تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اقتصاد و صنعت > املاک و ساختمان > طرح های جدید خانه درختی تنوع زیستی
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

طرح های جدید خانه درختی تنوع زیستی

tree house طرح های جدید خانه درختی تنوع زیستی

شرکت معماری بریتانیایی بلو فارست پیش زمینه ای در زمینه طراحی و ساخت خانه و کلبه های درختی تجملاتی دارد که در حال حاضر برنامه هایی برای ساختن خانه ای در پروژه ادن دارد. در کورنوال بریتانیا، پروژه ادن از بزرگترین هنرستان هنرهای زیبای جهان است و خانه  تنوع زیستی درمیان شاخه های بالایی درخت روی کنوپی جنگل های حاره ای در پروژه قرار گرفته است.

سایمون پین مدیر بلو فارست می گوید طراحی خانه درختی تنوع زیستی از طرح نبوغ آمیز طبیعی آن گرفته شده است و بر اساس خانه هایی که به طور استادانه توسط پرنده ویور و بوور که در آفریقای شرقی هستند ایجاد شده است جایی که بنیانگذار بلو فارست خود در آنجا متولد شده است.

مسیر جدیدی به سمت بالای درخت است که به طور مارپیچی بر کنوپی جنگل های حاره ای پر مه قرار گرفته است. بازدیدکنندگان تجربه منحصربفرد غوطه وری در طبیعت را از طریق راهروی چوبی و فولادی ۱۶ متری (۵۲ فوتی) به دست می آورند.

خانه تنوع زیستی به عنوان فضایی آموزشی است و به گونه ای طراحی شده که برای گروههایی تقریبا بیست نفره کاربرد دارد و نقطه ای مرکزی درون بیوم های گرمسیری پروژه ادن خواهد بود که به بازدیدکنندگان تصویری منحصربفرد از تنوع زیستی طبیعی می دهد.

پین می گوید این برخلاف چیزی است که ما پیشتر انجام داده بودیم. من عاشق این بنای فوقانی مارپیچی هستم و واقعا عاشق روکش فلزی پرمانندی هستم که این شکل خانه درختی را همرنگ محیط می کند.

همزمان با فلسفه پروژه ادن، معماران بلوفارست هر کار ممکنی را انجام داده اند تا ساختار فیزیکی را تا جایی که ممکن است پایدار بسازند.

پین می گوید خانه تنوع زیستی چالش فنی جالبی داشت که مجبور بودیم فضای آموزشی تماشایی و غیرعادی برای بازدیدکنندگان در این محیط راحت ایجاد کنیم با انتخاب محدودی از موادی که می توانند از عهده چنین محیط تهاجمی بر آیند دماهایی که به ۴۵ درجه

سانتی گراد (۱۱۳ درجه فارنهایت)، ۹۰ درصد رطوبت نسبی در شب و ۶۰ درصد در روز می رسند و بنای فوقانی فولاد گالولنیزه است.

پروژه ادن اخیرا بر روی افزایش بودجه دارد کار می کند تا عنصر طرح خانه تنوع زیستی را تحویل بدهد. همانطور که بودجه افزایش یافت پروژه باید تقریبا ۹ تا ۱۰ هفته برای پی ساختن بنای فوقانی کار می برد  و پنج تا شش هفته برای نصب وقت خواهد برد.

پین نتیجه گیری می کند خانه های درختی همیشه نشانه ای از تصور خلاق هستند.  نمی توانیم منتظر بمانیم تا از این مسیر کنوپی عبور کنیم و بر روی سکوی خانه بایستیم و به جنگل بارانی نگاه کنیم.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=35120
loading...
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  اتصالات اسکلت فلزی

  اتصالات اسکلت فلزی عامل انسجام و استحکام وهماهنگی اسکلت است.کیفیت یک اسکلت را اتصالات آن …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی