اخبار فوتبال

جوادخیابانی : عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم!!!

به گزارش آسمونی:متاسفانه جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال تلویزیون به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده برای مداوا به بیمارستان رفت. او شب گذشته به دلیل زمین خوردن دچارآسیب دیدگی و مشکل می شود و به همین دلیل برای مداوا به بیمارستان می رود. آنطور که خود او گفته باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و این به آن معنا است که چند برنامه ای که باید اجرا کند را نمی تواند انجام بدهد.

I have a hard surgery and maybe die out of surgery جوادخیابانی : عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم!!!

خیابانی در این رابطه گفت:« دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم.» او افزود:« متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم.» جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند:«بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم.باید به بیمارستان بروم تا آن جا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.»

گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت:« برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد.» او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت:« عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.»

جواد خیابانی گزارشگر و مجری پراحساس فوتبال ایران است که  با گزارش های  بازی های خاطره انگیزی چون بازی ایران استرالیا وایران و آمریکا نامش در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است. او در زلزله کرمانشاه نیز یکی از فعال ترین چهره ها بود و زمان زیادی را صرف کمک به مردم زلزله زد کرد. سایت”آسمونی” برای این گزارشگر و مجری پراحساس و مهربان آرزوی سلامت دارد و امیدواراست تا هرچه زودتر بتواند بازهم با گزارش های جذابش به عرصه گزارشگری و اجرا بازگردد.

منبع: سوت 360

تازه های آسمونی

امارات «بیمارستان ایرانیان دبی» را تعطیل کرد

راه های طبیعی افزایش طول و قطر آلت تناسلی

ندا رحیمی

آخرین وضعیت جسمانی بهنام صفوی + بیوگرافی و تصاویر

آسمونی

پرحادثه ترین جاده های ایران

تشنج محب‌ اهری سر صحنه فیلم برداری

نکاتی ایمنی در زمان باران های شدید

ندا رحیمی

“علیرضا جاویدنیا” راهی بیمارستان شد

27 آبان ، امروز تولد کیه؟

طاهره رضایی

افزایش تعرفه هتلینگ بیمارستان‌ها در انتظار تصمیم دولت

نظر شما چیست؟