اخبار فوتبال

مصاحبه عجیب اسدی و کی‌روش پس از تصویب فدراسیون

به گزارش آسمونی، کارلوس کی‌روش در تازه‌ترین بیانیه خود انتقاداتی را به علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال وارد کرده که البته انتقادات تازه‌ای نیست و چند سالی است که این دو با یکدیگر در جنگ لفظی و انجام مصاحبه علیه هم هستند.

2341679 مصاحبه عجیب اسدی و کی‌روش پس از تصویب فدراسیون

در حالی که این دو بارها علیه یکدیگر مصاحبه کرده‌اند و به نظر می‌رسید که فدراسیون فوتبال بخواهد به این غائله پایان دهد، صعود تیم ملی به جام جهانی تا حدودی آتش اختلافات بین این دو را فروکش کرد، اما پس از آن کارلوس کی‌روش با صدور بیانیه‌ای، مجدداً این آتش را شعله‌ور کرد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی که بارها در مصاحبه‌هایش به اسدی توهین نیز کرده بود، در بیانیه خود حتی نام دبیرکل مد نظرش را نیز مطرح کرده است.

پس از این بیانیه، علیرضا اسدی نیز در گفتگویی به صحبت‌های کی‌روش واکنش و پاسخ وی را داد؛ این بیانیه و مصاحبه در شرایطی منتشر شد که خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد مهدی تاج رئیس فدراسیون از چند هفته پیش تصمیم به کنار گذاشتن علیرضا اسدی گرفته و این موضوع را نیز با وی در میان گذاشته بود.

با این حال به نظر می‌رسد بیانیه کارلوس کی‌روش که در آن گزینه مد نظر خود برای دبیرکلی فدراسیون را نیز مطرح کرده است، مهدی تاج را بر آن داشته تا با دقت و تدبیر بهتری، این ماجرا را ختم کند.

به نظر می‌رسد تاج گزینه دیگری را برای دبیرکلی فدراسیون فوتبال در نظر گرفته است که از افراد مورد اطمینان وی به شمار می‌رود.

بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار مهر کسب کرده، تغییر دبیرکل فدراسیون فوتبال قطعی است و به زودی جانشین علیرضا اسدی در این پست معرفی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

Related posts

ایران در رای‌گیری انتخاب میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ شرکت می‌کند؛ رقابت داغ آمریکا و مراکش

احمدرضا راجی

برانکو: پرسپولیس از هر بازیکنی بزرگتر است، با همین نفرات تا زمستان ادامه می‌دهیم/غیبت سید‌جلال و علیپور در تیم ملی عادی نیست

احمدرضا راجی

دیگو کاستا مانند بادکنک است

آسمونی

Leave a Comment