تبلیغات اسپانسرینگ


آسمونی ، توجه به اهمیت روز‌افزون مبحث تبلیغات در اینترنت و دنیای مجازی و استفاده از آن برای افزایش درآمد و رونق کسب و کار، در این پست می خواهیم تبلیغات اسپانسرینگ را معرفی کنیم.

تبلیغات اسپانسرینگ

تبلیغات اسپانسرینگ

 

اسپانسرینگ

اسپانسرینگ در لغت به معنای حمایت و واژه اسپانسر به معنی حامی می باشد. اسپانسرینگ کاری است که توسط اسپانسر در جهت حمایت از فرد یا موسسه یا شرکتی انجام می شود و نوعی بازاریابی می باشد که در آسمونی در حوزه‌ها و رویدادهای مرتبط به شرکت یا مجموعه مورد نظر قرار می گیرد.

اسپانسرینگ اقدام یا عملی کیفی (مربوط به کیفیت) می باشد. این بهبود کیفیت می تواند برای ارتباطات، تمایز نسبت به رقبا، تصویر برند و یا افزایش محبوبیت و شهرت باشد.

مزایای اسپانسرینگ

  • توسعه تصویر برند: بهبود تصویر برند در ذهن مخاطب، با برنامه مدون و هدفمند بازاریابی همسو و هماهنگ با استراتژی های برندینگ
  •  افزایش فروش: حضور به عنوان اسپانسر به خصوص برای محصولات با چرخه عمر کوتاه (مواد غذایی و نوشیدنی ها) به روش ارائه تست محصولات در رویدادها می تواند به شدت بر میزان فروش تاثیر مثبت داشته باشد.
  •  افزایش آگاهی نسبت به برند: ایجاد و افزایش آگاهی مثبت نسبت به برند یکی دیگر از دستاورد های اسپانسرینگ است که از طریق اطلاع رسانی در رسانه های چاپی و الکترونیک مانند آسمونی محقق می گردد.
  •  ایجاد تمایز نسبت به رقبا: حضور در رویدادها به عنوان اسپانسر علاوه بر فراهم نمودن فرصتی برای عرض اندام در کنار بزرگان می تواند موجب ایجاد تصویر قدرتمند تر از برند نسبت به رقبا شود و همچنین سطح اعتماد مشتریان را به برند به شدت افزایش دهد و در کنار همه اینها فرصت های جدیدی را برای برند در جهت توسعه و ارتباطات فراگیر فراهم می سازد.

ویژگی‌های اسپانسرینگ در آسمونی :

  1. برند سازی و معرفی در صفحه مخصوص و به طور اختصاصی
  2. درج تبلیغات در بخش مرتبط
  3. درج اطلاعات تماس
  4. نمایش هدفمند تبلیغات
  5. افزایش ترافیک سایت هدف

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش می توانید از راههای ارتباطی زیر استفاده کنید:

 

  • تلفن رزرو رپورتاژ در آسمونی :
 تلفن: 22072529-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com

 

 

0/5 ( 0 نظر )