اخبار فوتبال

امارات 2 – 0 هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

بازی دو تیم امارات و هند در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 ، با برتری تیم امارات به پایان رسید .

EMIRATES VS INDIA امارات 2   0 هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم امارات و هند که از ساعت 17:30 دقیقه آغاز شده بود با برتری دو گله تیم امارات به پایان رسید تا این تیم صدرنشین گروه A شود و از زیر بار فشار روانی این دوره از رقابت ها خارج شود .

با توجه به نتیجه گذشته تیم امارات در بازی با بحرین و نتیجه ای هند از بازی با تایلند گرفته بود ، تیم امارات برای بدست آوردن سه امتیاز پا به این مسابقه گذاشته بود که به جذابیت این بازی افزوده شد .

بازی با حملات هر دو تیم در نیمه اول آغاز شد ولی تیمی که موفق شد توپ را وارد دروازه تیم حریف کند ، امارات بود . حرکت زیبای علی مبخوت و پاس این بازیکن برای خلفان مبارک ، او را در یک زاویه بسته قرار داد ولی این بازیکن با یک ضربه زیبا توپ را به تور دروازه تیم هند رساند تا حساب کار یک بر صفر شود .
تیم هند که از باخت در این بازی خوشحال نبود جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و خیلی زود می توانست گل تساوی را بزند . روی اشتباه مدافع تیم امارات ، توپ در اختیار سونیل چتری قرار گرفت ولی ضربه بغل پای این بازیکن با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه خالد عیسی گذشت تا نیمه اول با نتیجه 1 ب صفر به نفع تیم امارات به پایان برسد .

در این بازی شانس با تیم هند یار نبود و این تیم هر چه میزد یا خالد عیسی با واکنش های بسیار عالی مانع از به ثمر رسیدن گل می شد و یا تیرک های افقی و عمودی دروازه مانع از باز شدن دروازه می شدند .

در نهایت در دقیقه 88علی مبخوت تیر خلاص را بر پیکره تیم هند شلیک کرد . پاس بلند علی حسن از وسط زمین به پشت مدافعین تیم هند ، توسط علی مبخوت با یک سر توپ زیبا و یک ضربه دقیق به گل دوم تیم امارات بدل شد تا کار تیم هند در این بازی یکسره شود و شاگردان آلبرتو زاکرونی با 4 امتیاز به صدر جدول گروه A تکیه بزنند .

تازه های آسمونی

ترکیب رسمی تیم ملی ایران در برابر تیم عراق

شهاب نظری فر

پیش بازی ویتنام – یمن ؛ آخر بخت برای صعود

پیش بازی ایران – عراق ؛ انتقامی سخت در راه است ؟!

شهاب نظری فر

پیش بازی کره جنوبی – چین ؛ تلاش برای تقابل با حریف آسان تر

شهاب نظری فر

پیش بازی قرقیزستان – فیلیپین ؛ نبرد برای شانس صعود

شهاب نظری فر

عراقی های لیگ ایران در برابر تیم ملی ایران

شهاب نظری فر

تیمهای حاضر در جام ملتهای آسیا 2019 + پرچم کشورها

شهاب نظری فر

معرفی تیمهای جام ملتهای آسیا 2019 ؛ قرقیزستان

شهاب نظری فر

بازی های امروز ( 27 دی ماه ) جام ملت های آسیا 2019

احمدرضا راجی

نظر شما چیست؟