آسمونی
تبلیغات در آسمونی

رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

آسمونی ،رپورتاژ آگهی یا تبلیغ رپورتاژ به این معنی است که تبلیغ یا خبر شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب یا پست در سایتی منتشر شود و این رپرتاژ آگهی اینترنتی یا اصطلاحاً پست تبلیغی با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند، اما در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای وب سایت ها، کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند. شما نیز می توانید با خرید رپورتاژ در آسمونی از دیگر مجموعه های رقیب سبقت بگیرید.

reportage 8 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری

رپورتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی رپورتاژ یا پست تبلیغاتی (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپروتاژ ها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری یا رویداد خبری از نظر ارتقاء رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید سایت نیز بسیار مورد توجه است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر یک یا چند کلمه کلیدی به سایت تبلیغات دهنده لینک می شود.

همانطور که گفته شد یکی خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای ریپرتاژ اگهي چند کلمه کلیدی از متن رپورتاز به صورت مستقیم (Follow) به سایت شما لینک می شود، که این کار باعث خواهد شد سئو کلمات کلیدی (SEO keywords) سایت شما بهتر شود. “بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.”

تبلیغ ریپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت‌ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود.

با توجه به اعتماد کاربران، سئو و بازدید بالا، اگر می خواهید تبلیغاتی هدفمند و پر بازده برای کالا، خدمات و یا کسب و کار خود داشته باشید تبلیغات رپورتاژ در سایت آسمونی یکی از موثرترین روش ها می باشد.

* با خرید رپورتاژ آگهی از آسمونی سه لینک فالو و ارزشمند دائمی کسب کنید *
  • ویژگی های رپورتاژ در آسمونی چیست ؟

✓ لینک فالو 3 عدد – از یک وب سایت
✓ عکس 3 عدد
✓ کلمات به صورت نامحدود
✓ نمایش 24 ساعت در صفحه اول سایت
✓ نمایش بیش از 1 هفته در فوتر تمام صفحاتپ
✓ انتشار آگهی در ساعات پر بازدید
✓ ایندکس سریع صفحه و لینک ها در گوگل
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ درج پست اختصاصی با لینک ویژه
✓ کپی سایتها از آسمونی = انتشار انبوه رپورتاژ شما
✓ انتشار در اولین پورتال جامع اینترنتی
✓ رپرتاژ نویسی به صورت موثر در صورت نیاز

  •  مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی :

http://www.asemooni.com/advertorial

 

icon asemooni 4 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری  تلفن: 22072529-021
icon asemooni 2 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری موبایل: 09038422998 
icon asemooni 3 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری تلگرام: Asemooniadmin@
icon asemooni 6 رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ خبری   ایمیل: info@asemooni.com

تازه های مرتبط

تبلیغات لینکدونی

نیما طباطبایی

تبليغات RSS Feed

نیما طباطبایی

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

نیما طباطبایی

تبلیغات اسپانسرینگ

نیما طباطبایی

تبلیغات تعاملی

نیما طباطبایی

آگهی تبلیغاتی

نیما طباطبایی