کارگروه ویژه بررسی کیک‌های آلوده در بوشهر تشکیل می‌شود

کارگروه ویژه بررسی کیک‌های آلوده در بوشهر تشکیل می‌شود
کارگروه ویژه بررسی کیک‌های آلوده در بوشهر تشکیل می‌شود - A special group is set up to investigate infected cakes in Bushehr کارگروه ویژه بررسی کیک‌های آلوده در بوشهر تشکیل می‌شود - A special group is set up to investigate infected cakes in Bushehr

به گزارش آسمونی : عبدالکریم گراوند در نشست مشترک کارگروه تخصصی اجتماعی، بانوان و خانواده و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با تاکید بر اجرایی شدن سند اجتماعی استان اظهار کرد: سند اجتماعی استان باید مبنای عمل فعالیت های حوزه اجتماعی باشد، لذا حوزه معاونت سیاسی و امور اجتماعی استانداری اجرایی شدن این سند را با جدیت دنبال کنند.

استاندار بوشهر در مورد موضوع کیک‌های آلوده هم اضافه کرد: برای رسیدگی به این موضوع کارگروه ویژه با محوریت معاونت سیاسی استانداری و نهادهای ذیربط تشکیل و موضوع با نهایت دقت پیگیری شود.

وی افزود: اداره کل آموزش و پرورش استان نیز موضوع کیک های آلوده را در مدارس اطلاع رسانی کرده تا از شیوع استفاده از کیک های آلوده جلوگیری شود.

استاندار بوشهر با اشاره به گزارش شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با قدردانی از نهادهای اطلاعاتی، انتظامی در مورد مبارزه با مواد مخدر گفت: با همکاری نیروهای نظامی و اطلاعاتی شاهد کشفیات خوبی در عرصه مواد مخدر بودیم و اگر حمایت دستگاه قضا نباشد در این زمینه دچار مشکل می شویم.

گراوند بر ضرورت نظارت بر عملکرد کمپ های ترک اعتیاد تاکید کرد و افزود: بعد نظارتی بر عملکرد کمپ‌های ترک اعتیاد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تقویت شود.

ثبت نظر درباره «کارگروه ویژه بررسی کیک‌های آلوده در بوشهر تشکیل می‌شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید