تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > خانواده و اخلاق > راه به دست آوردن دل آقایان
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  راه به دست آوردن دل آقایان

  way-to-gain-the-hearts-of-men

   

  این موضوع حقیقت دارد که امروزه بیش از هر زمان دیگر مردان عجله‌ای برای متعهد گشتن به یک رابطه درازمدت از خود نشان نمی‌دهند.

  هنگامی که از مردان در مورد علل این مسأله پرسش می‌شود، آنها معمولاً چندین دلیل گوناگون را برای عدم آمادگی‌شان برای ازدواج مطرح می‌سازند. اما در کل 4 عامل عمده وجود دارد که تأثیر بسزایی روی رفتار مردان امروزی برای تن ندادن به تعهد درازمدت ازدواج اعمال می‌کنند:

   

  1 – مردان با فشار اجتماعی کمتری برای متأهل شدن مواجه هستند. بنابراین یک عامل برای تن دادن به ازدواج در مردان عملاً حذف می‌شود.

  2 – مردان از پیامدهای احتمالی عدم موفقیت‌آمیز شدن رابطه وحشت دارند. رنج‌های عاطفی حاصل از جدایی می‌تواند برای مردان ویرانگر و طاقت‌فرسا باشد. از طرفی آنها بیشتر نگران ریسک خسارات مالی که احتمال دارد هنگام جدایی و طلاق متحمل آن گردند، نیز هستند.

  3 – این در سرشت و طبیعت مردان است که هر چیزی را که موجب تغییر عمده و جدی در زندگی‌شان می‌شود را به تأخیر اندازند. ازدواج تا حدودی آغاز مشکلات یک مرد است. خواه مردان امروزی به این گفته اعتقاد داشته باشند و یا خیر، مردان تمایلی به خروج از منطقه آسایش و فراغ خاطر خویش و گام نهادن به یک زندگی مملو از مسئولیت، سازش و از خودگذشتگی را ندارند.

  4 – مردان هنگامی تن به ازدواج می‌دهند که مطمئن شوند بهترین گزینه ممکن را انتخاب کرده‌اند. تعداد معدودی از مردان همواره در این اندیشه‌اند که: نکند سر و کله یک دختر بهتر در زندگی آنها پیدا شود. اما چگونه می‌توان مردان را پای‌بند یک رابطه درازمدت و تعهدآور ساخت؟

   

  9 روش برای دستیابی به این منظور و این که قلب یک مرد را فتح کنید به قرار زیر است:

  1 – آگاهانه و معقولانه اطمینان یابید که مردی که برگزیده‌اید را دوست داشته و می‌خواهید باقی عمر را با وی سپری کنید.

  بنابر این تا زمانی که کاملاً متقاعد نشده‌اید که برای یکدیگر مناسب هستید، اندیشه تعهد و ازدواج نباید به ذهن شما خطور کند. شناخت شما از همسرتان باید به حدی باشد که قادر به تعیین این موارد باشید که وی قادر به متعهد شدن می‌باشد. او برخوردار از بسیاری از ویژگی‌ها و صفاتی است که شما همواره در مرد دلخواه خود جستجو می‌کردید. شخصیت او شما را ملزم به احترام و ستایش می‌گرداند. او قبلاً در آزمون‌ وفاداری، صداقت، راستی و مراعات حال دیگران سربلند بیرون آمده است و آن که باید مطمئن گردید که وی شما را حقیقتاً دوست دارد.

   

  2 – همواره همان فردی باشید که هستید و از ابراز ماهیت واقعی خود بیم نداشته باشید. این شاید مهمترین خصلتی باشد که مردان در زنان جستجو می‌کنند. 99 درصد از مردان در نظر‌سنجی‌های گوناگون این گونه اظهار داشته‌‌اند که زنانی که شخصیت‌شان پس از ازدواج دستخوش تغییر می‌شود در ردیف نخست فهرست علل جدایی‌ها پس از ازدواج آنها قرار می‌گیرند.

  پافشاری در رفتاری که در آن زنان به منظور اهمیت بخشیدن به مرد خود، مرتباً با او سازش کرده و از ابراز عقاید و نظرات خود خودداری می‌کنند و یا به لطیفه‌های بی‌مزه او می‌خندند، هیچ‌گاه نتیجه‌بخش نخواهد بود. بنابراین خویشتن حقیقی خود باشید و همواره مراقب باشید شاید مرد شما در حال امتحان کردن شماست.

   

   

  3 – به او نشان دهید که استقلال دارید. مردان از زنانی که به عقب تکیه می‌دهند و منتظر می‌مانند تا مرد آنها تمام امور زندگی آنها را به دست گیرد، بیزار هستند. نشان دهید با آن که شما از ایده‌های او استقبال می‌کنید، بدون او نیز توانایی به انجام رسانیدن کارها را دارید.

  هر گاه برنامه خرید خانه‌ای را در سر دارید آن را به پس از ازدواج خود موکول نسازید. زیرا این عمل موجب می‌شود مرد این گونه برداشت کند که شما شخصیت مستقلی ندارید.

   

   

  4 – به او نشان دهید که فردی مهربان و دوست‌ داشتنی هستید. شاید شگفت‌‌انگیز به نظر آید: یک مرد به دختری نیاز دارد که او را دوست داشته و خود نیز دوست داشتنی باشد. به همان میزان که استقلال فردی به زنان قدرت می‌بخشد به همان میزان نیز عدم توانایی آنها در سازگاری، مردان را دلسرد می‌کند.

  مردان این گونه زنان را بی‌احساس، بی‌عاطفه و ناتوان در عشق‌ورزی تلقی می‌کنند. بنابراین همان طور که زنان نیاز دارند استقلال فردی خود را به مردان نشان دهند باید مشخص کنند که دارای میل وافری برای قسمت کردن عشق خود با مرد زندگی‌شان هستند.

   

   

  5- نشان دهید که او را دوست دارید. علاقه‌مندی به خویشتن حقیقی او نه برای آنچه او می‌تواند برای شما فراهم آورد. بسیاری از مردان در پاسخ به این پرسش که چه چیزی پیش از ازدواج برای آنها حائز اهمیت است، پاسخ داده‌اند که: اطمینان یافتن از آن که دختر مورد علاقه آنها را دوست داشته باشد برای آنچه که هستند و نه وسیله‌ای برای دستیابی به هدف.

  هیچ مردی دوست ندارد احساس کند که دختر مورد علاقه‌اش به این علت او را برگزیده‌ که: او یک تأمین‌‌کننده معیشت مناسب، یک شهروند نمونه و یا حتی یک پدر خوب بالقوه است. تمام این مسائل برای مردان اهمیت دارد اما یک مرد زمانی که متوجه می‌شود یک دختر به این علت او را برگزیده که او بهترین دوست او بوده است بسیار خرسند می‌شود.

  دختری که همواره در کنار همسر خود باقی بماند صرف نظر از موقعیت و اوضاع مرد خود اما چگونه می‌تواند به این امر نائل آید؟ به زندگی او علاقه نشان دهید همچنین به علاقه‌مندی‌ها و ارزش‌هایی که او در زندگی قائل است. درباره شغلش صحبت کنید اما بیشتر به جنبه‌های معنوی و بالندگی شخصیتی آن توجه کنید و نه به درآمد و منافع مالی آن. از خصوصیات نیک شخصیتی و اخلاقی او سخن گویید.

   

   

  6 – برای آن که او را به دنبال خود بکشانید برایش نقش بازی نکنید. مردان کاملاً از بازی‌هایی که زنان به آنها روی می‌آورند تا توجه مردان را جلب خود سازند آگاهند. حتی ممکن است مردان اغواگردیده و برای پیروزی در بازی‌های شما به هر عملی دست بزنند. اما هیچ‌گاه متعهد به شما نخواهند شد.

  البته عده معدودی هم بر این باورند هم صحبت شدن با دیگران برای برانگیختن حس حسادت ممکن است برای مدت کوتاهی کار‌ساز باشد. اما او چگونه می‌تواند به شما اعتماد کند؟ هنگامی که شما را دسیسه‌گر بپندارد؟ حتی اگر شیفته شما باشد. هنگامی که کوچکترین شبهه‌ای در اعتماد و صداقت شما داشته باشد از متعهد شدن هراس خواهد داشت.

   

   

  7 – نشان دهید که قصد تغییر دادن او را در سر ندارید. هر گاه یک مرد احساس کند که تعهد به یک دختر و ازدواج با او سبب به وجود آمدن تغییرات عمده و اساسی در سبک زندگی او می‌شود، سرسختانه‌ برای متعهد شدن از خود مقاومت نشان خواهد داد. حتی اگر عاشق آن دختر باشد.

  نشان دهید که قادر به سازش با او هستید. نشان دهید از آن که او بدون حضور شما برای تماشای فوتبال یک شب را با دوستان خود بگذارند، اعتراضی ندارید، کاری نکنید که احساس کند اکنون باید از وقت خود کمال استفاده را ببرد. زیرا زندگی او پس از ازدواج تغییر خواهد کرد.

   

   

  8 – به ظاهر خود اهمیت دهید. این بدین مفهوم نیست که شما مانند یک مدل قدم برداشته و یا لباس بپوشید. اما تا حدودی به ظاهر خود برسید. لباسی به تن کنید که بیانگر بهترین صفات شما و برازنده شما باشد. با اعتماد به نفس حرکت کرده و رفتار کنید.

   

   

  9 – طوری وانمود نکنید که برای ازدواج شتابزده‌اید، ممکن است شما تصور کنید او تاکنون وقت زیادی را برای تصمیم‌گیری در مورد شما سپری کرده است. اما آرامش خود را حفظ کنید! این ممکن است خبر نویدبخشی باشد. ممکن است او می‌خواهد مطمئن شود که یک تصمیم معقول و صحیح اتخاذ کرده است.

  خود را شتابزده و ناشکیبا نشان ندهید. با خیال آسوده به زندگی روزمره و عادی خود ادامه دهید. هیچ‌گاه به یک مرد پیشنهاد ندهید که به ملاقات والدین شما بیاید و یا بالعکس. مگر آن که خود خواهان باشد. بهتر است اجازه دهید این تصمیم را خود اتخاذ کنند.

  به خاطر داشته باشید هدف شما فراهم آوردن اطلاعات مورد نیاز برای اتخاذ تصمیم است. ضمن این که فضا و فرصت کافی و مورد نیاز را نیز در اختیار او قرار دهید.

   

  – ترجمه : رزیتا شاهرخ

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=19895
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  فرهنگ نادرست به جنگ انداختن حیوانات

  به جنگ انداختن حیوانات فرهنگ نادرستی است که بیشتر در افغانستان رایج است. البته در …

  36 دیدگاه

  1. سلام.من دوساله که از همسرم جدا شدم 26 ساله هستم. بعد از دوسال آقایی وارد زندگی من شدند که از هر نظر بنظر من عالی هستند.ایشدن ازدواج نداشتند وقصد ازدواج هم به این زودی ندارن پس احتمال ازدواجمون خیلی پایینه
   حالا بنظر شما من چیکار کنم؟بمونم باهاش؟من از تجربه کردن یه شکست روحی دیگه میترسم…

  2. اگر مشاوره پسر خواستید در خدمتم

  3. پسرا دو دسته هستن:اهل ازدواجن… اهل ازدواج نیستن… مهم اینه با کدومشون آشنا شدی.. از دسته اول باشن نه از مشکلات جامعه و مالی هراس دارن نه از متعهد شدن نگرانن… از دسته دوم باشن هر روش روانشناسانه ای رو در کمال صبر هم انجام بدی نتیجه ای نمیگیری… یه اصطلاح روانشناسی هست که میگه بادکنکتو درست انتخاب کن…

  4. آناهیتا

   سلام من دل مردی رو که دوسش دارمو شکوندم حالا ازم متنفره براش هرکاری کردم ولی فایده نداشت?

  5. سلام.حدود یک سال است که از یه آقایی خوشم میاد یاراستش واقعادوسش دارم کاملا اونی یه که من میخوام هرکاری میکنم نمیتونم فکرشواز مغزم بیرون کنم.اونم فقط مثل یه دوست یا انسان خوب برام ارزش قائل هست.میگه مثل بقیه دوستانم دوست دارم…هرکاری کردم حتی ابراز علاقه هم کردم اما هیچی نشدالانم یه مدته قطع ارتباط کردیم!لطفا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم تا دلشو بدست بیارم.آخه تا به امروز تا حد یکی دوست نداشتم.نزدیک 1ماه خواب از چشام رفته.درسام افت کرده.فقط گریه موندخ برام کمکم کنید

  6. مرسی خیییییییلی عالی بود للطفا منو بیشتر تو این زمینه راهنمای ی کنید….ممنون

  7. اگه مشاوره کامل خواستین اس بدین

   • شهربانو

    من یه پسر رو واقعا دوست دارم ولی دلشو شکوندم میخوام دلشو به دست بیارم ولی کنارم نیست یکم از هم دوریم الان من باید چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین

  8. این مشکلات خطا کمتر از مردها است علت اصلش گوش ندادن زن به مراد های مرد است.

  9. عالی بود

  10. مرسی جالب بود.
   رو زندگییت حساس نشو …..سرسری بگذر .. دقت نکن ….دق ات مییییییده!!!!!!!!!

  11. با همه ی این مواردی که ذکر شد هیچ تاثیری نداشت .

  12. خوب بود بد نبود

  13. بدست اوردن دل مردا خیلی سخته من خودم 7ماه تلاش کردم حالا واسم جون میده 😈

  14. 😕 😀 😛 😡 :mrgreen: 😳 🙄 😈 🙂

  15. نفیسه خانم دیگه اینقدرا هم ک میگید راحت نیسا

  16. باحرفهای عاشقی زدن

  17. باید سعی کنیم همیشه خودمان باشیم البته برای من که جواب نداده چون من نتونستم هنوز دل کسی را که دوستش دارم به دست بیاورم شاید هم باید هنوز صبر کنم.

  18. واسم مهم نیس ب طرف میرسم یا نه …چون بهم بخوره خیلی راهت میرم با یکی دیگه….مثل خودشون….چیزی ک زیاده خرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر……دخترا دل نبندین دنیا 2روزه نهایت استفادرو کنین

  19. بعضی هاش اشتباه بود.

  20. به نظر من دل آقایون کاملا تو دسته! فقط یکم حوصله می خات بخرج بدید!!

  21. من با نامزدم سر چند تا از این مشکلا بحث داریم امیدواارم حل بشن

  22. مرسی از نوشته هاتون ولی هر کی نظر بهتر داره ایمیل منو ادکنه تا باهم بیشتر بحرفیم

  23. دختر خانم های گل لطف کنید این کتابو بخونین عالیههههههههههه (زن ها مردها را از دست میدهند چرا ؟)نوشته ی جس مک کان

  24. سلام فوق العاده بود…مرسی از از اطلاعات خوبتون…نه!!!!از اطلاعات خییییییییییییییییییییییییلی خوبتون

  25. به راحتی وکاملا باسیاست زنانه میتوان یک مردو از عرش به فرش وبلعکس اورد
   این هنر زنو میرسونه

  26. بله مردها با فشار اجتماعی کمتری برای ازدواج روبرو هستند اما باز هم این فشار تو جامعه ما برای مردها هم کم نیست من یه پسرخاله دارم که 30 سال داره و هنوز ازدواج نکرده به نظر من سنش اونقدرها هم زیاد نیست ولی توی فامیلمون همه جا حرفشه دیگه رسوای عالمش کردن یکی میگه: حتما شکست عشقی خورده. یکی میگه: شاید ناتوانی یی چیزی داره! یکی میگه: شاید به خاطر مسایل مالی و ترس از اداره زندگیه. یکی میگه: ار بس دیر شده دیگه خودشم دل مرده شده. خلاصه که برای پسرها هم آسون نیست

  27. بایدبه همسرتان نشان دهید که با خانواده اوکاملا بدون مشکل ودوست هستید و به او و خوانواده اش احترام بگذارید

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.