کانادا به خانواده کشته شدگان پرواز ایران-اوکراین 25 هزار دلار پرداخت می‌کند

کانادا به خانواده کشته شدگان پرواز ایران-اوکراین 25 هزار دلار پرداخت می‌کند
کانادا به خانواده کشته شدگان پرواز ایران-اوکراین 25 هزار دلار پرداخت می‌کند - Canada pays $ 25,000 to Iran-Ukraine flight victims کانادا به خانواده کشته شدگان پرواز ایران-اوکراین 25 هزار دلار پرداخت می‌کند - Canada pays $ 25,000 to Iran-Ukraine flight victims

به گزارش آسمونی : جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز جمعه از پرداخت 25 هزار دلار به خانواده جان‌باختگان پرواز تهران کی‌یف خبر داد و از ایران خواست تا هرچه زودتر به خانواده داغ‌داران غرامت بپردازد.

وی در این خصوص گفت: این شرایطی خاص و پیشبینی نشده است چراکه تحریم‌هایی بین‌المللی علیه ایران وضع شده است و این خانواده‌ها در شرایط سختی قرار دارند. این خانواده‌ها در شرایطی خاص عزیزانشان را از دست داده‌اند.

ترودو در ادامه اظهار کرد: بگذارید صریح باشم. ما از ایران انتظار داریم تا به این خانواده‌ها غرامت بپردازد. من با این خانواده‌ها دیدار کردم و آن‌ها نمی‌توانند هفته‌ها صبر کنند. حال باید از آن‌ها حمایت شود. من نمی‌دانیم غرامت کاملی که ایران پرداخت می‌کند چقدر خواهد بود اما این پول مستقیم به حساب خانواده جانباختگان واریز خواهد شد. این پول به حساب دولت کانادا نخواهد رفت.

ثبت نظر درباره «کانادا به خانواده کشته شدگان پرواز ایران-اوکراین 25 هزار دلار پرداخت می‌کند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید