در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > تبلیغات > برندینگ > مدیریت انگیزشی!
محل تبلیغات شما

مدیریت انگیزشی!

سلام به بازدیدکنندگان گرامی سایت آسمونی

این سومین موضوع از سری موضوعات برندینگ در سایت آسمونی می باشد، امیدواریم با خواندن این مطلب نیز به نکات مهم و کلیدی در مدیریت تحول گرا و انگیزشی در حرفه خود دست یابید.

effective management مدیریت انگیزشی!

تحقیقات نشان داده که اتفاقا حقوق بالا هم موجب ماندگاری و وفادار سازی پرسنل نخواهد شد!
معتقدیم آنچه که موجب وفاداری پرسنل می شود ارزش گذاری و تامین منافع پرسنل است. یادتون باشه کمتر از 40% این منافع صرفا مالی است.
بر این اساس شاید پرسنل به آن اندازه که نیاز به تشکر و همراهی شما مدیران در کنار خودشون دارند به پاداش های مالی و افزایش حقوق ندارند. در اینجا میخوایم چند مورد پیشنهادی در راستای وفادار سازی پرسنل و ایجاد انگیزه در ایشان را خدمتتون عرض کنیم.

. مدیر باید شخصا از پرسنلش برای انجام خوب کارها تشکر کند، این تشکر می تواند از طریق ملاقات حضوری و یا به صورت مکتوب باشد. یادتون باشه این کار حتما باید به موقع، صمیمانه و به دفعات تکرار شود.
. برای ایشان وقت بگذارید و با حوصله و صبر به سخنان و پیشنهاد هایشان گوش دهید.
. عملکرد و بازخورد آن را مورد ارزیابی و تحلیل قرار دهید و از او بخواهید.
. آنها به دنبال محیطی باز، قابل اعتماد و جذاب هستند تا بتوانند افکار و ایده های جدید خود را بیان کنند. مسئول فراهم ساختن این محیط شما هستید دوستان.
. پرسنل را با توجه به دانش و مهارتشان حتما در تصمیم گیری ها شرکت دهید و از آنها هم نظر بخواهید. آنها مدیر خودخواه و خود رأی نمی خواهند.
. به نظر میاد شما باید در رفتار نیز حس مالکیت و تسلط بر کار و محیط کارشون (با توجه به سمتشون) را به آنها انتقال دهید.
. موفقیتتان را با پرسنل شریک شوید. به آنها اجازه ی یادگیری، حرکت و پویایی بدهید و آنها را در راستای پیشرفت شخصی در شغلشان همراهی کنید. این کار 100% به رشد و پیشرفت سازمان نیز کمک خواهد کرد.
. موفقیت های فردی و گروهی را جشن بگیرید، بگذارید آنها هم بفهمند که شما به ارزش کارشان پی بردید. برای جلسات جهت دار و هدفمند وقت بگذارید.
. ارزش پرسنل به میزان کارایی آنهاست، شما نیز پایه و معیارتان کارایی ایشان باشد. همواره با پرسنل طوری رفتار کنید که اگر کارآمد هستند در مجموعه بمانند و خود را ارتقا دهند و اگر اساسا کارایی ندارند مجموعه را ترک کنند.

مدیران موفق سعی در به کارگیری مهارتهای مدیریتی فوق العاده در جهت پیشرفت دارند و مدیران سنتی پس از مطالعه مطالب این چنینی مدعی هستند که همه چیز میدانند و خیلی هم نیاز به این کارها نیست…
انتخاب با شماست دوستان!

مشاهده موضوعات پیشین

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=94338
loading...
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

استعلام برند و جستجو در علائم تجاری

علامت تجاری نشانی است که قادر است کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی