اخبار فوتبال

رسمی: اونای امری، سرمربی جدید آرسنال

Unai Emery رسمی: اونای امری، سرمربی جدید آرسنال

باشگاه آرسنال تایید کرد که اونای امری، سرمربی جدید این تیم برای فصل آینده خواهد بود.

به گزارش آسمونی ، امری 36 ساله سه فصل در سویا حضور داشت و 3 قهرمانی پیاپی لیگ اروپا با این تیم کسب کرد و این تیم را به عنوان یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ اسپانیا معرفی کرد. پس از آن او راهی پاری سن ژرمن شد و دو فصل نیز در این تیم حضور داشت و جام‌های متعددی کسب کرد ولی در چمپیونزلیگ ناکام بود و در نهایت از این تیم کنار رفت.

حال ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی آرسنال، انتخاب امری به عنوان سرمربی این تیم را تایید کرد. او گفت:” اونای آمار بسیار موفقی در دوران مربی گری اش به جا گذاشته و استعداد‌های بزرگی را در سرتاسر اروپا معرفی کرده است و سبک بازی تیم‌های او نیز با آرسنال هماهنگ است.

او بسیار سخت کوش و پرشور و انگیزه است و ارزش‌هایی که داخل و خارج زمین به دنبال آن است، او را به گزینه ای ایده آل برای پیشبرد اهداف ما تبدیل کرده است. درباره تمام گزینه‌هایی که در فهرست ما بودند، بررسی های‌ دقیقی انجام دادیم.ویدیو بازی تیم‌هایشان را بررسی کردیم، آمار را مطالعه کردیم و ملاقات‌هایی نیز داشتیم. در نهایت اونای به عنوان بهترین گزینه برای فصل جدیدی از تاریخ ما انتخاب شد.

استن کروئنکه، سهامدار اصلی باشگاه آرسنال گفت:” از حضور اونای امری در تیممان استقبال کنیم. او نشان داده که یک برنده است. مطمئنیم که او گزینه مناسبی برای این کار است و تیم ما را به اهداف خواهد رساند و هواداران، کادر فنی و بازیکنان از حضورش خوشحال خواهند بود. چندین موضوع در انتخاب او دخیل بود، دانش فوتبالی، انرژی و تمرکزش بر فوتبال. آشنایی او با بازیکنان، لیگ برتر و اروپا هم باعث شد که او انتخاب ما باشد. دیدگاه و نگاه او به فوتبال شبیه ماست و سعی داریم از مسیری که ونگر برایمان ساخته پیش برویم و موفقیت‌های بزرگتری کسب کنیم.”

اونای امری، فوتبال را از رئال سوسیداد آغاز کرد و در تیم ب سوسیداد حضور داشت و سپس 4 فصل راهی تولدو شد. پس از تولدو، او دو سال در ریسینگ فرول بازی کرد و سپس یک فصل راهی لگانس شد و در نهایت فوتبالش را در لورکا دپورتیوا به اتمام رساند.

منبع: Varzesh3

تازه های آسمونی

برنامه کامل بازی های تیم های معروف لیگ برتر انگلیس 2018/2019

شهاب نظری فر

منچستر یونایتد 2 – 2 آرسنال ؛ در یک کلام ، جذاب و تماشایی

شهاب نظری فر

وویچك شزنی ؛ کودک بد صدایی که از پدر خود پیش افتاد …

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته دوازدهم

آرسنال 1 – 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته یازدهم

لیگ برتر انگلیس ؛ نتایج هفته دهم

شهاب نظری فر

کریستال پالاس 2 – 2 آرسنال ؛ توقف نابهنگام توپچی ها در برابر کریستال پالاس

لیگ برتر انگلیس : هفته دهم

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟