آسمونی
دکوراسیون منزل

مدل های زیبای بوفه و ویترین

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

بوفه و کمد از جمله مبلمان ضروری هستند که معمولا در خانه اکثر ما ایرانی ها قرار دارند. مانند هر مبلمانی دیگری برای دکوراسیون خانه، انواع بسیار مختلفی از بوفه ها و کمدهای ذخیره سازی مناسب اتاق غذاخوری و پذیرایی در بازار وجود دارند. سایت آسمونی در ادامه این مقاله مدل های زیبایی از بوفه و ویترین را برای شما عزیزان به نمایش می گذارد. همچنان آسمونی را همراهی کنید.

sofaa1 مدل های زیبای بوفه و ویترین

اگر در خانه تان دیواری دارید که نمی دانید از فضای جلوی آن چطور استفاده کنید می توانید با قرار دادن کمدی هویت جدیدی به آن فضا دهید.

در فضای محدود آپارتمان ها استفاده از بوفه های بزرگ و جاگیر اصلا انتخاب مناسبی نیست. باید دقت کنید تا مبلمان و کمد هایی را برای منزل تان انتخاب کنید که با اندازه فضای موجود هماهنگی داشته باشد.

sofaa2 مدل های زیبای بوفه و ویترین

هر چقدر هم که وسایل شما مناسب و زیبا باشند در فضای محدود خود را نشان نمی دهند و به نوعی اغراق شده به نظر می رسند اما ویترین در ابعاد کوچک تر دست شما را برای استفاده از بقیه فضای منزل تان باز می گذارد.

گذاشتن شمعدان یا مجسمه هایی که رنگ شان کاملا با رنگ تیره کمد متضاد است جلوه خاصی به آن می بخشد.

سعی کنید تا در یک فضا از همه طیف های رنگی چوب استفاده کنید چون تنوع خاصی به فضا می بخشد و چشمان تان بعد از مدتی از دیدن آن ها خسته نمی شود.

استفاده از کمدهایی که از خطوط ساده و صاف ساخته شده اند نظم خوبی به فضای سالن یا اتاق می دهند.

برای تمیز کردن وسایل چوبی مثل میز تلویزیون، کمد و ویترین می توانید از روغن برزک برای شفافیت و جلای آن ها استفاده کنید.

چند قطره از روغن برزک را روی پارچه نرمی بچکانید و بعد روی میز یا وسایل دیگر بکشید، خب در این حالت خواهید دید که چقدر وسایل چوبی تان براق و تمیز می شوند. این کار باعث می شود که اشیای چوبی، خاک به خود نگیرند.

sofaa3 مدل های زیبای بوفه و ویترین

تازه های مرتبط

7 راهکار برای تغییر دکوراسیون منزل

نیما طباطبایی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

چیدمان و دکوراسیون جدید برای سال نو

دکوراسیون زیبا برای منزل + عکسها

طاهره رضایی

طراحی داخلی و معماری خانه

دکوراسیون زیبا برای خانه های بزرگ و با متراژ بالا

درج نظر