قوانین پورتال

سعید زنگنه

rules قوانین پورتال

شرایط و ضوابط استفاده از پورتال آسمونی

حق نشر و حریم خصوصی

● تمامی مطالب، محتوا، قالب و گرافیک در این پورتال اختصاصی بوده و شامل قانون کپی رایت © می باشد. استفاده و بهره برداری اطلاعات یا بازنشر به هر شکل توسط سایتها، وبلاگها، اپلیکیشن ها با درج لینک فعال و منبع (پورتال آسمونی www.Asemooni.com) مجاز بوده، و همچنین در نشریات، تلویزیون، تبلیغات شهری و سایر رسانه ها با ذکر نام و منبع مجاز است. در صورت بروز هر گونه تخلف یا استفاده غیرمجاز از اطلاعات، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، پیگرد قانونی خواهد داشت.


سلب مسئولیت

● نام و پیوند پورتال با عنوان “آسمونی” و “www.Asemooni.com” است، موارد مشابه با پسوند و پیشوند دیگر، نوعی جعل و سوء استفاده بوده و ارتباطی با این مجموعه ندارند.

● شما با استفاده از اطلاعات، مقالات، مطالب و محصولات این پورتال، موافقت خود را با شرایط و ضوابط موجود در اینجا نشان داده اید.

● این پورتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

● علیرغم اینکه پورتال آسمونی نیز می تواند نظرات را ویرایش، حذف و تایید کند، مسئولیت درج هر نوع نظری بر عهده نظردهنده است.

● فعالیت اشخاص در آسمونی با هر زبان، قومیت، نژاد، دین، ملیت و از هر محل سکونتی آزاد است.

● آسمونی یک پورتال اطلاع رسانی به رسم الخط فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر دیدگاه یا نظری باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک می شوند.

● توهین به هر شخص با هر قومیت، نژاد، زبان، دین و ملیت در این پورتال ممنوع بوده است. همچنین لطفاً از نظرات و بحث های تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و ادیان و طرح نظراتی که موجب ایجاد تنش بین نظردهندگان می گردد خودداری شود.

● محصولات، خدمات یا سایت های تبلیغ شده صرفا آگهی تبلیغاتی و نیازمندی هستند، لذا پورتال آسمونی مسئولیتی در قبال محتوا یا تایید آنها به عهده نخواهد داشت.

● تمامی تماسهای الکترونیک با پورتال آسمونی بصورت محرمانه نزد مدیریت پورتال ثبت میگردد و هرگونه فعالیت خارج از قوانین سایت، تهدید، اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به مسدود شدن IP خاطی خواهد گردید و در صورت درخواست مجاری قانونی اطلاعات خواسته شده اعلام می گردند.


پیشنهادات و انتقادات

● بازدیدکنندگان می توانند با ارسال پیام به ما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران یا هماهنگ کننده های پورتال اعلام نمایند.

● اگر شما در گذشته نویسنده مطلبی در آسمونی بوده اید و مایلید آن موضوع از Asemooni.com حذف شود یا هر نوع انتقاد نسبت به محتواهایی موجود دارید، لطفا با ما از طریق لینک https://www.asemooni.com/contact تماس برقرار نمایید، لطفاً در پیام خود: نام و نام خانوادگی، موسسه یا وبسایت/وبلاگ، عنوان شغلی، ایمیل یا تلفن، عنوان مطلب و دلیل درخواست را ذکر نمایید. پیغام شما ظرف مدت 48 ساعت جهت بررسی هویت و درخواست، پاسخ داده می شود.


پورتال آسمونی ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای قوانین و مقررات سایت اقدام نماید.

 

 

درباره ما | تماس با ما | تبلیغات در آسمونی | قوانین تبلیغات | همکاران تجاری | همکاران و نمایندگان