اخبار فوتبال

سپاهان 3 – 2 نساجی ؛ برد دقایق پایانی و صعود به رتبه دوم جدول

سپاهان و نساجی روز گذشته در قالب رقابت های لیگ برتر به مصاف یک دیگر رفتند که در نهایت تیم سپاهان توانست پیروز شود .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم سپاهان و نساجی که در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد در نهایت با پیروزی تیم میزبان به پایان رسید .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات پر تعداد هر دو تیم همراه شد . در دقیقه 6 شوت آبشک به طرز خطرناکی از بالای دروازه تیم سپاهان راهی اوت شد تا اولین حمله جدی بر روی دروازه سپاهان صورت گرفته باشد .

در دقیقه 10 ناجی به گل رسید . فرار رحمان جعفری و شوت او به سمت دروازه توسط دروازه بان تیم سپاهان برگشت داده شد و توپ به خود جعفری رسید . ضربه مجدد این بازیکن به سفیعی برخورد کرد و توپ جلوی پای سجاد آشوری قرار گیرد و این بازیکن نیز با پای چپ دروازه را باز کرد .

در دقیقه 15 تیم سپاهان جواب گل تیم نساجی را داد . روی حرکت مهرداد محمدی و ارسال این بازیکن بر روی دروازه ، کیروش استنلی توانست با ضربه سر دروازه را باز کند تا بازی مساوی شود . در ادامه هر دو تیم حملاتی داشتند ولی نتوانستند دروازه یکدیگر را به خطر بیاندازند و بازی در نیمه اول با همان نتیجه 1 بر 1 به پایان رسید .

نیمه دوم

در نیمه دوم تیم سپاهان برتری نسبی داشت . در دقیقه 60 ارسال مهرداد محمدی بر روی دروازه نساجی را حامد لک دفع کرد و توپ به حسن جعفری رسید که ضربه ریباند این بازیکن از روی دروازه تیم نساجی به بیرون رفت . در دقیقه 61 ، سجاد آشوری بعد از فرار و صاحب توپ شدن روی پاس علی اصغر عاشوری ، به سمت دروازه تیم سپاهان یورش برد که ضربه چیپ آشوری توسط نیازمند راهی کرنر شد .

در ادامه و در دقیقه 83 ، اشتباه محمد میری در دفع توپ باعث باز شدن دروازه تیم نساجی شد . سعید آقایی با اشتباه این بازیکن پا به توپ شد و با یک ارسال دقیق برای شهباز زاده این بازیکن توانست دروازه را باز کند .

تیم نساجی در ادامه به قصد گرفتن تساوی در این بازی جلو کشید که توانست در دقیقه 92 گل مساوی را وارد دروازه تیم سپاهان کند . محمد مهدی نظری با شوتی دروازه سپاهان را تهدید کرد که نیازمند با یک واکنش نصفه و نیمه توپ را برگشت داد که فرشاد فرجی روی ریباند توانست دروازه سپاهان را باز کند .

تیم سپاهان بعد از دریافت این گل ، سه امتیاز بازی را از دست رفته دید و شروع به حمله کرد تا اینکه در دقیقه 96 کیروش استنلی از روی نقطه پنالتی توانست دروازه تیم نساجی را باز کند تا تیمش به رده دوم لیگ برتر صعود کند .

بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید .

تازه های آسمونی

عراقی های لیگ ایران در برابر تیم ملی ایران

شهاب نظری فر

فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال پیوست

شهاب نظری فر

پیام نیازمند ، سنگربان آینده دار تیم ملی ؛ بیوگرافی + عکس

جدول لیگ برتر – امتیازها ، نتایج و برنامه بازی های 97 – 98

شهاب نظری فر

استقلال خوزستان 1 – 1 سپاهان ؛ سپاهان قهرمان نیم فصل شد

پرسپولیس 3 – 1 پارس جنوبی جم ؛ تفاضل گلی که جبران نشد … !

استقلال تهران 0 – 0 پدیده مشهد ؛ سپاهان در کمین پدیده !

شهاب نظری فر

پرسپولیس 0 – 0 تراکتورسازی ؛ حواشی بازی جذاب تر از خود آن !

معرفی تیمهای لیگ برتر ؛ نساجی قائمشهر و رویایی که محقق شد

نظر شما چیست؟