ارسال و درخواست موضوع


اگر شما علاقه مند هستید در موضوع خاصی برای پورتال آسمونی مطلب ارسال کنید و یا نویسنده، عکاس، هنرمند و .. میباشید و تمایل دارد با آسمونی همکاری نمایید

از شما دعوت مینماییم که از طریق فرم مخصوص زیر مطلب ، مقاله یا عکس های مورد نظر خود را برای آسمونی ارسال نمایید

موارد ارسالی شما پس از بازبینی نهایی، تایید و سپس جهت نمایش در سایت منتشر می شوند و از طریق ایمیل یا تلفن به شما اطلاع داده می شود

برای ارسال هر موردی نظیر مطلب، شعر، عکس، مقاله، گزارش و تحلیل جهت انتشار، لطفا 5 نکته زیر را لحاظ نمایید:

1-  مواردی که قبلا در نشریات یا سایت های دیگر منتشر شده اند، در پورتال آسمونی منتشر نـمی شوند.

2-  مطالب را حتماً تایپ کرده و فقط با فرمت word، پسوندهای doc یا docx یا rtf یا txt ارسال کنید (با فرمت PDF یا به صورت Scan شده نباشد).

3-  مطالب را حدالمقدور ویرایش شده و بدون غلط املایی ارسال نمایید و همینطور اگر عکس ارسال مینمایید در سایز بزرگ و با کیفیت باشد.

4-  نوشته ها و تصاویری که در برگیرنده توهین و یا تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا ارزش ها و باورهای ایرانی اسلامی یا سایر ملل باشد، منتشر نخواهند شد.

5- شما میتوانید تمام مطالب یا عکس هایی که تهیه و آماده نموده اید، در یک فایل فشرده zip یا rar قرار داده و به ایمیل زیر آنها را ارسال نمایید.

درخواست مطلب

بازدیدکنندگان گرامی پورتال آسمونی:

شما میتوانید در این بخش درخواست مطلب یا عکس نمایید

در حاضر پورتال آسمونی این بخش را برای شما آماده نموده، تا در صورتیکه احتیاج به اطلاعاتی در موضوع خاصی دارید، سریعتر به آن دسترسی پیدا کنید.

لطفا درخواستهای مطلب خود را فقط به ایمیل زیر ارسال نموده و از اعلام نظر در مطالب فعلی سایت جهت درج مطلب خودداری نمایید.

پس از ارسال درخواست ظرف مدت کمی، تیم بخش مورد نظر در آسمونی، موضوع موردنظرتان را نگارش و آماده سازی نموده و سپس در وبسایت قرار داده و همچنین از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد.

با ما همراه باشید…

0/5 ( 0 نظر )