اخبار فوتبال

بحران در اردوی حریف ایران در آستانه جام جهانی؛ لوپتگی اخراج شد

crisis in irans opponents camp on the eve of the world cup lopetegui expelled بحران در اردوی حریف ایران در آستانه جام جهانی؛ لوپتگی اخراج شد

اردوی تیم ملی اسپانیا دچار بحران شده است.

آسمونی : در حالی که تنها یک روز تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ بیشتر باقی نمانده، اردوی تیم ملی اسپانیا پس از اعلام خبر غیرمنتظر پیوستن خولن لوپتگی به تیم رئال مادرید دچار هرج و مرج شده است.

بنا بر گزارش رسانه های اسپانیا، رییس فدراسیون فوتبال این کشور و دیگر مسئولان که تنها دقایقی پیش از اعلام رسمی خبر از توافق لوپتگی با رئال مادرید باخبر شدند از این مسئله بسیار عصبانی هستند و به اخراج این مربی در آستانه جام جهانی فکر می کردند .

crisis in irans opponents camp on the eve of the world cup lopetegui expelled1 بحران در اردوی حریف ایران در آستانه جام جهانی؛ لوپتگی اخراج شد

بعد از نشست خبری, مربی تیم ملی فوتبال اسپانیا با وجود پادرمیانی شاگردانش، از لاروخا اخراج شد.

حتی پادرمیانی بازیکنان ملی‌پوش باعث نشد لوییس روبیالس، رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا از تصمیم خود بر اخراج سرمربی اسپانیایی صرف نظر کند. سرخیو راموس بیش از دیگر بازیکنان بر ماندن لوپتگی اصرار کرده بود.

crisis in irans opponents camp on the eve of the world cup lopetegui expelled2 بحران در اردوی حریف ایران در آستانه جام جهانی؛ لوپتگی اخراج شد

روبیالس گفت: پس از بررسی آنچه که اتفاق افتاد، بر این شدیم که لوپتگی را از سمت خود اخراج کنیم. در واقع موظف بودیم که واکنشی جدی نسبت به اتفاقات دیروز نشان دهیم.

شرایط بسیار سخت و پیچیده است ولی اخراج، بهترین راه حل بود. جانشین لوپتگی؟ در کوتاه ترین زمان ممکن جانشین او را معرفی خواهیم کرد.

اسپانیا تیمی متعلق به همه ملت اسپانیاست و رفتار اخیر سرمربی تیم ملی مورد قبول هیچکس نبود. شاید با اخراج لوپتگی الان به شدت تضعیف روحیه شده باشیم ولی در آینده، این مساله ما را قدرتمندتر خواهد کرد.

پنج دقیقه قبل از رسمی شدن حضور لوپتگی در رئال از این خبر مطلع شدم. هرگزنباید در یک تیم ملی چنین اتفاقی رخ دهد. می دانم که تصمیم من انتقادات زیادی را موجب خواهد شد ولی شان تیم ملی بسیار بالاتر از این حرف هاست.

لوپتگی از نظر من یک مربی برجسته و قابل احترام است و به همین دلیل است که از اخراج او متاسف هستم ولی بهترین راه چاره، همین بود.

تازه های آسمونی

آشنایی با مدل اسپانیایی ، جان کورتاجارنا

سردار آزمون رفتنی شد

بیوگرافی کارلوس کی روش + تصاویر و زندگی شخصی اش

آسمونی

تصاویر دیدنی 17 دی 97

اخبار باشگاه های لالیگا ؛ تیم های حاضر + پرچم

شهاب نظری فر

تصاویر دیدنی 11 دی 97

بیشترین جاذبه های گردشگری در کدام کشورها است؟

ندا رحیمی

کارلوس کی روش و فرگوسن، چگونه کریس رونالدو را کشف کردند؟

احمدرضا راجی

معرفی کشور فیلیپین

نظر شما چیست؟