شناسایی اجساد قربانیان حادثه کلینیک سینا اطهر و تحویل 14 جسد به خانواده‌ها

شناسایی اجساد قربانیان حادثه کلینیک سینا اطهر و تحویل 14 جسد به خانواده‌ها
شناسایی اجساد قربانیان حادثه کلینیک سینا اطهر - Identify the bodies of the victims of the Sina Athar Clinic accident شناسایی اجساد قربانیان حادثه کلینیک سینا اطهر - Identify the bodies of the victims of the Sina Athar Clinic accident

به گزارش آسمونی : دکتر مهدی فروزش درباره اقدامات پزشکی قانونی استان تهران در مورد اجساد حادثه انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر اظهارکرد:‌ بامداد امروز اجساد تحویل پزشکی قانونی شد و از همان زمان اقدامات برای شناسایی، تعیین علت فوت و صدور جواز دفن انجام شد.

وی با بیان اینکه تمامی 19 جسد ارجاعی به پزشکی قانونی شامل 15 زن و چهارمرد شناسایی و علت فوتشان مشخص شد، گفت: جواز دفن برای این افراد صادر و تا کنون اجساد 14 تن با دستور مقام قضایی به بستگان درجه اول آنان تحویل داده شده است.

فروزش از خانواده پنج قربانی دیگر نیز خواست که برای تحویل اجساد به پزشکی قانونی مراجعه کنند و گفت:‌ این موضوع به خانواده‌ها اطلاع داده شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در مورد اینکه آیا اجساد دیگر علاوه بر 19 نفر به این مرکز ارجاع شده یا خیر؟ گفت: اجسادی که تحویل پزشکی قانونی شده همین 19 نفر بود.

وی در باره میزان آسیب‌دیدگی اجساد نیز اظهارکرد: آسیب‌دیدگی‌ها طوری نبود که برای تشخیص نیاز به اقدامات تخصصی‌تر باشد و فرآیند شناسایی انجام شد.

به گفته فروزش، از 19 فوتی این حادثه، هفت تن پزشک شامل چهار متخصص بیهوشی، یک متخصص جراحی پلاستیک ، یک متخصص گوش و حلق و بینی و یک پزشک دیگر است. دو نفر هم پرستار کلینیک بودند. چهار نفر تکنسین اتاق عمل و یک نفر تکسنین رادیولوژی، دونفر از کارکنان و دو نفر هم از مراجعه کنندگان بودند و حرفه یک نفر هم تاکنون مشخص نشده است.

ثبت نظر درباره «شناسایی اجساد قربانیان حادثه کلینیک سینا اطهر و تحویل 14 جسد به خانواده‌ها»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید