اخبار فوتبال

آرسنال 3 – 1 لسترسیتی ؛ تیم اونای امری سرحال تر از همیشه

هفته نهم لیگ برتر انگلستان با برگزار بازی دو تیم لسترسیتی و آرسنال شب گذشته به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، پرونده هفته نهم لیگ برتر انگلستان شب گذشته با انجام بازی بین دو تیم آرسنال و لسترسیتی بسته شد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات تیم لسترسیتی بر روی دروازه تیم آرسنال شروع شد . لسترسیتی که در حضور تماشاگرانش اعتماد به نفس کافی را برای حمله به روی دروازه آرسنال بدست آورده بود شروع به انجام حملات پیاپی بر روی دروازه توپچی ها کرد .

در دقیقه 5 و روی اولین موقعیت تیم لسترسیتی پاس عرضی واردی در پشت محوطه جریمه به ایهیناچو رسید و او نیز با یک ضربه دقیق و فنی دروازه آرسنال را تهدید کرد که با واکنش زیبای برند لنو همراه شد .

در دقیقه 19 بازی ، تیم لسترسیتی می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند . روی ارسال ضربه آزاد توپ به مگوایر رسید ولی ضربه سر او توسط لنو به شکلی استثنایی مهار شد .

LEICESTER CITY آرسنال 3   1 لسترسیتی ؛ تیم اونای امری سرحال تر از همیشه

بعد از حملات فراوان تیم لسترسیتی ، این تیم آخر به گل رسید . در دقیقه 30 بازی روی فرار چیل ول از سمت چپ ، ارسال عرضی این بازیکن در میانه راه به هکتور بیرین برخورد کرد و وارد دروازه خودی شد . بدین ترتیب اولین گل بازی توسط بیرین و به تیم خودی زده شد .

بعد از دریافت این گل تیم آرسنال جلو کشید تا نتیجه را برگرداند . شاگردان امری هر چه زدن به در بسته خوردند تا اینکه در دقیقه 44 بالاخره توانستند روی یک حرکت زیبا دروازه را باز کنند .

MESUT OZIL آرسنال 3   1 لسترسیتی ؛ تیم اونای امری سرحال تر از همیشه

پاس اوزیل به سمت راست به بیرین رسید و این بازیکن با یک پاس کات بک ، توپ را به اوزیل رساند و او نیز با یک ضربه حساب شده دروازه لسترسیتی را باز کرد .

نیمه دوم

45 دقیقه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و لاکازت می توانست روی اشتباه مدافعین لسترسیتی در پاس دادن به دروازه بان ، دروازه را باز کند ولی مدافعین سریعا راه شوت را بر روی او بستند و توپ بلوکه شده با ضربه مخیتاریان به بیرون رفت .

AUBAMEYANG آرسنال 3   1 لسترسیتی ؛ تیم اونای امری سرحال تر از همیشه

آرسنال در دقیقه 63 به گل برتری رسید . روی نفوذ بیرین از سمت راست و ارسال توپ به روی دروازه ، توپ به اوبامیانگ رسید و این بازیکن دروازه لسترسیتی را با آسانی باز کرد .

گل سوم آرسنال نماد کامل همکاری تیمی بود . حرکات استثنایی بازیکنان آرسنال و پاس کاری بازیکنان با یکدیگر نشان از توانمندی اونای امری در سرمربی گری این تیم دارد .

AUBAMEYANG1 آرسنال 3   1 لسترسیتی ؛ تیم اونای امری سرحال تر از همیشه

پاس بیرین با فریب مسعوت اوزیل با پریدن از روی توپ ، به لاکازت رسید . لاکازت نیز اوزیل را در موقعیت خوبی پیدا کرد و به او پاس داد و در نهایت اوزیل نیز با یک پاس عالی اوبامیانگ را صاحب توپ کرد و اوبامیانگ نیز دروازه را به راحتی باز کرد .

در دقیقه 78 لاکازت نیز می توانست دروازه را باز کند . روی حرکت عالی از الکس ایوبی و پاس این بازیکن به مسعوت اوزیل ، اوزیل توانست لاکازت را پیدا کند و به او پاس دهد ولی ضربه تمام کننده لاکازت خوب نبود و توپ در اختیار کسپر اشمایکل قرار گرفت .

بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 1 به نفع تیم آرسنال به پایان رسید .

تازه های آسمونی

منچسترسیتی 2 – 1 لیورپول ؛ امید های گواردیولا زنده ماند

شهاب نظری فر

لیورپول 4 – 0 نیوکاسل ؛ لک لک ها ، قهرمان نیم فصل لیگ جزیره

شهاب نظری فر

جدول لیگ برتر انگلیس – امتیازها، نتایج و برنامه بازی های 2018 – 2019

شهاب نظری فر

برنامه کامل بازی های تیم های معروف لیگ برتر انگلیس 2018/2019

شهاب نظری فر

منچستر یونایتد 2 – 2 آرسنال ؛ در یک کلام ، جذاب و تماشایی

شهاب نظری فر

ساوتهمپتون 2 – 2 منچستر یونایتد ؛ همه چیز تنها در یک نیمه !

رکوردداران مسابقه لیورپول – اورتون ؛ مردان تاریخ ساز دربی مرسی ساید

وویچك شزنی ؛ کودک بد صدایی که از پدر خود پیش افتاد …

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته سیزدهم

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟