اخبار فوتبال

پیکان 0 – 4 استقلال ؛ خط و نشان خط حمله استقلال برای رقیبان

دیدار دو تیم پیکان و استقلال تهران از رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر با پیروزی تیم استقلال به اتمام رسید .

esteghlal vs paykan پیکان 0   4 استقلال ؛ خط و نشان خط حمله استقلال برای رقیبان

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پیکان و استقلال تهران که در ورزشگاه سهدای شهر قدس برگزار شد با برتری تیم پر گل تیم استقلال به اتمام رسید .

تیم استقلال در نیمه اول تیم برتر میدان بود و خیلی زود موفق شد در دقیقه 16 روی حرکت عالی محمد دانشگر و فرار مرتضی تبریزی گل اول بازی را به ثمر برساند . ضربه والی زیبای مرتضی تبریزی به زیبایی وارد دروازه تیم پیکان شد تا برتری تیم استقلال خیلی زود جواب دهد .

در ادامه نیمه اول بازی موقعیت خطرناک خاصی نداشت و بازی به نیمه دوم رفت . در نیمه دوم باز هم برتری تیم استقلال مشهود بود و فرصت های خوبی برای تیم استقلال برای افزایش اختلاف به وجود آمد که مهاجمین این تیم از آن موقعیت ها به نحو احسن استفاده کردند .

در دقیقه 58 روی ضد حمله بازیکنان استقلال ، فرشید اسماعیلی با یک ارسال در عمق ، میلاد ذکی پور را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن موفق شد دروازه تیم پیکان را با یک ضربه دقیق باز کند تا نتیجه کار دو برابر شود .

در ادامه گل سوم استقلال در دقیقه 83 به ثمر رسید . روی ضد حمله بازیکنان استقلال و پاس گادوین منشا ، گونسالس پا به توپ شد و پس از از جا برداشتن مدافع پیش روی موفق شد با یک شوت ، توپ را پس از برخورد به بازیکن تیم پیکان به قعر دروازه پیکان برساند .

کار تیم پیکان پس از دریافت گل سوم تمام شد ولی تیم استقلال دست بردار نبود و موفق شد در دقیقه 91 گل چهارم را نیز وارد دروازه تیم پیکان کند . وریا غفوری موفق شد روی ضربه ای از پشت محوطه جریمه ، دروازه تیم پیکان را به زیبایی باز کند تا حساب کار 4 بر صفر شود .

 

اختصاصی آسمونی 

تازه های آسمونی

پیکان 0 – 1 سپاهان ؛ زرد ها صدر را از دست نمی دهند !

تراکتورسازی 1 – 0 استقلال ؛ دژاگه ناجی تراکتورسازان

پرسپولیس 2 – 0 استقلال خوزستان ؛ برد شیرین سرخ های پایتخت

شهاب نظری فر

لیگ قهرمانان آسیا ؛ برنامه بازی ها + گروه بندی

شهاب نظری فر

فولاد 2 – 1 پرسپولیس ؛ تقدیم به سپاهان !

شهاب نظری فر

پرسپولیس 2 – 0 پدیده مشهد ؛ صدر به رنگ قرمز درآمد

شهاب نظری فر

رسمی ؛ گادوین منشا به استقلال تهران پیوست

شهاب نظری فر

اخبار باشگاه های لیگ برتر ؛ تیم های حاضر + پرچم

شهاب نظری فر

عراقی های لیگ ایران در برابر تیم ملی ایران

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟