تازه های آسمونی
خانه > سرگرمی > سرگرمی جالب > رنگ اسم شما چیست؟
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • رنگ اسم شما چیست؟

  اسم شما چه رنگی است؟ چی؟ مگر اسم‌ها هم رنگ دارند؟ پس چی که دارند! تازه اگر شما بدانید اسم‌تان چه رنگی است شاید خیلی از مشکلات‌تان در زندگی حل شود. چی؟ باور نمی‌کنید؟ پس این مطلب آسمونی را تا انتها بخوانید و متوجه شوید که اسم‌تان رنگ دارد و شناسایی این رنگ خیلی در موفقیت شما موثر است. 

  روان‌شناسان می‌گویند؛ همه ما به نحوی تحت‌تاثیر رنگ‌ها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی‌مان را با این رنگ‌ها نشان می‌دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد.
  که می‌تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد. جالب است نه؟! این‌که شما بدانید برای اسم‌تان رنگ مخصوصی وجود دارد و می‌توانید راز شخصیتی خود را از لابه‌لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان‌انگیز باشد. پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:

  what-color-is-your-name

  رنگ‌های هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از:

  قرمز : ش ج س الف   (عدد ۱)

  نارنجی :‌ ‌‌‌ ت ث ک ب   (عدد ۲)

  زرد  ی ل ص ض   (عدد ۳)

  سبز : ‌ و م د ژ   (عدد ۴)

  آبی :  چ ن ط ظ   (عدد ۵)

  نیلی :  ح خ ف   (عدد ۶)

  بنفش  ع پ غ   (عدد ۷)

  صورتی :  ز ق ه   (عدد ۸)

  طلایی :  ر ذ گ   (عدد ۹)

   

  برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می‌آوریم. به این شکل که اسم و فامیل خود را روی برگه کاغذی می‌نویسید و براساس حروف و اعداد ذکر شده برای هر کدام، به رنگ مربوطه دست پیدا می‌کنید.
  مثال: مثلا اسم و فامیل  «مینا احمدی» حالا ببینیم مینا احمدی، چه رنگی است.

   

  اسم: م ۴ – ی ۳ – ن ۵ – الف ۱

  فامیل: الف ۱ – ح ۶ – م ۴ – د ۴ – ی ۳

  سپس اعداد اسم و فامیل با هم جمع می‌کنیم:

  ۴+۳+۵+۱+۱+۶+۴+۴+۳ = ۳۱

  مجموع عدد ۳۱ شد، حالا اعداد به دست آمده را با هم جمع می کنیم

  ۳ + ۱ = ۴

  عدد ۴ مربوط به رنگ سبز است، که مشخصاتش در زیر آمده است

  نکته: اگه جمع بدست اومده از ۹ بیشتر بود، باز دوباره اون دو عدد رو با هم جمع کنین. (مثلا اگر عدد 11 بدست آوردید، 1+1 مساوی است با 2، که 2 میشود رنگ اسم شما)

  شما هم با این روش رنگ اسم خودتان را پیدا کنید و حالا با خواندن مشخصات آن رنگ خودتان را بهتر بشناسید.

  راستی، شما می‌توانید این کار را با اسم کسانی که برای‌تان مهم هستند هم انجام دهید و به نتایج هیجان‌انگیزی(!) دست پیدا کنید.

   

  قرمز 1

  بسیار جاه‌طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی عصبی می‌شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچک‌ترین بهانه‌ای اخم‌های‌تان درهم رفته و به لاک خود فرو بروید. باید سعی کنید که از انرژی فوق‌العاده‌تان در جهت مثبت استفاده کنید.

   

  نارنجی 2

  شوخ‌طبعی و بذله‌گویی به‌خصوصی را که به ارث برده‌اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می‌گیرند. سعی می‌کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید
  و با بذله‌گویی خاص خود، محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید. رنگین‌کمان زندگی‌تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر کنید.

   

  زرد 3

  بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوش‌بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهید بر زبان بیاورید، کم نمی‌آورید. به دلیل زنده‌دلی ابتکار و مستعد بودن‌تان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دوروبرتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.
  با وجودی که روحیه بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید کرد، مگر این‌که شادی‌های‌تان را با دیگران تقسیم کنید. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است که گاهی شما را در خود غرق می‌کند!
  اگر نتوانید انرژی و توان‌تان را در مسیر درستی هدایت کنید درآخر خواهید دید، بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده‌اید ناتمام مانده‌اند.

   

  سبز 4

  برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای‌تان اهمیت زیادی دارد. به‌ندرت ممکن است زندگی‌تان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی‌های جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشکلات دیگران به‌شدت حرص می‌خورید.
  تکامل شخصیتی برای‌تان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت‌بخشیدن به دانش خود، هرگز از آموختن دست برنمی‌دارید. ترجیح می‌دهید به‌جای از شاخه‌ای به شاخه دیگر پریدن، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

   

  آبی 5

  به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برای‌شان جالب هستید. آزادی برای‌تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم شود یا زیر نظر قرار دارید. اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق‌العاده دارد.

   

  نیلی 6

  زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای که به پاکی و زیبایی‌های دنیا دارید می‌توانید توان و شادی فوق‌العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه‌بر روحیه و شخصیت نوع‌دوست و انسان‌پروری که دارید از یک حس‌ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می‌توانید به راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

   

  بنفش 7

  عاشق کندوکاو و جست‌وجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید هیچ‌اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌کنید. مگر آن‌که خودتان آن‌را شخصا تجربه کرده باشید. برای حل مشکلات نیز راه حل را درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ‌شدن با دیگران کمی برای‌تان مشکل است.

   

  صورتی 8

  قدرت جسمی بالایی دارید به خاطر اراده بالایی که دارید، می‌توانید رویاهای‌تان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت‌ها به راحتی کنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشکلات‌شان راهنمایی کنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

   

  طلایی 9

  در هر چیزی فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شما را برآورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلام‌تان چنان زیبایی دارد که به‌ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیرقابل توصیف است.
  به هرچیزی با خوش‌بینی زیاد نگاه می‌کنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیات‌تان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موقعیت‌ها تبدیل کنید.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=54880
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  خصوصیات متولدین اردیبهشت

  نمادهای ماه متولد اردیبهشت : متولد : طفل شیرخوار طبیعت سمبل : گاو نر شعار …

  26 دیدگاه

  1. خیلی جالب بود
   من برای خودم و چند اسم دیگه امتحان کردم
   دقیقآ همون بود

  2. با اجازه اضافه میشود چون حرف از طیف آفتاب شد لپ کلام : هر 9 تا عجیب بمن میخوره والا… همین حل ریاضیات شما اصن نبوغ و هوشو میرسونه مگه نه؟ تا فرصت دیگه ایام به کام در پناه خدا باشید. مرسی

  3. آقا دستتون درد نکنه بمن که 3و4و6 خیلی میخوره و تازه اشم اصن در مورد نماد
   آپریلی ها که محشره , خب آخه افتاب اصن مظهر یه عالمه نور و روشنائی و گرمی و شادی و انرژی از نوع مثبتش البته و طیف رنگای بسی زیبا که مشخصه
   و اما ریاضی چون این تستو هم پیدا کردم . واقعا” شما آسمونی خوبم ,بگید درست نگفتم ؟

  4. واقعا چرا اینقدر گیج هستید شما? توضیحات بالا رو نمیفهمید!?

  5. ممنون واقعاشخصیت خودمونوشناختیم

  6. سارا فصیحی

   من اسم خودم 46 شد و مجموع 10 میشه ولی 10نداره من چیکار کنم

  7. مال من 59 شد پس این روانشلاسی کامل نیست

  8. جالب بود اما کامل نبود

  9. سلام خسته نباشید جالب بود رنگ اسم من آبی شد من فقط اعداد اسم حساب کردم باید اعداد فامیلی را هم با اسم حساب کرد یا فرقی نمیکنه

  10. رنگ من شد نارنجی
   خیلی خوب و واضح بود

  11. باسلام به آسمونی های عزیز ازشما سپاس گزارم به خاطر سایت خوبی که فراهم کردید حالا سوالم از شما دوستان این است که ایا این که اسم شما چه رنگی است درست یا نه؟ ودر ضمن از کحا این را کشف کردید آیا فرمول خاصی داره ؟

   • --> آسمونی

    بله تقریبا درست است و البته موضوعاتی با این مضمون به نظر بازدیدکنندگان گرامی نیز بستگی دارد، این مجموعه با بررسی چندین تحقیق مرتبط آماده شده است

  12. سلام اسم شوهرم رو جمع کردم شد 37، حالا جمع 3+7 که میشه 10. حالا 10 چه رنگیه؟

   • --> آسمونی

    در بخش نکته در متن ذکر کردیم، اگر جمع بیشتر از 9 شد، اعداد بدست آمده را با هم جمع میکنیم، 1+0=1
    رنگ اسم ایشان قرمز است

  13. با سلام این فرمولی که گفتید کامل نیست که یعنی چی باز هم 2عدد را با هم جمع میکنیم و هم اینکه 2=20 واضح نیست لطفا بیشتر توضیح دهید با تشکر

  14. دورود
   من مهدی گودرزی هستم
   جمعش شد 56
   اما نمیدونم منظور از اینکه 2 عدد رو با هم جمع کنم چیه؟
   کلا یه خورده واضح تر توضیح بدین
   سپاسگذارم
   مهدی

   • دورود

    آسمونی جون عزیز دوباره حساب کردم شد 56
    اما جمع دو عدد 6و5میشه 11 که تو اعداد رنگها نمیگنجه
    لطفا راهمنمایی کنید
    سپاسگذارم
    مهدی

    • --> آسمونی

     6+5 = 11
     چون از 9 بیشتر است، اعداد جمع بدست آمده را با هم جمع می کنیم
     1+1 = 2
     رنگ اسم شما نارنجی است

  15. اسمسی که جمعش بشه 10 باید چکار کرد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   مثل غلام رضا

   • --> آسمونی

    جمع اسم شما 28 میشود، جمع فامیلی خود را هم به دست آورید
    و بعد هر دو را با هم جمع کنید
    در نهایت اعداد نهایی را با هم جمع کنید، طبق مثال فوق

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.