تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > بیوگرافی خوانندگان > هواداران گروه سون ۷th Band + بیوگرافی
 • باغ تالار گلهای زندگی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • loading...

  هواداران گروه سون ۷th Band + بیوگرافی

  seven band 5 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  گروه سون را می شناسید؟ در این مطلب سعی شده بیوگرافی مختصری از گروه سون و اعضای آن برای شما دوست داران موسیقی و طرفداران گروه سون قرار داده شود همچنین مصاحبه ای با ۳ دوست داشتنی عضو این گروه انجام شده است که در ادامه در سایت آسمونی می توانید بخوانید.

  اعضا گروه:

  آرش قنادی متولد : ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ تهران، زمینه فعالیت: سرپرستی گروه در امور اداری، نوازندگی، خوانندگی، آهنگسازی و ساز تخصصی او کیبرد آکاردئون است.

  seven band 3 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  امیر قنادی متولد : ۷ اردیبهشت ۱۳۶۲ کرج، زمینه فعالیت های او آهنگ سازی و ترانه سرایی و خوانندگی است. زمینه فعالیت: ساز تخصصی او گیتار کلاسیک و الکترونیک است.

  seven band 5 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  کیارش پوزشی متولد : ۹ بهمن ۱۳۵۶ بندرعباس، زمینه فعالیت: فعالیت های او تنظیم و ترانه سرایی و نوازندگی و خوانندگی و آهنگ سازی است و سازهای تخصصی کیارش پوزشی کیبرد و پیانو است.

  seven band 6 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  هر سه اعتقاد دارند که در کنار هم یک صدا هستند. گروه سون (۷) را حتما می‌شناسید؛ گروهی که آرام‌آرام خودشان را در دل همه جا کردند؛ گروهی که ادعا دارند همیشه در کنار هم خواهند ماند. کنسرت‌های گروه سون همیشه با استقبال خوب هواداران‌شان مواجه شده، طوری که در بیشتر مواقع روزها و سئانس‌های کنسرت‌های‌شان تمدید می‌شود.  دو برادر (امیر و آرش قنادی) و کیارش پوزشی اعضای گروه سون هستند.

   ما اسم سون را به خاطر زیبا بودن آن انتخاب نکردیم. خیلی در موردش تحقیق کردیم و دیدیم واقعا در این عدد یکسری انرژی‌ها نهفته است. بعد از این‌که این اسم را انتخاب کردیم انرژی‌های آن به ما برگشت و احساس کردیم اتفاق‌های بهتری برای‌مان می‌افتد. روز اول اسم گروه «کیمیا» بود اما بعد از آن «سون» را انتخاب کردیم،‌ دوستش داریم و روی بودنش پافشاری می‌کنیم.

   

  گفت و گو با گروه سون :

  آرش قنادی: اگر آن‌ها نبودند، ‌می‌لنگیدیم

  شما به‌عنوان برادر بزرگ‌تر باعث شدید امیر هم سراغ موسیقی و خوانندگی بیاید؟

  حتما همین‌طور بوده چون من ۶-۵ سال از او بزرگ‌ترم، البته خانواده ما در کل موسیقی دوست هستند. پدرم هم مشوق اصلی ما بود، خانواده‌مان در این قضیه خیلی به ما کمک کردند و پر و بال دادند اگر آن‌ها و همراهی‌شان نبود هیچ‌‌وقت نمی‌توانستیم گام‌های جدی در این عرصه برداریم.

  شما ۳ نفر رابطه‌تان با هم چطور است؟

  ما یک گروه هستیم، کارها را بین خودمان تقسیم می‌کنیم و هر کس به بهترین شکل سعی می‌کند وظیفه‌اش را انجام بدهد. اگر کسی در کاری به مشکل بربخورد با بقیه مشورت می‌کند. کیارش هم درست مثل یکی از اعضای خانواده ماست.

  در خانواده شما شخص دیگری هم هست که بخواند یا ساز بزند؟

  پدر من شغل صنعتی دارد اما همیشه ساز می‌زده و می‌خوانده البته نه به‌صورت حرفه‌ای، پدربزرگم هم با این‌که صنعتکار بزرگی بوده اما علاقه زیادی به موسیقی داشته و تار می‌زده، من هم با آکاردئون موسیقی را یاد گرفتم؛ آکاردئونی که پدرم با آن می‌زد و به من هدیه داد. این آکاردئون برای من خیلی با ارزش است و در بیشتر کنسرت‌ها همراهم است. آن زمان‌ها من به‌علت مشکلات زیادی که وجود داشت نمی‌توانستم ارگ بخرم و با همین آکاردئون روزی ۵-۴ ‌ساعت تمرین می‌کردم. حتی یک زمانی من موسیقی تدریس می‌کردم اما خودم ارگ نداشتم.

  seven band 1 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  دعواهای ۲ دقیقه‌ای

  کار گروهی یک مقدار سخت است و باید قدم‌ها را با احتیاط‌تر برداشت، شما چطور در گروه‌تان این قدم‌ها را برمی‌دارید؟

  معمولا در ما ایرانی‌ها همیشه این اتفاق می‌افتد که می‌گویند کار گروهی سخت است به خاطر این‌که اکثر آدم‌ها به حق‌شان قانع نیستند و این خیلی سخت است ۳ نفر پیدا شوند که برای همدیگر بهترین چیزها و برازنده‌ترین‌ها را بخواهند، ما با هم زندگی می‌کنیم از ۲۴‌ساعت شبانه‌روز فقط آن موقعی که خواب هستیم همدیگر را نمی‌بینیم ما با همدلی کار می‌‌کنیم، مردم برای ما با ارزش‌ترین چیزهایی هستند که داریم. برای کسی که حاضر است حتی ۵‌دقیقه وقت بگذارد و یکی از آهنگ‌های ما را گوش بدهد، حاضریم هر کاری بکنیم، ما تعداد کارهای‌مان زیاد نیست چون همیشه مواظب بودیم که هر یک قطعه‌ای که از ما وارد بازار می‌شود خوب باشد و خیلی وقت‌ها برای یک قطعه کار یک آلبوم را انجام داده‌ایم.

  کارگروهی سخت است یا کار تکی؟

  کار تکی سخت‌تر است البته گروه هم باید گروه باشد، اگر هر چند نفری که دور هم جمع می‌شوند بخواهند یک کارگروهی انجام بدهند حتما به مشکل برمی‌خورند، ما ۳‌نفر سال‌های سال است همدیگر را می‌شناسیم حتی خیلی قبل‌تر از این‌که کارمان را شروع کنیم، ما قبلا برای خواننده‌های دیگر آهنگسازی می‌کردیم و ریزه‌کاری‌های یکدیگر را می‌شناختیم. تا دل‌تان بخواهد روزهای سخت داشته‌ایم، روزهایی که به خاطر یکسری مسائل نمی‌توانستیم کار کنیم، روزهایی‌که بهترین لحظات عمر ما بود، اگر بخواهیم بگوییم یک دیوان می‌شود؛ بارها با هم دعوا کرده‌ایم اما مدت دعوای‌مان بیشتر از ۲‌دقیقه طول نکشیده و هیچ‌وقت با هم قهر نکرده‌ایم. در نهایت هم حرف اول و آخر را ۳نفری می‌زنیم.

  اگر امیر بخواهد یک قطعه را تکی اجرا کند واکنش شما چیست؟

  امیر مهره اصلی گروه ماست، خیلی از آهنگ‌های زیبای ما را امیر ساخته است، البته هر سه‌تایی ما در کل کار دخیل هستیم. هر سه یک خواننده‌ایم، اگر این اتفاق بیفتد من خودم مخلص او هستم و مطمئنم که برایش بهترین تنظیم را می‌کنیم تا بخواند و کیف کند، ما عشق می‌کنیم اگر او بخواهد این‌کار را بکند تا به حال نخواسته اما اگر بخواهد هیچ مشکلی نیست و ما هر سه با جان و دل برای هم قدم برمی‌داریم.

  seven band 2 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  کیارش پوزشی: صداهای‌مان را میکس کرده‌ایم

  چرا شما در این یکی، دوسال گذشته آنقدر کم کار شده بودید؟

  ما از وقتی تصمیم گرفتیم مجاز شویم روند کارمان کند شد، علت آن هم، زمانی بود که نیاز داشتیم برای مجاز شدن و گرفتن مجوز صرف کنیم. بعد از این‌که گروه ما کلیپ‌هایش را پخش کرد حدود ۴ سال طول کشید تا بتوانیم برای آلبوم اول‌مان مجوز بگیریم. برای آلبوم دوم هم زمان زیادی گذاشتیم که خدا را شکر تا به حال همه کارهای این آلبوم به خوبی انجام شده و به زودی وارد بازار می‌شود.

  شما ۳ نفر چگونه با هم آشنا شدید و تصمیم گرفتید که یک گروه تشکیل دهید؟

  هر ۳ ما قبل از اقدام به خواندن، نوازنده بودیم. من به صورت جداگانه به جز نوازندگی گاهی آهنگسازی می‌کردم و بعضی‌اوقات هم شعر می‌گفتم اما آرش و امیر از اول با هم کار می‌کردند و برای خواننده‌های دیگر آهنگسازی و تنظیم انجام می‌دادند. در یک مقطعی ما با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم یک کار گروهی شروع کنیم. در کل ما ۳نفر هر کاری که در زمینه موسیقی هست انجام می‌دادیم تا این‌که قرار شد ۳نفری روی استیج برویم، به همین دلیل نخستین قطعه را با نام «ستاره» ساختیم و پخش کردیم تا واکنش‌های مردم را ببینیم و خوشبختانه استقبال خوب بود.

  بعد از قطعه ستاره چه کردید؟

  بعد از آن قطعه، ما تراک «واست بمیرم» را اجرا کردیم که در آلبوم اول ما هم وجود دارد.

  شما قسمت‌های یک ترانه را چگونه بین خودتان تقسیم می‌کنید؟

  ما ۳نفر با هم یک خواننده هستیم،‌ یعنی وقتی در کنار هم قرار می‌گیریم یک ترانه را خیلی زیباتر اجرا می‌کنیم به نسبت وقتی که بخواهیم آن را به صورت تکی بخوانیم. من یک سطح از صدا را خوب می‌خوانم امیر و آرش سطوح دیگر را. این تقسیم‌بندی واقعا به شکلی است که هرکسی که آن قسمت را می‌خواند حتما بهتر از ۲ نفر دیگر می‌تواند آن را اجرا کند.

  شما کدام سطح را بهتر می‌خوانید؟

  من قسمت middle یا سطح وسط را بهتر می‌خوانم. امیر صدایی تنور دارد و آرش سطح بالای صدا را که معمولا اوج ترانه‌هاست عالی اجرا می‌کند.

  seven band 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  امیر قنادی: موسیقی ما پخته است

  فرق گروه شما با گروه‌های موسیقی دیگری که کنسرت می‌گذارند، چیست؟

  بهترین ابداع ما موسیقی‌مان است. یک مدت ما کم‌کار شدیم اما این کم‌‌کاری باعث نشد که از موسیقی جا بمانیم. این مدت ما تمام وقت‌مان را برای موسیقی گذاشته بودیم و موسیقی‌مان خاک خورد. این خاک خوردن باعث شد کارهای‌مان پخته‌تر شود. وقتی ۳ سال روی یک کار زمان بگذاری حتما کارت با کار کسی که ۳ ماه وقت برای کارش می‌گذارد، متفاوت است. بارها و بارها ملودی‌ها را عوض کردیم، هر خط شعرمان را ۱۰۰ بار ویرایش کردیم. دنیای موسیقی به این شکل است که وقتی یک کار را می‌سازی و کنار می‌گذاری چند ماه بعد بر اساس اتفاق‌هایی که در آن چند ماه افتاده آن را تغییر داده و کار پخته‌تر می‌شود.

  کارتان را چگونه شروع کردید؟

  من کوچک‌ترین عضو گروه سون هستم. من و آرش از بچگی با هم کار کردیم یعنی ساز می‌زدیم. سال ۷۸-۷۷ کارمان را به صورت حرفه‌ای شروع کردیم و در شهرهای مختلف ایران با نام گروه سون اجرا داشتیم ولی استارت اصلی کارمان رسما از سال ۱۳۸۴ با قطعه «ستاره» زده شد.

  شما معمولا کدام سطح صدایی را می‌خوانید؟

  معمولا قسمت‌های پایین و گاهی وسط کارها را می‌خوانم. البته اینطوری نیست که در تمام آهنگ‌ها بر این اساس تقسیم‌ کار شود. توانایی خواندن قسمت‌های اوج قطعات را هم دارم و در آلبوم‌ دوم‌مان که قرار است به زودی وارد بازار شود این کار را کرده‌ام.

  شما شعر هم می‌گویید؟

  بله، قبلا این کار را می‌‌کردم اما در حال حاضر کمتر فرصت این کار را دارم. در آلبوم دوم ما علیرضا پیروزی شعرهای خوب و پراحساسی را به ما هدیه داده است. شعرهای او از نظر احساسی و سلیقه‌ای به ما خیلی نزدیک است.

    دعواهای‌مان را دوست دارم

  seven band 3 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

  تا به حال با هم دعوا کرده‌اید یا با هم اختلاف‌نظر شدید داشته‌اید؟

  دعوا که زیاد می‌کنیم (خنده) شوخی کردم اما اختلاف‌نظر به هر حال پیش می‌آید و اگر این اختلاف‌نظرها نباشد موفقیت به وجود نمی‌آید. مثلا سر یک چیزی هر کدام از ما یک اعتقاد جداگانه دارد و سر آن اعتقاد می‌جنگد اما در نهایت کسی پیروز می‌شود که نظرش درست‌تر باشد. خوشبختانه هیچ کدام از ما غیرمنطقی نیستیم و همیشه به اعتقاد یکدیگر احترام می‌گذاریم و حق را به حق‌‌دار می‌دهیم.

  احتمال این‌که این دعواها آخر و عاقبت خوبی نداشته باشد و گروه شما را با مشکل روبه‌رو کند، چقدر است؟

  ما چون قبل از شروع کار گروهی با هم دوست بودیم، اخلاق‌های همدیگر را خیلی خوب می‌شناسیم. خیلی‌ها در یک مقطعی با هم آشنا می‌شوند و سریع تصمیم می‌گیرند که یک کار گروهی شروع کنند. این گروه‌ها ممکن است با نخستین اختلاف‌نظر گروه‌شان از هم بپاشد، ولی ما از قبل همدیگر را خوب می‌شناختیم و اگر قرار بود این گروه به مشکل بربخورد تا به حال این اتفاق افتاده بود. در روزهای سخت کنار هم ماندیم، چه برسد به الان که روزهای خوب‌مان است. اگر شما بدانید چه روزهایی را در کنار هم مانده‌ایم این فکر به ذهن‌تان خطور نمی‌کند.

  اگر در روزهای اوج کارتان یکی بخواهد کارش را به صورت تکی ادامه دهد چه می‌‌کنید؟

  فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد، در مورد خودم که مطمئن هستم چون همیشه خودم را در قالب کار گروهی دوست داشتم. سیستم اخلاقی ام به شکلی است که یک گوشه کار را بگیرم. وقتی کار گروهی می‌شود بازده بیشتری دارد، من موفقیت خودم را در چنین نوعی از کار می‌بینم.

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • طراحی سایت
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  تبریک ماهسون قرمزی گُل خواننده اهل ترکیه بمناسبت پیروزی تیم ملی + بیوگرافی و تصاویر خاص او

  ماهسون قرمزی گول یا محسون قرمزی‌گُل خواننده و کارگردان مسلمان کردتبار اهل ترکیه است . …

  ۷۱ دیدگاه

  1. واقعا بی نظیرین هرسه تاتون، اهنگاتون، ترانه، اهنگسازی همه چی همه چی… اصن نمیدونم چی بگم که تعریف کاملی باشه از گروهتون فقط میگم که نظیر ندارین واقعا. مرسیییییییییییییی از این همه احساس، خیلی دوستون دارم

  2. سلام این گروه خیلی عالیه
   فقط یه سوال ….آهنگ دنیای بعد تو کجا فیلمبرداری شده؟

  3. بهرام محمودی

   سلام.هرسه تای شما رو دوست دارم.خیلی زیاد.شما عالی هستید.عالی. گوش دادن به ترانه های شما واقعا لذت بخشه. میدونید،بعضی موقع ها استرس این و دارم که یموقع دیگه با هم نباشید. بازم میگم شما بی نظیر هستید بدون تعارف

  4. فرزاد قدیری

   سلام خسته نباشید میخام بدونم من چجوری میتونم با آقای آرش قناد ارتباط داشته باشم .

  5. با عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی
   اینجانب برای سالگرد ازدواج خود و غافلگیر کردن همسرم میخواستم اگر امکان دارد یک ارتباط مستقیم با گروه شما داشته باشم برای اجرای برنامه ممنون میشوم اگر مطلب اینجانب را پاسخگو باشید با تشکر

  6. با سلام عاشق گروه آهنگهاتون هستم مخصوصا دوست دارم

  7. فقط فقط فقط حمید عسگری

  8. گروه بی نظیری هستن
   همیشه اهنگ هاشون را گوش میدم
   دمشون گرم

  9. سلام به اعضای محترم گروه سون
   من یکی از طرفداران گروه شما هستم ، نمی تونم بین اهنگهاتون انتخاب کنم و بگم که فلان اهنگتون رو بیشتر دوست دارم ، تک تک کارهاتون زیباست و قابل تقدیر و اینکه هزاران بار هر کدوم رو با عشق و ااحساس گوش کردم باز هم هر موقع گوششون میدم انگار که اولین باره که میشنوم و بی نهایت اهنگها تون رو دوست دارم ، فقط خواهش میکنم همینجور عاشقانه کاراتون رو ادامه بدید و بی صبرانه منتظر کارهای زیبا و جدیدتون هستم ، بی نهایت دوستتون دارم ، تا همیشه سالم و موفق و شاد باشید.

  10. سلام و خسته نباشید. واقعا گروه بی نظیری دارید ، من کنسرت کیش رو هیچ موقع فراموش نمیکنم ، واقعا عالی هستید . واستون آرزوی موفقیت های بیشتری دارم ❤️

  11. سلام امیرجان خیلی دوس دارم بدونم اصالتن کجایی هستی؟؟؟؟؟؟

  12. سلام من دیونه آهنگ دوست دارم هستم واقعا قشنگه البته همه ترانه هاتون زیبا هستن.به امید روزی که در شهر ما کنسرت اجرا کنید.

  13. کیارش کارت حرف نداره دوستت داریم

  14. سلام ارش جون صدات واقعا بی نظیره ولی نمیدونم چرا کنسرت تو کم میذاری . خیلی دوست دارم ازنزدیک ببینمت .چون عاشق صداتم..

  15. سلام امیر چیزی که خواستی امادس بیا خونمون خودمم کارت دارم چون گفتی سیم کارتمو عوض کردم نتونستم پی ام بدم حتما بیا

   • سلام ببخشید من چطور میتونم از گروه سون باند برای اجرای یک برنامه دعوت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  16. concerte dehkade ali bud ashegheeeeeeeetunam

  17. امیر جان دوست دارم

  18. Ejraye saritoono boodam aliii bood
   Vaghean b matdom ehram mizarid va por enerzhi ejra mikonid
   Seven gorouhe fogholadeie

  19. باعرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه محترم هفت.من دارای شعرهایی هستم که خودبه تنهایی سروده ام و بسیار ناب و نادر است.دوست دارم اگر مایلید برای شما بفرستم. ممنون.دنبال کننده گروه شما هستم و ارزو میکنم همیشه انقدر پرانرژی و صبور باشید.لطفا اگر این نظر را خواندید به من حقیر ایمیلی بزنید.ممنون

  20. مسخره اس

   • الاغ مسخره خودتی و ۷جد پس وپیشت.اون موقعی که خداشعورتقسیم میکرد کجابودی تونفهم بیصفت.تواصن چیزی از موسیقی میفهمی بی مغز.هیچی نگم بهتره…

    • آییییییییییییییییییییییی قربونت بشم من زهرا جون گل گفتی واااااااااااااااااااااااااااااااااقعا شعور نداره

   • سایان تو که میگی مسخره اس پس چرا میای راجع بهشون مطلب میخونی؟
    کسی مجبورت نکرده که نظر بدی نظرت رو واسه خودت نگه دار خیلی دوست دارم بدونم اونی که تو طرفدارشی کیه که جرات میکنی اینقدر راحت به سون بگی مسخره دفعه اخرت باشه اینو بدون همه مثل من محترمانه باهات صحبت نمیکنن افتاااد؟

   • سایان چرا مسخره ؟من که بعد از خانوادم مهم ترین و دوست داشتنی ترین کس زندگیم امیر قنادی بار آخرت باشه

   • حسود بیچاره، مسخره تویی. دلم به حالت میسوزه که انقد بیچاره ای

  21. سلام و خسته نباشید به گروه هفت من خیلی گروه شما رو دوست دارم من تا به حال گروه شما رو از نزدیک ندیدم ازتون میخوام برای یکبار به حمله ی ما بیاین عاشقتونم موفق باشید

  22. من عاشقتونم. هووورااااااااااااااا.امیدوارم یه روزی بتونم از نزدیک ببینمتون.آرزوی موفقیت دارم براتون.بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

  23. عاشق گروهتونم عالی هستید همه آهنگاتون۲۰ فوق العاده اید
   موفق باشید

  24. عاشقتونم اومدین رشت کنسرت گذاشتین اومدم عالی بود

  25. واقعا عاشق اهنگها و شخصیت متین خواننده های این گروه هستم.خاطره های خیلی خوبی با تمام اهنگ هاشون دارم.خدا قوت خسته نباشین

  26. عاشقتونم عالی هستین.

  27. ستاره ی این گروه آرش هست.واقعن صداش تو این گروه می درخشه

  28. سلام به سه هنرمند عزیز، واقعا عالی هستید من یکی از طرفداران پروپا قرصتون هستم، و یک خاطره بسیار رومانتیک از قطعه نرو خواهش میکنم شما دارم که هیچوقت فراموش نمیکنم، بنده بعنوان یک خلبان که بیشتر عمرم در اسمونها میگذره براتون ارزوی موفقیت میکنم.

  29. من از امیر خوشم میاد خیلی صداش قشنگه کلا صدای همشون خوبه

  30. من عاشق امیر قنادی هستم و گروه ۷ را دوست دارم…………………

  31. من همیشه اهنگهای گروه شماراگوش میدادم ومیدم کاراتونو دوس دارم.امیدوارم مث همیشه موفق باشید

  32. من عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق این گروهم
   خیلی آهنگای قشنگی خوندن
   کاشکی یه آهنگ هم به اسم پریناز
   میخوندن مثل پریا که خوندن
   درکل خیلی دوستشون دارم کاشکی بیان نظرمو بخونن
   امییییییییییییییییییییروآآآآآآآآآرش و کیارررررررررررررررررررش روخیلی خیلی
   دوست دارم وهمیشه توقلبمن همیشه

  33. خیلی قشنگ می خوانند من آهنگ های گرو ه سون را دوست دارم تزه من آن ها را ا نزیک هم دیده ام.

  34. من از امیر خوشم می آید

  35. سلام گروه سون رو عاشقانه دوست دارم تا حالا همه ی آهنگاشون ۲۰ بوده. هر چی از خوبیشون بگم کمه. انشاءالله موفق باشن و موفقیتشون رو به فارسی زبانان منعکس کنند.

  36. بهترینن مصاحبه هم عالی بود لذت بردم باارزوی موفقیت برای گروه سون وهمچنین شما

  37. سلام
   بهترین گروه گروه سونه
   بهترین خوانده ها در گروه سونه
   هر کی می خواد کنسرت بره فقط سون
   چون بهترین اجرا رو دارن

  38. الناز خلیل زاده

   این گروه بهترین خواننده های توی ایران بلکه کل جهانو داره هر سه صدای ارمش بخش دارن.دوسشون دارم هوارتا بوس

  39. عاشق آهنگ ستاره ام خیلی قشنگه
   مرسی
   عاشششششققققققق خووووووودممممممم.
   خخخخخخخخ
   بی شوخی علی بود شما۷ نیستین بیستین۲۰

  40. آی لاو یو امیر
   عاشقتم

  41. عالییییییی بود دوستون دارم

  42. باحاش حال کردم

  43. هر سه شون بی نظیرن.با تمام وجود ازشون انرژی می گیرم.

  44. امیر من پسر بهتر و خوشگل تر از تو ندیدم
   راستی من همونم که دیشب باهاش عکس گرفتی

  45. این گروه عالیه مخصوصا امیر
   امیر عاشقتم میمیرم واست عزیزم

  46. عاشق امیرم…………………………..خیلی دوسش دارم

  47. خیلی عالی ممنون

  48. وووووواااااااااییییییی…….من عاشقشونم هرسه تا شون صدا های پخته وملایمی دارن که تونست مثلث قسنگو درست کنن……به هر حال هر سه تاشونو دوس دارم مخصوصا امیروو….

  49. عالین من تو بیشتر نسرتاشون رفتم کنسرت ۱۰ افند عالی بود

  50. اجرای دیشبتون تو بابلسر عالیییی بود! یکی‌ از بهترین شبام بود!!خیلی‌ دوستون دااااارم

  51. عاشقتونم ۱۰ اسفند که اومدم کنسرتتون یادم نمیره.مخصوصا اقای ارش

  52. عاشقتونم دیشب اجراتون تو اراک خیلی عال بود کاشکی بیشتر میموندید

  53. واقعا البوم دوست دارم عالی بود درواقع سطح همه ی اهنگهای شمابالاست من ازهر۳شماتشکرمیکنم امیدوارم موفق باشین هر۳شمارودوست دارم مخصوصا اقای امیر قنادی…..

  54. من عاشششششششششششششششقه شما سه تاام!!!
   هم صداتون معرکه اس هم خودتون و هم آهنگاتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   مخصوصا اون آهنگ زمانه

  55. فاطیما.تهران

   واقعا فوق العاده هستند و برای من قابل احترام . . . .
   از ته قلبم براتون ارزوی موفقیت و سعادت و خوشبختی را دارم .

  56. گروه سون عزیز شما فوق العاده اید!!!
   ایشاالله در هامبورگ و بن مثه همیشه بدرخشید..

  57. saran ye oo ” arash.amir.kiarash

  58. گروه سون عاشششششششقتونم….
   امیدوارم درکنسرت ۳دی درآلمان موفق باشید..
   عشقم توهم موفق باشی….!!!!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.