رپورتاژ


رپورتاژ آگهی - Reportage

رپورتاژ آگهی – Reportage

رپورتاژ یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که برای افزایش سئو وب سایت یا اطلاع رسانی آنلاین خبری مورد استفاده قرار می گیرد.

رپورتاژ آگهی یا تبلیغ رپورتاژ به این معنی است که تبلیغ یا خبر شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب یا پست در سایتی منتشر شود و این رپرتاژ آگهی اینترنتی یا اصطلاحاً پست تبلیغی با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند، اما در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای وب سایت ها، کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند. شما نیز می توانید با خرید رپورتاژ در آسمونی از دیگر مجموعه های رقیب سبقت بگیرید.

بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از سایت های پربازدید با اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین ، تاثیرگذاری منحصر به فردی در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.

مزایای رپورتاژ در آسمونی

✓ لینک فالو 3 عدد
✓ عکس 3 عدد
✓ طول متن نامحدود
✓ درج دائمی در سایت (حذف نمی شود)
✓ تاثیرگذاری زیاد به علت وجود مطالب مرتبط با حوزه کاری شما
✓ نمایش در صفحه اصلی (24 ساعت)
✓ انتشار در ساعات پر بازدید
✓ ایندکس سریع صفحه و لینک ها در گوگل
✓ انتشار در اولین پورتال جامع اینترنتی
✓ کپی سایتها از آسمونی = انتشار انبوه رپورتاژ شما
✓ رپورتاژ نویسی اختصاصی در صورت نیاز

آمار پورتال آسمونی

✓ اسپم اسکور: 1%
✓ پیج اتوریتی: “55” PA
✓ دامین اتوریتی: “29” DA
✓ قدمت پورتال: “15” سال

قیمت رپورتاژ

✓ برای دریافت لیست قیمت و شرایط همکاری از اطلاعات تماس پایین صفحه استفاده فرمایید.

تخفیف رپورتاژ

✓ اگر کد تخفیف سفارش رپورتاژ از آسمونی را دارید، لطفاً در هنگام سفارش اعلام فرمایید.

نمونه رپورتاژ

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپرتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی #رپورتاژ یا پست تبلیغاتی (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش در سایت های اینترنتی منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپروتاژ ها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری (رپورتژ) یا رویداد خبری از نظر ارتقاء رتبه در گوگل و افزایش بازدید نیز بسیار مورد توجه صاحبان وبسایتها است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر (رپیورتاژ) یک یا چند کلمه کلیدی به وب سایت سفارش دهنده لینک می شود.

ریپرتاژ همانطور که گفته شد یکی خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای ریپورتاژ اگهي چند کلمه کلیدی از متن رپورتاز به صورت مستقیم (Follow) به سایت شما لینک می شود، که این کار باعث خواهد شد سئو کلمات کلیدی (SEO Keywords) سایت شما بهتر شود.

آیا می دانستید رپورتاژ در پورتال آسمونی برای همیشه باقی می ماند و این یعنی بازدهی دائمی و ریفرال همیشگی

تبلیغ ریپورتاژ (رپوئرتاژ) تنها روش تبلیغاتی در آسمونی است که زمان محدودی ندارد، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود (در واقع رپورتاژ آگهی بهترین راه سئو است).

(در برخی از وبسایتها رپورتاژ در بازه های زمانی 6 ماهه یا 1 ساله درج شده و پس از آن حذف می گردد! ).

با توجه به اعتماد کاربران، سئو و بازدید بالا، اگر می خواهید سئو وبسایت خود را تقویت کنید یا خبر خدمات خود را به اطلاع کاربران اینترنتی برسانید، تبلیغات رپورتاژ در پورتال جامع آسمونی یکی از موثرترین روش ها است.

بیشتر بدانید: خواندنی های رپورتاژ

 

سفارش رپورتاژ در آسمونی

021-22072529
09038422998
AsemooniAdmin@
info@asemooni.com

 

5/5 ( 2 نظر )