلی گریه و التماس دیگه تکرار نمیکنم قول مردونه میدم.هرچی فک کردم چیزی براش کم نذاشتم خودشم میگه ولی نمیدونم چرا چنین کاری کرد با دلم.تک دخترم دل نمیاد به خانواده ام هم چیزی بگم طاقت غصه خوردن اونا ندارم.برام دعا کنید یادم بره . کاش خواب دیده بودم. دیگه هیچ ذوق و شوقی ندارم . خیلی بهم محبت میکرد اصلا یک درصد احتمال چنین چیزی نمیدادم.

پاسخ
تنهای تنها 2017/03/08 at 03:09

اصلا نبخشش تا نامزدی جدا شو اینجور آدما هیچ وقت درست نمیشن خودتو بدبخت نکن. مثل من نشو. منم بخشیدم حالا با یه بچه نمیدونم باید چی کار کنم

پاسخ
دث ایز کامینگ 2017/03/03 at 00:45

من همین امشب متوجه شدم که مامانم توی تلگرام بابام لاس زدنش با یه دخترو دیده و کلی به هم ریخته….یه شبه بهترین فرد زندگیم شد بدترینش….هرچی به مامانم گفتم به روش بیار قبول نکرد…گف اینجوری بدتر میشه باید اول نوک دختره رو بچینم…مامانم داره داغون میشه منم که نمیتونم چیزی بگم….توروخدا هرکی این پیامو میخونه واسمون دعا کنه….این حق ما نیست…مطمئنم بابام گول اون دختره رو خورده…التماس دعا

پاسخ
آرام 2017/03/01 at 18:40

نظرات همه رو خوندم… کاش من هم دلیلی برای خیانت همسرم پیدا می کردم………..

شاید روزی بیش از هزار بار آرزوی مرگ میکنم… کاش می مردم و راحت میشدم… دیگه از هیچ چیز تو این زندگی لذت نمیبرم… همسرم قدر منو نمیدونه و چقدر افسوس و هزاران افسوس…

پاسخ
نگران 2017/02/26 at 19:43

سلام به همگی. فکر نمیکنم دیگه دردی بدتر از خیانت دیدن باشه. کامنت های دوستان رو خوندم. برام جالبه که همگی در اوج اطمینان رو دست خوردیم. چند وقت هست که متوجه ارتباط همسرم با یه دختره شدم. هنوزم نتونستم بپذیرم. باور کردنش سخته. خیلی سخته. ولی من یه غم دیگه هم دارم. اینکه فکر میکنم تقصیر خودم بوده. یعنی شوهر من خیلی دوست نداشت که من فوق لیسانس بخونم. می گفت همه زندگی تو میشه درس. چون درس برا من خیلی مهم بود. ولی من اهمیت ندادم و خوندم و قبول شدم و وقت میگذاشتم برا درسم یا شاید خیلی وقت میگذاشتم. اولش یکم موضع میگرفت و غر می زد ولی از یه جایی دیگه نگفت. احتمالا از همون جایی که کسی رو جای من پیدا کرده. از شما کسی هست که این حس لعنتی مقصر بودن رو داشته باشه؟ چیکار کردین شما

پاسخ
عهد 2017/03/11 at 01:03

سلام دقیقا مثل من احساس اینکه من مقصر بودم داره دیونم میکنه منم دو ماهه این مشکل رو دارم دوستان دلم شکسته تک تک حرفاتونو میفهمم اما درده من بدتره من تمام دارایی هامو در اختیار شوهرم گذاشتم رفته با پولای من ماشین مدل بالا خریده اولش خوشحال بودم گفتم بزار احساس پیشرفت کنه اما الان داره با همون ماشین خیانت میکنه داره پولای منو خرج اون زن میکنه امروز فهمیدم با هم رفتن شمال دارم منفجر میشم هیچ کاری نمیتونم بکنم تهدیدم کرده اگه پای پول هامو حقم رو وسط بکشم همه چی رو تموم میکن

پاسخ
فاطمه 2017/02/19 at 14:39

امروز متوجه شدم همسرم با سیم کارت دومش که کسی شمارشو نداره تو کانالای همسر موقت عضو شده داغونم من از همه چیزای مورد علاقم تو زندگی ۲۰ساله با اون گذشتم و شدم نردبون ترقی اون نمیدونم چیکار کنم با دو تا دختر

پاسخ
خانوم جيم 2017/01/31 at 07:20

منم الان ماه پنجم بارداريمه? و بيست و چهارسالمه و بخاطر همسرم از خونواده و شهرم گذشتم اومدم تو شهرش دارم تنها و غريب زندگي ميكنم و انقدر تنهام و مورد بي محبتي ام كه نميدونم چيكار كنم شبا شوهرم ساعت ٢مياد خونه خرجي خونه رو كاملا قط كرده و وقتايي كه مياد خونه ام ميره رو كاناپه ميخوابه كلمه اي حرف بين ما رد و بدل نميشه و اگه مشكلي برام پيش بياد كاملا كنار ميكشه و ميگه به من چه يه حس دروني بهم ميگه داره خيانت ميكنه ولي چقد تابلو.. من نميخوام بچه هام زخمي طلاق باشن سن خودمم كمه واقعا نميدونم چ كنم

پاسخ
فرزاد 2017/01/17 at 14:55

بعد از 10 سال زندگی با دو تا بچه زنم بهم خیانت کرد. از درونم خورد شدم، خودم بچه ها. خانوتده ما و خودش همه تو شوک. باور کردنی نبود. بین شکایت و انتقام و جدا شدن. تصمیم گرفتم مثل زباله بندازمش از زندگیم بیرون. همین، خدا برای هیچ کس نخواد از مرگ بدتره

پاسخ
مريم 2017/02/11 at 14:30

دقيقا من هم همين بلا سرم اومد

پاسخ
عباس 2017/03/09 at 19:07

سلام میتونم بپرسم چجوری میشه شکایتو شروع کرد منم همدردتم

پاسخ
ستایش 2017/01/15 at 13:26

مردی و زنی که بهتون خیانت کرد سنگ دشویی بندازینش سیفون هم بکشین حتما یا بهش خیانت کنین مساوی .

پاسخ
Mina 2017/01/14 at 20:54

سلام دوستان.منم مثل شما طعم تلخ خیانتو چشیدم.تا دیشب فکر میکردم بهترین شوهر دنیا رو دارم و اما امروز فهمیدم ک ن..بازنده ترین زن دنیامو شوهرم سالهاس بهم خیانت کرده..حتی زن صیغه ای هم داشته.و من موندمو دو تا پسر کوچکش..و در سن بیست وهشت سالگی انگار صد ساله ام و پیر شدم..و اگه خدا اونو ببخشه من خدارو نمیبخشم..ساده و متین..برام دعا کنین..مرسی???

پاسخ
امیر 2017/01/15 at 11:47

خیلی سخته ، واقعا دردناکه که تو زندگی خیانت باشه .
اگه قرار خیانت کنید لطفا از هم جدا بشین چرا میخواهید هم رابطه قبلی وجود داشته باشه وهم خیانت کنید
متاسفانه تا حالا متوجه شدم همسرم چندبار خیانت کرده هربار گذشت کردم ولی ظاهرا بازنده من بودم
واقعا گذشت فایده ای نداره ، بخاطر پسرم گذشت کردم ولی کاش نمی کردم که تکرار نمی شد

پاسخ
رها 2017/01/13 at 19:49

5سال دوست بودیم و حدود یکساله که نامزدی کردیم و یکماهی هست که فهمید فراوون خیانت میکنه به هر بهانه ای یه جایی و یه خونه ای میره نتونستم تحمل کنم و همه چیو بهم زدم…از یکطرف دلم به حل خودم میسوزه که هیچ گناهی نکرده این جوابم شد و از طرف دیگه به حال زندگی که ۵سالو بخاطرش زجر کشیدم و صبر کردم به این راحتی باختم! لطفاااا با مردای متاهل رابطه برقرار نکنید اه همسرانشون گریبانه خودتونو یه روزی میگیره…

پاسخ
بی ستاره 2017/01/13 at 00:39

بدترین نوع شکستن دل آدم میدونین چیه ؟ من بهتون میگم ..اینه که در اوج خوشحالی و عشق و آرامش خیال باشی با همسرت و بعد 8 سال زندگی و سازش احساس خوبی داشته باشی و هر روز ده بار از خدا تشکر کنی به خاطر این آرامش ولی خیلی ناگهانی و واضح متوجه رابطه جنسی شوهرت با یک زن دیگه بشی .. دو روزه احساس میکنم تو خوابم حالت تهوع میگیرم گریه میکنم تو دلم حس پوچی میکنم عشقمو از دست دادم باید تو دلم دفنش کنم باید بدون عشق زندگی کنم .. خیلی تنها شدم .
چند بار اومدم بهش بگم چرا قلب و تنی که متعلق به من بود و دادی دست یکی دیگه ؟ ولی وقتی میکنم میبینم دیگه چه فایده داره حرف من ..
دوتا پسر دارم . اینو فهمیدم که تنها شدم برای همیشه .

پاسخ
نینا 2017/02/25 at 11:23

خداازسرتقصیراتش نگذره. عزیزم متاسفانه جامعه پراززنهایی شده که حاضرن برابدست آورن یه پناهگاه هرچندموقت زندگی یه همنوعش روازهم بپاشن ای کاش قانون بدترین جزاروبرای مردخیانتکارمیزاشت که دیگه فکرهوسرانی به سرش نزنه ولی مردی که خیانت کرددیگه قابل اعتمادنیست مثل دستمال چرکه دیگه نمیشه ازش استفاده کرد. کسی که خیانت میکنه نه به لحاظ روحی نه جنسی نرمال نیست چطورمیشه ازنظرسلامت بدنیش هم بهش اعتمادکردوباهاش همبسترشد؟!

پاسخ
زنی با قلب هزار تکه شده 2017/01/07 at 20:22

منم دیروز متوجه خیانت شوهرم شدم.خورد شدم شکستم.روح و روانم نابود شد.این سومین بارشه.تو تلگرامش دیدم.هی چت میکرد و پاکشون میکرد.اون زن عوضی خودش شوهر و بچه داره میشناسمش فقط یه بار قبلا دیده بودمش.اونوقت به شوهرم میگه عزیزم دوست دارم. دو تا بچه دارم.عاشق شوهرمم ده ساله ازدواج کردیم.دفعه های قبل که فهمیدم کلی خواهش و معذرت خواهی کرد که دیگه تکرار نمیشه و فقط در حد چت بوده.الانم در حد چته فکر میکنم.برای منم کم نمیزاره بهم محبت میکنه و اخلاقشو عوض نکرده.ولی چرا اینکارو میکنه.دارم دیوونه میشم دستام میلرزن و تپش قلب دارم از صبح تاشب.نمیتونم بخابم و یا چیزی بخورم.از دیروز که فهمیدم تصمیم گرفتم بیش از اندازه بهش محبت کنم بهش برسم.تنهاش نزارم تا بلکه پشیمون و شرمنده بشه.دارم بهش فرصت میدم که خودشو بکشه کنار.چون همیشه بهم گفته زندگیشو با من دوست داره و از دستش نمیده.ولی اخه چرا اینکارو میکنه اخه چرا.بخدا دارم دیوونه میشم.تو روش میخندم ولی تو خلوتم فقط بیصدا گریه میکنم.خدا لعنت کنه زنهای بی بند و بار و خونه خراب کن.خدایااا خودت کمکم کن

پاسخ
افسانه 2017/01/01 at 18:12

حالم خیلی بده امروز متوجه شدم فکر میکردم مزاحم همسرم همیشه شمار شو تو گوشی همسرم تو تلگرام مسدود میکردم اما متوجه شدم شوهر من هم باهاش رابطه داره
خیلی سخته چطوری تحمل کنم؟

پاسخ
ناشناس 2017/02/08 at 17:00

من دو ساله ازدواج کردم ب همسرم خیانت کردم ولی الان با این م فهمیده بازم منو دوس داره و باهم زندگی عاشقانه ای داریم

پاسخ
ویدا 2017/03/19 at 15:24

خیلی بی شعوری گه انقد ساده میگی خیانت کردم.وخیلی بیشعورتری که فکر میکنی همسرت بخشیدت

پاسخ
مهسا 2016/12/25 at 09:18

سلام دارم دیوونه میشم یک سال پیش شوهرم تا دیر وقت اضافه کاری میموند منو پسر کوچیکم تنها تا دیر وقت منتظرش میموندیم تا بیاد چند ماه پیش فهمیدم با همکارش ریختن رو هم و….خیانت…هیچوجه فکر ش رو نمیکردم نمیدونه که من فهمیدم حالم خیلی بده من …..هنوز فکر میکنم تو خابم کی بیدار میشم خدا…..کمکم کن خیلییییی سخته این روزا خیلییییی تنهام

پاسخ
محبوبه 2016/12/28 at 14:20

سلام منم دقیقا مشکل تو اومده برامد
خوشحال میشم با هم صحبت کنیم

پاسخ
لیلا 2017/02/05 at 10:15

منم مثل شمام.داغونم

پاسخ
حامد 2016/12/29 at 15:00

به نظر من رفته رفته دیدگاها و طرز تفکر ادمها به نوعی عوض میشه .کم محلی میکنی یطوری .زیاد توجه نشان میدی یطور.در کل انتخاب شریک زندگی خیلی سخت شده.به هر حال یه کفه ترازو همیشه بالا پایینه،….

پاسخ
محمد 2016/12/22 at 00:02

خیانت دیده ام و این روزا روزگارم سخت تر از دیروزم شده که تنها بودم تنهایی زیباترین واژه ی دنیاست وقتی عشق رنگش را به خیانت باخته است گریه تنها راهیست برای نجات از دردی که متحمل شدی بهش بگین آخه بی مرام ارزششو داشت بهترینتو معامله کنی پشیمونی میگن توبه کنی تمومه نه خودتو گول نزن آب رفته دیگ برنمیگرده تو عابرومو پیش خود بردی و من درون خودم هزار تکه شدم آهای کسی که میبخشی نبخش این جماعت ارزش بخششو ندارن هیچ ارزش تنفرم ندارن سکوت کن سکوت رنگش عوض نمیشو د

پاسخ
رضا 2016/12/05 at 21:50

متاسفانه تلگرام تمام خانواده ها مخصوصا زنان شوهر دار رو آلوده کرده.

پاسخ
اندیا 2016/11/28 at 13:15

همتون خفه شید خیانت=بیمارروانی

پاسخ
یه ماده ی شیمیایی 2016/11/30 at 13:12

الان که چی ؟؟؟؟ اصلا یعنی چی خیانت = بیمار روانی ؟؟؟
خواستی بگی بزرگ شدی ؟؟؟ خواستی به ما ثابت کنی وقتی میری دستشویی خودت بلدی خودتو بشوری ؟؟؟
از اسمت معلومه از این بچه های دهه ی ۹۰ هستی ..
خیانت برای تو مثل رابطه ی آرد با الکه و به سنت نمیخوره …..

پاسخ
نگار 2017/02/03 at 12:49

معلوم هنوز ازدواج نکردی یا معنی عشق وعلاقه وزندگی مشترک همراه با فرزندان رو نمی فهمی .اگه قراره یکی وسط راه زندگی خیانت کنه بهتره همون اول اصلا ازدواج نکنه وبره دنبال زندگی سگی ونکبتی وهرزه گری واخرش برسه به پیری تنهایی وپوچی …..

پاسخ
حنا 2016/11/11 at 20:18

از همه خواهش دارم اگر از همسر خودتون لذت نميبريد جدا بشيد و اونها رو خرد نكنيد. دنياي ما بد شده اين صدمه ايه كه در دراز مدت جبران ناپذيره

پاسخ
مرد پاییزی 2016/11/11 at 14:52

با سلام . اینکه ۵ تا انگشت دست اندازه ی هم نیستن و همه مثل هم نیستن … قبول . اما نمیدونم چرا همه همیشه مرد ها رو مقصر خیانت میدونن . ؟؟
یه روز یه بنده خدای ۲۲ ساله که تنها افتخار زندگیش رو تو این میدونه که حافظ قرآنه و کلی مدرک مربیگری ورزشی داره و ادعای جوانیش اینه که لیسانس داره و شکر خدا از لحاظ ظاهری چیزی از هم سن و سال های خودش کم نداره . برای اینکه نامزدش رو از دانشگاه برسونه خونه که موقع تاریکی شب کسی مزاحمش نشه . یه درگیری به قیمت آبروی نامزدش براش پیش میاد که به وسیله ی چاقو زخمی میشه ، “” اما با نهایت حفظ آبرو و سربلندی “” به راه خودشون ادامه میدن .

تا اینکه بعد از حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی و بگو و بخند ؛ خواستگار ۳۵ ساله ی چند ماه قبلش اونارو میبینه و شروع میکنه به گریه …

اون خانم با اصرار زیاد به نامزاد ۲۲ ساله ش به خاطر اشک های خواستگار قبلیش سوار ماشین اون میشه و میرن با هم صحبت کنن ( البته با اطلاع خانواده هاشون ) که چرا اون بنده خدا رو به عنوان شریک زندگیش قبول کرده .
اون بنده ی خدا هم تو اون حال و شرایط خودش رو میرسونه بیمارستان و زخم هاش رو بخیه میکنه و تنها میره خونه ….

شاید خیلی از شما عزیزان فکر کنید که مشکل این وسط بی غیرتیه ..
اما نه وقتی که دوبار به اون خانم فرصت انتخاب داده شده که یکی رو انتخاب کنه و در همه حال به نظراتش احترام گذاشته میشه .

نمیدونم چی شد که سر از اینجا در آوردم و باعث شد این حرف هارو بگم . اما بازم خداروشکر .

پاسخ
نازنین 2016/11/26 at 13:42

بی غیرتی نه پسره اشتباه نکرده ولی اون دختره نباید توی اون حال تنهاش میذاشت اشکای اون خواستگار قبلیش به اندازه سلامتی نامزدش ارزش نداته

پاسخ
مرد پاییزی 2016/11/30 at 23:04

ممنونم از نظر شما

پاسخ
سید حامد 2016/12/29 at 15:07

حق با ایشونه. چه نیازی هست که تو اون شرایطی که قبلش بوجود امده بره پیش خواستگار قبلی.مثلا خواسته ارومش کنه که برعکس عمل میکنه.به نظر من چه برای زن چه برای مرد اگر احساسات بر منطق غلبه کنه بی شک محکوم به شکست خواهد شد.شک نکنید

پاسخ
نينى 2016/11/03 at 17:27

من و همسرم دو ساله با هم زندگى ميكنيم ، با هم خيلى مشكل داشتيم زياااااد . حدود شش ماه پيش از هم جدا شديم و نزديك چهارماه همه جوره التماس ميكرد كه برگرد ، اما من اصلا نميتونستم باور كنم تا بالاخره از اومدن و رفتناش راضى شدم . شب اولى كه برگشتيم به هم گوشيش رو چك كردم ديدم با يه خانوم رابطه ى نزديك يك ماهه داشته و سه چهار روز هم با خانواده ى اون خانوم مسافرت بوده !! بهش گفتم گفت تو قبول نميكردى برگردى هر چى التماس ميكردم . من واقعا فكر ميكردم تو ديگه برنميگردى ! گفت باهاش نخوابيدم اما فهميدم كه اين اتفاق هم افتاده ! گفت به خاطر اينكه باز تركم نكنى نگفتم بهت !! الان يك ماهه داغونم كمكم كنيد ?? اينم بگم واقعا التماس ميكرد و من ناز ميكردم و واقعا دوسم داره ??

پاسخ
نينى 2016/11/03 at 17:29

اينم اضافه كنم كه ما ايران نيستيم و ميگه كه اصلا با اومدن اين زن تو زندگيم فهميدم چقدر براى تو كم گذاشتم و فهميدم بايد زندگيمو جوره ديگه اى باهات بسازم

پاسخ
ساناز 2016/10/30 at 22:11

سلام م 6 ماه نامزد کردم با انتخاب خودم نامزدم خارج از کشور سر مسئله ای دعوامون شد اون بم گف م با ی زن رابطه داشتم حتی قسم خورد الا نمیدونم باور کنم حرفشو یا ن خیلی ناراحتم ????

پاسخ
هستی 2016/10/30 at 01:13

سلام من 7 ساله ازدواج کردم 2 تا بچه دارم شوهرم چندین بار بهم خیانت کرده از هيچي واسش کم نذاشتم به خاطر بچه هام بخشيدم به تازگی فهمیدم قول ازدواج داده بهش گفتنم منو درک نمی کنه تو را خدا کمکم کنید شرایطشه ندارم که طلاق بگیرم

پاسخ
خانم 2016/11/16 at 23:49

من زیاد وارد نیستم عزیزم
ولی گفتم نظرمو بگم چون توی زندگی خودم همین کار رو انجام میدم با اینکه شوهرم خداروشکر خیانت نکرده…
اول از همه خانمی که شوهرتون میپسنده رو ببینید که چطور خانمی رو میپسنده
شاید شوهرتون زن شاد دوست داره ولی شما به اندازه کافی بهش هیجان نمیدید و زندگی رو براش یکنواخت کردید…منظور از شاد بودن هر چیزی میتونه باشه نه فقط شادی .طرز لباس.طرز رفتار.غر زدن ممنوع باشه.روش زناشوییتون رو عوض کنید.دوباره برگردید به زمان اول ازدواج یا حتی به دلیل اینکه نمیخواید جدا بشید یه خانم دیگه بشید اونجوری که شوهرت ن میپسنده.لوند تر بشید شبیه یک نوجوان ۱۸ ساله بشید…خلاصه اینکه خیلی راه حل ها هست که میتونید امتحان کنید.کافی علایق شوهرتون رو دوباره بررسی کنید

پاسخ
ناشناس 2016/10/25 at 19:15

منم از مردای حیض متنفرم حیف نام مرد برای بعضیاشون

پاسخ
Mina 2016/10/22 at 20:43

سلام.دوستان.منم مثل خعلی از شماها طعم تلخ خیانتو چشیدم .دوتا بچه دارم و بیست و نه سالمه.شوهر منم حتی این اخریا ب خواهر خودم پیشنهاد داده و بدتر اینکه با هم بودن و این اوج فاجعه و نامردیه.متاسفانه شرایط طلاقو اصلا ندارم و اینم میدونم ک خودم هم خوشکلم وهم نازم و حالا ک هیچ قانونی طرف ما زنهای شکست خورده نیست و کسی نیس ک منو از این فلاکت نجات بده تصمیم گرفتم ک منم مث خودشون بشم شاید ک کمی از سوزش قلبم کم بشه.ب امید روزی ک خدا همشون رو نابود کنه.البته اگر بهشت و جهنمی باشه.آمین.

پاسخ
یه دوست 2016/10/19 at 12:13

بنظرمن چه در خیانت زن به مرد وچه مردبه زن
مقصر مردا هستن.شایدبپرسید توخیانت زن به شوهرش چرا؟ جواب اینه این مردای عوضی هستن که باچشم خودشون دارن می بینن طرف ازدواج کرده باز میرن گیرمیدن به زندگیش(البته منظورم همه مردا نیستن)موجودات گرگ صفته بیماری که فقط دنبال هوای نفسشونن.
نمیگم خانما بی تقصیرن.ولی این ارتباط اول از مردا شروع میشه،چون اگه واقعا مرد باشن شرف وغیرت تو وجودشون باشه هرگز این کارو باناموس مردم نمیکنن.باید همانطوری که نگران مادر،خواهرو زن خودشونن چشم از خواهرومادر مردم بردارن.(دنیا دارمکافاته ازهر دستی که بدی ازهمون دستم میگیری)
من خودم باچشام دیدم طرف به زنش خیانت کرده..ودقیقا یه نفردیگه اومده همین بلارو سر زن خودش آورده.خیلی ازین موارد دیدم.پس نکنید این کارارو.درنهایت با یه حدیث ازپیامبراکرم حرفمو خاتمه میدم.
پیامبراکرم فرمودند:پاکدامن باشید تازنانتان پاکدامن باشند.

پاسخ
غزل 2016/10/18 at 07:56

مردا فقط به فیزیک خانم ها نگاه میکنن وبس

پاسخ
غزل 2016/10/17 at 09:36

من دوازده ساله ازدواج کردم بجرات میگم لیلی و مجنون قرن حاضر بودیم مدتیه ازش کج حلی میبینم سر هیچ و پوچ مدام کنار میام سرش هم از گوشی بالا نمیاد ساهت ۶صبح میخوابه ۹ میره بیرون مثل مجنون ها شده میگه کارم عصبیم کرده ولی بعید میدونم میشناسمش و نمیدونم چه بکنم تروخدا کمکم کنید

پاسخ
ناشناس 2016/10/15 at 18:06

همه مردا کثیفن حالم از همشون بهم میخوره

پاسخ
حیفا 2016/10/09 at 13:56

مردی که به زن برادر خود رحم نمی کنه آیا توی خیابان چه می کنه….. یا مهدی ادرکنی.
میگه زن خودم بایست مدرک دکتری داشته باشه و محجبه باشه …. ولی توی مهمانی ها چشمش به اندام برادر زنش به رنگ موهاش و عاشقانه با هم لاس می زنند. به زنش میگه تو آرایش نکن و از اون ور میگه زن برادرم خوشگله ناخناش بلنده موهاش چتری ریخته بیرون و اندامش اله بله. یا زینب (س) به فریاد ما زنهای پاک برس. یا فا طمه پاک (س). خوب ای ملت مهدوی آیا کسی که شب و روز درس می خونه و همش درس و کار خانه انجام میده با کسی که شوهرش آزادش گذاشته و هر جایی که دوست داره میره و تفریح می کنه یکی است. با مردان دورو چه کنم خدایا. یا صبری عطا کن یا به حق زینب کبری (س) این ظالمین مرفه را رسوا کن. یا حق.

پاسخ
لیلا 2016/10/09 at 13:45

گور پدر هر مرد خیانت کار خائنی که مثل سگ دنبال استخوان در هر خانه ای می ره. اصلا بهشون بها ندید . اونها با این گدایی شون و بی آبروییشون می خواهند مثلا زنشون دیوانه عشق بکنند . اینجور آدمهای ضعیفی را بایست محل نداد. مثل بچه شکممو یی که هر لحظه چیزی می خواد باید تشویقشون نکنید. همچنان برقرار باشید تا خودشون خسته می شند. به امید حق.

پاسخ
رها 2016/10/09 at 09:48

این تلگرام چه بدبختی بود اومد..خاک تو سرشون

پاسخ
باران 2016/09/27 at 11:29

سلام .من تازه متوجه این مسئله شدم که تو جامعه ماهم خیانت وجود داره، به نظرم دلیل اصلی خیانتها خالی بودن مردها است و شاید به اندازه کافی پر نمیشن از وجود خانمشون
دلیل دوم کمبود ایمان هست که ارتباط با خداوند ایجاد میشه
اختلاط زن و مرد هست
ماهواره هست دور شدن از فطرت هست
خیلی سخته واقعا
انسان باید طبق تکلیف عمل کنه چه شوهرش خوب باشه ، چه بد .ولی خیلی سخته که با یه مرد خائن زندگی کنی ،

پاسخ
ناشناس 2016/09/25 at 07:46

سلام منم الان خیلی وقته فهمیدم شوهرم توتلگرام داره چت میکنه باهاش دعوا کردم یه مدت ول کرد دوباره باز ازاول شروع میکنه نمیدونم باید چیکارکنم

پاسخ
رها 2016/10/09 at 09:51

عزیزم هیچ راهی نداره مگه اینگه یه گوشی ساده داشته باشه وگرنه کسیکه رفت تو تلگرام ازش دست بر نمیداره.من همه راه ها رو امتحان کردم فایده نداره همشون دروغگوهستن

پاسخ
ناشناس 2016/09/24 at 03:13

كثيف تر از خودشون خودشونن…البته همه نه يه سري مردا توهين نشه…..نظر من اينه كه هر چقدر بي تفاوت باشيد بيشتر دوست داشتني خواهد بود بها نده خواهر من بها نده به مردت…..

پاسخ
نیما 2016/10/28 at 11:57

چرا شما همش به مردا میگید کثیف, زنهاییم هستن که مرداشون واقعا مردن ولی دنبال خیانتن؟و یه چیز دیگه اگه زن نخواد مرد هیچوقت کاری نمیتونه بکنه, پ مشکل واقعا زنان هستن, تا وقتی که دوست نداشته باشن و نخوان مردا هیچ کاری نمیتونن بکنن…

پاسخ
تنها 2016/09/22 at 17:18

والله منم نمیدونم چکارکنم مشکل اینجاست ک من چهارماهمه لطفاب راه درست راهنمایی کنید

پاسخ
سارا 2016/09/05 at 03:26

سلام من با همسرم دوسال نامزدیم
یه خانم متاهل توی اون زمان به همسر من نزدیک شد که به اسم برادر شروع به رابطه با همسرم من کرد و من از این جریان مطلع بودم واین خانوم امتحان کردم و متوجه این شدم که کمبودهاش میخواد با همسر من جبران کنه سر این جریان و یه سری مسائل باهم به شدت دعوامون شد که یک ماه ونیم از هم جدا شدیم بعد اون با اصرار ایشون واینکه درست میکنه مسائل دوباره به رابطمون ادامه دادیم ولی امروز گوشی همسرم افتاد تو جوب من برا اینکه کارش راه بفته گوشی خودم در اختیارش گذاشتم وقتی گوشیش خشک کردم روشن کردم از سر کنجکاوی اس ام اس چک کردم باز به اون خانم پیغام داد???
واقعا باید من چطوری برخورد کنم با اس ام اس عاشقانه اینا….

پاسخ
تنها 2016/09/22 at 17:15

منم شوهرم دقیقااین کارروکرد..

پاسخ
ناشناس 2016/10/15 at 18:05

ناراحت نشو عزیزم اینجور ادما ادم بشو نیستن کثیفن وقتی مزه یه چیزو گرفتن دیگه ولش نمیکنن تا نامزدی برو پی زندگیت

پاسخ
علی 2016/09/04 at 22:39

این حق مسلم مرد هست که صیغه داشته باشه ولی متاسفانه در این دوره این امر هم خیانت به حساب میارن که اشتباه است

پاسخ
ناشناس 2016/09/17 at 17:21

یعنی اگه شوهر خواهرت یا پدرت یا دامادت از این کارا کردن بازم بهشون حق میدی

پاسخ
ناشناس 2016/09/20 at 03:59

ان شاالله دامادتم سرخواهرجونت زن صیغه ای بیاره ببینم یجات میسوزه یابازم حق مردامیدونی؟حق مردمردونگیشه نه کثافت بازی

پاسخ
نیما 2016/10/28 at 12:03

هروقت اسم خیانت میاد پای یه زن هم میاد وسط,مقصر واقعی زنان هستن نه مردا تا وقتی که زن نخواد مرد کاری نمیتونه بکنه حتی خودشو بکشه, اگه زن برادرت به برادرت خیانت کنه اونوقت چی میگی؟؟؟ اگه دقت کرده باشی طرف گفته یه خانم متاهل به شوهرش داره پیام میده پس نتیجه میگیریم زنان واقعا….

پاسخ
kambiz 2016/11/17 at 11:04

به گفته شما یه زن باید خوب باشه و ده ها بار مزاحمت از یه مردو تحمل کنه تا هیچ اتفاقی نیفته!!!
و دوباره صدها بار مزاحمت دها مرد دیگرو … و اون مرد ها هم انقدر به مزاحمتشون ادامه بدن تا بفهمن زنی پیدا نمیشه رو زمین بهشون پا بده تا ول کنن!
هر کی که خلاف وجدانش و حق عمل کرد مقصر هستش.

پاسخ
نیلو 2016/08/31 at 15:33

سلام پدر من یکبار خیانت کرده به مادرم با ی زنی دوست بود بعد از اون ما فهمیدیم مادرم داغون شد بعد گفت اون اومده سمت من و… بعدگفت تمام شد رفت دوباره زندگی به حالت اول بزگشت بازدوباره با همون زنه هست زنه مادر یکی از شاگردای مدرسه هست
مامانم تلگرامشو هک کردیم فهمیدیم الان من خاکی بریزم سرش شما بگین

پاسخ
معصومه 2016/08/16 at 10:53

شما هیچ ایرادی ندارید طرف مقابل شما بیماره خیانت هم مثل تریاک و شیشه و هرویین هستش و معتاد برای همین هم اصلا درست نمیشه اگر هم ترک کنه دوباره شروع میشه پس خودتونو نجات بدین

پاسخ
ناشناس 2016/10/25 at 19:18

سلام اگه یه نفر از شوهرش خیانت ببینه به نظرتون باید چیکارکنه؟

پاسخ
اریو 2016/08/15 at 01:45

سلام دوستان به نظرم خیانت جنسی به نسبت خیانت های دیگر مثل تخریب شخصیت یا ناسازگاری تخریب و تاثیر کمتری داره اخه
در خیانت جنسی اگر خوب دقت کنیم معمولا یا خودمون تا حدودی مقصر بودیم یا اونی که طرف ما را وادار به خیانت کرده خیلی ماهر بوده اما ضربه تخریب شخصیتی خیلی عمیقتره چرا که اگر زنی خیانتی کنه در خفی و دور از چشمه اما اگر تصمیم به تخریب شخصیت کنه پیش همه خوار میشی
روزگارتان به کام
a_razmjooi@yahoo.com

پاسخ
چرا اخه 2016/08/03 at 03:22

چییییی بگم
والا من پدرم از وقتی که سه سالم بود به مادرم خیانت میکرد کلن قیافش نحصه هرموقع به یاد کاراش بیوفتم گریه میکنم ولی تا امروزتون عمراااااااااااااا اگه از دست این لعنتیا بکشه اخه این زندگیه بنظرتون؟؟؟
واقعا حالمممم از این زندگی بهم میخوره کمکم کنید خواهشا

پاسخ
زهرا 2016/08/03 at 02:05

بازم سلام.به همه خواهر ها و برادر های عزیز. تو رو خدا اگه بهتون خیانت شده. فقط یک درس بزرگ رو ازش بگیرین. به بچه ها تون یاد بدین از همون کودکی که وفادار ودرستکار باشن. نزارید اونا بفهمن ویه کینه بشه تو دلای کوچیک شون.اگه به ما خیانت شده نزاریم اونا خیانت کار بشن

پاسخ
Ario 2016/08/15 at 01:56

سلام دوست عزیز به نظرم خیانت جنسی به نسبت خیانت های دیگر مثل تخریب شخصیت یا ناسازگاری تخریب و تاثیر کمتری داره اخه در خیانت جنسی اگر خوب دقت کنیم معمولا یا خودمون تا حدودی مقصر بودیم یا اونی که طرف ما را وادار به خیانت کرده خیلی ماهر بوده اما ضربه تخریب شخصیتی خیلی عمیقتره چرا که اگر زنی خیانتی کنه در خفی و دور از چشمه اما اگر تصمیم به تخریب شخصیت کنه پیش همه خوار میشی
به عنوان یه دوست و یه کوچکتر توصیه من اینه که خودتو بخاطر اشتباه کسی که قدر محبت تو را ندونسته خراب نکن و سعی کن به بزرگی خودت ببخشیش
هرچند برات سخته اما بخاطر خودت ببخشش ببیین من مرد هستم واقعا اینو میخوام صادقانه بهت بگم تو اگر خودتو بکشی یا طلاق بگیری و یا هر اتفاق دیگه بیوفته اخرش تو تخریب میشی ولی مردها همونی که هستن بودن این دوره زمونه اکثر مردها اهلش هستن و متاسفانه اکثر زنها هم باهاشون همکارن باید به فکر برون رفت ازین موضوع باشی
ضمنا سعی نکن دنبال علت بگردی یا دنبال اون طرفی که شوهرت باهاش بوده
اخه هرچی هم از تو زیبا تر و زشت بوده باشه اصلا مهم نیست و چیزی را درمان نمیکنه چون شوهر تو بخاطر زیبایی سراع اون نرفته اون قطعا خیلی بهتر از تو تونسته دلبری کنه باید با شناخت ضعف های خودت برای همیشه این موصوع را تموم کنی گریه و ناراحتی هیچی را درست نمیکنه
صبر و بخشش داشته باش عزیزم
روزگاربه کام

۰۹۳۳۰۷۳۴۰۸۰

پاسخ
زهرا 2016/08/03 at 01:56

سلام به همه. امشب خیلی حالم خرابه. من زنی ام که تو خیابون سرم والا نمی گیرم که مبادا چشمم به مردای غریبه بیا فته حتی خونه دوستام نمی رم که مبادا اونا باگفتن ایراد های شوهرانشون منم دلسرد بشم از زندگی. ولی چند وقته خیلی شوهرم مشکوک شده ساده تر بگم پیام های زیادی دیدم که بادخترهای جور واجور ردوبدل میکنه. ولی واقعا اونا کی هستند.همین دختر وزن های همین جامعه هستند. که با هر وعده ای گول همچین ادما رو می خورن

پاسخ
خستههههه 2016/07/25 at 19:35

سلام.منو همسرم دو ساله باهم زندگی میکنیم.علاقه و محبتش مثه روزای اوله هنوزم عوض نشده.ولی فهمیدم که بایه زن طلاق گرفته که دو تا بچه داره در ارتباطه خیلی واسم سخته نمیتونم قبول کنم.یه مدت باهاشون درگیر بودم ولی فایده نداشت.بهش گفتم سیم کارتتو عوض کن این کارو کرد.ولی هنوزم بهش شک دارم هر لحظه که بهش فکر میکنم روانی میشم بازم بهش شک دارم.نمیدونم چی کار کنم واسم کابوسهههه دیگه از زندگیم سرد شدم.
به نظر شما چی کار کنم؟

پاسخ
NHM 2016/08/15 at 14:29

سلام شماکه تازه اول راهی من19سال اززندگی مشترکمون میگذشت که بایه سوژه مثل شماروبروشدم یکدفعه برادربزرگترشوگفتم اومدچندجلسه باهاش صحبت کرداما بازهم بهش مشکوک بودم تااینکه روی ماشینامون ردیاب گذاشتم تویه فرصتی هستم که مچش روبگیرم وتلافی تموم اعصاب خوردیام روسرش خالی کنم شایدم مجبورشه خودشوبکشه که حقشه انقدرکه برای مانقش بازی کرده من به شماتوصیه میکنم قبل ازهرکاری بشبن کلاه خودتوقاضی کن اگه میشه یه عمرتوجهنم زندگی کردلسم الله…فکرنکن من کوتاهی کردم شبانه روزمثل یه کنیز زرنگ درخدمتش بودم…

پاسخ
09371164771 2016/07/25 at 19:28

پژمان
بین عشق و نفرت گیر افتادم دچار افسردگی و انزوای مطلق شدم بواسطه خیانتهای پی در پی و کتمان و دروغهاش دچار بی اعتمادی کامل شدم به واسطه فرزند 9 ماهه که هنوز تردید دارم از منه با نه تو یه برزخی کشنده گرفتار شدم الوده به مواد مخدر هرویین و شیشه است و هر چه سعی کردم نتونستم وادار به ترک کنمش .. واسه اینکه نتونم فرزدمونو ازش بگیرم بدون اطلاع من زایمان و شناسنامه بچه را با جعل صیغه نامه بنام یکی از معشوقه هاش شناسنامه واسه بچه صادر کرد حال فکر این بچه خواب و خوراک واسم نذاشته حاضر بودم اگر به واقع کنار میذاشت کارای کثیفشو به حاطر اون بچه ببخشمش ولی ذره ای پشیمانی تو رفتار وچهره و گفتارش نیست و جالب اینجاست.پنو ریشهدخیانت کردنش میدونه در صورتی کنار مادری خاین بزرگ شده از 7 سالگی مورد تعرض رفیقه مادرش قرار گرفته و از 14 سالگی فراری و اعتیاد و رابطه های کثیف زیادی داشته نمدونم بیخیال هر دوشون بشم و برم یا تلاش کنم فرزندم را نجات بدم و حضانتشو بعهده بگیرم در حال حاضر هیچ مدرکی که ثابت کنه صیغه و محرم بودیم جز شهود ندارم و واسه انجام ازمایش Dna در حال حاضر هزینه ان تهیه اش سخته برام ونیز گرفتن وکیل همه اینها دست به دست هم داده و از من یه بیمار روحی ساخته ! و محتاج یاری و راهنمایی عزیزان صاحب نظرم ؟

پاسخ
هستی 2016/07/21 at 02:10

سلام.همتون از خیانت همسرتون نوشتین..ولی من از خیانت مادادم میخوام بنویسم…خیلی سخته که مادرت از وقتی سنت کمه ببینی که با مردای غریبه در ارتباطه.و پدرت این قضیه رو بفهمه…دیگه تصور کنید بقیشو.من الان تبدیل به یه آدم بدبین شدم و به هیچ احدی اطمینان ندارم.34 سالمه و هنوز ازدواج نکردم.پدرم فوت کرده.برادرم خیلی اعصابش سره کارای مامانم خورده…چکار باید کنیم مگه ادم میتونه تو روی مادرش وایسه.مگه میشه…طلاقش داد.لطفا یکی کمکم کنه

پاسخ
م .د 2016/08/15 at 20:59

منم مشكل شما رو دارم ?
واقعا ميدونم چي ميگي
منم الان ي دختر ٢٢ سالم ك ب هيچ پسري نميتونم اعتماد كنم چون ي مرد دور و برم نديدم ك ب خانومش خيانت نكرده باشه
خيييييلي سخته

پاسخ
محمد 2016/07/09 at 16:22

چقدر این دنیا کثیفه!
منم دلم خیلی از این دنیا گرفته.
فقط میتونم بگم سهم من از دنیا این نبود

پاسخ
تنها 2016/07/04 at 08:09

سلام من 26 سالمه 9 ماه پیش با دختر عمم که 8 سال ازمن کوچیکتره ازدواج کردم چن ماه اول رابطه خیلی خوب پیش میرفت تا اینکه از 3 ماه پیش دیدم با من خیلی سرد برخورد میکرد منم بهش شک کرده بودم تا اینکه یک ماهه پیش فهمیدم بهم خیانت کرده البته نه از لحاظ جنسی فقط توی تلگرام با یکی دوست شده بود ولی پیام های خیلی رکیکی بهم اده بودن الانم چن وقته که حالم خیلی خرابه اون میگه خیلی پشیمونم ولی من باور نمیکنم وبه خاطر ابرو خونوادم نمیتونم به کسی چیزی بگم همرو ریختم تو خودم تورو خدا یکی کمکم کنه دیگه از زندگی بریدم کم اوردم

پاسخ
محمد 2016/06/01 at 08:38

زنم خیانت کرده .. بدبخت شدم از زندگی سیرم
نمیدونم چی کار کنم بکشمش طرف و بکشم نمیدونم چی کار کنم نمیدونم مرد گریه نمی کنه ولی من اشک مو در آورد

پاسخ
مینا 2016/07/05 at 02:24

من عمری با پاکی و صداقت با همسرم زندگی کردم بار ها ادم هایی جلوم سبز شدند همه را به خاطر تعهد به همسرم رد کردم حتی جایگاه اداری ام را از دست دادم چون همسرم را دوست داشتم اما الان فهمیدم که اون یک زن دیگه گرفته دلم برای خودم میسوزه ای کاش من هم بهش خیانت کرده بودم ای کاش دوستش نداشتم حالم خیلی بده آرزوی مرگ دارم بدتر از همه احساس گناه نداره میگه کارش شرعی هست و زن صیغه ای گرفته خیلی برام سخته همه شب و روزم شده گریه اینقدر که به اسلام هم با این قانونش بدبین شدم ای کاش کار غیر شرعی میکرد اما زنی را صیغه نمیکرد

پاسخ
ناشناس 2016/07/23 at 15:37

منم همين مشگل شمارو دارم 26ساله زندگى ميکنم باوجود سه تابچه ويک داماد متوجه شدم بهم خيانت کرده بااينکه باهمه چيزش تاحالا ساختم وجانبازه ويک پانداره دلم ميخوادخودتون قضاوت کنيد توسن چهارده سالگى باهاش ازدواج کردم هربلايي هم خواسته به سرم اورده

پاسخ
مشاور 2016/08/06 at 00:46

سلام و خسته نبايدخيانت چيزيه كه انسانها به همديگه ميكنند چه پسر به دخترچه دختر به پسر
و چه متضاد اونها زن و شوهر
كسي كه ميخواد راه هاي خلاص از خيانت رو بدانه به مشاوريك گفتگوي بكنه

پاسخ
NHM 2016/08/15 at 14:36

سلام من همیشه می گم نه خودکشی نه دیگرکشی طلاقوبرای همین گذاشتن این یکی روبخیرواون یکی روبه سلامت.خودتون روازین برزخ ترسناک نجات بدیدشمامگه مجری قانون هستید.؟

پاسخ
ناشناس 2016/05/30 at 12:25

سلام دوستان. من و خانومم دو ساله ازدواج کردیم و سه ماه پیش بخاطر مشکلات ساده ای که داشتیم یکی ازدوستانم که 10 ساله رابطه بسیار صصمیمی با هم داریم و در جریان قرار دادم و اولش سعی داشت کمکمون کنه تا موقعی که حس کردم اون باعث شکاف بین ما شده و دیگه باهاش اصلا بیرون نرفتیم و اجازه ندادم دخالتی وو زندگی ما بکنه. تو این مدت میدونستم خانومم ازش کمک میگیره امام غافل ازاین موضوع که خانومم بتاطر مشکلاتی که داشتیم بهش نزدیک شده و دوست من هم بطور زیرکانه ای ما رو همه این مدت از هم دور کرده بوده. تا چند روز پیش که خانومم با اظهار پشیمانی اومد همه چیرو گفت و گفت که یکبار رفته پیششو رابطه جنسی داشتن. از اون روز دیگه از حالت طبیعیم خارج شدم. پیش مشاور هم رفتیم و خیلی کمکمنون کرد. خیلی دوستش دارم همسرمو و میدونم خودم هم مقصر بودم. مشکلی که هست اینه که چند ساعت در روز شدیدن با خودم درگیرم. اما بقیه روز همش میگم یه زندگی جدیدو شروع کن…

نیاز به کمک و راهنمایی دارم…

پاسخ
ناشناس 2016/05/29 at 01:42

حدود ۱۰ ساله که ازدواج کردم. یه دختر ۷ ساله دارم. تو این مدت چند بار از همسرم رفتارهای ناپسند دیدم، و اخریش دو روز پیش بود. با یه زن بیوه ارتباط داره.
مدام تو گوشم زمزمه های عاشقونه میخوند. منم بارها بهش گفتم که با دنیا عوضش نمیکنم.طاقت یه روز قهر کردن رو نداریم. اما حالا کاملا شوک زده موندم که چیکار کنم؟
اخه اآخرین روز های بارداریم، رو دارم میگذرونم!!!!! کمتر از دو روز دیگه پسرم بدنیا میاد.
حتی نمیتونم در موردش با کسی صحبت کنم.به صورتم نقاب زدم و راه میرم. گریه نمی کنم که دخترم ناراحت نشه، خیلی شرایط درناکی دارم. دلم یه شونه امن میخواد که های های روش گریه کنم.
عاقبت من چی میشه؟؟؟؟
بهترین انتخاب الان چی میتونه باشه؟؟؟؟

پاسخ
سرگردون 2016/05/20 at 01:01

من ازدواج کردم، مامانم چند ساله ک با یکی از نامردای فامیل ک دوست صمیمی بابا مه رابطه دارن باهم،منو خاهرام این قضیه رو میدونیم، و هرروز آتیش میگیریمو نمیتونیم هیچ کاری کنیم، از آبرو ریزی میترسیم،تروخدا یکی کمک کنه،چجوری این رابطه کثیفو نابود کنیم حالمون داره از مادرمون بهم میخوره دیگ،ای خدا

پاسخ
سرگردون 2016/05/20 at 17:55

کسی نظری نداشت؟

پاسخ
سخگحر 2016/05/21 at 15:00

خوب در قدم اول سعی کنین با مادرتون صمیمی تر بشین و از تنهایی و حرف دلش باخبر بشین تا از این طریق بدونین علت خیانتش چیه
بعد با مادرتون صحبت کنین و بهشون بگین که از کاراشون خبردارین .و ازشون قاطعانه بخواین دست بردارن وگرنه ابروریزی و رسوایی به بار میاد

از اون طرف با پدرتون صحبت کنین تا کمبودهای مادرتون رو جبران کنه البته بو نبره که علت چیه فقط بگین که دلتون برای مادرتون سوخته چون از حرفاش اینجور برداشت کردین که تنهاست و….

ان شاءالله مشکل حل خواهد شد

پاسخ
Ario 2016/08/15 at 02:09

ببین دوست عزیز بخاطر اختلاف سنی و بزرگتری و کوچکتری که بین شما هست قطعا مادر شما از شما حرف شموی نداره ازون طرف هم جرات ب ملا کردن موضوع را بخاطر تبعات ابرویی ندارین اما از اونجایی که هر پدر و مادری خیر بچه هاشو میخوان و در دوراهی بین دلبستگی های خودشون و یا انتخاب بچه هاشون در نهایت پا روی دلبستگی های خودشون میزارن نظر من اینه که اولا یه جوری وانمود کنید که چون مادرتون تو این کار رفته پس خودتون هم منحرف شدید و میخواهید به یه شخص نالایقی چراع سبز های زیادی نشون بدید
و اگر موثر نشد بنظرم راه دوم اینه که وانمود کنید شما از اون مرد خوشتون اومده و سعی کنید خودتون را به اون مرد نزدیک کنید و با گرفتن اتو و نشون دادن اون اتو به پدرتون باعث قطع ارتباط بشید و سعی کنید با صحنه سازی زن و لچه های دوست پدرت را متقاعد کنی که اون دوست چشمش دنبال شماها بوده نه مادرتون تا اون دوست از طرف زن و خانواده خودش هم تحت فشار باشه البته باید مواطب باشید که رابطه مادرتون لو نره
۰۹۳۳۰۷۳۴۰۸۰

پاسخ
یکی که سعی کرد ولی نشد 2016/05/11 at 04:47

سلام .من تو دوران عقد وخونه بابام هستم ازاول زندگی ونامزدی متوجه دلسردی وبی میلی اش بودم ولی میدونستم یک جای کارمیلنگه تا دوران عقد پیامهای ردوبدل شده اون ودخترخاله اش که عشق بچگیش بوده والان دوتابچه داره رادیدم جوری بود باهاش که حتی ذره ای راباخودم ندیدم .بهش گفتم وبهم گفت مثل خواهرمه و….مدتی به این منوال گذشت تاازدلم دراورد بی اعتمادشدم بهش ولی اون بارمز گذاشتن گوشیش و…وبعدهابهم گفت رمز نمیدم توبی اعتمادی من الان واقعادوست دارم خسته شدم ازکارات درصورتی که واقعا کاری نکردم باعث بدترشدن بی اعتمادیم شد ولی بامرورزمان فراموش کردم وفکرکردم واقعا دیگه هیچ ارتباطی باهاش نداره .میدونم دختره هم باشوهرش مشکل داره وشوهره فهمیده خیانت میکنه یاهردلیل دیگه تحت فشاره ازطرفش وکمترارتباط دارن من واقعا هیچ وقت ادمی نبودم بزور محبت بخوام خودشم میدونه دوماه دیگه عروسیمه .حتی تالارهم رزرو شده وامشب بعد کلی کلنجاررفتن باخودم هکش کردم وپیامهایی رادیدم که اتیش گرفتم فکرمیکنم دیگه سکوت بسه نمیتونم واقعا این درد را عمری تحمل کنم وباکسی باشم که روح وقلبش بامن نیست هرچندپسرعمومه هنوز که عقدم جدامیشم .نمیتونم به خودم اجازه بدم که چشم پوشی کنم واینقدرخودمو کوچیک کنم ویک عمردردبکشم وباکسی باشم که دخترخاله اش رامیبینه ودلتنگش میشه ومن حتی نتونم اعتراضی کنم.واقعا متاسفام برای کسانی که حرمت ازدواج وعهد راکه میبندن رانمیدونن .روح وقلب وجسمم لیاقتش بیشترازایناست.ادم ضعیفی نبودم ونیستم ولی کسانی که این دردراتجربه کردن حالمومیفهمن .متاسفام برای سرنوشتم ولی نمیذارم بدترازاین نابود بشم

پاسخ
سمیرا 2016/05/23 at 16:04

سلام ازت خواهش میکنم التماس میکنم زندگیتو نجات بده مرد خیانتکار درست بشو نیست شوهرم بهم خیانت میکنه و من به خاطر پسرم نمیتونم طلاق بگیرم هر روز آرزوی مرگ میکنم توروخدا حتی اگه توبه کرد دست رو قران گذاشت یا هر کار دیگه ای که شوهر من کردرو ازش نپذیر جونتو نجات بده چون اگه زنش بشی قطره قطره خونتو از بدنت میکشه با کاراش

پاسخ
ناشناس 2016/07/24 at 14:11

باهات موافقم

پاسخ
ترانه 2016/06/28 at 04:11

سلام دوست عزیز منم مشگل شمارو داشتم اما اینقدر ساده بودم که حرفای عاشقونه شو باور کردم و عروسی گرفتیم حالا میبینم درست نشده که هیچ بدترم شده مجبور شدم بخاطر این کاراش بچه مو سقط کنم الان خیلی وقته تصمیم به جدایی گرفتم اما نه جایی و نه کسی رو دارم مادرم میگه تو نامزدی جدا میشدی.پس به نظر من حتی اگر یک روزم به جشن عروسیت مونده بهمش بزن جون توام میشی مثل من

پاسخ
فیروزه 2016/07/03 at 15:54

خیانت فقط در آغوش غریبه ها بودن نیست. حتی حرف زدن با غریبه ها بدون اطلاع شریک زندگی هم خیانت محسوب می شه. اگه به این خیانت مطمئنی حتمن جدا شو. 21 سال با عقیمی همسرم، با نبودن هایش و با تمام مشکلات ریز و درشت خودش و خانواده اش ساختم. در سالهای اخیر مرتب از خونه به بهانه های ناچیز بیرون می زد و گاهی 2-3 هفته یا دو سه روز یا چهل پنجاه روز به خونه بر نمی گشت. تا اخیراً تمام شکهایم به یقین تبدیل شد. این بود نتیجه یک عمر صداقت، فداکاری و گذشت. الان فقط یه عادت مسخره و ترس از جدایی من رو وادار به ماندن کرده تا ببینم کی از این جهنم بیرون می آیم. اشتباه نکن. من خودم همیشه می گفتم همه چیزو می پذیرم غیر از خیانت. ولی الان خیانت های متعدد او آن هم با زنی شوهر دار و بچه دار و زنان فاحشه برایم عیان شده و الان بخاطر مادر پیر و دلسوخته ای که تصورش این بود که دخترش اگر بچه دار نشد، حداقل مردی در کنارش هست که یکدیگر را دوست دارند. در این 21 سال طوری رفتار کرده بودم و تصویری از او جلوی دیگران ساخته بودم که حتی برادران و خواهران و خانواده خودم هم به سختی خواهند پذیرفت که چنین خیانت بزرگی کرده است. بنابراین خودت را از جهنمی که در آینده نزدیک سراغت خواهد آمد همین الان رها کن.

پاسخ
خستههههه 2016/07/25 at 19:27

واقعا به نظر من بهترین کارو میکنی.همین که پای تصمیمت هستی عالیه.

پاسخ
پگاه 2016/05/08 at 08:48

sghl من چه کنم

پاسخ
مینا 2016/05/17 at 13:33

سلام
شوهرم فوت کرده 8سال پیش بامردجاافتاده ای که زنش رابه گفته خودش به علت خیانت طلاق داده بود ویک فرزندپسرداشت آشنا شدم .اوایل ابطه درحدتلفن بود بعدا عمیق ترشد ماصیغه کردیم .متوجه شدم که غیرازمن بازنان دیگری هم ارتباط دارد بااینکه همیشه میگوید تو همه زندگی منی .هم نگران سلامتی ام هستم وهم دلشکسته .چدبارخواستم کناربکشم اما نتونستم ازتنهایی می ترسم .لطفا بگویید چه کنم.

پاسخ
farshad 2016/07/10 at 14:48

اون آقا رو شما حساسه؟

پاسخ
پگاه 2016/05/08 at 08:47

با سلام .من 10ساله ازدواج کردم صاحب 2 فرزند هستم . شاغل .فوق لیسانس .ساکت در منزل پدری.
قبل از ازدواج همسرم در دانشگاه دوست دختری داشته وقول وقرلر ازدواج گذاشتند اما به دلایلی که من اطلاع ندارم .همه چیز تموم شد وما به صورت کاملا سنتی ازدواج کردیم .حلا سرو کله اون خانم با توجه به این که متاهل و 2 فرزند داره پیدا شده و با تلگرام وتلفنی حتی حضوری با هم در ارتباطند . البته حضوری کمتر چون در 2 شهر متفاوت هستند. ولی هر روز پیغام می ذاره اونم عاشقونه. اسمشم تو گوشی همسرم اسم یه مرده که با عناوین مختلف اونو معرفی می کنه.از این طرفم به من میگه دوستت دارم . تو همه چیز من هستی و….. که من حس بدی دارم .احساس می کنم اینا رو با تصور اون به من می گه .حالم خیلی بده .طپش قلب دارم . بی اشتها . اصلا تمرکز ندارم . حس خیلی بدی دارم …….

پاسخ
یاس 2016/05/01 at 09:00

به منم طی 6سال زندگی خیانت میشده، ولی من بعد از 6سال فهمیدم،هیچی کم نداشتم از عشق و محبت معرفت..فقط قرآن خوندن آرامم میکنه، تا جلسات مشاوره ای برم،اگه گرگ باشه،توبه گرگ مرگه..

پاسخ
زهره 2016/04/26 at 16:35

سلام
فکر میکنم تنها دلیل خیانت قلب مریض فرد خائن باشه.اونوقته که دیگه فرشته هم باشی بهت خیانت میشه.اخه زوج های زیادی اطرافم میبینم که نه زیبایی دارند ،نه ادکلن میزنند،نه لباسای انچنانی میپوشند.نه وضع زندگی مناسب دارند.حتی با هم دعواهای شدید هم دارند .اما هیچکدوم خیانت نمیکنند.من تمام این موارد رو رعایت میکردم.در عرض۵سال زندگی مشترک چندین بار خیانت دیدم از شوهرم.که هر بار میگفت تو فرشته ای واین منم که مشکل دارم و بیمارم.این اخریها دیگه خیانتش رو علنی کرد.به رابطه ی جنسی رسوند.مرتب کتکم میزنه و میگه من فقط با چند تا زن تامین میشم.الان تو چنان شوکی هستم که فقط سکوت کردم

پاسخ
علی 2016/05/11 at 18:46

خوب بکش بیرون

پاسخ
علي 2016/04/20 at 18:13

خيلي داغونم آخه من چه بدي در حقش كردم دارم ديوونه ميشم

پاسخ
آنا 2016/04/28 at 02:11

همسرتون خیانت کرده؟

پاسخ
دل شکسته 2016/04/29 at 19:56

سلام زنت خیانت کرده؟ چ جوری؟ منم شوهرم خیانت کرده چ جوری فراموش میکنی ب منم کمک کن

پاسخ
مهتاب 2016/04/15 at 04:02

سلام من به کمک نیاز دارم شوهرم سالیان ساله که به زندگیمون خیانت میکنه هر موقع صحبت میکنم فحش میده و میگه میرم ها منم دوباره سکوت میکنم و اونم دوباره ادامه میده دو تا بچه دارم و وابسته اشم ولی اینقدر خسته شدم که بتونم ازش جدا شم فقط را هشو نمیدونم همین امشبم باز با زنی بیوه که یه بچه ام داره بوده ولی نمیگه چرا با من این کار و میکنه دلم شکسته و بسیار غصه میخورم
چه کنم کمکم کنین لطفا

پاسخ
مری 2016/04/14 at 22:19

سلام شوهرم بهم خیانت کرده یک هفتس که از پیاماش متوجه شدم با طرف رابطه عاطفی و جنسی داشته شبها دیر میومد خونه من از نظر تحصیلی و ظاهری و خانوادگی چیزی کم ندارم و چیزی هم لراش کم.نذاشتم خودش میگه بیماره و ازمن یه فرصت خواسته که لهش کمک بدم من به بچه2ساله پسر هم دارم زندگی برام خیلی سخته نمیدونم چکار کنم باهاش ادامه بدم یا عمر و جوونیمو صرف همچین مرد و زندگی عذاب اوری نکنم من28سالمه وکیلم حق طلاق و حضانت بچمو دارم از تظر مادی خودم از پس خودمو بچم بر میام نمیدونم به این زندگی ادامه بدم یا تمومش کنم خیلی زندگی برام سخته

پاسخ
نسیم 2016/04/13 at 06:23

سلام.خانمی 26ساله هستم پنج ساله ازدواج شوهرم دوسال از خودم بزرگتره .بهش شک داشتم که گوشیش رمز داره وروسایلنته بنابراین تلگرامی هک کردن دیدم از دوستاش شماره خانم بدکاره رو میخرد برا نیاز جنسی.نسبت به من سرد هستش .میخام طلاق بگیرم وجوانیمو حرا مش نکنم.

پاسخ
نگین 2016/04/12 at 18:24

سلام.همسر من داخل سایتهای همسر یابی عضو میشود و خودش را مجرد یا ملقه عنوان میکند.به خانم ها درخواست دوستی میدهد و مدام با آنها قرار میگذارد.نمیدانم با این اوضاع چه کنم.لفا کمکم کنید.

پاسخ
باران 2016/04/11 at 15:18

شوهرم بهم خیانت کرده دوتا بچه دارم خیلی قسم میخوره ک دفعه اخرشه ولی اون ذاتش خرابه هیچ اعتمادی بهش ندارم مگه چقدر میخام زندگی کنم ک تمام کثافت کاریشو تحمل کنم ولی اینده بچه هام خیلی برام مهمه واقعا زندگی با اون برام سخته فقط شدم مرده متحرک کمکم کنید

پاسخ
الهام 2016/04/05 at 17:31

درکت میکنم….. کاش میشد راحت طلاق گرفت جوونیمون از بین داره میره….. لعنت خدا به هرچی خیانتکاره

پاسخ
saja 2016/04/03 at 13:41

6 سال با زنی که 10 سال از خودم بزرگتر بود زندگی کردم. تو این 6 سال از همه چیم براش مایه گذاشتم حتی اگه خودم لباس نداشتم نمیزاشتم زنم بی لباس بمونه از کوچکترین تا بزرگترین چیزایی که احتیاج داشت براش فراهم میکردم من 21 سالم بود و اون 31 سال که ازدواج کردم تو این 6 سال زندگی با اینکه اختلاف سنیمون زیاد بود ولی اصلا برام مهم نبود و من واقعا عاشقش بودم حتی روز به روز عشقم بهش زیاد و زیاد تر میشد. وضع مالیم بد نبود طوری بود که براحتی زندگیما اداره میکردم. از هیچ چیز کم نداشتم و اگه میخاستم میتونستم با خیلی بهترا ازدواج کنم ولی من عاشق این زن شده بودم. یکبار رو گوشیش پیام اومد وقتی خوندم متوجه شدم که داره بهم خیانت میکنه ولی فقط تلفنی و چند روزی ام بوده که خیانت میکرده . من زنما خیلی دوس داشتم اول با کتک بعد با التماس و خواهش ازش خواستم که تموم کنه و اونم قبول کرد تا اینکه روز 13 فروردین سال 94 همین دو روز پیش فهمیدم دوباره بهم خیانت میکنه ولی ایندفعه خیلی بدتر از دفعه قبل به هیچ وجه باورم نمیشد که همسرم بخاطره همچین آدمی که حتی دماغ خودشم نمیتونست بکشه بالا بهم خیانت کنه اصلا به روی خودم نیاوردم که همسرم شک کنه که فهمیدم فقط رفتم دنبال همون پسری که تو زندگیم افتاده بود و گوشیشا با کتک ازش گرفتم و وقتی رفتم داخل صندوق ورودیش دنیا ویرون شد تو سرم پسره را تا اونجایی که میتونستم زدم که الان تو بیمارستانه و همسرمم با کتک بردم انداختم خونه مادرش الانم کز کردم کنج اتاقم و نمیدونم چیکار کنم من هنوز عاشقشم ولی غرورم له شده. همسری که خیلی از من پایینتر بود منا به خیلی از خودم پایینتر فروخت. گوشی پسره دستمه تصمیم گرفتم برم دادگاه و طلاقشا بدم ولی قبلش با مدارکی که دارم میخام انتقامما بگیرم. ولی هنوزم عاشقشم حتی با اینکه این تصمیما گرفتم. فقط برام دعا کنید

پاسخ
کامبیز 2016/04/13 at 16:53

سلام دوست عزیر منم همچین مشکلی برام پیش آومده شما به نظرت چیکار بایستی کنم

پاسخ
زینب 2016/03/26 at 16:02

سلام ..دنیا محل گذر است و در این گذر گاه انسانهای متفاوتی می بینیم ..تقریبا پنج سال پیش همسرم بهم خیانت کرد … به قول خودش در حد حرف..ولی ضربه هولناک و بسیار سهمگینی برای من بود ..بهر حال بعد از روزها کشمکش قول داد و به قول خودش توبه کرد ..ولی دو سال بعد باز دوباره خیانت کرد …این سری آنقدر حیا را قورت داد ..که حدود سه ماه ما را تنها گذاشت و رفت خانه مادرش …هیچ وقت نمی تونم فراموش کنم..ولی چون فرزند دارم ..مجبور به ادامه راهم ..البته الان دیگه خدارا شکر خوبه…ولی فراموش کردن آن لحظه ها برایم محال …بعد در ضمن از نظر اعتقادی من و همسرم زمین تا آسمانیم ..اصلا هم را درک نمی کنیم..حتی بیرون رفتن هم با هم برامون سخته.. نمی دونم چه کنم…؟…

پاسخ
علی 2016/02/13 at 20:25

سلام پدر من با مادرم ۱۵ سال هست ازدواج کردن یه مدتی هست متوجه شدم پدرم داره خیانت میکنه با یه فاحشه ازش بدم میاد من که عاشق بابام بودم حالا ازش متنفر شدم دیگه نمیتونم نه میتونم درس بخونم نه کاری کنم روابطشون هم خیلی خوب هست مادرم هم به خاطر دانشجو بودن چند روز در هفته نیست بگین من چیکار کنم تو رو خدا یکی کمک کنه لطفا !!!

پاسخ
محمد 2016/02/04 at 16:42

سلام من مردی هستم که تقریبا 8 ساله ازدواج کردم خانمم رو هم قبل ازدوتج باهش آشنا شدم و خیلی هم دوسش دارم تو تمام این مدت سختی های زیادی رو در کنار من تحمل کرد مدت زمانی که تو عقد بودیم چون من کار و تحصیلم اوکی نشده بود طولانی بود اما تو تمام این مدت اصلا بهم غر نزد و حتی کمک حال و احوالم هم بود هیچ وقت بهم بی احترامی نکرد تقریبا 3ساله که سر خونه خودمون هستیم هم درسش رو ادامه داد و هم مشغول به کار شد تا کمک خرج باشه از همه خوشی هاش زد تا به من فشار نیاد مثل کوه پشتم بود تا منم کار و سربازی و تحصیلم به سرانجام رسید تقریبا دو سالی هست که دیگه مثلا یه خورده وضعم خوب شده . همسر من طوری بود که همه خانواده دوستام و هر کسی که منو میشناخت بهم میگفت خدا خیلی دوست داشته که همچین زنی نصیبت کرده اما من در عوضش چیکار کردم. اقایون همه میدونین اعتراف کردن به اشتباه و گناه برای ما مردا خیلی سخته اصلا باور خودم نمییشه که چه کاری باهش کردم . یک سال پیش با خانمی وارد رابطه شدم که اونم متاهل بود نمیدونم خدا دوسم داره یا حس ششم زنم خیلی قویه یا هر دو بلافتصله فهمید و بهم گفت عزیرم داری راه رو اشتباه میری حتی بارها و بارها بهم ثابت کرد و من رو با طرف دید اما هیچی نگفت به ولله قسم حتی مسئولیتش رو نسبت به من کم نکرد بلکه بیشتر هم کرد خلاصه اون قدر با من حرف زد و فشار اورد و با کمک مشاور منو نجات داد. چند ماه بعد باردار شد تو ماه سوم بارداری در حالی که نیاز به مراقبت و همراهی من داشت و باید من قوت قلبش بودم دوباره باز شیطون رفت تو جلد من و دوباره باز با یک خانم بچه دار وارد رابطه شدم باز هم همسرم همون اول کار فهمید و التماسم کرد که من تو شرایطی نیستم که الان بتونم این بار فشار و استرس رو تحمل کنم تموم کن جریان رو و متاسفانه هر چی اون بیشتر التماس میکرد من بیشتر پیشروی کردم حتی به مرحله ای رسید که بین هم عکسهای سکسی خودمون رو رد و بدل کردیم و اینبار هم باز زنم دید هیچی نگفت فقط چند ساعت رفت. این جریان تا ماه 8 بارداریش کشید یک روز با یکی از دوستام وارد صحبت شدم و بغض دلم باز شد گفتم زنم همش گیر میده گقت ببین من زن تو میشناسم حالا بگو چی شده وقتی جریان رو گفتم البته دروغ هم قاطی میکردم دوستم برگشت و گفت حالا از اول راستشو بگو دلم لرزید و شروع به حرف کردم وقتی تموم شد ددم ساکته گفتمچی شد گفت من مردم شوکه شدم زن تو چه طور تو این وضعیت این همه فشار تحمل کرده تو مریضی تو یک خیانتکار بزرگی. باید با مشاور حتما حرف بزنی. اما الان یک هفته است دیگه زنم تو سکوته میدونم شکسته میدونم داغون شده اما هیجی نمیگه و این منو نگران کرده فقط یک جمله برگشت بهم گفت گفت اون زن چراغ سبز نشون داد اون زن عکس میفرسته اون زن عزیزم و جونم و عشقم تحویلت می ده اما تو به من قول تعهد و وفاداری دادی نه اون.این حرفش مثل پتک خورد تو سرم. الان خودم خجالت میکشم و میدونم دوباره بهم اعتماد نمیکنه چیکار کنم چند روز دیگه هم بچه به دنیا میاد اما میگه هیچ حسی به بچه نداره

پاسخ
بهارک 2016/04/03 at 08:22

دوست عزیز ، من هم مثل زن شما یک داستان مشابه زندگی شما رو تجربه کردم
اول اینکه من بجای زن شما میگم وجود مردانی مثل شما باعث ننگ زمین و انسانیته و دوم این که اگر هم به اجبار دوباره به شما اعتماد بکنه و زندگی بکنه ، فقط یک جسم متحرکه و روح در بدنش وجود نداره

پاسخ
مریم 2016/01/28 at 15:22

همسرم حدود چهار سال است یک خانم که از خود هفت سال بزرگ است به صیغه خود در اورده و من تازه فهمیدم یه دختر 6ساله هم دارم حال باید چه کنم

پاسخ
ناشناس 2015/11/30 at 18:40

سلام
من هم مثل شما طعم خیانت را چشیدم باوجود این که ادعا میکنه عاشقمه ولی چندین مرتبه مچش را گرفتم هر بار قسم میخوره،قول میده اما هیچ فایده ای نداره دیگه واقعا درمونده شدم تنها پناهم فقط خداوند مطمئنم اون هوای هممونو داره

پاسخ
تنها 2015/12/05 at 03:05

منم همین مشکل رو دارم اگه صد بار دیگه هم قسم بخوره ولی بازم خیانت میکنه بدون دوست داشتنش الکیه همش الکیه ودروغه حتی اگه صدسال بگذره چون اون به خیانت عادت کرده

پاسخ
ناشناس 2015/12/08 at 11:20

مهم نيس من كه انقد خيانت ديدم كه برام طبيعي شده يه پيشنهاد دارم برات مستقل شو هر چه قدر كمتر بهش وابسته ومتكي باشي كمتر عذاب ميكشي جدي ميگم

پاسخ
باران 2016/04/11 at 15:23

سلام اگه بچه نداری طلاق بگیر کسی ک ذاتش خراب باشه هیچ وقت درست نمیشه

پاسخ
ناشناس 2015/11/24 at 11:11

من با نظر اون عزیزی که گفتن، اگه کسی ذاتش خراب باشه،حتی اگه مثه یه فرشته باهاش زندگی کنی هم فایده نداره خیلی موافقم،، انشاالله که توی این دنیا واون دنیا حسابشون کف دستشون گذاشته بشه!! اگه بشه! نميدونم تا کی باید منتظر باشیم که خدا حق مارو بگیره، تو مملکت ما که همه قوانین به نفع آقایان و اگه کسی بد ذات باشه خیلی راحت ميتونه از این آب گل آلود ماهی بگیره، کی باید به دادمن وسه تا بچه معصوم برسه نميدونم! (با یه پدر که چون پولدار وموقعيت اجتماعی داره فکر میکنه هر طوری که دوست داشته باشه ميتونه با زنش رفتار کنه، حتی کتکش بزنه توهینش کنه چون که به خیانتاش اعتراض کرده )

پاسخ
........؟ 2015/11/17 at 22:46

به نظر من کلا رن یا مرد اگه خیانت کنه هیچ عشقی نسبت به طرف مقابلش نداره پس اگه موقیت مناسب باشه جدایی بهترین راه.اخ واسه اونایی که نمی تونن جدا شن.

پاسخ
ناشناس 2015/11/15 at 14:01

سلام .من دوساله عقدکردم از تونامزدی فهمیدم با دخترا حرف میزنه هیچی نگفتم تاالان که زیادی کرده خودشومشروبم میخوره همش میگه این زنا هیچی نیستن الکین همش میگه منو میخواد خیلی وحاضرنیست ترکم کنه نمیدونم چیکار کنم این چند روز عین روانیا شدم فقط 16سالمه به هیچ کسم نمیتونم چیزی بگم کمکم کنید دارم داغون میشیم

پاسخ
ناشناس 2015/12/02 at 11:04

عزیزم سن و سالت خیلی کم است و متاسفانه زمانه امتحان سختی با تو می کند به عنوانزیک مشاور پیشنهاد می کنم با خانواده ات قضیه را در میان بگذار واز مشاوره انها بهره بگیر با توجه به خصوصیات نامزدت ونیز با نظر به سن پایین خودت هنوز فرصت برای یک زندگی دیگه داری البته با خانواده حتما سبک وسنگین کن و ببین ایا همسرت ارزش این را دارد به پایش بنشینی یا نه ؟

پاسخ
k'dk 2016/02/20 at 16:21

به نظر من از الان طلاق بگیری خیلی به نفع تو خواهد بود..شوهر من که عاشقم بود وخوب بودیم ولی خیانت خلیی بزرگی به من کرد..مطمین باش شوهر تو هم دست بردار نخواهد بود.

پاسخ
منصور 2015/11/10 at 08:14

با سلام و خسته نباشید من حدود 14 سال قبل ازدواج کردم زندگی نسبتا خوبی داشتیم همسر من بنا به دلیلی مذهبی بودن خانواده اش خیلی تو خانواده تنها بوده یعنی تک دختر با کلی مشکلات تو دوران کودکی وقتی ازدواج کرد با من با یک محیط باز اشنا شد منم همه ازادی ها رو بهش دادم اونم رفت سراغ بدترین دوستای بد گه همه کاره بودن خلاصه بعد از این مدت یک دختر هم دارم 9 سالشه و دوبار هم خانم سقط کرد و دجار افسردگی شدیدی شد تا اینکه تو ماه رمضان متوجه شدم گه کوشی خانم رمز دار شده شک کردم به رو نیاوردم و بعد از چند روز رفتم ماموریت وبرگشتم روزی گه رسیدم پسر همسایه اومد گفتش دیشب یک اقای تو خونتون بوده که راز این کار کثیف برملا شد زنی گه من مثل بت پرستش میکردم سر 12 روز اینقدر با این ادم گرم گرفته بود گه وارد حریم خونمون کرده بود خانم من از نظر حنسی از اول خیلی سرد بود از این لحاط گه رابطه جنسی داشته باهاش یقین دارم نکرده ولی ضربه سختی به خودش و من زد الان حدود 5 ماه رد شده و دوران خیلی سختی بود پشت سرگذاشتم همش میگه من نمیدونم چرا این کارها رو کردم اصلا دست خودم نبوده فقط همین رو میگه نمیدونم چرا کردم منم بخشیدمش چون کسی که افسردگی داره از نظر من دست به هرکاری میزنه گه بهتر بشه ولی این بدترین راه بوده اس ام اس هاشو تلفن هاشو همه رو دراوردم چیز خاصی نبود توش ولی خوب من داغون شدم انشالله برای کسی پیش نیاد

پاسخ
ناشناس 2015/11/02 at 00:21

سلام سه ماهه که فهمیدم زنم با یه مرد دیگه ارتباط داره و الان دارم داغون میشم نمیدونم چکار کنم. ولی من از یه چیز مطمنم اونم اینه که ارتباطشون فقط تلفنی بوده الان هم خیلی از کارش پشیمونه ولی من نمیتونم قبول کنم

پاسخ
مرسانا 2015/10/29 at 13:01

شوهرم بهم خبانت کرده اونم با چه زن بی لیاقتی به نظرم فرقی براش نمیکرده که با کی باشه فقط سکس براش مهم بوده .خیلی داغون شدم از زندگیم ،از قیافش بدم مییاد .دارم میمیرم .رفتم خونه بابام ولی فورا امد دنبالم و با التماس بردم خونه میگه دیگه درست شدم و توبه کردم نمیدونم چیکار کنم بهش فقط یه فرصت دیگه دادم تا بعد پشیمون نشم فقط یه فرصت

پاسخ
ناشناس 2015/12/03 at 16:47

سلام
من به زنم مث چشام اعتماد داشتم و از نظر مالی هر چی بخواست فراهم بود از وقتی نامزد کردم تمام زن و دخترا پیش چشمم سیاه شدن و جز زنم کسی رو نمیدیدم بعد 18سال زندگی مشترک چند ماه پیش فهمیدم که دوساله بهم خیانت میکرد علتش رو دقیق نمیدونم وخودشم واضح نمیگه ولی دوستای ناباب رو علت اصلی میدونه من ازش چیزی نمیخواستم وهیچ بهانه ای نمیگرفتم وتو تمام کارها حتی بیشتر از خودش کمک میکردم وکوچکترین خیانتی رو بهش نکردم وحتی فکرشم نمیکردم ولی وقتی ازش خیانت دیدم اول به رفتار خودم نگاه کردم که کجا اشتباه کردم و بهش گفتم میتونی ترک کنی گفت آره و داره تلاش میکنه دور دوستای بد رو خط کشیده و بیشتر به زندگی میرسه ولی من بدجور داغون شدم همش فکر میکنم نکنه مث قبل گولم بزنه و منو دور بزنه هر چند میدونم اینکارو نمیکنه ولی اعتماد به کسی که چند سال فریبت داده سخته و صبر میخواد و توکل خدا کمکم کنه.

پاسخ
پویا 2015/10/25 at 13:16

الان 2 سال داره از این ماجرا میگذره ولی توانایی فراموش کردنو ندارم .لطفا راهنمایی کنید….

پاسخ
علي 2016/03/22 at 14:26

سلام
پويا جان نميتوني فراموش كني ولي تا جايي كه من ميدونم ميتوني اين ماجرا رو كم رنگش كني اونم موقعي ميشه كه هر وقت ذهنت مشغول به زماني بود كه خانمت بهت خيانت كرده ، ميتوني به وقتهايي كه با خانمت خوش بودي و جاهايي رفتي كه بهتون چسبيده و كلا به خاطرات خوبتون فكر كني.اون موقع ميتوني ناجراي خيانت رو خيلي كم رنگش كني.

پاسخ
پویا 2015/10/25 at 13:14

من تو سن 21 سالگی با یه خانوم شوهر دار دوست شدم.بعد از سه ماه که باهاش بودم از شوهرش جدا شد و با هم روزای خوبی داشتیم.بعد از یه مدت عذاب وجدان بدی گرفتم و زنگ زدم به شوهرشو یکاری کردم که دوباره برگشتن باهم و خودمم پامو از زندگیش کشیدم بیرون ولی خیلی دوستش داشتم هر روز کارم شده گریه نمیتونم فراموشش کنم دارم میترکم لطفا کمکم کنید…….

پاسخ
ناشناس 2015/12/24 at 23:31

خاک تو سرت آشغال
همین شماها هستین ک زندگی مردم روخراب می کنید.

پاسخ
سیده فاطمه 2015/10/08 at 02:37

4ساله ازدواج کردم….تازه فهمیدم تو این 4سال هرثانیه بهم خیانت کرده….اصلا دوسش ندارم….من بیش از حد بهش اعتماد داشتم….دلم طلاق میخواد…برام دعا کنید….کاش بتونم طلاق بگیرم

پاسخ
بی کس 2015/09/29 at 11:25

یک ساله عروسی کردم همسرم فردیه خیلی با اخلاق و صالح اصلا شکی بدل ادم نمیاد که ممکنه بخاد خیانت کنه.در گذشته دختر داییش را دوستداشته که شوهرش دادند.من دوسه روز پیش با خط دیگری همسرم راکه سرکتر بود امتحان کردم واو فورا وقتی اسم دختر داییش را شنید و فکر کرد او معشوقه سابقش هست شرو کرد به ابراز احساساتش حتی از اون رابطه جنسی درخاست کرد .من هنوز به همسرم نگفتم که من بودم و به اسم دختر داییش امتحانش کردم خیلی شکه هستم قلبم درد گرفته تمام شب را نخابیده ام.از شما خواش میکنم التماس میکنم مرا راهنمایی کنید من شرایط روحی روانیم خوب نیس وقتی از ته دل ناراحت میشم کارم به بیمارستان میکشه از هوش میرم

پاسخ
شیما 2015/09/28 at 10:43

من یکساله ک زندگی مشترکمو با همسرم شروع کردم ..همیشه مطمعن بودم ک دوسم داره از دیشب بهش شک کردم خیلی اعصابم بهم ریختست ..دیشب دیدم تو یکی از شبکه های اجتماعی با یه خانمی چت کرده مشخص بود چندوقتیه ک باهم درتماسند ولی نمیدونم رابطشون تا چه حدیه ..خیلی احساس ناامیدی میکنم. بخصوص ک دانشجو هستم ومجبورم بعضی روزا تنهاش بذارم

پاسخ
ناشناس 2015/09/24 at 08:31

ادامه زندگی با یه زن هرزه حماقت محضه .اونو بندازین تو سطل آشغال و ادامه زندگیتون لذت ببرین .حتی اگه یه دیقه از عمرتون مونده باشه

پاسخ
هدیه 2015/10/03 at 10:59

اینکه ادامه زندگی بازن هرزه حماقت بانامرد هرزه هم حماقت حماقت آخه کی گفته هرنری اسمش مرد؟

پاسخ
zizi 2015/09/20 at 10:09

امان از دست این خانما که میان زندگی ادمو خراب میکنن شوهر منم با دوست دختر قبلیش که10سال از خودش بزرگتر بود رابطه داشت اما فکر نکنم رابطه جنسی باهاش داشته اما من خیلی فکرم مشغوله و خیلیم ناراحتم از این کارش

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 21:59

عزیزم بنظرت وقتی با هم هستن چیکار میکنن.؟! قرآن میخونن از کجا مطمءنی رابطه جنسی نداری؟ اینقدر ساده نباش

پاسخ
sara 2015/09/18 at 18:46

سلام لطفت کمکم کنید واقعا موندم هرکی تجربه ای داره در اختیارم بذاره…حدود نه ماه پیش با مرد ی اشنا شدم اون 30 سالشه و من 25…اون متاهله و یه بچه 3 ساله داره رابطمون کم کم زیاد شد…حدود 1ماه پیش که همسرش متوجه رابطه ما شده بود به من زنگ زد کلی گریه زاری کرد که از شوهرش جدا شم خیلی ناراحت شدم و پشیمون از کارم چرا واقعا با یه مرد متاهل…یه مدت بیتوجهی کردم رابطمو قطع کردم خطمو عوض کردم اما بیخیال نمیشه میگه من حسی به زنم ندارم و عاشق توام نمیتونم ازت دل بکنم میخوام طلاقش بدم تا واسه همیشه باتو باشم منم دوباره ادامه دادم .از لحاظ جنسیم بهش وابسته شدم تا دوروز پیش همسرش دوباره زنگ زد و التماس کرد میگفت به دست و پات میفتم…واسش تعریف کردم همسرت ازم خواسته جداشیم کلی بد و بیراه بهش گفت و بهم گفت از وقتی تو پیشمی نمیتونم با زنم رابطه زناشویی برقرار کنم و عاشق توام و واقعا هیچ حسی بهش ندارم…موندم مستاصلم چه کنم راهنماییم کنین

پاسخ
یه زن 2015/09/22 at 23:34

فقط میتونم بگم امیدوارم با هر کی ازدواج کردی و یه بچه که رو دستت گذاشت،همینجوری به خاطر یه خونه خراب کن مثل خودت،ولت کنه و بره با یکی دیگه..

پاسخ
ناشناس 2015/09/29 at 20:58

انقدر زود در مورد دیگران زود قضاوت نکنید

پاسخ
آرش 2015/11/01 at 23:52

راجب هیچ کس قضاوت نکن . . چون برا خودتم اتفاق میفته

من همیشه وقتی میشنیدم یه مردی به زنش خیانت میکنه میگفتم آخه چرا ؟ اینا مگه چی میخوان از زندگی ؟
تا اینکه روزگار کاری به سرم آورد که الان دقیقا میتونم بفهمم چرا مردا یا زن ها خیانت میکنن.

در مدت یک سال یه دختر خانمی که همکارم بود کم کم طوری وارد زندگیم شد که هنوز خودم نمیتونم باور کنم به همسرم که اینقدر دوسش داشتم خیانت کردم .

اما گناهو به گردن اون دختر هم نمیندازم . . . هیچکس به زور وارد زندگی ما مردا نمیشه پس لطفا حرف بیخود نزنید که فریب خوردیم . . . قطعا اگر من خیانت کردم خودم مسئولش هستم نه اون دختری که وارد زندگیم شده چون خودم اجازه دادم وارد شه .

متاسفانه بعضی از مرد ها جوری میگن فریب خوردیم و خیانت کردیم که انگار بهشون تجاوز کردن. نه داداش . . همش تقصیر خودمونه قبول کنین جنسمون خرابه

خدا هم خودش مسئوله که این جنس خرابو تولید کرده . . . خودشم خوب میدونسته چی آفریده برای همین بهش اجازه ازدواج با چند زن رو داده . . . اما به زن همچین اجازه ای نداده

پاسخ
زینب 2015/09/29 at 10:24

فقط کافیه خودتو بزاری جای اون زن خیلی راحت میتونی تصمیم بگیری
به بچه اش فکرکنی و خودتو بزاری جای بچه اش می تونی بهترین تصمیم رو بگیری
شوهر منم همچین بلایی سرم اورده یه بچه سه ساله دارم زندگی بچه ام نابود شد رفت فقط تنها چیزی که می تونم بگم اینه که به خاطر تباه کردن اینده بچه ام ازش نم یگذرم

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:13

تمومش کن آخرش بدبختیه ولش کن جوابش نده دیگه بیچاره میشی زنش گناه داره خودتو از دسترش گم و گور کن وگرنه همه چیزت نابود میشه بعد از یه مدت که باهات باشه دلشو میزنی ولت میکنه و میره طرف زنش اینو خواهرانه بهت میگم اگه گفته زنشو طلاق میده بدون دروغه هیچوقت طلاقش نمیده آینده و شخصیتت رو بردار و برو

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:19

خودش بهت گفته از وقتی تو پیشمی نمیتونم با زنم رابطه جنسی داشته باشم پس فقط کافی تو نباشی تا برگرده به سمت زنش ولش کن خودتو نابود نکن اون چیزی رو از دست نمیده هم زنش هست هم بچش نزار آه زنش نابودت کنه همه چیزتو میبازی

پاسخ
Paeez 2015/10/08 at 06:32

مرده رو ول کن بزار ب زندگیش بچسبه اگ از تو سرد شه ب زنش علاقمند میشه

پاسخ
نگار 2015/10/28 at 07:57

واقعا نمی دونی چکار کنی ؟ پس خیلی احمق تشریف داری .چطورراضی شدی یک خانواده رو نابود کنی .هرکاری کنی خداوند سزای عملتو میذاره کف دستت دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره .به این این فکرکن که به خاطر کار کثیفی که انجام دادی و یک خانواده رو نابود کردی چند سال بعد یا با سرطان میمیری یا با یک سوختگی وحشتناک تو یه تصادف .به عدالت خدا شک نکن .از زندگیش برو بیرون وبه به اون مرد هوسران محل نده .

پاسخ
يه زن 2015/10/31 at 14:10

اگه يكم شرافت داشتي خودت رو مضحكه دست يه مرد متاهل نمي كردي هرچي باشه اون خانم زن رسمي و اون بچه برنده اين رقابت مزخرف هستند و در آخر اين تويي كه مثل يه دستمال چرك و بي ارزش رها مي شي . راستي يه سئوال قحط الرجاله؟ اينهمه مرد مجرد و خوشتيپ؟ چقدر هرزه ااي كه از يه مرد دست دوم بي وفا هم نمي گذري؟ چند سال ديگه تويي كه بايد به دست و پاي نفر سوم بيفتي بيچاره ؟

پاسخ
يه زن 2015/10/31 at 14:12

خودت رو مضحكه دست يه مرد متاهل نكن. هرچي باشه اون خانم زن رسمي و اون بچه برنده اين رقابت مزخرف هستند و در آخر اين تويي كه مثل يه دستمال چرك و بي ارزش رها مي شي . راستي يه سئوال قحط الرجاله؟ اينهمه مرد مجرد و خوشتيپ؟ چقدر هرزه ااي كه از يه مرد دست دوم بي وفا هم نمي گذري؟ چند سال ديگه تويي كه بايد به دست و پاي نفر سوم بيفتي بيچاره ؟

پاسخ
ناشناس 2015/11/03 at 17:55

رابطه با یک مرد متاهل اخر وعاقبت نداره اه اون زن دامنتو میگیره از خدا بترس .ووقتی اون مرد به زنس خیانت میکنه .فردا به تو هم خیانت میکنه ومثل اب خوردن براش میمونه.ماهی رو هر وقت از اب بگیری …..که خودت میدونی هیچ وقت به یک مرد متاهل دل نبندید..

پاسخ
zizi 2015/11/08 at 10:09

خواهش میکنم از این مرد دوری کنید این مرد که به زن خود خیانت میکند حتما به شما هم خیانت میکند بعد به فکر اون بچه باشید و مطمعنان دارید گناه کبیره میکنید چون باعث برهم زدن یک زندگی میشوید اون زن و بچه گناه دارد خدا ازت نگذره زنهایی مثل شما باید بمیرد

پاسخ
مهشید 2015/11/15 at 22:40

پست ترین دختری.خیلی اشغالی که باهاش ادامه دادی،اشغال تر و پست تری که حرفایی که میدونی زنش رو میسوزونه رو بهش خبر دادی.انقد کمبود داری چه تو شخصیتت چه تو ذاتت چه تو ظاهرت که مرد متاهل میاد سمتت و لیاقت این که عشق پاک یه تنها باشی رو نداری.همون اضافه و دهنی یکی دیگه نصیبت بشه که همینجور در حال بیشتر دهنی شدنه برات خوبه.بی لیاقت

پاسخ
تينا 2015/09/17 at 12:37

سلام.من خانومي 21سالم که 18 ماهه ازدواج کردم.دیشب متوجه شدم که همسرم با یکی رابطه داره.الان خیلی ناراحتم.بخاطر ابروم سر زندگیم نشستم ولی دارم دیوونه میشم تورو خدا راهنماييم کنید.

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 21:56

سلام عزیزم خوبید
بنظر من هیچ مرد خیانت کاری رو نباید بخشید باید مثل یک آشغال از زندگیت پرتش کنی بیرون اون دیگه به هرزگی عادت کرده برای خودت ارزش قائل باش تو لیاقت بیشتر از ایناست. موفق باشی محکم باش و پرتش کن از زندگیت بیرون

پاسخ
پریسا 2015/09/08 at 09:35

من به قصد ازدواج با یکی بودم که بعد از یک سال و نیم بهم خیانت کرد خیلی ادعا میکرد دوستم داره همه کاری هم برام میکرد اصلا فکرش رو هم نمیکردم خانوادش کاملا منو میشناسن و دوستم دارن بعد این قضیه خودش و خانوادش خیلی باهام صحبت کردن حتی پیش مشاور هم رفتیم همه میگن ببخش ولی……
واقعا نمیدونم حالا که من هنوز ازدواج نکردم چرا باید ببخشم؟

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 21:33

سلام عزیزم خوبید
بنظر من هیچ مرد خیانت کاری رو نباید بخشید باید مثل یک آشغال از زندگیت پرتش کنی بیرون اون دیگه به هرزگی عادت کرده برای خودت ارزش قائل باش تو لیاقت بیشتر از ایناست. موفق باشی محکم باش و پرتش کن از زندگیت بیرون

پاسخ
الناز 2015/09/07 at 18:37

حاتم از شوهرم بهم میخوزه من همش 15 سالمه باید صبح تا شب همش گریه کنم اون همش تو اینترنت دنبال زنای خارجیه و عکسا و فیلماشونو میبینه دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه به خاطر مادرم نبود تا حالا طلاق گرفته بودم دیگه دوستش هم ندارم نمیدونم چی کار کنم

پاسخ
هدیه 2015/10/03 at 11:09

سلام عزیزم خوبی؟ آخه یکی نیست به مادرت بگه دختر 15ساله را چرا شوهرش میدی مگه تو دوران جاهلیت داری زندگی میکنی ازمن میشنوی این زندگی نکبت باررارهاکن برو ور دل مادر روشنفکرت تا بفهمه چه اشتباه بزرگی رامرتکب شده آخه کدوم مادری با زندگی بچه اش بازی میکنه

پاسخ
سارا 2015/08/17 at 11:21

سلام.من حدود دوماه فامیل یکی از فامیلای دورمون دوست بودم بعد ی مدت بهم گفتدوستم ی دختر خوبم نجیب میخواد منم شماره ی یکی از دوستامو بهش دادم اونروز به دلیلی من ازش جدا شدم بعد دیدم که خودش رفته سر قرار.بعد ک فهمیدیم منو دوستم به روش زدیم اونم قبول نکرد وگفت جای دوستش اومده بوده الان قبول نمیکنه خیانت کرده خواهش می کنم کمکم کنید

پاسخ
زری 2015/08/09 at 09:15

این سومین باره که دارم میبینم با یه دختر حرف میزنه…شکستم.خیلیربدشکستم

پاسخ
مرضیه 2015/08/01 at 09:50

من و و همسرم دو ماه نشده که با هم ازدواج کردیم یعنی دقیق بگم 50 روز بود که سر خونه زندگی مون رفته بودیم و مدت 20 ماه هم با هم نامزد بودیم یعنی دوران عقدمون 20 ماه بود -من از خانواده مذهبی و بسیار مقید به روابط پسر و دختر و اهل نماز و روزه و حجاب اهل صداقت و ایمان -خانواده همسرمم که پسر عمومه هم خونواده خوبی بودن تقریبا مثل خودمون یه کم از ما راحت تر می گرفتند. قبلا یعنی 5 سال پیش همسرم ابراز علاقه کرد و عشق پاکی بین ما بود فقط هر از چند گاهی اسمس می داد و ابراز علاقه می کرد ومنم همین طور بهش علاقه مند شدم تا اینکه 2 سال پیش اومد خواستگاری وما با هم عقد کردیم به دلیل نبودن خونه و مشکلات مالی ما با هم نمی تونستیم بریم سر خونه زندگی مون تا اینکه چند ماه پیش یعنی دقیقا 5 ماه پیش خانومی به گوشیم اسمس می داد که تمام مشخصات منا داشت و همش میگفت می خوام چیزی بهت بگم با همسرم در میون گذاشتم و اظهار بی اطلاعی کرد و تو این مدت همسرم رفتارش با من خوب نبود اون خانوم گفت با همسرم دوست هستن و من این مساله را بهشون گفتم و همسرم گفت این دروغه و بعد از مشخص شدن ماجرا همسرم گفتن دوستی گذشته بوده و تموم شده رفته ولی باز اون دختر به من پیام میدادن و اطلاعات روز از رندگی مون می دادن که این منا وادار کرد باهاش بیرون قرار حضوری بزارم ببینم چی میگه و اون خانوم کلی از همسر من اسمس عاشقانه داشت و چندین عکس با هم داشتن که به تازگی بیرون رفته بودن و حتی با همسرم پیش من تلفنی تماس گرفت و کلی به هم ابراز علاقه کردند و من این ماجرا را به خانواده همسرم و خانواده خودم گفتم و تصمیم گرفتم از همسرم جدا شدم مدت 10 روز سر همین مساله جنگ وناراحتی بود و همسرم گفتن این دوستی گذشته بوده و همیشه این خانوم تهدید می کردند که به شما میگن ومنا مجبور می کردند که باهاش بیرون برم و عکسا رم گفتن برای آخرین بار بریم بندازیم و کلی دروغ سر هم کردند و خانواده منم باور کردند و خلاصه ازین موضوع گذشت کردیم همسرما بخشیدم و اونم قسم به قرآن خورد که وفادار باشه بعدش مشهد رفتیم و کلی با هم خوب شدیم و مراسم عروسی را برگزار کردیم و مدت 50 روز بود که با هم زندگی خوبی داشتیم همسرم ساعت 3 شب خونه می اومد بهخاطر کارش ولی با این حال با هم راه می اومدیم تا اینکه 10 روز آخر زندگی مون همسرم با من قهر کرد و تو خونه نه با من حرف می زد ونه اصلا توجهی به من می کرد حتی نمی اومد سر جاش بخوابه بعداین ده روز که من ازین موضوع خیلی ناراحت بودم متوجه شدم گوشی همسرم زنگ می خوره و با ج دادن متوجه شدم باز اون خانوم هستش که با دادن مشخصات خونه ما حتی به خونمون اومده بود و اسمس های بین من و همسرما می دونست و حتی زنگ زدن من به همسرمم ومکالمه ی بین من و همسرمم که ساعت 1/5 شب بود می دونست به خاطر این موضوع قهر کردم و الان 12 روز هستش که خونه پدرمم – با اون خانوم حضوری صحبت کردم و گفت که مجدد همسرت سراغ من اومده و خودش منا خونتون آورده و با هم رابطه داشتیمم و حتی دوران دوستی مونم که مدت 5 سال بوده با هم رابطه داشتیم و همسرت نتونسته منا فراموش کنه مجدد با هم دوست شدیم -همسرم برای هر کدوم ازین داستانا باز کلی بهانه میاره و اصلا قبول نمیکنه و میگه این توطئه ی این خانوم که می خواد ما را از هم جدا کنه در صورتی که اون خانوم دلایل قانع کننده ای داشت ؟ من چکار کنم خواهش و التماس دارم کمکم کنید در اسرع وقت کمکم کنید

پاسخ
فریده 2015/10/02 at 21:54

سلام عزیزم آیا مادرت میدونه تو داری عذاب میکشی آخه کی دختر 15ساله را شوهر میده که مادر تو اشتباه بزرگی رامرتکب شده حالا هم اون زندگی را ول کن برو ور دل مادرت ازاین شوهر های اشغال زیاد داریم تو این مملکت هیچ غصه نخور برای بار دوم اگر خواستی ازدواج کنی حواستو جمع کن سنی هم نداری برو جوانیتو هدر نده موفق باشی

پاسخ
یه کاربر 2015/10/05 at 09:41

اگه فکر می کنی مطلقه بودن و تنها بودن برات خیلی سخته باهاش ادامه بده ولی به این امید نباش که روزی دست از کاراش برداره چون هرزگی و بی بند و باری مثل اعتیاده طرف تا آخر عمر نمی تونه مثل یه آدم معمولی زندگی کنه

پاسخ
ناشناس 2015/11/11 at 09:29

حماقت نکن بهترین ضربه برای کسی که لیاقت تو رو نداره اینه ک با اون زن تنهاش بذاری اونم برا همیشه

پاسخ
ناشناس 2015/07/22 at 13:23

سلام دوستان
چهارساله عقدیم و خیلی زیاد همسرم رادوست دارم…متاسفانه اون توقع رابطه جنسی کامل داشت اما من بخاطر شرایط افتضاحي که توش بودیم میگفتم بمونه برای عروسی..
متاسفانه 6 ماه پیش با راهنمایی یکی از دشمنام تو فامیل یه خانم صیغه کرده البته فکر میکنم فقط یه شب…
من الان فهمیدم…
دارم دیوونه میشم…
چکار کنم؟؟؟

پاسخ
آرتمیس 2015/08/10 at 19:09

عزیزم این مرد که تو دوران عقد ( که تازه دوران خوش خوشان دو نفره ) رفته زن صیغه کرده ، پس فردا که زنش بشی و بین تون دعوا پیش بیاد که یه مسئله نرمال زندگی دو نفره ، میره یکی رو عقد میکنه سرت هوو هم میاره …. تا پای بچه ای در کار نیست ولش کن ، ازش دل بکن ، اون اصلا تو رو دوست نداره , قلبت رو به روی کسی باز کن که لایقش باشه . عزیز دلم هر نری که مرد نیست .

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:24

عزیزم چهار سال طول کشید تا این آقا شخصیتش رو بشه خداروشکر کن که عقدی سریع جدا شو ازش این مرد زندگی نیست اگر دوستت داشت نه یک شب حتی یک ثانیه هم کسی رو جای تو نمیگذاشت

پاسخ
هدیه 2015/10/03 at 11:16

بحث دوست داشتن اینکه ایشون اینقدر هرزه وگستاخانه برای یک شب سیغه کرده هیچ اعتباری به نر بودنش نیست

پاسخ
ساحل 2015/07/22 at 13:11

به نظر من اینا همش حرفه، مردی که به زنش خیانت میکنه ذاتا اینکارس، حتی اگر زنش از هر لحاظ فرشته هم باشه بازم اون کار خودشو میکنه

پاسخ
ناشناس 2015/07/26 at 20:10

موافقم

پاسخ
ناشناس 2015/08/25 at 16:33

دقیقا درسته

پاسخ
زینب 2015/09/29 at 10:28

موافقم

پاسخ
zizi 2015/11/08 at 10:17

منم موافقم ذات بعضی مردا درست نیست

پاسخ
ناشناس 2015/07/17 at 02:42

سلام. من همسرم را خیلی دوست داشتم ولی اون چند بار بهم خیانت کرده و به خاطر دختر و پسرم تا حالا طلاقش ندادم. خیلی داغونم ازش حالم بهم میخوره مثل یه خوک میادجلو چشام. نمیخوام بچه هام بشن بچه های طلاق. هرچی هم باهاش حرف میزنم میگه یه دوستی معمولی بوده چرا خودتو ناراحت میکنی . حقیقتش تصمیم گرفته ام منم بهش خیانت کنم تا داغشو بزارم رو دلش تا بفهمه خیانت بعنی چی. ولی هرکار میکنم واسه حفظ آبروی خودم وخانواده ام و بچه هام نمیتونم این کارو بکنم . به نظر شما چکار کنم .

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:29

بابا دمت گرم خیلی مرد بودی خیانت مرد و زن نداره خیانت خیانته بنظر من وجود همچنین مادری برای دخترت از سیانور هم بدتره پس فردا دخترت رو هم باخودش می بره ازش جداشو بخاطر بچت و تربیتش

پاسخ
صفا 2015/07/16 at 15:45

شوهر من چند وقتی که میرفتم شهره خودمون با یه خانوم بد کاره تماس برقرار کرده نمیدونم تا چه حد پیش رفته الان نمیدونم چی کار کنم کمکم کنین

پاسخ
آرتمیس 2015/08/10 at 19:12

عزیزم چطور نمیدونی تا چه حد پیش رفتن ؟ معلومه دیگه تا آخرش پیش رفتن ، خودت داری میگی بدکاره ، خوب اون کارش همینه دیگه که مردای اینجور ی refresh کنه ، خودتو گول نزن . تصمیم بگیر یه عمر میخوای با یه خیانتکار بسازی و بسوزی ؟ لیاقتت اینه ؟ یا میخوای به خودت و موجودیتت احترام بزاری ؟

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:35

اشتباه شما همینجاست البته تقریبا همه خانوما این اشتباه رو میکنن بعد از ازدواج به هیچ عنوان تنها و بدون همسرتون جایی نرید خصوصا فواصل دور حالام دیگه عزیزم مزه رفته زیر دندون شوهرتون دیگه از سرش نمیتونی بندازی دیگه هم تنهاش نزار مدام کنارش باش. آخه به همه که نمیشه گفت جداشید. عزیزم خودکرده را تدبیر نیست

پاسخ
احمد 2015/07/14 at 04:29

هر چی خوندبم زنها بودن که مورد خبانت قرار گرفتن..ولی من مردام…تا حالا بیشتر از سه بار بهم خیانت کرده که فهمیدم..اون هم واسه ساکت کردن من از خودکشی و مردن می گه..ولی نمی دونه منی که دارم نفس می کشم خبلی وقته مردم…..من همش 6ماهه عروسی کردم..خبلی هم دوستش داشتم..ولی حالا ترس و شک و تردید جای عشق رو گرفته…به نظر شما چکار کنم

پاسخ
ناشناس 2015/08/19 at 10:49

طاق بهتره البتهاگه بچه نداری

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:40

احمد عزیز با قاطعیت تمام بهتون میگم که تمومش کنید و برای شخصیت خودتون احترام قائل بشید. این خانوم برای شما و فرزندان آیندتون خطرناکه تا پای بچه وسط نیمده جداشو اصلنم نترس خودکشی نمیکنه فقط دندونای تو رو شمرده
خداقوت

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:43

سلام احمد عزیز جدایی تنها راهته مطمءن باش که خودکشی نمیکنه فقط دندونای تو رو شمرده
خداقوت

پاسخ
ناشناس 2015/11/09 at 11:11

همسر شما از لحاظ شخصیتی بیمار هستند به روانشناس مراجعه کنید

پاسخ
هرکی 2015/07/03 at 02:53

سلام دوستان. ۳ سال با دختری ک هم فامیل دورمون هم همسایه رابطه دارم اینم بگم اولین بار اون اومد تو زندگیمو گفت چند سال میخامت و خیلی چیزای دیگه بعد مدتی دیدم واقعا عاشق و منم واقعا عاشقش شدم هیچ خطایی نکردم هیچ وقت خانواده هامونم میدونن قرار بعد درسم بریم جلو ینی کلا همه میدونن چ عشقی داریم من الان ۲۵ سالم و اون ۲۰ سال. ۴ ماه پیش بعد اینکه من تنها ده روز رفتم سرکار با ی پسری ارتباط برقرار میکنه و ب گفته خودش همش قهر بودن و دعوا داشتن همیشم ب طرف گفته ک عاشق من اینو اون طرفم بهم گفت و فقط ۳ بار اونم ب مدت ی ربع باهم بودن تو ماشین همراه با یکی از دوستاش فقط میگه دس دادن بهم ن بهم و ن چیز دیگه کلی قسم خورد برام ک همین و بس و فقط اشتباه کرد بچگی کرد من الان تصمیم دارم ببخشمش شما چی میگین خاهش میکنم کمک کنین واقعا حالم بد باید چیکار کنم ببخشمش گذشت کنم؟؟؟

پاسخ
تنها 2015/07/06 at 14:22

اگر واقعا عاشقت بود این کار رونمیکرد بیشتر فکر کن

پاسخ
آرش 2015/07/17 at 02:08

سلام دوست من
ب نظر من باهاش ازدواج نکن و حتما ترکش کن.چون بعدا خودت تحت هیچ شرایطی باهاش راحت نیستی وهمیشه اون رابطه بقول خودت خیلی جزیی که در اوج علاقه به هم داشته است مثل خوره تو ذهنته .

پاسخ
آرتمیس 2015/08/10 at 19:02

برادر عزیز من ، اینکه میگه عاشقته همش دروغ محضه ، این واقعیت تلخ رو قبول کن و زندگی خودت رو نجات بده . متن های دیگه رو بخون . میخوای مثل اونا بشی ؟ با داشتن بچه بفهمی که خیانتکاره ؛ بعدش یه عمر زندگی جهنمی داشته باشی ؟ عشق و این برنامه ها همش کشکه ، عاقل باش ، با عقل تصمیم بگیر ، کسی رو پیدا کن که لایق صداقتت باشه و لایق اینکه مادر بچه هات باشه … مادر موجود مقدسیه هر کسی لایق مادر شده نیست . دعا میکنم خدا کمکت کنه .

پاسخ
حمید 2015/09/04 at 20:04

سلام برادر ممن………
اگه فک میکنی تو زندگی هم بهش شکاک میشی و شکاک میمونی بهتره همین الان رابطه ات رو باهاش تموم و قطع کنی……
بحث یک رور و دو روز نیست. بحث یک عمر زندگی یه

پاسخ
یسنا 2015/09/22 at 21:25

کسی که ادعا میکنه عاشقته حتی یه لحظه هم نمی تونه به کسی دیگه فکر کنه و همه زندگیش مال همون یه نفرمیشه نه مال چن نفر. این معشوقه واست یار وفادار و زن زندگی نمیشه.درسته بخشش خوبه ولی تو این مورد اصلا پیشنهاد خوبی نیست چون پای زندگی آدم درمیونه.سختی فراموش کردن همچین آدمایی قبل از ازدواج اگه زیاد باشه اما آسونتر از زمانیه که باهاش ازدواج کنی وبا خاطرات تلخ وشیرینش بخوای از یاد ببریش

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:49

البته بخشش کار خوبیه شما قبل از اینکه ببخشید به درون خودتون مراجعه کنید و ببینید که آیا بعد از بخشش این موضوع رو میتونید فراموش کنید یا اینکه قراره مثل خوره بیفته بجونتون و با شک و تردید زندگی کنید؟ و در ضمن اگر واقعا ایشون شمارو دوست داشتن به کس دیگه ای نگاه می کردن؟!!! چه برسه به اینکه فقط یکی دوبار دست بدن
عجب

پاسخ
ناهید 2015/11/01 at 17:13

اگه ببخشیش میفهمه جا داره ببخشیش چون تو عاشقی ولی اون ادعا

پاسخ
فررانه 2015/07/02 at 01:11

من با مردب زندگی میکنم که چند بار خیانت کرده واصلا بهش اعتماد ندارم حتی نمیتونم کنارش لذت ببرم خیلی دوست داشتمش اما خراب کرد اخرین بار به خواهرم پیشنهاد داده دارم داغون میشم اما 1 پسر دارم که به خاطر اون دارم باهاش زندگی میکنم خونه مامانم نمیزاره برم خونه خاهرم نمیزاره برم میگه فقط خانواده من دارم دیوانه میشم کمکم کنید

پاسخ
آرش 2015/07/17 at 02:13

سلام فقط اینو میتونم بگم که زندگی با آدمهای خیانتکار خیلی سخته مطمئن باش بعدا پسرت واسه این فداکاریت ازت تشکر نمیکنه . بیشتر فکر کن

پاسخ
ناشناس 2015/08/27 at 15:09

موافقم ادم خیانتکار همیشه خیانتکاره

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:57

سلام عزیزم
البته بچه پسر و دختر نداره و هر دو عزیزن ولی در 99 درصد موارد پسرا به پدرشون میرن بنظر من بخاطر بچه باهاش نمون خصوصا که پای خواهرت رو آورده وسط
متاسفم

پاسخ
ناشناس 2015/07/02 at 01:08

من با مردب زندگی میکنم که چند بار خیانت کرده واصلا بهش اعتماد ندارم حتی نمیتونم کنارش لذت ببرم خیلی دوست داشتمش اما خراب کرد اخرین بار به خواهرم پیشنهاد داده دارم داغون میشم اما 1 پسر دارم که به خاطر اون دارم باهاش زندگی میکنم خونه مامانم نمیزاره برم خونه خاهرم نمیزاره برم میگه فقط خانواده من دارم دیوانه میشم کمکم کنید

پاسخ
هلن 2015/06/29 at 13:09

شوهرم با زنی ارتباط پنهانی ذاره ومیخواد از من جدا شه واسه همین انواع تهمتها رو به من میزنه(دزدی و….) به نظر شما چکار کنم

پاسخ
آرش 2015/07/17 at 02:16

سلام مطمئنید که شما هم به همسرتان تهمت نمیزنید؟؟؟

پاسخ
آرتمیس 2015/08/10 at 19:16

خوشبحالت که میخواد ازت جدا شه ، خودتو نجات بده و یه زندگی جدید رو شروع کن ، بزار هر چی میخواد بگه ، روزگار داره واسش عزیزم ، کسی که به دیگری تهمت بزنه ، نخواهد مرد تا وقتی به همان تهمت گرفتار بشه ( فکر میکنم این حدیث از امام صادق علیه السلام ) باشه .

پاسخ
یه زن 2015/09/22 at 23:51

به نظر منم اجازه بده ازت جدا شه..اینجوری خودت و از یه زندگی جهنمی نجات میدی..

پاسخ
هدیه 2015/10/02 at 22:58

سلام عزیزم
البته بچه پسر و دختر نداره و هر دو عزیزن ولی در 99 درصد موارد پسرا به پدرشون میرن بنظر من بخاطر بچه باهاش نمون خصوصا که پای خواهرت رو آورده وسط
متاسفم

پاسخ
هنگامه 2015/06/28 at 01:03

سلام 20ساله ازدواج کردم8سال قبلشهم باهم دوست بودیم بعداز ازدواج چندبار چی میگم خیلی بیشتر از چندبار به من خیانت کرده دفعه اول سخت بود دفعه دوم راحت تر اما حالا دیگه مهم نیست فکر میکنم مرده چون موقعیتش را ندارم مجبورم توی خونش بمونم پیش بچه هام ولی وقتی نگاه میکنم انتخاب اشتباه وگوش نکردن به حرف بزرگترها من و به اینجا رسونده که فقط امید خوشبخت شدن بچه هام تنها امید زندگیم شده درضمن خوندن پستهای شما خیلی به من کمک کرد چون تاحالا فکر میکردم من تنها زنی هستم که این مشکل رادارها خیلی وقته که نه اجازه رابطه را به واداده یاحتی غذا براش کشیدم تو بشقاب

پاسخ
ناشناس 2015/06/10 at 01:40

من با نامزدم 3ساله هستیم چند باری خیانت کرده ب روش نیاوردم بخشیدمش اونم شرمنده شد درست شد تا الان ی چند وقتیه فکر خارج افتاده تو ذهنش اون دختره ام داداشش اونجاست باهم رابطه دارن نمیدونم چیکار کنم من تمام داروندارمم دادم بهش نمیتونمم ازش جدا شم خیلی خیلی برام سخته چون جز اون کسی و ندارم چیکارکنم نمیتونم جداشم از ی طرفم ابروم میره اگه واقعا بره من نمیتونم زنده بمونم

پاسخ
ناشناس 2015/06/09 at 07:33

منم بهم خیانت شده

پاسخ
م ح ب 2015/06/08 at 01:50

ا سلام اگه واقعا به زندگیتون علاقه داشتید و دارید باید از ضد اخلاق ( ماهواره و شبکه های اجتماعی و خلوت های بیجا با همکاران جنس مخالف در محل کار و خیابان و میهمانی های انچنانی و…) به اخلاقیات رو بیارید از روی تجربه و اعتقاد دینی میگم تا همین الانش هم حد اقل 5 تا پرونده تو دستمه بابت همین موضوع موفق باشید

پاسخ
رضا 2015/06/01 at 18:49

من عاشق زنم بودم.حتی عاشق لباسهایش، حتی عاشق گلدونی که خریده بود، حتی عاشقش وقتی گاهی دعوایمان میشد…
2 سال پیش برای پیگیری یک مساله حقوقی سخت و واقعا طاقتفرسا مربوط به خانواده اش به همراه دختر 5 ساله مان چند ماه خونه مادرش در شهرستان رفت و ما ماهی یکبار همدیگر رو می دیدیم، و من هر شب نیمساعت تلفنی دلداریش میدادم که بالاخره مشکلات حل میشه و ما باز زندگی شیرینیمونو در کنار هم ادامه میدیم؛
اما او به این دلیل که نیازهای عاطفیش جبران نمیشده و در پیگیری موضوع دادگاه خانواده اش فشار شدید روانی داشته و ضمنا چون بعضی از دوستانش میگفته اند امکان ندارد شوهرت اينهمه مدت به تو وفادار مانده باشد؛ با حس توهم انتقام و ارضای نیاز عاطفی با مرد ناشناسی وارد یک رابطه دیداری شده و با هم قرار میذاشته ن و بیرون میرفتن و حرف میزدن.
اینو یکسال بعد( 4 روز پیش ) از دختر کوچکم فهمیدم.
وتمام اینها در حالی اتفاق می افتاده که من هزار کیلومتر اونطرفتر هر شب لباسهاشو بو میکشیدم و با عشق گلدون کوچیکشو آبیاری میکردم که خشک نشه..
الان با گریه و زاری به مرگ مادرش و مرگ دخترمون قسم میخوره که ارتباطشون فقط در حد حرف زدن بوده و فقط موقع قرار با هم دست می داده ن وبیشتر از 15 بار همدیگر رو ندیده ن و بعد پشیمون شده و حتی میخاسته به من ماجرا رو بگه اما ترسیده که نتونم تحمل کنم.
الان سه روزه که دایم گریه میکنم و عذاب میکشم؛ اینکه دست مرد غریبه ای رو لمس کرده و به او هر چند کوتاه، دل بسته و قلبش که به من تعلق داشته برای دیدار با او تپیده است!

خانمم 26 سالشه، مقداری خود شیفته، پرخاشگر و شدیدا عاطفی و همیشه رفتارش و باورم بر این بوده که خیلی زیاد دوستم داره و 7 سال از ازدواجمون میگذره؛ اما حالا به همه چیز شک دارم و دوست دارم زودتر بمیرم و خلاص شم.
از شما دوستان میخام که به دور از شوخیهای اینترنتی راهنماییم کنید.آیا ببخشمش؟ آیا قسم هاشو در مورد میزان ارتباطش باور کنم؟ (یا هر راهنمایی دیگری)

پاسخ
ناشناس 2015/06/24 at 18:25

سلام منم باورم نمیشه که شما به زنتون خیانت نکردید شاید به دلیل اینه که نميشناسمت اما زنت خیلی اشتباه کرده اما بخاطر عشقی که بهش داری ببخش منم همينطورم با یه شوهری مثل زنت دارم با این تفاوت که هرچقدر چشم پوشی میکنم بدتر میکنه

پاسخ
محمد 2015/06/26 at 16:00

شما باید با خودت کنار بیایی اول والا نمیشه بعد اگه کنار اومدی با یک برنامه مدون با اشتباهات بسیار کم میتونی دوباره بسازی چون شما کمترین شانسی که داری اینه که عاشق واقعیش بودی پس میتونی ببخشیدش واگه این کار رو کردی دیگه لا تجسسوا نباید یاد جزئیات دیدارش یا غریبه بیافتی موفق باشی

پاسخ
مهدی 2015/06/29 at 01:24

به نظر من ببخشش….

پاسخ
آرش 2015/07/17 at 02:25

سلام به نظر من اگه بار اولشه ببخشش ولی نه فوری بعد از چند ماه.اما اگه دیدی دوباره داره تکرار میکنه از زندگیت بندازش بیرون.

پاسخ
مرضيه 2015/06/01 at 12:06

سلام بچه ها بازشما ميدونيد که خيانت به من ميگه فقط مزاحمت تلفني وانتقام از گذشته واقعا ديگه اين يکي نوبره

پاسخ
الیسا 2015/05/27 at 21:07

من و شوهرم عاشق هم بودیمو باهم ازدواج کردیم.همسرم دوس دخترای زیادی داشت ولی همه چیزو کنار گذاشت از ازدواجمون که گذشت.هرچندگاهی ازطریق راه های ارتباط مثل لاین وغیره با دخترایی ارتباط داره که هربارشو متوجه شدم وبه روش اوردم.هربارمعذرت خواهی کرد.گفت خیانت نکرده فقط شیطونی کردم ولی هربار قلب من میشکنه.نمیدونم چرا اینکارومیکنه خیلی دوسم داره .ولی..

پاسخ
ناشناس 2015/06/08 at 12:56

برای من هم وضع همینه من باهاش دوس نبودم و سنتی ازدواج کردیم و بعد از یک ماه از ازدواج فهمیدم بر خداتو شکر. کن که فقط لاینه و بعد گردن میگیره.اما بهترین متر اینه مه اهمیت ندی میدونم خیلی سخته اما تین روش هم امتحان کن سعی کن روش به روت باز نشه که برگرده بگه کاره خوبی میکنم.انرژی مثبت به خودت بده

پاسخ
ناشناس 2015/06/09 at 10:40

من درکت میکنم. منم این مشغل رو دارم،

پاسخ
maryam 2015/05/27 at 09:44

سلام من 4 ساله که نامزدم اون خیلی دوستم داره ولی تمام نشانه های یه مرد خیانتکارو داره به خودش خییییییییییلی میرسه بعضی وقتا گوشیش خاموش یا انتن نداره حس تنوع طلبی زیادی داره تو جمع حواسش به همه دخترا هست جز من فکر میکنم راهی واسه برگشتن ندارم چون خانوادم و به زور راضی کردم و تو فامیل اسممون پیچیده دوستش دارم ولی حس ترس خیلی زیادی دارم

پاسخ
ناشناس 2015/05/30 at 05:33

تا دیر نشده و یدبخت نشدی ازش دور شو چون آدم خیانتکار بازهم بهت خیانت میکند

پاسخ
سیمین 2015/06/09 at 01:10

عزیزم اگه بهش شک داری ولش کن بهتر از اینه که بعد ازدواج بهت خیانت کنه شوهر منم همونطوره ولی انتخاب خودم بوده، چشمم کور دندم نرم دارم میکشم ازوقتی شک به جونم افتاده آرامشم از دست رفته

پاسخ
نا شناس 2015/05/27 at 01:58

واقعا واسه يه سري از خانوم ها متاسفم كه خودشون شوهر دارن ولي براي همسر ادم دوست دختر پيدا ميكنن بدون اينكه حتي من و يكبار ديده باشه اميدوارم خدا بيننده اين ادما باشه فقط

پاسخ
ناشناس 2015/05/27 at 00:23

من که شاغلم چی هم سرم کارش ازاده می تونه هر وقت دلش بخواد بیا د خونه امروز به حالت مشکوک دیدمش ولی بهش گفتم هم تهدید می کنه که هر کاری دلت میخواد بکن وهم راحت میگه برو طلاق بگیر برا زندگیم خیلی زحمت کشیدم با بچه هام چه کنم ماندم خدا ادمهای بدو رسواکنه

پاسخ
نا شناس 2015/05/26 at 02:16

با آقايي يك سال و نيم هستم در حد نامزد خانواده ها در جريان براي تعطيلات عيد به مسافرت خارج از ايران رفت از زماني كه برگشت با يه آدم ديگه روبرو شدم بارها شك كردم دعوا و جر و بحث راه انداخت تا اينكه به مدت ١٠ قهر كرديم كسي كه طاقت يك ساعت قهر با من رو نداشت امروز ٣ روز هستش كه آشتي كرديم اما به صورت اتفاقي در يكي از صفحات اجتماعي دوستانشون ايشون رو با يه خانومي كه در آغوش گرفته ديدم باور كنيد تمام وجودم داره ميلرزه من از هر لحاظي كه مقايسه شم به اين اقا سر بودم و خيلي پشيمون هستم كه هيچ وقت حتي لبخند به مردي نزدم در صورتي كه من واقعا از زيبايي و اندام و خانواده و وفا يك خانوم هيچي كم ندارم

پاسخ
محمد 2015/06/10 at 17:23

واقعا روزگار کثیفیه.من جونمو ،جوونیمو،تمام انرژیمو واسه زنی مصرف کردم که دقیقا سه ماه بعد تولد پسرم شروع به خیانت کرده،ادم کینه ای هم نیستم،اونقدم منطقی ام که کار کثیفشو مثل خودش با خیانت جواب ندم،اما واقعا دارم اذیت میشم،واقعا سردرگمم،نمیخوام تصمیمی اشتباه که اینده پسرمو نابود کنه بگیرم،از یه طرف اون علاقه ای که تو من واسه همسرم موج میزد از بین رفته،من به عنوان یه مرد هیچ وقت تو زندگیم هیچ رابطه ای جز همسرم تجربه نکردم ،لطفا اونایی که مشکل منو دارن،چه خانوم چه اقا با من حرف بزنن .فوق العاده تو عذابم

پاسخ
منصور 2015/11/15 at 16:28

منم دقیقا حال واحوال تو رو دارم ولی با یک دختر 9 ساله گه از جونم بیشتر دوستش دارم چیکار کنم بعد فهمیدن اون ماجرا و دعواها همش دخترم میومد میگفت بابا تمومش کن ببخش خیلی این چند ماه اذیت شد م حدود 4 ماه فقط عذاب کشیدم بلاخره کمی با خودم کنار اومدم زنه من قبول کردم دچار یک اشتباه شده از نظر سکسی مطمن هستم گه چند شب با یک مرد هم باشه اهل این خیانت نیست نمیدونم ولی هرچی هست باید بگذری بهش بها بدی مثل من تا دوباره خودشو نشون بده

پاسخ
مارال 2016/01/19 at 19:16

شوهر منم دو ماه بعد از دنیا اومدن پسرم بهم خیانت کرد بخشیدمش ولی الان که پسرم سه سالشه سه بار دیگه خیانت کرد،بخشیدن یه خیانتکار فقط فرصت خیانت بیشتر و بهش میده و عمر ماها تلف میشه

پاسخ
ناشناس 2015/06/22 at 13:40

طلاق بگیر بدبخت می شی مثل من با دو تا بچه می سوزی

پاسخ
صديقه 2015/05/25 at 19:29

من پنج.سال ازدواج کردم.قبلا هم.با شوهرم دوستى خيلى خيلى رويايي داشتم.دوسال پيش بهم خيانت کرد.کلى پيگيرى کردم تا بهش ثابت کردم داره خيانت ميکنه.جلچ خودم رابطشو با دختره بهم زد کلى هم بد و بيراه بهش گفت.الان دوباره حس ميکنم رفتارش مث اون موقع ها شده.شوهرم يک سال از من کوچکتره.منم بيست و هشت سالمه.از شونزده سالگى باهم.دوست بوديم.ب نظرتون.چيکار کنم.خيلى غصه دارم.دوساله کارم شده گريه

پاسخ
ناشناس 2015/07/22 at 18:12

منم از 16سالگی باهاش دوست بودم بعد از ازدواج 2بار بهم خیانت کرده الانم داره میکنه با یه بچه چه غلطی بکنم

پاسخ
ناشناس 2015/05/20 at 16:27

سلام من عاشق همسرم هستم ولی اون میخواد خودش تنهایی جایی بره همیشه نه بعضی وقتها حدودا یه دوساعتی حالا باید منم شک کنم یا برای یه مرد ضروری هست

پاسخ
ناشناس 2015/06/22 at 13:41

مطمین باشداره میره

پاسخ
سما 2015/05/18 at 07:34

سلام من حدود یک ساله ک ازدواج کردم.یک روز اتفاقی گوشی همسرم رو چک کردم برای اولین بار و متوجه شدم ک در برنامه بی تالک ب چند تادختر پیشنهاد دوستی داده و یکی از اونا هم قبول کرده بود و شوهرم براش نوشتهبود گلم هرموقع بیدار شدی بگو و اون دختر جواب نداده بود.دارم از ناراحتی میمیرم از همه ادما بدم میاد.چیکار کنم ب شوهرم بگم یا نه؟؟من واسش هیچوقت کم نذاشتم و عاشق شوهرو زندگیمم

پاسخ
ناشناس 2015/06/24 at 21:18

زن بدبخته.منم چندبار پیامای شوهزمو دیدم به دیگری جان میگه و قربون صدقش میره.ممنم خستم.هم داغونم

پاسخ
ناشناس 2015/05/14 at 09:01

من دوبار مچ همسرم رو گرفتم ک بادخترا دوست شده ولی تادر حد زنگ و اس ام اس بودمیفهمیدم و بهش میگفتم اول ب اسم پسرمعرفیشون میکرد ولی بهش گیر میدادم همه چیو میگفت وانکار نمیکرد الانم دارم باهاش زندگی میکنم اخلاقشم جالب نیست اصلا همه چیز زندگیشم مدیون من سنمم خیلی کمه 18 سالمه آبان هم میشه سومین سالگرد عروسیمون بنظر شما من چیکارکنم

پاسخ
ناشناس 2015/05/23 at 01:32

شوهرمنم بدتر از شوهرشماست با دوست دختراش رابطه نزدیکی داره تا اعتراض میکنم میگه مهم اینه که من عاشق توام

پاسخ
سحر 2015/05/27 at 16:16

مردا همشون مثل همن
ما زندگی خیلی خوبی داشتیم همیشه باهم بودیم
نه اون چیزی واسه من کم گذاشت،نه من واسه اون
فکر میکردم عاشق همیم
ک بعد از 5 سال زندگی فهمیدم ک بعد از برگشتن از محل کارش زنی رو سوار ماشین کرده و شمارشو گرفته و شب بهش اس داد ک فلانی فردا صبح فلان جا میبینمت
گوشیشو اون شب ازش گرفتم
اما اون اس هیچ وقت بهش نرسید
چون خط زنه خاموش بود
دیواانه شدم
بعد از کلی دعوا رفتم پیش مشاور
بهم گفت خونسرد باش
اروم باش تا ببین چی پیش میاد
الان 4 ماه از اون قضیه میگذره
اما هیچ وقت این قضیه رو فراموش نکردم
تا اینکه چند روز پیش تو لاین با دختره چت کردم
اصلا شوهر منو یادشم نبود
گفت من سوار ماشین خیلیا میشم
شوهر تو سگ کیه
بعد ار اینکه عکسشو فرستادم گفت اه اه این یه ادم لاشیه ک به زور شمارمو ازم گرفت
منم شماره خط خاموشم رو بهش دادم
من توقعی جز این حرف نداشتم
اون یه زن خیابونیه
ولی از شوهرم اصلا توقع همچین چیزی رو نداشتم
هیچ وقت به مردا اعتماد نکنید
هیچ وقت

پاسخ
ناشناس 2015/05/09 at 12:08

دوماهی میشه که متوجه شدم همسرم با خانمی رابطه تلفنی داره .وقتی بهش گفتم اول انکار کرد ولی با دلایل من اقرار کرد که دوسش داره و می خواد باهاش رابطه جنسی داشته باشه از من خواست صبر کنم تا این کار رو انجام بده و گفت بعد از این ولش میکنه منم بهش گفتم بهای این کارت جدا شدن منه . من خیلی داغونم .هیچ کاری از دستم بر نمیاد . با برادرم در این مورد صحبت کردم اونم باهاش حرف زد ولی فایده ای نداشت می گه دختره منو ول نمی کنه در صورتی که بیشتره تماسها از جانب همسرمه. دو روز پیش شماره دختره رو از توی گوشیش پاک کردم اونم عصبانی شد و ازم خواست شماره رو دوباره توی گوشیش سیو کنم اما من نکردم به خاطر همین با من قهر کرد .روز و شب به این فک می کنم که چرا این طوری شد من که فکر می کردم خوشبخت ترین زن هستم حالا چرا؟؟؟ باور کنید من براش کم نذاشتم

پاسخ
مرد 2015/04/20 at 18:23

متاسفانه خیانت در بین زنان متاهل خیلی زیاد شده با اینکه شوهرشون مردها زحمت کش و خوبی هستند و زنها هم شوهرها رو دوست دارند اما فقط دلشون سرگرمی میخواهند من به اسم یک دختر تو گروه وانس آپ ی با سی تا زن عضو بودم خدایا چ چیزهای که نمیگفتند خجالت اور بود .

پاسخ
ناشناس 2015/04/19 at 11:34

سلام خانمهای عزیز، من خانمی هستم که پنج ساله ازدواج کردم خودم قبل از ازدواج در دوران دوستیم با همسر فعلیم، بارها به او خیانت کردم و او هیچوقت متوجه نشد یا اگه شد حرمت گرفت و به روی خودش نیاورد، الان که ازدواج کردیم من خیلی شرمندشم خیلی. دیگه حتی به کسی نگاه هم نمیکنم عاشق همسرم شدم آدم شدم! شما هم با اینکه دلشکسته هستین یک بار این روش را امتحان کنید صبر پیشه کنید و حرمت نگه دارین بذارید خائن شرمنده بشه نه گستاخ و پررو

پاسخ
باران 2015/03/20 at 19:15

من زنی سی و شش ساله هستم دو تا دختر دارم به شوهرم شک کردم به خاطر پیامکی که تو گوشیه شوهرم دیدم الان انکار میکنه رفتارش عوص شده تیپش عوص شده حتی خودش میگه اگه بخوای میتونی با کسی به غیر از من تلفنی حرف بزنی بی مسعولیت شده و بی احساس چند روز پیش دعوامون شد بهش گفتم اگه خیانت کنی ولت میکنم میرم اونم گفت کاری نکن یکیو پیدا کنم دستشو بگیرم بیارمش خونه جلو چشمات .
رابطه جنسیشم عوص شده به نطرتون چی کار کنم خودش که میگه تا حالا به هیچ زنی نگاه نکرده و با وفاست نسبت به من ولی من نمیتونم با وجود ان پیامک حرفشو باور کنم چون خودشو خیلی باخت وقتی گفتم این کیه نمیدونم چه کنم دارم خول میشم

پاسخ
مهرنوش 2015/04/17 at 22:34

سلام باران جان من هم مشکل شما رو دارم ولی 6 سال. از وقتی بچه دار شدم شوهرم به من خیانت میکنه و بار ها و بارها متوجه شدم . همین الان با اون زن تو خونه ایه که من هیچ وقت نخواستم بدونم اون خونه کجاست. همیشه انکار میکنه. تهدید میکنه و خیلی چیز های دیگه. به خاطر اینکه دخترم مهر طلاق نخوره دارم تحمل میکنم در ضمن جایی رو ندارم برم و درآمدی هم ندارم. ولی داغونم یک مرده متحرکم و فقط به خاطر دخترم نفس میکشم. در حال حاضر نمی تونم مستقل بشم از نظر سنی هم شرایط کار بیرون برام خیلی کمه من 40 سالمه.نمی تونم در آمد خوبی داشته باشم که دخترم رو بزرگ کنم به تنهایی . خیلی زجر میکشم . با اون زن حرف زدم ولی حاضر نیست ول کنه منتظره من طلاق بگیرم . هر کاری تونسته کرده و من هر روز و هرشب نفرینش می کنم. فعلا کاری ازم ساخته نیست. ولی تو اگر می تونی مستقل باشی تحمل نکن. امیدوارم موفق باشی

پاسخ
صدف 2015/03/10 at 13:57

ما زندگی کاملا رویایی و احساسی داشتیم ،،،همسرم تمام اوقاتشو با من سپری میکنه و از این بابت کم نمیزاره امابه تازگی متوجه شدم همسرم توو لاین با خانمی چت کرده و از چت فقط یه کلمه عزیزم از همسرم به اون زن دیدم ،،،گفتگو کوتاه بود ولی خودمانی ….همون موقع که پیامو دیدم به همسرم گفتم سریع از دستم کشید و نذاشت ببینم،،،یکبار تنها پیش مشاور رفتم ،،،جلسه دوم هم با همسرم رفتیم،،،همش انکار میکنه و میگه یک گفتگوی ساده با خانمی بوده که کاری رو از بیرون از شرکت براش انجام داده….من اصلا باورم نمیشه و خیلی غصه دارم
الانم با هم قهریم…نمیدونم چی کار کنم ؟؟.فبلا هم چند نمونه پیش اومده بود که همرو انکار کرد

پاسخ
سوده 2015/04/22 at 17:02

عزیزم تا دیر نشده کاری بکن
مطمین باش نشانه هایی که دیدی درسته و داره خیانت میکنه
سریع به فکر علاج باش تا دیر نشده
اگر دیر بشه خیلی افسوس میخوری و درد و رنج روحی زیادی رو باید تحمل کنی….درست مثل من که همه چیزم رو باختم و قربانی خیانت شوهر هوسرانم شدم..ولی فقط یادت نره که ابروی شوهرتو نبری تا خدا با تو باشه ودر دنیا و آخرت دستت رو بگیره.دعا میکنم به آرامش برسی.

پاسخ
الهه 2015/05/03 at 10:55

با سلام خانم ها فقط یه کمک می خوام به همتون بکنم .همگی سعی کنید که کاری واسه خودتون پیدا کنید . تا مستقل شید و خیلی هم به خودتون برسید و خودتونو یه بی عرضه نشون ندید که نیازمند اونایید.

پاسخ
mahbobe 2015/03/08 at 06:49

سلام تمام مطالبو خوندم فکرنمیکردم اینقدر خیانت زیادباشه،من دختری هستم20ساله 3سال نشون بودم باپسری دیوونه واردوستش دارم خیلی سختی کشیدیم اونم دوستم داره اینو میدونم بخاطر من جلوی فامیلش ایستاد چون مخالف ازدواج مابودن.درست 20 روزقبل عقدم فهمیدم یک ماه بایه دختری بوده ک ازنظر قیافه داغون اصن فکرشونمیکردم اینکاروکنه.اماچون دوستش داشتم وبخاطر خانواده وحتی خودش ک باخواهش التماس اشک ریخت معذرت خواست قول داد این کارونکنه عقد کردیم رابطشون ساده بود ونامزدم میدونست دختره خرابه و دختره میدونست من هستم.نامزدم فقط تواکیپ یکی دوبارباش بیرون رفته تنها نبودن فقط واسه تفریح بوده و بخاطردوستاش سنی نداره22سالشه،امامن داغون شدم فقط اشک ریختم همین از وقتی عقد کردیم طبق قولش عمل کرده هرکاری میکنه من شاد باشم اما وقتی یادم میاد حالم ازش بهم میخوره باهاش بد میشم باحرفام خوردش میکنم اونم عصبانی میشه دعوامونم میشه امابازم سعی میکنه ازدلم دربیاره اما بازم نمیونم ببخشم خودمم دارم داغون میشم اونم داغون میکنم.خواهشا راهنمایی کنید

پاسخ
فریبا 2015/02/24 at 14:16

قابل توجه زنانی که با مرد متاهل رابطه برقرار میکنند:اگر فهمیده و عاقل بودی با مرد متاهل رابطه برقرار نمی کردی اون مرد هم اگر ادم بود به همسرش خیانت نمیکرد وقتی فردی به تعهدات قانونی خود عمل نمیکند پس پایبند هیچ چیزی نیست چه برسد به صیغه این گونه افراد بدنبال یک عده احمق ساده لوح هستند تا از انها با وعده های واهی سوء استفاده کنند . قبل از تباه شدن عمر و زندگیت خودت را از این رابطه نجات بده

پاسخ
ساناز 2015/02/23 at 15:59

سلام دوستان آفرین به مریم خانم و شهلا خانم بهترین حرفا رو زدن. متاسفانه من جایی زندگی میکنم که همه مردا ب زناشون خیانت میکنن و همینطور 50 درصد زن ها هم خیانتکار. اما چاره چیه من بارها و بارها خیانت همسرم رو متوجه شدم و اون انکار کرده خدا میدونه چن تا دیگه هم بوده که من خبر نداشتم. ولی بهترین کار بی خیالی. اصلا حساس نشین. بذارید خوش باشن شما هم زندگیتان و کنین. کسی که ی بار خیانت کرد مطمین باشین بازم میکنه. فقط ب فکر خودتون باشین و اون طفل معصوم که بین شماست چون طلاق اول به بچه آسیب میزنه. زندگی اونو خراب نکنید. پیشنهاد من این که اولا چکش نکنید که چیزی بفهمین ازش و اگر هم چیزی متوجه شدید با عرض معذرت خودتونو به خریت بزنید انگار که اشتباه متوجه شدید بسپارید دست خدا اون دنیایی هم هست شما پاک باشید نکنه در جوابش خیانت کنید

پاسخ
ناشناس 2015/02/22 at 01:52

اگه مردی تا حالا به زنش خیانت نکرده ، و هم از لحاظ جنسی و روحی و هم به اندازه معمولی از لحاظ مادی تامیین کرده باشه، زنش بهش خیانت کنه حالا از هر لحاظ،مثلا شماره تلفن یک یا دو کفتار و گرگ در مبایل پیدا کنه ،فف شما زنها که دم از پاکی خودتان و خائن بودن مردها دم می زنید تکلیف چیه؟
چون چوب ساده بودن بعضی مردهایی مثل من نیست؟
آیا این باعث نمی شود که من هم مقابل به مثل کنم و دنبال کار کثیف زن شوهردار برم.

پاسخ
فاطمه 2015/02/21 at 15:19

من يك زن هستم به نظر من بهترين كار اينكه فاصله خودت را با شوهرت حفظ كني و زياد بهش وابسته نشي و زياد نزديك نشي و اگر هم خيانتي ديدي به روش نياري چرا كه خصلت بيشتر مردا هستش و دول مشغولي هاي سالم براي خودت جور كني و به خودت و زندگيت بيشتر برسي و كاريش هم نمي توني بكني اگر زياد گير بهش بدي جا را براي نفر سوم آماده كردي و زندگي خودت و بچه هات رو خراب كردي و نفر سومي را شاد كردي انشااله كه هيچ زني ناراحت نباشه و غم نبينه .

پاسخ
سارا 2015/02/19 at 12:22

با سلام.زنی هستم 32 ساله. 1 ساله ازدواج کردم. به تازگی متوجه خیانت همسرم شدم. ولی شوهرم نه ابراز شرمندگی یا پشیمونی کرد نه سعی کرد منو دلداری بده. بلکه گفت همینه که هست من اینجوری هستم اگه نمیتونی برو خونه بابات. و از کسی هم ترسی ندارم برو به هر کسی میخوای بگو. رفتارش باهام خوبه. بهم محبت میکنه. ولی به خیانتش هم ادامه میده .من عاشق شوهرم هستم نمیتونم ترکش کنم و اصلا هم به طلاق فکر نمیکنم. ولی زندگیم سیاه شده. تورو خدا کمکم کنید

پاسخ
فرشته 2015/02/15 at 11:46

منم شوهرم 2 ساله ترومادول مصرف میکرده و الان به قول خودش ترک کردهو تازه فهمیدم که با خیلی از دخترا رابطه داشته حتی عکس دختر داییش داخل گوشیش بوده اما یک عکس از من نداره و حتی با خواهر خودم میخواسته رابطه برقرار کنه که فهمیدیم جلوگیری کردیم میگه دوستم داره اما اون قدر با دخترا رابطه داشته که حتی دیگه نمیتونم تحملش کنم الان خونه بابام هستم میخوام ازتون راه چاره بگیرم و گفتته دیگه با هیچ کس رابطه برقرار نمیکنم بچه هم نداریم

پاسخ
سایه 2015/03/05 at 10:51

به خدا قسم داره دروغ میگه تا برگردی سر خونت همون آش و همون کاسه است!
و اینکارو باید انقدر ادامه بدی که دیگه برای برگشت به خونه ژدرت رویی نداشته باشی
لطفا عاقل باش و به زندگی جدید فکر کن ..
زندگی تو حروم یه ادمی که هیچ ارزشی نداره نکن …

پاسخ
مرد 2015/02/14 at 02:16

سلام، خیلی جالب هستش که زنها مردها رو خیانتکار میدونند ولی تا حالا از خودشون نپرسیدند اون زنهایی که با این مردان خیانتکار میخوابند آیا از جنس خودشون نیستند؟

پاسخ
ناشناس 2015/02/11 at 18:30

لعنت بر هرچی خائنه

پاسخ
هنگامه 2015/02/04 at 23:02

زنهایی که با مردان زن دار دوستی واشنایی به عمل میاورن کثیف تر از همه هستن

پاسخ
صادقی 2015/02/14 at 19:23

دقیقا بیشتر از اینکه حالم از تمام مردا بهم بخوره از بعضی زنا بهم میخوره

پاسخ
ناشناس 2015/02/04 at 09:06

خانمی که به هر دلیل با یک مرد متاهل رابطه برقرار میکنه چه شرعی و چه غیر شرعی اصلا آدم نیست به نظر من یه حیوون هوسرانه همین

پاسخ
پر درد 2015/02/02 at 11:15

سلام زنی هستم سی ویک ساله دارای پسر 7 ساله شوهرم خودش و مجرد و 27 ساله معرفی کرده 4 ماه با ی نفر دوست شده هم تلفنی حرف میزنن هم چت میکنه به خاطر طرف همه جوره بهم بی احترامی میکنه زندگیم ریخته بهم کارم همش شده گریه ترو خدا واسم دعا کنید اگر بهخاطر بچم نبو تاحال صد دفعه طلاق گرفته بودم بازم میگم ترو خدا واسم دعاکنید دارم دیوونه میشم التماس دعا یه زن تنها و پر درد

پاسخ
ناشناس 2015/01/27 at 15:14

شوهرم با تمام عشقی که به او داشتم سر جاش نمیشینه شاید تقصیر خودمه پسورییاریس دارم شدید چاقم و بد جوری شکم دارم شما بگید حق داره دنبال این کارا باشه ؟

پاسخ
ناشناس 2015/01/26 at 12:13

همه مردها سرو ته یک کرباسند
پس خواهرای گلم قدر خودتون رو بدونید

پاسخ
ناشناس 2015/01/18 at 16:03

من همسرم هشت ساله ازدواج کردیم زندگی عاشقانه قشنگی داشتیم طوری که همه مارو مثال میزدن ولی در کمال ناباوری همسرم خودش گفت دو ساله بهم خیانت میکنه وخیلی پشیمونه تو زندگی همه چی مال من حتی حضانت دخترمونم میده که اگه یه بار دیگه اشتباه کرد دختر دو سالمون مال من بشه ولی نمیتونم دوباره اعتماد کنم دارم دیونه میشم فکرش ارامشمو گرفته میخام ترکش کنم نمیدونم کاردرستی یانه

پاسخ
مریم 2015/01/16 at 00:17

با سلام درد دل های ما زنانی که بهمون خیانت شده همه مسه هم است یک تراژدی تکراری همه اول انکار میکنند بعد میگن ببخشید دست اخرم میگن تو واسم کم گذاشتی و هزار بهانه دیگر منم بهم خیانت شده یکبارش را فهمیدم و درس خوبی برایم شد خانمهای عزیز اگه شرایط طلاق را ندارید با به هر علتی نمیتونید طلاق بگیرید اصلا به روی خود نیاورید ولی مثل گوسفند هم زندگی نکنید به خودتان بریید خوب بخورید خوب بگردید تفریح کنید به فرزندتان محبت کنید به بهانه های مختلف ازش پول بگیرید خرجتان را زیاد کنید محبت کمید توی روابط جنسی کم نگذارید ولی زیاد هم در دسترس نباشید به اندامتان برسید ولی طوری نشان دهید این حفظ اندام برای خودتان مهم ایت وابستگیتان راکم کنید در رواط جنسی ابداع گر باشید به روز باشید زنانی که با جامعه جلو میروند کمتر خیانتمیبینند ترا خدا برای خودتان دلسوزی نکنید ان اقا رفته دنبال حال خودش تو چرا زانوی غم بغل کردی تو هم به علایق خودت البته با اجازه همسرت برس نتفرمانی نکن ولی مطیع محض هم نباش من این راه رفتم نمیدونم شوهرم بعد از ان یکبار که فهمیدمچند بار خیانت کرد یا نه ولی الان مجبوره ما را در الویت کارهاش بزاره به نیازهامون توجه کنه من زندگیم کردم جایی براش کم نذاشتم ولی خودم هم قربانیش نکردم در اخر ان که میبازه مرد خاین چون این وسط اصل کاری خداست که میبینه و طرف حقه

پاسخ
نسا 2015/01/13 at 09:18

من یک استاد دانشگاهم در خانواده ای مرفه واز پدر مادری فرهنگی بدنیا آمدم در سن 40 سالگی با اصرار پدر ومادرم با مهندسی که فرزند یکی از دوستان پدرم بود ازدواج کردم 4 سال بعد صاحب یک جفت دختر دوقلو شدم زندگی خوبی داشتم به همسر وفرزندانم عشق می ورزیدم اما ناگهان متوجه شدم یه چیزایی تواین زندگی درست پیش نمی ره دیر آمدنهای شوهرم کم کم مشاجرات شدیدی که پیش می اومد بعدش شوهرم محل خوابشو عوض کرد بعدش یه شب یه پیامکی بری شوهرم اومد دیدم بلافاصله اومد جواب بده رفتم پیشش گوشی رو قایم کرد بعدشم یه دعوای مفصل راه انداختم ولی از فرداش ظاهرا خودم رو آروم نشون دادم ولی تودلم غوغایی هست شوهرم تکون می خوره فکر می کنم یه غلطی می خواد بکنه آی مردم آی انسانها چکار کنم داغون شدم دارم می میرم شوهرم هر شب گریه میکنه هی لابلای حرفاش میگه من کردم تو نکن ( چون گفتم می خوام دوست پسر بگیرم)تو روخدا راهنمائیم کنید ولی نگید خیانت شوهرت تقصیر توبوده نه اگه اون هرزه وتنوع طلبه به من چه؟

پاسخ
سیما 2015/01/04 at 00:26

با سلام خواهش میکنم راهنمایی ام کنید…به تازگی متوجه شدم همسرم از طریق واتساپ با یه خانم رابطه داره الان بعکس شده اصلا به محل نمیده نه حرف میزنه انگار من خیانت کردم خیلی زورم میگره …خواهشا کمک کنید چیکار کنم…….

پاسخ
پانی 2015/01/02 at 20:42

خیلی احمقی اون تو رو برا هوسش میخواسته زنشو ول نمیکنه اما تو را میندازه تو سطل اشغال

پاسخ