اخبار فوتبال

پیروزی روستوف با گلزنی سردار برابر تیم عزت‌اللهی و شکست ترک گروژنی

به گزارش آسمونی، امشب (چهارشنبه) در ادامه دیدارهای هفته بیست‌ونهم لیگ برتر روسیه تیم روستوف در یک بازی حساس در زمین تیم آنژی به میدان رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید. سردار آزمون که از دقیقه 46 در ترکیب تیم روستوف قرار گرفت در دقیقه 61 گل اول بازی را به ثمر رساند. دیمیتری پولوز، دیگر مهاجم تعویضی روستوف هم زننده گل دوم این تیم در دقیقه 64 بود.

1396022722261329610903874 پیروزی روستوف با گلزنی سردار برابر تیم عزت‌اللهی و شکست ترک گروژنی

پرودنیکوف در دقیقه 79 یکی از گل‌های خورده آنژی را جبران کرد. روستوف با این پیروزی ارزشمند خارج از خانه 48 امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده‌بندی صعود کرد. یاران سردار آزمون با توجه به شکست‌های کراسنودار و ترک گروژنی از شانس زیادی برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا در بازی هفته پایانی لیگ برتر روسیه برخوردار شدند.

تیم آنژی نیز با شکست برابر روستوف همچنان در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه باقی‌ماند و خطر سقوط را احساس می‌کند. سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی در بازی امشب برابر روستوف از دقیقه 67 وارد میدان شد.

در دیگر بازی امشب هفته بیست‌ونهم لیگ برتر روسیه تیم ترگ گروژنی در حضور 90 دقیقه‌ای میلاد محمدی میهمان تیم از پیش قهرمان‌شده اسپارتاک مسکو بود و 3 بر صفر شکست خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

تازه های آسمونی

سردار آزمون رفتنی شد

۴ مسی در جام ملت‌های آسیا/ از سردار ایرانی تا ستاره کره‌ای

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 11 دی 97

سردار ، کاوه و خانزاده خط خوردند

دو راهی آزمون بین اسب و تیم‌ملی ; چرا سردار همچنان غایب اردو است؟

احمدرضا راجی

کی روش توضیح داد ؛ قانع شدید؟

احمدرضا راجی

سردار آزمون ، بازیکن پر حاشیه تیم ملی ; بیوگرافی + عکس

آسمونی

راز سر به مهر خداحافظی آزمون

تصاویر دیدنی 13 شهریور 97

نظر شما چیست؟