تازه های آسمونی
خانه > بانک اطلاعات > خدمات شهروندی > زمان واریز یارانه
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • زمان واریز یارانه

  yaraneh

  یارانه یکی از سوالاتی که در پورتال آسمونی مورد پرسش کاربران محترم بوده، اینکه یارانه این ماه کی واریز، پرداخت و قابل دریافت می باشد؟

  از آنجایی که تمام تلاش ما به روز رسانی لحظه ای و سریع سایت آسمونی است، این رسالت را بر خود می دانیم تا اطلاع رسانی شفافی برای مردم شریف ایران در خصوص اعلام زمان واریز یارانه نقدی داشته باشیم.

  یارانه دی ماه کی واریز میشود ؟

  هشتاد و سومین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه دی 1396) ساعت 24:00 روز سه شنبه 26 دی ماه امسال به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.

  طبق آخرین گفته آقای دکتر اکبر ایزدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها : “یارانه نقدی دی 96 از بامداد روز چهارشنبه 1396/10/27 قابل برداشت خواهد بود.”

  امسال تا این لحظه یارانه های فروردین ، اردیبهشت ، خرداد ، تیر ، مرداد ، شهریور ، مهر ، آبان ، آذر پرداخت شده و یارانه دی ، بهمن و اسفند 96 باقی مانده است.

  مبلغ یارانه دی نیز همانند ماه ها و سال های گذشته به ازاء هر نفر 455,000 ریال خواهد بود که به محض واریز قابل برداشت می باشد.

  تا پایان مرحله 78 یارانه، هر فرد ایرانی تاکنون 37,310,000 ریال یارانه از دولت دریافت نموده است. (این طرح از آذر ماه سال 1389 آغاز شده است).

  لازم به ذکر است تاریخ پرداخت یارانه بهمن و اسفند 1396 نیز پس از اعلام در همین بخش سایت آسمونی درج خواهد شد.

   

  خبر جدید:

  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور صورت گرفته است

   

  جوابیه روابط عمومی سازمان هدفمند سازی یارانه ها به خبر وصل یارانه های قطع شده:

  اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان در پی درج اخبار نادرست برخی از خبرگزاری ها و سایت های خبری در خصوص ارسال پیامک و وصل یارانه قطع شده برخی از سرپرستان خانوارهایی که در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خویش را ثبت نموده و اعتراض آنها مورد بررسی و تجدید نظر کارشناسان ذیربط قرار گرفته جوابیه ای به شرح ذیل منتشر کرد.

  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندسازی یارانه ها در طول سه سال گذشته و به استناد بند “ح” از تبصره (20) قانون بودجه سال 94 و همچنین بند “الف” از تبصره (144) قانون بودجه سال 95 کل کشور نسبت به شناسایی و قطع یارانه نقدی حدود پنج میلیون نفر از خانوارهای پُردرآمد اقدام نموده اند.

  ضمناً حسب بند “الف” از ماده (4) آیین نامه اجرایی تبصره (20) قانون بودجه سال 94 کل کشور و نیز ماده (5) آیین نامه اجرایی تبصره (14) قانون بودجه سال 95 کل کشور، اعتراض این سرپرستان خانوار در صورت مراجعه به سامانه yaraneh10.ir مورد رسیدگی ماهیانه توسط کارشناسان خبره وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار می‌گیرد و در هر ماه پس از بررسی و انجام امور کارشناسی لازم و در صورت تأیید مستندات ارائه شده، این سرپرستان خانوار مجدداً به چرخه دریافت کنندگان یارانه نقدی برگشت داده می‌شوند.

  لازم به توضیح است، در اردیبهشت ماه جاری نیز طبق روال ماههای قبل، نسبت به رسیدگی به اعتراضات ثبت شده سرپرستان خانوار در سامانه yaraneh10 .ir اقدام مقتضی صورت پذیرفته و نتیجه بررسی نیز از طریق پیامک به افراد ذینفع اطلاع رسانی گردیده است.

   

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد:

  افزایش یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره)
  دکتر ایزدی با اشاره به قانون بودجه سال 1396 کل کشور گفت: به منظور ارتقای سطح معیشتی و حداقل دریافتی مددجویان تحت حمایت سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) مبلغ مزبور با یارانه فروردین ماه سال جاری به حساب اقشار مذکور واریز گردید.

  مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها افزود: این افزایش علاوه بر یارانه پرداختی به این مددجویان بوده که در ساعت 24:00 مورخ 1396/01/26 به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت گردیده است.
  وی همچنین این مبلغ را برای خانوارهای پنج نفره و بیشتر 365 هزار تومان، خانوارهای چهارنفره 337 هزار تومان، خانوارهای سه نفره 253 هزار تومان، خانوارهای دو نفره 189 هزار تومان و خانوارهای یک نفره 95 هزار تومان اعلام نمودند.

   

  یارانه چیست؟

  هدفمندسازی یارانه‌ها در ایران یکی از مهمترین بخش‌ها و نمایان‌ترین بخش طرح تحول اقتصادی است که به تغییر فرایند دادن یارانه‌ها می‌انجامد. در این فرایند با حذف تدریجی یارانه‌ها از مواد سوختی، مواد خوراکی، آب، برق و سایر اقلام در ایران نوع دادن تغییر می‌کند که بخشی از این یارانه‌های حذف شده (60 درصد در سال 1390) به صورت نقدی به مردم پرداخت می‌شود و سایر درآمد این کار صرف کارهای عمرانی و فرهنگی می‌شود. این کار در اواخر دههٔ 1380 به اجرا گذاشته شد و بخش عمدهٔ آن در دههٔ 1390 انجام خواهد شد. از هدفمندسازی یارانه‌ها به عنوان بزرگترین طرح تاریخ اقتصادی ایران نام برده می‌شود. بنابر آمار رسمی وزارت امور اقتصاد و دارایی، فاز اول این طرح با شکست روبرو شد و موجب ورود خانوارهای بیشتری به زیر خط فقر شد.

  What's November subsidies

  همچنین بخوانید :

  ملاک حذفه یارانه مردم چیست؟

  با وجود تمام بحث ها و اختلاف نظرها درباره پیشنهاد نمایندگان برای نحوه پرداخت یارانه های نقدی در سال جاری، در نهایت حرف مجلس با تایید شورای نگهبان به کرسی نشست و بودجه 1395 ضمن تعیین مجموعه ای برای حذف از یارانه و عدم ثبت نام مجدد یارانه ایشان، محل مصرف منابع ناشی از آن را نیز مشخص کرد.
  ناطقان: مصوبه لحظه آخری کمیسیون تلفیق در پایان سال گذشته، بعد از اتمام تعطیلات نوروزی به داغ‌ترین و شاید پرحاشیه ترین بند مورد بررسی لایحه بودجه 1395 در مجلس تبدیل شد.
  نمایندگان با این توجیه که دولت با وجود تذکرات قبلی به فکر حذف یارانه بگیران پردرآمد نیست و به روال خود برای پرداخت های نقدی ادامه می دهد، به این جمع بندی رسیده بودند که با مشخص کردن چند گروه، حدود 24 میلیون نفر از دریافت یارانه کنار خواهند رفت و دراین حالت کمک شایانی به دولت در کاهش دغدغه تامین مالی برای پرداخت های 3500 میلیارد تومانی در هر ماه خواهد شد.

  با این حال دولت معتقد بود که چنین مصوبه ای قابلیت اجرایی ندارد. دلیل این بود که امکان چنین حذفی در مدتی کوتاه وجود ندارد، چراکه اطلاعات کافی برای این اقدام در اختیارش نیست. این در حالی است تجربه حذف قبلی در سال گذشته چنین فضایی را در اختیار دولت قرار نمی داد، چون در فرایند حذف 4.5 میلیون نفر در نهایت با اعتراض های انجام شده، دولت ناچار به برگرداندن حدود 1.5 میلیون نفر به هر دلیلی بویژه خطا در شناسایی شد.

  موضوع مورد تاکید دیگر دولت نیز این بود که حتی با پذیرش حذف این گروه‌ها، آمارهای در اختیار آنها نشان می دهد که مجموع این گروه در حدود هفت میلیون نفر است نه 24 میلیون نفر.

  در شرایطی که مدیران دولتی بعد از ناامید شدن از برگشت مصوبه در مجلس، از شورای نگهبان خواستار عدم تایید آن شدند، نهایت بررسی ها از تایید پیشنهادهای هدفمندی از سوی شورای نگهبان حکایت داشت و اخیرا از سوی رئیس مجلس در قالب تبصره (14) قانون بودجه 1395 برای اجرا به دولت ابلاغ شد.

  date-and-time-deposit-subsidy-persian-date-dey-94

  چه کسانی حذف می شوند؟

  در تبصره (14) قانون بودجه امسال، بند (الف) دولت را مکلف به حذف شش گروه می کند. گروهایی که البته سرپرست خانوارهایشان هدف قرار گرفته است و ظاهرا اعضای خانواده ملاک نخواهند بود.

  بر این اساس، سه گروه تعیین شده اند که اگر درآمد سالانه آنها بیش از 35 میلیون تومان است باید از دریافت یارانه کنار گذاشته شوند؛ به عبارتی سرپرستان خانواری که درآمد متوسط ماهیانه آنها بیش از سه میلیون تومان است از نظر نمایندگان مجلس، جایی در بین یارانه بگیران ندارند.

  اولین گروه، کلیه تجار و صاحبان مشاغل آزاد که درآمد سالانه آنها حداقل 35 میلیون تومان است را شامل می شود و باید از لیست یارانه بگیران حذف شوند.

  دومین گروه با درآمد سالانه 35 میلیونی این افراد هستند: کلیه کارکنان دولت و قوای سه‌گانه و شهرداری‌ها و کلیه مؤسسات عمومی و مؤسسات عمومی غیردولتی و کلیه کارکنان نیروهای مسلح و بازنشستگان کشوری و لشکری و کلیه حقوق‌بگیران و مستمری‌بگیران مشمول تأمین اجتماعی و همه دریافت‌کنندگان حقوق و مستمری بخش دولتی و غیردولتی.

  کلیه مدیران ، اعضای هیأت مدیره و بازرسان شرکت‌های دولتی و غیردولتی و وابسته به دولت، نهادهای عمومی غیردولتی و همچنین کلیه مدیران و اعضای هیات مدیره و رؤسا و معاونان مناطق، شعب بانک‌ها، بیمه‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری و کلیه کارکنان، اشخاص حقوقی دولتی و غیردولتی که دریافتی سالانه آنها بیش از 35 میلیون نفر است، نیز سومین گروه درآمدی قابل حذف از یارانه نقدی را تشکیل می دهند.

  اما نمایندگان مجلس بالاخره از دریافت یارانه های خود نیز کوتاه آمده و مصوب کردند تا یارانه آنها نیز به همراه قضات و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی دولتی و غیردولتی، پزشکان و دندانپزشکان قطع شود.

  کلیه ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز در لیست، حذف شدگان قرار گرفته اند. این در حالی است که پیش تر نیز دولت در رابطه با حذف یارانه بگیران خارج از کشور اقدام کرده و بخشی از آنها را نیز از مجموع یارانه بگیران کنار گذاشته بود.

  در مجموع قانون بودجه دولت را مکلف کرده است تا یارانه 45 هزار و 500 تومانی کلیه اشخاصی که در سه دهک بالای درآمدی کشور هستند را قطع کند.

  پورابراهیمی از مشخص شدن اولویت های حذف یارانه 24 میلیون پردرآمد خبر داد و گفت: دولت مجوزهای لازم برای شناسایی وضعیت درآمدی، هزینه و دارایی افراد را در اختیار دارد.

  محمدرضا پورابراهیمی سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 95 افزود: براساس قانون، یارانه باید به افرادی تعلق گیرد که با میزان درآمد آنها تناسب دارد اما این موضوع در دولت گذشته و کنونی رعایت نشد.

  وی تصریح کرد: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 95، دولت مکلف شد نسبت به حذف یارانه 3دهک بالای درآمدی اقدام کند و منابع آن باید صرف اشتغالزایی در کشور شود.

  پورابراهیمی اظهار داشت: 3 دهک بالای درآمدی حدود 24 میلیون نفر از خانوار ایرانی را شامل می‌شود.

  وی ادامه داد: منابع آزاد شده از محل حذف یارانه این افراد، صرف اشتغال با اولویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خواهد شد.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 95 در مورد معیار حذف یارانه 24 میلیون خانوار پردرآمد ایرانی نیز گفت: بخش عمده حذف یارانه این افراد با تمرکز بر درآمد آنان است که در گروه های ذیل قرار دارند:

  گروه اول:
  کلیه تجار و صاحبان مشاغل آزاد که درآمد سالیانه آنها حداقل 35 میلیون تومان است.

  گروه دوم :
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، قضات ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی و دولتی و غیر دولتی، پزشکان و دندانپزشکان .

  گروه سوم:
  کلیه کارکنان دولت و قوای سه گانه ، شهرداری ها و کلیه موسسات عمومی و موسسات عمومی غیردولتی و کلیه کارکنان نیروهای مسلح و بازنشستگان کشوری و لشکری، کلیه حقوق‌بگیران و مستمری‌بگیران مشمول تأمین اجتماعی و همه دریافت‌کنندگان حقوق و مستمری بخش دولتی و غیردولتی که دریافتی سالیانه آنها از 35 میلیون تومان بیشتر است.

  گروه چهارم:
  کلیه مدیران و اعضای هیئت مدیره و بازرسان شرکت های دولتی و غیردولتی و وابسته به دولت و نهادهای عمومی غیردولتی، کلیه مدیران و اعضای هیئت مدیره و روسا و معاونین مناطق و شعب بانک ها و بیمه ها و موسسات مالی و اعتباری، کلیه کارکنان و اشخاص حقوقی دولتی و غیردولتی که دریافتی سالانه آنها بیشتر از 35 میلیون تومان است.

  گروه پنجم:
  کلیه ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز از دریافت یارانه منع شدند.

  گروه ششم:
  کلیه کسانی که در 3 دهک بالای درآمدی هستند و در گروه های یاد شده ذکر نشدند.

  پورابراهیمی گفت: شفافیت اطلاعاتی در اقتصاد کشور، امری کاملا ضروری است و ما نمی توانیم کشوری باشیم که اطلاعات اقتصادی خانوارها وجود نداشته باشد.

  وی افزود: در تمام کشورهای توسعه یافته ریز اطلاعات اقتصادی افراد و خانوارها وجود دارد و یکی از شرایط پیشرفت اقتصادی وجود این اطلاعات است.

  سخنگوی کمیسون تلفیق گفت: دولت مجوزهای لازم برای شناسایی وضعیت درآمدی، هزینه و دارایی را در اختیار دارد، مدل های مختلفی که می تواند افراد و خانوارها را طبقه بندی کند.

  پورابراهیمی اظهار داشت: اطلاعات نظام بانکی در اختیار دولت هاست اما هیچوقت این اطلاعات افشا نمی شود و در اختیار کسی هم قرار نمی گیرد. این اطلاعات برای برنامه ریزی اقتصادی لازم است و «سرک کشیدن» محسوب نمی شود.

  پول حذف یارانه ها کجا می رود؟

  بنا بر این اخبار، بند (د) تبصره (14) قانون بودجه امسال، منابع ناشی از حذف یارانه نقدی گروهای تعیین شده را نیز به اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید ملی منابع اختصاص داده است. هر چند که منابع مشخصی در این رابطه اعلام نشده است.

  بر این اساس قرار شده تا 30 درصد از منابع بدست آمده از حذف یارانه بگیران، جهت یارانه سود تسهیلات اشتغال با اولویت خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و بهزیستی و ایثارگران و رزمندگان معسر و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و جوانان هزینه شود.

  35 درصد دیگر از این منابع به پرداخت یارانه سود تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدمات فنی و مهندسی، گردشگری و صادراتی اختصاص خواهد یافت.

  15 درصد نیز جهت حمایت از نوسازی صنایع با رویکرد کاهش مصرف شدت انرژی و 20 درصد دیگر هم جهت ارائه مشوق ها و زیرساخت‌های صادراتی در نظر گرفته شده است.

  قانون بودجه بر این تاکید کرده است که باید آیین‌نامه اجرائی مصارف، منابع حذف یارانه بگیران توسط کارگروهی متشکل از وزیر”صنعت، معدن و تجارت” همچنین وزیر” تعاون، کار و رفاه اجتماعی” و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ظرف مدت یک‌ماه تهیه و به تصویب هیأت وزیران برسد.

  تکلیف برای حذف گروه‌های هدف و حتی تعیین محل خرج صرفه جویی انجام شده از این محل در حالی خواهد بود که مجلس تاکید دارد، دولت باید تا تیرماه یعنی حدود دو ماه دیگر در این رابطه اقدام کند در غیر این صورت پرداخت یارانه به اشخاص مشمول این تبصره تصرف در اموال عمومی بوده و جرم محسوب می‌شود.

   

  • همچنین ببینید:

  سامانه سهام عدالت

  سامانه ثبت و رسیدگی به اعتراضات حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی

  پاسخ پرسش های متداول ثبت نام یارانه نقدی در سایت رفاهی

  آدرس سایت رفاهی ثبت نام یارانه نقدی

  شماره تلفن سایت رفاهی یارانه ها

  سامانه استعلام یارانه نقدی

  سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 2٫67 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=188750
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  ثبت نام وام ازدواج 97

  هنوز موفق به ثبت نام وام ازدواج خود نشده اید؟  ما وام ازدواج شما را …

  55 دیدگاه

  1. فرشته صادقی

   باسلام بنده ازشما یک سوال دارم ایاپیرزنی بی سرپرست که تحت پوشش ومددجوی کمیته امداد است چون درسالهای گذشته برای سهام به اصطلاح عدالت اصلا خبرنداشته که ثبت نام کند وتنها منبع درامدش هم همین صدقه های شما دولت مردان است به هرجا مراجعه میکند هیچکس جوابگو نیست شما بفرمایید چکار کند ممنونم البته من درراه خدا وبرای کمک ایمیل خودم را می نویسم

  2. این از خدا خیر ندیده ها یارانه افراد نیازمند و قطع میکنن مال اقشار پر درآمد رو واریز میکنن منو شوهرم دوتامونم فوق لیسانس بیکار هستیم اجاره میدیم با هزار مکافات داریم زندگی میکنیم ونوقت امروز یارانه مارو واریز نکردن

  3. با ثبات ترین چیز توی ایران این یارانه عزیز هست واقعا موندم با این همه توروم و گرونی چرا 500 تومان و اضافه نکردن که بشه 46 تومان ولی دلار 5 برابر شده
   به عبارتی داری یارانه 10 هزار تومان قدیم رو میگیری که ارزش نداره
   اون دوستی هم که میگه ما به عراق و سوریه کمک میکنیم اصلا هم حرفش درست نیست ما داریم برای امنیت کشورمون خرج میکنیم و این یک استراتژیک قویه توی دنیا
   کافیه یک روز ایران عقب نشینی کنه مطمئن باشین تو خاک ایران میاد

   • من با هردو نظر این دوستمون موافقم کاملا درست میگه

   • دوست عزیر شما منزورتان این هست که به انها کمک کنیم خودما درک .. نه خیر عزیز در صورتی این عمل خوب هست که خودمان هم رازی باشیم نه این که به تما می کشور ها کمک شود ولی خودما در فقر بمانیم این گونه مطمعن باش بیشتر ضربه خواهیم خورد . اگر خودمان در فقر نباشیم بهتر می توانیم جلوی این مملکتهای زورگو بایستیم . به خداوندی خدا بدانم که مملکتم و مردمم در اسایش هستند و مشکلی ندارند با ان که بیمار هستم جون می دانم که اسایش فرزندانم مهیا هست خود به ان کشور ها اعزام خوهم شد و در ضمن سوالی برایم هست که چرا یکه از اطرافیان همین سران به انجاها نمی روند ..

  4. حشمت اله احدی

   جدیدا” تحت پوشش یارانه واقع شدم ویارانه خردادماه 96 به حسابم واریز شد یارانه .مهر.آبان.آدر.دی.بهمن.اسفند95 وفروردین .اردیبهشت96 کی پرداخت میشود باتشکر

  5. اقا مگه دولت یارانه رو از جیب خودش میده.نفت و گاز ما ملت رو مفت میده عراق و سوریه و ….. وبنزین1000 تومنی رو قالب ما میکنه و بعدم یارانه رو قطع میکنه .اگه بهشت وجهنمی هست .من راضی نیستم حقم بره تو شکم عربهایی که 8سال جنگرو بهمون تحمیل کردن وبقیه هم ازش حمایت کردن

  6. سلام به همه،پس یارانه ها کو؟؟؟نریختند؟؟؟یامال ما رو که کمیته امدادی هستیم قطع کردند؟؟؟الکی شعار میدن به مددجویان مستمری میدم ماکه تاحالا ندیدیم

  7. حضرت عباسی مونددم دین اینا چیه در یک موقعیت هایی میان واقعیتها و بلاهایی که به سر مردم جامعه میارن رو به زبان می یارند که بگن ما چقدر به فکر مردم هستیم و از اونا دفاع می کنیم -مثل همین که تو مناظره ها میان اعتراف می کنند که ما به ملت 45000 تومن یارانه دادیم و از جیب دیگه شون 500000 تومن برداشت می کنیم ( با افزایش قبض ها – چندین برابر کردن اجناس ) مگه منه کارگر در سال چقدر حقوقم اضافه میشه که این همه بارو باید بکشم . اون موقع یکسال و نیم قیل یارانه منو قطع کردند. جواب هم نمی دن

  8. م.کیا فرهنگی بازنشسته از گرگان

   با سلام -مسئولین محترم لطفا فکری هم به حال جاماندگان ازثبت نام فروردین93وخانواده انان نیز بکنید.با تشکر از مرحمت شما.

  9. یارانه من ازهمون ابتداحزف شدچون اطلاعات کافی نداشتم ونمی دونستم بایددوباره ثبت نام کنم بعدشم هرباراقدام کردم گفتن دولت بایداعلام کندبلاخره درتاریخ96/3/22ثبت نام کردم دیگه انشاالله یارانه ام رومیدن شماروبه خداجوابموبدین خیلی نیازمندم لطفاجواب بدین اگرجواب مثبت هست ازکی میدن؟؟؟؟

   • م.کیا فرهنگی بازنشسته از گرگان

    سلام هموطن گرامی لطفا بفرمائید در کجا ثبت نام کرده اید چون من وخانواده ام نیز هم درد شمائیم.با تشکر از محبت شما.

  10. هیفاء ایرانی نژاد

   باسلام واحترام خدمت کارشناسان محترم بنده چهار سال است که ازدواج کردم وپس ازازدواجم اقدام به تفکیک یارانه خود از خانواده شدم ولی متاسفانه از ان زمان تا بحال یارانه ام رانیز قطع شده است که به خیلی جاها مراجعه شده ولی متاسفانه نتوانستم نتیجه ای بگیرم حال از شما کارشناسان محترم خواستاررسیدگی دارم زیرادارای دو فرزند شیرخوار وشوهری بیکار که نیاز مبرم به یارانه دارم کدملی 1890284319وکدملی سرپرست 1899156682وشماره حساب 0305539644004وشماره تماس 09017569855

  11. من از این وضعیت و از این امنیت آسوده ام حتی اگر یارانه هم ندهید ما هیچ کدوم از کارهای این مملکت را نمیتوانیم ادای دین کنیم با تشکر دانش آموز پیش دانشگاهی

  12. ب نظر‌من باید یه کم ب فکر ضعیف جامعه باشن مسولان ،، ولی دعا کنید خدا حق ملت ضعیف را بگیره،، وظلم پایدار نباشه ..فقط خدا میتونه ظالمایی ک حق مردم میخورن رو بگیره..

  13. دو ماهه یارانه افراد تحت پوشش کمیته امدادو دو برابر کردین یعنی ما ک چارتاییم 330تومن اضافه شده ،،،، پدر من ازکار افتادس و ما فقط با یارانه زندگی میکردین ب بدبخت، این افزایش هرچند ناچیز بسیار مارئ خوشحال کرد و ما رو از قشر بدبخت جامعه ب کم بخت ارتقا داد ک با ذوق چشمگیر خونواده ما همرا بود،،،،
   حالا اوندین میگین یارانه برمیگرده ب شکل قبل و مستمری کمیته رو س برابر میکنین، یعنی 80تومن میشه 240تومن ،،،مگه ما مسخره شماییم ،،، هر روز ی سازی میزنید بخاطر رای ائردن کلاه سرملت میزارین ،،، گولمون میزنین باهامون بازی میکنین ،خدا ازتون نگذره ،، درسته ما قشر فقیر جامعه هستیم ولی بی شعور نیستیم ، فقط یادتون باشه این بقدرت رسیدنها و منسبها فقط و فقط ازمایش الهیه، روزی باید پاسخگوی تک تک این کاراتون باشین ،، خدا ازتون نگذره ک با دل پیرمردا و ازکارافتاده ها بازی میکنین اول میخندونیدشون بعدشم ب گریشون میندازین ،، سیاستی ک درپیش گرفتین بسیار کثیف بود ،،، لعنت بر فریبکاران

  14. علیرضاشاهوزهی نژاد

   سلام.الان 3ساله به دلیل اینکه نتونستیم برای یارانه ثبت نام کنیم یارانه نداریم.3نفریم وپسرمونم یارانه نداره.مستاجریم وپسرمم مریضه.بیماری داره.بنظرتون این انصافه که منه کارگرباخونه مستاجری وپسرمریض یارانه نداشته باشیم.لطفا پیگیری کنین چرا سایت یارانه بازنمیشه.اصلا اسمم توسایت نمیادبالا.من چیکاربایدبکنم

  15. بایدم یارانه رو توضیح بدید که چی هست ،من جاموندم از ثبت نام و موفق به ثبت نام نشدم تکلیف چیه واقعأ یعنی یه فکری نمیتونین به حال کسانی که جاموندن بکنین؟؟؟؟؟
   ما که ازهمه نیازمندتریم باید یارانه نگیریم؟
   اگه اهمیت میدادین به جوونای بدبختو بی کسوکار به یکی مثه ما که پشت نداره یه فکری به حال ما میکردین که بتونیم ثبت نام کنیم اومدیم جدا کنیم گیرخودمون بیاد بدتر قطعش کردین
   واقعن که عجب مملکتی داریم

  16. سلام،یارانه ی ما سه ماهه قطع شده،کجا باید مراجعه کنم؟لطفا یکی پاسخ بده

  17. این یارانه ها که الان واریز میشود بدرد هیچ کس با این وضع اقتصادی که خیلی از مردم بیچاره دارند نمی خورد چه فایده ای دارد وقتی که همه اجناس از خوراکی گرفته تا اجاره خانه افزایش قیمت داشته باشد قبض برق و گاز وتلفن را هم که نگ شمارا بخدا قسمتون میدیم یفکری دیگه به حال این مردم مستاجر،بد بخت ،بیکار، آبرودار بکنید که هرچی دارند وندارند وازبقیه باید قرض کنند تا زندگیشون بگذرد …مردگی وزندگی به چه دردی میخورد …..

  18. با سلام و ممنون از از اینکه اخبار مریوط به یارانه رو پیگیری میکنید. در گزارشتون اومده هر ماه واسه عده ای پیامک برقراری مجدد یارانه میاد پس چرا پیامک واسه ما اومده که 26/2/96 یارانه واریز میشه اما نشد! اگه ممکنه پیگیری بفرمایید بر خلاف گفته آقای روحانی خیلی از ما مردم محتاج ای یارانه هستیم مخصوصا با این پیامک اخیری که فرستاده شده امیدوار شدیم.

  19. سلام
   پارسال یارانه من را قطع کردند وقتی به سایت مراجعه کردم دلیل قطع یارانه را نوشته بودند ماکسیما منم اعتراض کردم که هیچ وقت ماکسیما نداشتم و حتی خانه هم ندارم بعد از چند ماه باهام تماس گرفتند و خیلی توهین آمیز یه خانم بهم گفت که تو که معلول یا از کار افتاده نیستی یارانه میخوای چکار بعد هم که خواستم اعتراض کنم قطع کرد واقعاً خاک تو سرتان با این روش برخورد با قضیه یارانه . زرنگید برید با برادران عزیز قاچاقچی تون مقابله کنید نه با مردم عادی کوچه و بازار اونم با دروغ و ریا

  20. باسلام یارانه ماهم که سه نفر هستیم.بطورناگهانی قطع شد.درصورتیکه نه درآمدبالاداریم نه خونه.دلیل چی هست نمیدونم.هرچی اعتراض هم میزنیم فایده نداره ونتیجه نگرفتیم.

  21. سلام.وقت بخیر.اخیرا پیامکی به من رسید که می گفت یارانه شما 26 اردیبهشت 96 برقرار می شود اما چنین نشد.آیا پی گیری می شود؟ من کارمندم و البته افراد متمولی را می شناسم که یارانه می گیرند.

  22. سیروس سریفی

   سلام جناب اقای روحانی در دوره اول یارانه خانمم را قطع کردی دستت درد نکنه این دوره هم مال منو قطع کن وبده به انانی که حقوق های دویست میلیونی میگیرن…. 19 سال 7ماه در وزارت امور اقتصادی خدمت کردم بدو نه هیچ دلیلی اخراجم کردن و اهیچگونه حقوق ومزایا بمن پرداخت نمیشود ایا عدالت اسلامی این است ؟؟؟؟؟؟؟؟

  23. لعنت برشما یارانه من چرا قطع کردید خودتون میلیاردی میخورید ما مگه بچه ایران نیستیم

  24. مهندس بیکار

   من کدوم درامدو دارم؟؟؟30 سالمه بیکار هیچی ندارم.کل خونوادمم رو هم دیگه درامد 4 تاشون سالی بیست میلیون نمیشه!چطور روتون شده 3 ساله یارانه ما رو قطع کردید ب دلیل اصناف وصلم نکردید.یعنی ما اقشار پردرامدیم ک ی خانواده 6 نفری در سال زیر 20 میلیون در میارن؟بعد این میلیاردرایی ک مبینیم وصله یارانشون تازه مفهوم عدل و عدالت رو متوجه میشیم..تعریف عدل اینه هر کس داره بیشترش بدید هرکس نداره بچاپینش و بدبخترش کنید.اینجانب هرگز به این عدل و عدالت های شما و صندوق شما دیگر رای نمیدهم

  25. حسن ازساوجبلاغ

   یه پیشنهادبرای دولت دوازدهم دارم:
   دولت یارانه مردم را شش ماه پرداخ کند،بعبارت بهتر یارانه شش ماه اول را فروردین وشش ماه دوم رامهرماه پرداخت کند تا مردم بتوانند یکجا مبلغ دریافتی را به یک زخمی بزنند.آخه باچخل وپنج هزارتومن ماهیانه،روزی یه آدامس موزی هم نمیشه خرید چه برسه به هزینه کرد دربخش خانئاروجاری……………….

  26. شاهپور بختیاری

   همین یارانه هم از سرتون زیاده،،،
   شما باید مثل افغانی ها و … باهاتون رفتار بشه،،،
   همیشه مینالین،،،قبل از انقلاب نالیدین،،،بعد از انقلاب نالیدین،،،پس چه مرگتونه،،، با کدوم نظام راحت و ریلکس هستید،،، شما رو اگر تو بهشت هم ببرند باز هم مینالید،،،از بس مونگولید،،،چند روز دیگه هم برا انتخابات شورای شهر خودتون رو جر وا جر میدید،،،

   • فعلا ک تو خودتو چرخ کردی فلک زده

   • همین ادمایی مث تو …. به سرتاپای این مملکت که مردم بیچاره واسه اینکه یارانه بگیرن خودشونو به هر دری میزنن
    پول یارانه هم میره تو جیب اونایی که میلیاردی میلیاردی میزنن به جیب امیدوارم خدا تو همین دنیا ازشون بگیره

   • اولا ک تو خودت مونگولی بی تربیت بی فرهنگ ،،چرا به این ملت بدبخت ک بعضیا هم برا نان شب زن وبچه ندارن ،،،توی عوضی به مردم میگی چرا مینالید و اینکه چ مرگتونه،،،خودت حتما نفست از جای گرم بلند میشه ک اینطوری دفاع میکنی از مسولینی ک واقعا مفت خور و بی لیاقت هستن مث تو،، .

   • گل گفتی ای که گل گفتی

  27. نمیزاری

   ماشالله همه دنبال یارانهاند دولت خوب سرگرمتون کرده …چرا کسی نمیگه چرا من ایرانی باید از دولت صدقه بگیرم انهم اینقدر کشور به این پولداری بعد مارو با 45هزار تومان سر کار گذاشتن اینهمه پول کجا میره پس شماها حقوق چند میلیونی میگیرید بعد به مردم 45هزار میدید خجالت نمیکشید عربستان ماهی 2;3 میلیون میده به مردمش انهم نه یارانه نه با اسم صدقه پول خودشونه حقشونه سهمشون میدن بهشون بترسید از روزی که مردم دوباره بیدار شن وای به شما

  28. منصورعارف

   اقایان که اقتصادان وحقوق دان هستیدبنده درروستای ازتوابه شهرستان قشم هستم ازجامانده های یارانه بهارسال 93اگریارانه حق قشرضعیف ایران است پس بنده بایک خانواده 7 نفری ازبهار93جامانده ام کارگری هستم روز33000تومان کارمیکنم صدها باربرای ثبت نام به فرمانداری مراجعه کردم ایاتابهالبرای اقایان همچون مشکلی پیش امده که4 سال به اداری دولتی مراجعه کنندوهیچ جوابی نگیرند اقای اقتصاددان دولت اگرقشرضعیف وغنی برای شمامفهوم است پس چرا حرفی ازجامانده ها بر زبان نمی اوریدایاکسی که ماشین اخرین مدل داردبرای 45000تومان التماس نمیکندد

  29. مریم کرمی

   سلام . پدر من 77 ساله شون هست حدود یکساله که یارانه شون حذف شده این در حالی است که خودشون هنوز توی این سن مستاجر هستن و هیچگونه درآمدی ندارند ، به هر کجا که می شد مراجعه کردم اما نتوانستم کاری برای ایشون بکنم ..درسته مبلغ چشمگیری نیست اما پدر من با همون قبض برق و تلفن اش رو پرداخت می کرد ، لطفا راهنمایی کنید ..

  30. به نظر من یکی باید مثل آقای احمدی نژاد باشه که توی روی ترامپ نامرد وایسه ونتونه ترامپ هیچ حرفی بزنه من فقط به آقای احمدی نژاد رای میدهم یادتون نره هیچ کسی مثل آقای احمدی نژاد برای مردم کاری انجام نداد درسته بعضی ها میگن آقای احمدی نژاد باعث شده نیرو هسته ای ایرن لو بره ولی اگه دقت کنید همین آقای احمدی نژاد بود که نیروی اتمی رو پیش برد وهمه از ایران میترسیدن(پس ازتون خواهش میکنم درست فکر کنید)ممنون

  31. فقط باید بگم لعنت به…!

  32. مهدی حضرتی

   سلام چرا یارانه یک بازنشسته فرهنگی راحذف کرده اید وبه زورپولش راداده اید به بهزیستی من که راضی نیستم حق من وبچه هایم رابازگردانید

  33. وحید رحمتی

   با این همه خرج زندگی یارانه به کجا میرسه
   قیمت هارو برگردونن به گذشته یارانه نمی خوایم

   وقتی خط فقر رو 812 هزار تومان در ماه تعیین می کنند، خوب این 45 هزار تومان یعنی ملت برو بمیر دیگه

  34. امروز سه شنبه 26 بهمن هست ولی یارانه نیست . چطور شما فرمودین دوشنبه 25 بهمن یارانه قابل برداشت هست؟

  35. ینهمه دادوفریاد میکنند اینهم بدوبیراه به گوش کردولت ودولت مردان هوار میکشند آیا به خرجشان میره ؟
   این آقایانی که از رژیم طاغوت دلاشون خونه میپرسم آقا دررژیم ستم شاهی اختلاسهای چندهزارمیلیاردی خبری بود
   آیا واقعا شرم نمیکنید. جوانهای این مملکت که اینهمه درجنگ کشته شدند واینهمه درپیروزی انقلاب کشته شدند فقط بخاطر این بود که شماها به نوائی برسید ؟ آنهائی که دم از شریعت میزنید آیا خوردن نانی که به خون جوانان این مملکت می خیسانید وباوله دهان میگذارید حلال است تف به رویتان بیاید حیف آن امام اگه اینجوری میدانست اصلا به ایران نمی آمد که از همه چیزش گذشت و شما به آن شخص بزرگ خیانت کردید. بی شرمها لااقل از این سید بزرگوارکه رهبرمان است خجالت بکشید که میگوید من از مسئولین وکارهایشان خسته شده ام

  36. چرا برای اختلاس و حقوقهای نجومی وعراق وسوریه وفلسطین و…..پول هست اما برای وضع معیشت بازنشستگان دولت به گدایی افتاده همه مردم میدونند که اینها فقط برای خودشان واقوام و سیاستهای خودشان روی کار امدند وبه دروغ ملت را هم دخیل میکنند این کشور ثروت فراوان داره اما باید بره تو جیب لبنانی . یمنی . عراقی و 10000ها تروریست دیگه وفقط مردم ما باید تو فقر باشند .خاک بر سر بیسوار واحمقتان کنند.

  37. لعنت بر پدر این نظام دروغی که ملت ابرومند ایران را خوار وذلیل کرد برای صدقه

  38. اونی که براش میمیرم یار یار یارانه…
   ((:
   بخوره تو سرشون با این یارانه دادنشون

  39. یارانه بگیر

   سلام
   روز اول که ثبت نام یارانه ها شروع شد قرار بود که تغییرات در قیمت اقلام نباشه
   دولت قیمتها رو برگردونه به سال 88 بعد یارانه ها رو حذف کنه
   اگر برا دولت ضرر داره چرا بر نمیگردونه سال 88
   نون سنگک 100 تومن بود نه الان که 1000 تومن شده
   لطفا مسئولان سرشون از برف بیارن بیرون

  40. طراحی سایت

   باسلام
   ممنون از پست خوبتون.

  41. رضا شفیعی

   لعنت به ما که با پاهای خودمون میریم تو صف های طولانی وقت خودمون رو هدر میدیم و یه سری مفت خور بی درد بی تخصص رو میفرستیم مجلس که به عنوان نماینده ما برن اون تو و نون زن و بچه هامون رو ببرن. عوض اینکه دولت مخالف پرداخت باشه و این نمایندهای شکم سیر در مقابلش بایستن کار برعکس شده! دولت تلاش میکنه پرداخت کنه نماینده ها تمام تلاششون رو بکار گرفتن که قطع بشه، حتی کار رو به شورای نگهبان کشوندن! خیلی جالبه

  42. دولت پاکدست.ریشه های دروغ و فساد و ظلم را کاشت.لعنت به تو.ننگ بر تو.

  43. خدالعنتشون کنه یارانه مارا93 قطع کردند هرچه اعتراص کردیم فایده نداشت

  44. حق دارن حضرات ملت رو هیچ حساب کنن در تمام شرایط مردم پشتیبان نظام بوده اینم قدردانی از مردمه حقوق یه کارمند لشکری یا کشوری و بازنشسته بدبخت اصلا همخوانی با گرونی و تورم نداره اکثر مردم در فقر و بدبختی هستن اما اینا شدن زبون ما جای ما جار میزنن همه وضعشان توپه فقط جیب خودشونه که پر شدن نداره جلو روی مردم با کمال بیشرمی میان دروغهای بزرگ میگن خدا فقط بداد ایران و ایرانی برسه هیچی از ایران باقی نداشتن لاشخورها دزدیدن بردن و خوردن

  45. تو کدوم تقویم 26مهر 95 جمعه میشه . تو تقویم شمسی مورد قبول کشور که جمعه 23 مهر و جمعه ی بعدیش 30 مهر میشه خواهشا خبر الکی نزنید .

  46. حبیب شکوری

   درجواب سوال پول حذف یارانه ها کجامی رود بایدگفت به جاهایی می رود که بشود اختلاس های چندین هزارمیلیاردی راانجام داد به جاهایی می رودکه حقوق های نجومی به مدیران دلسوزنظام !!! داده ویابرداشته شود واین قبیل جاها تابرای مدتی رسانه هادراین باب تغذیه خبری بشوندوصدای نهاهای مردمی برای بازگرداندن آنهابه خزانه دولت ودلسوزی برای ملت ازتریبونهای مختلف وباکلمات وجملات خوشایندبلندشودوآنقدرگفته شودکه مردم ازشنیدن آنهاخسته شده و اینگونه اقدامات قاطع درحرف راپیگیرنباشندوبخودی خودفراموش کنندتاخبراختلاسهای کلان دیگری به نحوی انتشاریابدواین دور وتسلسل ادامه یابدورفاه اجتماعی وایجاداشتغال و تحصیل کودکان روستاهای محروم درسیستان وبلوچستان وسایرنقاط مانندصدهاسال قبل درکپرویادرفضای بازوبدون سقف برروی زمین خاکی بنشینندوگرمای طاثت فرساومشکلان دیگرراتحمل کنندتادرآینده باتحصیلات عالیه به خدمت دلسوزانه افتخارکنند : اگر شمامی دانیدبجای دیگری هم می رودبگوییدبدانیم :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.