مهاجرت، کار، تحصیل و سرمایه گذاری

راهنمای خرید ملک در اسپانیا

بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به اسپانيا را دارند می خواهد از طریق خرید ملک وارد کشور اسپانيا شوند اما نمی دانند برای خرید ملک در اسپانيا باید از کجا شروع کنند و به طور کلی خرید ملک در اسپانيا چه شرایطی دارد. به همین دلیل آسمونی در این مقاله نحوه خرید ملک در اسپانيا را به طور کامل برای شما عزیزان تشریح می کند.

Spain buying property Guide 1 راهنمای خرید ملک در اسپانیااسپانيا کشوری است در جنوب غربی اروپا. نام رسمی آن پادشاهی اسپانيا و پايتخت آن، مادريد است. سرزمين اسپانيا شامل قسمت اعظم شبه جزيره ايبری، جزاير بالئارس، جزاير قناری، شهرهای سبته (Ceuta) و مليله (Melilla) در شمال قاره افريقا و برخی جزاير ديگر واقع در مقابل سواحل اين قاره و خود شبه جزيره است. اسپانيا از قديم الايام کشوری بوده است که ايرانيان بسياری تمايل به مهاجرت به اسپانيا و اخذ اقامت اسپانيا را داشته اند . آب و هوای بسيار خوب و شرايط مساعد برای زندگی در اسپانيا عاملی در جهت تشويق ايرانيان برای اقامت در اسپانيا بوده است .

شايد تبليغات اخذ اقامت اسپانيا از طريق خريد املاک را زياد شنيده باشيد .

متن تبليغات به شرح ذيل ميباشذ:

 • اخذ اقامت اسپانيا با خريد ملک به ارزش حداقل ۰۰۰۸۰ يورو
 • اخذ اقامت اسپانيا با خريد ملک به ارزش حداقل ۰۰۰۱۲۰ يورو
 • اخذ اقامت اسپانيا با خريد ملک به ارزش حداقل ۰۰۰۱۶۰ يورو
 • اخذ اقامت اسپانيا با خريد ملک به ارزش حداقل ۰۰۰۵۰۰ يورو

Spain buying property Guide 2 راهنمای خرید ملک در اسپانیاشايد برای شما سوال باشد که آيا ميتوان از طريق خريد ملک در اسپانيا اقامت گرفت ؟

تا کنون هيچ منبع رسمی در اسپانيا اخذ اقامت اسپانيا از طريق خريد املام را تاييد ننموده است و شما نميتوانيد تنها با استفاده از خريد املاک در اسپانيا اقامت اسپانيا را به دست آوريد . البته شرايط خاصی نيز وجود دارد . شما اگر از تمکن مالی بسيار خوبی برخوردار باشيد و بتوانيد اثبات کنيد که ميتوانيد تمام هزينه های زندگی خود و خانواده خود را بدون کار در اسپانيا ميتوانيد تامين نماييد ميتوانيد اقامت اسپانيا را دريافت نماييد . اثبات اين توانايی کاری نسبتا مشکل است و هر کسی نميتواند اين توانايی را اثبات نمايد .

Spain buying property Guide 4 راهنمای خرید ملک در اسپانیاخريد ملک در اسپانيا به دو صورت ميتواند برای شما اقامت را به همراه داشته باشد

 1. همراه با ثبت يک شرکت باشد که واقعا هم قرار باشد شرکتی دائر گردد و فقط قصد باز کردن شرکت سوری وجود نداشته باشد

 2. ­تمکن مالی : شما بتوانيد اثبات نماييد که بدون کار در اسپانيا امکان فراهم کردن هزينه زندگی خود و خانواده خود را در اسپانيا خواهيد داشت ( خريد ملک در اسپانيا به شما امکان کار و مجوز کار نميدهد که بتوانيد در اسپانيا کار کنيد و هزينه زندگی خود و خانواده خود را تامين کرد و بايستی در صورت تمايل برای کار کردن در اسپانيا شرکت ثبت کنيد )

اگر نتوانيد به يکی از روشهای فوق از دولت اسپانيا اقامت بگيريد تنها امکان اخذ ويزا شنگن برای شما وجود خواهد داشت تا ايام محدودی در سال بتوانيد در ملک خريداری شده اقامت داشته باشيد

Spain buying property Guide 3 راهنمای خرید ملک در اسپانیامزايای خريد ملک در اسپانيا:

 • حضور در اتحاديه اروپا.

 • سرمايه گذاری ارزی که همواره دارای ارزش افزوده ميباشد.

 • با هزينه های روزمره زندگی پايين تر از ايران.

 • اخذ ويزاهای اقامتی بلند مدت شنگن به صورت multiple از ۶ماه تا ۲سال با قابليت تمديد از سفارت اسپانيا در هر زمان که مورد درخواست شماست (برای صاحبان ملک و کليه همراهان).

 • معافيت ماليات ساليانه برای کليه املاک بر طبق قوانين کشور اسپانيا (بطور مثال در کشور ايتاليا هر ساله مالک موظف به پرداخت ۵% از قيمت کل ملک به دولت ميباشد).

 • افتتاح حساب بانکی در هر يک از بانکهای اسپانيا و اخذ کارتهای اعتباری، پس از عقد قرارداد خريد ملک.

 • استفاده از آب و هوای بسيار عالیِ مديترانه ايی در هر زمان و هر مدت که دلخواه شماست.

 • مالکيت ۱۰۰ %ملک به نام خريدار (برخلاف کشورهايی از قبيل امارات متحده ی عربی).

 • قابليت خريد يک ملک به نام بيش از يک نفر.

 • قابليت ثبت نام فرزندان شما در مدارس بين المللی اسپانيا و اخذ اقامت، جهت مادر خانواده.

تازه های آسمونی

اینوستمنت یا سرمایه گذاری چیست؟

ندا رحیمی

آشنایی با مدل اسپانیایی ، جان کورتاجارنا

راهنمای خرید مبل تختخواب شو

معرفی کشور فیلیپین

برنامه کامل بازی های رئال مادرید و بارسلونا در لالیگا 2018/2019

شهاب نظری فر

«همه می‌دانند» نامزد ۸ جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد

طاهره رضایی

بهترین فروشندگان دوربین های دیجیتال

ندا رحیمی

شخصیت شناسی از روی طرز لباس پوشیدن

لیلا شاهپوری

بهترین فروشندگان سیستم های صوتی

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟