تبلیغات متنی


تبلیغ متنی نوعی از تبلیغات می باشد که معمولا در وب سایت های بزرگ و با اتوریتی بالا مانند آسمونی قرار گرفته می شود. هدف از این تبلیغات بسته به ذهنیت مدیر وب سایت ممکن است متفاوت باشد اما آن چه که مشخص است این است در صورتی که وب سایت دارای بازدید بالایی باشد و تبلیغات در مکان خوبی درج شده باشد میتواند باعث ایجاد ترافیک و درنهایت فروش شود. بازدیدکنندگان با کلیک بر روی لینک، .به صفحه مورد نظرتان هدایت می شوند. با اینکار صفحه مورد نظر شما سریع تر در گوگل ایندکس می شود زیرا ربات های گوگل این صفحات را در زمان کمتری پیدا می کنند و همچنین با توجه به نوفالو  بودن این لینک و تاثیر آن ها در نتایج گوگل رتبه سایت شما در نتایج گوگل هم بهبود می یابد و از طرفی بازدید از سایت شما افزایش می یابد و باعث می شود رتبه شما در الکسا بهبود یابد، در واقع هدف، هدایت ترافیک به سایتتان هست.

 

تبلیغات متنی

البته تبلیغات متنی فقط برای بهبود رتبه سایت نیست و می توانید از آن برای معرفی محصولات و خدماتتان با هزینه کم و بازدهی زیاد هم استفاده نمایید. به این شکل که توضیح یا شعاری جذاب در مورد محصول، خدمات و یا برندتان (در حد نیم خط) که بتواند مخاطب را جذب کند در سایت تبلیغ کننده قرار می گیرد و به صفحه مورد نظر در سایت شما لینک می شود. در این حالت ممکن است حتی بدون کلیک بر روی لینک تبلیغ اثرگذار بوده باشد و برند شما در ذهن مخاطب شکل گیرد.

شما در تبلیغات متنی به نسبت دیگر تبلیغات، کمتر هزینه می کنید اما محصول و یا خدمات خود را بیشتر از در معرض دید مخاطبین وب سایت های بزرگ قرار می دهید. این بدان معناست که شما بیشتر در تیتر های اصلی هستید.

تبلیغات متنی در آسمونی دارای ویژگی های زیر است:

  1. قرارگیری در صفحه اصلی
  2. دارای عنوان
  3. دارای زیر عنوان یا زیر تیتر
  4. دارای لینک سایت
  • تبلیغات متنی در آسمونی :
 تلفن: 44704941-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com

 

 

0/5 ( 0 نظر )