معرفی سایت

معرفی سایت پیوندهای مفید ایرانی

حتما شما هم تا به حال به سایت پیوندهای مفید ایرانی هدایت شده اید. چه اندازه با این وبگاه آشنایی دارید؟ برای آشنایی بیشتر با سایت پیوندهای مفید ایرانی ، این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

معرفی سایت پیوندهای مفید ایرانی

آسمونی : سایت پیوندهای مفید ایرانیصفحه پیوندها نام یک وبگاه است که برای تغییر مسیر کاربران در هنگام مواجهه با سایت‌های مسدود شده در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این صفحه تنها چندماه پس از تأسیس رتبه هجدهم سایت‌های پربازدید در ایران را در وبگاه الکسا به دست آورد.

بالاترین جایگاه صفحه پیوندها رتبه چهارم بود که در تعطیلات نوروز ۸۸ و پس از اضافه شدن امکان تبدیل پیوندها به صفحه خانگی کاربران، به دست آمد.

با این حال، پس از فیلتر شدن تلگرام در بهار ۱۳۹۷ و فراگیر شدن استفاده از فیلترشکن‌ها در میان کاربران، رتبه‌ی این وب‌سایت در ایران به شدت سقوط کرد.

بر اساس معرفی الکسا، «پیوندها متعلق به همه ایرانیان است و در آن هزاران تارنمای مفید ایرانی به کاربران ایرانی و علاقه‌مندان ایران در سراسر جهان معرفی می‌شود».

نشانی آی‌پی این صفحه ۱۰٫۱۰٫۳۴٫۳۴ و نشانی وب صفحهٔ مادر آن peyvandha.ir است و شامل تعدادی زیرصفحه می‌شود و به دلیل نارضایتی کاربران از این صفحه، روش‌های گوناگونی برای مسدود کردن آن در سطح اینترنت مطرح شده‌است.

این صفحه در حوالی ۱۵ فوریه ۲۰۱۱ برای مدتی به حالت تعلیق درآمد.

در ۱۹ دی ۱۳۹۰ وبگاه جبهه پایداری انقلاب اسلامی را در صفحهٔ نخست خود قرار داد.

از دسترس خارج شدن سایت پیوندهای مفید ایرانی به دلیل بدهی

آسمونی : در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ وبگاه پیوندها به دلیل پرداخت نکردن بدهی پنج سالهٔ خود به مبلغ 300 میلیون تومان به شرکت ارائه دهندهٔ خدمات میزبانی وب، برای چند روز از دسترس خارج شد.

شرکت هاست ایران در اطلاعیه‌ای با اشاره به بدهی وزارت ارشاد که متولی تامین هزینه‌های این سایت است، اعلام کرد ادامه ارائه سرویس میزبانی (هاستینگ) با توجه به این بدهی ۵ ساله مقدور نیست.

تازه های آسمونی

معرفی سایت Zone-H.org

معرفی وبسایت یاندکس

ندا رحیمی

اجاره کالا و لوازم؛ روشی برای درآمدزایی

ندا رحیمی

تاثیر وب سایت در کسب و کار

ندا رحیمی

وب برندینگ چیست؟

ندا رحیمی

پادکست چیست و چگونه پادکست بسازیم؟

ندا رحیمی

نقشه سایت چیست؟ و روش ایجاد سایت مپ

ندا رحیمی

پروتکل امن SSL در پورتال آسمونی فعال شد

احمدرضا راجی

گواهی SSL چیست؟

احمدرضا راجی

نظر شما چیست؟