تازه های آسمونی
خانه > رپورتاژ > دکوراسیون آپارتمانهای کوچک
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • دکوراسیون آپارتمانهای کوچک

  Decoration of small apartments 2 دکوراسیون آپارتمانهای کوچک  

  دکوراسیون آپارتمانهای کوچک به دلیل محدودیت فضا یکی از چالشهای زندگی مدرن است که منجر به تغییر سبک زندگی در سالیان اخیر شده است. چیدمان آپارتمانهای کوچک امروزی یک از دغدغههای اصلی زندگی در شهرهای بزرگ است. چیدمان صحیح و انتخاب وسایل منزل متناسب با فضای محدود آپارتمانهای امروزی علاوه بر ایجاد محیط دلپذیر و خوشایند برای زندگی، نیازهای کاربردی زندگی را نیز مرتفع میکند. ولی براستی مناسبترین راه برای دکوراسیون خانههای کوچک چیست؟

  لوازم منزل که در گذشته استفاده میشده و به صورت حجیم، غیر کاربردی و تزئینی طراحی و ساخته شده است در دکوراسیونهای خانههای کوچک امروزی کاربردی ندارد. رویکرد اصلی در انتخاب وسایل منزل و دکوراسیون امروزی انتخاب کاربردی و چند منظوره در عین زیبایی و سادگی است. شرکت سوئدی آیکیا با شناسایی هوشمندانه این نیاز، لوازم منزل اعم از آشپزخانه، حمام، اتاق خواب و پذیرایی را طراحی و تولید کرده است.

  Decoration of small apartments 3 دکوراسیون آپارتمانهای کوچک

  ایکیا (IKEA) با سابقه بیش از هفتاد سال در تولید لوازم خانگی، از سال ۲۰۰۸ تا کنون بزرگترین تولید کننده لوازم منزل غیر برقی در دنیا است. بالغ بر ۱۲۰۰۰ نوع کالای مختلف مربوط به دکوراسیون و لوازم خانگی در نزدیک به ۴۰۰ فروشگاه بزرگ فروش در شصت کشور دنیا، اقبال عمومی مردم در سرتاسر جهان را به این برند نشان می دهد.

  صندلی و مبلمان تاشو، مبلمان تخت خواب شو، تخت خواب‌های کمجا، انواع میزها با ظرفیت مختلف و مصنوعات چوبی همگی از لوازم اصلی دکوراسیون آیکیا هستند که حداکثر استفاده مؤثر از فضای داخلی منزل، سادگی و زیبایی طراحی در آنها رعایت شده است. انواع شلفها، جداکنندههای فضای داخل کمد، اسکابها و قفسههای نگهدارنده همگی ایدههای خلاقانه ایکیا برای استفاده حداکثری از فضاهای موجود روی دیوارها، داخل کمد و دیگر فضاهای محدود زندگیهای امروزی است.

  Decoration of small apartments 1 دکوراسیون آپارتمانهای کوچک

  محصولات آیکیا، سادگی مدرنی را به زندگی های امروز هدیه کرده که لازمه زیستن در قرن بیست و یکم است. طراحی مدرن و همزمان ساده محصولات آیکیا علاوه بر افزایش کارایی لوازم منزل، برداشت مدرن از دکوراسیون و آرامش بصری برای ارتباط با این محصولات در مدت طولانی را به دنبال دارد.

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  ۷ کاری که در سفر کیش نباید از آن ها غافل شویم!

  کیش یکی از مقاصد توریستی پر رفت و آمد در کشورمان ایران است. این جزیره …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.