اخبار فوتبال

نام شش بازیکن در لیست فصل جدید پرسپولیس قرار نگرفت

perspolis.JPG1  1 نام شش بازیکن در لیست فصل جدید پرسپولیس قرار نگرفت

به گزارش آسمونی، سازمان لیگ امروز اسامی بازیکنان تیم های لیگ برتری را براساس آنچه که باشگاه ها در اختیار این سازمان قرار داده و قراردادهایی که ثبت شده اعلام کرد.

نگاهی به اسامی بازیکنان پرسپولیس نشان می دهد نام شش بازیکن این تیم در لیست وجود ندارد که البته این مسئله دلایل مختلفی دارد.

احمد نوراللهی، بشار رسن، آدام همتی، شاهین عباسیان، سعید حسین‌پور و محمدامین اسدی شش بازیکنی هستند که به رغم حضور در تمرینات در لیست پرسپولیس نامشان دیده نمی شود.

بشار رشن با پرسپولیس قرارداد داخلی بسته و هنوز بازیکن نیروی هوایی عراق است و ITC وی صادر نشده است. این بازیکن قرار است از چند روز دیگر در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

آدام همتی که در دو بازی قبلی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس جایی نداشت مشکل کارت پایان خدمت دارد و به همین دلیل نام او هم در لیست ارائه شده به سازمان لیگ وجود ندارد.

احمد نوراللهی هم دو ماه از خدمت سربازی اش باقی مانده و این روزها با مجوز یگان خدمتی اش در تمرینات پرسپولیس شرکت می کند اما حق بازی ندارد.

سه بازیکن دیگر حسین پور، عباسیان و اسدی بازیکنان رده سنی زیر ۲۱ سال پرسپولیس هستند و قراردادشان هنوز ثبت نشده است. محمدامین اسدی چند روز پیش با تهدید به خودسوزی موفق به دریافت رضایتنامه از باشگاه پیکان شد.

نام سایر بازیکنان پرسپولیس در این لیست قرار گرفته و البته سازمان لیگ هنوز مدت و مبلغ قرارداد بازیکنان را اعلام نکرده است.

منبع: 90tv

تازه های آسمونی

محمد حسین کنعانی زادگان ، از پرسپولیس تا ماشین سازی ؛ بیوگرافی + عکس

شهاب نظری فر

احمد نوراللهی ، ملی پوش تیم پرسپولیس ؛ بیوگرافی + عکس

شهاب نظری فر

مهدی ترابی ، هافبک خوش آتیه تیم ملی ؛ بیوگرافی + عکس

شهاب نظری فر

واعظ آشتیانی: ورزش ایران ورشکسته است

طاهره رضایی

اتاق تعاون مشتری پرسپولیس و استقلال شد

طاهره رضایی

پرسپولیس 3 – 1 پارس جنوبی جم ؛ تفاضل گلی که جبران نشد … !

جاهای دیدنی ایران

ندا رحیمی

پرسپولیس 0 – 0 تراکتورسازی ؛ حواشی بازی جذاب تر از خود آن !

فینال لیگ قهرمانان آسیا ؛ باخت پرسپولیس ، یک شکست کاملا « منتظره »

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟