وجود نقص فنی در هواپیمای تهران - ماهشهر فعلا تایید نمی‌شود

وجود نقص فنی در هواپیمای تهران - ماهشهر فعلا تایید نمی‌شود
وجود نقص فنی در هواپیمای تهران - ماهشهر فعلا تایید نمی‌شود - The technical defect in Tehran-Mahshahr plane is not yet confirmed وجود نقص فنی در هواپیمای تهران - ماهشهر فعلا تایید نمی‌شود - The technical defect in Tehran-Mahshahr plane is not yet confirmed

به گزارش آسمونی : رضا جعفرزاده اظهار کرد: پس از حادثه هواپیمایی تهران – ماهشهر تیم کارشناسی هواپیمایی کشور برای بررسی این حادثه در حال اعزام به ماهشهر است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش از فرود هواپیما در فرودگاه ماهشهر، از سوی خلبان گزارشی مبنی بر نقص احتمالی هواپیما به برج مراقبت اعلام شده بود؟ گفت: وقتی تیم کارشناسی به محل می‌رود، تمام موارد بررسی می‌شود و بعد نیز نتیجه خود را درباره علت خروج هواپیما از باند و این‌که آیا علت خطای خلبان بوده یا نه، اعلام می‌کند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: این‌که آیا خلبان به برج مراقبت موردی را مبنی بر ایجاد مشکل اعلام کرده است یا خیر، جزو همین بررسی‌های تیم کارشناسی است. به هر حال خلبان ممکن است هر عکس‌العملی برای لندینگ در فرودگاه داشته باشد که همه این موارد باید مشخص شود.

وی با بیان این‌که بر این اساس فعلا وجود نقص فنی در هواپیمای تهران - ماهشهر تایید نمی‌شود، عنوان کرد: این‌که پیش از بررسی کارشناسان و نظر آن‌ها بگوییم هواپیما دچار نقص فنی شده، اشتباه است.

ثبت نظر درباره «وجود نقص فنی در هواپیمای تهران - ماهشهر فعلا تایید نمی‌شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید