لغو احتمالی مسابقات کشتی انتخابی المپیک در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا

لغو احتمالی مسابقات کشتی انتخابی المپیک در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا
لغو احتمالی مسابقات کشتی انتخابی المپیک در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا - Possible cancellation of Olympic Qualifying Tournament in China due to outbreak of Coronavirus لغو احتمالی مسابقات کشتی انتخابی المپیک در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا - Possible cancellation of Olympic Qualifying Tournament in China due to outbreak of Coronavirus

به گزارش آسمونی : نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه کشتی (UWW) گفته است که مسابقات پیش رو در چارچوب رقابت های انتخابی المپیک منطقه آسیا که قرار است از 27 تا 29 مارس در شهر شیان چین برگزار شود، ممکن است به دلیل شیوع ویروس مرگبار کرونا لغو شود.

اکنون تایید شده است که این ویروس حداقل 4500 نفر را در سرتاسر جهان آلوده کرده و 106 نفر را در چین به کام مرگ کشانده است.

چندین دولت خارجی شهروندان زیادی در ووهان، مرکز شیوع این ویروس مهلک، دارند و در حال تخلیه این شهر هستند.

لالوویچ گفت: ما اوضاع را به دقت پیگیری می‌کنیم و با فدراسیون کشتی چین و مقامات محلی در تماس هستیم و ظرف مدت 15 روز دراین باره تصمیم خواهیم گرفت.

لالوویچ همچنین ادامه داد: قزاقستان، کره جنوبی و ازبکستان در حال حاضر کاندیدا‌هایی هستند که در صورت لزوم جایگزین چین بشوند و کشتی گیران چینی قبل از رقابت باید یک دوره را در " قرنطینه" بگذرانند.

اگر این رویداد لغو شود، این دومین مسابقات انتخابی کشتی آزاد برای بازی‌های المپیک توکیو 2020 است که پی در پی لغو می‌شود.

مسابقات کشتی قهرمانی اقیانوسیه که قرار بود از پنجشنبه (30 ژانویه) تا شنبه (1 فوریه) در پگو پگو پایتخت ساموآی آمریکایی برگزار شود، به دلیل شیوع سرخک در همسایگی ساموآ، اوایل ماه جاری لغو شد.

ثبت نظر درباره «لغو احتمالی مسابقات کشتی انتخابی المپیک در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید