اخبار فوتبال

ایران 2 – 0 ویتنام ؛ صعود قطعی ایران به دور بعد با دبل سردار

بازی دو تیم ایران و ویتنام در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 ، با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید .

IRAN VS VIETNAM ایران 2   0 ویتنام ؛ صعود قطعی ایران به دور بعد با دبل سردار

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ایران و ویتنام در چارچوب رقابت های گروه C جام ملت های آسیا 2019 با برتری دو گله تیم ایران به پایان رسید .

تیم ایران در نیمه اول بازی کاملا سوار بر بازی بود و روی چندین موقعیت مختلف می توانست به گل برتری برسد که دروازه بان ویتنام مانع از گل زنی بازیکنان تیم ایران شد .
حملات بازیکنان ایران از راست و چپ به روی دروازه تیم ویتنام را به جایی نبرد تا اینکه در دقیقه 38 اولین گل بازی برای تیم ایران به ثمر رسید .

حرکت وریا غفوری و نفوذ سامان قدوس باعث شد تا این بازیکن با یک پاس ، قدوس را راه بیاندازد و ارسال دقیق قدوس نیز با ضربه سر تماشایی سردار آزمون همراه شد تا گل اول تیم ملی ایران به ثمر برسد .

در نیمه دوم تیم ویتنام برای جبران نتیجه جلو کشید و می توانست در دقیقه 52 روی حرکت چانگ فونگ به گل تساوی دست یابد که علیرضا بیرانوند به زیبایی با یک واکنش تماشایی این موقعیت تک به تک را از تیم ویتنام گرفت و مانع از گلزنی تیم ویتنام شد .

در ادامه حملات تیم ایران برای بیشتر کردن اختلاف بر روی دروازه تیم ویتنام بیشتر شد تا اینکه تیم ملی کشورمان در دقیقه 69 به گل دوم رسید . حرکت مهدی ترابی و در ادامه پاس این بازیکن به سردار آزمون با حرکت تکنیکی عالی از سردار آزمون همراه شد و با دانگ وان لام دروازه بان تیم ویتنام تک به تک شد و موفق شد گل دوم تیم ملی ایران را وارد دروازه ویتنام کند تا علاوه بر تضمین پیروزی تیم ملی ایران ، اولین فرد سه گله جام ملت های آسیا 2019 شود .

با این برد خیال تیم ملی ایران از صعود به دور بعد جام ملت های آسیا 2019 راحت شد و به راحتی در بازی آخر به مصافت تیم عراق برود .

تازه های آسمونی

پیش بازی قطر – عراق ؛ تقابلی در خاورمیانه

پیش بازی کره جنوبی – بحرین ؛ جدال نفس گیر دو تیم برای صعود

بازی های امروز ( سه شنبه 2 بهمن ماه ) جام ملت های آسیا 2019

احمدرضا راجی

امارات 3 – 2 قرقیزستان ؛ حذف قرقیزها در عین شایستگی

ازبکستان 0 (2) – (4) 0 استرالیا ؛ بردی سخت و نفس گیر به لطف متئو رایان

شهاب نظری فر

پیش بازی امارات – قرقیزستان ؛ جنگ روانی امارات در برابر قرقیزستان

شهاب نظری فر

ژاپن 1 – 0 عربستان ؛ صعود نماینده شرق به دور بعد

شهاب نظری فر

پیش بازی استرالیا – ازبکستان ؛ ماندن یا رفتن ؟!

شهاب نظری فر

پیش بازی ژاپن – عربستان سعودی ؛ جذاب و دیدنی

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟