اخبار فوتبال

عربستان 4 – 0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

بازی دو تیم عربستان و کره شمالی که از ساعت 19:30 دقیقه آغاز شده بود با پیروزی تیم عربستان به پایان رسید .

ARABIA VS NORTH KOREA 2 عربستان 4   0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم کره شمالی و عربستان که در چارچوب گروه E جام ملت های آسیا 2019 برگزار شد با برتری کشور عربستان به پایان رسید .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات تیم عربستان آغاز شد و این می توانست در دقیقه 13 مسابقه به گل اول دست یابد که ضربه فنی البیشی با اختلاف اندکی از کنار دروازه تیم کره شمالی به بیرون رفت.

در ادامه ، حملات عربستانی ها بیشتر و بیشتر شد و این تیم می توانست در دقیقه 24 روی ارسال توپ به روی دروازه کره شمالی ، توسط موالد به گل برتری برسد که این بازیکن تنها یک قدم تا به ثمر رساندن گل برتری فاصله داشت .

اولین گل بازی بالاخره در دقیقه 28 به ثمر رسید . حرکت تکنیکی سلطان بحبری با ضربه فنی و تماشایی این بازیکن از گوشه چپ محوطه جریمه همراه شد و دروازه تیم کره باز شد تا حساب کار 1 بر صفر به سود عربستان شود .

ARABIA VS NORTH KOREA 1 عربستان 4   0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

در ادامه تیم کره کمی جلو کشید تا نتیجه را بار دیگر به تساوی برساند و در دقیقه 35 ارسال توپ از سمت راست بر روی دروازه عربستان با ضربه سر کوانگ سونگ به بیرون رفت تا تیم عربستان نفس راحتی بکشد .

گل دوم عربستانی ها روی ضربه آزاد از سمت چپ محوطه جریمه توسط الفتیل به ثمر رسید . ضربه آزاد این بازیکن از میان بازیکنان درون محوطه جریمه عبور کرد و دروازه بان بخت برگشته تیم کره شمالی که دیدی نسبت به توپ نداشت ، باز شدن دروازه تیمش را نظاره گر بود .

تیم کره شمالی که توان حمله بر روی دروازه عربستان را نداشت ، با اخراج بازیکن شماره 7 تیمش ، کوانگ سونگ ، بیش از پیش بی خطر تر شد و به لاک دفاعی فرو رفت .

 نیمه دوم

بازی در نیمه دوم نیز با برتری محسوس عربستان همراه بود و این تیم می توانست روی 2 – 3 موقعیت به گل های بیشتری دست یابد .

گل سوم عربستانی ها در دقیقه 70 و روی پاس کات بک عبدالعزیز البیشی و ضربه فنی سالم الدوساری به گل سوم دست یافت تا خیال این تیم از بابت برد راحت باشد . تیم کره شمالی بعد از دریافت گل سوم کمی جلو کشید تا اختلاف را کم کند و می توانست در دقیقه 77 یکی از گل ها را جبران کند .

ARABIA VS NORTH KOREA عربستان 4   0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

ارسال توپ از سمت چپ بر روی دروازه تیم عربستان به پارک رسید و این بازیکن با یک ضربه سر شیرجه ای می رفت که دروازه عربستان را باز کند که واکنش عالی اویس مانع از باز شدن دروازه این تیم شد .

گل چهارم در دقیقه 87 به ثمر رسید . اشتباه مدافعین تیم کره شمالی در دور کردن توپ ، باعث شد تا توپ به فهد مولد برسد و این بازیکن با دروازه بان تیم کره تک به تک شد و موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند .

بازی در نهایت با نتیجه 4 بر صفر به نفع عربستانی ها به پایان رسید .

 

تازه های آسمونی

ترکیب رسمی تیم ملی ایران در برابر تیم عراق

شهاب نظری فر

پیش بازی ویتنام – یمن ؛ آخر بخت برای صعود

پیش بازی ایران – عراق ؛ انتقامی سخت در راه است ؟!

شهاب نظری فر

پیش بازی کره جنوبی – چین ؛ تلاش برای تقابل با حریف آسان تر

شهاب نظری فر

پیش بازی قرقیزستان – فیلیپین ؛ نبرد برای شانس صعود

شهاب نظری فر

عراقی های لیگ ایران در برابر تیم ملی ایران

شهاب نظری فر

تیمهای حاضر در جام ملتهای آسیا 2019 + پرچم کشورها

شهاب نظری فر

معرفی تیمهای جام ملتهای آسیا 2019 ؛ قرقیزستان

شهاب نظری فر

بازی های امروز ( 27 دی ماه ) جام ملت های آسیا 2019

احمدرضا راجی

نظر شما چیست؟