قرآن کریم

فواید بی شمار آیت الکرسی

Ayatollah Alkrsy3 فواید بی شمار آیت الکرسی

 

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: چون خدای متعال خواست سوره ی حمد و آیه های شهدالله (۱۸ و ۱۹ آل عمران) و قل اللهم (۲۶ – ۲۷ آل عمران) و سوره توحید و آیه الکرسی را به زمین نازل کند همگی به عرش الهی چنگ زدند در حالی که بین آن ها و خداوند حجابی نبود.

سپس فرمودند : پروردگارا ما را به خانه پر گناه و به سوی کسانی که عصیان و گناه می کنند می فرستی ؛ در حالی که ما پاک و مطهر هستیم.

سپس خدای متعال فرمود :” به عزت و جلال خودم سوگند ، هیچ کس شما را بعد از نماز نخواند مگر این که او را در مرتبه بالای قدس جای دهم که از نعمت های آن استفاده کنند و در هر روز ۷۰ بار به او با نظر رحکت خود بنگرم و در هر روز ۷۰ حاجت او را برآورم هرچند که بسیار گناه کرده باشد که کمترین آن دعاها و حاجت ها و آمرزش گناهان باشد. او را از هر دشمنی پناه می دهم و برای پیروزی بر هر دشمنی یاریش می دهم و مانعی به جز مرگ برای بهشت رفتن او نباشد.( یعنی بعد از مرگ بلافاصله به بهشت می رود)

همچنین در مورد شان نزول آیت الکرسی از زبان امام محمد باقر از امیر المومنین(علیه السلام) روایت آمده است که: هنگامی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمود آیه الکرسی آیه ای است که از گنج عرش نازل شده و زمانی که این آیه نازل گشت هر بتی که در جهان بود با صورت به زمین خورد.

در این زمان ابلیس ترسید و به قومش گفت :”امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده است باشید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم.

ابلیس عالم را گشت تا به شهر مدینه رسید مردی را دید و از او سوال کرد: ” دیشب چه حادثه ای اتفاق افتاد؟”

مرد گفت “رسول خدا فرمود:” آیه ای از گنج های عرش نازل شد که بت های جهان به خاطر آن آیه همگی با صورت به زمین خوردند. ابلیس بعد از شنیدن حادثه به نزد قومش رفت و حادثه را به آن ها خبر داد.

 

 

فضیلت و اهمیت آیه :

1-  آيه الكرسي نوری از آسمان است .
2-  آيه الكرسي آيتي از گنج عرش است .
3-  آيه الكرسي باعث ايمني در سفر است .
4-  آيه الكرسي اعلاء ترين نقطه قرآن است .
5-  ذكر رسول مكرم اسلام در بستر؛ خواندن آيه الكرسي بود .
6-  با خواندن آيه الكرسي انسان دچار هيچگونه آفتي نخواهد داشت .
7-  براي رفع فقر آيه الكرسي موثر است و كمك الهي از غيب مي رسد .
8-  همه چيز در آيه الكرسي است يعني كرسي گنجايش آسمانها و زمين را دارد  .
9-  در تنهايي آيه الكرسي بخواني باعث رفع ترس مي شود و از سوي خدا كمك مي رسد .
10- آيه الكرسي رادر نماز ها ؛ روزها؛ شبهاي ايام هفته ؛ سفرها و در نماز شب و دفن ميت بخوانيد .
11- هنگام خواب نيز آيه الكرسي بخوانيد زيرا با عث مي شود خداوند فرشته اي نگهبان و محافظت بگمارد تا صبح سلامت بماني .
12- هر گاه از درد چشم شكايت داشتي آيه الكرسي بخوانيد و آن درد را اظهار نكنيد آن درد بر طرف مي شود و از آن عافيت مي طلبيد .
13- پيامبر اسلام (ص) : در خانه اي كه آيه الكرسي خوانده شود ابليس از آن خانه دور مي شود و سحر وجادو در آن خانه وارد نمي شود .
14- آيه الكرسي پايه و عرش الهي است و هدف از خواندن آن اين است كه مردم در عبادت جز خداوند كسي را نپرستند و به ذلت فرو نروندو روح يكتا پرستي ايجاد كنند و از بندگي ناروا آزاد شوند و آيه الكرسي عقلها را بيدار و اله حقيقي را معرفي و خداي دانا و توانا را به مردم مي شناساند .
15- وقت غروب 41 بار آيه الكرسي را بخواني حاجت روا مي شوي 0 ( 41 بار تا علي العظيم بخوان يعني يك آيه ) مجرب است 0 و براي رفع هم و غم ؛ شفاي مريض ؛ درمان درد؛ رحمت خداوند و زياد شدن نور چشم آيه الكرسي را مدام بخوانيد .
16- اگر مومن آيه الكرسي را بخواند و ثوابش را براي اهل قبول قرار دهد خداوند ملكي را بر او مقرر مي كند كه برايش تسبيح كند .
17- آيه الكرسي در مزرعه و مغازه پنهان كردن باعث بركت مزرعه و رونق گرفتن كسب است .
18- از پيامبر نقل نموده اند كه : اين آيه عظيم تر از هر چيزي است كه حق تعالي آفريده است .
19- چند چيز حافظه را زياد مي كند يكي از آن خواندن آيه الكرسي است .
20- با خواندن آيه الكرسي را بخواني تا شب در امان خدا هستي .
21- هر صبح آيه الكرسي را بخواني تا شب در امان خدا هستي .
22- آسان شدن مرگ بوسيله آيه الكرسي است .
23- آيه الكرسي عضيم ترين آيه در قرآن است .
24- براي حفظ مال و جان آيه الكرسي بخوان .
25- آيه الكرسي ويرانگر اساس شرك است .
26- آيه الكرسي سيد سوره بقره است .

 

 

آیه الکرسی سید آیات قرآن

پیامبر به حضرت علی (علیه السلام) فرمود: ” یا علی ! من سید عربم-مکه سید شهر هاست- کوه سینا سید همه کوه هاست- جبرئیل سید همه فرشتگان است – فرزندانت سید جوانان اهل بهشتند- قرآن سید همه کتاب هاست – بقره سید همه سوره های قرآن است – ودر بقره یک آیه است که آن آیه ۵۰کلمه دارد و هر کلمه ۵۰ برکت دارد و آن آیت الکرسی است.

 

پاداش کسی که آیه الکرسی را زیاد می خواند

عبدالله بن عوف گفته است:” شبی خواب دیدم که قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی بررسی کردند. آنگاه مرا به بهشت بردند و کاخ های زیادی به من نشان دادند. به من گفتند: درهای این کاخ را بشمار ؛ من هم شمردم ۵۰ درب داشت.

بعد گفتند: خانه هایش را بشمار. دیدم ۱۷۵ خانه بود. به من گفتند این خانه ها مال توست. آن قدر خوشحال شدم که از خواب پریدم و خدا را شکر گفتم.

صبح که شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف کردم.
پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است و آیه الکرسی و سوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست

او گفت : معلوم است که تو آیه الکرسی زیاد می خوانی. گفتم : بله ؛ همین طور است. ولی تو از کجا فهمیدی. گفت برای اینکه این آیه ۵۰ کلمه و ۱۷۵ حرف دارد. من از زیرکی حافظه او تعجب کردم. آنگاه به من گفت : هر که آیه الکرسی را بسیار بخواند سختی های مرگ بر او آسان می شود.

 

 

امان نامه الهی

امام کاظم (علیه السلام) فرمود: از بعضی پدران بزرگوارم شنیدم که کسی داشت سوره حمد را می خواند پس حضرت فرمود: هم شکر خدا را به جای آورد و هم به پاداش رسید. بعد حضرت شنید که سوره توحید می خواند فرمود: ایمان آورد و ایمنی به دست آورد و سپس شنید که سوره قدر می خواند فرمود: راست گفت و آمرزیده شد و بعد شنید که آیت الکرسی می خواند فرمود: خداوند خالق امان نامه برایش فرو فرستاد.

 

کاربردها و معجزات آیه الکرسی

– زیاد شدن علم و حافظه

پیامبر(صلی الله علیه وآله) روایت کرده است که فرمودند: ۵ چیز حافظه را قوی می گرداند خوردن شیرینی ، گوشت نزدیک گردن ، عدس ، نان سرد و خواندن آیت الکرسی .

عالمی گفته است هر که علم میخواهد بر پنج چیز مواظبت کند: ۱- پرهیزکاری در آشکارا و پنهان ۲- خواندن آیت الکرسی ۳- همیشه با وضو بودن ۴- نماز شب خواندن حتی اگر دو رکعت باشد ۵- غذا خوردن به منظور نیرو گرفتن نه شکم پر کردن.

 

– آیه الکرسی برای حفظ چشم

بعد از هر نماز دستان را روی چشم بگذارید و بعد از خواندن آیت الکرسی بگویید: “اللهم احفظ حدقتی بحق حدقتی علی بن ابیطالب (علیه السلام)”
رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: چون خدای متعال خواست سوره ی حمد و آیه های شهدالله (۱۸ و ۱۹ آل عمران) و قل اللهم (۲۶ – ۲۷ آل عمران) و سوره توحید و آیه الکرسی را به زمین نازل کند همگی به عرش الهی چنگ زدند در حالی که بین آن ها و خداوند حجابی نبود

 

– سفر و آیه الکرسی

امام صادق (علیه السلام) فرمود: سفر را با دادن صدقه و یا با خواندن آیت الکرسی آغاز کنید، کسی که در سفر هر شب آیه الکرسی را بخواند هم خودش در سلامت باشد و هم چیزهایی که همراه اوست.

 

– حاجت و آیه الکرسی

اگر برای کسی کار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد که زود انجام شود باید به جایی خلوت برود که در آنجا کسی نباشد و خطی دور خود بکشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و ۷۰ بار آیه الکرسی را بخواند ، بدون شک در آن روز حاجات او بر آورده شود و این کار تجربه شده است و شکی در آن نیست.

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هرگاه برای حاجتت از خانه خود بیرون آمدی آیه الکرسی را بخوان که حاجتت به خواست خدا برآورده گردد.

امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْل عمران(آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

در روایتی دیگر آمده است: هر کس آیت الکرسی را در وقت غروب بخواند حاجتش برآورده گردد.

 

آیه الکرسی بعد از نماز

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هر کس آیه الکرسی را بعد از نماز بخواند هفت آسمان شکافته گردد و به هم نیاید تا خداوند متعال به سوی خواننده آیت الکرسی نظر رحمت افکند و فرشته ای را بر انگیزد که از آن زمان تا فردای آن کارهای خوبش را بنویسد و کارهای بدش را محو کند.

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: یا علی بر تو باد به خواندن آیه الکرسی بعد از هر نماز واجب زیرا بغیر از پیغمبر و صدیق و شهید کسی به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمیکند و هر کس بعد از هر نماز آیه الکرسی را بخواند مانند کسی باشد که همراه پیامبران خدا جهاد کرده تا شهید شده است و فرمود: بعد از مرگ بلا فاصله داخل بهشت می شود و به جز انسان صدیق و عابد کسی بر خواندن آیه الکرسی مواظبت نمی کند.

در روایتی از امام باقر آمده است: هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بیچارگی در امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال زیادی ببخشد.

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق میگردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگهدارد.

امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْ عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

 

 

روایات و خواص آیه الکرسی از پیامبر (ص) و امامان (ع):

 

امام رضا (ع) فرمود که امام علی(ع) روایت کرده که پیامبر اعظم (ص) فرموده:
هر کس یکصد مرتبه آیه الکرسی را بخواند مثل کسی است که در طول حیاتش خدا را عبادت و بندگی کرده است.
و هر کس آیه الکرسی را بخواند و ثوابش را برای اهل قبور قرار دهد خداوند گناهانش را می آمرزد.

 

روایت است که :
هر که آیه الکرسی را بنویسد و بر بالای در دکان یا منزل بیاویزد مال او زیاد میگردد و هرگز محتاج دیگران نخواهد شد.

 

امام رضا(ع):
هر که آیه الکرسی بخواند هیچ حیوانی که نیش زهرآگینی دارد، او را نمیگزد.

 

رسول خدا(ص):
هر که در شب نوزدهم ماه رجب چهار رکعت نماز بخواند و در هر رکعتی بعد از حمد هر یک از آیه الکرسی و توحید را پانزده مرتبه بخواند خداوند عالم ثواب جناب موسی(ع) را به او میبخشید.

 

روایت است که :
هر کسی بین نماز مغرب و عشاء شش رکعت نماز بخواند و در هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه آیه الکرسی را بخواند و بعد از سلام پنجاه مرتبه صلوات بفرستد عملش با عمل صدیقین و صالحین بالا میرود.

 

رسول خدا (ص):
هر که در شب یکشنبه چهار رکعت نماز بگزارد و در هر رکعت یک مرتبه حمد یازده مرتبه آیه الکرسی بخواند خداوند او را در دنیا و آخرت محافظت خواهد کرد گناهان او را میبخشد و اگر بمیرد بنده ی مخلص پروردگار عالم میشود اجازه دارد که روز قیامت شفاعت کند.

روایت است که برخی از گناهان در تنهایی انجام میشوند و برای جلوگیری از انجام گناه و حفظ تقوا ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه و همچنیین تلاوت آیه الکرسی بسیار تاکید شده است.

برای حفظ بچه ای که در شکم مادر است آیه الکرسی را با زعفران بنویسد و بر کمر زن باردار ببندید، که آن بچه هیچ گاه دچار صدمات نمیشود.

 

امام باقر(ع):
هر کس آیه الکرسی را یک مرتبه بخواند هزار مکروه و بدی از بدی های دنیا و هزار مکروه و بدی از بدی های آخرت از او دور میشود و کم ترین مکروه دنیا فقر و آسانترین مکروه آخرتی، عذاب قبر است.

هر کس عبورش به قبرستان افتاد و یازده مرتبه مرتبه سوره ی توحید را بخواند، خداوند به عدد مردگان به او ثواب دهد و دستور است سوره ی حمد و آیه الکرسی و حمد و فلق و ناس هر یک را سه بار بخواند و سوره ی قدر را هفت را و سوره ی ملک را یک باز بخواند که این عمل میت را از عذاب خلاص میکند.

 

پیامبر اعظم(ص):
هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز بخواند، خداوند خودش عهده دار گرفتن جان او میشود و همانند کسی است که همراه پیامبران و در رکاب آنها،در راه خدا جهاد کرده و به شهادت رسیده باشد.

 

پیامبر اعظم (ص) به امیرالمؤمنین علی (ع) فرمودند:
بر تو باد به خواندن آیه الکرسی که در هر حرف آن هزار رحمت و برکت است.

 

جابربن عبدالله انصاری از حضرت رسول اکرم(ص) روایت کرده اند که فرمود:
هر که آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجبی بخواند، درهای هفت آسمان گشوده گردد و به هم متصل نشوند تا آن که حق تعالی به لطف و مرحمت خود بر خواننده ی آن نظر فرماید، و گناهان او را بیامرزد و هر گاه آیه الکرسی را بخواند و ثوابش را به قبرستان مسلمانان هدیه نماید، حق تعالی چهل نور در هر قبر هر که از مشرق تا مغرب که مرده باشد داخل سازد و قبور ایشان را گشاده و پرنور گرداند و برای خواننده ی آن ثواب شصت پیامبر را کرامت فرماید و به عدد هر حرفی، فرشته ای را بیافریند که برای او تا روز قیامت تسبیح میکنند.

 

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است و آیه الکرسی و سوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست.

 

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است و آیه الکرسی و سوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست.

 

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: دانش بر تو گوارا باد. سوگند به کسی که جان محمد در دست اوست این آیه دارای دو زبان و دو لب است که در عرش الهی تسبیح و تقدیس خدا می گوید.

 

رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمود: در شب معراج دو لوح را دیدم ، که در یک لوح سوره حمد و در لوح دیگر کل قرآن قرار داشت که سه نور از آن میدرخشید . پس گفتم ای جبرئیل این نور چیست؟ جبرئیل در جواب گفت: آن سه نور یکی سوره توحید و یکی سوره یاسین و دیگری آیه الکرسی می باشد.

 

امام صادق (علیه السلام) فرمود: همانا من از آیه الکرسی برای بالا رفتن در جاتم استفاده می کنم.

 

امام صادق (علیه السلام) فرمودند: هرگاه سوره حمد و توحید و قدر را با آیه الکرسی بخوانید و بعد از آن برخیزید و رو به قبله حاجات خود را از خدا بخواهید که حاجاتتان بر آورده خواهد شد زیرا اسم اعظم هستند.

 

امام علی (علیه السلام) فرمودند: اگر شما از آثار معنوی آیه الکرسی آگاه بودید در هیچ حال خواندن آن را ترک نمی کردید.

 

امام محمد باقر (علیه السلام) فرمودند: هر کس یک بار آیه الکرسی را بخواند خداوند هزار ناراحتی از ناراحتی های دنیا و هزار سختی آخرت رااز او دور میکند که کمترین ناراحتی دنیا فقر و کمترین سختی آخرت فشار قبر است.

 

امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْ عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود

 

رسول خدا (صلی الله علیه وآله) در خواب به دخترش فاطمه (سلام الله علیها) فرمودند: ترازوی اعمال خویش را با آیه الکرسی سنگین گردان زیرا هرکس آن را قرائت نماید آسمان و زمین با فرشتگانش به جنبش و حرکت در آیند و خداوند را با صدای بلند به پاکی یاد کنند و او را بزرگ بدارند و تسبیح گویند ، پس از آن تمامی فرشتگان از خداوند میخواهند که گناه خواننده آیه الکرسی را ببخشد و از خطا و لغزشش در گذرد.

 

رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هرکس آیه الکرسی را یک بار بخواند اسم او از دیوان اشقیا و انسان های بد محو می شود.

 

امام رضا (علیه السلام) به نقل از پیامبر فرمودند: هر کس ۱۰۰ مرتبه آیه الکرسی را بخواند چنان باشد که همه عمر خود را عبادت کرده باشد .

 

  • برای خواندن متن آیت الكرسی + ترجمه فارسی روی لینک زیر کلیک نمایید:

متن آیت الکرسی به ترجمه

 

– شما نیز نظر و تجربیات خودتون رو در مورد آیت الكرسی در بخش نظرات این مطلب بیان نمایید…

 

تازه های آسمونی

متن آیت الكرسی + ترجمه

آسمونی

آیت الکرسی در کدام سوره است + تفسیر آية الكرسی

انواع دعا قرآنی و تاثیرگذار

آسمونی

معجزات خواندن آیت الکرسی

آسمونی

ثواب آیت الکرسی

آسمونی

فضیلت و جایگاه آیت الکرسی

آسمونی

159 comments

تنها 2019/01/11 at 12:23

برام دعا کنید یه همسر خوب پیدا بشه برام خیلی احساس تنهایب دارم

پاسخ نظر
مرضیه 2018/08/15 at 13:45

حالم خییییییییلی خیلییییییییییی خوبه خداجون عاشششششقتم

پاسخ نظر
ناصر 2018/02/18 at 11:21

من قبل از اینکه امتحان بدم میخوندم وبا اینکه شاگرد ممتازی نبودم نمره هام عالی میشد تاجایی که شاگرد ممتازها بهم حسودی میکردند ومحل امتحانم وتغییر دادند وروزی که پیش مدیر مدرسه امتحان دادم نمرم بیست شد در حالی که برا اون کتاب ۳ روز وقت گذاشته بودند

پاسخ نظر
فاطمه صدیق 2017/09/19 at 08:47

سلام من هر حاجتی داشته باشم وقت غروب آفتاب 41 بارمیخوانم خداوند بزرگ حاجت مرا برآورده مکند

پاسخ نظر
علیرضا خوشی 2017/08/30 at 12:27

سلام ، همسر جوانم ؛ خانم صلاحی که بسیار خانم مومنه ، پاک ، با اخلاق و زائر امام حسین (ع) بودند ، بسیار ناگهانی من و بچه ها را ترک کردند و به دیدار خدا شتافتند . من این سوره را از طرف ایشون و همه رفتگان علی الخصوص مومنین و مومنات خواندم .

پاسخ نظر
پریناز 2017/06/23 at 05:02

با سلام.با خواندن آیت الکرسی همه ی سختی ها برام آسان میشوند و واقعا هر مشکلی داشته باشم برطرف میشود مدتی بود شبها از بی خوابی رنج میبردم ولی با خواندن آیت الکرسی خیلی راحت میخوابم.روزی چهار بار میخوانم احساس میکنم همه ی گرفتاریهایی که داشتم برطرف میشوند.

پاسخ نظر
یعقوب 2017/06/11 at 00:09

وقتی که خوابم نمیبره باخواندن ایت الکرسی باخواندن چند کلمه اولش میخوابم وااااااااااای خدای من چه زیباست روزانه چندبار میخوانم وکلا ورد زبانمه
ََََََََََََ

پاسخ نظر
رضا 2017/06/07 at 22:40

باسلام ،
در کتابی دیدم نوشته بود اگربعد ازنماز آیت الکرسی قرائت شود نماز شما حتما مورد قبول خداوند خواهدبود.

پاسخ نظر
رضا 2017/06/07 at 22:33

باسلام ،
مدتی است که به خواندن آیت الکرسی خصوصا بعد ازنماز مشغول هستم، و مشکلات فراوانی در زندگی داشتم اما به لطف پروردگار و برکت این آیات احساس میکنم مشکلاتم کم شده و گرفتاری هایم درحال کم شدن است.

پاسخ نظر
a.a 2017/06/06 at 20:41

من تقریبا روزی چهار بار میخونم. شما نمیدونید چقدر عالیه. به نظرم دقیقه به دقیقه زندگیتون باید آیت الکرسی بخونیم. چون واقعا مشکل گشاست.

پاسخ نظر
سمیه 2017/03/17 at 01:41

من شبا دچار کابوسم وحس میکنم کسی برام دعاکرده همش یه شبایی جیغ میزنم وحس مرگ دارم ایت الکرسی موثر بوده برام شبام بالای سرمه تاصبح چون یه شب درمیون تنهام

پاسخ نظر
عبدالله فاریابی 2017/03/10 at 20:16

شما خیلی خوبید خدایتان بر بزرگیتان و خوبیتان بیفزاید و حاجت روا شوید

پاسخ نظر
سعید زنگنه 2017/03/11 at 10:10

زنده باشید عزیز

پاسخ نظر
حاجتمند 2017/01/05 at 14:49

فضیلت آیت الکرسی را در زندگی درک و حس کرده ام %

پاسخ نظر
ناشناس 2016/12/18 at 01:40

باید بگم ایت الکرسی معجزه ی خداست منکه نذر ایت الکرسی برمیدارم خدا جوابمو میده اصلا غم از دلم برداشته میشه

پاسخ نظر
رضا 2016/12/12 at 12:43

مدتي است بعد از هر نماز آيه الكرسي را تلاوت مي كنم. معجزه را در اين آيات با عظمت در زندگيم ديدم. اما خواهران و برادران بزرگوار در كنار اين قرائت 2 كار هست كه دارم با كوشش انجام ميدم. اولا” سعي مي كنم گناه نكننم تا به دردسر توبه نيفتم.ثانيا” در اجابت دعا از سر طلبكاري به درگاه الهي ناله نمي كنم ودر يك كلام صبر با بصيرت را پيش رو گرفتم.البته شاهكليد كار در ترك معصيت هست.

پاسخ نظر
محمد مهدی 2016/12/11 at 14:26

عاشقتم ای خدا
خیلی عالی بود
ممنون
التماس دعا

پاسخ نظر
خسته 2016/12/08 at 14:29

دوستان کسی ک نتونه نماز بخونه و مشکل داشته باشه هم میتونه ختم ۴۱ بار رو بگیرا؟

پاسخ نظر
خسته 2016/12/08 at 14:27

تورو خدا برام دعا کنید تو بد برزخی گیر کردم دردمو به هیچکس هم نمیتونم بگم

پاسخ نظر
امیر 2016/12/06 at 15:39

سلام واقعا عالیه خداشکر.یک دعانویس دست سبک میشناسم شمارش 09338684172

پاسخ نظر
ش 2016/09/20 at 21:41

بعد هر نماز واجب دستها بر روی موضع درد بگذارید و ایه الکرسی تلاوت کنید من اینکار به توصیه یکی از بزرگان انجام دادم بفضل خدا خیلی به صحت و سلامت نزدیک شدم …
یکبار هم در عالم رویا با تلاوت این سوره پرواز کردم.

پاسخ نظر
سید مجید 2016/09/18 at 20:06

سلام. ممنون. استفاده کردیم.

پاسخ نظر
ناشناس 2016/09/01 at 19:24

برام دعا کنید

من و خونوادم

پاسخ نظر
سميه 2016/08/30 at 10:08

الهم عجل لوليك الفرج
خدايا داده هايت را شكر ونداده هايت را بيشتر شكر كه داده هايت نعمت اند و نداده هايت حكمت
خدايا هميشه دوستت داريم

پاسخ نظر
سمانه 2016/08/21 at 18:23

خدا فریادرس همه باش

پاسخ نظر
نیلو 2016/08/19 at 02:25

خدایاعاشقتم

پاسخ نظر
مهدی 2016/08/01 at 13:37

عالی بود خدا خیرتان دهد…

پاسخ نظر
js 2016/07/21 at 15:38

برام دعاااکنین گرفتارم 

پاسخ نظر
ناشناس 2016/07/13 at 09:32

با تشکر از مطلب خوب و جمع آوری موضوع به طور کامل،
لطفا متن عربی و منابع روایت ها و احادیث رو ذکر کنید

پاسخ نظر
سعید زنگنه 2016/07/13 at 19:07

زنده باشید
از لینک زیر دیدن کنید
https://www.asemooni.com/religion/prayer/ayatul-kursi

پاسخ نظر
نیلو 2016/08/19 at 02:25

عالی

پاسخ نظر
امیر 2016/05/20 at 23:29

مطالتون مفید و جالب بود

پاسخ نظر
بینام 2016/05/14 at 20:09

سلام.ببخشید این ک میگید 41 بار ایت الکرسی به هنگام غروب ،یعنی بعد از اذان مغرب باید خونده بشه یا قبلش؟

پاسخ نظر
سعید زنگنه 2016/05/14 at 21:20

سلام قبلش

پاسخ نظر
Sarah 2016/04/26 at 00:56

من فدای اینهمه مهربونیات میشم خدای عزیز مهربونم…خیلی پست هست کسی ک این همه مهربونیاتو ببینه و ایمان نیاره …. متاسفم ک بعضیا لیاقت دوست داشتن خدارو ندارن ….

پاسخ نظر
فاطمه 2016/08/31 at 01:15

خداوند خیلی مهربونه .من هرشب قبل خواب ایت الکرسی میخونم معجزه شو هم دیدم

پاسخ نظر
محمد جواد 2016/04/04 at 00:31

سلام و خدا قوت
مطالب بسیار عالی ولیکن سند و منابع رو ذکر نکرده بودید
لطفا پیگیری کنید

پاسخ نظر
سعید زنگنه 2016/05/14 at 21:20

سایت آسمونی

پاسخ نظر
ارمی جون 2016/02/28 at 15:51

با سلام خدمت کسانی که زحمت کشیذند و این مطالب خوب را جمع اوری کردند….ولی من شخصا در این پیج چیزی رو که می خواستم پیدا نکردم .بنابراین به شما می گویم که زحمات شما کاملا برای من فوایدی نداشت…..لطفا پیگیری شود

پاسخ نظر
سیدمجید 2016/02/14 at 00:39

سلام دوستان.
من مدتی خیلی زیادیه ازهمه لحاظ گره افتاده به کار و زندگیم .یامن و زن وبچم مریضیم (اون هم شدید وطولانی که حتی خانمم 2سال قبل جراحی کبد داشت وهنوزم که هنوزه خون بالا میاره) و از لحاظ مالی وشغلی هم بدجور تو مضیغه ام و توفشارم و به هرکاری دست میزنم درست نمیشه والانم بیکارم (چون غیرخدا هیچ سرمایه و پارتی ندارم) وبقول معروف به طلا دست میزنم خاکستر میشه .واقعا بریدم و از زندگی خسته ام. لطفا برام دعا کنید عزیزان

پاسخ نظر
آرمان 2016/02/03 at 23:54

واقعا باید گفت دم خدا گرم

پاسخ نظر
یاسمین 2015/12/11 at 16:48

واقعا سایت خوبی بود و مطالب آن بسیار مفید اند از شما برای این خدمات متشکرم

پاسخ نظر
بنده خدا 2015/12/04 at 21:49

سلام انشاءالله خدا حاجت همه رو روا کنه ما رو هم تو آخرت روسفید کنه…آمین یا رب العالمین سلامتی پدر مادرامون صلوات

پاسخ نظر
بنده خدا 2015/12/04 at 19:31

سلام ممنون واقعا عالی بود واسه منم دعا کنید تا عاقبت بخیر بشم و خدا از منم راضی باشه واسه همه مریضها هم دعا کنین خدا خیرتون بده

پاسخ نظر
جواد 2015/11/26 at 14:30

یه مشت مسلمون خرافاتی احمق!
دقیقا مثل گوساله رفتار میکنید!

پاسخ نظر
عاشق خدام 2018/02/22 at 12:18

خرافات؟به نظرت حرف همه این مردم که به نظر تو مسلمون خرافاتین دروغه و فقط تو راست میگی چون به این چیزا اعتقادی نداری… شاید ما مثل گوساله رفتار کنیم ولی مثل شما همچون کافران رفتار نمیکنیم

پاسخ نظر
زی زی 2015/11/14 at 23:40

انشاالله ک به حق این آیه های زیبا همه ی شما خوبان حاجت رو شین،( بخصوص بیماران عزیز)

پاسخ نظر
عرفان 2015/11/08 at 16:16

مطالب مفیدی بودن ممنون.

پاسخ نظر
محمد م 2015/10/29 at 09:57

ممنون از سایت جالب و آموزنده تان – خدا اجرتان دهد ان شاا… – چیز های خوبی در مورد آیه الکرسی یاد گرفتم تشکر

پاسخ نظر
آشنا 2015/10/13 at 11:05

بسیار عاااااالی
خدا خیرتون بده ای کاش منابع رو هم ذکر میکردین

پاسخ نظر
ایمان علی زاده 2015/09/16 at 07:37

واقعا ممنونیم خداوند اجرو ثوابش رو برای شما هم در نظر بگیرد ان شا الله

پاسخ نظر
ناشناس 2015/09/06 at 21:03

سلام.واسه منم دعا کنید.

پاسخ نظر
صبا 2015/08/30 at 23:56

خیلی محتاجم تو روخدادعام کنید مشکلم هر چی زودتر حل بشه.

پاسخ نظر
محمد 2015/08/13 at 18:19

سلام خسته نباشيد
واقعا مطالبي رو كه گذاشتيد عالي بودن از خدا مي خوام هر حاجتي داريد رو بهتون بده
برام دعا كنيد خدا هر مريضي رو شفا بده

پاسخ نظر
اسرین 2015/11/03 at 20:07

واقعا روح انسان با خوندن قران پاک میشه

پاسخ نظر
Aram 2015/07/30 at 01:00

روح انسان تشنه معارف الهی و صد البته کلام قرآن می باشد.

پاسخ نظر
بنده خدا 2015/07/23 at 18:02

واقعا متشکریم از زحماتتون.من هم دعاگویتان هستم و محتاج دعای شما.ممنون

پاسخ نظر
سحر 2015/07/22 at 13:12

سلام اگه میشه برای من دعا کنید…

پاسخ نظر
میلاد 2015/08/20 at 14:37

خداوند همه ی ماروتو دنیا وآخر ببخشد.

پاسخ نظر
مهدی 2015/07/21 at 23:04

این متن بسیار عالی و خوب است .

پاسخ نظر
ناشناس 2015/10/20 at 09:42

میخوام یه چیزو پنهان کنم اگه 7بار آیت الکرسی بخوانم وصدقه بدهم واقعا آن سخصی که ازش پنهان کردم نمیبیند ؟

پاسخ نظر
سعید 2015/07/13 at 11:23

عالی بود

پاسخ نظر
فاطمه احدی 2015/07/10 at 11:47

خیلی خوب آموزنده است

پاسخ نظر
345 2015/06/23 at 17:21

8888888888888

پاسخ نظر
ارشام 2015/06/18 at 11:41

وااااای اقا واقعا تاثیر داره خچندنش خیلیم زیاد من همیشه سر امتحاناتم ک میرفتم هرچی درس میخوندم فراموش میکردم رو جلسه امتحان ولی برای سخترین امتحانم ک.دیفرانسیل بود خودمم نخودم ولی واسم خودن سر امتحان هیچ استرسی نداشتم تمام سوالایی ک خوندمم یادم بودن وقتی امدم بیرون اصلا اشکام نمی ایستادن اصلا باورم نمیشود ک اینقد زور جواب بده و تاثیر داشته باشه خوندنش

پاسخ نظر
غلامرضا ضغیبی (جانباز جنگ تحمیلی) 2015/06/16 at 07:10

بنام خدا . باسلام .ازمطالب تهیه شده بینهایت کمال تشکررادارم.. التماس دغادارم .ماراهم دعاکنید.

پاسخ نظر
--> آسمونی 2015/06/27 at 17:29

ممنون..طاعات و عبادات قبول

پاسخ نظر
فرزانه 2015/06/11 at 12:36

سلام به همه شما سروران . من هم به آیه الکرسی خیلی اعتقاد دارم تقریباً هر روز دارم برای رسیدن به حاجتم میخونم امیدوارم که هر چه خیر است برای همه اتفاق بیفتد شما برای من دعا کنید من برای شما . هر روز دعایتان میکنم انشاءالله همگی به خواسته هایتان برسید.التماس دعا

پاسخ نظر
امیررضا 2015/06/08 at 00:10

باسلام من چندروزه ا یت الرسی رومیخونم واقعا تاثیر داره

پاسخ نظر
منتظر 2015/06/04 at 12:21

تا منبع نداشته باشه قابل پذیرش نیست

پاسخ نظر
سرباز سید علی 2015/07/25 at 12:14

به نظر شما سخن رسول منبع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!’!

پاسخ نظر
Aram 2015/07/30 at 00:58

دوران حضرت موسی این تیپ آدمها. هم بودند حرف موسی رو قبول نکردند و گفتند ما باید خودمون خدا رو ببینیم…

پاسخ نظر
لادن 2015/06/01 at 23:09

واقعا عالي بود من هميشه عاشق آيت الكرسي و دعاي عهد و زيارت عاشورا و سوره ياسين هستم و زياد ميخونم ممنون

پاسخ نظر
شهزاد 2015/05/31 at 17:47

هیچوقت از یاده خداوند غافل نشوید

پاسخ نظر
شهزاد 2015/05/31 at 17:44

از همگی ممنونم. هیچوقت از یاده خداوند غافل نشوید. انشاالله همگی به حاجتتون میرسین. متشکرم

پاسخ نظر
ناشناس 2015/05/29 at 22:21

سلام، برایم دعا کنید

پاسخ نظر
ناشناس 2015/05/29 at 22:20

سلام، برای من هم دعا کنید.

پاسخ نظر
ماریا 2015/05/25 at 08:56

خیلی مطالبتون خوبه و آرام بخش
اگر میشه دعاهایی که مثل آیه الکرسی خیلی گیرا هستن رو بزارید .
من همیشه اول برای همه مردم کشورم و دنیا دعا میکنم بعد برای خودم . امیدوارم همه حاجت روا بشن . دلشون آروم بشه .

پاسخ نظر
احمدرضا 2015/05/19 at 20:36

واقعا خدایا شکرت . من شبها از ترس موجودات همیشه میترسیدم اما وقتی شبها ایت الکرسی میخوانم دیگر نمی ترسم و بسیار راحت خوابم میبرد

پاسخ نظر
زینب 2015/05/12 at 13:14

عالیه واز شما به خاطرمطالب زیبایتان تشکر می کنم

پاسخ نظر
تارا 2015/05/12 at 13:12

خوبه

پاسخ نظر
احمد 2018/10/25 at 23:24

سلام از همه شما عزیزان خواهشمند هستم من یه حاجت دارم برام دعا کنید به آن برسم

پاسخ نظر
عاطفه 2015/05/12 at 00:10

امشب یه اتفاق بد واسه خانوادم افتاده فقط ب آیت الکرسی پناه بردم ..تو رو خدا واسم دعا کنید

پاسخ نظر
ندا 2015/05/10 at 11:56

سلام دوستان عزیز برا من خیلی دعا کنید دعا کنید جهازم جورشه عروسیم به خوبی برگزار شه ـ بچه خواهرمم که دوسالشه و سراطان خون داره زود شفا بگیره

پاسخ نظر
مینا 2015/05/09 at 13:29

سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون من وقتی این مطالب و خوندم بیشتر به فواید آیه الکرسی پی بردم برای همه شما دوستان دعا کردم هرکسی هر حاجتی داره انشالا خداوند بزرگ و مهربان بهشون بده در ضمن منو هم یادتون نره برای منم دعا کنید تا حاجت منم برآورده بشه التماس دعا

پاسخ نظر
فرناز 2015/04/29 at 15:20

عالی بود خدا خیر دنیا واخرت بهت بده و ارزو می کنم هر کی حاجت داره براورده بشه

پاسخ نظر
مجتبی رودباری 2015/04/12 at 09:12

بسیار عالی است ولیکن روایات و احادیث بدون مرجع بوده و مستند و قابل استفاده نیست

پاسخ نظر
محمد مهدی فلاح 2015/04/07 at 02:00

خسته نباشید . ممنونم از زحمات شما

پاسخ نظر
محمد 2015/04/06 at 00:00

خیلی خوبی بود
بچها لطفا واسم دعا کنید حاجتم براورده بشه

پاسخ نظر
هاله 2015/03/12 at 12:23

سلام مطالب بسیار مفید و قابل استفاده است. من از دوران کودکی همیشه آثار خواندن ایة الکرسی را دیدم و بهش اعتقاد دارم. در حال حاضر هم حاجتی دارم و دایم می خوانم. لطفا شما هم برای من دعا کنید ممنونم امیدوارم حاجت روا شوید

پاسخ نظر
ابوالفضل 2015/03/02 at 19:07

سلام بسیار عالی بود
لطفا درباره فواید آیت الکرسی بیشتر بنویسید
باز هم ممنون

پاسخ نظر
نفس 2015/02/23 at 14:48

حتما امتحات می کنم . خواهش می کنم برا منم دعا کنید ویه صلوات بفرستید. التماس دعا .thank you

پاسخ نظر
صابر 2015/02/13 at 00:22

سلام تشکر میکنم ازتون بخاطر مطالب مفیدتون ازتون خواهش میکنم برای من هم دعا کنید که به حاجتم برسم

پاسخ نظر
پوریا 2015/02/05 at 11:00

عالی بود

پاسخ نظر
morteza 2015/01/20 at 19:59

سلام .ممنون از این که به ما در جستوجو سریع کمک میکنید .
اگر ممکن است برای من چند تا دیگر از به جیمیلم بفرستید.

پاسخ نظر
--> آسمونی 2015/03/16 at 17:50

داخل خبرنامه سایت عضو شوید

پاسخ نظر
من 2015/01/17 at 14:53

من برای مدرسه می خواستم که خیلی هم خوب بود کسایی هم که دعا کردن اینشا الله درست میشه خیلی ممنون که خوندید شایدم نخوندید ولی به هر حال اصلا به من چه بای

پاسخ نظر
مریم 2015/01/10 at 20:33

لطفا برای منم دعا کنید تا دعام مستجاب بشه. خیلی ممنون.

پاسخ نظر
فاطمه 2015/01/06 at 19:26

ممنون عالی بود

پاسخ نظر
مجید 2014/12/15 at 17:05

بسیارممنونم واقعا مطلبتون کارامد وزیباست..الان میخاستم بنویسم مشکل بزرگی دارم واز همه شما دوستان التماس دعا دارم اما شاید این مشکل من در قیاس با خیلیها زیاد مشکل بزرگی نباشه..اما خداوندکه این همه درهای رحمتش را واسه ما باز گذاشته، که اینهمه داره راه جلوپامون میذاره که خودمونو بالا بکشیم و شکست نخوریم واقعآخیلی حیفه ساده از کنارش رد بشیم وخودمونو نجات ندیم..اگه شروع کنیم به نزدیک شدن به خدا مطمئن باشیم همه مراحل زندگیمون تو هردو دنیا به شکلی زیبا و پله به پله خودش ردیف میشه.. واسه منم دعا کنید.بگید مجید خداخودش میشناسه! یاعلی

پاسخ نظر
nooshin 2014/10/04 at 01:14

خداياااااا شكرت خيلي مهربووني

پاسخ نظر
فرشته 2014/10/01 at 12:18

عزیزم -فرصت رو از دست نده ایت الکرسی بخون معجزه ست …………بخداوندی خدا

پاسخ نظر
sahar 2015/01/19 at 18:01

جدا من خیلی نیاز دارم کمک میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ نظر
فرشته 2014/10/01 at 12:15

سلام -بیایید به دوستانمان یک تسبیح برای فرستادن صلوات -ویک ایت الکرسی از کتابفروشی ها بخریم ودر اعیاد و روزهای خاص هدیه دهیم وبرای یکدیگر دعا کنیم

پاسخ نظر
سحر 2014/09/16 at 16:12

از اول ماه ذیقعده شروع کردم به خواندن آیت الکرسی به این ترتیب که روز اول یک صلوات یک آیت الکرسی روز دوم دو صلوات دو آیت الکرسی روز سوم سه صلوات و سه آیت الکرسی و اکنون که روز نوزدهم میباشد نوزده صلوات و نوزده آیت الکرسی خواندم و تاروز بیست و نهم ادامه میدهم احساس آرامش عجیبی دارم تابحال چنین حالی نداشتم امتحانش کنید التماس دعا

پاسخ نظر
سعیده 2014/09/08 at 19:35

بسیار عالی بود .ممنون التماس دعا

پاسخ نظر
مریم 2014/08/14 at 21:28

ممنون از اطلاعات خیلی خوبتون.
واسه منم دعا کنین که مشکلی که دارم حل بشه و خدا کمکم کنه.
خاهش میکنم هر کی این حرف منو میخونه با ذکر یه صلوات همین الان واسم دعا کنه که به حاجتم برسم.
ممنونم از همگی.
التماس دعا.

پاسخ نظر
زهرا 2014/08/08 at 23:16

سلام من با همسرم مشکل پیدا کردم تو را خدا دعام کنید

پاسخ نظر
شیما 2014/08/08 at 12:25

ممنون التماس دعا ی مخصوص

پاسخ نظر
گلی 2014/07/25 at 03:50

سلام مرانیز دعاکنید

پاسخ نظر
رستم26 2014/07/20 at 11:52

سلام
حروف ابجد اسم چطور بدست میاد؟؟؟
لطفا کمکم کنید

پاسخ نظر
--> آسمونی 2014/07/25 at 17:21

در آسمونی جستجو کنید

پاسخ نظر
ناشناس 2018/04/02 at 12:14

سلام به جدول حروف ابجد به اسم مراجعه کن پس از آن برای هر حرف ازاسمت یک عدد است آنها را با هم جمع کن عدد اسمت به ابجد مشخص می‌شود

پاسخ نظر
رستم26 2014/07/20 at 11:36

سلام
ممنون از مطلبتون . مفید بود
من حاجت ضروری دارم که مریوط میشه به دین و دنیای و اخرتم تو رو خدا دعام کنید
اگر دعای مجرب تری هست معرفی کنید

پاسخ نظر
سارا 2014/07/15 at 03:30

با سلام من نماز نمي خوانم ولي با خوندن ايت الکرسي اروم ميشوم يه حاجتي دارم برام دعا کنيد تا اگر به خيروصلاح منه انجام بشه ازتون مي خوام توي شبهاي قدر من رو هم دعا کنيد

پاسخ نظر
علی 2014/07/16 at 09:52

سلام سارا خانم
مطمئن باشید نماز شما را به آرامش کامل خواهد رساند حتی اگر به حاجت خود نرسید!
نماز ذکر خداست…الا بذکر الله تطمئن القلوب…
خواسته خود را از قمر بنی هاشم علیه السلام با این جمله بخواهید:
یا ابا الغوث ادرکنی…

پاسخ نظر
نفس 2015/02/23 at 15:03

سلام سحر جون بهت پیشنهاد میدم نمازت رو هم بخون مطمئن باش تو اونم به این ارامش میرسی.

پاسخ نظر
ناشناس 2014/07/13 at 15:35

احسنت به همت شما

پاسخ نظر
سید رضا موسویان 2014/07/12 at 10:10

واقعا دستتون در نکنه که زحمت کشیدید و این مطالب گران قیمت و تایپ کردید و در سایتتون به نمایش گزاشتید . این از کم لطفی بعضی از دوستانه که نوشتن کم بود ویا جای دیگه بیشتر خونده بودیمو از این حرفها ….. دستتون در نکنه.

پاسخ نظر
--> آسمونی 2014/07/12 at 11:27

ممنون عزیز ، زنده باشین

پاسخ نظر
سید رضا موسویان 2014/07/12 at 10:01

واقعا خوشحالم از این که خداوند لطف بزرگی در حقم کرد که من این بنده حقیرش بتونم ایه الکرسی رو حفظ کنم و در هر زمان و هر وقت و هر ساعت با خوندن این آیه به آرامش برسم . خدا جون از ته اعماق وجودم دوست دارم و میپرستمت . از همه دادها و ندادهها و گرفته هایت به ترتیب حمد و شکر و سپاس

پاسخ نظر
علی 2014/07/12 at 02:27

خدا خیرتون بده که با این بیانات دل مردم شاد میکنید و باعث امید بیشتر من نسبت به خدا و ائمه اطهار میشید اجرتون با خدا انشالله و با ابل عبدالله الحسین محشور بشین خدایی امشب دلمو صفا دادید

پاسخ نظر
فردین 2014/07/01 at 11:58

شب یکشنبه منضور از یکشنبه شب یعنی روز یکشنبه است.

پاسخ نظر
--> آسمونی 2014/07/01 at 14:37

خیر یعنی شنبه شب که میشود شب یکشنبه، یعنی شبی که به یکشنبه میرسد

پاسخ نظر
سجاد 2014/06/25 at 13:40

خدابا شکرت که هر ثانیه هوای دل بنده هاتو داری

پاسخ نظر
سجاد 2014/06/25 at 13:36

سلام من مدت ها بود یک چیز بد جوری فکرم درگیر کرده بود ولی واقعا ایت الکرسی یه ارامش خاصی بهم میده

پاسخ نظر
سميه 2014/06/21 at 10:56

دلم گرفته احساس خفگي ميكنم فقط ميخوام با يكي حرف بزنم و درد و دل كنم ايه الكرسي شده ورد زبونم تا حالمو خوب كنه

پاسخ نظر
ناشناس 2014/06/17 at 15:00

بخدابخونیدواقعامعجزه داره -بعدازهرنمازواجب سوره ی حمدوتوحیدوآیه الکرسی وآیه ی 18و19و26و27سوره ی آل عمران فراموش نشودبرای برآورده شدن حاجات -مشکل خیلی بزرگی دارم عاجزانه ازتون التماس دعادارم

پاسخ نظر
عسل 2014/06/09 at 18:00

سلام واقعا ایه الکرسی ایه با عظمت وبزرگی است .

پاسخ نظر
نا اشنا 2014/06/05 at 20:45

من روزی حداقل 5 در روز می خوانم مداحم هستم

پاسخ نظر
محمد جواد 2014/06/01 at 10:52

من هم هم به فضیلتها و برکاته خواندنه ایت الکرسی اعتقاد دارم حداقل خودم تو هر شرایطی تو هر سختیی خوندمش برام مشکل گشا بوده…

پاسخ نظر
مهدی 2014/05/27 at 00:16

متشکرم

پاسخ نظر
مهسا 2014/05/18 at 12:12

سلام من خیلی به آیت الکرسی اعتقاد دارم واقعا آرامش میده و مشکل گشاست

پاسخ نظر
نا اشنا 2014/06/05 at 20:47

افرین

پاسخ نظر
راضيه 2014/04/22 at 22:18

بسيار عالى دستتون درد نكنه

پاسخ نظر
اسماعیل 2014/04/22 at 01:15

با سلام هر روز آیت الکرسی می خوانم –عالی بود –ممنون

پاسخ نظر
--> آسمونی 2014/04/22 at 10:49

التماس دعا ، زنده باشید

پاسخ نظر
معرفت صفری 2014/04/21 at 15:40

واقعا ایه الگرسی معجزه هست

پاسخ نظر
معرفت صفری 2014/04/20 at 21:57

من هرروز صبح وبعداز نمازهای واجب میخونم وشکرخدا نتیجش رو هم میبینم

پاسخ نظر
سید 2014/01/14 at 13:51

با سلام لطفاً سند روایات را بگویید

پاسخ نظر
فاطی 2013/12/20 at 22:54

ممنون خیلی مطالبتون مفیده فقط اگر برنامه ریکاوریو برای دانلود بزارین بهتر میشه

پاسخ نظر
مريم 2013/12/09 at 20:48

خيلييييييييييييييييي عالي بود

پاسخ نظر
اسماعیل 2013/11/18 at 18:17

عالیییییییییییییییییییییی 😉 😉

پاسخ نظر
hamed 2013/11/17 at 08:37

merci aali bood.

پاسخ نظر
hanifa 2013/10/29 at 23:04

اگرکمی بیشترتوضیع دهیدکه چی قسم باحروف ابجدهمراه اسم خوانده میشودخوش میشم تشکر
😛

پاسخ نظر
hanifa 2013/10/29 at 23:01

عالیست واقهاهم تسکین دهنده است

پاسخ نظر
فاطمه 2013/10/21 at 22:09

😛 بسیار مفید بود خداکنه یادمون نره

پاسخ نظر
مریم 2013/10/18 at 14:56

آیه الکرسی به تعداد حروف ابجدی اسم خودمون همراه با هزار صلوات در 14 روز ،هر روز به نام یکی از معصومین خیلی خوب جواب میده ،من خودم امتهان کردم جواب گرفتم ،موفق و سربلند باشید

پاسخ نظر
غلط گیر 2015/02/23 at 15:11

مریم جان امتحان اینجوریه نه اینجوری امتهان.

پاسخ نظر
ahmadi 2013/10/15 at 21:09

من خود معلم هستم مطالب بیشتری رو در سایر سایت ها خواندم ایناااااااااااا خیلی کمههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بیشترششششششششششششش کنیدددددددددددددددددددددددددددداااااااااااااااااااااا!!!! ❗ ❗ ❗ 😮 😮

پاسخ نظر
--> آسمونی 2013/10/16 at 11:17

توضیحات تکمیلی اضافه شد، ممنون

پاسخ نظر
مرجان 2013/09/29 at 09:09

ممنون
یکی ازراههای بازشدن دروازه های نعمت حساب کردن حروف اسم خود به حروف ابجد وخواندن ایت الکرسی به همان تعداد است.

پاسخ نظر
Satara 2013/09/22 at 08:52

آیت الکرسی فواید زیادی دارد من تجربه کردم مخصوصآ اگر خواسته باشی آرامش داشته باشی .

پاسخ نظر
شبنم 2013/06/19 at 19:56

من بارها امتحان کردم واقعا جواب میده اما دعای سنگینی هست به نطرم بعد از برآورده شدن حاجتتون صدقه بدین(این فقط یه نظر شخصیه شایدم اینطوری نباشه)

پاسخ نظر
ناشناس 2012/09/30 at 15:20

خیلی کم بود

پاسخ نظر
--> آسمونی 2012/09/30 at 16:26

سپاس، مطلب آپدیت شد

پاسخ نظر
ملیکا 2012/07/18 at 09:34

جالب بود ولی من خیلی چیزای دیگه هم خونده بودم.

پاسخ نظر
admin 2012/07/19 at 09:14

بله این مطلب خلاصه ای از این تاثیرات بود، ممنون میشیم شما هم چیزایی که خوندید رو برامون پیغام بذارید

پاسخ نظر
علي 2012/07/17 at 17:14

ممنون عالي بود

پاسخ نظر

نظر شما چیست؟