تعیین تکلیف آرامستان جدید در تهران تا خرداد سال بعد

تعیین تکلیف آرامستان جدید در تهران تا خرداد سال بعد
تعیین تکلیف آرامستان جدید در تهران تا خرداد سال بعد - Assignment of a new Cemetery in Tehran until Khordad next year تعیین تکلیف آرامستان جدید در تهران تا خرداد سال بعد - Assignment of a new Cemetery in Tehran until Khordad next year

به گزارش آسمونی : شهربانو امانی درباره احداث آرامستان جدید در تهران اظهار کرد: کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران به‌عنوان کمیسیون تخصصی پیگیر این مسئله هستند و هم‌اکنون طرح‌هایی در این کمیسیون مطرح شده است.

وی تصریح کرد:‌ مدیریت شهری در این دوره بنا دارد تکلیف آرامستان جدید در تهران را مشخص کند؛ چرا که ظرفیت بهشت زهرا (س) رو به اتمام است و باید تدبیری در این زمینه اندیشیده و این مسئله نهایتاً تا خرداد سال آینده تعیین تکلیف شود.

عضو شورای شهر تهران درباره محل یا محل‌های جدید آرامستان تهران گفت: در این زمینه چند محل و منطقه مطرح است اما نمی‌توان در مورد آن اظهارنظری کرد؛ چرا که باید این مسئله در کارگروه ویژه‌ای که پیش‌بینی شده است مطرح و در نهایت تصمیم‌گیری شود.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه در چند منطقه تهران آرامستان جدید هم احداث شود، پذیرش اموات در بهشت زهرا(س) انجام و فرآیند اداری آن اجرا می‌شود.

ثبت نظر درباره «تعیین تکلیف آرامستان جدید در تهران تا خرداد سال بعد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید