اخبار فوتبال

کوتینیو – بارسلونا ؛ ستاره برزیلی در یک قدمی رویا

coutinho11 کوتینیو   بارسلونا ؛ ستاره برزیلی در یک قدمی رویا

به نظر می رسد که انتقال کوتینیو به بارسلونا در همین زمستان را باید قطعی دانست.

به گزارش آسمونی ، کوتینیو همچنان گزینه شماره یک بارسا برای تقویت خط میانی محسوب می شود. هرچند خرید این بازیکن در تابستان با مخالفت لیورپولی ها میسر نشد ولی مسئولان بارسا ناامید نشده و قصد دارند با شروع نقل و انتقالات زمستانی تلاشی مجدد را برای جذب ستاره برزیلی آغاز کنند.

شاید با توجه به اینکه روند بارسا در این فصل فوق العاده بوده و تقریبا از حالا قهرمانی این تیم در لالیگا قطعی به نظر می رسد، تلاش برای جذب کوتینیو در چنین مقطعی از فصل کمی عجیب جلوه کند؛ به خصوص اینکه ستاره برزیلی در لیگ قهرمانان نمی تواند برای بارسا به میدان برود ولی از آنجا که بارسلونا اطمینان دارد که پی اس جی و رئال در تابستان برای جذب کوتینیو اقدام خواهند کرد، قصد دارد همین زمستان کار انتقال او را نهایی کند.

coutinho کوتینیو   بارسلونا ؛ ستاره برزیلی در یک قدمی رویا

در حالی که بسیاری انتقال این بازیکن به بارسا در زمستان را یک خیال عبث برای آبی اناری ها می دانند، امروز موندودپورتیوو فاش ساخت که کوتینیو در شهر بارسلونا به دنبال خانه است و برای این منظور قصد دارد عمارتی نزدیک به سوارز یا پائولینیو خریداری کند.

لوئیس سوارز از زمان حضورش در لیورپول، رابطه بسیار خوبی با کوتینیو دارد و پائولینیو نیز در تیم ملی برزیل با کوتینیو هم تیمی است و هر دو در تماس دائم با ستاره لیورپول هستند و مشتاق برای هم تیمی شدن با او در بارسلونا.

سوارز در محله اعیان نشین و نزدیک به ساحل کاستل دفلس اقامت دارد و پائولینیو نیز دراسپلوگس یوبرگات ولی گفته می شود که تمایل کوتینیو به اقامت در کاستل دفلس است.

coutinho2 کوتینیو   بارسلونا ؛ ستاره برزیلی در یک قدمی رویا

طبق گزارش موندودپورتیوو، کوتینیو که تابستان در نهایت تسلیم خواسته مالکان لیورپول شد و با وجود اینکه درخواست رسمی جدایی داده بود، اعتراضی از خود نشان نداد، اطمینان دارد که با توجه به قولی که به وی داده شده، در صورت رسیدن یک پیشنهاد معقول از بارسلونا، اجازه جدایی اش در همین زمستان صادر خواهد شد.

قرار است بارسلونا پیشنهادی نزدیک به 150 میلیون یورو به لیورپول ارائه دهد و پیش بینی می شود که پس از انتقال 85 میلیون یورویی فن دایک به لیورپول، باشگاه انگلیسی این بار موضع خود در قبال جدایی کوتینیو را تغییر دهد. این احتمال هم وجود دارد که لیورپول یکی دو بازیکن دیگر در زمستان جذب کند و سپس مجوز جدایی ستاره برزیلی خود را صادر کند.

coutinho3 کوتینیو   بارسلونا ؛ ستاره برزیلی در یک قدمی رویا

از نگاه نشریات کاتالونیا، انتقال کوتینیو به بارسا قریب الوقوع است و پس از بازی های فشرده باکسینگ دی که تا 5 ژانویه ادامه خواهد داشت، مذاکرات برای جذب کوتینیو شکلی کاملا جدی به خود خواهد گرفت.

بارسلونا تا 31 ژانویه برای این انتقال فرصت خواهد داشت ولی انتظار این است که تا هفته سوم ژانویه همه چیز نهایی شود.

منبع: Varzesh3

تازه های آسمونی

منچسترسیتی 2 – 1 لیورپول ؛ امید های گواردیولا زنده ماند

شهاب نظری فر

اخبار باشگاه های لالیگا ؛ تیم های حاضر + پرچم

شهاب نظری فر

لیورپول 4 – 0 نیوکاسل ؛ لک لک ها ، قهرمان نیم فصل لیگ جزیره

شهاب نظری فر

برنامه کامل بازی های رئال مادرید و بارسلونا در لالیگا 2018/2019

شهاب نظری فر

برنامه کامل بازی های تیم های معروف لیگ برتر انگلیس 2018/2019

شهاب نظری فر

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج شب آخر مرحله گروهی + تیم های صعود کرده

بارسلونا 2 – 0 ویارئال ؛ برد با طعم بازگشت به صدر جدول

شهاب نظری فر

رکوردداران مسابقه لیورپول – اورتون ؛ مردان تاریخ ساز دربی مرسی ساید

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج شب پنجم گروه های A تا D

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟