وصل اینترنت ادارات استان کرمان / اینترنت خانگی وصل نمی شود

وصل اینترنت ادارات استان کرمان / اینترنت خانگی وصل نمی شود
وصل اینترنت ادارات استان کرمان - Internet reconnected in Kerman وصل اینترنت ادارات استان کرمان - Internet reconnected in Kerman

به گزارش آسمونی : "مسعود الهامی" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: اینترنت ADSL ادارات، شرکتها، نیروهای نظامی و انتظامی، بانکها، خبرگزاری ها، صرافی ها و کسب و کارها در فاز اول از عصر امروز در استان کرمان وصل شد.

وی با بیان اینکه دستگاه ها و سازمان های عنوان شده در صورت بروز مشکل در وصل اینترنت می توانند به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مراجعه کنند افزود: در فاز اول اینترنت های خانگی وصل نخواهند شد و هنوز زمان وصل اینترنت ADSL خانگی و اینترنت های همراه اول مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور روز گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت درباره زمان وصل شدن اینترنت گفته بود: انشالله اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل خواهد شد.

براساس این گزارش، از ابتدای هفته جاری با تصویب شورای امنیت و در راستای ایجاد محدودیت در برابر سوءاستفاده اغتشاشگران برای پیشبرد اقداماتشان، دسترسی به شبکه‌های پیام رسان خارجی قطع شده بود و وب‌سایت‌های داخلی از جمله سایت بانک‌ها و ادارات دولتی، خبرگزاری‌های داخلی و و ظاهراً تمامی‌ وب‌سایت‌هایی که از سرورهای داخلی بهره می‌بردند قابل دسترس بودند.

ثبت نظر درباره «وصل اینترنت ادارات استان کرمان / اینترنت خانگی وصل نمی شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید