اخبار فوتبال

انگشت اشاره سپاهان به مدافع ایرانی اف‎سی‌سئول

c7178c990a7404d2b1fe910d9497e5f3 انگشت اشاره سپاهان به مدافع ایرانی اف‎سی‌سئول

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول کره جنوبی مورد نظر مسئولان باشگاه سپاهان قرار گرفته است.

به گزارش آسمونی، مسئولان باشگاه سپاهان با توجه به نتایج نه چندان خوبی که از ابتدای فصل در لیگ برتر کسب کردند، قصد دارند تیم خود را در نقل و انتقالات نیم فصل تقویت کنند و در این راستا دست روی چند ستاره لیگ برتری گذاشته‌اند.

سپاهانی ها بعد از اینکه پیشنهاد معاوضه مهرداد محمدی با محمدرضا اخباری دروازه بان سایپا را به مسئولان تیم تهرانی دادند، قصد دارند برای تقویت خط دفاع خود یک مدافع وسط باتجربه به خدمت بگیرند که گزینه اصلی آنها خالد شفیعی، مدافع شاغل در لیگ کره جنوبی است.

شفیعی در ابتدای لیگ هفدهم بعد از جدایی از تراکتورسازی راهی کی لیگ کره جنوبی و تیم اف سی سئول شد؛ اما بدشانسی هایی که در این کشور برایش پیش آمد، اجازه نداد بازی های زیادی برای تیم کره ای انجام دهد.

از قرارداد شفیعی با تیم اف سی سئول کره جنوبی یکسال دیگر باقی مانده و در صورتی که او بخواهد به تیم دیگری برود، باید رضایت مسئولان این باشگاه را جلب کند. با این حال این روزها که خالد شفیعی برای استراحت به ایران سفر کرده و در کنار خانواده حضور دارد، مسئولان سپاهان با او تماس هایی را برقرار کردند و خواهان جذب این مدافع شده اند.

شفیعی که در اف سی سئول کمتر به میدان رفته علاقه مند است در آینده چنین اتفاقی برایش تکرار نشود. به همین خاطر قصد دارد بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی اش بگیرد.

در این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان سپاهان قادر خواهند بود رضایت اف سی سئول کره جنوبی را برای جذب شفیعی بگیرند یا اینکه این مدافع باتجربه در کره جنوبی یا تیم دیگری به فوتبالش ادامه خواهد داد.

منبع: Varzesh3

تازه های آسمونی

پیام نیازمند ، سنگربان آینده دار تیم ملی ؛ بیوگرافی + عکس

استقلال خوزستان 1 – 1 سپاهان ؛ سپاهان قهرمان نیم فصل شد

استقلال 0 – 1 سپاهان ؛ برد خفیف سپاهان با گل کیروش استنلی

تصاویر ماندگار لیگ قهرمانان آسیا ( بخش اول )

شهاب نظری فر

سپاهان 3 – 2 نساجی ؛ برد دقایق پایانی و صعود به رتبه دوم جدول

خلاصه برنامه نود ۹ مهر / از لو رفتن ترکیب پرسپولیس تا مرور حواشی دربی

شهاب نظری فر

سپاهان 2 – 0 نفت مسجد سلیمان ؛ صدر نشینی با یک بازی بیشتر

سپاهان – ذوب آهن ، پرسابقه‌ترين دربي شهرستاني‌ها در ليگ ايران

تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

نظر شما چیست؟