تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > همسرداری > 10 دلیل اصلی خیانت در مردان
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • 10 دلیل اصلی خیانت در مردان

  10-the-main-reason-for-infidelity-in-men

   

  متاسفانه بی وفایی و خیانت همیشه وجود داشته وهمواره جای صحبت و بحث  را در مورد آن باز نموده است . امروزه برخی از کانال های تلویزیونی مانند  REALITY TV درمورد این  موضوع برنامه ها ی متعددی دارند اما براستی چرا برخی  از مردان خیانت می کنند؟         

  همه مردان تا حدی می دانند که خیانت کار درست و پسندیده ای نیست و از ابتدا اکثر آنها حتی فکرخیانت را هـم به سـر خطورنـمی دهند ولـی مـتاسـفانه گاهی دچار این اشتباه و گناه بزرگ می شوند. در ادامه 10 دلیل اصلی خیانت در مردان را می خوانید.

   

   از بین رفتن عشق و علاقه

  افسوس که پس از گذشت زمـان طـولانــی با هــم بـودن، بـرخــی مـردان آن عــشـق و عــلاقه و احـساساتـی را که در ابتدا به همسرشـان داشتند، از دست میدهند.  اما این رابطه به جزئی از وجودشان مبدل شـده. جـدایی بسیار دردناک و تاثر برانگیزاست. پس بجای جدایی باید چاره ای اندیشید و به زندگی شیرین در کنار هم ادامه داد.

   

   عدم جذابیت همسر

  سر کردن مدت طولانی با یکدیگر گاهی اوقات باعث تنبلی و سستی زنان می شود. به این معناکه دیگربه سر و وضع خود نرسیده وجذابـیـتی نـدارد ومانـنـد گـذشته  به  شیفتن شوهرشان نمی پردازند. مرد نیز دیـگر همـسرش را زیبـا نیـافته و  زنـدگی با او هیجان و لذت قدیم را نخواهد داشت.

   

   سهل انگاری زنان

   اکثـر زنـان خـیـلی سـریـع و راحت شوهرشان را بخـاطر رفتارهای بی وفـا مـنـشـانـه او  می بخشند که این موضوع  شاید به دلیل ترس از تـنـهایی و یا فطرت رقیق القلبی زنان باشد.حتی ممکن است برخی از زنان خود را مقـصر اصلی خیانت شوهرشان پنداشته و قدم هایی را برای بهبود روابطشان بردارند. این واقعیت که بسیاری از زنان به شوهرشان اجازه گریز از جرم و جنایت رامیدهند ممکن است موجبات مضاعف شدن مشکلات آنها را فراهم می کند.                                                                                                                                                                        

   

   اخلاق و رفتار غیر قابل تحمل همسر

  رفتارهای زشـت، نــق زدنــهـای دائـمی، نزاع ها و مجادله های فراوان دسـتور العمـل مناسبی برای ایجاد سردرد است و در تصـور برخـی مـردان ( البته به غلط )، خـیـانت بهترین راه فرار از جهنم خانه بوده و بهتر از آسپرین به درمان سـردرد کمک می کنــد.

   

   

  بولهوسی و هوسرانی

  این یک حقیقت غیر قابـل انـکـار اسـت کـه مـردان هوسران توانایی “نه” گفتن در روابط جنسی را نُـدارنـد. بـا ایـنـکه آنـهـا بـطـور هـمیـشـگـی با پـیشـنهادات جـنسی بمباران نمیشوند، گاهی ممکن است موقعیتی ایستادگی ناپذیر برایشان پیـش آید . در ایـن زمان مردان بی جنـبه و هوسـبـاز تصـور می کنـنـد کـه این موقـیت شاید دیـگر هرگز در زندگی آنها ایجاد نشود و تن به  زشتی میدهند

   

  عقده های جنسی

  بعضی مردان مایلند بدانند  که چقدر از لحاظ جنسی برای دیگر زنان جالبند و در روابط طولانی این سوال برایشان پـیش می آید که آیا هنـوز در بازار خریداری دارند یا خیر که یافتن این پرسش ممکن است آنها را بـرای رسـیدن بـه اهداف غیر مشروعشان سوق دهند.

   

   بی خطر شمردن خیانت

  ز دست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بیند دل کند یاد. این ضرب المثل قدیمی   تازمانیکه دوربین مدار بسته ای برای کنترل مردان وجودنداشته باشدحقیقتی محسوب میشود. برخی تصور می کننـد که اگر خیانت بکنند کسی متوجه نشده و به کسی نیز صـدمـه ای نـخـواهـد رسیـد و ایــن استـدلال را بهانـه ای بـرای انـجام عـمـل زشـت خود  برمیشمارند. اما توجه داشته باشـیـد که هـر قـدر مـردان به دلیل عدم کنترل حیله گر تر شوند، زنان به همان اندازه شبکه جاسوسی و کنترلی خود را گسترش خواهند داد.

   

  زیاده خواهی و تنوع طلبی

  برخی از مردان بدلیل داشتن میل به زیاده خواهی و تنوع طلبی و هیجانات کاذب و زود گذر به این عـمل زشـت تن می دهند. آنها  به زن به دیده “غنیمت جنسی” می نگرند و با وجود یک زن در زندگی، تصور می کنند فرصتهای زیادی را از دست داده اند.

   

  خیانت همسر

  برخی از مردان به بی وفایی و انحراف هـمسـر خـود پـی برده و تـنـها راه آرام کـردن و  فرونشاندن خشم خود را در مقابله به مثل می یابند که عملی غیر منطقی مینماید.

   

  عدم رقبت همسر به داشتن روابط جنسی 

  برخی از زنان در روابط  زناشویی با شوهر خود ممکن است تمایل به این روابط  را از دست داده و یاکمتر به این موضوع اهمـیت دهـنـد که ایـن امـرمـمـکن اسـت باعـث فشارهای روانی و جسمانی به مرد شده و منجر به کج روی او گردد

   

  نتیجه: خیانت در زندگی امری نکوهیده و ضد اخلاقی است که اثرات زیان بار آن قطعا” دیر یا زود گریبان گیر فردخواهد شد.بنابراین چنانچه مشکلی در روابط وجود دارد باید با دید بازبه آنها نگریست و با اندیشه و تدبیر سعی در حل آنها نمود. صادق باشید.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3٫50 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=23311
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  چند نکته مهم درمورد زوجهای جوان

  به نام یگانه عالم هیچگاه سعی نکنید همسرتان را در موقعیتی قرار دهید که مجبور …

  27 دیدگاه

  1. به نظر من همه موارد اشاره شده در این مقاله بیست درصد علت واقعی خیانت مردان هم نیست …پاسخ خانومها به این پست خیییلی جالب و بعضا مضحک اما باز هم منطقی بود..چون خانوما از جنس مرد درکی ندارن و فکر میکنن یکی مثل خودشونه غافل از اینکه زن و مرد توی این زمینه تفاوت فطری دارن از زمین تا اسمون…اینکه مردها تنوع طلب آفریده شدن کاملا اثبات شده ست هر چند این نباید مجوز بشه واسه خیانتشون…تاثیری که جنس مخالف بر زن میزاره در برابر تاثیر جنس مخالف بر مرد اصلا چیزی به حساب نمیاد…همونطور که میدونید مردها با چشم متاثر میشن و زنها با گوش…خب تو جامعه امروز هر دختری با تیپ آنچنانی واسه مرد محرک به حساب میاد و با این طبع تنوع طلبی مردان مقابله کردن با همه اینها واقعا جهاد اکبره…حال اینکه یه زن به هیییچ وجه در اولین برخورد حضوری با یک مرد متاثر نمیشه و درکی هم از این مساله نداره…یه زن باید یه مدت مشخص با یک مرد ارتباط داشته باشه و حرفهای قشنگ بشنوه تا واکنش نشون بده…با این تفاسیر خیلی راحت میتونه کانالهای ارتباطیش رو قطع کنه تا اصلا درگیر این مسایل نشه…اما یه مرد چی ؟آیا میتونه بیرون نره واسه کار یا خرید؟یا چشمهاشو ببنده تو خیابون و محیط بیرون ؟…باز هم میگم این حرفها به معنی مجوز دادن به مردان واسه خیانتشون نیست…فقط خواستم خانومها بدونن که مردها واقعا توی این دوره تحت فشارن و یک صدم فشار جنسی و وسوسه های اینچنینی در مورد خانومها وجود نداره…به شخصه افرادی رو دیدم که بعد از برقراری رابطه یا حتی در حین رابطه عذاب وجدان داشتن و مدام قیافه زنشون جلو چشمشون بوده…اما نتونستن جلو این همه هجمه های شیطان مقاومت کنن…

  2. سلام.من 15 ساله که ازدواج کردم وعاشق همسرم و زندگیم هستم.اما از همون روز اول از همسرم خیانت دیدم.خیلی راههارو امتحان کردم.به روی خودم نمیاوردم که میفهمم.اما چند بار غیر مستقیم بهش فهموندم ی بارم مچشو گرفتم اما باز چیزی نگفتم و رفتم بیرون با گذشت این همه سال و اینکه من کاملا ایشونو میشناسم به محض اینکه با کسی اشنا میشه میفهمم.باهاش که حرف زدم میگه دست خودم نیست.پس من چیکار کنم که هز همون اول که دختر 16 ساله بودم تا حالا که 2 تا بچه دارم همیشه توجه همسرم به دیگران رو دیدم.منو دوست داره و نمیخواد از دست بده اما همیشه وقتشو با زنای دیگه میگذرونه.حتی وقتی خونست سرش تو گوشیه و با اونا صحبت میکنه.من دیگه با خودم حرف میزنم و نمیدونم چیکار باید بکنم.

  3. سلام آقا امیر. واقعا حرفاتون جالب بود. خوبه که بعضی چیزا را راحت گفتید. راستش من تحصیل کرده و شاغلم و شیفت شب هم دارم. همه از تیپ و قیافم تعریف می کنند و حتی شوهرم… وقتی خونه ام حسابیم بهش میرسم و هیچ وقت هم گله ای نکرده… ولی چند وقته تو گوشی و لپ تاپش فیلم و عکسای خیلی بدی می بینم… وقتی بهش گفتم معذرت خواهی کرد. ولی من خیلی ناراحتم. بنظرتون چیکار کنم؟

  4. هستی دمت گرم…

  5. واقعا که چه مردای خودشیفته ای پیدا میشن …برای توجیه خیانت و هوسرانیشون چقدر وقت میذارن و اسمون ریسمون میبافند….اقایون خیانت خیانته همسر شما هر چقدر هم بد و غیر قابل تحمل باشه مجوز خیانت دروغ و پنهانکاری شما نیست…هر مشکلی راه حلی داره نهایتش جداییه ..پس بیخود بی اخلاقیتونو توجیه نکنید اونم شما مردا که همه جا حق به شما میدن وموجود برتر به حساب می ایید …بسه تمومش کنید این بحثهای سیاهکاریرو…..

  6. 😈 😉 🙄 😳 :mrgreen: 😆 👿 😥 ❓ 😐 😡 😮 😛 😀 😕 🙁 🙁 ❗ 😯 8)

  7. سلام منظورمن ازاینکه رابطه 2نفره تموم بشه اینه که تکلیف طرف مقابل مشخص باشه وتصمیم روبعهده شخص بذاره که بمونه یابره!به این میگن طلاق عاطفی!که خیلی بهتر ازخیانته!خیلی اززوج های ایرانی دچارطلاق عاطفی شدن بدون اینکه بدونن!یعنی زن ومردزیریک سقف بدون احساس متقابل زندگی میکنن البته لزوماً خیانت درکارنیست.وقتی زندگی مشترک رابخاطر بچه ها ومسائل اقتصادی واجتماعی ادامه بدین اسمش زندگی نیست بلکه سازگاریه

  8. توضیحات آقای امیر زیبا بودامابنظرمن هیچکدوم ازدلایلی که دوستای ایشون واسه خیانت آوردن،منطقی نیست برای یک زن شاید شنیدن این مطلب که رابطه ماتموم شده وبهتره ازهم جدابشیم خیلی بهترازاینه که شوهرحضور فیزیکی داشته باشه اماعشق ونیازش وروحش پیش کسی دیگه باشه ،ونقش یه شوهرباوفا روایفا کنه !اول رابطه دونفره تموم بشه بعد باهرکسی که دلش میخواد بره نه اینکه هم خداروبخواد وهم خرما!

   • با سلام خدمت شما
    منم با شما هم عقیدم.و کار دوستانم رو تائید نمی کنم.
    اما قصد من از مطلب نوشتن تو این قسمت اینه که خانوما با حریم خصوصی و شخصی آقایون ،آشناتر بشن.خوشبختانه یا متاسفانه اکثر قریب به اتفاق ما مردا اینطور حرفارو راحت بیان نمیکنیم.
    اگه خودتون رو به معنای واقعی کلمه جای یک مرد بگذارید(جای دوستای من بگذارید) و واقعا با احساسات مردونه به قاضی برید.متوجه میشید که سختی و فشار خیلی زیادی بهشون اومده که این کارو کردن.
    راجع به خدا و خرما هم باید بگم که :اون مرد با بچه ها و سایه ای که روی سر خونوادش انداخته و قبول مسئولیتی که کرده، مشکلی نداره.مشکل فقط اینه که یه مسئله یا سوء تفاهم یا مانعی وجود داره که اون مرد رو به آرامش نمیرسونه.که متاسفانه به خیانت کشیده شده.
    هم وطن عزیزم جدائی به این راحتیا نیست.تکلیف بچه ها تو این وضعیت نابه سامان امروز چی میشه؟ خواهش میکنم به این راحتی نگید :”مرد بیاد بگه بهتره از هم جدا بشیم”
    (بازم میگم من کار دوستانم رو تائید نمیکنم)
    من فقط میخوام زوجها (علی الخصوص جوون ها) این مطالب رو خوب مد نظر داشته باشن.
    از صمیم قلب آرزو میکنم شادیاتون بی پایان باشه.

  9. امیر اقا تمام روشهایی رو که شما بیان کردید من انجام میدم به خودم میرسم اشپزی میکنم عاشق شوهرم هستم ومثل یه بچه ی پنج ساله دورش میگردم محبت میکنم و …ولی متاسفانه باز خیانت میبینم ولی شوهرم انکار میکنه ومیگه من تو توهم هستم واقعا افسردگی گرفتم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید .متشکرم

   • شبنم خانوم سلام
    کامنتی که گذاشتید رو خوندم.و کلی روی جملاتش تمرکز کردم.ببینید من از زندگی و روابط شما و همه چیزهائی که بین شما و همسرتون گذشته ؛ هیچی نمیدونم.از نوشتتون معلومه که مستقیما طرف رو ندیدین چون گفتین شوهرتون انکار میکنه و فقط گفتید که “خیانت میبینم”
    واقعا با این چند خط نمیتونم پیشنهاد خاصی بدم اما دلایل چند تا از دوستانم که متاسفانه این کار رو کردن رو میگم:
    یکی از دوستانم میگه : زنم خیلی دستپختش و رفتارش و خونه داریش خوبه و برای بچه ها دلسوزه اما چندین ماهه که سر شام و قبل و بعد شام تماااام توجهش به سریالهای شبکه جم هست .من وقتی 8 میرسم خونه اون پای تلوزیونه .ناراحت میشه اخبار و برنامه های مورد علاقمو ببینم و اون سریال نبینه و به خاطر این کارش از نظر جنسی هم سرد شدم (چون تو رخت خواب آرامش نداشت و این سریالها براش تداعی میشد) این بود که این کارو کردم.
    دوست دیگرم میگفت چون مادرم طبقه پائین خونه ما هست و من وقتی میام اول به اون پیر زن سر میزنم فوق العاده ناراحت میشه و بار ها سر این قضیه دعوا کرده باهام و یک بار که توی گوش من زد ، رفتم و با خانم دیگر “به تعبیر خودش با یک فرشته” آشنا شدم
    دوست دیگرم نظامی است و زنی دارد فوق العاده مومن (بیش از حد) میگه زنم شبها نماز میخونه ، نماز شبش به صبح وصل میشه و ساعت 5 صبح هم که من باید به پادکان برم و بقیه ماجرا…
    در کل دو کلمه ” بی توجهی ” شاید دلیلی باشه بر این کار ما مرد ها .اما توجه کنید که این بی توجهی دامنه بسیار بسیار وسیعی داره.
    برای قدم اول میتونم بگم که خودخوری نکنید و زانوی غم بغل نکتید، با این کار مشکلی حل نمیشه که هیج خودتون رو هم از بین میبرید.اصصصصصلا به طور مستقیم در این مورد با همسرتون صحبت نکنید.به قدرت و مهارت زنانگیتون ایمان داشته باشید.به همسرتون نزدیک بشین،اما نه مثل دوقلو های به هم چسبیده،چرا که این مطلب باز خودش مشکل سازه.(کاش میگفتید فرزند دارید یا نه)اگر فرزندی دارید سعی کنید فرزندتون جلو باباش تمیز و مرتب مودب باشه .از شوهرتون بخواید (و باهاش قرار بگذارید) که فلان روز رو یا فلان شب رو با شما بگذرونه و به بیرون برید و سعی کنید لحظه های خوبی رو باهم بگذرونید و از هرگونه حرف و مطلب استرس زا دوری کنید.با حرف و عمل بهش ثابت کنید که غیر از او پشتیبان و دلگرمی دیگری ندارید.به مسائل جنسی فوق العاده اهمیت بدید.
    و از همه مهمتر به خدا توکل کنید.پیامبر اعظم شوهر داری را برای زن در ردیف جهاد قرار داده و می فرماید: جهاد زن این است که خوب شوهر داری کند.
    با مشاوران خوب و زبده در این زمینه مشورت کتید،مطمئنم که مشکلتون حل میشه.به قول مادر بزرگم چیزی که چاره نداره ، مرگه.
    بازم میگم به خودتون و قدرت زنانگیتون ایمان داشته باشید.

    • سلام تکلیف خانومهاییکه بیتوجهی میبینن ازطرف شوهراشون چیه اقایون تحمل خیانت ازطرف خانومشون رو دارن اینحرفا بهونست

    • همه حرفهای شما متین اما مشکل فقط اینا نیست اگه بفهمی همسرت دنبال بهانه است چی؟چون ما زنها هم در کنار شما مردها خیلی اخلاق ها و رفتارها و سختی ها رو داریم تحمل میکنیم اما به فکر خیانت نیستیم .مردها تا اتفاقی میفته اولین تصمیمشون خیانته نه حل مشکل

   • یعنی چی مثل یه بچه پنج ساله دورش میگردم . اشتباه شما اینه که برای شوهرتان مادری می کنید نه همسری

  10. ببخشیداقاامیر حرفاتون کاملا درستو واضحه ولی پس احساس ما خانوما چی میشه اگه بخوایم تا اخر عمر مثل یه بچه پنج ساله با مرد زندگیمون رفتار کنیم که دیگه وقتی نمیمونه بخوایم درمعنای واقعی زندگی کنیم///////////////این انصافه

   • با سلام نسرین خانوم.
    من اصلا نگفتم که هممممیشه با شوهرتون مثل کودک 5 ساله رفتار کنید.بگذارید یک کم توضیح بدم.ببینید، مثال رو بگذاریم کنار.هر متاهلی که آینده زندگیش براش مهم باشه،سعی میکنه که با روحیات و اخلاق همسرش هرچه بیشتر آشنا و آشنا تر بشه.حالا یک سری از این روحیات توی همه مردها و زنا مشترکه( بگو خوب 🙂 ).
    حالا توی این زمینه ،منظور من اینه که زمان ابراز احساسات ما مرد ها،شما امرو نهی و اخم و عنق شدن و سرد شدن رو کنار بگذارید!! (میدونم تعجب کردید) منظورمو الان میگم: ما مردها از شما فقط یک چیز میخوایم.اون هم آرامشه.(مثلا)وقتی مردتون کنارتونه و داره از بدن یا قیافه یا اخلاق یه زن دیگه پیشتون حرف میزنه،(و شاید تحریک هم شده باشه) در واقع داره احساساتشو و استرسهاشو تخلیه میکنه.تو اینجور مواقع اذیتش نکنید،حساس نشید.بگذارید حرفشو تموم کنه.برخی خانوم های جوون رو دیدم که سریعا واکنش نشون میدن،بغض میکنن،ناراحت میشن و … .این کار رو نکنید.همسرتونو باور کنید.نگید شوهر من حق نداره غیر از من به هییییییییییییییچ زن دیگه ای نگاه کنه.توی کامنت قبلی هم نوشتم:(کاری نکنید که همسرتون حس کنه وقتی کنار شماست توی یک زندانه.)همین “زندانه”که مشکل ایجاد میکنه و زندگی رو تا مرز خیانت میکشونه”بگذارید راحت باشه”. یه نکته رو دلم میخواد اینجا بگم:مرد ها گاهی دوست دارن همسرشون رنگ و بوی مادرشون رو بده.(این قضیه توی مردای ایرانی بیشتره) توجه کنید گه گفتم “گاهی”.پس گاهی مادرمون باشید.
    قبول کنید که شما زن ها هم گاهی موقع ابراز احساسات دقیییقا مثل بچه ها میشید،مثل بچه ها گریه میکنید،میخندید،بغض میکنید وگاهی تصمیم میگیرید.ناراحت نشید.اینها همه ابراز احساسات کودک درونتونه.
    امیدوارم تونسته باشم منظورمو از “کودک 5ساله” گفته باشم.
    فرموده بودید احساس ما خانوما چی میشه؟
    خوب به راحتی توی آغوش امنی که خودتون برای خودتون درست کردید ابراز احساسات کنید.بچه بشید،منطقی بشید،حرف بزنید،انتقاد کنید،تحسین کنید،شکایت کنید.مشکلی نیست.نکته مهم اینه که این آغوش امن و آروم رو اول باید واسه خودتون بسازیدش.(به چیزائی که گفتم دقت کنید.)
    آرزومند آرزوهای همه زوجها هستم.

  11. ب نظرمن این مطلب میتونست خیلی کاملترباشه

  12. جالب بود اما چگونه با فطرت تنوع طلب مرد مبارزه کرد؟

   • با سلام
    زیبا خانوم ببینید، زندگی مشترک،و تمام مسائل موجود در اون ،اصلا میدان جنگ نیست.چرا میگید “مبارزه”؟
    (مطلبم یه کم طولانیه اما تجربه 15سال زندگی مشترکمه) اول شما و همه خانوما باید ما مرد هارو خوب بشناسید.ما مردها خود آگاه یا ناخود آگاه در شبانه روز حد اقل 15 بار به س ک س فکر میکنیم.(این قضیه تا حد بسیار زیادی فطریه و دست خودمون نیست پس نکوهشمون نکنید). شاید همین مطلب ما مرد هارو تنوع طلب نشون میده.مطلب مهمی که توی این قضیه دخیله اینه که شما زنها باید به ما مرد ها نزدیک بشین.خیلی نزدیک.
    بگذارید مردتون کنارتون مثل یک کودک 5ساله بگه و بخنده و شیطونی کنه.بگذارید راحت باشه و از کنار شما بودن لذت ببره.بگذارید به راحتی راجع به فلان بازیگر زن یا فلان دختر فامیل یا فلان دوست شما نظر بده.بگذارید شوهرتون حس کنه به معنای واقعی کلمه یک “محرم” داره.تا اون جائی که ازتون بر میاد بهش نزدیک بشید اما اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا جوری رفتار نکنید که شوهرتون حس کنه وقتی در کنار شماست انگار که توی یک زندانه.درکش کنید و بهش دلگرمی بدید.بهش اعتماد کنید و اعتماد طلب کتید.(جوری رفتار کنید که به شما اعتماد کنه) به هیییییچ وجه حرفای همسرتونو به کس دیگه نگید.وقتی در عادات ماهیانه هستید، از شوهرتون دوری نکنید(اصلا منظورم برقراری رابطه جنسی نیست).بهش پشت نکنیدو بخوابید.سعی کنید در اون حال که هستید پرخاشگر و بی حوصله نباشید. ما مرد ها خیییییییلی ساده تر از اون چیزی که شما فکر میکنید هستیم.باور کنید پیچیده نیستیم.در آخر فقط میخوام یک جمله بی نهایت مهم رو بگم.اگر مرد ها چیزهائی رو که بهش نیاز دارن،توی خونه به دست نیارن،مطمئن باشید بیرون از خونه دنبالش میگردن.
    مردتون رو از همه نظر سیراب کنید.هر از چند گاهی هم در خلوتتون با صمیمیت ازش بپرسید آیا از محیط خونه و جو اون راضیه یا نه.در این هنگام میتونید درخواستها و صحبتهائی که تو دلتون هست رو به راحتی بهش بگید.
    شرمنده که خیلی رک صحبت کردم.
    برای همه آرزوی خوشبختی دارم.

    • آقا امیر با حرفاتون موافقم . منم سابقه ی یه زندگی 23 ساله رو دارم و تمام گفته های شما رو تا امروز رعایت کردم . زندگی بدی ندارم . همه چی جوره . ولی تو اداره ی شوهرم زنی هست که با توجه به اینکه شوهر داره ، تمام رشته های منو پنبه میکنه و چنان از مرد بیچاره ی من انرژی میگیره که اون میاد خونه دیگه حال نفس کشیدن نداره . ❓ ❗
     خدا لعنتش کنه که شده سم زندگی من .

  13. اسامه و اسو

   مردان نیاز به محبت از طرف زنان دارند پس احساسات مارا جدی بگیرید با تشکر از طرف روپی ونادی

  14. اطلا عات خوب است با تشکر

   • --> آسمونی

    سپاسگزاریم از همراهی شما

    • دوستان مردا هوسرانند و عوضی اونا هم از نظر همسر و یا دوست دخترشون کامللً ارضا بشنم باز می پرن مردا تا یه زن می بینن شل می شن همه ام میگن زنه به شوهرش نمی رسه یا دوست پسرشو راضی نکه نمی داره آیا اون مرد به زنش یا دوست دخترش همه جوره می رسه ایده آل هست؟تجربه نشون داده مردا آدم نیستند خیانت تو ذاتشونه همشون دنبال موقعیت و شهوتشونن و به زندگی حیوانی تمایل بیشتری دارند

     • هستی خانوم من نمیدونم پدر یا همسر یا برادر و یا مردهای دیگه ای که توی زندگیه شما بودن، تا چه حد عوضی و هوسباز بودن که دیدتون این شده! اما بهتره واقع بینانه تر باشید و مودب تر. که خودتون کمتر غذاب بکشید و بتونید دید بهتری پیدا کنید.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.