در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سلامت > دکتر خوب > معرفی دکتر خوب کاشت مو
پیش بینی فوتبال

معرفی دکتر خوب کاشت مو

hair transplant1 معرفی دکتر خوب کاشت مو

قطعا مو برای زیبایی لازم و ضروری است و در حال حاضر تنها راه برای ترمیم کردن موهای از دست رفته استفاده از پیوند موی طبیعی است که این پیوند علاوه بر سر در قسمت های دیگر مانند ابرو، ریش و… صورت می گیرد.

کاشت مو اولین بار درسال 1939 توسط پزشک ژاپنی آقای دکتر Dr.Okuda مطرح و سپس درسال 1959 توسط پزشک آلمانی  Dr.Orentreich عملی گردید.

درسالهایی که گذشت تجارب وروش های متعددی مورد آزمایش قرارگرفت و در نهایت امروزه با بهرگیری از تکنولوژی جدید از دسته های کوچکتر مو موسوم به میکروگرافت (micrograft) استفاده می شود که سبب نتایج رضایت بخش و ظاهری طبیعی شده است و امری که تا چندی پیش حتی تصورش هم دشوار بود امروزه تبدیل به یکی از اعمال جراحی سرپایی و بسیار سبک شده است که بر پایه برداشت سالم ریشه های موی شخص و کاشت آنها در نقاط مورد نظر استوار می باشد.

مسلما متخصصان کاشت مو در تهران و ایران کم نیستند اما با توجه به اینکه نتیجه ی ناشی از انجام کاشت مو غیر قابل برگشت و ترمیم کردن آن نیز بسیار مشکل و پر هزینه است انتخاب پزشک معالج امری ضروری است و باید ما نهایت دقت و وسواس را به خرج بدیم تا بعدا دچار مشکل نشویم.

ما تو پورتال آسمونی این بخش رو ایجاد کردیم که کسایی که قبلا کاشت مو را انجام دادند و دکتر خوبی رو تو این زمینه می شناسند اینجا به بقیه ی مردم معرفی کنند.

برای اعلام نظرات خودتون در مورد دکتر خوب کاشت مو از بخش نظرات همین مطلب استفاده کنید.

[NEWS] خبر فوری، اسکار 2017 برای: اصغر فرهادی

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=115300
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

دکتر خوب برای تزریق چربی

در حالی که چاقی موضعی برای بسیاری از مردم معضل است و درصدد رفع آن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی