اخبار فوتبال

منچستر سیتی 6 – 0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

شب گذشته بازی دو تیم منچستر سیتی و شاختار دونتسک برگزار شد که تیم سیتی موفق شد با شش گل پیروز شود .

به گزارش آسمونی ، شب گذشته ( چهارشنبه ) بازی دو تیم منچستر سیتی و شاختار دونتسک در ورزشگاه اتحاد برگزار شد و تیم سیتی موفق شد با شش گل حریفش را بدرقه کند .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با برتری تیم منچستر یونایتد آغاز شد . تیم شاختار در دقایق ابتدایی یک موقعیت نصفه و نیمه بر روی دروازه تیم سیتی ایجاد کرد که با واکنش خوب ادرسون همراه بود .

SILVA منچستر سیتی 6   0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

در ادامه و در دقیقه 13 تیم منچستر سیتی به گل اول رسید . حرکت زیبای ریاض محرز از سمت راست و ارسال زمینی این بازیکن به داخل شش قدم ، داوید سیلوا را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با یک ضربه ساده توانست دروازه شاختار را باز کند .

JESUS 3 منچستر سیتی 6   0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

گل دوم منچستر سیتی توسط گابریل ژسوس و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید . اشتباه فجیع  داور مسابقه در اعلام پنالتی و نبود VAR دلایل اصلی به ثمر رسیدن این گل بودند . روی حرکت حریم استرلینگ از سمت چپ و اقدام به شوت زنی این بازیکن ، پای استرلیگ در یک ناهماهنگی به چمن زمین فوتبال گیر کرده و به زمین می افتد و داور اعلام پنالتی می کند . در دقیقه 24 نیز ژسوس پشت توپ ایستاده و دروازه شاختار را برای بار دوم باز می کند .

در دقیقه 30 تیم سیتی می توانست به گل سوم برسد . روی حرکت ژسوس و تک به تک شدن او با دروازه بان ، تعلل بیش از حد او باعث بازگشتن مدافعین شاختار شده و توپ از جلوی پای او با یک تکل برگشت داده شد .

بازی در نیمه اول با همان نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید .

نیمه دوم

STERLING منچستر سیتی 6   0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

نیمه دوم را نیز منچستر سیتی بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 به گل رسید . حرکت انفرادی عالی از رحیم استرلینگ او را در موقعیت شوت زنی قرار داد و با یک شلیک فنی و زیبا توانست دروازه شاختار را برای بار سوم باز کند .

در دقیقه 60 بازی ژسوس می توانست گل چهارم را به ثمر برساند . روی ارسال دقیق داوید سیلوا به روی دروازه ، توپ دقیقا روی سر ژسوس فرود آمد ولی ضربه سر نه چندان دقیق ژسوس از بالای دروازه به بیرون رفت .

JESUS2 منچستر سیتی 6   0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

در دقیقه 71 بازی ، تیم منچستر سیتی برای بار دوم صاجب ضربه پنالتی شد . روی حرکت داوید سیلوا درون محوطه جریمه ، تکل اشتباه استپاننکو داوید سیلوا را با خطا متوقف کرد و داور اعلام ضربه پنالتی کرد . ژسوس نیز در دقیقه 72 دروازه شاختار را از روی نقطه پنالتی برای بار چهارم باز کرد .

تیم شاختار در دقیقه 78 روی یک ضربه آزاد تماشایی می رفت که دروازه تیم منچستر سیتی را باز کند ولی واکنش مناسب ادرسون مانع از باز شدن دروازه تیم سیتی شد .

MAHREZ منچستر سیتی 6   0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

گل پنجم در دقیقه 84 و توسط محرز به ثمر رسید . ضد حملات سرعتی تیم سیتی و دید باز بازیکنان این تیم ، کار را برای تیم شاختار سخت تر و سخت تر کرده بود . حرکت بازیکنان سیتی به سمت دروازه شاختار با پاس زیبای گوندوغان برای محرز تکمیل شد و محرز نیز به راحتی دروازه شاختار را باز کرد .

در دقیقه 87 استرلینگ می توانست گل ششم را به ثمر برساند . پاس عالی ریاض محرز به درون محوطه جریمه به استرلینگ رسید و این بازیکن بعد از جا گذاشتن دروازه بان ، توپ از پایش جدا شد و نتوانست دروازه شاختار را باز کند .

JESUS منچستر سیتی 6   0 شاختار ؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

گل ششم در دقیقه 92 زده شد . روی یک ضدحمله دیگر از بازیکنان منچستر سیتی ، پاس محرز به ژسوس رسید و این بازیکن با یک چیپ تماشایی دروازه شاختار را برای بار ششم باز کرد .

بازی در نهایت با نتیجه 6 بر صفر با هت تریک گابریل ژسوس به پایان رسید .

تازه های آسمونی

منچسترسیتی 2 – 1 لیورپول ؛ امید های گواردیولا زنده ماند

شهاب نظری فر

برنامه کامل بازی های تیم های معروف لیگ برتر انگلیس 2018/2019

شهاب نظری فر

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج شب آخر مرحله گروهی + تیم های صعود کرده

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج شب پنجم گروه های A تا D

شهاب نظری فر

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج شب پنجم گروه های E تا H

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته سیزدهم

شهاب نظری فر

منچستر سیتی 3 – 1 منچستر یونایتد ؛ آسمان شهر منچستر آبی است !

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته دوازدهم

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج شب چهارم گروه های E تا H

نظر شما چیست؟