تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سلامت > دکتر خوب > معرفی دکتر خوب کاشت مو
تبلیغات اینترنتی

معرفی دکتر خوب کاشت مو

hair transplant1 معرفی دکتر خوب کاشت مو

قطعا مو برای زیبایی لازم و ضروری است و در حال حاضر تنها راه برای ترمیم کردن موهای از دست رفته استفاده از پیوند موی طبیعی است که این پیوند علاوه بر سر در قسمت های دیگر مانند ابرو، ریش و… صورت می گیرد.

کاشت مو اولین بار درسال 1939 توسط پزشک ژاپنی آقای دکتر Dr.Okuda مطرح و سپس درسال 1959 توسط پزشک آلمانی  Dr.Orentreich عملی گردید.

درسالهایی که گذشت تجارب وروش های متعددی مورد آزمایش قرارگرفت و در نهایت امروزه با بهرگیری از تکنولوژی جدید از دسته های کوچکتر مو موسوم به میکروگرافت (micrograft) استفاده می شود که سبب نتایج رضایت بخش و ظاهری طبیعی شده است و امری که تا چندی پیش حتی تصورش هم دشوار بود امروزه تبدیل به یکی از اعمال جراحی سرپایی و بسیار سبک شده است که بر پایه برداشت سالم ریشه های موی شخص و کاشت آنها در نقاط مورد نظر استوار می باشد.

مسلما متخصصان کاشت مو در تهران و ایران کم نیستند اما با توجه به اینکه نتیجه ی ناشی از انجام کاشت مو غیر قابل برگشت و ترمیم کردن آن نیز بسیار مشکل و پر هزینه است انتخاب پزشک معالج امری ضروری است و باید ما نهایت دقت و وسواس را به خرج بدیم تا بعدا دچار مشکل نشویم.

ما تو پورتال آسمونی این بخش رو ایجاد کردیم که کسایی که قبلا کاشت مو را انجام دادند و دکتر خوبی رو تو این زمینه می شناسند اینجا به بقیه ی مردم معرفی کنند.

برای اعلام نظرات خودتون در مورد دکتر خوب کاشت مو از بخش نظرات همین مطلب استفاده کنید.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=115300
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

laser-hair-removal

دکتر خوب لیزر موهای زائد

امروزه لیزر به عنوان مؤثرترین و سریعترین روش از بین بردن موهای ناخواسته جای خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی