آسمونی
تبلیغات در آسمونی

رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری

ثبت نام لاتاری

reportage 2 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری

رپورتاژ آگهی یا تبلیغ رپورتاژ به این معنی است که تبلیغ یا خبر شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب یا پست در سایتی منتشر شود و این رپرتاژ آگهی اینترنتی یا اصطلاحاً پست تبلیغی با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند، اما در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای وب سایت ها، کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند. شما نیز می توانید با خرید رپورتاژ در آسمونی از دیگر مجموعه های رقیب سبقت بگیرید.

reportage 8 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری

رپرتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی رپورتاژ یا پست تبلیغاتی (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپروتاژ ها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری یا رویداد خبری از نظر ارتقاء رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید سایت نیز بسیار مورد توجه است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر یک یا چند کلمه کلیدی به سایت تبلیغات دهنده لینک می شود.

همانطور که گفته شد یکی خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای ریپرتاژ اگهي چند کلمه کلیدی از متن رپورتاز به صورت مستقیم (Follow) به سایت شما لینک می شود، که این کار باعث خواهد شد سئو کلمات کلیدی (SEO keywords) سایت شما بهتر شود. “بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.”

تبلیغ ریپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت‌ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود.

با توجه به اعتماد کاربران، سئو و بازدید بالا، اگر می خواهید تبلیغاتی هدفمند و پر بازده برای کالا، خدمات و یا کسب و کار خود داشته باشید تبلیغات رپورتاژ در سایت آسمونی یکی از موثرترین روش ها می باشد.

با خرید رپورتاژ آگهی در آسمونی سه لینک فالو و ارزشمند دائمی از وبسایت پربازدید آسمونی کسب می کنید.

reportage 9 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری

ویژگی های رپورتاژ در آسمونی چیست ؟

✓ حداکثر 3 لینک فالو – از یک وب سایت
✓ حد اکثر 3 عکس
✓ حداکثر 700 کلمه
 نمایش 24 ساعت در صفحه اول سایت
✓ 
نمایش بیش از 1 هفته در فوتر تمام صفحات سایت
✓ انتشار آگهی در ساعات پر بازدید سایت
✓ ایندکس سریع صفحه و لینک ها در گوگل
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ درج پست اختصاصی با لینک ویژه
✓ کپی سایتها از آسمونی = انتشار انبوه رپورتاژ شما
✓ انتشار در اولین پورتال جامع اینترنتی
✓ رپرتاژ نویسی به صورت موثر در صورت نیاز

– مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی در لینک زیر:

نمونه رپورتاژ

telegram رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری تلگرام
 Asemooni_ad@
cellphone رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری موبایل 09303739736
phone 1 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری تلفن   021-22072529
email رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری ایمیل
info@asemooni.com

v\,vjhC

تازه های مرتبط

تبلیغات کسب و کار

سعید زنگنه

تبلیغات هدفمند

سعید زنگنه

تبلیغات بک لینک

سعید زنگنه

تبلیغات تعاملی

سعید زنگنه

تبلیغات همسان

سعید زنگنه

تبلیغات متنی

سعید زنگنه