شمار تلفات اعلامی آمریکا از 1000 نفر گذشت

شمار تلفات اعلامی آمریکا از 1000 نفر گذشت
شمار تلفات اعلامی آمریکا از 1000 نفر گذشت - The US death toll has exceeded 1000 شمار تلفات اعلامی آمریکا از 1000 نفر گذشت - The US death toll has exceeded 1000

به گزارش آسمونی : همزمان با انتقادات فراوان از دولت آمریکا به دلیل واکنش نامناسب و دیرهنگام به شیوع ویروس «کووید19» در این کشور، تعداد قربانیان این ویروس در این کشور از 1000 نفر هم بیشتر شد.

دانشگاه «جان هاپکینز» در وبسایت خود اعلام کرد طی بیست‌وچهار ساعت گذشته بیش از 200 نفر جان خود را از دست دادند تا شمار کل فوتی‌ها به 1050 نفر برسد.

تعداد کل مبتلایان در آمریکا، که مرگبارترین روز کرونایی خود را پشت سر گذاشت، به 69171 نفر افزایش پیدا کرده است.

دولت ایالات متحده که بسیار دیرتر از کشورهای دیگر به انجام آزمایش‌های تشخیص ابتلا به ویروس کرونا روی آورد، اکنون به دلیل تعداد زیاد افراد بیمار، با کمبود کیت‌های تشخیصی مواجه شده است.

سازمان بهداشت جهانی نیز روز سه‌شنبه با بیان اینکه 85 درصد موارد ابتلا به کرونا در روز گذشته در آمریکا و اروپا بوده، گفت آمریکا در آینده نزدیک احتمالا به کانون سرایت این ویروس تبدیل شود.

از سوی دیگر، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه از «مون جائه این» همتای خود در کره جنوبی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا درخواست کمک کرد.

ثبت نظر درباره «شمار تلفات اعلامی آمریکا از 1000 نفر گذشت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید